برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

هالووین 2021 🎃

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
تازه‌وارد
پسندها
1
امتیازها
0
عرفان
سلام اول از همه بايد عذرخواهي كنم ك ديروز نبودم ، دچار سانحه شدم توي رب پزي -_- و چن نقطه حساسم سوخت و درگير پماد زدن به نقاطم بودم واصلا نرسيدم ب تاپيك سر بزنم از بعد اخرين پستم.
بازم بهونه و تناقض! اگه نقطه حساست سوخته چجوری داری تایپ می‌کنی الان؟؟ اینو روشن کن اول

الان ك خوندم پستاي ديشبو واقعا واقعا واقعا اعصابم خورد شد از نبودنم و از گاد ك پرسيدم گفت بله اگه تو بودي و راي ميدادي رضا اعدام بود، برای کسی که منو رضا رو نشناسه شاید درک نکنه عمق این فاجعه رو، اما به همین برکت حاضرم معاملم می سوخت و می افتاد ولی رضا اعدام می شد.

اینا همه‌اش جو خالصه :|کی گفته من دم اعدام بودم؟ من فقط 8 رای داشتم تو به این می‌گی دم اعدام؟ بعد نفهمیدم الان یعنی ارزش منو با معاملت یکی کردی :|

ببين رضا تو اومدي يه ادعا كردي كه خيلي سنگين بود ،گفتي رب فاسد، اولين چيزي ك ب ذهن متبادر ميشه اينه ك تو آشپزي هستي ك داري از ابتدايي ترين قانون بازي سو استفاده ميكني برا بيگناه جلوه دادن خودت!

من کی اسم رب فاسد آوردم ای بابا :| چرا حرف تو دهن من می‌زاری. بعد داری می‌گی من بهت گفتم تو آشپزی :| من اگه یه اسم به تو بخوام نسبت بدم اون قصابه نه آشپز! اینو شفاف سازی کن که چرا من دارم بهت میگم قصابی :|

رضا، هرکي از تناقض حرف میزنه تو یکي دیگه حرف نزن تو رو قرآن تو اسمت هم حتي با شخصیتت در تضاده، رضا؟ رضاي چي اي؟ اگر آرژانتیني بودي اسمتو چه ناگوارا میذاشتن

بیا باز بگین من اشتباه می‌کنم:| سرتا پا تناقضه. چه‌گوارا که ونزوئلایی بود نه آرژانتینی :| چی بگم من اخه! کاملا مشخصه مافیایی و اینا سوتی ناخودآگاهته

ضمنا عرفان چرا ایگنورم می‌کنی؟:| جواب سوالامو نمیدی چرا؟ ده بار منشنت کردم :| این چه وضع بازیه آقا :|

سمیرا
من،همیشه یک مقدار مشکل داشتم تو نحوه ی استارت هالووین و هالووین امسال هم با وجود سادگی تمام پیچیدگی. های خاص خودش رو داره. استارت هالووین، همیشه نوعی چالش، برای من، بوده مخصوصا هالووینی که نه مافیا داره نه کاراگاه داره نه بازیکن داره، و خب طبعا و طبیعتا و حقیقتا و فی لواقع و حتی المقدور نسبت به اکت ها و رفتار ها و صحبت های وهله ی اول دوستان باید بحث رو از یه جایی استارت بزنیم اونم تو مافیایی که مکتوبه در نهایت مجبوریم به سبک حضوری استارت بازی رو بزنیم.

ببین من حتی یه کلمه‌ام متوجه حرفات نشدم :| میشه یبار خلاصه بگی که چیشد که اینجوری شد؟

پس به ترتیب ظن میزنم به متین، پویا، مهدی، خلفی، عرفان، فرامرز، سیچلاید، فایتر، ماهی بزرگ و گوشت خوارم. چون از نقش خودم آگاهم پس همه ی اینایی که گفتم مافیان چون بازی بالانس میشه.

چرا اسم من تو این لیست نیست؟ قشنگ توضیح کامل میخوام چون خیلی مشکوکه. ینی من قد ماهی گوشت‌خوارت لیاقت مافیا بودن ندارم؟ چی فکر کردی در مورد من؟ چرا همه منو ایگنور میکنن :|

و اما تو اظهار نظرهایی که شده هم نظرم کمی به فرامز جلب شد چون در نظریه های فروید که ما مطالعه کرده بودیم کتاباش رو در مورد فلسفه( ُ ) و ( و ) تذکر داده بودن که این دو اصلا جنسیتشون مونث هست و نمیتونن باهم برادر باشن.

آقااا آقااا خونواده نشسته ها مثل اینکه :| اولا این‌که تو از کجا فهمیدی اینا مونثن؟آره کامل قبول دارم که گفتی طبق نظریات فروید که مطالعه کردی. جامع و کامل توضیح دادی. ولی سوال اصلی اینه چجوری فهمیدی مونث‌بودن اینا رو؟ اینو توضیح بده و‌گرنه رای امشبم تویی

دنور
چطوری دخترعمو ؟

خوبی دنور؟ چرا حالا دختر‌عمو؟ :دی چرا پسر‌عمو نه؟ :دی
آقا من رایمو میدم از الان تا موج سواری نشه روش. رای من امروز محمدرضا‌ست چون از اول بازی تا الان تو سایه بوده رای میدم که بیاد بیرون شاید روی ماهشو زیارت کنیم :|

رای به اعدام: محمدرضا

تازه‌وارد
پسندها
1
امتیازها
0
سلام :دی

دوستان من توی جاده ام نمیرسم پستا رو بخونم :دی دارم میرم الیگودرز سوهان قمم دارم میبرم که اسکوید گیم بازی کنیم اونجا با بچه ها خیلی کیف میده :دی
الان فعلا تو پست اول گیر کردم دارم تجزیه تحلیل میکنم بفهمم بازی چیه اصلا و برای چی اینجاییم:دی میخونم میام پایین هرجا لازم شد و درک کردم کانسپت این دورهمیو، ورود میکنم :دی چقد پست دادین لامصبا یکم یواشتر :دی

فعلا علی الحساب مرگ بر سید :دی

تازه‌وارد
پسندها
1
امتیازها
0
سلام
اول از همه ممنون از
استاد عزیز که لطف کرد از من دعوت کرد که بعد از مدتها
بیام و بازی کنم. راستش زیاد دلم با بازی نبود و خوشم نمیاد کلا از این بازی ولی
نتونستم روی استادو زمین بندازم:گل:
رضا
رضا من میدونم تو عصبانی هستی و داری از روی عجله و
هیجان تصمیم میگیری و درکت میکنم ولی میخوام ازت دعوت کنم
که بیای بشینیم دو استکون چایی بخوریم و با هم یه گپ بزنیم در
کمال آرامش و برام تعریف کنی
که چیشد که اینطوری شد و بین این همه فرد مشکوک
رایت رو یهو به من تغییر دادی
واقعا برام جالبه بدونم دلایل رایت به من چیا بوده و اینکه آیا
اونقدر من برات گناهکارم
که بالاتر از عرفان و محمد به من رای میدی؟
و یه سوال دیگه اینکه میخوام بپرسم با اعدام من چه گرهی
از بازی باز میشه؟
میدونی که اعدام باید گره باز کن باشه
من ازت میخوام خوب فکر کنی اونوقت با یه حساب سرانگشتی
میفهمی که اون فرد اعدامی من نباید باشم
در دفاع از خودم باید بگم که من ابدا آدمی نیستم که تو سایه
بشینم و بعد بیام رایمو بدم و ببرم . من اتفاقا بیشتر از همتون در متن بازی
هستم فقط حوصله ندارم تایپ کنم و بدم میاد از بازی
و دوس ندارم کسی رو خطاب قرار بدم و منشن کنم و باهاش حرف بزنم
همش همین!
ینی چیز غیر عادی وجود نداره که بولدش کنین.
حالا الانم ناپرهیزی کردم و چون استاد ازم خواهش کرد که یه پست
بدم اومدم اینو نوشتم و الانم فشارم داره میفته چون
بیش از حد توانم تایپ کردم و وقت گذاشتم
تا درودی دیگر بدرود عزیزان:گل:

آرش
داداشی:12:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: RezaZ
تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
سلام دوستان
چه بحثای خوب و بامفهومی کردین:دی هرچند من که نفهمیدم چی میگین:46:
یه حسی بهم میگه ال امین با این پست اولش خواسته خیلی خودش رو محکم نشون بده:دی این بده...

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
سلام به هم‌ــه‌ی دوس‌تان و آشنای‌ان.
چـه‌قدر دل‌تنگ بودم برات‌ـون.:)
دلیل این‌که این‌قدر از میادین دور بودم این بود که این اواخ‌ـِر من از مافیا لذت نم‌ی‌بردم. یعنی تقریب‌اً آخرین دوری که از مافیا لذت بردم یادـم نمی‌آد. ۱۴ سال طول کش‌ـیـد تا دلیل‌اش رو بفهم‌ام. حقیقت‌ـش من جمع شما رو در حد خودم نمی‌بین‌ـم. و بحث با افرادی که در حد خودم نمی‌بینم‌ـشون من رو سر ذوق نمی‌آره. و حقیقت‌اً بردن شما تو مافیا لذتی برام ندارــه . الانم چون تو زندگ‌یـم به لذت خاص‌ـی احتیـ‌اج ندارم اومدم. البت‌ـــه یه ایده‌هایی هم برای بازی دارم که حس می‌کنم جذابه. :دی حالا در متن بازی‌ـم بیش‌تر متوجه‌ش می‌شین. :دی

خب بپردازیم به بازی. از ابتدای بازی چندتا چیز به نظرم قابل توجه اومده، سوال دارم راجع به‌ش. :دی

بچه ها خیلی خیلی ببخشید من دیروز و امروز و پریروز تو آزمایشگاه بودم و داشتم روی خواص شاش شتر تحقیق می کردم، و به نتایج جالبی رسیدم که بعدا اگر لازم شد باهاتون در میون میگذارم.

اولین‌ش این پست دونگ‌ـــی بود. سوالی که پیش می‌آد اینه که چرا شاش شتر؟ چرا شاش اسب نه مثلا؟ :دی این سوال به کنار، که البته کاملا هم سوال ب‌ـه جا‌ئــی‌ـه. مشکل من غیر این این‌ـه که دونگ‌ـی می‌گه به نتایج جالبی رسیده و اگر لازم شد با ما در میون می‌ذاره. مشکل این‌جاست که اگ‌ر قرار نی‌ست لازم باش‌ـه چرا اصلا مطرح‌ــش کردی الان؟ :دی به‌نظرم صرفا خوا‌ست‌ـی نبودت در فاز‌های اول‌ـیه رو با این حرف موجه کنی. این بدـــه به نظرم. :دی بیا دونگ‌ــی توضیح بده ببی‌نم من‌ظورت چی بوده؟ :دی

اول اینکه من به ال امین مشکوکم چون فقط اونه که میدونه گاد داریم یا نه؟ پس قطعا مافیاس چون اگه نبود نباید میدونست که گاد داریم یا نه. البته اتهام مستقیم نمیخوام بزنم بهش ولی قطعا مافیاست.

چرا فقط مافیا؟ چرا فرقه نمی‌تونم باش‌ـَم؟ :دی سوال اینه‌که چرا فرقه رو درنظر نگرفتی؟ این حس رو می‌ده که چون خودت مافیا هست‌ـی در ناخود‌آگاه‌ات دنبال مافیا بودی تا نشون بدی خودت مافیا نیست‌ـی. غیر از اینه؟ :دی این تاکیدـِت رو مافیا یکم قلق‌لک داد من رو مهسا. چطور فرقه و یا سایر نقش‌های گن‌اه‌کاری رو در نظر نگرفتی؟ این رو بگو ذهن‌ـیتت رو.

هانیه‌عمدی
با کدوم پست اول خواس‌ـتم خودم رو محکم نشـون بدـَم؟ من که اصلا پستی نداده بودم :))

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
هانیه‌عمدی
با کدوم پست اول خواس‌ـتم خودم رو محکم نشـون بدـَم؟ من که اصلا پستی نداده بودم :))

چی؟ اصلا پستی نداده بودی؟؟ دیگه بدتر...

رای به اعدام: الهی آمین

تازه‌وارد
پسندها
1
امتیازها
0
ببینین رضا و خلفی اتهامی که به من می زنن غلطه.
درسته که دوری که گادفادر بودم مسافرت بودم و الانم مسافرتم. ولی اون دور عید بود الان عید نیست پس شما می تونید مشکوک شید به این که من تو سایه بودم و اینا
ولی مقصود من اینه که الان چون عید نیست و من در حال حاضر سوبر هستم پس استدلالتون غلطه. درست؟
رضا اون حرف رو زمانی زده که من هنوز نگفته بودم کی از مسافرت برمی گردم و اصلا می خوام برگردم یا نه.
پس نمی تونه مقصودش این چیزی باشه که داره می گه پس این که سوتی بوده بیشتر می شینه.
منتظر جوابتون هستم ولی نمی تونم تضمین بدم که نت داشته باشم و بخونمشون ولی حتما دفعه بعد که نت داشتم رای میدم به یکیتون.

صدرا
من با التماس و گریه زاری گاد اجازه داده پست بدم. وسط کویر با یه دوچرخه بدون آنتن و نت من نامه نوشتم فرستادم برا آرش که بره به پای پویا بیفته بذاره بازی کنم. ولی با این حال می فهمم چی می گی و بهت ثابت می کنم که بی گناهم چون اون دوری که گادفادر بودم فقط مسافرت بودم ولی این دور هم مسافرتم هم مستم و نمی دونم کجام.

به هر حال من مثل همیشه سعی می کنم وارد بحثا شم ولی همه منو به یه ورشون می گیرن که البته حق هم می دم ولی امشب با دود به آرش پیام می دم که بازم بره حمالی پویا رو بکنه که بتونم بازی کنم.

• Like
تازه‌وارد
پسندها
2
امتیازها
0
ببخشید من هنوزم که هنوزه نمیدونم چطور نقل قول میگیرین چیه این سایت خیلی مزخرفه.بنابراین مجبورم توپرانتز بیارم صحبتا رو
فری
(خدا وکیلی یکم مرتب تر بنویس چشم درد گرفتم من یکی ://)
فری از اول بازی اومدی به این و اون گیر بیخود میدی و اینجا رو با کلاس زبان اشتباه گرفتی! من نمیشناسمت نمیخوامم بشناسم ولی این طرز بازی صحیح نیست. الان طرز نوشتن من مگه چشه؟ کی به غیر از تو ایراد گرفته؟فقط تویی که اومدی ملا لغتی شدی اینجا. الان اتهامت به من خیلی بیخوده و من نمیدونم چیو باید جواب بدم دقیقا؟ واقعا من کاری نکردم که اینجوری به من میپری و اتهامای ریز و درشت به من میزنی. من از این طرز بازی واقعا خسته شدم چون دور اولیم منو گیر آوردین و هر چی کاسه کوزس داره سر من میشکنه اصلا به من چه مربوطه که مافیا دیشب لباس دوخته برا تو و میخواد تو رو اعدام کنه؟ به من چه مربوط که دیشب تو رو زدیم و نمردی؟من که خبری ندارم از این اتفاقات؟ روی چی به من اتهام میزنی و میگی چشم درد گرفتم از خوندن پستت؟ من دیگه خسته شدم از این وضع بازی و تحمل ندارم این فشارو. اگه بیشتر از این منو تحت فشار بزاری میگم بچه هام بریزن رو سرت و اون موقع دیگه راه فراری نخواهی داشت.
فلان کینگ
محسا؟ :| مهسااااااا مهسااااااااا مهسااااا ای خدا کمکم کن

اینم باید بگم من به هانیه حس مثبت دارم میدونم دوستمه و این عجیبه ولی مطمعنم این بازی از روی نابلدیشه و من حمایتش میکنم بچمو :قلب: الهی امین قطعا مافیاست و در جوابش که پرسیده بود چرا فرقه نه چرا مافیا باید بگم فرقه ای تو بازی وجود نداره و این از تحلیل داستان شب مشخصه چون یجاییش نوشته بود : (کلانتر دیشب داشت دعا میکرد که کسی از شهروندا کشته نشن ولی دعاش قبول نشد و 5 تا شهروند تو یه شب مردن و پشمای کلانتر ریخته بود. ) این یعنی چی بنظرتون؟ خب دعا اشاره داره به دعا نویسی و جادو جمبل و اینا . اینکه دعا قبول نشده ینی کسی نبوده که این عمل دعا نویسی رو انجام بده! کی عمل دعا نویسی رو انجام میده؟ جادوگر! خب ینی پس حادوگر تو بازی نداریم و فرقه ای وجود نداره. حالا باز نمیدونم من تخصصی ندارم آرش و عرفان باید بیان ولی پیزی که من قطعا میدونم همینه و مطابقت داره با داستان استاد.
اونقدر اعصابمو خورد کردین که نتونستم داستانم خوب تحلیل کنم اه

• Like
تازه‌وارد
پسندها
2
امتیازها
0
خب دیگه زیاد منتظر موندم واقعا اگر فری بیگناه بود تا الان باید جواب سوالامو میداد و بیگناهیشو بهم ثابت میکرد. دیگه وقت ندارم باید برم آرایشگاه نوبت گرفتم. گفتنیا گفته شده و به نظرم فری باید اعدام بشه دیگه بیشتر از کوپنش تو بازی مونده. دلایل رایمم 1.به من میگه چشم درد گرفتم از پستت 2.اسمشو اوردم دو دیقه پیش هنوز نیومده واکنش بده 3.دوس ندارم تو بازی بمونه و موی دماغم بشه.

رای به اعدام: فری

بچه ها زود تند سریع ، فری

• Like
تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
[No message]

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
[No message]

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
[No message]

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
[No message]

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
سلام

من یه آگهی دیدم تو اینستا ، رای به اعدام برای فری رو باید اینجا ثبت کنیم؟

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
سلام من داشتم رد میشدم از اینجا دیدم فری هیچ دفاعی نکرده از خودش

مثل اینکه یه رای کم داره برای اعدام

با تشکر

تازه‌وارد
پسندها
2
امتیازها
0
ببخشید. سلام به همه ی دوستان عزیزم. نمی دونید چقدر خوشحالم که دارم باهاتون بازی میکنم. بچه ها من اول گفتم که مورچه بازی هستم :دی ولی بعد دیدم مورچه خیلی حیوون قوی و توانمندی هست، اصلا در این حدها ازم انتظار نداشته باشید. بازم ببخشید.

واقعا عذرخواهی میکنم ازتون بچه ها. میدونم الان فاز هشتم هست، ولی واقعا نمیتونم جهت گیری خاصی داشته باشم. اینجا مافیا خیلی سخته و من هم کاملا نابلدم. شناخت بینامتنی هم از بازی شماها ندارم چه برسه به شناخت فرامتنی از شخصیتتون و واقعا گیجم الان. شاید لازمه که همه ی پستا رو سه دور دیگه برم بخونم تا بتونم دقیق نظر بدم. فعلا هر پست رو 4 بار خوندم ولی اینقدر همگی حرفه ای و گُل هستین واقعا نمیتونم حتی ازتون سوال بپرسم، چه برسه که بخوام اتهام بزنم. ببخشید واقعا. امیدوارم بتونم بیشتر مفید باشم ولی نمیتونم.

• Like
تازه‌وارد
پسندها
2
امتیازها
0
درود بر همه و افراد جدید که وارد بازی شدن.

رضا:
چرا حالا شاش شتر؟ خیلی مشکوکی ، محمد بی‌گناه اصلا از این کلمات استفاده نمی‌کرد

من رضا رو میشناسم. پسرِ explicitـی هست.:دی صرف این که استادم علاقه داره به تخمیر شاش حیوانات نمیتونی به من اتهام بزنی. این حرکت به دور از انصاف هست. بله حق داری، شاید بهتر بود از کلمه ادرار به جای شاش استفاده می کردم، ولی چون استادم به جای urine از piss استفاده میکرد منم ناخوداگاه اون کلمه رو استفاده کردم.

من تو کدوم قسمت از حرفام به این نتیجه رسیدم که بهتره فرو کنم؟ اینو بیار با سند لطفا . همین الان! آقا بس کنید تروخدا چقدر جو می‌دید خدایی من کی همچین حرفی زدم آخه؟ چرا حرف تو دهن من می‌زارین

من اشاره ای نکردم به اینکه دقیقا اشاره کردی، صرفا حسم و گفتم و متوجهم که به حس همیشه خرده وارد هست.

بیا یه جو دیگه آقاااا از کجای حرکت من ترس و لرز برداشت کردین شما آخه!!! اینجا‌م که تناقض صد‌در‌صد داری اول می‌گی گناه‌کاره بعد می‌گی بی‌گناهه واقعا تکلیفت با خودت مشخص نیست و این حرکت از محمد بی‌گناه بعیده . دیگه شک ندارم به گناه‌کاریت

رضا چرا انقدر بی شرف شدی عزیزِ دلم؟:)) گفتی تناقض یاد یک خاطره ی خیلی جالب افتادم بد نیست برات تعریف کنم یکم حال و هوات عوض شه. یکی از روزای ماه سپتمبر، رفتم مغازه نوشت افزاری سر کوچمون پاککن بخرم، یهو پام لیز خورد افتادم توی جوب:)) خیلی جالب بود. ولی مغازه داره خیلی آدم جنلمنی بود اومد دستمو گرفت و کمکم کرد بیرون بیام و بعدش یگ پاککن بهم هدیه داد:))

لان من چی باید بگم؟؟ ضمنا جمله‌ت دو پهلو‌عه ، دوستِ دختر‌عمه‌ام یا دوست‌دخترِ عمه‌ام؟؟ کدوم؟؟؟ همه‌اش داری مغلطه میکنی محمد!

با توجه به این تیکه از پستت پس فهمیدیم عمه ات دوست دختر داره، این رو دیگه نمیتونی انکار کنی جان رضا:))

-________________________________________________________________________________________

نظر کلی درباره بازیکن ها اگر بخوام بدم به این صورته:

پست های جِرفان رو خوندم و دید باز و جامعی نسبت به بازی داره. ولی هنوز تشخیص گناهکاری/بی گناهیش سخته برام، چون با سبک بازیش آشنایی دارم، اما بخارهای جورواجوری که توی آزمایشگاه استنشاق کردم یکم روی مشاعرم تاثیر گذاشته. این که من و نشناخته هم جالبه.

در مورد فری من به شخصه از پست های فری و توجهش به همه مسائل و سعی در شکافتن مسائل حس مثبت گرفتم. برخلاف دور قبلش که مثبت شروع کرد و بعد منفی شد. مگر اینکه تضاد نقشی بین مهسا و فری وجود داشته باشه که اونوقت یکیشون با احتمال بالایی گناهکار از آب درمیاد.

مملگر سعی می کنه فقط توی متن بازی باشه با پست های درانک وارش . حسم بهش خوب نیست.

رضا این پست های اخیرش تو تحلیل خوب بود. فقط در مورد حرفش که کرکترهای بازی میتونن پسر باشن، توضیحی بدم که ما سه تا زن تو شخصیت های بازی داریم که قاعدتاً دو تا از پسرهای بازی اون شخصیت ها رو دارن .

عماد مثبت تر از دورهای قبلش هست، ولی هنوز حالت خنثی طوری برای من داشته و باید ببینیم چی تو چنته داره. که احتمالا هرگز نخواهم دید.

خلفی و یاسین هم خیلی فعال نبودن بهشون نظر داشته باشم.

یک چیز کلی هم بگم، گادفادر ممکنه هنوز به صورت فعال وارد بازی نشده باشه. یادمه داشتم با آرش صحبت می کردم. می گفت ماهیت نقش گادفادر موندن نسبیش در سایه و تیر زدن به شخصیت های بازیه و خودش رو درگیر نمی کنه. راحت تیرش رو میزنه و اگر احیاناً از بازی ها بی گناه تشخیص بده تیر رو به اونا میزنه. مگر اینکه کسی بخواد با یک بازی متفاوت اجراش کنه و گناهکار بکشه.

اما در مورد بازداشت: به نظرم میتونیم یکی از پلیرهای تو بازی رو بازداشت کنیم. من نظرم روی رضا/عماد هست. اگر حرفم در مورد گادفادر درست باشه در غیر این صورت نظرم روی ممل گره.

در مورد جوی که روی فریه. به نظرم یکی رو باید انتخاب کنیم، چون فری به فرض اگر گناهکار باشه یک تیر میزنه به یکی از بی گناها میگه چون حرف حالشون نبود منم زدمشون، پس بهتره قبل از این که به این حالت برسه از بازی بیرون بره.

با تمام این توضیحات فکر میکنم خالی از لطف نباشه که MAPِ کلی بازی رو براتون ترسیم کنم تا شاید بتونیم بهتر شرایط رو درک کنیم و روابط افراد با همدیگر رو شناسایی کنیم. فقط یکم زیادی شلوغ شده باید زوم کنید. اگر نفهمیدید بپرسید تا براتون توضیح بدم. البته چون توی آزمایشکاه حبسم کردن یکم مایعات ممکنه ریخته باشه روی کاغذ، چیزی نیست اونا.

شماتیک.jpg

• Like
تازه‌وارد
پسندها
1
امتیازها
0
از اینجا تا دهن عرفان پرانتز : )))))))))))

جا داره به تازه واردا بگم ، سلام خوشبختم من فری هستم :)))

این اردکارو کی ول کرده تو تاپیک؟ : )) مهسا داره علنا ضمیر جمع استفاده میکنه میگه ما برا فری لباس دوختیم و ما دیشب زدیمش نمرد : ))) خدایی کاربرد ضمیر جمع رو هم بلد نیستین من باید توضیح بدم؟ داره میگه ماااا
ینی خودش مافیاست چطور داره راست راست میگرده من نمیفهمم : ))) ینی کسی نیست اینا رو ببینه؟ آخه یه دلیل درست برا اعدام من بیارین من خودم هاراکیری میکنم چیکار دارین میکنین با خودتون خدا وکیلی : )))

من واقعا حرفی برا گفتن ندارم دیگه نمیدونم به چه زبونی بگم که بیگناهم و مامان اردکا روم جو انداخته ://// دو دیقه رفتم دس به آب اومدم دیدم حتی بقال سر کوچمونم بهم رای داده ://// تعارف نمیکردی مهسا به نن جونت اینا هم میگفتی بیان دور هم بودیم :/

هرکاری دلتون میخواد بکنین من عطای این بازی رو به لقاش بخشیدم . تو بازی ای که نه دستور زبان بلدن نه از فلسفه هرودوت و فروید سرشون میشه نه جایگاه ادب فارسی در جهان رو بهش واقف هستن و خیلی نه های دیگه ، موندن یعنی حروم کردن وقت. من دفاعیه ای ندارم فقط وقتی اعدام شدم و نقشم مشخص شد نزنین تو سر و کلتون و منم فوش ندین :/// جرات دارین بعد بازی بگین که خودت بد بازی کردی... بدرود

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
چی شد چی شد؟ گاد لطفا فازو تمدید کن اینجا داره یه کارای کثیفی انجام میشه :13:

من تو اتوبوس بودم داشتم میرفتم رشت دیدم جو اومده روی فری ، واجب دیدم بیام و با هر زحمت که شده کانکت شدم تا نزارم این اتفاق بیفته :دی
من کاری به روند بازی ندارم اما طبق داستان شب مهسا به قطع یقین مافیاست چون تو داستانم داشتیم که شخصیت زن روی کش جوراب پای چپش یه لکه خون دیده شده بود :)) . ضمنا هوا نیمه ابری و مه آلود بوده تو داستان پس قطعا مافیا فعالیت داشته تو شب :دی حدس من اینه که شعبده باز فعالیت داشته تو شب و کاراگاه جراح رو پرسیده که جراح رو شعبده باز هدف زده ازونور قاتلی که جراح رو زده نگو شعبده باز رو زده :دی ازونطرف قاتلی که باید شب میمرد چون هدف جراح رو هدف قرار داده زنده مونده و مافیایی که قاتل رو هدف داده بوده هم تیرش کمونه کرده خورده به شعبده باز و ازونطرف شعبده باز هم فری رو هدف داده که مهسا داره میگه ما دیشب فری رو زدیم و نمرد :دی خیلی سادس به نظرم و واقعا جز این برداشتی نمیشه کرد از داستان :دی

همه این حرفها به کنار من بعد از بچه گربه عاشق بچه اردک هستم :قلب: بنابراین نمیتونم خرده ای به بچه اردکای گوگولی و مامانشون بگیرم :( الان موندم چیکار کنم.

عه ببخشید داشتم بلند بلند فکر میکردم :))

نظر من اینه که فری رو اعدام کنیم بعد روابط داستان مشخص میشه و بعد از روی نقشه ای که دونگی کشیده هم میشه به خیلی چیزا پی برد باید رو اونم فکر کنیم. در ضمن مرسی محمد :گل:

پیامک

داداشی قول بده این بار خیانت نکنی و بزاری با هم ببریم من روت حساب وا کردم نمیخوام نقشه محمد به واقعیت بپیونده و از پشت خنجر بزنی بهم. اوکی؟؟؟؟؟

من الان رایمو میدم فری قبول کن بد بازی کردی دیگه حتی منم نتونستم ازت دفاع کنم

ضمنا به عرفان و رضا خیلی مشکوکم مثل همیشه نیستن اینا :دی حالافعلا بگذره و اینا.

تازه‌وارد
پسندها
2
امتیازها
0
ساکت. فاز روز تموم‌ـه.
گاد تعجب عمیق خودش رو از اتفاق به‌وجود آمده ابراز میکنه!

من نمیدونم من هنوز پست نقش‌ها رو نفرستاده چجوری شما بازی رو شروع کردین و اعدامی هم دارید حالا.

نه به اون‌موقع که باید تک‌تک بری بالای سرشون با چوب وایستی که بیان بازی رو شروع کنن نه به الان که حتی نقش‌ها مشخص نشده و کسی نقش نگرفته می‌آیید بازی رو شروع میکنید و اعدام هم میکنید.

خیلـه خُب حالا نقش‌ها رو بعد از این فاز تقسیم میکنم ، اگر وقت کردم.

کسی به‌جز مهدی حق صحبت نداره تا رای‌ها رو بشمرم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین