برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور هفدهم مافیا | بزم بزهکاران

رای به اعدام:

• پویا

رای: 0 0.0%
  • رامتین

• یاسین

• مجموع رای دهندگان
    3
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
مهسا
وقتی پست من رو دیدی و واکنش هم دادی نسبت بهش ازت انتظار دارم این پست رو هم دیده باشی. عجیبه واقعاً. هی می‌خوام نگم ولی خداوکیلی نمی‌خونی پست‌ها رو کامل؟ :))

رضا یه چیزی که هست اینه که یه گناهکار میتونه اون قسمت اول جملت رو خوداگاه یا ناخوداگاه بگه، چون وظیفه‌اشه در هر دو حالت. تو گفتی اگه میخوای واکنش بگیری اوکیه ولی اگه گیر الکی بدی منم مقابله به مثل میکنم. یه دلیل بگو که گناهکار نباید اینو بگه اونجا؟ گناهکار باید مثل بیگناه بازی کنه و حرف بزنه خب وگرنه لو میره. ولی قسمت دوم حرفت یه ناخوداگاهی داره که هادی رو بیگناه در نظر گرفته. من هم با این قسمت مشکل کامل دارم. چرا ناخوداگاه یه بیگناه باید اول بازی یکیو بیگناه در نظر بگیره؟ اگر قبل این پست مثلا یه جایی میگفتی به هادی حس مثبت داری، میشد اینو پذیرفت که شاید در ذهن خودت مثبت در نظرش گرفتی.
یعنی منظورت اینه که قسمت اولِ حرفم مهم نیست چون هر گناه‌کاری همچین چیزی می‌گه ولی قسمت دومِ حرفم مهمه چون فقط گناه‌کار می‌تونه بگه؟
خیر. من قسمت دوم حرفم رو آوردم برای ارجاع دادن به روش بازیِ دور قبل هادی. که خودش هم گرفت و چند بار شوخی کرد گفت من بی‌گناه‌ها بهم وحی می‌شن.
قسمت اول برای این بود که اگر مرض داره بدونه مقابله می‌کنم. قسمت دوم برای این بود که اگر بی‌گناهه بدونه من از این روش خوشم نمیاد و حداقل در برابر من یه جور دیگه بازی کنه. هیچ ربطی به این نداره که من بی‌گناه در نظر گرفتمش. من منطقی‌ترین حالت ممکن رو گفتم. هم احتمالِ گناه‌کاری هادی رو گفتم هم بی‌گناهی‌ش رو. اگر فقط اول رو می‌گفتم و دومی رو نمی‌گفتم خود شما میومدی می‌گفتی چرا احتمال بی‌گناهیِ هادی رو لحاظ نکردی. :))

امیدوارم این موضوع حل بشه برات. اگر بی‌گناهی سعی کن منطقی به جوابی که دادم فکر کنی.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir
کارآموز مافیا
پسندها
132
امتیازها
20
مدال‌ها
4

رای به اعدام: عرفان

دوستان اون قضیه گردن گرفتن مهسا کنسله. رای من دیگه مهسا نیست.

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
رضا
این آخرین پست هادی نسبت به تو قبل از پست امروزش مگه نیست؟ پست دیگه‌ای هست؟ تو بعد از این پست هی اصرار داشتی به من بگی مشکل هادی باهات حل شده! خب خودش میگه نشده آخه.

رضا
جواب سوالت :
بله درسته، کل پستت حس اگاهی نمیداد، همون بخشی که من اوردم میداد، دلیلشم اینه سوالت رو اونطوری مطرح کردی و نیومدی بگی من آیا کل پستم حس آگاهی میداد یا نه ! تو سوال پرسیدی در مورد اون بخش و منم اون بخش رو آوردم برات . الان مشکلت کجاست دقیقا ؟
ببین رضا، من مشکلم با تو حل نشده هنوز، و امروزم داری عجیب تری میکنی حس خودتو نسبت بهم . مگه نمیگی شهروندی ؟ خب بهتر نیست این همه دیتایی که اعدام ترسا میده رو از دست ندیم ؟

• Like
کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
رضا
این آخرین پست هادی نسبت به تو قبل از پست امروزش مگه نیست؟ پست دیگه‌ای هست؟ تو بعد از این پست هی اصرار داشتی به من بگی مشکل هادی باهات حل شده! خب خودش میگه نشده آخه.

رضا
جواب سوالت :
بله درسته، کل پستت حس اگاهی نمیداد، همون بخشی که من اوردم میداد، دلیلشم اینه سوالت رو اونطوری مطرح کردی و نیومدی بگی من آیا کل پستم حس آگاهی میداد یا نه ! تو سوال پرسیدی در مورد اون بخش و منم اون بخش رو آوردم برات . الان مشکلت کجاست دقیقا ؟
ببین رضا، من مشکلم با تو حل نشده هنوز، و امروزم داری عجیب تری میکنی حس خودتو نسبت بهم . مگه نمیگی شهروندی ؟ خب بهتر نیست این همه دیتایی که اعدام ترسا میده رو از دست ندیم ؟
مشکل هادی با من بنیادینه به این راحتی‌ها حل نمی‌شه. :))
ایرادی که به من گرفته بود رو توضیح دادم که نمی‌تونه درست باشه به دلایلی که گفتم. می‌خواستم ببینم این رو گردن می‌گیره یا می‌خواد فقط گیر بده و نفهمه من چی می‌گم. من از هادی انتظار ندارم وسط بازی بیاد بگه داش رضا مخلصتم هستم سفیدِ سفیدی برام. :))

• Like
کارآموز مافیا
پسندها
132
امتیازها
20
مدال‌ها
4
پویا نظرت در مورد یاسین و عرفان چیه؟ 🤔

• Dislike
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
رامتين جان

پست يا لثارات ترسا رو برات ياد اوري ميكنم . اون خونخواهي همون سلب مسعوليتيه كه ميگم. اومدي گفتي من نميخاستم جو رو مسموم كردن اون ٤-٥ نفر و من نتونستم تصميم بگيرم و راي ب خروج دادم ، خب خودت تصميم گرفتي كسي بالا سرت واينستاده بود.

من حرفم اينه از سلب مسعوليت. تو هم دخيل بودي در اعدام بي گناه چه يك درصد چه صد درصد ، ولي اومدي خودتو كنار كشيدي توپيدي به ما . كجاي اين پيچيدست بخدا

خيلي فرسايشي شده اين بحث اگر منطقمون بهم نميخوره بگو تا بفهمم

من اين پست رو تيكه تيكه بين مريض نوشتم . الان بايد راي بدم راي اوليه ميدم تا برسم

رای به اعدام: محمدامین

نه نشد دیگه. عمدا اتهامتو یادت رفت.
گفتی من علم داشتم که دور اول خلاف اجماع شهر به ترسا رای ندادم و این پوئن منفیه. حالا کلا اشاره به این نمیکنی توی پستت و صرفا بحث رای دوم رو میکشی وسط.

چرا رای دادی حالا؟ :)) چرا به محمدامین؟ :دی

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38

رای به اعدام: عرفان

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
همه راس ساعت ۵ صبح فردا بیان نظرشون رو در مورد عرفان بگن =))

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
آقا پویا آفرین :))

میگم آقا پویا منم می تونم به سوالات پاسخ بدم ؟ :))

لایک دادم. یعنی بله بفرمایید به دیده منت.:دی

• Love
مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
مهسا رضا رو ول کن یه لحظه، پست عرفان رو بررسی کن نظرتو بگو مهمه برام .

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
پویا نظرت در مورد یاسین و عرفان چیه؟ 🤔
یاسین مثبت بودم و هستم هنوز هم. عرفان باید چند تا مسئله رو بررسی کنم و جواب سوالایی که پرسیدم کامل بشه، فردا تا قبل ظهر میگم. هم عرفان هم بقیه.

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
۱. من چند درصد براتون پارتیزانم و چند درصد بی‌گناهم؟
۲. چند درصد براتون فرعی هستم و چند درصد مافیا؟
۳. اگر من براتون پارتیزان نباشم، به نظر شما پارتیزان باید چه کار بکنه؟
۴. اگر مافیا بودید، منُ حدس می‌زدید کلا یا خیر؟
۵. اگر بی‌گناه بودید، چقدر به من اطمینان می‌کردید؟
۶. اگر فرعی بودید، آیا با من بازی می‌کردید یا نه؟

1- 51 درصد و 93.5 درصد
2- :دی
3- دعا برای سلامتی شما
4- نه مگه جاییم خله
5- 50.84 درصد
6- حتما و یقینا

• Love
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya
کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
من اوج كارم از هشت تا ده و نيمه ، فك ميكردم امشب فازه و بايد راي بدم كه گاد پيام داد و تازه يادم افتاد دو روزه اس .

فاز هادي و اشكان و اميرو نميفهمم . چه وضع بازيه؟ اگه نميخاين تو بازي باشم بگين ادعا كنم گم شم برم بيرون.

بله عصبيم. هر كي هر چي برداشت ميكنه بكنه ازين حركتم .

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
رضا
واقعا چرا حرف همو نمیفهمیم!
وقتی پست من رو دیدی و واکنش هم دادی نسبت بهش ازت انتظار دارم این پست رو هم دیده باشی. عجیبه واقعاً. هی می‌خوام نگم ولی خداوکیلی نمی‌خونی پست‌ها رو کامل؟ خنده بود چی بود پاک شد.
من اینو دیدم تو پستمم بهش اشاره کردم رضا! سر میدوونی؟ :دی اینو هادی امروز فرستاده، چه ربطی به این قضیه داره که تو از دیروز میگی اون قضیه که با هادی داشتم، هادی قبول کرد که حق با منه!
پست آخر هادی نسبت به تو رو آوردم دیگه! کجا گفته اون مورد حل شده؟ اصلا از کجای اون پست برداشت میکنی و جار میزنی که ایرادش به تو رو قبول کرده بی جا بوده؟ عجبا!!!!
خود همین یعنی خود خود حس بد! بعد میگه چرا حس بد داری.

یعنی منظورت اینه که قسمت اولِ حرفم مهم نیست چون هر گناه‌کاری همچین چیزی می‌گه ولی قسمت دومِ حرفم مهمه چون فقط گناه‌کار می‌تونه بگه؟
نه الزاما و همیشه. میگم گناهکاری که قسمت اول رو نگه شاسکوله خب. قسمت دوم رو هم بیگناه میتونه بگه و هم کسی که گناهکاره (بحث ناخوداگاهی که هادی رو بیگناه گرفتی).
توضیحت رو میتونم بپذیرم. ولی رفتار امروزت خیلی زشت بود کلا. در حالی که حق با منه داری بی اعتبارم میکنی کلا!
مشکل هادی با من بنیادینه به این راحتی‌ها حل نمی‌شه. :))
ایرادی که به من گرفته بود رو توضیح دادم که نمی‌تونه درست باشه به دلایلی که گفتم. می‌خواستم ببینم این رو گردن می‌گیره یا می‌خواد فقط گیر بده و نفهمه من چی می‌گم. من از هادی انتظار ندارم وسط بازی بیاد بگه داش رضا مخلصتم هستم سفیدِ سفیدی برام.
هادی از اول هم میفهمید به نظر من، یعنی من کاملا متوجه ایرادش بودم که چی میگه، تو عجیب جواب میدادی خب. برو بخون یه بار دیگه. یا از بقیه بخواه نظر بدن.
هی میگه مشکل هادی با من حل شده تو ول نمیکنی! واقعا عصبیم کرده بود یه جا این حرفت، چون پست هادی برخلاف این قضیه رو میگفت.

• Like
Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
من اوج كارم از هشت تا ده و نيمه ، فك ميكردم امشب فازه و بايد راي بدم كه گاد پيام داد و تازه يادم افتاد دو روزه اس .

فاز هادي و اشكان و اميرو نميفهمم . چه وضع بازيه؟ اگه نميخاين تو بازي باشم بگين ادعا كنم گم شم برم بيرون.

بله عصبيم. هر كي هر چي برداشت ميكنه بكنه ازين حركتم .

من کارگردانم پسرم، تعهدی به موندن یا رفتن یک بازیکن در بازی ندارم :)) تعهد من بر تعادله :)) از من عصبانی نباش عشقم. من وظیفم هم زدنه الان که دارم به بهترین شکل ممکن میزنم :))

• Dislike
واکنش‌ها[ی پسندها]: Erfan
مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
پویا

اگه مافیا باشی که میدونی شهروندم، اگرم شهروند باشی بازم میدونی من شهروندم، یعنی هرکی هم ندونه، شما یکی میدونی :دی
لحظه ای احساس کنم میخوای جو رو من راه بندازی هرچی رگ تو بدنم دارم روت میزازم :دی

اینکه الانم برام ۵۰-۵۰ یی چون جواب اعتماد فاز ۱ مو بهت نگرفتم . پس تصمیم دارم مثله بقیه بهت نکاه کنم .

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
پویا

اگه مافیا باشی که میدونی شهروندم، اگرم شهروند باشی بازم میدونی من شهروندم، یعنی هرکی هم ندونه، شما یکی میدونی :دی
لحظه ای احساس کنم میخوای جو رو من راه بندازی هرچی رگ تو بدنم دارم روت میزازم :دی

اینکه الانم برام ۵۰-۵۰ یی چون جواب اعتماد فاز ۱ مو بهت نگرفتم . پس تصمیم دارم مثله بقیه بهت نکاه کنم .
من که مافیا نیستم و خب گفتم چیم. اگه شهروند باشم چجوری باید بدونم؟:|

چه دلیلی داره جو بندازم رو تو؟

من هیچ مشکلی با هیچ بخشی از حرفات نداشتم. گفتم هم. جز اینکه یهو شد 50. اگه اون وسط چیزی نیس، با اینم مشکلی ندارم.:))

هادی
پست 386 برو همینا که گفتی درصد بده.
اگه بی‌گناهید و هنوز پاسخ ندادید، اون جوابا می‌تونه کمک خوبی به شهر بکنه اگه همه بگن. هرچی کمتر بگن، اثرش کمتره.

حالا یکی می‌آد می‌گه هادی، چرا نگفتی پویا فرعی نیست؟ و پویا، تو چرا متوجه نشدی. پس فلان.:|:دی

آخرین ویرایش:
کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
مهسا
واقعا چرا حرف همو نمیفهمیم!
من می‌فهمم ولی متوجه نمی‌شم. :))

من اینو دیدم تو پستمم بهش اشاره کردم رضا! سر میدوونی؟ :دی اینو هادی امروز فرستاده، چه ربطی به این قضیه داره که تو از دیروز میگی اون قضیه که با هادی داشتم، هادی قبول کرد که حق با منه!
پست آخر هادی نسبت به تو رو آوردم دیگه! کجا گفته اون مورد حل شده؟ اصلا از کجای اون پست برداشت میکنی و جار میزنی که ایرادش به تو رو قبول کرده بی جا بوده؟ عجبا!!!!
خود همین یعنی خود خود حس بد! بعد میگه چرا حس بد داری.
ببین بهتره الآن یک خاطره‌ی مشترک با سید برات تعریف کنم. :دی امیر تو هم بخون. :))
سه چهار سال پیش یه دور من و سید جفت‌مون تو بازی بودیم. هر دو هم بی‌گناه بودیم. سید سر یه قضیه‌ای گیر داده بود به من و می‌خواست بهم رأی بده. من اون موقع جاهل‌تر از الآن بودم. :دی از این رو با کلی جو سازی و آب و تاب اومدم جواب دادم و گفتم این اتهامی که به من وارد کردی اصلاً درست نیست و تو خود مشکوکی و اینا... خلاصه بعد از مدتی بحث کردن سید گفت فعلاً با این مسئله کاری ندارم و می‌ذارم گوشه‌ی ذهنم. منم جوان بودم و جویای نام. :دی گفتم نه‌خیر یعنی چی می‌ذاری گوشه‌ی ذهنت. باید کلاً از ذهنت بندازی بیرون. :)) خلاصه من هی گیر داده بودم که آقا تو گیر الکی دادی الآنم می‌گی می‌ذارم گوشه‌ی ذهنم و ... فکر کنم مشکل سید با من از همون‌جا استارت خورد. :)) بعد از بازی اومد تو تحلیل گفتش که رضا جان پسرم وقتی می‌گم می‌ذارم گوشه‌ی ذهنم یعنی بی‌خیال شو فعلاً منم دیگه کاری باهات ندارم. :)) مضمون حرفش این بود که این‌قدر ول‌نکن نباش. و من هم چون آدمِ حرف‌گوش‌کنی هستم این پند رو آویزه‌ی گوشم کردم و تا امروز همراه خود داشتمش تا بالأخره یک‌جا به کار اومد. :دی من از اون پست هادی همون حسی رو گرفتم که اون دور باید از سید می‌گرفتم. قطعاً هیچ پلیری، مخصوصاً اگر بی‌گناه باشه، نمی‌تونه وقتی به یکی یه گیری داده بیاد بعدش بگه آقا داش خودمی موضوع کامل حل شد. :دی من از پست هادی چیزی که باید می‌فهمیدم رو فهمیدم. شاید اشتباهم این بود که فکر کردم این پندِ سید رو تو می‌دونی خودت و لازم نیست من بگم.

توضیحت رو میتونم بپذیرم. ولی رفتار امروزت خیلی زشت بود کلا. در حالی که حق با منه داری بی اعتبارم میکنی کلا!
من معذرت می‌خوام اگر زشت بود رفتارم. :دی ولی جواب داد. :دی احساس می‌کنم تا نگفتم مافیایی نمیومدی این‌طوری مسئله رو حل کنیم. حالا فعلاً می‌ذارمت گوشه‌ی ذهنم. :))

پویا
هادی
رامتین
امین کی‌پی
مهسا
نظرتون درباره‌ی ال‌امین چیه؟
و این‌که به نظرتون اگر عرفان گناه‌کاره، چرا آخر فازِ یک نیومد رأی به اعدام بده به ترسا؟ گیر اصلی رو بهش داده بود و با یک رأی می‌تونست اعدامش کنه و کسی هم نمی‌تونست بگه چرا بهش رأی دادی.

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
مافیا یه کار زشت کرد، که من بهم برخورد، بخاطر همین، فردا محدودیت چهار پست رو برای خودم میزارم. این فاز خیلی می تونستم کمکشون کنم، اما نمی کنم :دی خودشون می دونن و این لشگر بی گناه و فرعی :دی

من فقط رای میدم :دی

• Love
مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
پویا

۱. من چند درصد براتون پارتیزانم و چند درصد بی‌گناهم؟
من فاز ۰ و با پست اولی که دادی احتمال زیاد دادم پارتیزانی ، یعنی بعید میدونستم با توجه به این که قرار بود از این به بعد فقط درصد بدی با نقشی بجز پارتیزان بیای و بازیو اینجوری شروع کنی . احتمال ۹۰٪ میدم پارتیزان و ۵۰٪ بیگناه :دی
۲. چند درصد براتون فرعی هستم و چند درصد مافیا؟
۱۰ درصد فرعی و ۴۰٪ مافیا
۳. اگر من براتون پارتیزان نباشم، به نظر شما پارتیزان باید چه کار بکنه؟
بنظرم پارتیزان باید بیاد جرت بده
۴. اگر مافیا بودید، منُ حدس می‌زدید کلا یا خیر؟
نمی دانم . اگرم مافیا بودم فک نکنم در این حد قدرت تصمیم گیری داشتم :))
۵. اگر بی‌گناه بودید، چقدر به من اطمینان می‌کردید؟
اگرشو بردار ، بیگناه که هستم :دی اعتمادمم خدشه دار کردی وگرنه دیدی چجوری اطمینان داشتم بهت :دی
۶. اگر فرعی بودید، آیا با من بازی می‌کردید یا نه؟
بله

منم سوال دارم ازت

۱- نظرت در مورد عرفان ؟
۲- رامتین رو در حال حاضر چی میبینی ؟
۳- چرا یاسین برات مثبته ؟

• Angry
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین