برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور دهم مافیا | داستان یک جلاد - بخش دوم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
ممل

پستت عالی بود عرفان کلی خندیدم )
آقا ولی پستت رو خوندم متوجه یه چیزی شدم. من اشتباه می کنم یا تو؟

کوفت :دی آره یبار دیگه بخون هنوز هانگوری تو انگار :دی

.از پست توهم وایب منفی گرفته بودم ولی از قلم افتاده بودی فکر کردم اشاره به توهم کردم که رفتم دیدم اشاره نکردم

بیا باز دوباره همون حرفو تکرار میکنی. خب لفط از قلم افتادن رو به کار میبری ینی یه چیزی بوده ولی یادت رفته خب از قلم افتاده آلزایمر نگرفتی که چرا تو پست بعدی نیومدی بگی تو از قلم افتادیا به توام حس منفی دارم فلان...بفهم خواهشا :دی

رایت به ممل رو هم اصلا نمیفهمم تو پستات به چز این مکالمه دو خطی مکالمه دیگه ای ندیدم بینتون که حتی شک در حد رای بهش داشته باشی رو چه حساب رای میدی؟

کارآگاه یکی از شخصیت‌های مهم بازیه و یکی از اعضای مهم بیگناه‌ها، شما خودت رو بزار جای کاراگاه آیا منطقیه دو شب اول هدف ندی ؟!!
روند بازی آیا تاثیری در شب داره ؟!! شب با توجه به نقش ها هر کس هدف خودش رو میده کاری به روند کند بازی نداره ؟!!

مونده به سهمیم چون نوشته محدوده سهمیش هر شبی نیست که. خب حالا این به کنار تو حالت دوم شب دوم رو درست در نظر گرفتی که توش نوشته کاراگاه شب دوم هدف نداشته . اینو چطور توجیح میکنی؟ برا تو غیر منطقیه که دو شب هدف نده ولی منطقیه که شب اول بده شب دوم نده؟ سوالم اینه

رای اولم خلفیه چون نیستم تا نیم ساعت اخر. منتظرم جواباشم بشنوم. فری رو روش 50-50 ام تصمیم نگرفتم ولی خلفی اولویتش یکم بالاتر رفته با پستای امروز

رای به اعدام: خلفی

مافیایی
پسندها
3
امتیازها
50
مدال‌ها
4
با توجه به رای جمع ، رای میدم

رای به اعدام: خلفی
اولویت بعدی ، ال امین ، چاوش ، مملگر

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
بازی چند تا گره مشخص داره که متاسفانه با وقت نسبتاً خوبی که امروز گذاشتم هم نتونستم بازشون کنم. به خصوص که تجربه ی بازی قبلی بهم نشون داد که کاملاً محتمله گره های بازی بین دو بیگناه باشه و گناهکار از بیرون نظاره گر. برای همین منطق رای اولیه ام در این فاز بیشتر از اینکه از انتخاب یک سمت دو گانه های بازی باشه، از حس کلی میاد که نسبت به بازی هر شخص در این بازی پیدا کردم. توی این مدت باقیمونده هم باز پست ها رو دقیق میخونم که اگر در فاز دفاعیه ناچاراً مجبور به انتخاب بین گره های بازی شدم لااقل احتمال بیگناه بیرون دادن رو توی ذهنم به حداقل رسونده باشم.

فعلا تا اینجا و با نگاه کلی به فعالیت همه، محمدرضا جان (SmRs) من سبک بازی شما رو سبک بیگناهی و "جویا" نمیبینم. میزان نسبتاً کم فعالیت و مشغله رو درک میکنم، خودم هم فعالیت ام متوسط رو به کم بوده تا اینجا. یا مثلاً شاید بازیکنی مثل صدرا کمتر از شما فعالیت کرده حتی. منتهی صدرا هیچ داده ای به من نمیده بازیش اینقدر که کمه. شما دو تا پست مفید داشتی که نیت کردی اطلاعات وارد بازی کنی، و در هر دو هم به نظر میرسه بخاطر مشغله یهویی رسیدی و تعداد زیادی پست رو پشت سر هم خوندی. منتهی چیزی که برام عجیبه در هر دو پست تقریباً فقط یه اشاره ای به موضوع فری داشتی ( پست دوم کمی هم با آرش دیالوگ داشتی البته)، و دیگه هیچ چیزی در مورد بازی گویا نه برات مشکوک بوده و نه قابل نظر دادن. حتی بصورت خیلی محدود هم من یه نگاه کلی و پرسشگرانه ی بیگناهی ازت ندیدم و فقط پرداختن به موضوع فری رو دیدم که خب چون موضوع داغ این بازی هست، خیلی راحته برای خالی نبودن عریضه بهش پرداختن. با احترام رای امشب من شما هستی.

رای به اعدام: محمد رضا

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
عرفان
رضا این یه مقدار عجیبه برام که 8 دیقه بعد پست امین این پست رو دادی که مسلما وقت خوبی هست برای خوندن پست و نوشتن یه پست کوتاه. این که اون زیر میگی قبل خوندن پستای امروزه یه مقدار ننشسته نمیگم دروغ میگی قطعا ولی اولین حسی که بعد از خوندن پستت بهم دست داد این بود که یه جوریه چفت نیست ننشسته انگار باورپذیر نیست و نمیتونم اتفاقی بگیرم اینو . ایشالا که خیره
همون‌طور که به خود امین هم گفتم، Believe it or not، اتفاقیه که افتاده. قبول دارم مشکوکه اما قضاوت درباره‌ش به عهده‌ی بقیه‌ست. علاوه بر این به‌نظرم خیلی ضایع‌ست که من تا پست امین رو دیده باشم بدو بدو برم به خلفی گیر بدم. واقعاً ضایع‌ست. :دی خواستم پست‌های تا قبل از امروز و امروز رو جدا بخونم و کامنت بدم.

مهدی پالیزوان
آقا شما دلیلت برای رأی کلاً اینه که جمع به کی رأی داده؟ :دی
یک مقدار زیادی از سر باز کنیه. فعالیتت هم طوری بوده که هم حضور داشتی و هم حضور نداشتی. کاملاً منفعل و حاشیه.
من حس خوبی نمی‌‌گیرم از این وضعیت. :دی

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
گاد: آرای فاز چهارم

امین خلفی: ترسا+مهسا+محمدامین+عرفان+پالیزوان
مهدی پالیزوان: امین
محمدامین (مملگر) : خلفی
ال امین: رضا+آرش
محمد چاوش: فری+مهدی
محمدرضا smrs: محمدحسین

فعلا فقط امیر از گاد امان گرفته و بقیه اگر رای ندن گادکش هستند.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
خب من بحث رضا و عرفان با امین خلفی رو خوندم و اشکالی که بهش گرفتن رو باهاش موافقم میخواستم بگم که چون گفته شده و امین جواب نداده دیگه تکرار نمیکنم
ولی کاملا منتظرم که امین بیاد و جواب بده

پالیزوان
موضوع بعدی که الان دیدم رای مهدی پالیزوان عه
الان دقیقا سر چی رای دادی؟
دلیل رای چی بوده؟
خود افرادی که با امین بحث دارن و بهش مشکوکن هنوز کامل قانع نشدن بعد شما همراه با رای جمع شدی؟
دقیقا دلیل رای جمع چی بوده که شما هم همراه شدی؟

بازی چند تا گره مشخص داره که متاسفانه با وقت نسبتاً خوبی که امروز گذاشتم هم نتونستم بازشون کنم. به خصوص که تجربه ی بازی قبلی بهم نشون داد که کاملاً محتمله گره های بازی بین دو بیگناه باشه و گناهکار از بیرون نظاره گر. برای همین منطق رای اولیه ام در این فاز بیشتر از اینکه از انتخاب یک سمت دو گانه های بازی باشه، از حس کلی میاد که نسبت به بازی هر شخص در این بازی پیدا کردم. توی این مدت باقیمونده هم باز پست ها رو دقیق میخونم که اگر در فاز دفاعیه ناچاراً مجبور به انتخاب بین گره های بازی شدم لااقل احتمال بیگناه بیرون دادن رو توی ذهنم به حداقل رسونده باشم.

فعلا تا اینجا و با نگاه کلی به فعالیت همه، محمدرضا جان (SmRs) من سبک بازی شما رو سبک بیگناهی و "جویا" نمیبینم. میزان نسبتاً کم فعالیت و مشغله رو درک میکنم، خودم هم فعالیت ام متوسط رو به کم بوده تا اینجا. یا مثلاً شاید بازیکنی مثل صدرا کمتر از شما فعالیت کرده حتی. منتهی صدرا هیچ داده ای به من نمیده بازیش اینقدر که کمه. شما دو تا پست مفید داشتی که نیت کردی اطلاعات وارد بازی کنی، و در هر دو هم به نظر میرسه بخاطر مشغله یهویی رسیدی و تعداد زیادی پست رو پشت سر هم خوندی. منتهی چیزی که برام عجیبه در هر دو پست تقریباً فقط یه اشاره ای به موضوع فری داشتی ( پست دوم کمی هم با آرش دیالوگ داشتی البته)، و دیگه هیچ چیزی در مورد بازی گویا نه برات مشکوک بوده و نه قابل نظر دادن. حتی بصورت خیلی محدود هم من یه نگاه کلی و پرسشگرانه ی بیگناهی ازت ندیدم و فقط پرداختن به موضوع فری رو دیدم که خب چون موضوع داغ این بازی هست، خیلی راحته برای خالی نبودن عریضه بهش پرداختن. با احترام رای امشب من شما هستی.

رای به اعدام: محمد رضا

با عرض سلام خدمت محمد حسین عزیز
اول عرض کنم که اره من در مورد فری فقط نظر دادم چون نظرم بر خلاف نظر دو نفر اصلی دیگه داخل بحث یعنی چاوش و امیر بود و از نظرم تا اون موقع گیر داده شده به فری درست نبود و یک نقطه نظر واضح اونجا داشتم و نیاز دیدم وقتی نظرم مخالف جهت فعلی بحث و جوری که بازی داره پیش میره هست بیام و بگم
ضمن اینکه بله چون موضوع اصلی بازی و بحثی که روش شکل گرفته بیشترین میزان از زمان بازی رو تشکیل داده بود سعی کردم اول از همه این بحث رو دنبال کنم تا بدونم شرایط چیه و چی پیش اومده به کجا رسیده
این دلیل اصلی که پستم در مورد فری بود فقط
در مورد بقیه بحث ها در ادامه دنبال کردم و در جریان هستم در یک سری موارد بحث بین دو طرف وقتی من وارد شدم بسته شده و من هم نظری نداشتم وقتی از اون روز و فاز و بحث گذشته حس نمیکنی یک مقدار دوباره گفتنش وقتی چیز جدیدی نداره کار بیهوده ای هست؟
در مورد موضوعات دیگه مثلا خلفی هم که اومدم خوندم و میخواستم بگم که به پست های اخر رسیدم و دیدم اشکال مدنظر من بهش گرفته شده و منتظرم جواب بده
نمیدونم تا چه حدی چیزی که تو ذهنت داری با توضیحاتم جواب داده شد اگه بازم چیزی هست در ادامه صحبت می کنیم

مافیایی
پسندها
73
امتیازها
50
مدال‌ها
9
کلی
اگه بیگناها نشستن کنار و هیچی نمیگن هرکی که وسطه بیگناهه که هیچی ولش کن
ولی اگه بیگناهی هست این وسط واقعا متاسفام برای سبک بازیتون...میخواد این اتفاق باعث رای دادن بقیه بشه برام اصلا مهم نیست...اصلا
یکی میاد یه چی میگه و رای میده میره... بقیه پشت بندش میان رای میدن... رای پالیز رو ببینین...خندتون نمیگیره؟
اونوقت من گناهکارم؟ ته بازیم میان میگن وای وای خود امین بد بازی کرد ... باشه شما خوبین
یه نکته ی به شدت مهم دیگه هم اینکه بیس بازی مافیای اینجا بر اینه که وقتی یکی اتهام میزنه به یکی دیگه متقابل هم اتهام میخوره، حالا با توجه به این قضیه و دونستنش بیام با چاوش و مهسا و ترسا و رضا و مملگر و همه اینا کانتکت داشته باشم تا برا خودم رای جمع کنم؟
عرفان
خیلی ساده ست
اینکه تو متوجه این قضیه نشی به شدت تعجب بر انگیزه...یه پستی داده شده که وایب منفی گرفتم مثل همون وایبی که از مهسا گرفتم بعنوان مثال و سید... منتها اون ری اکشنی که رضا داد برای من عجیب بود... درحالیکه اصلا اسمی از رضا نبرده بودم...پس قضیه ی ری اکشن عجیب رضا برای من کنسل شد :دی نه وایب منفی گرفتنش... و اینکه ذهن بیگناه چرخش داره...همیشه نمیمونه رو یه نفر که... وایب منفی آدم میگیره درست ولی تا آخر بازی باید با وایب منفی و مثبت و حس بره جلو؟ طبیعتا نه...
و این موضوع ساده رو تو متوجه نشدی...گفتی امین در آستانه ی پرتگاهه بذار یه لگد بهش بزنم بیفته پایین؟ :دی و برای اینکه تابلو نباشه یه سوال رو دوبار تکرار کنم تا بگم رایم بهش بی مورد نبوده؟
انقد تابلو؟ بعید میدونم...پس اگه بیگناهی ذهنتو باز کن اعصاب آدمو نریز بهم

مملگر
جواب منو ندادی
میگم من یه وایب منفی از رضا گرفتم ولی دلیل اصلی ای که گفتم رضا برام اولویت رای دادنه و بسیار مشکوکه این ری اکشن عجیبش بوده و فرار رو به جلوش و بعدش که برام حل شد رای رو دادم به چاوش :دی ... تو همه ی این ها رو خوندی ولی باز میای اشاره میکنی که "برام بو داره وقتی اعلام کرد به رضا می خواد رای بده منطقی باشه یهو به چاوش رای بده"
دقیقا به همین علت 80درصد برام گناهکاری و بهت رای دادم و حتی بیخیال چاوش شدم فعلا

مهسا
اولا دور از جون
دوما حرفت راجع به فری کاملا درسته منتها انقد عصبیم کردین اصلا فراموشش کردم...اولویت اون از تو برام بالاترم بود تا اون پست

ولی حرف من اینه مهسا...میگم از هر دری نگاه میکنم نمیشه...تو اگه گناهکار باشی انقد تابلو نمیای رای بدی بگی شاید نتونم بیام و برم و اینا... از طرفی اگه بیگناهم باشی اوکی من مشکوک... با این به قول تو رفتار و اینام چند درصد مشکوک؟ :دی بالای 60 درصده؟ قطعا نه...چرا باید بیای تو فازی که اعدام اجباره اینجوری رای بدی؟ که راه رو باز کنی برای گناهکارا که بخوان سو استفاده کنن؟
سر اینه من متوجه نمیشم اصلا چیکار داری میکنی

اولویت برگردوندنه هم تو خودت رو بذار جای من... یکی بیاد بگه نظری راجع به بقیه ندارم ... مهسا رفتارش مشکوکه پس بهش رای میدم ممکنم هست تا ته فاز نیام...انصافا چی فکر میکنی؟

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
دوستانی که سواله براشون هنوز، قصد توهین به شعورتون و ندارم واقعا، اما اگر فرعی بودم که نمیومدم کلا، اگر اومدم بخاطر عذاب وجدانمه، اگرم تیم داشتم قطعا میدادم همتیمیام با اکانتم بازی کنن. تصمیم با خودتونه. میتونید اعدام کنید، اگرم نکنید سعی میکنم برسونم خودمو به بازی. خوددانید. رایم رو هم میدم به چاوش، چون هنوز اگرسیو بودنش روی حرکات من برام مشکوکه. هرچند حسیه بیشتر. فعلا. فقط اینو نگید که این تاکتیکه فری گناهکاره برای تو بازی موندن، زشته خدایی.

رای به اعدام: چاوش

- - - Updated - - -

یادم افتاد اولویت بندیه رای گیری: بعد از چاوش، ممل، اونم حس خوبی نمیده، در پست امروزش خطاب به من مقدار زیادی مرض حس کردم. اگر اینم نرفت، امیر، بعدش دیگه به ترتیب حروف الفبا. شبتون خوش.

فری بنظرم بحث اصلی جدای از بیگناهی و گناهکاری اینه که مثلا در ادامه بازی باشی وقت و حوصله بازی کردن داری؟
چون بیگناه هم باشی و نخوای شرکت کنی و فقط مثل رای پالیزوان طبق رای جمع باشه فکر میکنم تاثیر مثبت نداره و شایدم منفی باشه

مافیایی
پسندها
73
امتیازها
50
مدال‌ها
9
خب من بحث رضا و عرفان با امین خلفی رو خوندم و اشکالی که بهش گرفتن رو باهاش موافقم میخواستم بگم که چون گفته شده و امین جواب نداده دیگه تکرار نمیکنم
ولی کاملا منتظرم که امین بیاد و جواب بده
چون محمدرضا هم پرسید یه بار دیگه میگم
تو از پست یک نفر حس منفی میگیری...میری بهش گیر میدی...بعد ری اکشنش برات یه جوریه فکر میکنی داره فرار رو به جلو میکنه و طبیعتا حست تبدیل به شک میشه درسته؟ بعد میری میبینی اصلا اسمی از طرف نبردی پس دلیل شکت کلا بی پایه و اساس میشه و میفهمی اتفاقا تو اشتباه کردی...پس شک برمیگرده به همون حس نه چیز بیشتری :دی یه دور دیالوگ های من و رضا رو بخونی متوجه میشی زیادم نیست.
حالا این وسط هزارتا اتفاق میفته ترسا میاد x میاد y میاد...دیگه تو باز بازیت رو بر مبنای همون حس اولیه پیش میبری که شماها میگین چرا ادامه ندادی؟ :دی

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
یه سوال دیگم دارم ازت ، تو گفتی که بعیده دو شب کاراگاه هدفی نداشته باشه و طبق اون فرضیه چیدی. بعدش در ادامه اومدی نتیجه گیری کردی که حالت 2 شب دوم درسته که تو یکی از بنداش باز کاراگاه هدف نداشت. سوالم اینه به نظر تو هدف نداشتن کاراگاه در شب اول بعید تره یا هدف نداشتنش در شب دوم؟
عرفان
به نکته‌ی خوبی اشاره کردی اگر چنین موردی صحیح باشه چون در شب اول حالت سوم اشاره‌ای به کاراگاه نکرده ما به بقیه گزاره هاش استناد می‌کنیم که درست باشه همشون ، کاراگاه رو میزاریم در شب‌های بعد که ببینیم میتونیم به نتیجه بهتری برسیم یا نه .

چون دیگه نمیرسم رای ام رو میدم الان.

حرف های فری رو نمیتونم باور کنم ، رای امروزم فری خواهد بود.

رای به اعدام: فری

اولویت‌ها : محمدرضا، رضا، خلفی، محمد امین

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
135
مدال‌ها
16
چون محمدرضا هم پرسید یه بار دیگه میگم
تو از پست یک نفر حس منفی میگیری...میری بهش گیر میدی...بعد ری اکشنش برات یه جوریه فکر میکنی داره فرار رو به جلو میکنه و طبیعتا حست تبدیل به شک میشه درسته؟ بعد میری میبینی اصلا اسمی از طرف نبردی پس دلیل شکت کلا بی پایه و اساس میشه و میفهمی اتفاقا تو اشتباه کردی...پس شک برمیگرده به همون حس نه چیز بیشتری :دی یه دور دیالوگ های من و رضا رو بخونی متوجه میشی زیادم نیست.
حالا این وسط هزارتا اتفاق میفته ترسا میاد x میاد y میاد...دیگه تو باز بازیت رو بر مبنای همون حس اولیه پیش میبری که شماها میگین چرا ادامه ندادی؟ :دی

الان بعد از این که فهمیدی ازش اسم نبردی اون قسمت شک برطرف شد؟
با هیچ قسمت از جواباش مشکل نداری و الان فقط تبدیل به وایب منفی شده؟

یاسین
یاسین خان :دی
چی شده من بعد فری اولویت اول شما هستم؟:دی
اگه به خاطر فعالیت کم باشه بقیه اولویت ها فعال هستن و با بقیه نمیخونه پس به خاطر فعالیت کم نمیشه
پس شک دارین دیگه؟
نباید اول با من صحبت کنین؟:دی
الان مشکل کجاست؟
دلیل شکتون چیه که من شدم نفر دوم جلو تر از بقیه؟:دی

- - - Updated - - -

برای رای اولیه رای من مهدی پالیزوان عه اصلا دلیل رای دادنش و بازیش رو نفهمیدم
از نظرم نوع بازی طبیعی بیگناهانه نیست

رای به اعدام: پالیزوان

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
من یه پست دارم اینم آخریمه نگه داشته بودم.
خلفی
جواب منو ندادی
میگم من یه وایب منفی از رضا گرفتم ولی دلیل اصلی ای که گفتم رضا برام اولویت رای دادنه و بسیار مشکوکه این ری اکشن عجیبش بوده و فرار رو به جلوش و بعدش که برام حل شد رای رو دادم به چاوش ... تو همه ی این ها رو خوندی ولی باز میای اشاره میکنی که "برام بو داره وقتی اعلام کرد به رضا می خواد رای بده منطقی باشه یهو به چاوش رای بده"
دقیقا به همین علت 80درصد برام گناهکاری و بهت رای دادم و حتی بیخیال چاوش شدم فعلا
من اینی که تو می گی رو جواب دادم که :| گفتم اگه این رو گفتی مثل جواب رضاس واسم و منطقیه. کارات عجیبه جدا خلفی. الان منو متهم می کنی که چرا نخوندم حرفتو پس 80 درصد گناهکارم بعد پست من رو نمی خونی خودت :|
تو پستت می گی مهسا چجوری من الان بگم تو بیگناهی تو قطعا گناهکاری بعد به من رای می دی.
اما خفی نمی خوام الان بهت رای بدم. این فاز حداقل نه. این رای پالیزوان تو کتم نمی ره و احساس می کنم به خودم دارم توهین می کنم اگه الان بهش رای ندم.
پالیزوان
مطالب رو که نخوندی، تهش هم بر اساس نظر جمع رای می دی. عذر می خوام می دونم بازیکن شاخصی هستی و به احتمال زیاد به دلیل وقت نداشتنته با این که توضیحی ندادی اما کارت به شدت گناهکاریه واسم حتی اگه برگردی بگی من اگه گناهکار بودم انقد رو بازی نمی کردم.
رضا
من با این حرفت مخالفم که موضع خودش رو نسبت به تمام اتفاقات موجود اعلام کرده. کدوم اتفاقات موجود؟! صرفاً تحلیل نظرات بقیه درباره‌ی بالانس بوده. اگر بخوای کسی رو مثال بزنی که درباره‌ی تمام اتفاقات بازی سعی کرده وارد بشه و نظر بده، قصد تعریف از خود ندارم اما باید من رو مثال بزنی.
بعد الآن می‌گی چون آرش وقت نداره روش خنثی‌ام؛ پست قبلی گفته بودی این که سوراخ پیدا نکرده حس منفی می‌ده. کدوم بالأخره؟ ببین می‌گم یکی به نعل می‌زنی یکی به میخ همین چیزاست.
بخش اول: از نظر من اینطور نیست. راجع به آرش دارم می گم تو رو در نظر نگرفته بودم
بخش دوم:ساده اس که رضا. آرش پستش مثبت ترش کرد آرش نبودن همیشگیش منفی ترش کرد. می شه خنثی. گرفتی الان؟
این پستت رو خوندم و جواب ال امین برای من منطقی نشسته بود که منظورش حرف داخل پرانتز بود. برای تو ننشست؟
فری
قری چیکار می کنی واقعا. اگه مثبتی که خیلی عجیب داری تصمیم و نتیجه گیری می کنی :| کجای حرف من مرض بوده الان؟ بیارش. جالب اینه وقتی تحت فشار بودی با فرستادن اون پستت از اولین افرادی بودم که گفتم حسم با این پست بهت بهتر شد ولی این ابهامات من رو برطرف کن. جواب من رو نمی دی هیچ مرض هم دیدی تو حرف من شاکی هم شدی؟ :|
...........................
در حال حاضر همچنان حس خوبی از خلفی ندارم اما این حجمه روش اصلا بهم حس خوبی نمی ده مخصوصا با حضور پالیزوان.

- - - Updated - - -

رای به اعدام باطل: خلفی

- - - Updated - - -

رای به اعدام: پالیزوان

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
رضا

همون‌طور که به خود امین هم گفتم، Believe it or not، اتفاقیه که افتاده. قبول دارم مشکوکه اما قضاوت درباره‌ش به عهده‌ی بقیه‌ست. علاوه بر این به‌نظرم خیلی ضایع‌ست که من تا پست امین رو دیده باشم بدو بدو برم به خلفی گیر بدم. واقعاً ضایع‌ست. خواستم پست‌های تا قبل از امروز و امروز رو جدا بخونم و کامنت بدم.

ضایع بودنش که ضایعست ولی بین بد و بدتر هست حالا بگذریم به وقتش. بحثی نیست که بشه درستی یا نادرستیشو مشخص کرد فعلا.

خلفی

خیلی ساده ست
اینکه تو متوجه این قضیه نشی به شدت تعجب بر انگیزه...یه پستی داده شده که وایب منفی گرفتم مثل همون وایبی که از مهسا گرفتم بعنوان مثال و سید... منتها اون ری اکشنی که رضا داد برای من عجیب بود... درحالیکه اصلا اسمی از رضا نبرده بودم...پس قضیه ی ری اکشن عجیب رضا برای من کنسل شد نه وایب منفی گرفتنش... و اینکه ذهن بیگناه چرخش داره...همیشه نمیمونه رو یه نفر که... وایب منفی آدم میگیره درست ولی تا آخر بازی باید با وایب منفی و مثبت و حس بره جلو؟ طبیعتا نه...
و این موضوع ساده رو تو متوجه نشدی...گفتی امین در آستانه ی پرتگاهه بذار یه لگد بهش بزنم بیفته پایین؟ و برای اینکه تابلو نباشه یه سوال رو دوبار تکرار کنم تا بگم رایم بهش بی مورد نبوده؟
انقد تابلو؟ بعید میدونم...پس اگه بیگناهی ذهنتو باز کن اعصاب آدمو نریز بهم

هر کسی میتونه در شرایطی متوجه نشه تعجب و اینا رو بریز دور دو دیقه داریم حرف میزنیم کم جو بده و قضاوت کن من برای فهمیدن اومدم بفهم :fp:

رفتم پستای تو و رضا رو خوندم ، چیزی که متوجه شدم اینه ، تو توی پست اولت از یه سری وایب منفی گرفتی که رضا هم توشون بود ولی اسم رضا رو توشون نیاورده بودی ولی فک میکردی که آوردی درسته؟

بعد رضا اومده در قبال واکنشت به پست ترسا به تو واکنش نشون داده ، بعد تو اومدی با این ذهنیت که تو ، اول بهش حس منفیتو گفتی ( که نگفتی در واقع ) گفتی که داری فرار رو به جلو میکنی چون من حسمو بهت گفتم پس رای به اعدامم تویی!

بعد که رضا توپیده بهت رفتی دیدی اسمی از رضا نبردی در مورد وایب منفی و اون واکنشت و رای احتمالیت کنسله درسته؟ ولی همچنان اون وایب منفی رو داری ولی نه در حد رای و بحث با رضا؟ اگه درست فهمیده باشم همینه. اگه این باشه فعلا اوکیم چون اون قسمت با خوندن و چک دوباره مکالمتون برام قابل فهم تر شد و نمیتونم بگم چرا بحث رو با کسی که وایب منفی بهش داری ادامه نمیدی. مشکل من حله فعلا.

تف تو روت که نمیتونی یه پست عین آدم بدی و اینا رو توضیح بدی و من باید اینهمه خط حروم کنم برات.

منتظر جواب ال امین هم هستم به اون پستم و از کسایی که نظر ندادن میخوام پستم #123 رو بخونن و نظرشونو بگن اولویت دومم فری بود که رایمو بهش میدم. و خوشم نیومد از رای پالیزوان بعد من و حس میکنم لقمه آماده شده خلفی!

رای به اعدام باطل: خلفی

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
اگه کسی هم جا انداختم ببخشه پست آخرم بود فردا اگه بودم راجع بهتون صحبت می کنم.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
تا 23:30

امین خلفی: ترسا+مهسا+محمدامین+عرفان+پالیزوان
مهدی پالیزوان: امین+محمدرضا
فری: یاسین

با این آرا، خلفی و افرادی که 2 رای دارن می‌رن دفاعیه همگی؛ مگه آرا عوض بشه. که در این حالت فردی که منجر به تغییر آرا شده هم خودش می‌ره دفاعیه.:دی

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
همون طور که قبلا گفته بودم تو این ساعت‌ها کار دارم و الان هم وسط کارم اومدم فقط اولویت‌های اعدامم رو اضافه کنم. عذرخواهی میکنم از این بابت.

پست‌ها رو عجله‌ای خوندم. رو عجله‌ای بودنشون تاکید میکنم و سریع نکاتی که توجهم رو جلب کرد میگم.

اولا که جناب پالیزوان، اینجا ما حق سوال و جواب از همدیگه رو داریم و اصلا بازی برای همینه پس به من نگو چی بهم مربوطه چی نه. منم الان این طور برداشت میکنم که جوابی نداری که بگی وگرنه واضحه که در برابر حرف‌هات مسئولی و باید پاسخگو باشی. این از این.

امین خلفی، پست ‌های من و تو کاملا واضحه. لطفا سعی نکن انقدر حرف ها رو بپیچونی. تعداد پست ها خیلی هم زیاد نیست هرکس بخونه خب متوجه میشه که من دارم چی میگم. حالا هی من میگم حرف نذار تو دهن من تو هی لج کن :دی
ضمنا در جواب اینکه بعدا ممکنه بگیم خلفی خودش بد بازی کرد عرض کنم که بله. اگه امشب اعدام شدی تقصیر خودت بود :دی خیلی دلم میخواد مفصل تر جواب پست‌های اخیرت رو بدم ولی هم تکرار مکررات میشه و هم وقتش رو ندارم. به هرحال بقیه همه دو چشم بینا دارن و امید بر اینه که خودشون تا الان پست ها رو خوندن و با عقل و منطق‌ خودشون تصمیم گرفتن رای بدن، یا ندن. تحلیل رای ها هم بمونه برای فردا اگه عمری بود.

یکی ازم پرسیده بود نظرم در مورد چاوش چیه. فکر کنم برلین بود. به طور کلی همونی بود که گفتم. حداقل برای من که تشخیصش راحت نیست چون نه شناختی به اون صورت از چاوش دارم که سبک بازی و لحن‌هاش دستم باشه ( فکر کنم فقط یکبار باهاش هم بازی شدم که هیچی از اون بازی یادم نیست ) و این رور بازی راحتیه. ولی وزن گناهکاریش بیشتره.

این نکته هم عرض کنم که خودم دلیل کافی برای رای به ال امین نمی بینم و نمی فهمم چرا دارید بهش رای میدید. البته اعتراف میکنم بحث ها رو خیلی با دقت دنبال نکردم، سرسری خوندم فقط. حتما فردا تمرکزم رو روی بحث‌هایی که خودم توشون نبودم میذارم و بررسی بهتری انجام میدم اما تا این لحظه برای من ال امین بیشتر بی گناهه تا گناهکار.

مجدد رایم رو تکرار میکنم.

رای به اعدام: امین خلفی
اولویت‌ها: پالیزوان، فری، رضا

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
تا 23:30

امین خلفی: ترسا+مهسا+پالیزوان
مهدی پالیزوان: امین+محمدرضا+محمدامین
فری: یاسین+عرفان

با این آرا، خلفی، مهدی پالیزوان و محمدامین که موجب تغییر شد می‌رن دفاعیه.

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
سلام سلام :دی

ببخشید من صبح بیدار شدم سرم درد می‌کرد و بیشتر خوابیدم بعدش هم رفتم کارای شرکت رو باید می‌کردم، الان هم نرسیدم اصلا بخونم. فعلا رایم رو به همون فری می‌دم تا گادکش نشم، بعد می‌خونم و تو دفاعیه و ... رای م رو عوض می‌کنم با توجه به وضعیت پیش رفته.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
محمد رضا

با عرض سلام خدمت محمد حسین عزیز
اول عرض کنم که اره من در مورد فری فقط نظر دادم چون نظرم بر خلاف نظر دو نفر اصلی دیگه داخل بحث یعنی چاوش و امیر بود و از نظرم تا اون موقع گیر داده شده به فری درست نبود و یک نقطه نظر واضح اونجا داشتم و نیاز دیدم وقتی نظرم مخالف جهت فعلی بحث و جوری که بازی داره پیش میره هست بیام و بگم
ضمن اینکه بله چون موضوع اصلی بازی و بحثی که روش شکل گرفته بیشترین میزان از زمان بازی رو تشکیل داده بود سعی کردم اول از همه این بحث رو دنبال کنم تا بدونم شرایط چیه و چی پیش اومده به کجا رسیده
این دلیل اصلی که پستم در مورد فری بود فقط
در مورد بقیه بحث ها در ادامه دنبال کردم و در جریان هستم در یک سری موارد بحث بین دو طرف وقتی من وارد شدم بسته شده و من هم نظری نداشتم وقتی از اون روز و فاز و بحث گذشته حس نمیکنی یک مقدار دوباره گفتنش وقتی چیز جدیدی نداره کار بیهوده ای هست؟
در مورد موضوعات دیگه مثلا خلفی هم که اومدم خوندم و میخواستم بگم که به پست های اخر رسیدم و دیدم اشکال مدنظر من بهش گرفته شده و منتظرم جواب بده
نمیدونم تا چه حدی چیزی که تو ذهنت داری با توضیحاتم جواب داده شد اگه بازم چیزی هست در ادامه صحبت می کنیم

سلام محمدرضای عزیز

من نیاز میدونم توضیحات تکمیلی رو هم در احترام به شما و هم در دلیل رای ام نسبت به جوابت عنوان کنم. ببین من در انتقادی که مطرح کردم بهت، با ذات اون دو گانه ای که واردش شدی و در موردش نظر دادی کاری نداشتم، بیشتر از مدل و نگرش بازیت و موضعی که داری حرف زدم. محمدرضا توی اون بحث من موضع تو رو موضع "میانجیگری" میبینم بیشتر تا موضع "پرسشگری". اگر به نظرت ایراداتی که به فری وارد شد درست نبود، چرا هیچ شکی به طرفین فری در اون بحث نداشتی مثلاً. و از طرف دیگه نگاه بیگناه به نظرم نگاه کلی تری هست که داره دنبال گناهکار میگرده از هر سو، ولی شما زوم کرده بودی روی بحث فری و من حس میکردم بقیه ی بازی حتی اونقدر برات دارای اهمیت هم نیست. یه توضیحی هم لازمه بصورت کلی بدم. از اونجایی که رای اول به محمد رضا رای من بود و تا حدودی خلاف جریان بازی بود، اگر کسی در ادامه بهش رای داد باید مستدل باشه این امر همونطور که من دلایلم رو گفتم. در غیر اینصورت بدیهیست که رای ها گوشه ی ذهنم خواهند بود.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
ساکت فعلا.

گاد: آرای نهایی فاز چهارم

امین خلفی: ترسا+مهسا+پالیزوان
مهدی پالیزوان: امین+محمدرضا+محمدامین
فری: یاسین+عرفان+چاوش

با این آرا، خلفی، مهدی پالیزوان، فری و محمدامین و چاوش که موجب تغییر شد می‌رن دفاعیه.
اگه دفاعیه دارن بفرستن. اگه نه که هیچی.

فعلا فقط امیر و صدرا از گاد امان گرفتن و بقیه گادکش هستند.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین