برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور اول مافیا سرعتی

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
من فاز ممل رو نمیفهمم اصلا

مگه نمیگی رای م امیره ؟ برا چی بهش رای ندادی ؟ این فاز اگه اتفاق خاصی نیوفته رای قطعی و حتمیم ممله .
فقط بیا به من بگو برا چی بهش رای ندادی ؟ فانع کننده بود رای نمیدم :دی

به آرشم اصلا خوشبین نیستم ، چون انگار میدونست شهره امیر :دی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: FM
کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
امیر جان بهتر نیست در مورد ایده‌ات توضیح میدادی که ببینیم هدفت چی بود و چی گیرت اومد؟ مگه کلانتری میری میای نظر میپرسی؟:دی
من تصورم اینه خواستی حرکت بزنی جاش گند زدی :))
از طرف دیگه اینکه اینطوری به امیر حمله صورت گرفت از چند جا که البته حق هم میدم بهشون چون خود منم خوشم نیومد از پستش هم برام خوشایند نیست. احتمالا رای هم میاری و میری دفاعیه پس لطفا درست درمون و با زبان شیرین فارسی توضیح بده ببینم چه خبره :دی علی‌الحساب یه رای هم بهت میدم به خاطر حرکت زشتت.
این پست برا فاز قبل بود که دیدم چقدر تو زمانبندی افتضاحم :دی
بابا خب رای میدادین به امیر، چرا رای دو ندادین؟ چی گفت کلا که نظرتون برگشت؟ کاش میرفت بیرون تکلیف خودش و رای دهنده‌ها و ندهنده‌ها معلوم میشد خب.
داشتم مینوشتم که پست گاد رو دیدم شهروند بود! واقعا 90 درصد حس مرض از بازیش میگرفتم من.

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
تحلیل شات شب: قطعا امیر امروز هم توی رای گیری بود و احتمالا دیگه امروز رای میاورد. چرا باید شات بشه؟ یک احتمال اینه که صرفا مافیا تارگت نمیکرده، چین مافیا رو داشته تارگت میکرده. فری، آرش و تا حدودی هادی رو زیر نظر دارم. بیشتر از این از بازی ای که فقط دو سه نفر توش فعالانه پست میدن چیزی متوجه نمیشم :دی

• Dislike
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arsonist
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
کاری ندارم. من مسیر خودم رو میرم. سرزنش هم بعد بازی از امیر نمی پذیرم. همچین حرکتی میزنی توضیح هم نمیدی طبیعی ترین انتظاری که از شهر می ره اینه که تارگت شی.
هادی رای ندادم که فرصت بدم.
آرش چند تا چیز رو باید توضیح بدی برام. رایت به خودم. و جواب سوال فاز پیشم. امین کی پی بعد معارفه گفتی بهش رای میدی اون که حساب نیست زرنگ.
آرش و امین کی پی بر اساس چیزی که فاز قبل گفتم. به علاوه اینکه الان مشخص شد امیر بیگناه بود. پس امین کی پی از نظر من تو فاز معارفه ترسیده امیر یارش باشه بهش تارگت نزده، ولی بعد اینکه دیده یارش نیست اومده گفته رای می ده بهش.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Moonsa
کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
اونایی که رای یک دادن به امیر و رای دو ندادن بهش راحت یه مافیا از توشون درمیاد. مملگر، محمدحسین و امین. به بازی فری حس مثبت دارم ولی رایش به امیر نسبت به شخصیتش و سبک بازیش قابل درک نیست برام تصورم اینه فری میتونست به امیر فرصت بازی بیشتر بده. هادی ولی رایش قابل درکه نسبت به شخصیتی که داره. آرش هم که امیر براش مافیا نبود از اول که اینم حس خوبی نمیده.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
امین کی پی:

هنوز تو ضیج ندادی چرا من برات مشکوکم از اول بازی = )) طبیعتا بخواد ادامه پیدا کنه تو هم میری تو گزینه های من.

آرش: همچنان اطمینانت از دروغ بودن ادعای امیر آزارم میده، بیشتر توضیح بده.

ممل: با هادی موافقم، چرا رای ندادی؟ مرض دار بود حرکتت.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
من فاز ممل رو نمیفهمم اصلا

مگه نمیگی رای م امیره ؟ برا چی بهش رای ندادی ؟ این فاز اگه اتفاق خاصی نیوفته رای قطعی و حتمیم ممله .
فقط بیا به من بگو برا چی بهش رای ندادی ؟ فانع کننده بود رای نمیدم :دی

به آرشم اصلا خوشبین نیستم ، چون انگار میدونست شهره امیر :دی
این که گفتم دروغ میگه به خاطر شناختم از خود امیر بود و نه چیز دیگه‌ای. اتفاقا همین دیشب داشتیم با هم پدرخوانده میدیدیم :دی

من به کسایی که توی بازی تحقیقات جنایی بودن (که امیر دقیقا همین حرکت رو زد و گناهکار بود) ولی باز به امیر شک کردن و بهش رای دادن مشکوکم. چون اینکه بگی باز امیر اومده همون حرکت رو بزنه، یعنی ساده و بی‌ایده فرض کردن امیر، و هممون امیر رو میشناسیم که اینجوری نیست دیگه، غیر اینه؟

حالا این وسط محمدامین از همه بیشتر نظرم رو جلب کرد چون حس کردم می‌خواد از این حرکت امین سواستفاده کنه. وگرنه برای محمدامین کار سختی نیست که بفهمه امیر یه حرکت رو دو بار نمیزنه. باز پست‌ها رو میخونم نظرم رو میگم.

• Dislike
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mamalgr
Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
در مورد این نقش خیاط و احتمال لباس و اینا اگه چیزی میدونید بگید خواهشاً. دلیل برداشتن رای ام از روی امیر بعد دفاعیه اش هم این بود که خطاب به آرش گفته بود تو از کجا میدونی من شهروندم. pov شهروند رو داشت اون جمله لااقل برا من. با فرض شهروندی امیر، بنظرم هادی و فری خیلی بولد و وسط بازی کردند و حداقل در نگاه اول بنظر مافیا نمیان. هادی که خط بازیش رو ادامه هم داره میده و شبیه شهروندی خودش بنظر میاد. مهسا هم فعلاً اولویت نیست چون بعد از این دو نفر مثبته. مشکوک های من آرش، محمد امین، و امین کی پی هستند. آرش تو یه آگاهی ای انگار داری نسبت به امیر تو پست های فاز قبلت. محمد امین تو هم یه مشکلی که دارم اینه که وقتی رو مرز خطر حرکت میکنی اصلاً وایب خوبی نمیگیرم. شبیه زدن زیر نقش پارتیزان مثلاً. یا جایزه بگیر.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: FM

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
ممل میگی میخواستی بهش فرصت بیشتر بدی، خوب رای اول رو دادی اومده دفاعیه دفاعم نکرده، کسی که نمیاد دفاع کنه انتظار داری چی و برات روشن کنه؟ چرا دفاع نکرد اصلا؟ این برات سوال نشد؟

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
تا 22:55 فرصت رای اولیه دارید. با 4 رای میره دفاع.
همزمان می‌تونید پست هم بدید اگه سهمیه دارید.

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
توضیحت قانعم نکرد ممل .
مگه دفاع خاصی کرد امیر ؟ چی گفت اصن که بخوای فرصت بدی ؟ تارگت شهر بود ، تارگت خودتم بود ، گفتی هم بهش رای میدی
ولی رای ندادی ، چرا ؟ ترسیدی به عنوان شهر بره بیرون فردا یقه تو بگیرن ؟ :دی

من رای م محمد امینه این فاز . قطعی :دی

رای به اعدام: محمدامین

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
آرش: من خودمم به ممل ک دارم ولی اینکه بخاطر این بخوای بهش شک کنی منطقی نیست، مگر ایده ای که امیر تو یابزی کارآگاها زد نتیجه ای داشت براش؟ برآیندش چی بوده اصلا؟ یه جوری میگی یک ایده رو دوبار تکرار نمیکنه انگار اون دور رو مقاله کرده: )) بارها دیدم من یک سری حرکات رو تکرار کنه و با توجه به خاص بودن این حرکت و امتحان نکردنش در چارچوب مافیا کاملا منطقیه که ذهن به این سمت نره.

• Like
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
من رای دو ندادم که فرصت بدم بهش. بر خلاف شما من اگه توضیح درست میداد امیر فرداش رای یک هم شاید بهش نمی دادم! دفاعیه لج کرد دفاع نکرد فاز رای نمی آورد حرف می زد فکر کنم.
محمدحسین من رو‌ مرز خطر حرکت نمی کنم. زندگی می کنم :))
آرش چرا نزنه؟ وقتی می تونه بزنه و یکی مثل خودت بیاد بگه نه این دوبار یه حرکت رو نمیزنه. دبل تریک از این بهتر؟
من مطمئنم بین آرش و امین کی پی یه مافیا حداقل هست. هادی هم با توجه به اینکه اینطوری داره اشتباه می کنه برام مشکوکه.

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
کاری ندارم. من مسیر خودم رو میرم. سرزنش هم بعد بازی از امیر نمی پذیرم. همچین حرکتی میزنی توضیح هم نمیدی طبیعی ترین انتظاری که از شهر می ره اینه که تارگت شی.
هادی رای ندادم که فرصت بدم.
آرش چند تا چیز رو باید توضیح بدی برام. رایت به خودم. و جواب سوال فاز پیشم. امین کی پی بعد معارفه گفتی بهش رای میدی اون که حساب نیست زرنگ.
آرش و امین کی پی بر اساس چیزی که فاز قبل گفتم. به علاوه اینکه الان مشخص شد امیر بیگناه بود. پس امین کی پی از نظر من تو فاز معارفه ترسیده امیر یارش باشه بهش تارگت نزده، ولی بعد اینکه دیده یارش نیست اومده گفته رای می ده بهش.

اولا که تو معارفه هم گفتم یار مافیای بالاسرم نیستم، پس بهش تارگت رو زدم. ثانیا تو چیکار داری که من کی گفتم بهش رای میدم؟ مسیرم باهات اونجای بازی یکی بوده چطوری برگشتی به خودمم تارگت زدی؟

بعدش این حرفای ته پستت بازم داره نقض میکنه خودشو، خوب شهر بوده دیگه، رای میدادم بهش شبم یکی دیگه رو میزدم.

هنوز تو ضیج ندادی چرا من برات مشکوکم از اول بازی = )) طبیعتا بخواد ادامه پیدا کنه تو هم میری تو گزینه های من.

از اولش که مشکوک نبودی. از اونجایی که به آرش گفتی باید توضیح بدی چرا دروغ میگه مشکوک شدی. دلش خواسته گفته دروغ میگه. دلیل خاصی چرا باید بیاره که اونجوری پریدی بهش. گفتم که احساس کردم گیر الکی دادی.

• Dislike
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45

رای به اعدام: آرش

رای به اعدام: امین کی پی

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32

رای به اعدام: ممل

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8

رای به اعدام: فری

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
ساکت. آرا کافی نیس. دفاع نداریم. فاز شبه. هدف بدید سریع.

چند نکته:

دور اول بازی سرعتی در سایت هست. حتما ایرادهایی داره که به مرور رفع خواهد شد. بازی هم خوب بوده به نظرم.

اگه کسی فعالیتش کمه، می‌تونید بندازیدش بیرون اگه ناراحتید.:دی

زمان هم برای رای دادن کافی هست به نظرم. من همه پست‌ها رو خوندم. همزمان هم دارم حرف می‌زنم.:دی

فری 3 پست داد فاز قبل. چون هلن بوده تنبیه نمی‌شه. تکرار نشه ولی.:دی

آخرین ویرایش:
کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
خب خوبه تشخیص درستی داشتم با حسم ، همونطور جلو میرم ، به فری و ممل مشکوکم

عه دیر رسیدم ببخشید ، من ازونجایی که استثنایی ام تو فاز شب پست میدم :))))

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
آرش در فاز شب دوم کشته شد. شهروند بود.

بازیکنان:
فری
محمدامین
محمدحسین
هادی
امین
مهسا
عرفان

23:05 شروع فاز دوم. ۵ دقیقه برای پست اول و ۱۰ دقیقه برای پست دوم فرصت دارید.
23:20 پایان زمان ارسال و شروع رای‌گیری اولیه.
23:25 مشخص شدن نفرات دفاعیه. ۵ دقیقه فرصت دفاع.
23:30 آرای نهایی.

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین