برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور هفدهم مافیا | بزم بزهکاران

رای به اعدام:

• پویا

رای: 0 0.0%
  • رامتین

• یاسین

• مجموع رای دهندگان
    3
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
  • Haha
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mamalgr
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
محمدامین میخندی؟ باید پست بدی.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
یه جمله امین گفت. خوب بود.
گفت مافیا دنبال جایزه‌بگیر بوده یا براش مهم بوده که جایزه‌بگیر کیه.

تا قبل این حرفا و این ادعاها، هادی معلوم نبود جایزه‌بگیر نباشه. به سبک بازیش هم می‌خورد.

من فعلا فقط به ایده‌ام فکر می‌کنم. شما هم اگه ایده دارید بگید.

حالا خارج از این، منطقی اگر نگاه کنیم:

اگه براساس ابتدای فاز بچینم که امین و محمدامینُ مافیا گرفته بودم، محمدحسین و رامتین برام سفیدتر هستن.
بی‌گناه‌ها هم ۲ تا بیشتر نیستن دیگه.

بنابراین در این حالت از مهسا و امین کی‌پی، ۱ مافیا و ۱ جادوگر در می‌آد.

اگه کلا بخوام برعکس فکر کنم که امین ادعاش درسته و محمدامین هم قصدش کمک بوده،
از بین ۴ نفر بقیه، ۳ مافیا و یک جادوگر در می‌آد.

حالات بینابینی هم داره دیگه. همه رو نمی‌خوام بنویسم. می‌خوام چی بگم حالا:

الآن دو بی‌گناه تو اون ۶ تا در بازی هست. من واقعا انتظار دارم از این دو نفر که تلاش کنن همدیگه رو پیدا کنن و بقیه رو گناه‌کار بدونن.
اصلا هم نمی‌خوام دفاع کنید که اگه گناه‌کار بودم فلان می‌کردم. چنین کاری نکنید.
حمله کنید. سفیدتونُ پیدا کنید. بی‌گناه به‌نظرم این‌جوری بازی می‌کنه.

ایده هم دارید بگید. منم یه ایده دارم که اجرا می‌کنم. بازم متناوب هستم دیگه برای بحث و سوال و ... .

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
سلام به همگی.
من انتقاد هام رو به تو می کنم پس بعد بازی پویا. چون با این وضعیت توانایی مفتش اینهمه بازی الکی بوده. برای من اونقدر دردناک نبوده البته. همین دیشب برای من این همه بازی الکی بود و بیگناها سر هیچ و پوچ نه! سر بازی درست من رو در کنار گناهکارا داشتن اعدام می کردن.
رامتین
از اونجایی که حس میکنم یه کم عصبانیت وارد بازی شده درخواست یک برنامه شاد دارم.

درخواستم هم از محمد امینه.

بیاد توضیح بده چرا مافیا یه بیگناه رو (به زعم خودش) سیو کرده.
رامتین جان. من تا حالا نه توی هیچ بازی ای نه خارج از هیچ بازی ای بهت کوچیکترین بی احترامی و بی ادبی ای نکردم. و در کنارش، باهم اونقدر هم شوخی نداریم.
این پست رو اگه گناهکار هستی و مخصوصا اگر مافیا هستی، من نهایت بی احترامی میبینم. حالا بعد بازی می تونیم بیشتر راجع بهش صحبت کنیم.
اگر بیگناه هم هستی باز بی احترامی به خودم می بینم.
به هر حال حرفی باهات این بازی ندارم.

پویا. من با توجه به اتفاقات دیشب فکر می کردم منفی هستی و پارتیزان واقعی یکی از افرادی که بهت اعتماد داره مثل اشکانه که داره افتضاح بازی می کنه. الان که به اینجای بازی رسیده سفید صدی قاعدتا برام.
من فکر می کنم مافیا بهترین حالت براش این نبوده که من رو بیرون کنن. مشخصا من گزینه اعدام خوبی بودم. هادی هم بیرون نمی رفت و با توجه به این که این فاز لباس داشت. تصمیم گرفتن هادی رو بدن بیرون که هم شارلاتانشون لباس دائمی بگیره، هم فرداش من اعدام شم. اگر من اعدام می شدم اونجای بازی، فکر می کنم امین اعدام بعدی بود. اما الان هادی رو دادن بیرون، من در معرض اتهامم و می تونن بدن بیرون. و اعدام امین 3 فاز عقب افتاده.یه سری گفتن مشخص بود من اعدامم. من اصلا قبول ندارم. 3-4 نفر قبل دفاعیه گفتن امین منطقی تره. من دفاع خوبی کردم از نظرم و ممکن بود کاملا امین اعدام شه. همچنین اینکه بیشتر افرادی که من رو دفاعیه دادن به امین هم شک داشتن و می گفتن یار منه. برای همین بعید می دونم مافیا همچین ریسکی می کرده که از وکیلشون استفاده نکنن. هم یکی از سفید ترین افراد با وجود اینکه من راجع بهش اشتباه می کردم رفته بیرون، هم لباس دائمی گرفتن و با استفاده از اون حدس هاشون رو پوشوندن و هم اعدام امین 3 دور می تونسته عقب بیوفته.

راجع به ادعای نقشم. یاسین اگه فکر می کردی باگه و گاد اوکی بود با این قضیه. می تونستی بهش بگی که اعلام کنه که باگه و جایزه بگیر حق ادعای نقش نداره. بازیت رو خراب نکردم من. صرفا چیزی که می خواستی انجام شه نشد. علاوه بر این، اگه بازیت رو خراب کردم، عذر می خوام. اما 100 بار دیگه برگردم همین کار رو می کنم. من می خواستم جایزه بگیر بیاد بالا تا ازش کلی سود به دست بیاریم. کارمم کردم. سودش هم داریم می بینیم. حالا دوس نداشتی بازی اینطوری پیش بره؟ ببخشید. دلیل نمی شه اینطوری رفتار کنی که. حالا بازیت رو که خراب کردم، اگه می خوای ببری از من بیا پایین و افراد درست رو حدس بزن. من برم بیرون جز برد مافیا یا جادوگر و باخت تو هیچی نصیبت نمی شه.

راجع به افراد بازی:
پویا: اون سناریو لعنتی که باهاش من و امین رو به هم دوختی می شه بگی چی بوده؟ اگه فکر می کنی مافیا دنبال جایزه بگیر بوده، تنها حالتش اینه که امین مافیا باشه. چون تنها کسی که تو معرض دفاعیه رفتن با هادی بود امین بود. و الا چرا مافیا باید بخواد از وکیل استفاده کنه که دنبال جایزه بگیر بگرده؟
امین: اگه امین دکتر بود حدس زده می شد. نمی دونم چطوریه داستان محمدحسین گفته بود فکر کنم قطاری می تونن حدس بزنن. پارتیزان هم که مشخصه. پس برای مافیا معنایی نداره امین رو حدس نزنن. ضرری نداره این حدس. علاوه بر این. در صورت حدس صحیح، اگه قطاری بوده حدس ها می تونستن بازم حدس بزنن. چرا باید متوقف شن؟ وقتی دیشب شانس این رو داشتن که فقط با حدس حتی بازی رو ببرن؟ پس تنها حالتش تو ذهن من اینه که یا امین رو حدس زدن و دکتر نبوده، که در اون صورت جادوگر بوده، یا امین مافیاس خودش. چرا جادوگر بوده؟ چون این فاز هم همچنان دکتری برداشته و پایین نمیاد از ادعاش. اینا رو داشتم می نوشتم یه چیز جالب رسید به ذهنم. اصلا بعید نیست هادی دکتر بوده باشه و امین حدس زده باشه این رو. دکتری رو ادعا کرده باشه حتی هادی راجع به این قضیه حرف جالبی زد.پست 644:
بعد جالبه پزشک اورژانسیو میگه که احتمالش خیلی خیلی بالاست دو تا باشه :)) امین جان مشتی هستی و پر طرفدار :دی
ولی خب من گرفتمت دیگه
الان که می دونیم نقشی که دو تا بود تفنگدار بوده. یه نقش گمه که نقش هادیه و ممکنه خیلی زیبا امین بلندش کرده باشه.
محمدحسین
از محمدحسین می خوام یه نظر کامل راجع به پویا بگه تا من نظرم رو راجع بهش بدم.
مهسا
یه چیزی راجع به مهسا هست. امین دیروز ادعای نقش کرد و بدون هیچی گفت به مهسا رای بدید و رای داد و رفت. امروز اومده می گه مهسا سفیده. نمی دونم دلیلش چیه ولی یکم حرکت مشکوکیه برای من. برای پنهون کردن یار بودنشون بوده شاید کار دیشب امین. ولی جدا از این بازیش برام مثبت بوده تا الان و واقعا پشمام میریزه گناهکار باشه. حتی همین پست 880 به من خیلی وایب بیگناهی می ده :))
امین کی پی
از نظر من این بازی بیگناهی امین کی پی نیست. سوالات فاز قبلم هم جواب نداد و توی اون اتفاقات گم شد. بازیکن تو سایه ای بوده از نظر من. این فاز شک هات کین امین؟

شک های حال حاضر من امین، امین کی پی ان. محمدحسین هم باید حرف بزنه تا یه چی راجع بهش بگم.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
خلاصه که، خطاب به ۶ نفر:
بازی الآن دقیقا عکس شروع مافیاست که همه سفیدن. مگه خلافش ثابت بشه. شروع مافیا اینه برا من.
الآن اگه یکی از دو بی‌گناه هستید، همه سیاهن مگه خلافش ثابت بشه.
بگردید. سعی می‌کنم کمک کنم تصمیم درستی بگیریم به خاطر مواردی که گفتم. وگرنه شخصا برد و باخت برام اهمیتی نداره دیگه. صرفا درست‌ترین بازی‌ای که بلدم دارم انجام می‌دم. همین.

محمدامین

ببین من الآن که به عقب برمی‌گردم، اون‌جا در فاز قبل اصلا زمانی نبود که جایزه‌بگیر اعلام نقش کنه.
چون مافیا راحت هادی رو می‌انداخت بیرون.
اینُ قبول داری الآن که تموم شده؟

داری می‌گی که امین هم در اون صورت مافیا هست. بله. سوالم اینه که اگه تو نیستی، چرا باهاش بازی کردی؟
می‌تونی بگی مثل پویا اشتباه کردم. من خودم اشتباه زیاد کردم. می‌پذیرم.

آخرین ویرایش:
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
پویا
ببین من الآن که به عقب برمی‌گردم، اون‌جا در فاز قبل اصلا زمانی نبود که جایزه‌بگیر اعلام نقش کنه.
چون مافیا راحت هادی رو می‌انداخت بیرون.
اینُ قبول داری الآن که تموم شده؟
منم می گم مافیا به این که هادی رو با وکیل بده بیرون واسه چی اصلا بخواد فکر کنه؟ آخه تو این رو داری می گی که بگی من یا امین یا ما باهم همه این کارارو کردیم خودمونو انداختیم تو هچل که صرفا هادی رو بتونیم با وکیل بدیم بیرون. مخصوصا با توجه به اینکه هادی اصلا روی عرفان بود منطقی نیست.
داری می‌گی که امین هم در اون صورت مافیا هست. بله. سوالم اینه که اگه تو نیستی، چرا باهاش بازی کردی؟
می‌تونی بگی مثل پویا اشتباه کردم. من خودم اشتباه زیاد کردم. می‌پذیرم.
ببین بخوام اعتراف کنم من به این فکر نکرده بودم که مافیا ممکنه بخواد جایزه بگیر مشخص شه و هادی بره بیرون و اینا. و اشتباه کردم توی این. دلیلش هم اینه که خیلی به خود هادی شک مافیایی داشتم. فکر نمی کردم جایزه بگیر باشه. اما بعد که گفت سفیدترین فرد بازیه. با خودم گفتم عجب اشتباهی کردم نکنه خودشه و برای همین گفتم ادعا نکنه دیگه و کار من رو بدتر نکنه.

پویا راستی شدی عین اساتید دانشگاه که امتحان می گیرن نتیجه رو 3 ماه نمی گن. من اینکه این همه سوال پرسیدی و نتیجه هاش رو نگفتی رو هم گذاشته بودم رو حساب گناهکاریت. الان اگه فکر می کنی به درد نمی خوره ولی بعد بازی بگو.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11

رای به اعدام: محمدامین

من حداقل تا آخر این فاز حرفی ندارم دیگه.

من یه ایده دارم. شاید گرفت.
همه راس ساعت ۲۱ یه اسم فقط بفرستن.
بدون هیچ توضیح.

شاید واضح ننوشتم. یعنی ۶ نفر دیگه جز من و یاسین، در اون ساعت، اسم یک نفر که بی‌گناهه براشون رو بفرستن.
اینم الان میگم. محمدحسین

فعلا

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
پویا

منم می گم مافیا به این که هادی رو با وکیل بده بیرون واسه چی اصلا بخواد فکر کنه؟ آخه تو این رو داری می گی که بگی من یا امین یا ما باهم همه این کارارو کردیم خودمونو انداختیم تو هچل که صرفا هادی رو بتونیم با وکیل بدیم بیرون. مخصوصا با توجه به اینکه هادی اصلا روی عرفان بود منطقی نیست.

ببین بخوام اعتراف کنم من به این فکر نکرده بودم که مافیا ممکنه بخواد جایزه بگیر مشخص شه و هادی بره بیرون و اینا. و اشتباه کردم توی این. دلیلش هم اینه که خیلی به خود هادی شک مافیایی داشتم. فکر نمی کردم جایزه بگیر باشه. اما بعد که گفت سفیدترین فرد بازیه. با خودم گفتم عجب اشتباهی کردم نکنه خودشه و برای همین گفتم ادعا نکنه دیگه و کار من رو بدتر نکنه.

پویا راستی شدی عین اساتید دانشگاه که امتحان می گیرن نتیجه رو 3 ماه نمی گن. من اینکه این همه سوال پرسیدی و نتیجه هاش رو نگفتی رو هم گذاشته بودم رو حساب گناهکاریت. الان اگه فکر می کنی به درد نمی خوره ولی بعد بازی بگو.

توضیحتُ پذیرفتم.
این به معنی بی‌گناه بودنت نیست ها. یعنی ممکنه چنین چیزی که می‌گی باشه.

سوال‌ها هم من خواستم در ابتدای فاز امروز بگم راجع‌بهشون چون فاز قبل کلمه نداشتم. دیدی که فقط پست یه خطی می‌دادم. منتهی با این تعداد مرگ، استناد نمی‌تونم بکنم به اونا دیگه.

مافیاهاتُ گفتی. خوبه. اگه فقط یک مافیا بخوای اسم ببری کیه؟

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
امین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya
کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
اگه امین دکتر بود حدس زده می شد. نمی دونم چطوریه داستان محمدحسین گفته بود فکر کنم قطاری می تونن حدس بزنن. پارتیزان هم که مشخصه. پس برای مافیا معنایی نداره امین رو حدس نزنن. ضرری نداره این حدس. علاوه بر این. در صورت حدس صحیح، اگه قطاری بوده حدس ها می تونستن بازم حدس بزنن. چرا باید متوقف شن؟ وقتی دیشب شانس این رو داشتن که فقط با حدس حتی بازی رو ببرن؟ پس تنها حالتش تو ذهن من اینه که یا امین رو حدس زدن و دکتر نبوده، که در اون صورت جادوگر بوده، یا امین مافیاس خودش. چرا جادوگر بوده؟ چون این فاز هم همچنان دکتری برداشته و پایین نمیاد از ادعاش. اینا رو داشتم می نوشتم یه چیز جالب رسید به ذهنم. اصلا بعید نیست هادی دکتر بوده باشه و امین حدس زده باشه این رو. دکتری رو ادعا کرده باشه حتی هادی راجع به این قضیه حرف جالبی زد.پست 644:
الان که می دونیم نقشی که دو تا بود تفنگدار بوده. یه نقش گمه که نقش هادیه و ممکنه خیلی زیبا امین بلندش کرده باشه.
محمدامین داری شکوفا می‌شی‌ها. من اگر حدس زدم نقش هادی دکتره که برش دارم، بعد برای چی باید روش وکیل بزنم؟ خب با همون مفتش می‌زنمش.
دوم هم یعنی چی حدس امین ضرر نداشته و دیرتر متوقف می‌شدن؟ این‌ها نقش اشکان و عرفان رو داشتن. و بعدی رو نداشتن. منم حدس می‌زدن قبلش باز بعد از اشکان و عرفان متوقف می‌شدن.
منتها اگر من رو حدس می‌زدن بازی می‌فهمید من بی‌گناهم و جلوتر می‌رفت. الان گره ایجاد کردن.
اون ایده‌ی شناسایی بی‌گناه سوم رو هم دارم فکر می‌کنم. تنها چیزی که می‌تونم به‌ش بگم اینه‌که من می‌دونم نقشت دکتر نیست.
حالا شاید فکر کنی من دروغ می‌گم و دکتر کس دیگه‌ست. که خب دکتر به‌م رای می‌ده. با اون سه‌تا مافیای دیگه و اعدام می‌شم. در نتیجه تو نباید به من رای بدی.

خیلی جالبه‌ها. محمدامین تو الان چطوری خودت رو بی‌گناه گرفتی با این حرفی که زدی؟ من نقش هادی رو فهمیدم و بلندش کردم. در نتیجه می‌تونستم مفتش رو بزنم روش. پس برای چی وکیل رو روی تو نزدم؟

شکفتی به نظرم. عمرا اگر بی‌گناه می‌بودی نباید این میومد تو ذهنت که مافیا نقش هادی رو فهمیده.

آخرین ویرایش:
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
محمدامین داری شکوفا می‌شی‌ها. من اگر حدس زدم نقش هادی دکتره که برش دارم، بعد برای چی باید روش وکیل بزنم؟ خب با همون مفتش می‌زنمش.
دوم هم یعنی چی حدس امین ضرر نداشته و دیرتر متوقف می‌شدن؟ این‌ها نقش اشکان و عرفان رو داشتن. و بعدی رو نداشتن. منم حدس می‌زدن قبلش باز بعد از اشکان و عرفان متوقف می‌شدن.
منتها اگر من رو حدس می‌زدن بازی می‌فهمید من بی‌گناهم و جلوتر می‌رفت. الان گره ایجاد کردن.
اون ایده‌ی شناسایی بی‌گناه سوم رو هم دارم فکر می‌کنم. تنها چیزی که می‌تونم به‌ش بگم اینه‌که من می‌دونم نقشت دکتر نیست.
حالا شاید فکر کنی من دروغ می‌گم و دکتر کس دیگه‌ست. که خب دکتر به‌م رای می‌ده. با اون سه‌تا مافیای دیگه و اعدام می‌شم. در نتیجه تو نباید به من رای بدی.

خیلی جالبه‌ها. محمدامین تو الان چطوری خودت رو بی‌گناه گرفتی با این حرفی که زدی؟ من نقش هادی رو فهمیدم و بلندش کردم. در نتیجه می‌تونستم مفتش رو بزنم روش. پس برای چی وکیل رو روی تو نزدم؟

شکفتی به نظرم. عمرا اگر بی‌گناه می‌بودی نباید این میومد تو ذهنت که مافیا نقش هادی رو فهمیده.

سوال. فرض کن یه نفر جز تو اعدام شد و رفتیم روز بعد. همچنان در بازی مونده بودی.
جوابی داری برای این؟

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
اینکه حدس زدی دکتره یا نه. یه چیز شانسی بود بیشتر. یعنی هادی هم راست گفت که شاید دکتر رو گفتی چون بعید نیست 2 تا ازش تو بازی باشه. اما از شانس خوبت. اون تک دکتره هادی بود. و الا کل پایه و اساس فاز قبل رو روی یه حدس نمی چیدی که. یه بخش فقط از پستم آوردیا. اون یه احتمال بود صرفا.
یعنی چی نقش عرفان و اشکان رو داشتن و بقیه رو نداشتن؟
راجع به دکتر داری با من حرف می زنی؟ نفهمیدم.
همچنان می گم. اون یه بخش از پستم بود و من نگفتم تو کل بازی فازت رو بر اساس یه حدس چیدی. بالا رو بخون.
البته علاوه بر اون. من فکر می کنم کلا مافیا تا قبل این فاز خیلی مطمئن نبوده از من که بخواد روم وکیل بزنه. نقشم اصلا مشخص نیست و حتی چون سر پارتیزانی پویا ترسوندمشون یکم. ریسک نکنن سر من.

امین این تئوری برای من خیلی منطقی نشسته و همچنین نمی تونم درک کنم چرا حدست نزدن اگه دکتری. اگه بیگناهی مافیات کیا ان؟

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
برای من این بازی فاز قبلی و با خوندن دفاعیه هادی یه جورایی تموم شد. اون حسی که نیاز داشتم از پاکبازی بیگناهی رو گرفتم. کسی که بهش فاز قبلش رای اعدام داده بودم تا جایی، منو برای هم تیمی هاش وصیت بیگناهی کرد. و منی که وقتی تلاشش رو توی فاز قبلی دیدم، داخل یکی از پست هام از گناهکار صد برام تبدیل شده بود به بازیکن سفید. الان هم بیشترین دلیل انرژی که در ادامه میگذارم آرشه. بعد دو دور هم تیمی بودن مافیا، فکر نمیکردم در گادی برام به اوج دوست داشتنی بودن گربه ای خودش برسه. بالانس و اینا رو هم من نه سر در میارم نه برام مهمه. اومدم بازی کنم برم. اگر اشتباهی هم توی بالانس بوده از نظر من اشکالی نداره تجربه میشه. بعد بازی پویا، امیر، امین، رامتین و بقیه در موردش صحبت کنید.

یه چیزی رو هم خلاصه بگم، دور سیزده من از بیگناه و فرعی دفاع کردم، ولی فقط وقتی یک جای بازی یک تنه به اشتباه از مافیا (محمد امین) دفاع کردم، بقیه من رو از بازی دادند بیرون. رفیق نبودید. و این بازی جایی که به درستی یک تنه جلوی شهر و مافیا بودم و رای اعدام به ترسا ندادم، حتی به یک نفر هم ایرادی از این بابت نگرفتم چون بهتر از هر کسی میفهمیدم ممکنه برای هر کسی خطا پیش بیاد. و گر نه بنده زخم این قضیه رو خورده بودم، و جای مناسبی برای عقده گشایی بود. من کارم رو کردم، یا فهمیدید یا نفهمیدید. حتی سیر روانی و تغییرات بازیم هم جوابش از پست هام داخل این بازی مثل آب چشمه زلال و شفافه برید بخونید اگر بهم شک دارید. از اینجا به بعد هم دیگه بردن بازی تا یه حدی برای من خیلی مفهومی نداره، ولی چون منم یکی از نماینده های کسایی هستم که از بازی رفتند بیرون، باید نظر اون ها رو هم دخیل کنم. یه ایده ای دارم که نمیدونم چقدر دقیقه یا به درد میخوره، ولی به اختصار میگم:

من برام اهمیتی نداره اگر جادوگر ببره. یعنی اگر جادوگر افشای نقش بکنه، من شخصاً قول میدم باهاش بازی کنم بعد از کسب مجوز از دیگران. دلیل ام هم اینه که اگر بخوام fair و بی پرده صحبت کنم، اینجای بازی بین گناهکارها جادوگر لیاقت بیشتری برای بردن داره تا مافیا. مافیا اگر قراره ببره باید در همون شب با مفتش و آدمکش و اینا ببره، و من لااقل در روز نمیگذارم چنین اتفاقی بیافته. رُک بگم سردیتون میشه :دی یعنی از این نقطه ای که من داخل بازی هستم، از نظرم فقط در صورتی که پویا و رامتین مافیا باشند لیاقت برد دارند، که از نظر من نیستند. اگر باشند که من در زندگی واقعی هم فاصله ام رو باهاشون حفظ میکنم از این به بعد :)) بنابراین اگر جایزه بگیر بودن یاسین رو بپذیریم، فقط یک بیگناه بین مهسا، امین کی پی، امین، و محمد امین وجود داره. این ها هر کدوم اگر مافیا باشند بنظرم سطح بازیشون به نسبت مافیا بودن اینطوری ارزیابی میشه:

امین: متوسط (البته بسیار با کلاس در حد لامبورگینی :دی)
محمد امین: تا قبل دیشب بسیار خوب، و بعدش ضعیف
امین کی پی: متوسط رو به خوب
مهسا: متوسط رو به خوب

از نظر من فقط یک نفر بین شماها بیگناهه، که اونم باید تلاش کنه خودش رو بشناسونه این فاز. حالا اگر جادوگر بیاد جلو کار ما طبیعتاً راحت تر میشه. من بر اساس همین اعتقاد شایسته سالاری که گفتم، در روز حتی اگر شده با جادوگر بازی میکنم، تا بتونم جلوی پیشروی مافیا رو بگیرم. ولی این نظر منه فقط، و پویا هم موضعش همین بود خوندم. اگر بیگناه هایی که از بازی خارج شدند، مثل ما دو نفر موافق این هستند، من میتونم یه پست در ادامه بگذارم و با لایک و دیسلایک نظرشون رو جویا بشم که خودخواهی نکرده باشیم چون نقششون برای بازی فکر کنم مشخصه و ایرادی از اون نظر نداره. بیگناه دیگه ای که تو بازی هست هم نظرش رو بگه. البته اگر گاد یا کارگردان با این مسئله مخالف هستند به همین پست من دیسلایک بدند، چون دیدم امیر گفته بود افراد بیرونی واکنش نشون ندن.

حالا این چه مزیتی داره برای آقای کارگردان؟ :دی ایشون هم با این چیزی که گفتم احتمالاً بازی براش بالانس تر میشه و شانس اینکه سه نماینده از هر تیم تا انتها بره رو فکر کنم بیشتر خواهد داشت. در این موردمطمئن نیستم چون بالانس شناس خوبی نیستم، ولی دیگه نظر بدید اگه اشتباهه.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
سوال. فرض کن یه نفر جز تو اعدام شد و رفتیم روز بعد. همچنان در بازی مونده بودی.
جوابی داری برای این؟
نه. منتها استدلالت شبیه این‌هاست که اگر رسیدیم تا آخر بازی و نمردی گناهکاری که قدیم‌ها می‌کردن.

البته علاوه بر اون. من فکر می کنم کلا مافیا تا قبل این فاز خیلی مطمئن نبوده از من که بخواد روم وکیل بزنه. نقشم اصلا مشخص نیست و حتی چون سر پارتیزانی پویا ترسوندمشون یکم. ریسک نکنن سر من.
فرض کن حدس زدن دکتره. چرا اصلا باید وکیل بزنن؟ می‌ذاشتن تو اعدام بشی.

هر چند به نظرم خرن اگر این فاز مافیا اعدام کنیم و من رو نزنن.

فقط یک بیگناه بین مهسا، امین کی پی، امین، و محمد امین وجود داره.
الان که می‌گی بین این‌ها یک بی‌گناه هست، یعنی خودت یا رامتین رو جادوگر گرفتی؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
امین، حله.
یک مافیا بخوای اسم ببری کیه؟

محمدحسین
کاملا موافقم با جادوگر که باهاش بازی کنیم. مافیا ببره هم با شب برده. هرکی باشه.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
عه نقل قول محمدامین اشتباه شده. همون جمله‌ش منظورم بود که گفته بود این تئوری منطقیه.

پویا
کی‌پی.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
محمدحسین
تو ام بگو که یک مافیا بخوای اسم ببری کیه؟

محمدحسین

دو دقیقه بیا اینجا ببینم.:))

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
امین

امین خیلی بیشرفی :)) این سری با خودت بودم نه نقشت =))
من اگه جادوگر بودم مرض داشتم بیام بیانیه بدم که طرف بیاد تو بازی؟ :دی منطقیه که از این جایی که من دارم بازی رو میبینم، یکی از بین شما چهار نفر و رامتین هم میشه جادوگر و بیگناه. برام مهم هم نیست که کیه چون من واقعاً اگر مجوز بقیه رو داشتم باهاش بازی میکردم.

پویا

پویا به خدا گیج شدم. بنظر من بین امین و محمد امین که قطعی مافیا هست. امین که هی مرددمون میکنه، و اگر مافیا هست هم مافیای نرویی بوده :دی ممد امین هم من کلاً پست میده میگم الههههی :دی نمیدونم عمدی بوده اون کارش یا نه. کلاً آدم ایده پردازی هست، ولی اون سوتی هم هیچ جوره تو کت من نمیره آخه. نمیدونم. بازم فکر میکنم.

• Dislike
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mamalgr
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
امین. عزیزم چه جالب داری بحث می کنی. احساس می کنم می فهمم رضا چی می گه. واقعا متوجه نمی شی چی می گم؟ یه بار دیگه کامل از اول برای بقیه بگم؟
می گم تو که مافیایی نقش دکتری برداشتی، اومده بودی دفاعیه. وضعیت اعدام ها الان برامون مشخصه که امین اعدام نمیشد. قبلا که مشخص نبود. چند نفر قبل دفاعیه گفتن همچنان ترجیحشون امینه. منم فکر می کنم دفاعم خوب بود. در نتیجه ریسک نکردین سر رای گیری و هادی رو با وکیل دادین بیرون. اون که گفتم ممکنه حدس زده باشی هادی دکره. یه بخش کوچیک از حرف کلیم بود. که احتماله. حتی اگه حدس زده می بودی. باز وکیل رو ممکن بود رو من نزنین. چون 1- هادی اعدام می شد سود لباس دائمی شارلاتان رو داشت. 2- من ممکن بود پارتیزان یا فرعی باشم.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
پویا هستم بگو

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین