برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور هفدهم مافیا | بزم بزهکاران

رای به اعدام:

• پویا

رای: 0 0.0%
  • رامتین

• یاسین

• مجموع رای دهندگان
    3
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
امین از بازی امروز نره بیرون، من رفتم بیرون و پشت سرمم نگاه نمی‌کنم.
از این حرفت عقب نشینی کردی یا نه؟

دفاع مهسا از امین رو چطور ارزیابی میکنی؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
نکته مهم.

که من واقعا نمی‌دونم چرا دیشب بهش دقت نکردم.

دیشب ما می‌تونستیم هیچ‌کسُ به دفاعیه نیاریم جز هادی. یعنی هر نفر حداکثر ۲ رای بیاره.
هادی بره تک‌دفاع. و وکیل نتونه استفاده کنه.

من متاسفانه به ذهنم نرسید. بنابراین انتظار هم نمی‌تونم داشته باشم که به ذهن بقیه چرا نرسیده. حرف زور می‌شه این.

پس این‌جا اتهامی ندارم.

بازی از نظر من گزینه قطعیش عرفان بود. که با عقب گرفتن من و چند نفر دیگه، عرفان رفت کنار کلا.

بعدش بازی گزینه قطعی نداشت.

امین بود تا حدی. اشکان بود شاید. و دو سه نفر دیگه. نمی‌دونم. قطعی نبود کسی.

ابتدا امین و بعد محمدامین، نظم شهرُ برهم ریختن.
و اون کار باعث شد که قطعی بیش از یک نفر به دفاعیه بیاد. هیچ کاریشم نمی‌شد کرد دیگه.

حالا امین توضیحاتی داد. محمدامین هم فاز قبل یه چیزایی گفت. شاید واقعا بی‌گناه باشن.
شاید هم عمدا برهم ریختن. حالا یا هر دو یا یک نفر.

با این چیزی که گفتم، اینم می‌شه بررسی کرد.

نظر قطعی منم باتوجه به شخصیتم می‌دونید. هر دو چون کار اشتباهی کردن و نظمُ برهم زدن، باید برن بیرون. بی‌گناه باشن هم مهم نیست برام.

منتهی یه چیزی هست این وسط که باز امروز دقت نکردم.
من اگه هر دو رو بی‌گناه بگیرم، دیگه بی‌گناهی وجود نداره.:))

یعنی در این حالت، بین امین کی‌پی، مهسا، محمدحسین و رامتین، ۳ مافیا و یک جادوگر هست.

اگر هم هر دو امین و محمدامین، مافیا نباشن ولی یکی‌شون جادوگر باشه،
بین اون ۴ دوستی که گفتم ۳ مافیا و فقط یک بی‌گناه هست.

من با چیزایی که الآن گفتم، فعلا یک درصد احتمال می‌دم که بین اون ۴ دوست، همه گناه‌کار باشن.
پس برام حداقل یک نفر از امین و محمدامین گناه‌کار هستن.

حالتی که ۳ مافیا بین‌شون باشه و فقط یک بی‌گناه، درصدش بیشتره از یک درصد. ولی مثل چند ساعت پیش نیست دیگه برام. و کمه.

بنابراین با تز خودم موافق‌تر هستم. کاملا هم حق‌شون هست برن بیرون.

اینایی که نوشتم هم، اون ۴ نفر نیان دفاع بکنن که اگه ما بودیم فلان نمی‌کردیم.

بگن مافیاها کیا هستن. همین.

بنابراین من در این لحظه، با اجماع رو هر دوی اینا موافقم. با اجماع رو فردی که بقیه بگن یا نفر سوم مافیا با ایناست یا اگه اینا نباشن، قطعا اونه هم موافقم.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
اصلا از کجا معلوم اشکان تیر نخورده؟ و حدس زده شده؟
این که مشخصه. رضا تیر خورده
اشکان رو حدس و لباس زدن که بعدش لباسش رو گاد دراورد :))

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
این الان چطوری می‌گه تو بی‌گناهی؟ این فقط داره می‌گه که شما نقش اشکان رو از این چیزها فهمیده بودی. که اتفاقا بیشتر اکت مافیایی‌ـه این دقت تو فهمیدن نقش بی‌گناهان.

که امروز بازی حول محور اعدام من باشه. شما من رو که اعدام کنید، اگر یکی رو بزنن بازی تموم می‌شه. اگر نزنن هم فاز بعدی قدرت رایشون بیشتره.
ضمن این‌که اگر من رو می‌زدن، محمدامین هم احتمالا اعدام نمی‌شد اتفاقا. چون که من ازش دفاع کردم. منتها الان اگر اعدام کنن و لباس داشته باشم، بعدش می‌تونن روش بازی کنن.

این عصبانیت محمدحسین هم شبیه دوران گناهکاریشه. دور سیزده داشت پاره می‌شد به عنوان بی‌گناه منتها عمرا این‌طوری نبود. صرفا ناراحته که چرا طبق برنامه‌ش من و محمدامین تقی اعدام نمی‌شیم.
الآن محمدامین چیه بالاخره؟

پست آخرمم بخون.

از این حرفت عقب نشینی کردی یا نه؟

دفاع مهسا از امین رو چطور ارزیابی میکنی؟
بله. نظر فعلیم در پست آخرم هست.

باید بررسی کنم.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
یک چیزی رو نمی‌فهمم. اگر مهسا اون یکی بی‌گناهه، اون‌وقت یا باید محمدامین جادوگر باشه و رامتین مافیا یا برعکس. رامتین به مافیا نمی‌خوره. اگر جادوگر باشه، محمدامین می‌شه اون مافیا که گفتم خر نیست. اگر محمدامین رو بی‌گناه بگیرم هم نمی‌شه. چون باید بین رامتین و مهسا یک مافیا باشه. کی‌پی و محمدحسین به مافیا می‌خوره بازی‌شون. منتها این سه نفر نه.
به نظرم باید خود محمدامین بیاد پست بده.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
من حوصله فکر کردن ندارم دیگه واقعا
امین یا محمدامین رو بندازین بیرون. هر کدومو زدین موافقم

• Smile
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
یه چیز دیگه. جادوگر نمی‌بره در هر صورت به‌نظرم.

چون یا اشتباه می‌کنیم که مافیا خواهد برد. یا اشتباه نمی‌کنیم که سفید زیاد هست و نمی‌ره تا ته.

اگه دوست داشت بیاد با شهر بازی بکنه. و بگه کی جادو نشده. اگه هم به نظرش می‌تونه ببره یا این کاری که گفتم اخلاقی نیست، خب انجام نده.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
لحن پست‌ها رو هم دقت کردم.
مافیا هرکی هست، کاملا احساس زرنگی داره الآن. هرکی. به جز من و یاسین، ۳ تا از ۶ تا تون مافیاست دیگه.
جادوگر اگه همکاری بکنه، من از جانب خودم می‌گم که می‌ذارم ببره. فدا هم می‌کنم اگه حدسم نزنن.
اینم نهایت کاری هست که می‌تونم انجام بدم.
اگه ضد مافیا هستی تو ام، بیا.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
پویا من تا عصر نمیرسم به بازی. اگر گره ذهنیت منم، به قبر هفت جدّم خندیدم که این گناهکاری من باشه. کاش بود یعنی :)) من بیگناهم، دلت روی من قرص باشه و شهر رو هدایت کن. اون یکی مافیا هم یکی از بین امین کی پی و مهسا هستند.

• Smile
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
همه گره هستن. من هر جور حساب کردم جادوگر تقریبا شانس برد نداره. میل خودشه ولی.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
در واقع بین امین، محمد امین، مهسا و امین کی پی فقط یک نفر مافیا نیست. دیگه احتمالات این رو خودتون در بیارید تا منم عصر برسم به بازی.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
واقعا اشتباه کردیم فاز قبل.
باید همه رای ورود به دفاعیه به هادی می‌دادن.
و می‌گفتیم کسی رای دوم نده.
لعنت به ذهنی که به موقع کار نکنه. صفر می‌دم به خودم.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
آقا جان بازی تقریباً واضح شده. حالا این دور تو جای من وسواس گرفتی؟ :دی فاز قبل رو ول کن. بین اون 4 نفر که گفتم "قطعی" بدون که فقط یک نفرشون مافیا نیست. اون یه نفر رو فقط باید در بیاریم که اشتباهی ندیم بیرون.

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
این الان چطوری می‌گه تو بی‌گناهی؟ این فقط داره می‌گه که شما نقش اشکان رو از این چیزها فهمیده بودی. که اتفاقا بیشتر اکت مافیایی‌ـه این دقت تو فهمیدن نقش بی‌گناهان.

شما دوتا که تکلیفتون مشخصه. نفر سوم هم که من نمیشم اینجوری مشخص میشه حداقل مافیا نیستم. حالا کسی میتونه شک جادوگری داشته هم تصمیم خودشه. بعدشم من اگه مافیا بودم و نقش اشکان رو فهمیده بودم که نمیومدم تو بازی بگم اشکان داره سه چهارتا نقش بلند میکنه مافیاست من بهش رای میدم، یکی دیگه رو میدادم بیرون شب با خیال راحت اشکان رو خارج میکردم.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
هرکی محمدحسین براش بی‌گناه هست، لایک بده.
هرکی نیست، دیس‌لایک.

من الآن به ۶ نفر شک دارم.
دو بی‌گناه در بازی هست که من و یاسین براش سفیدیم. اونا تنها افرادی هستن که به ۵ نفر شک دارن.

یه‌جوری یه راهی پیدا کنید اون دو نفر، همدیگه رو سفید کنید.:)) من چیزی به ذهنم برسه می‌گم.

جادوگر هم اگه بیاد با ما، کار درومده.:دی

ادغام داره می‌شه. فقط به اون جمله اول واکنش بدید.

خصوصا من از امین و محمدامین انتظار دارم اگه بی‌گناهن، یه راهی برای چیزی که گفتم پیدا کنن. حرف زوره این.:)) بقیه هم فکر کنن پیدا کنن.

آخرین ویرایش:
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
نقش ادعا نکنیدا.:/

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
  • Smile
Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
مرده ها و اونا که تو بازی نیستن، یه بار دیگه ازشون ری اکت ببینم، شخصا بلاکشون می کنم از گروه مافیایی ها هم به بیرون هدایت میشن برای حداقل شش ماه. واسطه هم نمی پذیرم.

من نمی فهمم وقتی کارگردان مشغول بازی به خودش اجازه نمیده دخالت کنه در جریان بازی، چقدر بی کنترل و بچه هستین که خودتون رو‌ کنترل نمی کنید.

نره خرین همتون دیگه.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
من یه ایده دارم. شاید گرفت.
همه راس ساعت ۲۱ یه اسم فقط بفرستن.
بدون هیچ توضیح.

شاید واضح ننوشتم. یعنی ۶ نفر دیگه جز من و یاسین، در اون ساعت، اسم یک نفر که بی‌گناهه براشون رو بفرستن.

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
اسم خود تو رو هم ننویسیم یعنی؟

• Haha
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mamalgr
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین