برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور هفدهم مافیا | بزم بزهکاران

رای به اعدام:

• پویا

رای: 0 0.0%
  • رامتین

• یاسین

• مجموع رای دهندگان
    3
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
پویا

چشم بسته که نباید اعتماد کنی. 50 چرا یهو؟ من مثبت هستم بهت، با این مردد شدم حقیقتا. هرچند احتمال مافیا بودنت برام کمه هنوز.

چون پست اولیه عرفان سرتاسر آگاهی بود . و اگه کسی قرار بود ذره ای تامل کنه راجع بهش شما بودید اولین نفر . راستشو بخوای دیگه نمی خوام سفید سفید راه بندازم :دی بجز خودمم هیچکسی دیگه سفید 100 نیست برام . تو هم کم اشتباه نداشتی پویا جان :دی الانم بیشترین شک م فعلا به عرفانه . منتظر نظر بقیه هم می مونم

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
پویا بیا صحبت کنیم که برم صفحات قبل رو بخونم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
پویا جان. بازی مافیاس یا امتحان نهایی؟ بسه دیگه! تازه میگه همینا :))
اجباری نیس رامتین جان. هرکی خواست هرچندتایی دوست داشت جواب بده یا نده اصلا.

یه هدف‌هایی دارم که مطرح می‌کنم.

بیا محمدامین. لایک بده بریم جلو.

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
خب، من اینو همونطور که قول داده بودم هدیه می کنم به روح بلند قاضی شهر ترسا عزیز :))

آهنگ از شهره خانم صولتی بزرگوار هست، و من اسمشو میزارم: زوج های نا بالغ :))

یار من بی وفا شد و رفت سوی یک یار دیگه
دل منو تنها گذاشت از پی دلدار دیگه

خب، بیت اول که مشخصه، خیلی نیاز به توضیح نداره، معشوقه خانم، دست به عمل زشت و غیر اخلاقی خیانت زده و یه داف 6 طبقه دیده و خانم رو ول کرده و رفته با اون ریخته رو هم.
پدیده رایجی که متاسفانه همیشه بوده، هست و خواهد بود.

بریم ببینیم این زوج چطور برخورد کردن با این پدیده. :دی

گفتمش دل آخرش جدا میشه ز سینه
گفت که راهی نداره بخوای نخوای همینه

آفرین، خانم اینجا بیان احساسات کردن، بسیار رفتار متمدانه ایه، به معشوقش گفته، عزیزم، تو روحت، این حق من نبود قرمساق، من قلبم از این کارت به درد اومد و اینا.ولی متاسفانه اینجا معشوق این خانم، اصلا آدم متمدنی نبوده و ما اگر بخوایم قضاوتی داشته باشیم، واقعا آدم بیشعوریه و هم خیانت می کنه و هم میگه همینه که هست :))

اما تجربه من در کیس های روانشناسی میگه نباید زود قضاوت کنیم. باید ریشه یابی کنیم ببینیم آیا این تمام حقیقتی هست که می بینیم و یا اتفاقات دیگه ای بین این زوج میوفته، بخاطر همین من از خانم خواستم که موضوع خیانت رو باز کنه، ببینیم این آقا اصلا چطور و چرا خیانت کرده و این خانم از کجا متوجه شده.

ایشون در توضیح گفت:

یار قسم خورده یه روز دیدم شده غریبه
خواب کسی رو دیدهو خواب منو ندیده

شت، این خانم گفت که رفتار زوج من خیلی عجیب بود، من چند بار پاپیچش شدم و متوجه شدم اون آدم سابق نیست، و وقتی خیلی پاپیچ شدم، فهمیدم که خواب معشوق سابقشو دیده، و من اینجا بود که فهمیدم به من خیانت کرده :| اینجا قشنگ متوجه میشیم که دو ساعته این خانم ایستگاه مارو گرفته.

با این حال برای اینکه زود قضاوت نکنیم، گفتیم بیشتر توضیح بده. ایشون گفت:

گفتم که یار نازنین شیشهء دلم چی میشه
گفت که دیگه خسته شده با سنگ زده به شیشه

میگه، این اتفاق تو آشپز خونه افتاد، من بعد از اینکه فهمیدم خواب اون سلیطه خانم رو دیده، شروع کردم گریه کردن، قلبم شکسته بود. هی بهش میگفتم خیلی کثافتی، خیلی پستی، میدونستم یه روز با اون انتر خانم به من خیانت می کنی و می دونستم دلت پیشش گیره، بعد این بیشعور جای اینکه بیاد از دل من در بیاره، داد کشید و گفت، خسته شدم زن از بس نق میزنی، و بعد شیشه خیار شور رو زد به سنگ روی کابینت و اونو شکست و از خونه زد بیرون.

منم عکساشو پاره کردم، نامه هاشو پاره کردم، فکر یه چاره کردم

همچنین ادامه داد، وقتی رفت از خونه بیرون، منم عکسای عروسی و نامه های عاشقونه زمان نامزدی و اینا رو پاره کردم و بعد مراجعه کردم به سایت درخواست طلاق، مهریه ام رو گذاشتم اجرا و درخواست طلاق دادم و الانم دادگاه مارو فرستاده پیش شما :دی

دفعهء آخر که رفته قلب منو شکسته
روی دل عاشق من همهء درا رو بسته

و خب یه سری چس ناله دیگه هم کرد که خب از حوصله جمع خارجه :)) خلفی شاکی میشه.

دفعهء آخر که رفته هیچی برام نذاشته
رو صد تا قول و پیمون رفته و پا گذاشته

فقط اینجا گفت که دفعه آخر که برگشته خونه، دیده شوهره یخچال رو خالی کرده و همه لباس هاشو هم برداشته و رفته، خرجی هم نمیده.
متاسفانه ما اینجا روبرو بودیم تو این کیس با دو زوج نا بالغ که سر یه خواب زندگی خودشون رو خراب کردن، و تمام پل های پشت سرشون رو خراب کردن:

اما بشنویم از درس های اخلاقی این داستان:

1- هیچ وقت وقتی دارید یه دعوا رو قضاوت می کنید، زود و روی صحبت های یک نفر اینکارو نکنید و در قضاوت عجله نکنید، اجازه بدید دو طرف دعوا صحبت کنند و بعد نتیجه گیری کنید.
2- هیچ وقت سر موضوعات بی ارزش وارد دعوا با دیگری نشین، یه موقع یه موضوع پیش پا افتاده باعث میشه شما نتیجه گیری های بزرگ و اشتباهی بکنید و مثلا به اشتباه قاضی رو از بازی خارج کنید.
3- هیچ وقت با سرعت دعوا رو به سمتی نبرید که راه برگشتی نداشته باشه، مثل پاره کردن نامه و عکس و رای های عجولانه و اینا.
4- در همه مراحل زندگی گفتگو دو طرفه رو سر لوحه زندگی قرار بدید و از هر گونه متکلم وحده بودن بپرهیزید.
4- به هادی رای ندید این فاز

تا شعر و آهنگی دیگر، بدرود.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
محمدامین:
سوال اول. انتظار 10 رای یا بیشتر برای ترسا را داشتی قبل اعلام گاد؟

لایک داد.

سوال دوم. آیا احتمال بالای 50 درصد می‌دی که محمدحسین و امین هر دو بی‌گناه باشن؟

دیس لایک داد.

سوال سوم. آیا به احتمال حداقل 50 درصد یکی از بین محمدحسین و امین مافیاست؟

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
امیر چالش بگیر وسط حرف من و پویا اگه می خوای حرف بزنی :))

• Dislike
Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
با احترام به پویا، اگر تشخیص بدم حرفاتون رو کلا قطع می کنم گستاخ :دی چالش مال بازیکناست.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
دیس لایک داد.

سوال چهارم. بین عرفان و مهسا حداقل 1 مافیا هست با احتمال بالا؟

لایک داد.

سوال آخر. اگه مافیا بودی به ترسا رای اول و دوم می‌دادی؟

لایک داد. مرسی. توضیحی لازم ندارم من.
اگه کسی کاری داره هستم اگه نه برم شام.:دی

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
منم برم شام. میام پست ها رو می خونم.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
پویا

چون پست اولیه عرفان سرتاسر آگاهی بود . و اگه کسی قرار بود ذره ای تامل کنه راجع بهش شما بودید اولین نفر . راستشو بخوای دیگه نمی خوام سفید سفید راه بندازم :دی بجز خودمم هیچکسی دیگه سفید 100 نیست برام . تو هم کم اشتباه نداشتی پویا جان :دی الانم بیشترین شک م فعلا به عرفانه . منتظر نظر بقیه هم می مونم

با اینا مشکلی ندارم. اتفاقا عرفان تنها کسی بود که بعد از سوالاتم ازش توضیح هم خواستم و در موردش نظر می‌دم فردا قبل از ظهر.
حرف من اینه چرا یهو 50؟ وگرنه برای یک بی‌گناه، کسی نباید صد باشه اصلا.

• Like
کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
عرفان
داشتم جوابتو میدادم که یهو سایت ترکید :)) مثکه ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند که وارد مکالمه نشم =))
چون عذرخواهی کردی وارد مکالمه میشم :دی

آقا جان خیلی قضیه رو میپیچونی. کل حرفت الان اینه که دور دوم رای دادم که تاثیر داشته باشم! یعد سلب مسئولیت کنم! مسخره است. ترسا انقدر همون دور اول رای اعدام داشت که نیازی به من نبود. اگه مطمئن بودم سفیده که اتهامت اینه، دیگه دور دوم هم رای نمیدادم.

رامتين جان

پست يا لثارات ترسا رو برات ياد اوري ميكنم . اون خونخواهي همون سلب مسعوليتيه كه ميگم. اومدي گفتي من نميخاستم جو رو مسموم كردن اون ٤-٥ نفر و من نتونستم تصميم بگيرم و راي ب خروج دادم ، خب خودت تصميم گرفتي كسي بالا سرت واينستاده بود.

من حرفم اينه از سلب مسعوليت. تو هم دخيل بودي در اعدام بي گناه چه يك درصد چه صد درصد ، ولي اومدي خودتو كنار كشيدي توپيدي به ما . كجاي اين پيچيدست بخدا

خيلي فرسايشي شده اين بحث اگر منطقمون بهم نميخوره بگو تا بفهمم

من اين پست رو تيكه تيكه بين مريض نوشتم . الان بايد راي بدم راي اوليه ميدم تا برسم

رای به اعدام: محمدامین

• Poker Face
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mamalgr
کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
رضا
تو پست 324 از من سوال کردی، تو پست 328 من جواب دادم بهت و گفتم که مشکلم رو باهات تو پست 274 توضیح دادم. و از خواستم اگه میشه به اون جواب بدی. تو هیچ صحبت دیگه‌ای در این زمینه نکردی تا امروز که اومدی میگی مهسا نخواسته به من جواب بده! الان کی نمیخواد حرف بزنه یا پیچونده؟

هی میگی هادی با من اوکی شده اوکی شده، کو؟ هادی امروز تو پست آخرش با وام گرفتن از حرفای امیر در مورد تو حرف زده و گفته براش مثبتی. قبل از این من هرچی گشتم ندیدم مشکلش با تو حل شده باشه، فقط دیدم گفته فعلا اگه بیگناهی این فاز به ترسا رای بده یه همچین چیزی.
اصلا میگم اصل مشکل من با تو مشکل داشتن هادی با تو نبوده. من ایراد هادی رو قبول کردم، این به این معنی نیست که هادی هر وقت قبول کنه منم باید قبول کنم.
ارجاع نمیدم باشه. میرم اون حرفمو میارم اینجا که جواب بدی. اگر بیگناهی این رویه رو در مقابل من نگیر که حس کنم بی تفاوتی یا میپیچونی، حرف بزنیم و به یه نتیجه برسیم. ضمنا وقتی چپ و راست میای و اسم منو میاری که پستارو نمیخونه در حالی که خودت دقت لازم رو نداری، حق بده که حس خوبی نگیرم ازت. الانم اگر نمیخوای به این مورد جواب بدی چون وارد نیست، نده. همه چیز واضحه و رفتارها و حرفای هر جفتمون وسط گوده. نظرم هم نسبت بهت با پست امروزت بدتر شده، خیلی مسخره‌اس که سوال بپرسم چیزی که برام اوکی نیست رو، به جای جواب دادن بگی مهسا منو پیچوند دلیل رایش هم مشخص نشد، پس برای من مافیاست!

4. من به هادی گفتم از کجای حرف‌هام حس آگاهیِ کامل گرفتی؟
5. هادی می‌گه از اون‌جایی که گفتی من توانایی‌های هادی رو ندارم.
6. من گفتم که قبل از بیان اون جمله، من یک جمله‌ی دیگه گفتم که با حرفی که تو داری می‌زنی در تناقضه. یعنی حتی اگر در نظر بگیریم که حرفِ تو درسته و اون قسمت از حرفِ من حس آگاهی کامل می‌ده، قاعدتاً قسمت قبلیش باید این حس رو بهت می‌داد که من گفتم اگر گناه‌کاری مقابله می‌کنم باهات. از هادی پرسیدم چرا تو اون پستم فقط به قسمت دوم حرفم توجه کرده و بدون در نظر گرفتن جمله‌ی قبلی می‌گه من آگاهیِ کامل دارم.
رضا یه چیزی که هست اینه که یه گناهکار میتونه اون قسمت اول جملت رو خوداگاه یا ناخوداگاه بگه، چون وظیفه‌اشه در هر دو حالت. تو گفتی اگه میخوای واکنش بگیری اوکیه ولی اگه گیر الکی بدی منم مقابله به مثل میکنم. یه دلیل بگو که گناهکار نباید اینو بگه اونجا؟ گناهکار باید مثل بیگناه بازی کنه و حرف بزنه خب وگرنه لو میره. ولی قسمت دوم حرفت یه ناخوداگاهی داره که هادی رو بیگناه در نظر گرفته. من هم با این قسمت مشکل کامل دارم. چرا ناخوداگاه یه بیگناه باید اول بازی یکیو بیگناه در نظر بگیره؟ اگر قبل این پست مثلا یه جایی میگفتی به هادی حس مثبت داری، میشد اینو پذیرفت که شاید در ذهن خودت مثبت در نظرش گرفتی.

قرمزها رو تو گفتی آبیها رو من.

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
پویا
۱. من چند درصد براتون پارتیزانم و چند درصد بی‌گناهم؟
۲. چند درصد براتون فرعی هستم و چند درصد مافیا؟
۳. اگر من براتون پارتیزان نباشم، به نظر شما پارتیزان باید چه کار بکنه؟
۴. اگر مافیا بودید، منُ حدس می‌زدید کلا یا خیر؟
۵. اگر بی‌گناه بودید، چقدر به من اطمینان می‌کردید؟
۶. اگر فرعی بودید، آیا با من بازی می‌کردید یا نه؟
1. 30 درصد
2. 40 درصد فری 30 درصد مافیا
3. فعلاً هیچی
4. نمی‌دونم چون نیستم. :دی
5. 30 درصد در حال حاضر
6. نمی‌دونم. :دی

• Sad
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
مهسا
هادی واضح گفته من براش تا حدی سفید شدم. تو هنوز می‌گی کو؟ خداوکیلی ایستگاه گرفتی؟!

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
پویا

۱. ۵۰ درصد پارتیزان و ۵۴ درصد بیگناه
۲. ۲۳ درصد فرعی و ۲۳ درصد مافیا
۳. هیچی چون امکان داره بیگناه غیر پارتیزان باشی و اگه این باشه، بعدش خیلی اوضاع خطری میشه.
۴. خیر چون ریسکش بالاس
۵. یعنی چی چقدر؟ متوسط کلا
۶. نه من هر نقشی داشته باشم با کسی بازی نمیکنم (اگه منظور تبعیت کردنه)

• Like

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
بخش اول اینه:

1. 10 - 50
2. 40 - 10
3. سکوت :دی
4. خیر
5. من کلا به کسی اعتماد نمیکنم :دی میبینم کدوم حرف منطقی تره.
6. اگه فرعی بودم با کسی بازی نمیکردم به نظرم

هرچی منتظر بودم همزمان باشه انگار کسی همراهی نکرده:))

• Like
Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
آقا پویا آفرین :))

میگم آقا پویا منم می تونم به سوالات پاسخ بدم ؟ :))

• Like
کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
پویا
جواب اون سوالای اولت
1- 70 به 30 برام بیگناهی فعلا. پارتیزان 10 درصد، بیگناه دیگه 60 درصد.
2- توی 30 درصد، 20 مافیا، 10 فرعی.
3- همین کاری که داره میکنه. من تصور میکنم پارتیزان هم احساس بیگناهی داره نسبت به تو و تا جایی که همراستا باهاش بری جلو کاری نمیکنه.
4- خیر
5- اعتماد صد نمیشه کرد قطعا ولی خب اعتماد متوسط دارم فعلا.
6- بله
چون برا رضا پست مینوشتم یه کم دیرتر از اون ساعت شد.

کارآموز مافیا
پسندها
132
امتیازها
20
مدال‌ها
4

رای به اعدام: عرفان

• Dislike
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین