برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور دهم مافیا | داستان یک جلاد - بخش دوم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
برای تشخیص از بین گروه دوم و سوم باید دید چه راه هایی برای جلوگیری از قتل مافیا وجود داره و توی گزاره ها دنبال نقضشون گشت. مثلا اگر تنها راه حفاظت از قتل مافیا دکتر باشه اگر توی هیچکدوم از گروه ها صحبتی از حفاظت دکتر وجود نداشته باشه میشه نتیجه گرفت که گروه دوم اشتباهه. منتهی من هنوز راه های جلوگیری از قتل مافیا رو بررسی نکردم بنابراین نمیتونم نتیجه بگیرم از بین سوم و دوم. اما حسی بخوام بگم گزینه سوم و انتخاب میکنم. چون به فعالیتای شب اول شبیهه. ممکنه هم رندوم زده باشن، البته با توجه به اینکه گزاره ای مبنی بر فعالیت محافظتی وجود نداشته میشه راه های دیگه رو بررسی کرد مثل زدن به ضدضربه ها.

این پست اول منه.

برای تشخیص از بین گروه دوم و سوم باید دید چه راه هایی برای جلوگیری از قتل مافیا وجود داره و توی گزاره ها دنبال نقضشون گشت. مثلا اگر تنها راه حفاظت از قتل مافیا دکتر باشه اگر توی هیچکدوم از گروه ها صحبتی از حفاظت دکتر وجود نداشته باشه میشه نتیجه گرفت که گروه دوم اشتباهه. منتهی من هنوز راه های جلوگیری از قتل مافیا رو بررسی نکردم بنابراین نمیتونم نتیجه بگیرم از بین سوم و دوم. این قسمت دارم نحوه ی حذف گزینه از بین گروه ها رو توضیح میدم و براش یک مثال می زنم، این مثال میتونه اصلا درباره مافیا نباشه میتونه درباره حذف گزینه از بین هر سه گروه منطقی فرضی باشه. (ولی امیر ربطش میده به مافیا و اصرار داره بگه تو نقش های دیگه رو در نظر نگرفتی. و هرچی من میگم این صرفا یک مثاله برای تشریح مکانیسم و ماهیت این گرو ه ها باور نمیکنه.

ما حسی بخوام بگم گزینه سوم و انتخاب میکنم. چون به فعالیتای شب اول شبیهه. ممکنه هم رندوم زده باشن، البته با توجه به اینکه گزاره ای مبنی بر فعالیت محافظتی وجود نداشته میشه راه های دیگه رو بررسی کرد مثل زدن به ضدضربه ها.

این قسمت بعده که حسمو گفتم و واضحا گفتم چرا گروه سومو انتخاب کردم: چون به فعالیت های شب سوم شبیهه( اما امیر همچنان معتقده دلیل انتخاب گروه سوم حذف گزینه و اون مثالمه :)) )

ممکنه هم رندوم زده باشن، البته با توجه به اینکه گزاره ای مبنی بر فعالیت محافظتی وجود نداشته میشه راه های دیگه رو بررسی کرد مثل زدن به ضدضربه ها.

اینجا هم این احتمال و دادم که نقشای دیگه هم میتونه دخیل بوده باشه و امکانش و رد نکردم.

بله ، همونطور که گفتم این پست بهتر می تونست نگارش بشه تا شاید منجر به برداشت اشتباه نمیشد، اما همونطور که گفتم عدم تمرکز و بی دقتی به جزییات باعث شد.

درباره اتهامات چاوش:

اولین پست چاوش #40 بعد از پست من در جواب به سوال صدرا بوده:

فری
چرا اقدام به قتل مافیا رو بعید میدونی ؟ با توجه به اینکه دست مافیا تو فازای اول واسه تیر زدن بازه.

جواب من دقیقا بالای پست چاوش:

چون تیر رندومه، از منطق من تیر رندوم زدن توی این سطح و با این تعداد ریسکیه، البته امکانش و رد نمیکنم ولی اینکه نزده باشن احتمالش بیشتره. حالا ای دستشون بازتره منظورت چیه؟ توضیح بده.

وقتی من این و در جواب به سید دوباره میگم، که تیر رندوم بعیده بزنه مافیا شب اولی و جز حسمه و برداشت و نتیجه گیری منطقی نیست ، چاوش میاد میگه که تو توی دو پست اولت حرفی از تیر رندوم نزده بودی الان چرا میگی تیر رندوم؟ میگم توی جواب به صدرا گفتم دیگه. در فاصله زمانی کوتاهی. چرا حتما باید توی اون دوتا پست اولم دقیقا و واضخا میگفتم تیر رندوم، که بعد بتونم دربارش حرف بزنم؟

این خلاصه کنش و واکنشهای ال بازی من با این دو نفر بوده، و واقعا هنوز نفهمیدم مشکلشون چیه دقیقا؟ تنها بخاطر به چسبیدگی پست ها و نداشتن نظم چنین برداشت های اشتباهی کردن یا واقعا منظوری پشت این حملات هست؟ سر همین سوال و جواب ها و قانع نشدن ها به چاوش رای دادم ، چون اون فاز طبق غریضه از نظرم بی گناه نبود چاوش. منم همونطور که گفتم توی ذهنیت درست مافیا نبودم که بتونم تشخیص بدم اینا الان واقعا اشتباه برداشت کردن یا قصدی دارن بخاطر همین لیزارد برینم کنترلو دست گرفت و حس گوشه رینگ افتادن بهم دست داد. همون یه ذره تمرکزم هم پرید:))

اگر میخواید صبر کنید میتونم فردا هم بیام پستا رو بخونم درباره همه نظرمو بگم و بعد اعدام کنید. در هر صورت میخوام از این شرایط نهایت استفاده رو بی گناها ببرن. امروزدیگه شرایط پست دادن ندارم.

- - - Updated - - -

edit:
این قسمت بعده که حسمو گفتم و واضحا گفتم چرا گروه سومو انتخاب کردم: چون به فعالیت های شب سوم شبیه

به فعالیت های شب اول شبیهه، چون شبای اول معمولا اتفاقی نمی افته و هر سه گزینه اون گروه منفی بودند.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
الان که می بینم برلین هم مثل من فکر کرده پس احتمالا من پست عرفان رو نفهمیدم.
پست برلین که دارم دوباره سعی می کنم بفهممش:
راجع به فاز اول موافقم با تحلیلش
در هر دو کاراگاه هدفی نداشته که بعیده چنین چیزی پس یکی از این دو حالت همه گزاره هاش صحیح نیست
مخالفم. بچه ها هم فکر کنم لوتوس دلایل من رو گفته.
آقا من باز تحلیلت رو نمی فهمم. سوالی که برام پیش اومده اینه که تو گزاره ها رو برای تموم شب ها در نظر گرفتی مگه؟ یعنی این که مثلا تو شب اول اگه مافیا اقدام به قطل داشته تو هیچ کدوم از شب های بعدی گاد نمی تونه بنویسه مافیا اقدام به قتل نداشت مگر اینکه اشتباه باشه؟
رضا:
حقیقتش من اگر بخوام درباره‌ی اون پست آرش که مهدی گفت شجاعانه و چاوش گفت کجاش شجاعانه‌ست و مملگر هم بهش اشاره کرده، نظر بدم؛ باید بگم که حداقل درحال حاضر اون پست رو شجاعانه و یونیک نمی‌بینم.
به خودیِ خود موضوعی نیست که بخوایم سرش زیاد بحث کنیم اما دیدم نظر راجع بهش زیاد شد موضوع برام جالب‌تر شد.
الآن من نظرم اینه که اون پست آرش اصلاً حالت خطاب قرار دادن نداشت. صرفاً پست‌های بچه‌ها درباره‌ی بالانس رو آورده بود و نظر نوشته بود درباره‌شون. حداقل از دید من خطاب قرار دادن و سؤال و جواب و گیر دادنی وجود نداشت که بخواد برچسب شجاعانه بودن یا شروع خوب داشتن بخوره. تازه اگر بخوایم خیلی ریز بشیم می‌شه گفت یه‌جور شروع کاملاً محافظه‌کارانه‌ی آنتی‌آرشی بوده و به قول مملگر آرش این دور، جدای از کمیت فعالیتش، اون دنبال سوراخ گشتن رو نداشته.
و این‌جا مملگر قشنگ یکی به نعل می‌زنی یکی به میخ. اولش می‌گیری آرش شروعش خوب بوده ولی دنبال سوراخ نبوده حس منفی می‌ده. این‌طور نظر دادن هم محافظه‌کارانه‌ست و بیش‌تر از سر باز کردنه تا نظر دادن.
احساس خوبی ندارم به این پست
من زمانی که یه چیزی برام احتمالش مثلا از 60 رد نشه تموم دلایلی که باعث می شه اون درصد احتمال رو داشته باشم میارم. یکی به نعل و یکی به میخ زدن نیست که عزیزم. از اون پست آرش خوشم اومد، درسته کسی رو خطاب قرار نداده اما stance خودش رو راجع به تقریبا تمام اتفاقات موجود اعلام کرد که از نظر من حرکت بیگناهانه تریه تا مثلا کار من که کل صفحات رو خوندم و نظر کلیم رو راجع به بحث ها دادم. که البته کار من از روی گشادیم میومد. :دی ممکنه کار آرش از روی تنگیش ( :)) ) بیاد و حتی گناهکار باشه، اما وایبی که من از این کار می گیرم بیشتر بیگناهانه اس تا گناهکارانه.
راجع به آرشی که سوراخ پیدا نکرده هم بگم که چون سوراخ پیدا کردن و وارد بحث شدن زمان می خواد که به نظر می رسه آرش الان اون زمان رو نداده، برای من اونقددد منفی نمی شینه تا ببینم در آینده چیکار می کنه. در نتیجه روش خنثی ام. گرفتی الان؟
نکته‌ی بعدی درباره‌ی رأی دادنه منه که من اواخر فاز وقتی وارد بازی شدم منتظر جواب دو نفر بودم. یکی خلفی و یکی خودت. خلفی که اون‌طوری گفت من در اون لحظه گفتم خب اوکی اشتباه کرده، ببینم امین چی گفته؟ امین جوابش برابر سؤال‌های من قانع‌کننده نبود. من به شخص تو اتهام زده بودم که حرف الکی زدی و گیر الکی دادی و تو پست‌هات هم نشونت دادم و خیلی دلیل بیشتری برای رأی دادن داشتم نسبت به خلفی که یه‌جا اسم من رو آورده بعد هم اومده گفته اشتباه کردم. اصلاً فکر نمی‌کنم رأیی که دادم جای بحثی داشته باشه.
این جوابت برای من تا حدی منظقی می شینه. این هم اگه می شه لطف کن بهم بگو که کدوم سوال هات از امین رو میگی؟ راجع به فشارش روی لوتوس؟
فری
فری من نمی دونم تو چرا متوجه نمی شی حرف امیر رو.
من الان ابهاماتی که برای خودم ایجاد شده رو می پرسم ازت اگه بودی فردا جواب بده
1. الان می گی که من صرفا داشتم راه رسیدن به جواب رو بیان می کردم که اینطوری می شه بین 2 و 3 انتخاب کرد. خب مرد مومن چرا خودت همین کار ها رو نکردی و آخر نتیجت رو نگفتی؟ چرا وقتی گفتی نیاز به بررسی داره بعدش بررسی نکردی؟ اینا به من این حس رو می ده که خواستی تحلیل کنی که فعالیت خوبی داشته باشی اما چون اطلاعات قبلی داشتی مثلا از تیر نزدن مافیا، می دونستی که حالت 3 درسته و دیگه به خودت زحمت ندادی مثل یه بیگناه بی اطلاع بشینی واقعا چیز هایی که واست ابهام بود مثل مصونیت ها از تیر مافیا رو در بیاری.
2. صحبتت راجع به تیر رندوم نزدن هم برام غیر منطقیه و باز می تونم به این فکر کنم چون توی گروه این نتیجه گیری شده تو نرم ببینیش.
تیر رندوم زدن تو شب احتمال سامورایی زدن توش کمتره، احتمال نشستن تیر و کشتن یکی به خاطر اینکه معمولا افراد شب اول ورشون میاد سیو کنن بیشتره. تو ادوار قبلی هم دیدیم شب اول تیر زده بشه. یه احتمال دیگه هم که می تونم بدم اینه که سهمیه های تیر مافیا کم باشه و تو برای همین هی اصرار داری منطقی نیست رندوم بزنن چون ارزش سهمیه های کم بیشتره.
3. اگه واقعا نفهمیدی راجع به چی داره ازت سوال می شه از سمت چاوش و امیر منطقیه تا حدی که بگی بهت ایراد واقعی وارد نکردن اما همون صحبت هایی "به من گیر مستند وارد نشده" به من این حس رو می ده که گناهکاری هستی که ناراحت شدی از اینکه دلیل شک دیگران به تو چیز پیش پا افتاده ایه.

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
من دیگه جونی برام نموند دوباره از اول حالتا رو بنویسم. هر موقع نقضش رو تو شبهای بعد دیدم میگم و بیشتر از این اطلاعات در اختیارمون نمیزاره بنظرم. الان فقط فهمیدیم شب دوم حالت 3 هم به همراه شب اول حالت 1 غلطه.

یاسین

یه سوال دیگم دارم ازت ، تو گفتی که بعیده دو شب کاراگاه هدفی نداشته باشه و طبق اون فرضیه چیدی. بعدش در ادامه اومدی نتیجه گیری کردی که حالت 2 شب دوم درسته که تو یکی از بنداش باز کاراگاه هدف نداشت. سوالم اینه به نظر تو هدف نداشتن کاراگاه در شب اول بعید تره یا هدف نداشتنش در شب دوم؟

و اما

THE CURIOUS CASE OF FERI :fp:

این پست آخرش غیر قابل انتظار بود. همونطور که خودشم گفت در جوابها و دفاعیاتش تناقض داشت و نمیدونست چی داره میگه :)) دلقکم باشه دیگه میزاره برای 2 اعدام بعد بنابراین دلقکیش منتفیه. دو تا سناریو پیش میاد اینجا :

1- واقعا صادقانه بود پستش و بیگناهیه که کلا تمرکزش پریده

2-یه نقش حیاتی مثل گاد فادر یا جادوگر احتمالی(5 درصد) یا چمیدونم وکیلی چیزی باشه و بعید نیست داشتن این نقشا برای فری خصوصا که اول بازی امادگی داشته و وسط بازی از دستش در رفته کلاف بازی.

یه بحثی هست که پویا بهمون یاد داد دور تروریستش که حتی پویا هم طبق شرایط نقش و مصلحت تیمی دروغ میگه و سرمونو شیره میماله و جایی که همه دوس داشتیم باور کنیم حرفشو از اعتمادمون سو استفاده کرد :)) بنابراین این دست منو میبنده به کس دیگه ای اعتماد کنم تو این بازی.

از طرف دیگه به فرض پدرخوانده بودن اگه اعدام بشه مافیا کمرش میشکنه مگر اینکه لباس داده باشن بهش.... نمیدونم همه باید نظر بدن تا شب باید بررسی کنم.

ترسا

ولی یه مشکلی با پستت دارم اولش نداشتم تا اینکه دیدم امیر تجت تاثیر حرفت نرم شد. دوباره که رفتم پستت رو دیدم شبیه این بود که هدف کلیش نرم کردن نظرات نسبت به فری بود ولی اومدی یه دفاعی هم از من کردی که بگی من کلا آدم خوبیم حتی وقتی مخاطبت رضا بود باز اشاره‌هایی به فری کردی. امیدوارم که اینطوری نباشه.

من این دور تصمیم گرفتم که یک جانبه نکاه نکنم به قضایا و با اولین اشتباه طرفو به سلابه نکشم با سوال و جوابای تکراری و تحت فشار مضاعف گذاشتن. وقتی دیدم فری مورد هجمه زیادی قرار گرفته مخصوصا امیر و چاوش گفتم منتظر بحثشون بمونم و نخواستم ورود کنم به بحث و سعی کردم فضا بدم برا نفس کشیدنش همونطور که به رضا هم واکنشم همین بود و به تو مشخصا. مشکلی توش نمیبینم من چون در قبال یک نفر نبوده که بگی فقط اینو اومدی ساپورت کردی فشارو از روش برداشتی در قبال دو نفر دیگه از جمله خودت هم بوده باز سوالی بود جواب میدم.

امین

نکته‌ی بعدی اینه‌که این بحث‌ها اون اول و شاید اواخر بازی یا در نقاط حساس به درد بخوره. ادامه دادنش در این چنین فازها دیگه به نظرم چندان بی‌گناهانه نیست. مثلا کسانی که هنوز بخش‌های مهمی از پست‌هاشون راجع به اتفاقات شب و حدس و فلانه - که جز تعیین تکلیف فرقه به نظرم به هیچ دردی نمی‌خورن - مشکوکن برای من. که این‌جا اشاره‌م به عرفانه.

بعد از پست اول بازی که همه در مورد بالانس دادن من 4 پست دادم + یه پست جامع که الان پاک شد و حوصله نوشتنشو ندارم، این اولین تیکه پست رسمی من هست که 20 خطیه و این 3 خط رو در مورد تحلیل شب در موردش نوشتم. بقیش مکالمه با فری و رضا و خلفی و تو . اگه اشتباهه بگو

سلام بریم که استارت بازی رو رسما بزنیم

در مورد این گزاره ها که مفصل دیروز صحبت شده و پستها رو هم خوندم دیگه نمیخوام تکرار مکررات کنم به نظر منم بین گزاره 2 و 3 شب اول نمیشه گفت کدوم درسته مگر اینکه خودمون یکی از اون نقشهای داخل گزاره ها باشیم که بتونیم بنابراین گفتم موکولش کنم به شبها و گزاره های بعد که شاید تناسبی بینشون بشه پیدا کرد که با خوندن گزاره های دیشب فهمیدم بیشتر گیج شدم کار من نیست واقعا چیزی از اینا دستگیرم بشه میسپرم به دوستان منطق دان و وام میگیرم از نتایجشون
-----------------------------------------

این پست بعدیمه که اصلا در مورد تحلیل اتفاقات بحث نکردم ، پست #86 اگه لینکش نیفتاده باشه

http://mafiaia.ir/showthread.php?34-%D8%AF%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D9%87%D9%85-%D9%85%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D9%84%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%AF%D9%88%D9%85&p=6586&viewfull=1#post6586

----------------------------------
اینم پست بعدیم که در جواب امین و ترسا بوده باز بحثی از تحلیل توش نیست ، پست #99

http://mafiaia.ir/showthread.php?34-%D8%AF%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D9%87%D9%85-%D9%85%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D9%84%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%AF%D9%88%D9%85&p=6599&viewfull=1#post6599
---------------------------------

اینم پست چهارمم که نه تحلیل اتفاقات شب بلکه سوال از یاسین و نظر دادن به تحلیلی که انجام داده و ایراد به تحلیلش هست. نکنه انتظار داری کسی به تحلیل جامع یه نفر کامنتی نداشته باشه؟ میشه مگه؟ بازی با چی استارت خورده پس؟ :دی مگه قراره همون روز اول و دوم همه تحلیلا جمع بندی بشن و چیزی برای اضافه کردن وجود نداره که میگی ادامه دادنش بیگناهی نیست؟ روی همین ری اکشن ها بوده که خود تو به ترسا ایراد وارد کردی یا به فری و رضا ایراد وارد شده؟ نمیفهمم مشکلش چیه؟ بله زمانی مشکل دار میشه که من کل بازی رو ول کنم نوار خالی و چیزای بی ربط و بدیهی در مورد تحلیل اتفاقا بدم که این کارو نکردم و تمام 4 پستم موجوده و اینجا اوردم! پست #112

http://mafiaia.ir/showthread.php?34-%D8%AF%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D9%87%D9%85-%D9%85%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D9%84%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%AF%D9%88%D9%85&p=6612&viewfull=1#post6612
___________________________________________________________________________________________

الان پستهامو اوردم و میخوام با بخشهای مهمی از پست هام که در مورد اتفاقات شب و حدس و فلانه! منو آشنا کنی و بگی چجوری میشه 3 خط از 20 خط پست اولم + سوالات و ایرادم به تحلیل یاسین در پست آخر که مشخصا آب بندی و بی هدف نیست و دغدغه ای پشتش هست ، در زمره این حرفت قرار میگیره ؟

و آیا این پستهای من نشون دهنده اینه که بازی رو ول کردم و به حدس و اتفاقات شب چسبیدم و با کسی مکالمه برقرار نکردم و کارم شده فقط تحلیل گزاره؟

از بقیه هم میخوام نظرشون رو بگن :گل:

مافیایی
پسندها
3
امتیازها
50
مدال‌ها
4
مهدی پالیزوان
بقیه بهت خلاصه بدن؛ بعد برای تو قابل استناد میشه همون خلاصه؟

بعدش دیگه تشخیص و کنکاش در موردش به خودم مربوط میشه .

بخش چهارم: پالیزوان

مهدی پالیزوان تیپیکال قاتل خونسرده. منتظری یک آدم منصف بیاد برات خلاصه بگه؟ :دی ضمن این‌که سایر پست‌ها هم نوار خالیه. این حجم خونسردی مال بی‌گناه نیست به نظرم.

یعنی هر کی خونسرد باشه بی گناهه ، هر کی جلز و ولز بزنه بی گناه ؟ خوبه تو این سالها که نبودیم مفاهیم جدیدی به مافیا اضافه شده . متوجه اون بخش قاتل خونسرد نمیشم ، یعنی تیپیکال من قاتل خونسرده همیشه ؟ دمم گرم چه خفنم .

رای اعدام هم گویا اجباریه و از روی بحث ها و صحبت ها بررسی میکنم و رای رو میدم تا آخر فاز .

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
من پس از ساعتها وقت گذاشتن سر این گزاره ها و گیرپاژ و سوزوندن موتور اومدم که کشفیاتمو به اشتراک بذارم:دی ولی دم آخر احساس کردم کلا میتونم سرکار بوده باشم، ولی خب نوشتمشون و میفرستمش:47:
اول حالتای فرقه رو میفرستم و بعد در موردش میگم.
شب اول
2- جنگیر فعالیتی نداشت.
3- جادوگر اقدام به جذب نکرد.

شب دوم
1- جنگیر نفوذی را شناسایی نکرد.
2- جادوگر جذبی انجام نداد.
3- جنگیر نفوذی را هدف قرار داد. [/vote]*

شب سوم
1- جنگیر بی گناهی را هدف قرار نداد.
2- جادوگر کسی را هدف قرار نداد.
3- اگر جنگیر اعمال نقش موفق داشت نفوذی را شناسایی کرد.

فرقه در صورت وجود شب اول کاری نکرده. شب دوم، حالت اول و دوم میگن اقدام موفق نداشته و حالت سوم میگه نفوذی رو پیدا کردن. اگه این حالت درست باشه خب شب بعدی طبیعتا جادوگر باید هدف قرارش بده، ولی خب میتونن اینکارو نکنن که بازی گنگتر بشه ولی به چه بهایی؟؟؟ من فکر میکنم اگر شب دوم نفوذی رو پیدا کنن بهتره که شب بعدی حتما جذب بشه. نظر بدین بقیه هم لطفا. از اونجایی که شب سوم جادوگر کسیو هدف نداده چند تا حالت پیش میاد: 1- فرقه نیست. 2- خواستن بازی گنگتر بشه. 3- حالت سوم توی شب دوم غلطه.

بریم سراغ مافیا
شب اول
2- مافیا اقدام به قتل داشت.
3- شازده کسی را زندانی نکرد.[/vote]*

شب دوم
1- مافیا اقدام به قتل کرد - دکتر لکتر یا شازده اعمال نقش کردند.
2- مافیا اقدام به قتل ناموفق داشت - شازده بیگناهی را زندانی نکرد.[/vote]*
3- پدرخوانده کسی را نکشت - شازده یک بیگناه را زندانی کرد.[/vote]*

شب سوم
1- مافیا اقدام به قتل کرد - شازده یک نفر را زندانی کرد.[/vote]*
2- مافیا اقدام به قتل ناموفق داشت - شازده یا دکتر لکتر اعمال نقش کردند.
3- پدرخوانده اقدام به قتل کرد - حداقل 2 عضو دیگر مافیا اعمال نقش کردند.[/vote]*

توی شب اول من احتمال به اقدام به قتل مافیا رو بیشتر میدونم نسبت به اقدام شازده. چون شازده سهمیه محدود داره احتمال کمی هست اقدام کنه شب اول ولی بازم نمیشه گفت قطعی. هر دوی اینا بستگی به نفرات و طرز تفکرش تیم مافیا داره.
شب دوم یه جوریه واقعا نمیشه نظر مشخصی داد. اگه عبارت "پدرخوانده کسیو نکشت" رو بشه اینطوری هم در نظر گرفت که پدرخوانده قتل ناموفق داشته میشه گفت حالت اول احتمال درستی بیشتری داره چون قسمت اول در مورد تیر مافیا توی هر سه بند میتونه درست باشه پس میریم سراغ قسمت دوم که خب دکتر لکتر اگه تو بازی باشه غیرمنطقیه اقدام به سیو نداشته باشه و چون توی حالت اول "یا" اومده میشه گفت احتمال درستی بیشتری داره. ولی اگه پدرخوانده کسیو نکشت به اون معنی که گفتم نباشه و دکتر لکتر هم کلا تو بازی نباشه کلا قضیه فرق میکنه.:دی
شب سوم هم مافیا واضحا اقدام به قتل داشته و قسمت اول هر سه بند میتونه درست باشه بازم چون دکتر لکتر هر شب قاعدتا اعمال نقش میکنه حالت دوم احتمال درستی بیشتری داره.

بریم سراغ قاتلا
شب اول
چیزی گفته نشده.

شب دوم
1- سم شناس اقدام به قتل کرد.
2- روان پریش یا سم شناس اقدام به قتل یک بیگناه نکردند.
3- روان پریش اقدام به قتل نکرد.

شب سوم
1- سم شناس اقدام به قتل کرد.
2- روان پریش اقدام به قتل بی‌گناه کرد.
3- حداقل یکی از قاتلان اقدام به قتل کردند.

شب دوم چیزی نمیشه گفت ولی شب سوم هر سه تا بند میتونه درست باشه و واضحا اقدام به قتل کردن.

بریم برای بقیه نقشا که واقعا گیج کننده ان ئ به نتیجه نرسیدم در موردشون.

شب اول
1- کاراگاه هدفی نداشت.
2- دکتر از کسی حفاظت نکرد.

شب دوم
1- دکتر یا جراح نجات موفق داشت - کاراگاه چیزی دستگیرش نشد.
2- شکارچی و جراح اعمال نقش کردند - کاراگاه هدفی نداشت - دکتر از خود حفاظت نکرد.
3- دکتر و کاراگاه خود را هدف قرار دادند - جراح حفاظت موفق داشت.

شب سوم
1- دکتر و جراح فعالیت داشتند - کاراگاه چیزی دستگیرش نشد - یک شکارچی تله گذاشت.
2- شکارچی و کاراگاه و جراح اعمال نقش کردند - یک دکتر از خود محافظت کرد.
3- دکتر مداوای موفق نداشت - کاراگاه و جراح اعمال نقش کردند.

طبق چیزایی که نوشتم و اگه احتمالاتم درست باشن توی شب دوم احتمال درست بودن حالت سوم خیلی کمتره و حالت اول نسبتا بیشتره. و اگه اون قضیه پدرخوانده کسیو نکشت اونطوری که گفتم نباشه حالت سوم بازم احتمال کمتری داره و حالت اول و دوم میمونن تازه اگه فرقه در صورت وجود مرض به خرج نداده باشه.
توی شب سوم هم حالت دوم احتمال درستی بیشتری داره.
کلا تو مافیا درست بودن یا نبودن حالتام بسته به وجود یا عدم وجود دکتر لکترم داره. چه وضعشه این:دی من اعتراض دارم:))

- - - Updated - - -

اون Vote ا چین افتادن:دی اونا رو ضربدر در نظر بگیرین:دی

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
مهدی:
حسم میگه یه تناقضی بین حرفات هست، با پست آخرت داری میگی که پستای بعدی منو (که توش گفته بودم حالت 2 چرا احتمال کمتر داره) بعدا خوندی و نیازی ندیدی اصلاحیه بدی، به هر دلیلی. درسته؟ اگه آره خب چرا بعد از اینکه برلین وخودم بهش اشاره کردیم جوری رفتار کردی که انگار دقیقا همون لحظه متوجه شدی و قبلا ندیدیش؟ الان مسئله این است:دی، دیدن یا ندیدن؟ دیدی و رد شدی و بعدا گفتی عه من اینو ندیده بودم؟ یا ندیدی و رد شدی و نپرسیدی و بعد از اشاره ما گفتی من اینو ندیده بودم؟:دی

لامصبا یه جوری بازی کنین بشه نظر داد در موردتون:دی
نظر کلی میدم در مورد افراد حاضر توی بازی و احتمال بالا شب نباشم. رای هم میدم بعد نظرام.
آرش و ال امین رو نسبتا بیگناه میبینم، در مورد رضا، مملگر، امیر، مهدی، یاسین، محمدحسین و ترسا به هیچ نتیجه خاصی نرسیدم تا اینجا. صدرا، پالیزوان، ممدرضا، محمدرضا و سحر انقدر کم بودن یا نبودن که هیچ چیزی در موردشون نمیشه گفت. در مورد فری احتیاج به بررسی بیشتری دارم و احتمال بیگناهیش هست برام هنوز. به چاوش با توجه به سبک بازیش (ایرادی که مهدی بهش گرفت رو کاملا قبول دارم) و حس ششم خودم:دی اصلا حس خوبی ندارم. عرفان رو فقط بهش حس خوبی ندارم طبق اون حس ششم، چیزی از بازیش دستگیرم نشده فعلا، حسم هم میتونه به خاطر تغییر سبکی که خودش گفت باشه نمیدونم فعلا باید ببینم چی میشه در ادامه. اما خلفی با این سبک بازی برای من گناهکاره:)) و بهش رای خواهم داد توی این فاز. البته فاز قبل ازش سوالی پرسیدم که بحث با رضا چرا یهو تموم شد؟ وایب منفیت چرا فروکش کرد یا اگه نکرد چی شد کلا؟ مدل بازیش یک شیطنت من یه گناهکارام آسه میام آسه میرم خاصی داره برام در کل حس خوبی هم اصلا نمیگیرم ازت:دی. گاد گفته رای بدین و ترتیب هم مشخص کنین:دی من شاید نباشم نمیدونم برناممم چطوری پیش میره. اگه شد برای اولویت دادن یا در صورت لزوم برای تغییر رای مجددا سر میزنم.

رای به اعدام: خلفی

مافیایی
پسندها
73
امتیازها
50
مدال‌ها
9
راجع به پست فری
فرض بگیریم بیگناهه...خب چرا وقتی هنوز توی دفاعیه هم نیومده یا حتی رای های آنچنانی روش نیست بیاد چنین چیزی بگه...اگه صرفا میگفت اشتباه کردم و قانع میکرد که اشتباه کرده بهتر نبود؟ تا اینکه بیاد بعدش بگه اشکال نداره اعدامم کنین؟
من نظرم بیشتر چربش به این داره که گناهکاریه که دیده گوشه رینگ افتاده و کار دیگه ازش بر نمیاد و اومده این حرفا رو زده تا جای ممکن بتونه خودش رو توی بازی حفظ بکنه

مملگر

رو امین به شدت مشکوکم. کلا کار هاش برام مشکوک بوده. اون گیرش به ترسا رو دوس نداشتم (به قول امیر سیخونک) و کاملا این حس رو بهم داد که اومد یه گیری بده و از نظر من گیر پرتی بود. بعد رایش به چاوش هم برام بودار بود. چون فکر نمی کنم بعد اینکه به ترسا گیر داد و اعلام کرد به رضا می خواد رای بده منطقی باشه یهو به چاوش رای بده (بعدش هم بگه دوس دارم حرفم رو باهاش ادامه بدم) کلا بیشتر از همه الان به خلفی مشکوکم.

قشنگ انگار تو گروه تو و امین خلفی گفتید آقا تابلو نبود انقد راحت اوکی شدیم؟ بریم کشش بدیم
اما در کل بخوام حس هم قاطی این قضیه کنم رو رضا حس بهتری دارم تا امین خلفی و بازیش برام خیلی بیشتر به امین خلفی گناهکار می نشست.
راجع به گیرم به ترسا که به خودم مربوطه تو میتونی هر حسی راجع بهش داشته باشی :دی اما راجع به قسمت دوم حرفت
تو خوندی یا نخوندی پست ها رو آخرش کامل؟ :دی اگه پست ها رو کامل خوندی ( که کوت دومی میگه خوندی) باید بدونی که اونجا که گفتم به رضا رای میدم بعدش برام سو تفاهمه حل شد و دیگه نیازی نبود به زدن حرف آبی تو کوت اول :دی

لوتوس

اینکه برات چربش به سمت بیگناهی داشت یا گناهکارانه دیگه زیاد به من مربوط نیست خب؟ این از این حالا تو خودت میگی پستت حمله نبوده. بدتر شد که یعنی تو خودت حتی حمله‌ای به کسی، حتی منی که ازم وایب منفی گرفتی، نکردی؛ اما بقیه رو به این سمت تشویق کردی؟ پس نشستی دور میدون برای بقیه کف و سوت میزنی؟ اگه اون فاز نیاز به اتهام و به قول خودت حمله داشت، خب خودت هم باید در این جهت تلاش میکردی. اگه نداشت پس چرا اصلا تشویق کردی؟
البته هنوز این قضیه که رای‌های قبل خودت رو ایگنور کردی حل نشده ها باور کنم دارم تلاشم رو میکنم ولی هنوز نمی فهمم چه طوری یکی دو تا رای به اعدام می بینه بعد میگه چرا حمله نکردید به کسی
چرا حرف میذاری تو دهن آدم :دی
درضمن من نگفتم پستم حمله بود یا چی گفتم بجای اینکه تحلیل هایی بکنین که فعلا به درد نمیخوره (تحلیل تمامی حالات ممکن اتفاقات شب مثلا تو شب ۱) یه حرکتی بزنین جهت پیشبرد بازی...
اینجا توی پست خودم دارم میگم پستم نه حمله بود نه هیچ چیز دیگه ای :دی منظور چیه؟ منظور اینه که بجای تحلیل هایی که هیچ کاربردی نداره بعضا و هیچ کمکی به پیشبرد بازی نمیکنه یه کم حمله کنین یخ بازی باز بشه :دی حالا میگی تو خودت چرا حمله نکردی؟ به دلیل اینکه پست ها رو به صورت کامل نخونده بودم و وقت هم نداشتم بیام حمله کنم به قول تو...دقیقا تشویق کردم به اینکه تحلیل بیخود نکنین گرمش کنین مام میایم وسط :دی تو موافق این هستی که بیخودی بخواد تحلیل بشه اتفاقای شب الکی؟ مثلا بارها دیدم چه این دور چه ادوار قبلی یکی میاد تموم حالات رو بررسی میکنه بعد دوباره یکی دیگه میاد همون رو میگه و تکرار مکررات میکنه آخرشم هیچی به بازی اضافه نشده که هیچی بعضا به سود گناهکارا هم بوده این حرکت که تونستن به بازی سمت و سو بدن

برو جایی که من گفته باشم رای ها مشکوک بوده و باید بهشون واکنش نشون داد بیار حرف تو دهن من میذاری جناب امین خلفی؟ برو از خدا بترس می دونم داری سعی میکنی حرف من رو کج نشون بدی تا از مهلکه فرار کنی، ولی قشنگ نیست، از شما بعیده. واضحه که هیچ جای حرفم منظورم این نبود که حتما باید واکنش نشون میدادی. ندادی؟ خب منم ندادم به کسی هم مربوط نیست مشکلم اینه که چرا کم اهمیت جلوه دادی؟ وقتی دو تا رای هست، بحثی هم شکل گرفته میای میگی حمله کنید؟ یا ندیدی و به عینک نیاز داری، یا دیدی و محل ندادی
کج مج چیه سوال کردم ازت...توی همین پست داری میگی پست هایی که رای دادن رو ایگنور کردی...خب این یعنی چی؟ یعنی باید گیر میدادی دیگه جز اینه؟ اگه جز اینه بگو
حالا اگه مشکوک بوده برای خودت چرا خودت واکنش نشون ندادی و خب حق اینو نداری بگی چرا ایگنور کردی...اگه برات مشکوک نبوده و متقابلا واکنش نشون ندادی باز نباید بگی چرا ایگنور کردی...اگه مشکوک بوده و واکنش نشون دادی من ندیدم بیار بگو
این حرف من بود
این مدل حرف زدن هم که میزنی از جمله " خاله زنکی، نمیفهمی، چرت و پرت میگی و..." مصداق بارز جو دادنه به نظرم...اگه جایی چپکی کردم یا نفهمیدم و چپکی کردم بیا بگو کجا رو میگی منظورت
اتفاقا به نظرم کسی که داره جو میده تویی نه من

ال امین
من برام یه سو تفاهم بود که حل شد...برای رضا توضیح دادم حالا نمیدونم برای اون حل شد یا نه ولی...یه جام گفتی رای پرت به چاوش که اصلا رای پرت نبود تو قسمت جواب به چاوش اولش توضیح میدم بخون :دی

رضا

آقا من یکم فکر کردم برام سؤال ایجاد شد که چرا شما فکر کرده بودی که تو یکی از پست‌هات به من گیر دادی؟
اومدی خیلی قرص و محکم هم گفتی فرار رو به جلو می‌کنی و رأی هم بهت می‌دم و ... چطوری می‌شه همچین چیزی؟
ببین وقتی با گوشیم پست هارو میخونم بعد میام مینویسم ولی خب با پی سی اینجوری نیستم ... میام تک به تک میگم...از پست توهم وایب منفی گرفته بودم ولی از قلم افتاده بودی فکر کردم اشاره به توهم کردم که رفتم دیدم اشاره نکردم...اون قسمت فرار رو به جلو و اینایی که گفتم یه اشتباه صادقانه بود کاملا :دی

چاوش

الان رای ت رای پرت نیس دیگه، چون اشاره‌ای نداشتی که پرته. اگه پرت نیس، وقتی دوس داری با یکی بحث رو فاز بعد ادامه بدی، چرا رای می‌دی بهش؟
نه رایم پرت نیست چون دقیقا مثل تو اصلا از رای پرت خوشم نمیاد... من رای دادنام اینجوریه که به ترتیب اولویت مشکوکام رای میدم...اگه بتونم امان بگیرم که میگیرم ... اگه اجباری باشه به اولویتام میدم تا بازی پیش بره...حالا حتی اگه درصد مشکوکیت طرف برام 10 درصد باشه...
اون بحثی که گفتم ادامه بدیم بمونه برای بعد وقت میطلبه

- - - Updated - - -

واااااااااااااااای خدا مهسا
من الان این کارتو چی بگم بهش؟ بگم گناهکاری که انقد داری ضایع و مسخره بازی میکنی یا بیگناهی؟
چی بگم بهت؟ فلانی و فلانی و فلانی نمیتونم راجع بهشون نظر بدم...امین چون سبک بازیش بیشتر گناهکاری میخوره بهش رای میدم و مدل بازیم شیطنت توشه؟ شیطنته رو بیار؟ بعد تازه میخوای رای هم بدی و بری و دیگه برنگردی؟
خب اگه بیگناه باشی یه درصد احتمال نمیدی من بیگناه باشم و این حرکتت باعث سو استفاده گناهکارا بشه؟
با این حرکتت اصلا میشه بهت گفت بیگناه؟

بیگناها یه کم ذهنشونو باز کنن...فکر کنین گناهکارین و فاز اعدام اجباری
چیکار میکنین؟

انقد دستم بنده که شاید تا آخر فاز نرسم ولی از اونجایی که رای بهم دادن یه عده تموم تلاشمو میکنم بیام

با توجه به صحبتام فعلا رایم مملگره

رای به اعدام: مملگر
اولویت : مهسا،چاوش، ترسا

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
امین خلفی
راجع به گیرم به ترسا که به خودم مربوطه تو میتونی هر حسی راجع بهش داشته باشی اما راجع به قسمت دوم حرفت
تو خوندی یا نخوندی پست ها رو آخرش کامل؟ اگه پست ها رو کامل خوندی ( که کوت دومی میگه خوندی) باید بدونی که اونجا که گفتم به رضا رای میدم بعدش برام سو تفاهمه حل شد و دیگه نیازی نبود به زدن حرف آبی تو کوت اول
این حرفت می شه مثل حرف رضا دیگه. که برای من تا حدی منظقی می شینه اما یه چیزی رو نفهمیدم، تو به رضا گفتی چرا فرار رو به جلو داری و فلان و فلان. بعد رضا گفت تو اصلا به من گیر نداده بودی قبلش که بخوام فرار رو به جلو کنم من دارم نسبت به حرفت به ترسا باهات حرف می زنم درسته؟ که بعد تو گفتی اشتباه شد و حل شد موضوع تا رضا الان گفت سوال پیش اومده باز واسش. اگه اشتباه نمی کنم پس این رو بگو که ایرادی که تو به رضا وارد کردی فقط و فقط همین بود که فرار رو به جلو کرده؟ و دیدی که اشتباه کردی اوکی شد؟ یا چیزی رو من جا انداختم.
به هر حال منتظر ادامه صحبت های تو و رضا هستم.
راجع به رایی که به من دادی، عزیزم تو فهمیدی راجع به رضا اشتباه کردی به چاوش فک کنم رای دادی. الان چی شد که چاوش رو هم ول کردی به من داری رای می دی؟ رایت خیلی پراکندگی ذهن داره توش خلفی. مشکوکه.
تا اینجای کار به خلفی از همه بیشتر مشکوکم با این که روی فری هم شک دارم و حتی شاید نسبت به خلفی دلیل بیشتری برای رای بهش داشته باشم. اما حسم می گه خلفی منفیه فعلا. اما این رو بگم، هر کسی به خلفی رای داده خواهشا باشه تا آخر فاز که حواسمون باشه سوء استفاده نشه از این قضیه. من هستم و حواسم هست.
راجع به رای دادن من هستم قطعا تا ساعت 11، یه 8:30 تا 9:30 می رم بعدش میام. الان

- - - Updated - - -

رای به اعدام: امین خلفی

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
گاد: آرای فاز چهارم

امین خلفی: ترسا+مهسا+محمدامین
مهدی پالیزوان: ال امین
محمدامین: خلفی

فعلا فقط امیر از گاد امان گرفته و بقیه اگر رای ندن گادکش هستند.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
تعداد پست‌های باقی‌مانده:

محمدامین 1 پست
مهسا 2 پست
ترسا 3 پست

بیشتر نشه که تنبیه خواهید شد.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
اینم مجددا کپی می‌کنم از پست شروع فاز، که بهانه‌ای نباشه.

اول یک توضیح بسیار مهم بدم. حتما دقیق بخونید و سوالی هست بپرسید. هرکسی دقیق نخونه، به صورت نمادین اعدام می‌شه.

از این فاز اعدام اجباری هست و همه باید رای بدن. رای هم باید موثر باشه. یعنی چی موثر؟ یعنی حتما باید به یکی از افرادی که در دفاعیه حضور دارن رای بدید. غیر از این یعنی رای ندادید و گادکش هستید.
حالا ممکنه این سوال پیش که جناب گاد، ما زمان دفاعیه ممکنه نباشیم و نتونیم رای موثر بدیم. چه کار کنیم؟
جواب: در پست رای خودتون، به بقیه افرادی هم فکر می‌کنید این فاز می‌رن دفاعیه و به هر دلیلی نمی‌خواین بهشون رای اصلیُ بدین، اولویت رای می‌دید. اگر اینم نمی‌تونید حدس بزنید، به تمام بازیکنا اولویت رای می‌دید. که گادکش نشید. مشکل حل شد یه همین راحتی.:دی
مثال:
رای به اعدام علی
(اولویت‌های بعدی: محمد، هادی، سعید و ... )
این اولویت‌ها هم باید در همون پست رای باشن که راحت بشه شمارش کرد. هرجا هم که رای‌تون عوض شد، دوباره اولویت‌ها رو زیرش می‌نویسید؛ چه عوض شده باشه چه نشده باشه.

امان جهت رای ندادن هم نداریم؛ مگر برای فردی که اون فاز هیچ پستی نداده باشه و در بازی نباشه. اینم قبلش باید با گاد هماهنگ بشه. هرکسی حتی یک پست بیخود بده و به هر دلیلی رای نده گادکش هست. پیشنهادم اینه در پست اول‌تون این کارُ انجام بدید. که بعدا بهانه نبافید که مهمون اومد و نت قطع شد و ... .
هیچ ارفاق و استثنائی هم برای رای ندادن منظور نخواهد شد. ممکنه کسی که فعالیتش کم بوده رو باتوجه به شرایطش یک فاز ارفاق کنم بهش، ولی تو رای قاطع برخورد خواهد شد. اگه تعداد افراد تو بازی 20 نفره، من 20 رای موثر می‌خوام. هرکسی رای‌ش موثر نباشه همون بهتر که در کنار اعدامی، کشته بشه.

نحوه شمارش آرا و دفاعیه:
اول اینکه فاز تا ساعت 23:59 هر شب هست و البته ممکنه جهت دفع مرض عده‌ای از بندگان، چند دقیقه زودتر هم بسته بشه. که اونایی که دنبال چینش آرا در دقایق آخر هستن، گادکش بشن. فقط هم شامل گناه‌کار نیست. بی‌گناها هم دیده شده از این کارای زشت کردن قبلا.

یک شمارش ابتدایی داریم تا ساعت 23:30. که بر طبق اون هر دو نفری که بیشترین رایُ دارن (واضحا فقط رای اصلی ملاک هست اینجا) می‌رن دفاعیه. اگه مثلا 4 نفر هرکدوم 3 رای داشته باشن، هر 4 تا می‌رن دفاعیه.
حالا اگه تا آخر فاز افرادی که قرار بوده برن دفاعیه، عوض شدن، تمام اون بازیکن‌هایی که موجب این تغییر شدن هم می‌رن دفاعیه. بنابراین حواستون باشه که الکی اعدام نشید.:دی
دیگه به‌نظرم در این رابطه هرچی لازم بوده گفتم. فقط فحش ندادم به اونایی که دیر رای می‌دن. ولی اگه لازمه خصوصی بیان تا اینم انجام بشه.:))

تغییر رای هم فقط یک بار ممکن هست در طول فاز و کسی که تا 23:30 رای نداده، حق تغییر نداره.

در مراسم دفاعیه، بهتره افراد حاضر ظرف حداکثر 20 دقیقه پست دفاع بدن و هرکسی هم یک بار حق تغییر رای داره. اگر دفاعیه با بیش از 2 نفر بود و خواستید تغییر رای بدید، اولویت‌هاتون بین بقیه رو هم دوباره می‌نویسید؛ وگرنه به قبل رجوع می‌شه. اگه اولویت نداشتید هم خداحافظ.
شما به عنوان رای‌دهنده لزومی نداره منتظر افراد برای دفاعیه بشید. می‌تونید زودتر هم رای بدید. فاز 00:30 بسته می‌شه.

توجه: همه این کارها برای اینه که اعدام عادلانه و با حداکثر آرا باشه. اگر کسی قبل یا بعد دفاعیه، بیش از نیمی از آرای فازُ آورده باشه اعدام هست و در این حالت رای غیرموثر مهم نیست دیگه.
(مثلا از 19 نفر، یک نفر 12 رای آورده و چند نفر رای ندادن یا رای پرت دادن. کسی به دلیل عدم رای موثر گادکش نمی‌شه اینجا، ولی در پرونده‌ش ثبت می‌شه.:دی)
ولی وقتی مثلا 19 نفر هستین و دو نفری که در دفاع حضور دارن مثلا 8 رای و 6 رای آوردن و 5 نفر رای پرت دادن، به اولویت آرای پرت رجوع می‌شه تا اعدامی مشخص بشه.

در کل اگر همیشه طبق اون مثال "رای به اعدام علی و ادامه‌ش" رای بدید و رای‌تون دیر هم نباشه، هیچ کار دیگه‌ای لازم نیست بکنید و سوالی هم نباید پیش بیاد.:دی
منتهی اگر سوالی دارید در این رابطه (که طبق تجربه بیش از 90 درصدش مرض‌دار هست) از گاد بپرسید.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
هی گایز، گس هوز بک :دی

اوکی، چیزی که میخوام بگم آسون نیست گفتنش برام اما حقیقته. بازی رو با ذهنیت خوب و آماده ای شروع نکردم و پستای اولم عجله ای بود و روش فکر نکرده بودم، در واقع یه ستینگ جدید دیدم برای توضیحات بعد فاز و چیزایی که به ذهنم اومد و نوشتم همونجا.
نمیخوام دربارشون زیاد حرف بزنم. حقیقت اینه که حوصله و تمرکز بازی ندارم. هرکاری هم کردم نتونستم ذهنم و توی محیط همیشگی مافیا قرار بدم و توی اون چهارچوب نرمال حرکت کنم. توی دفاعیاتمم مشخصه، حتی هنوزم نفهمیدم امیر و چاوش چی میگن :)) ، سعی کردم ولی واقعا نمیتونم ذهنمو وادار کنم بشینه سر این کلاس. سرتونو درد نیارم چند بار وسوسه شدم کلا نیام ولی هرچی فکر میکنم درست نیست این حرکت، اونقدر وضعیتم حاد نیست یهو ناپدید بشم اما حوصله سوال جوابم ندارم حقیقتش. الانم اینجام که با نتیجه ورود دو به شکم به بازی رو به رو بشم و به نوعی مسعولیت اشتباهم و بپذیرم و از زیرش در نرم. همیشه میگفتم توی تحلیل تا مطمعن نشدید اوکی ندید برای بازی الان دابل استاندارد میشه خودم نیام کلا:دی
میدونم که این حرکات خارج از نرمه استاندارد شماست و شاید حتی غیر حرفه ایه از نظرتون. برای حل این مشکل یک راه اینه که اعدامم کنید، اما حیف کار اینجاست که بیگناهم، البته اگر بمونم هم چندان شاید مفید نباشم اما اگر بمونم روی کاغذ احتمال اینکه مفید باشم هست، در بدترین حالت یک بیگناه کم نمیشه اول بازی. میدونم میدونم شاید من دارم دروغ میگم و این حرفای همیشگی مخصوص مافیا، یا به قول چاوش دلقکم و میخوام اعدام شم و فلان و فلان.... یکی از دلایلی که بعضی وقتا حوصله مافیا رو ندارم این استانداردها و نرم هاییه که توی رفتار و پست دادن جا افتاده و کسی ازش خارج بشه بهش میگن دلقک (منظورم با شماست چاوش خان :)) ) و من واقعا تو این نرمه جا نشدم هرچی زور زدم. حقیقتش اینه که در حال حاضر سرنوشتم توی بازی برام ذره ای اهمیت نداره اما گفتم بخاطر احترام به بازی حاضرم اگر اعدام نشدم برای نگه داشتن تعداد بیگناها و.... در حد گادکش نشدن پست بدم و پستاتونو بخونم و سعی کنم درست رای بدم. دیگه خودتون لوپ هول های این ماجرا رو بررسی کنید ببینید چطور میشه. البته واضحا گناهکارا با این پیشنهاد مخالفن و حقم دارن چون نرمش اینه که بازیکن بیاد و بر اساس عملکردش توی ستینگ مشخص قضاوت بشه و حذف بشه اما چیزی به ذهنم نرسید به غیر از چیزی که میخونید. با عرض پوزش. اگرهم موندم شاید اهسته اهسته برگشتم به بازی و ذهنمو متمرکز کردم ولی روش حساب نکنید. :دی

خب داشتم پستا رو میخوندم تا این پست فری
فری تا اینجا که جواب دادی و حضورت هم که خوب بوده اگرم فکر میکنی که اول بازی اشتباه داشتی و تحلیل یا هرچی اشتباه بوده خب یا توضیح میدادی یا میپذیرفتی و بقیه رو قانع میکردی پس چرا تاحالا اینقدر واکنش داشتی و سعی میکردی همونو ادامه بدی
اگرم فکر میکنی که در حد خوندن پست و رای دادن طوری که گادکش نشی میتونی بازی کنی دیگه این چه پستیه
در هرصورت نخوای گادکش بشی باید فعالیت داشته باشی دیگه
من اصلا نمیفهمم هدف این پست چی بود
زیرسیبیلی رد کنیم فعلا باشی شاید بعدا خواستی بازی کنی؟
اگه واسه رای میگی که با فرض بیگناه بودن بخوای کمک کنی خب وقتی نخوای حرف خودت رو بزنی و با کسی بحث داشته باشی و صرفا با حرف بقیه رای بدی که همون نبودن و تو تعداد کلی یکی کم بودن هم چندان فرقی با این حالت نداره

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
خلفی

درسته حرفت... اشتباه از من بود...من فکر کردم تو پست اولم به تو هم اشاره کردم در ارتباط با وایب منفی گرفتن... از اونجایی که با گوشی پست رو داده بودم اسم تو از قلم افتاده بود ... اینکه اومدم گفتم فرار رو به جلو و اینا رو با این ذهنیت بود که به تو هم گیر داده بودم ولی خب الان دیدم از قلم افتاده بودی پس فرار رو به جلو و اینا کنسله سو تفاهم بوده

یه سوالی ذهنمو درگیر کرده و مسئله شده برام که الان ادامه پست امینو دیدم رفتم چکش کردم... خلفی میگی فکر کردم تو اون پستم به رضا هم اشاره کردم در ارتباط با وایب منفی ولی از قلم افتاده اسم رضا ...این به این معنیه که در ذهنت بود که از رضا وایب منفی گرفتی فقط یادت رفته اسم ازش بیاری درسته؟ :دی از قلم افتادن به معنی زایل شدن از ذهن و حس اولیه تو نیست که؟ یه چیزی بوده که میخواستی اسم رضا رو بیاری بعد از قلم افتاده.

بعد نتیجه این شد که چون یادت رفته اسمشو بنویسی و از قلم افتاده پس در نتیجه وایب منفی اولیه ای که ازش گرفته بودی هم زایل شده خود به خود و نمیتونی یجای دیگه به غیر از پست اولت بیانش کنی این وایب منفیو و کلا کنکله؟ :)) ینی چی این؟

خب از قلم افتاده تو اون پست ، بعدش یا حتی موقع جواب دادن بیا بگو آره یادم رفته بودا به تو ام حس منفی دارم . چرا کلا بستی پروندشو؟ اومده بودی یه گیری بدی که آره و اینا :دی

منم الان وایب منفی گرفتم بیا اینو برای همه بشکاف

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
چرا بعیده کاراگاه هدف نده؟ وقتی روند بازی انقدر کنده و کلا مشخص نیست چی به چیه؟ شب اول و دومه و سهمیه‌هاشم محدود!!
مهسا:
کارآگاه یکی از شخصیت‌های مهم بازیه و یکی از اعضای مهم بیگناه‌ها، شما خودت رو بزار جای کاراگاه آیا منطقیه دو شب اول هدف ندی ؟!!
روند بازی آیا تاثیری در شب داره ؟!! شب با توجه به نقش ها هر کس هدف خودش رو میده کاری به روند کند بازی نداره ؟!!

خب اینجا هم کاراگاه شب دوم هدفی نداده یا کاری نکرده در واقع.
تو مورد بالایی منظورت عجیب بودن حرکت کاراگاه (در واقع عدم حرکتش ) تو فاز اول بوده فقط؟ چطور اینجا بعید نیست و بالا بعیده؟
اونجا حالت حالت دوم با حالت دوم دو شب مقایسه شده ولی اینجا حالت حالت سوم با حالت دوم مقایسه شده.

اینکه شب اول صحبتی از قاتلا تو گزاره ها نشده به این معنیه که قطعا هیچ کاری نکردن؟
ما فعلا داریم احتمالات رو بررسی می‌کنیم تا در شب‌های دیگه به نتایجی برسیم ، چون یک حالت همه گزاره‌هاش درسته پس اون حالت رو پیدا کنیم میتونیم به نتایجی برسیم.

چه جوری در یک آن این حس قوت گرفت که این گزاره ها درستن و مثلا حالت 1.2 یا 3.3 چطوری برات کمتر درستتر شدن
این همه توضیح دادم آخرش بیاین اینو بگین :دی در مورد حالت‌ها که چرا کدومش غلطه و اینا خیلی صحبت شد انصافا ، نه تنها من بلکه بقیه بچه‌ها

سرتونو درد نیارم چند بار وسوسه شدم کلا نیام ولی هرچی فکر میکنم درست نیست این حرکت، اونقدر وضعیتم حاد نیست یهو ناپدید بشم اما حوصله سوال جوابم ندارم حقیقتش. الانم اینجام که با نتیجه ورود دو به شکم به بازی رو به رو بشم و به نوعی مسعولیت اشتباهم و بپذیرم و از زیرش در نرم. همیشه میگفتم توی تحلیل تا مطمعن نشدید اوکی ندید برای بازی الان دابل استاندارد میشه خودم نیام کلا
فری منظورت اینه کلا یعنی از بازی بکشی کنار ؟!! قبول داری تو بازی نباید به کسی راحت اعتماد کرد، که اینجوری بگی ما بگیم خب فری سفید بازیه کاریش نداشته باشیم، چون کسی که تیم داشته باشه خیلی راحت از بازی نمی‌کشه کنار !! با این کارت اینجای بازی نمیشه گفت واقعا بی‌گناهی !! حرکتش زیاد جالب نبود به نظرم

ست آخرت رو اصلا نفهمیدم یا مغذم الان کار نمی کنه یا واقعا سخت بود. الان تو چیکار کردی اومدی تمام حالات رو بررسی کردی؟ که مثلا شب اول 2 حالت داریم بذاریم کنار 3 حالت شب دوم 6 حالت در میاد جدا بررسی کنیم؟ اصلا نفهمیدم. ببخشید فردا اگه خوندم باز نفهمیدم ازت می پرسم بازش کنی برام. ممنون. در کل پست هاش اوکیه اما مثل چاوش یکم بهم حس منفی میده

همشهری تی فدا :دی
هدفم این بود از دو فاز شب نکاتی در بیارم مثلا وجود فرقه در بازی یا نبودنشون ، کدوم حالت گزاره هاش کاملا صحیحه ، عدم موفقیت نقش‌ها در شب، علت‌هاش رو ببینیم، چه نقش‌هایی ممکنه در بازی باشن و غیره
در پست بعدیتونم دیدم انگار نمیدونید جریان رو، در ۳ حالت یکیشون همه گزاره‌هاش صحیحه اگر ما اون حالت رو پیدا کنیم خیلی بهمون کمک میکنه.

در مورد رای پریشبم به چاوش هم بگم می خواستم باهاش شوخی کنم همین هیچ کلمه‌ای که با هم رد و بدل نکرده بودیم، کمترین مشکلی هم که تا اینجا نداشتیم. من هم که هیچ حرف‌ اضافه ضمیمه‌ی رایم نکردم که بگیم ذهن بقیه رو داشتم قلقلک میدادم عواقبی کلا نداشت رایم درنتیجه مشکلی ندیدم هنوز هم نمی بینم. بین اون و امیر و پالیزوان هم مونده بودم که چاوش بیشتر کرمم رو فعال کرد. همین. ناگفته نمونه خودم معذب شدم وقتی فری بلافاصله بعد من بهش رای داد دیگه سواستفاده کرد از موقعیت یا نه خودش بهتر میدونه
ترسا
با این تفاسیر کلا نظرتون در مورد چاوش چیه ؟ براتون سفیده یا نه فعلا ؟

مرسی از وقتی که گذاشتی ولی کاش یه مقدار رنگی رنگی و مرز بندی داشت بیچاره شدیم تا خوندیم
عرفان
تو گروه و اینجا گفتم مسافرتم من با گوشی مجبورم بازی کنم، با گوشی هم خیلی سخته رنگی کردن و الا دوست داشتم رنگی کنم تا بهتر مشخص شه هدفم، ولی خب خیلی سخت بود برام با گوشی، ببخشید خلاصه

چرا بعیده یاسین؟ مشخصا نوشته شده سهمیش محدوده و یه بند مهم دیگه هم داره ، شبهایی که هدف نداشته باشه قابل کشتن و زخمی/مسموم شدن نیست. پس محتمل هست یکم با احتیاط عمل کنه در شبهای اول اونم با این همه بازیکن که درصد موفقیت رو پایین میاره بالطبع
به جواب مهسا خانم مراجعه کنید

سوال دوم اینکه به کدوم تحلیل مستند دوستان اشاره میکنی که میگی شب اول حالت دوم تمامش صحیح نیست؟ تا جایی که یادم میاد احتمال 2 و 3 شب اول رو نتونستیم ینی نمیتونستیم هیچکدومشو رد کنیم
شب اول رو گفتم درست نیست که همه اشاره کردن ، ۳ و ۲ رو باید بررسی کرد که بعد از بررسی‌ها نظر خودم رو گفتم، همه هم میتونن نظر بدن که کدوم حالت به نظرشون تمامی گزاره‌هاش صحیحه

با
این تفاسیر که در شب سوم جذبی انجام نشده ، بند 3 شب دوم نقض میشه پس. ولی فعلا دلیل محکمی نیست که فرقه نداریم. شاید اینا هم مثل مافیا نتون هستن. البته احتمال نبودشون رو بالاتر میبره در ادامه میگم
مطمئنا در شب‌های بعدی ما میتونیم با قراردادن حالت‌ها و گزاره‌ها به نتایج خوبی برسیم و یکی از هدف‌هام همین بود.

فعلا تا اول صفحه ۷ تونستم خودم رو برسونم.

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
مملگر
من زمانی که یه چیزی برام احتمالش مثلا از 60 رد نشه تموم دلایلی که باعث می شه اون درصد احتمال رو داشته باشم میارم. یکی به نعل و یکی به میخ زدن نیست که عزیزم. از اون پست آرش خوشم اومد، درسته کسی رو خطاب قرار نداده اما stance خودش رو راجع به تقریبا تمام اتفاقات موجود اعلام کرد که از نظر من حرکت بیگناهانه تریه تا مثلا کار من که کل صفحات رو خوندم و نظر کلیم رو راجع به بحث ها دادم. که البته کار من از روی گشادیم میومد. ممکنه کار آرش از روی تنگیش ( ) بیاد و حتی گناهکار باشه، اما وایبی که من از این کار می گیرم بیشتر بیگناهانه اس تا گناهکارانه.
راجع به آرشی که سوراخ پیدا نکرده هم بگم که چون سوراخ پیدا کردن و وارد بحث شدن زمان می خواد که به نظر می رسه آرش الان اون زمان رو نداده، برای من اونقددد منفی نمی شینه تا ببینم در آینده چیکار می کنه. در نتیجه روش خنثی ام. گرفتی الان؟
من با این حرفت مخالفم که موضع خودش رو نسبت به تمام اتفاقات موجود اعلام کرده. کدوم اتفاقات موجود؟! صرفاً تحلیل نظرات بقیه درباره‌ی بالانس بوده. اگر بخوای کسی رو مثال بزنی که درباره‌ی تمام اتفاقات بازی سعی کرده وارد بشه و نظر بده، قصد تعریف از خود ندارم اما باید من رو مثال بزنی. :دی
بعد الآن می‌گی چون آرش وقت نداره روش خنثی‌ام؛ پست قبلی گفته بودی این که سوراخ پیدا نکرده حس منفی می‌ده. کدوم بالأخره؟ ببین می‌گم یکی به نعل می‌زنی یکی به میخ همین چیزاست. :دی

این جوابت برای من تا حدی منظقی می شینه. این هم اگه می شه لطف کن بهم بگو که کدوم سوال هات از امین رو میگی؟ راجع به فشارش روی لوتوس؟
این پست رو بخون:
http://mafiaia.ir/showthread.php?34-دور-دهم-مافیا-داستان-یک-جلاد-بخش-دوم&p=6564&viewfull=1#post6564

عرفان امین
از بقیه هم میخوام نظرشون رو بگن
می‌تونم بگم که این دور از اون عرفان درگیر و مداخله‌گر تو همه‌ی بحث‌ها خبری نبوده.
درباره‌ی تحلیل کردن گزاره‌ها اما بازم معتقدم که این‌جا هم امین داره گیر الکی می‌ده. :دی چون من تا جایی که یادم هست عرفان همیشه تو دورهای قبل که داستان شب داشتیم، از خوب‌های تحلیل بود و نکات جالبی درمیاورد از داستان و حالا این دور به‌جای داستان داره رو گزاره‌ها این کار رو می‌کنه.

خلفی
از پست توهم وایب منفی گرفته بودم
از کدوم پستم وایب منفی گرفتی؟
اگر وایب منفی گرفتی باید بعد این که اون اشتباه لپی پیش میومد، پی‌گیر اون وایب منفیه می‌شدی؛ ولی کلاً گفتی که اشتباه شد و هیچی. :دی

- - - Updated - - -

من رأی‌م رو می‌دم به همراه اولویت‌بندی‌ای که فعلاً تو ذهنم هست. ممکنه تغییر کنه تا آخر فاز ممکنه هم نکنه.

رای به اعدام: امین
اولویت‌های بعدی: خلفی - فری - مملگر

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
رضا

خلفی
آقا من یکم فکر کردم برام سؤال ایجاد شد که چرا شما فکر کرده بودی که تو یکی از پست‌هات به من گیر دادی؟
اومدی خیلی قرص و محکم هم گفتی فرار رو به جلو می‌کنی و رأی هم بهت می‌دم و ... چطوری می‌شه همچین چیزی؟

این تا قبل از خوندن پست‌های امروزه. بخونم میام دوباره.

رضا این یه مقدار عجیبه برام که 8 دیقه بعد پست امین این پست رو دادی که مسلما وقت خوبی هست برای خوندن پست و نوشتن یه پست کوتاه. این که اون زیر میگی قبل خوندن پستای امروزه یه مقدار ننشسته :دی نمیگم دروغ میگی قطعا ولی اولین حسی که بعد از خوندن پستت بهم دست داد این بود که یه جوریه چفت نیست ننشسته انگار باورپذیر نیست و نمیتونم اتفاقی بگیرم اینو . ایشالا که خیره

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
دوستانی که سواله براشون هنوز، قصد توهین به شعورتون و ندارم واقعا، اما اگر فرعی بودم که نمیومدم کلا، اگر اومدم بخاطر عذاب وجدانمه، اگرم تیم داشتم قطعا میدادم همتیمیام با اکانتم بازی کنن. تصمیم با خودتونه. میتونید اعدام کنید، اگرم نکنید سعی میکنم برسونم خودمو به بازی. خوددانید. رایم رو هم میدم به چاوش، چون هنوز اگرسیو بودنش روی حرکات من برام مشکوکه. هرچند حسیه بیشتر. فعلا. فقط اینو نگید که این تاکتیکه فری گناهکاره برای تو بازی موندن، زشته خدایی.

رای به اعدام: چاوش

- - - Updated - - -

یادم افتاد اولویت بندیه رای گیری: بعد از چاوش، ممل، اونم حس خوبی نمیده، در پست امروزش خطاب به من مقدار زیادی مرض حس کردم. اگر اینم نرفت، امیر، بعدش دیگه به ترتیب حروف الفبا. شبتون خوش.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
خب خب می‌بینم یه روز نبودم خوب پشت سرم حرف زدین‌ ها
یرام عجیبه که چاوش و فکر کنم امین می‌گن پستم نوار خالی پر کردن بوده و دیالوگی با کسی برقرار نکردم. خیلی عجیب ها :دی من دقیقا با کسایی که کار داشتم تو اون پست اسمشون رو بولد کردم (از جمله امیر و امین و محمدرضا و لوتوس و رضا و …) و اتفاقا تا جایی که یادم میاد با همه‌شون هم «دیالوگ» برقرار کردم دقیقا، و اتفاقا آخر پستم گفتم با توجه به مواردی که بیان کردم به فلانی و فلانی و فلانی شک دارم. بعد چاوش می‌گه اسم کسی رو نیاوردی امین میگه دیالوگ برقرار نکردی فلان :دی با مهدی هم موافق نیستم اتفاقا به نظرم شجاعتم کاملا بی‌گناهانه بود :دی
کلا سر این قضیه اصلا به چاوش و امین حس خوب ندارم حالا سعی می‌کنم تا جایی که میشه بقیه پست ها رو هم بخونم و حضور داشته باشم

امشب هم رای اولم ال امینه که اصلا حس خوبی بهش ندارم هم سر صحبتامون درباره بالانس هم این تزش درباره‌ی پست من :دی

رای به اعدام: ال امین
گزینه‌های بعدی هم چاوشه فقط فعلا بین بقیه تصمیم نگرفتم

درمورد نحوه‌ی بازیم هم باید بگم این دور همینه، نه فرصت دارم بشینم یکی یکی پست کووت کنم نه مو از ماست بکشم بیرون، همون پست کلی هم که دادم شاهکار کردم واقعا با شرایطم :دی سعی می‌کنم تا جایی ممکنه همراهی کنم و رای بدم هرکسی هم مشکل داره و ترجیح میده‌ گادکش بشم گناهکاره :دی

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
من مهمونم و نمی‌تونم تا آخر فاز هم برگردم خونه و پست‌هارم خیلی سریع خوندم و اصلا فرصت نکردم ریز بشم. رای ام فری بود منتهی به حس پستای آخرش فعلا اعتماد می‌کنم و به مشکوک‌ترین نفر که برام چاوش هست الان رای می‌دم. اولویت بعدیم هم همون فری بمونه. اولویت بعدی دیگه ندارم.

رای به اعدام: چاوش

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
تا از خونه نرفتم بیرون اینو بگم چون بعدا پست نمیتونم بدم برای صحبت و ...
اولا که جناب خلفی من نگفتم رای میدم و بعدش میرم میمیرم 😁 گفتم نمیتونم بیام برای صحبت و ... ولی در صورت لزوم و از اونجایی که اولویت ندادم لازم باشه و بتونم میام. شما اگه تو رای گیری نباشی و منم نتونم بیام که گادکشم😁. پس بحث سواستفاده و ... کنسل تلقی میشه چون من زنده‌ام و میبینم همه چیزو😁.
دوما بحث شیرین رای گیری، من حق انتخاب دارم بین کسایی که حسمو شواهد میگن به کسی از نظرم گناهکارتره رای بدم. فازای اول متاسفانه احتمال اشتباه هست چون شواهد و مدارکی که تو رو ۱۰۰ درصد قانع کنه خیلی کم پیش میاد که باشه. در نتیجه چاره دیگه‌ای نداری باید طبق فرضیات و حسات بری جلو. این از این.
به خاطر رای من نمیتونی بهم بگی گناهکاری که ضایع‌اس😁 چون توضیح دادم که دلیل رایم بهت چیه، صد در صد گناهکار قطعی برای هیچکس وجود نداره تو این فازا ولی گناهکار نسبی من شمایی، دیگه چیکار کنم؟!
شروع بازی شما و دلایلت برای وایب منفی به بقیه اصلا منطقی نبود، امیر گفت، من گفتم، رضا هم گفت فکر کنم، اگر منطقیه که خب بحث باید ادامه داشته باشه که نداشت، اگر منطقی نیست یعنی رسیدی دستتو انداختی یه مشت جمع کردی از نفرات حاضر تو بازی و میگی فلانی و فلانی و فلانی بهشون وایب منفی دارم! به این چی میتونم بگم من؟ گناهکاری که ضایع‌اس یا بیگناه؟!😁
از این اگه بگذریم بعضیا فقط حضور نداشتن که به نظر من بده، ولی بعضیا حضور داشتن و نخواستن حضور داشته باشن که این بدتره😁 البته به جز ایرادی که به چاوش گرفتی، بقیه‌اش رو من بهش میگم مورد دوم که شامل وایب منفی بی دلیل و منطق، گیر دادن به یه چیزی که یه جورایی خودتم دلت نمیخواد بحثش به نتیجه برسه! و این حسو بهم میده که فقط دوس داری وانمود کنی هستی و برات مهمه چه اتفاقایی میفته. از قلم انداختن یکی از وایبای منفیت😁، و یهو ول کردنش وسط بازی تا حدی که خود طرف بگه کجا رفتی پس😁. و از همه عجیب تر اینکه اول پستت رو با گناهکاری فری شروع میکنی که حالا دلیلتم قبول ندارم در موردش، ولی فری تو اولویتت نیست!!!
اگر حرکت من ضایع‌اس اولویت برگردون شما به من که ضایع‌تره😂. مخصوصا با وجود اینکه فاز قبلی به چاوش رای میدی یهو چاوش رو ول میکنی میری رو مملگری که من ندیدم قبل این در موردش حتی شکم داشته باشی!!! اگه هست پستشو بیار. بعدم حرفات این حسو بهم داد که قبول کردی که یا بد بازی کردی یا لو رفتی😁 انگار مطمئنی یه پای ثابت اعدامی؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین