برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور هفدهم مافیا | بزم بزهکاران

رای به اعدام:

• پویا

رای: 0 0.0%
  • رامتین

• یاسین

• مجموع رای دهندگان
    3
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
اگه امین و محمدامین مافیا هستن برات، مافیای سومُ هم بگو.
اگه نیستن، ۳ تا مافیا بگو.

مرسی.
هستن
همونطور که گفتی بین مهسا و امین کی پی
من فعلا بیشتر به امین کی پی شک دارم.
رفتارای مهسا شهروندانه تر بود. یا بهتر بگم غیر مافیایی تر بود. مثلا اول فاز دیشب از توهین به شعورش ناراحت شد، بحث جدی با امین کرد که روی منم اثر گذاشت حتی.

البته AKP گفت دلایل منطقی مافیا نبودنش زیاده که نیاز نیست بگه. امیدوارم بگه ببینیم چی میگه.

البته یه مشکلی هست. امین و محمدامین و امین کی پی با هم مافیا باشن؟ همه امین‌ها رو ریختن توی مافیا یعنی؟

خلاصه
بیشترین احتمال رو به امین کی پی میدم اما منتظرم دلایلش هم بشنوم

فعلا بای

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya
کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
رامتین ببین نزدن امین دلیل منطقی داشت که تو پستم گفتم خودتم که میگی اشاره کردم این از این ، برای نجات محمد امین هیچ دلیل منطقی وجود نداره پس به کسی رای بدیم که فکت‌ها بر علیه اش هست نه اونی که مافیا ممکنه برای گول زدن شهر نزده باشه و خودش جادوگر باشه

پویا دوست خوبم دیروز به طور واضح محمد امین اعدام بود، اگر امین مافیا بود و محمد امین نبود، دلیلی نداشت امین اونجا وکیل رو بزنه !! نگه می‌داشت سر خودش میزد خب، تابلو محمد امین مافیاس و اینکه چرا امین ممکنه نباشه هم فکت اوردم.

این پست منم خواهشا بخونید :
پست شماره ۸۱۱

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
رامتین ببین نزدن امین دلیل منطقی داشت که تو پستم گفتم خودتم که میگی اشاره کردم این از این ، برای نجات محمد امین هیچ دلیل منطقی وجود نداره پس به کسی رای بدیم که فکت‌ها بر علیه اش هست نه اونی که مافیا ممکنه برای گول زدن شهر نزده باشه و خودش جادوگر باشه

پویا دوست خوبم دیروز به طور واضح محمد امین اعدام بود، اگر امین مافیا بود و محمد امین نبود، دلیلی نداشت امین اونجا وکیل رو بزنه !! نگه می‌داشت سر خودش میزد خب، تابلو محمد امین مافیاس و اینکه چرا امین ممکنه نباشه هم فکت اوردم.

این پست منم خواهشا بخونید :
پست شماره ۸۱۱
خوندم. هادی برات مگه بی‌گناه نبود؟
هیچ‌جوره از بازی نمی‌رفت بیرون هادی. پس باید وکیل می‌زدش. این قطعی. حله؟

فرض کن امین بی‌گناهه یا مافیا نیس حداقل. مافیا چرا حدسش نزده؟

یه چیز دیگه. محمدامین کاملا سفید بود در بازی قبل اون حرفش. دلیلی نداشت بگه.
من یه سناریو داشتم در ذهنم، که یار امین باشه. اگه امین نباشه، اونم نیست.

بد می‌گم. بگو بد می‌گی.:دی

امین
چرا مافیا حدست نزده؟ اگه گفتی، نفهمیدم.

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
پویا
پویا انتظار دارم تو حداقل بخونی پستم رو .

گفتم تو پستم، اگر امین رو میزدن و بیگناه اعلام میشد، میشدیم ۷ نفر، امروز محمد امین اعدام بود مافیا میشد ۲ درر ۶

اما الان امین اعدام میشه میشه ۳ در ۷ شب شات درست کنه امکان برد کلین شیت دارن ۳ به ۳

بدیهیه که نمیزنن که این امکان باشه براشون، تو باشی بتونی کلین شیت ببری، نگه نمیداری امین رو میزاری بازی ۲ تو ۶ بشه ؟

پویا دوست خوبم از تو بعیده داری لجبازی میکنی به خاطر اینکه امین به حرفت گوش نداده

دیگه خواهشا به من اعتماد کن ، دیگه من کلی منطق اوردم به حس من هم که ایمان داری دیگه چرا ساز مخالف میزنی :confused:

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
پویا
پویا انتظار دارم تو حداقل بخونی پستم رو .

گفتم تو پستم، اگر امین رو میزدن و بیگناه اعلام میشد، میشدیم ۷ نفر، امروز محمد امین اعدام بود مافیا میشد ۲ درر ۶

اما الان امین اعدام میشه میشه ۳ در ۷ شب شات درست کنه امکان برد کلین شیت دارن ۳ به ۳

بدیهیه که نمیزنن که این امکان باشه براشون، تو باشی بتونی کلین شیت ببری، نگه نمیداری امین رو میزاری بازی ۲ تو ۶ بشه ؟

پویا دوست خوبم از تو بعیده داری لجبازی میکنی به خاطر اینکه امین به حرفت گوش نداده

دیگه خواهشا به من اعتماد کن ، دیگه من کلی منطق اوردم به حس من هم که ایمان داری دیگه چرا ساز مخالف میزنی :confused:
خوندم یاسین جان.

سوالم اینه که. فرض کن امینُ دیشب حدس می‌زدن و بی‌گناه بود. خب؟

چرا ما باید بعدش محمدامینُ اعدام می‌کردیم؟

من شخصا از ارتباط این دو نفر رسیدم به محمدامین. یعنی اگه امین نباشه، محمدامین هم نیست برام.

ساز مخالف هم نیس. بحث می‌کنیم. قانع شدم می‌گم.

یه چیزی هم هست. محمدامین اگه گناه‌کار بود، در دفاعیه‌اش نمیومد بگه پویا گناه‌کاره.

یا با امین مافیا هستن طبق چیزی که گفتیم،

یا اگر امین نباشه، محمدامینی که مافیاست و من بزرگش کردم:دی از نظرم امکان نداشت منُ گناه‌کار بخونه. می‌گفت پویا تو که بی‌گناهی دقت کن. یا همچین چیزی.

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
پویا جان اگر امین نباشه ، محمد امین هم نباشه مافیا فرض داشته بین ۳ بی‌گناه یکی رو بفرسته بیرون ، خب ؟

میزاشته طبیعی بره بیرون دیگه ، هادی که سفید بوده ،خب محمد امین هم به قول تو اینطوری سفید می‌شده، بدتر بود که 😐

فکت مافیایی محمد امین اعدام نشدنش هست ربطی به امین نداره ، شاید تو از امین به محمد امین رسیدی، اما ادعاش و اعدام نشدنش فکتشه و ربطی هم به امین نداره، تو اشتباه می کنی اینا رو بهم ربط میدی متاسفانه :دی

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
پویا جان اگر امین نباشه ، محمد امین هم نباشه مافیا فرض داشته بین ۳ بی‌گناه یکی رو بفرسته بیرون ، خب ؟

میزاشته طبیعی بره بیرون دیگه ، هادی که سفید بوده ،خب محمد امین هم به قول تو اینطوری سفید می‌شده، بدتر بود که 😐

فکت مافیایی محمد امین اعدام نشدنش هست ربطی به امین نداره ، شاید تو از امین به محمد امین رسیدی، اما ادعاش و اعدام نشدنش فکتشه و ربطی هم به امین نداره، تو اشتباه می کنی اینا رو بهم ربط میدی متاسفانه :دی
دید من اینه:
هادی برای بازی سفید بود. اگه با رای خروج وکیل نمی‌رفت بیرون، دیگه نمی‌رفت بیرون و تا ته بازی می‌موند. پس، مافیا مجبور بده بفرستش بیرون.
حالا چه امین و محمدامین جفت مافیا باشن، چه یکی شون باشه چه هیچی.

این برای من قطعی هست.

محمدامین، با بیرون نرفتن هادی، سفید نمی‌شد.

اینم باز قطعی هست برام. بذار یه بار دیگه دفاعیه‌اشُ بخونم.

من برای همین تلاش آخرش رای اول ندادم بهش و چیزایی که در دفاعیه‌اش دیدم. که گفت پویا گناه‌کاره و فلان.
اعتقاد دارم که اگه مافیا بود اونا رو نمی‌گفت.

حالا، شما فرض کنید همه و جواب بدید:

جفت محمدامین و امین مافیا باشن، نفر سومُ بگید.

فرض کن یکی‌شون باشه، دو تای دیگه رو بگید.

فرض کنید هردو مافیا نباشن، ۳ مافیا رو بگید.

من حاضرم اگه کسی در تقریبا همه این لیست‌ها بود، بهش رای بدم.

داریم بحث می‌کنیم دیگه. فاز هم هست تا شب.

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
مجبورم می‌کنید پست بدم علی‌رغم حرفی که زدم.
مگه نمی‌گی پویا بعد از به هفته داره شهر تارگت می‌کنه؟ تو بیا ۳ تا مافیا معرفی کن.

البته AKP گفت دلایل منطقی مافیا نبودنش زیاده که نیاز نیست بگه. امیدوارم بگه ببینیم چی میگه.

دوتاشون که همین دوتان بحثی نیست. ولی شما وقتی به ساده ترین فکت های بازی دقت نمیکنید خوب تقصیر من نیست. از این جای بازی هم به همه اطلاق میکنم هرچی شد شد. شما ببینید این اشکان بنده خدا با چه نقشی رفته. خونشم که گردن منه که اومدم نقششو گفتم. خود مافیا فهمید شب حدسش زد شما هنوز میگین مافیا. طرف بازپرس بوده اول بازی اومده گفته مهسا رو گردن من بدین بیرون، فرداش گفته عرفان رو بدین بیرون. عرفان خودش رفته بیرون نوشتن تفنگدار بوده. شما از این حرفا باز بیا بگو امین کی پی مافیای سوم باز. اوکی :|

امروز امین رو میدید بیرون، فردا مهسا، بعدش محمدامین رو به خاطر اخلال در نظم شهری:)) میدید بیرون. اگه یه درصد محمدامین مافیا نبود (من پستای دیشبش رو خوندم منطق توش بود انصافا) فرداش اون یکی هم مشخص میشه. مهم اینه که درسته به مو رسید ولی هیچ جوره پاره نمیشه. استاندارد بازی کنید.

• Dislike
واکنش‌ها[ی پسندها]: Moonsa
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
دوتاشون که همین دوتان بحثی نیست. ولی شما وقتی به ساده ترین فکت های بازی دقت نمیکنید خوب تقصیر من نیست. از این جای بازی هم به همه اطلاق میکنم هرچی شد شد. شما ببینید این اشکان بنده خدا با چه نقشی رفته. خونشم که گردن منه که اومدم نقششو گفتم. خود مافیا فهمید شب حدسش زد شما هنوز میگین مافیا. طرف بازپرس بوده اول بازی اومده گفته مهسا رو گردن من بدین بیرون، فرداش گفته عرفان رو بدین بیرون. عرفان خودش رفته بیرون نوشتن تفنگدار بوده. شما از این حرفا باز بیا بگو امین کی پی مافیای سوم باز. اوکی :|

امروز امین رو میدید بیرون، فردا مهسا، بعدش محمدامین رو به خاطر اخلال در نظم شهری:)) میدید بیرون. اگه یه درصد محمدامین مافیا نبود (من پستای دیشبش رو خوندم منطق توش بود انصافا) فرداش اون یکی هم مشخص میشه. مهم اینه که درسته به مو رسید ولی هیچ جوره پاره نمیشه. استاندارد بازی کنید.
مافیای سومت مهساست پس. حله.

من دوباره پست‌های آخر و دفاعیه محمدامینُ خوندم. خیلیییی سختمه قبول کنم مافیاست.

حالا منتظرم بیاد و محمدحسین هم بیاد ببینم چی می‌گن. مهسا هم حرف بزنه.

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
یه سوال میپرسم همه جواب بدین لطفا.
اون نقش دیشب که برای عرفان و رضا و هادی اعلام شد (شارلاتان) رو من نمیتونم هضمش کنم که چطوری شده که سه تا شارلاتان اعلام شده. الانم کاریش ندارم بلاخره یه جوری شده. سوالم اینه که با وجود اون همه شارلاتان باز هم بیگناهی (اونایی که الان تو بازین) میتونست لباس بگیره؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
یه سوال میپرسم همه جواب بدین لطفا.
اون نقش دیشب که برای عرفان و رضا و هادی اعلام شد (شارلاتان) رو من نمیتونم هضمش کنم که چطوری شده که سه تا شارلاتان اعلام شده. الانم کاریش ندارم بلاخره یه جوری شده. سوالم اینه که با وجود اون همه شارلاتان باز هم بیگناهی (اونایی که الان تو بازین) میتونست لباس بگیره؟
نمی‌تونست به‌نظرم. ۲ لباس بیشتر نداریم.

من به اینم دارم فکر می‌کنم که کدوم زرنگی همچین مسخره‌بازی‌ای ممکنه درآورده باشه.

البته یکیش ممکنه لباس دائمی به عرفان باشه.
دیدن سفید شده، حدس زدن.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Moonsa
کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
نمی‌تونست به‌نظرم. ۲ لباس بیشتر نداریم.

من به اینم دارم فکر می‌کنم که کدوم زرنگی همچین مسخره‌بازی‌ای ممکنه درآورده باشه.

البته یکیش ممکنه لباس دائمی به عرفان باشه.
دیدن سفید شده، حدس زدن.
به اشکانم دادن خب. اونم بیگناه بوده. هادی هم شارلاتان اعلام شده احتمالا از شب قبل بوده اونم.
سوالم اینه که دیگه لباس نمیتونن تن هیچ بیگناهی بکنن ؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
به اشکانم دادن خب. اونم بیگناه بوده. هادی هم شارلاتان اعلام شده احتمالا از شب قبل بوده اونم.
سوالم اینه که دیگه لباس نمیتونن تن هیچ بیگناهی بکنن ؟
فرض کن عرفان دائمی بوده، چون گزینه اعدام هست.
دیشب به هادی دادن، امشب اشکان.

که حالا اشکانُ می‌تونن دوباره بدن. البته تا الآن باید داده باشن دیگه. نیان بحثا رو بخونن و حدس بزنن وسط فاز بدن.:))

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0

توضیح بدم که مافیا اگه بعد از اتفاقات دیشب دوباره لباس داده باشه، روی پرسش دیشب تاثیری نداره قاعدتا.​

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
من اون رایی که گفتم به امین میدم رو فعلا نمیدم. باید پستا رو بخونم یه بار دیگه. حرفاش به نظرم منطقی اومده.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
من امروز سعی می‌کنم با هرکسی در زمین خودش بحث کنم. بحث طولانی هم نه اصلا. حوصله ندارم.
کارمم دارم کنارش انجام می‌دم.

ببینم منطق افراد چی می‌گه و در حالات مختلف، مافیاهاشون کیه.

این تعهدم به بازی. تهش هر کی هرکاری خواست بکنه.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
آقا همه چیو اصلا بیخیال

اینو کارگردان خطاب به امین گفته بود:
گفتم اشکان و هادی و امین، دوستِ رند، اصفهانی من :دی هم افراد مهمه، هم ترتیب :دی

اشکان و هادی که بیگناه بودن
به نظرتون چقدر ممکنه امین هم بیگناه باشه؟

• Smile
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
یه چیزی هم تاکید بکنم که این‌قدر هی نپرسید ازم شخصی.

من از هیچ فردی ناراحت نیستم، هر نقشی هم داشته باشه. هرکی مافیاست درود بهش. هرکی نیس هم درود بهش.

از خودم ناراحتم که یه سری چیزا رو یا ندیدم در قوانین یا دیر دیدم و سبک بازی و سطح انرژی به شدت غلطیُ انتخاب کردم و باهاش اومدم جلو. همین.

رسما هم گفتم دیگه. از گاد اگه انتقاد دارید، به من انتقاد کنید.

آقا همه چیو اصلا بیخیال

اینو کارگردان خطاب به امین گفته بود:

اشکان و هادی که بیگناه بودن
به نظرتون چقدر ممکنه امین هم بیگناه باشه؟
با پست کارگردان، از نظر من نه امین مافیاست نه محمدامین. چیزی که در پستشه اینه.
حالا چقدرشُ خواسته بگه یا جلوه بده، نمی‌دونم.
و حقیقتا من از ابتدا استناد هم نکردم بهش اصلا. به واکنش بقیه بهش چرا. استناد کردم.

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
امین کی پی
نه امین مافیا نیست. از این پستت مشخصه اصلا پستای امین رو نخوندی. اتفاقا مافیا کسیه که نخواسته امین بره بیرون تا گزینه اعدام امشب باشه. اتفاقی که الان داره میفته. مافیا بین کساییه که به مملگر رای دادن و شاید خود مملگر.
کجا نقش اشکان رو گفتی تو؟ دلیلت واقعا خیلی مسخره‌اس! اصلا از کجا معلوم اشکان تیر نخورده؟ و حدس زده شده؟

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
شما ببینید این اشکان بنده خدا با چه نقشی رفته. خونشم که گردن منه که اومدم نقششو گفتم. خود مافیا فهمید شب حدسش زد شما هنوز میگین مافیا. طرف بازپرس بوده اول بازی اومده گفته مهسا رو گردن من بدین بیرون، فرداش گفته عرفان رو بدین بیرون. عرفان خودش رفته بیرون نوشتن تفنگدار بوده. شما از این حرفا باز بیا بگو امین کی پی مافیای سوم باز. اوکی :|

این الان چطوری می‌گه تو بی‌گناهی؟ این فقط داره می‌گه که شما نقش اشکان رو از این چیزها فهمیده بودی. که اتفاقا بیشتر اکت مافیایی‌ـه این دقت تو فهمیدن نقش بی‌گناهان.

چرا مافیا حدست نزده؟ اگه گفتی، نفهمیدم.

که امروز بازی حول محور اعدام من باشه. شما من رو که اعدام کنید، اگر یکی رو بزنن بازی تموم می‌شه. اگر نزنن هم فاز بعدی قدرت رایشون بیشتره.
ضمن این‌که اگر من رو می‌زدن، محمدامین هم احتمالا اعدام نمی‌شد اتفاقا. چون که من ازش دفاع کردم. منتها الان اگر اعدام کنن و لباس داشته باشم، بعدش می‌تونن روش بازی کنن.

این عصبانیت محمدحسین هم شبیه دوران گناهکاریشه. دور سیزده داشت پاره می‌شد به عنوان بی‌گناه منتها عمرا این‌طوری نبود. صرفا ناراحته که چرا طبق برنامه‌ش من و محمدامین تقی اعدام نمی‌شیم.

• Smile
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین