برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور هفدهم مافیا | بزم بزهکاران

رای به اعدام:

• پویا

رای: 0 0.0%
  • رامتین

• یاسین

• مجموع رای دهندگان
    3
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
اقا این بازی "خیاری" واقعا فقط خیاریه؟ یا یه فعلی قبل از خیاری، صرف میشه؟

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
بچه ها لطفا اولویتتون محمدامین باشه!

اینکه امین به محمدامین رای نمیده! ولی محمدامین با اینکه تارگت هاش ۲ نفر دیگه بودن به امین رای میده، یعنی ترجیح تیم مافیا خروج امین و نگه داشته شدن محمدامین هست.

پس انگاری نقش های محمدامین واسشون حیاتی تره! پس لطفا محمدامین اولویتتون باشه.
اگه اینطوری باشه میتونست به هادی رای بده خب!

کارآموز مافیا
پسندها
132
امتیازها
20
مدال‌ها
4
امین بیگناه نیست اصلا به نظر من
کلا از اول دنبال جایزه بگیر بود تو بازی. پست اشکان خیلی خوب بود. مملگر و امین میتونن هم تیمی باشن حتی.
قطعا جفتشون مافیان!

اولویت ما باید محمدامین باشه.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
من با این بازی پویا واقعا دیگه فکر نمی کنم نه پارتیزان باشه نه بیگناه.
اشکان و پویا
پستی که دادم هم گفتم که از اول به امین هم شک داشتم. شک من دو نفر دیگه نبودن چرا حرف می ذارید تو دهن من. هادی هم دفاعیه هست تازه.
لعنتی حرکت امین سود نداره ولی ضرر هم نداره وقتی گاد گفته یه نقش از بیگناهان دو عدده! ولی من ادعای چیزی رو کردم که کلا یدونه ازش تو بازی هست! اونم با دلایل مشخص و به سود بیگناهام!
من پارتیزان نیستم. مفیستوفلس هستم.

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
بابا خب امین همین‌طوری هم تو دفاعیه بود لازم نبود مملگر بهش رأی بده.
مملگر چی‌کار داری می‌کنی؟!!
این شبیه بی‌گناهیه که پنیک زده. :))

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
کاش امیر میومد چند تا توصیه میکرد یه کم میخندیدیم :))

کارآموز مافیا
پسندها
132
امتیازها
20
مدال‌ها
4
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Franking

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0

عرفان گفت همون رای دیشبش به محمدامین حساب بشه.​

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
سلام من تا صفحه ٣٢ طي اين چند ساعت مقطع ميخوندم بازي رو ، نرسيدم واقعا اين فاز تا عصر ك مشغول دفاع از خودم بودم و پست دادم الان نخوندم نميدونم چيه فقط ممل رو جايزه بگير و امين رو پزشك ديدم ك ادعا كردن ، واقعا درست از نادرست نميتونم تشخيص بدم

همون راي ديشبم حساب بشه كه گاد كش نشم ، جايزه بگيره ديگه فك نكنم بهش راي بده كسي . ميخونم ميام اگه عمري بود .

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
دا فاک؟؟

کارآموز مافیا
پسندها
132
امتیازها
20
مدال‌ها
4
سلام من تا صفحه ٣٢ طي اين چند ساعت مقطع ميخوندم بازي رو ، نرسيدم واقعا اين فاز تا عصر ك مشغول دفاع از خودم بودم و پست دادم الان نخوندم نميدونم چيه فقط ممل رو جايزه بگير و امين رو پزشك ديدم ك ادعا كردن ، واقعا درست از نادرست نميتونم تشخيص بدم

همون راي ديشبم حساب بشه كه گاد كش نشم ، جايزه بگيره ديگه فك نكنم بهش راي بده كسي . ميخونم ميام اگه عمري بود .
عزیزم اون بالا میتونی آرا رو ببینی خب!

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
نمی دونم بخدا رضا. رفتم پست ها رو خوندم امین هم که بهش مشکوک بودم. ادامه بازیم رو قبل از این افتضاحات انجام دادم صرفا. حقیقتا هم یکم می ترسم اگه یه درصد کس دیگه ای رو بیارم مافیا از آب در بیاد و احتمال وکیل شدنم بالاتر بره.
بخدا دیگه نمی دونم کی بیگناهه. محمدحسین، رامتین، رضا و مهسا رو دارم برای بیگناهی. خواهشا فکر کنید و نذارید من دفاعیه برم. در وهله دوم حداقل رای اولویت بهم ندید. دفاعیه من بلد نیستم بنویسم برید خواهشا تو این فاصله هر پستی از من که یادتون رفته یا براتون سواله رو بخوندی.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
لعنت به موسی که بی‌موقع شارژش تمام شود.

آرا همون قبلیه و محمدامین با رای عرفان شد ۸ رای​

امین، محمدامین و هادی تا ۲۲:۵۰ دفاعیه بفرستند. همه هم تا ۲۳ اولویت بفرستن بین این سه نفر.​

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
سلام
بازیه خوبی بود بچه ها
ترسا از تو هم معذرت می خوام مجددا
من که میرم بیرون :دی
وصیتمم اینه به محمدحسین اعتماد کنید .
به ترتیب محمدامین و امین رو هم بعد از من بدید بیرون .
امیدوارم بازیو ببریم ، خیلی خوش گذشت :دی
بدرود همگی

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
نمی دونم. من یه ایده پیاده کردم. از نظر من ایده خیلی خوبی برامون بود. حالا این بد پیاده شد اگه از نظرتون، من استاد بد پیاده کردن ایده ام :) به خود ایده فکر کنید و به این فکر کنید که گناهکار اون کار رو می کنه یا نه؟ اگه فکر می کنید مافیایی بودم که می خواستم جایزه بگیر مشخص شه، که خب چرا؟ تک دفاع هادی بود و من تو وضعیت خوبی بودم. هر کسی هم با من یار بدونید در اونجای بازی تو وضعیت خوبی بود. چون حتی شبه اجماع هم شکل نگرفته بود. چرا باید اصلا به اینکه نیازه وکیل رو استفاده کنیم برای هادی فکر کنم؟ حتی در اون صورت هم، رو شدن جایزه بگیر. در نهایت خیلی بیشتر به ضرر مافیاس تا سودش.
راجع به پارتیزان هم، من می خواستم پویا اگر واقعا پارتیزانه سیو شه. اون پست رو اگر بیگناه هستید برید بخونید من دیگه اون رو هم تکرار نکنم. پست 336.
من تمام تلاشم رو برای بیگناهان کردم. سفید هام پویا و محمدحسین بودن و این رو گفتم از فاز یک. زمانی که حرکت مشکوک دیدم روی اشکان بهش اشاره کردم. وقتی دیدم پویا ادعای پارتیزانی کرده سعی کردم سیوش کنم. وقتی دیدم جایزه بگیر بالا اومدنش به نفمونه من به قیمت مشکوک شدن خودم جایزه بگیر رو رو کردم. وقتی بازی ادعا آزاده. کلی ایده تو ذهنم داشتم که بتونم باهاش به شهر کمک کنم و همینکار رو هم کردم. از بیگناهای بازی، علاوه بر اون از محمدحسین فرای نقشش انتظار دارم واقعا که من رو اولویت ندن و اجازه بدن بازی کنم فردا. توی این زمان کم مشخصا من پوش شدم و کلی رای یرخی آوردم که فقط برم دفاعیه و برم بیرون. حتی وقت نکردم درست و حسابی از خودم دفاع کنم و به اینکه کی گناهکاره فکر کنم.

در صورتی که وکیل من رو بیرون داد، وصیت می کنم.
پویا اصلا و ابدا فکر نمی کنم بیگناه باشه. یا مافیاییه که خیلی قشنگ داره بازی می کنه و با ادعاش هم پارتیزان رو تو آچمز گذاشت. حتی پارتیزان اگه خودش رو فدا می کرد باز می گفت پارتیزان خر بوده (دور از جونش) و الا خودش بیگناه بود و برنامه داشته واسه اینکار. اینکه مافیاس یا جادوگر نمی دونم. جفتش می شینه و با جفتش اگه اینکار رو کرده قشنگ بازی کرده.
هادی که با دفاع رفتن من مشخصا در پوست خودش نمی گنجید احتمال بالا مافیاس. و الان می تونه خودش رو سیو کنه. از افرادی هم بود که قشنگ پشت پویا قایم شد تا ترسا رو بده بیرون و الان هم همین کار رو روی من داره انجام میده.
یاسین اگه بخاطر این که حرکت جوانمردانه ات رو نسبت به مافیا خراب کردم داری بهم رای می دی، شهر رو بخاطر این نظرت تنبیه نکن. بازپرس از یاسین کلی می تونه استفاده کنه فقط تابلو نشه.
امین هم ممکنه من رو بخواد با وکیل بده بیرون برای همین گفته من مثبتم. نمی دونم.
محمدحسین، مهسا و رضا امیدوارم راجع به شما اشتباه نکرده باشم.فکر می کنم مثبتید. با هم بازی کنید.
رامتین این فاز رایش و نظراتش روی من اواخرش عجیب شد. رامتین بیگناهی که من تو ذهنم داشتم بازی قبل حرف من رو می فهمید و درست بازی می کرد و رای می داد. این فاز این کار رو نکردی. اگه بیگناهی خواهشا این اشتباه رو نکن.
امین کی پی به امین مشکوکم چون فکر نمی کنم داره جستجو گر بازی می کنه. علاوه بر اون. امین هم زبون من رو بازی قبلی می فهمید و اگر بیگناهه انتظار داشتم بهم رای دفاعیه نده. الان امیدوارم بهم اولویت نده.
عرفان همچنان نظرم بهش مثبت نیست. درسته دیر میاد و احتمالا دیر اومدنش هم موجهه. حالا اگه بودم امیدوارم بیاد که بشه باهاش صحبت کرد.
اشکان اشکان جان. چشم بسته داری بازی می کنی. خودم گفتم وقتی اشکان ضرری برای کسی نداره، کسایی که راجع بهش ایراد می گیرن مشکوکن. اما الان بازیت داره ضرر می زنه. واسه خودت فکر کن. اگه اونجوری که شنیدم منطقی هستی، بهم رای نده.

آرش ببخشید وقتی گفتم اول بازی که قراره کله شق بازی کنم فکر می کردم بچچه ها با بازی ای که توش ادعا آزاده اوکی تر باشن. اگه اشتباه من بود و بالانس رو خراب کردم ازت عذر می خوام. و از شهر. خودم بعد رای اشتباهم به خلفی گفتم دفاعیه نباید تاثیر بذاره و من حتی ممکنه نخونمش. من اشتباه کردم. شما بخونید خواهشا و امین و هادی رو اولویت بدید. 😅

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
امین مشکلی براش پیش اومده بود.
رای​
اولویت​
اشکان​
محمدامین​
محمدامین، امین، هادی​
امیر​
امین​
محمدامین، امین، هادی​
امین​
اشکان​
هادی، محمدامین، امین​
امین‌ کی‌پی​
محمدامین​
محمدامین، امین، هادی​
پویا​
محمدامین​
امین، محمدامین، هادی​
رامتین​
محمدامین​
محمدامین، امین، هادی​
رضا​
امین​
امین، محمدامین، هادی​
عرفان​
محمدامین​
محمدامین، امین، هادی​
محمدامین​
امین​
امین، هادی، محمدامین​
محمدحسین​
محمدامین​
محمدامین، امین، هادی​
مهسا​
امین​
امین، محمدامین، هادی​
هادی​
محمدامین​
محمدامین، امین، هادی​
یاسین​
محمدامین​
محمدامین، امین، هادی​

هادی اعدام می‌شه.​

مافیا و شارلاتان بود.​

شروع شب ۳

تا ۱۲ هدف بدید.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0

فاز شب سه

رضا کشته شد. شهروند و تفنگدار بود.​

اشکان کشته شد. مافیا و شارلاتان بود.​

عرفان کشته شد. مافیا و شارلاتان بود.​

شروع فاز چهار

بازیکنان حاضر در بازی، 8 نفر:
امین (Amin">Amin)
امین کی‌پی (AKP">AKP)
پویا (Pouya">Pouya)
رامتین (Ramtin">Ramtin)
محمدامین (Mamalgr">Mamalgr)
محمدحسین (Atomic Ant">Atomic Ant)
مهسا (Moonsa">Moonsa)
یاسین (Yasin">Yasin)

امیر (Amir">Amir) در نقش کارگردان.​

تا ۲۳:۰۰ روز سه‌شنبه ۳۰ خرداد​

رای به اعدام اجباری

اعدام اجباری

حداقل آرای لازم برای رفتن به دفاعیه: ۲ رای​

دوشنبه محدودیت پست نداریم و سه‌شنبه ۳۰۰۰ کلمه می‌تونید بفرستید.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
عجب. چی شد؟:|

اجماع شهر حتما باید امین باشه الآن. ادعا کرده و کشته نشده.

نظر بدید.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
واقعا این فاز قراره دو روز طول بکشه و باید ۲۵۰ کلمه بنویسیم؟!

بیاین اجماع کنیم که امین رو بندازیم بیرون یا محمدامین رو؟
از یه طرف محمدامین به شکل واضحی مافیاس چون مافیا سیوش کرد. پیچیده اش هم نکنین.
از اون طرف امین هم یه فاز بیشتر موندنش بدجور توهین به شعور بازیه.
من برام فرقی نداره کدومو این فاز بندازیم بیرون. بیشتر تمایلم به امینه.

رای به اعدام: امین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین