برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور نهم مافیا | انجمن جادوگران

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
افسونگر نباتات
پسندها
0
امتیازها
0
اتفاقا امان من که اگر بخوای منطقی باشی بیگناهانه بوده. وگرنه میومدم یه هل به سپرنگ که به قول تو بهش لباس داده بودم میدادم، یکمم تو بازی جلون میدادم اونطوری دقیقه 90 نخوای سر منو زیر آب کنی، تو این 20 دقیقه فاز شب رفتم پست های دیروز رو خوندم. واقعا کارت زشت بود به لحاظ اخلاقی. کاری به ترفند بازی ندارم.

پی نوشت: من که نمی دونم کی هستی ولی منم دوست دارم.

چون ادم باهوشی هستی اینکار رو نکردی، دیگه من خوب میشناسمت 😁

امیدوارم پاکزاد گولت رو نخوره

خنیاگر سحرآمیز
پسندها
0
امتیازها
0
چون ادم باهوشی هستی اینکار رو نکردی، دیگه من خوب میشناسمت 😁

امیدوارم پاکزاد گولت رو نخوره

باشه من باهوش، تو تیز هوش. جو نده بزار تصمیم بگیره. خجالت داره این نوع بازی. با شلوغ کاری آخه ؟ برد اینطوری کثافت کاریه نکن برادر من.

افسونگر نباتات
پسندها
0
امتیازها
0
باشه من باهوش، تو تیز هوش. جو نده بزار تصمیم بگیره. خجالت داره این نوع بازی. با شلوغ کاری آخه ؟ برد اینطوری کثافت کاریه نکن برادر من.

جو چی ؟!! شهروند بودی که اینجوری عصبی نمیشدی :دی

احضارگر نور
پسندها
0
امتیازها
0
رای به اعدام باطل: آیریک افسونگر نباتات

رای به اعدام: باربد خنیاگر

خنیاگر سحرآمیز
پسندها
0
امتیازها
0
جو چی ؟!! شهروند بودی که اینجوری عصبی نمیشدی :دی

آهان پس تو به یارت گفتی به من و جاوید بگه عصبی ؟

حله. درست تشخیصت دادم پس

- - - Updated - - -

رای به اعدام باطل: آیریک افسونگر نباتات

رای به اعدام: باربد خنیاگر

اشتباه می کنی ولی بهش احترام میزارم. یکم تو دیالوگ های آخر ولی دقیق شو

- - - Updated - - -

پاکزاد می تونم دلیل تغییر رایت رو بدونم فقط ؟

افسونگر نباتات
پسندها
0
امتیازها
0
پاکزاد جان در مورد رای ام به باربد ، اگر گناهکار بودم و نقشه‌ای داشتم زودتر اقدام می‌کردم طبیعتا یا مثلا برای نجات سپرنگ که مهره سوخته بود خودمو به خطر نمی‌انداختم، قبول دارین اینو ؟!!!

پاکزاد جان ممنون بابت تغییر را‌ی‌ات ، باور کن بهترین کار رو کردی بعد از پایان بازی متوجه میشی که باعث برد شهروندا شدی با تغییر رای ات ، شکلک گل

خنیاگر سحرآمیز
پسندها
0
امتیازها
0
پاکزاد جان در مورد رای ام به باربد ، اگر گناهکار بودم و نقشه‌ای داشتم زودتر اقدام می‌کردم طبیعتا یا مثلا برای نجات سپرنگ که مهره سوخته بود خودمو به خطر نمی‌انداختم، قبول دارین اینو ؟!!!

پاکزاد جان ممنون بابت تغییر را‌ی‌ات ، باور کن بهترین کار رو کردی بعد از پایان بازی متوجه میشی که باعث برد شهروندا شدی با تغییر رای ات ، شکلک گل

حرف مسخره ایه، جو رو میزارن آخر میدن که مطمئن شن طرف نمیاد مقابله کنه. وسط روز میومدی و من میومدم که با سپرنگ پیوند خورده بودی خب. بدیهیه نمیای وسط روز بیای. بعد آرتاواز رو کی زده ؟ منی که ازم دفاع کرده بود ؟ یا توئی که می خواست بهت رای بده ؟

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
فاز تا ۱:۰۵ تمدید شد.

افسونگر نباتات
پسندها
0
امتیازها
0
حرف مسخره ایه، جو رو میزارن آخر میدن که مطمئن شن طرف نمیاد مقابله کنه. وسط روز میومدی و من میومدم که با سپرنگ پیوند خورده بودی خب. بدیهیه نمیای وسط روز بیای. بعد آرتاواز رو کی زده ؟ منی که ازم دفاع کرده بود ؟ یا توئی که می خواست بهت رای بده ؟

اره از نظر شمای گناهکار مسخره هست ولی کارم کاملا منطقی و شجاعانه بود.

خنیاگر سحرآمیز
پسندها
0
امتیازها
0
اره از نظر شمای گناهکار مسخره هست ولی کارم کاملا منطقی و شجاعانه بود.

جواب سوالمو ندادی، آرتاواز رو چرا باید من زده باشم وقتی رایش تو بودی ؟ آدم عاقل میاد مدافعشو بزنه ؟

- - - Updated - - -

پاکزاد امیدوارم هنوز تو تاپیک باشی. نگفتی چرا به من رای دادی. ولی واقعا امیدوارم تو تاپیک باشی.

افسونگر نباتات
پسندها
0
امتیازها
0
جواب سوالمو ندادی، آرتاواز رو چرا باید من زده باشم وقتی رایش تو بودی ؟ آدم عاقل میاد مدافعشو بزنه ؟

- - - Updated - - -

پاکزاد امیدوارم هنوز تو تاپیک باشی. نگفتی چرا به من رای دادی. ولی واقعا امیدوارم تو تاپیک باشی.

خب زدیش که بیای همینا رو بگی 😂😂😂

احضارگر نور
پسندها
0
امتیازها
0

احتمال لباس گرگینه به تن سپرنگ بالا بود و الان هم فکر می کنم لباس به تن ایشان بوده است. چرا سپرنگ باید مهره سوخته باشد؟

افسونگر نباتات
پسندها
0
امتیازها
0
عزیز دلم از من چیزی نخواه ، چون من خیلی خوب میشناسمت .

اگر پاکزاد هم یکی از رفیقامون بود عمرا گول حرفات رو نمیخورد الان هم این همه طول نمیکشید بازی

خنیاگر سحرآمیز
پسندها
0
امتیازها
0
خب زدیش که بیای همینا رو بگی 😂😂😂

آدم کسی که طرفشه و رایش به طرف مقابلشه رو بزنه که بیاد به بقیه ثابت کنه که من نزدم ؟ چه مرضیه. اون جای پاکزاد بود که الان تو اعدام بودی بی دردسر.

- - - Updated - - -

احتمال لباس گرگینه به تن سپرنگ بالا بود و الان هم فکر می کنم لباس به تن ایشان بوده است. چرا سپرنگ باید مهره سوخته باشد؟

چرا بالا بود ؟ صرفا چون احتمالش رو آیریک داده بود ؟ کدوم مافیا احمقی بین این همه گزینه میاد به ضعیف ترین بازیکن بازی لباس میده. مگه سپرنگ اعدام میشد خونش گردن من بود ؟ تهش اعدامش می کردم میومدم می گفتم بازیکن بدی بود خوب دفاع نکرد. آیا خوب دفاع کرد ؟ اصلا اون دو روزی که من بهش رای دادم دفاع کرد ؟ چرا سوخته نبود ؟

یکم فکر کن پاکزاد جان

- - - Updated - - -

الان به نظرت واقعا آرتاواز رو من زدم پاکزاد ؟

افسونگر نباتات
پسندها
0
امتیازها
0

خب سپرنگ ۳ تا رای داشت ، پاکزاد جان دقت کن تو رو خدا

احضارگر نور
پسندها
0
امتیازها
0

- - - Updated - - -

ببین باربد عزیز.

یک سوال دارم. چرا شما نمی توانی اون فردی باشی که آرتاواز را مورد حمله قرار داده باشد؟ یک بحث دو طرفه اینجا داریم و 100 درصدی نیست.

افسونگر نباتات
پسندها
0
امتیازها
0
آدم کسی که طرفشه و رایش به طرف مقابلشه رو بزنه که بیاد به بقیه ثابت کنه که من نزدم ؟ چه مرضیه. اون جای پاکزاد بود که الان تو اعدام بودی بی دردسر.

- - - Updated - - -

چرا بالا بود ؟ صرفا چون احتمالش رو آیریک داده بود ؟ کدوم مافیا احمقی بین این همه گزینه میاد به ضعیف ترین بازیکن بازی لباس میده. مگه سپرنگ اعدام میشد خونش گردن من بود ؟ تهش اعدامش می کردم میومدم می گفتم بازیکن بدی بود خوب دفاع نکرد. آیا خوب دفاع کرد ؟ اصلا اون دو روزی که من بهش رای دادم دفاع کرد ؟ چرا سوخته نبود ؟

یکم فکر کن پاکزاد جان

- - - Updated - - -

الان به نظرت واقعا آرتاواز رو من زدم پاکزاد ؟

باربد جان چون شما ها اصلا فکرش رو نمیکردین فرهام میمیره 😂😂

خنیاگر سحرآمیز
پسندها
0
امتیازها
0
خب سپرنگ ۳ تا رای داشت ، پاکزاد جان دقت کن تو رو خدا

من علم غیب داشتم از اول روز که پاکزاد بهش رای میده ؟ خب اگر لباس داده بودم باید میومدم روش. نه اینکه ول کنم برم.

- - - Updated - - -

باربد جان چون شما ها اصلا فکرش رو نمیکردین فرهام میمیره 😂😂

بلاخره من باهوشم یا احمق ؟

اینقدر عقلم نمیرسه فکر خوردن یارمو هم بکنم ؟

احضارگر نور
پسندها
0
امتیازها
0
ببین باربد عزیز.

یک سوال دارم. چرا شما نمی توانی اون فردی باشی که آرتاواز را مورد حمله قرار داده باشد؟ یک بحث دو طرفه اینجا داریم و 100 درصدی نیست.

در ادوار گذشته گناهکاران همواره از این حربه استفاده کرده اند و احتمال دوری نیست.

خنیاگر سحرآمیز
پسندها
0
امتیازها
0
مجبور نبودم حتما اونو که بزنم، تهش تورو میزدم و بازم نتیجه همین بود. چرا آرتاواز رو زدم ؟

جناب پاکزاد به این جواب بده لطفا تو ذهنت.

- - - Updated - - -

در ادوار گذشته گناهکاران همواره از این حربه استفاده کرده اند و احتمال دوری نیست.

دلایل قطعی که برات میارم رو ول می کنی به احتمالا می پردازی ؟ اشتباه می کنی پاکزاد عزیز.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین