برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور دوازدهم مافیا | یک داستانِ کوتاهِ هولناک

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
ببینید من یک ایده دارم. ببینید میشه امتحانش کرد یا نه؟

الان باستر نقطه مقابل ریگانه. این دور نفر حاضر میشن یکیشون اعدام بشه اون یکی دیگه با اعدامش در فاز دیگه موافقت کنه؟

اگه بیگناه اعدام کنیم مافیا ۲ نفر باشه می‌بره. :| چه ایده‌ایه این.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
میشه باستر اول تو بگی که یار ریگان کیه؟
جکسون ک سفیدتره نسبت به همه.درسته؟
منم ک خب میدونم یار ندارم الان
کریس یارشه و یکیش مرده؟ یا چی؟
من دارم دو به دو مینویسم ک کدوم یار بودنشون شدنیه کدوم نیست البته نمیدونم این کارم اینجای بازی فایده داره یا نه ولی حس کردم ذهنم یکم حالت میگیره اینطوری

من واقعیت حس بیگناهی از باستر گرفتم.
: ((

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
تو اگه بیگناهی چرا اونقدر راجع به من مرض داشتی آخه لعنتی :| تو کتم نمی‌ره واقعا.

بیشرف من چه مرضی داشتم، اومدم سوال میپرسم می پری به من ! می خوای نازت کنم ؟ از 10 نفر سوال کردم همه مثل آدمیزاد جواب دادن. مگه من از همه سوال نکردم ؟ کسی جواب داد چیکارش کردم ؟

بعد از اون چیز تو ناخودآگاه من می کنی !! اون مرض نیست ؟ برات نفی میکنم منطق میارم، هرچی میگم یه چیزی میگی ! کرم داری دیگه قبول کن.

بعد آخه چون به تشخیصم در موردت باور دارم میگم مرض داری ! ولی خب آخه بیگناهتم کرم داره :|

جکسون و دب مگه موافقت نکردید با سرعتی ؟ کجایین ؟

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
عه. لوک رو در نظر نگرفتم اصن.
هیچی ایده ام رو فعلا پس می گیرم. :))

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
من دارم دو به دو مینویسم ک کدوم یار بودنشون شدنیه کدوم نیست البته نمیدونم این کارم اینجای بازی فایده داره یا نه ولی حس کردم ذهنم یکم حالت میگیره اینطوری

اگر یار داشته باشه حتما، 70 درصد توئی، 20 درصد جکسون، 10 درصد هم کریستین !!

البته نه ریگان و کریستین راستی یه جای بازی درگیر شدن بعد یهو ول شد، چی شد دعواتون ریگان ؟ به چه نتیجه ای رسید ؟ ممکنه این زرگری باشه.

- - - Updated - - -

جکسووووووووووووووون !!!!!!!!

- - - Updated - - -

ریگان:
کاش منم میتونستم حدس بزنم پشت یوزرت کیه :(

باستر:
دب گزینه اولمه برای مافیا
دومی ریگانه
سومی خودتی
چهارمی هم جکسون

دارم به سوال هیوگو فکر میکنم.

این فایده نداره، درصد بده.

- - - Updated - - -

شما هم لطفا درصد افرادتو بده.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
باستر جان با رهبرت درست صحبت کن، نظر دادم دیگه :))

مدلین جان ما دوستان رو به شما سپردیم، اشتباه نکن این چه ایده‌ای هست آخه :))

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
من با جکسون نمیتونم یار باشم چون دهن منو سرویس کرد انقد سعی کرد توجه بازی رو بیاره سمت من و بمن رای داد. من با کریس هم نمیتونم یار باشم وقتی طومار برام نوشته و قطعا دست یارمو قطع میکنم بخواد این استرس رو دقیقه نود بهم بده. من با باستر هم ک طبیعتا یار نیستم.
میمونه کی؟
ریگان؟
حق میدم فک کنین ولی واقعیت من ریگان رو از فازای اول (کریس ک پستارو خونده دیده) چن بار بعنوان کسی ک کمتر مشکوکه اوردم آخه چرا اصن وقتی اسم از هیشکی نیاوردم بیام بگم تل و ریگان سفیدن.
من واقعا این حس رو گرفته بودم ازشون و مرض هم ندیدم تو بازیشون

فرض ریگان مافیا رو هم در نظر گرفتم
ولی به نتیجه نمیرسم جز اینکه با کریس یار باشه. خودش گزینه ی سفید من باشه و کریس بیاد سمت من مثلا.
با جکسون یار باشه هم ک خیلی خفنه دیگه. !

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
بیشرف من چه مرضی داشتم، اومدم سوال میپرسم می پری به من ! می خوای نازت کنم ؟ از 10 نفر سوال کردم همه مثل آدمیزاد جواب دادن. مگه من از همه سوال نکردم ؟ کسی جواب داد چیکارش کردم ؟

بعد از اون چیز تو ناخودآگاه من می کنی !! اون مرض نیست ؟ برات نفی میکنم منطق میارم، هرچی میگم یه چیزی میگی ! کرم داری دیگه قبول کن.

بعد آخه چون به تشخیصم در موردت باور دارم میگم مرض داری ! ولی خب آخه بیگناهتم کرم داره :|

جکسون و دب مگه موافقت نکردید با سرعتی ؟ کجایین ؟

سوال تو مرض داشته خب. بیگناه‌ترین فرد بازی رو می‌گی توضیح بده چیکار کردی. تلاش برای متزلزل کردن جایگاه یک بیگناهه این.

تو اگه منطق داشتی فاز پیش نمی‌گفتی کلوین بیگناهه بابا. ولم کن.

اگر یار داشته باشه حتما، 70 درصد توئی، 20 درصد جکسون، 10 درصد هم کریستین !!

البته نه ریگان و کریستین راستی یه جای بازی درگیر شدن بعد یهو ول شد، چی شد دعواتون ریگان ؟ به چه نتیجه ای رسید ؟ ممکنه این زرگری باشه.

چرت و پرت نگو زرگری چیه. من بعد دیدن بازی کریستین و دیدن حرف‌های جکسون و مدلن در رابطه با لحنش به این نتیجه رسیدم که شاید اشتباه می‌کنم در قضیه‌ی لحن. زرگری بوده بعد رای اول بهش می‌دم تو اون فاز که سگ صاحابشو نمی‌شناسه؟ بخدا اگه بیگناه باشی یعنی یک بار هم پستهای من رو نخوندی با این حرف‌هات.

جکسون اگه نیومد رای بدیم :))

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
حالا مشکلم با کریس یار بودنش هم همونیه ک گفتم. اتفاقات بینشون تو فازای اول. اگر کریس رو حذف کنیم میمونه یارش جکسون باشه!

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
من با جکسون نمیتونم یار باشم چون دهن منو سرویس کرد انقد سعی کرد توجه بازی رو بیاره سمت من و بمن رای داد. من با کریس هم نمیتونم یار باشم وقتی طومار برام نوشته و قطعا دست یارمو قطع میکنم بخواد این استرس رو دقیقه نود بهم بده. من با باستر هم ک طبیعتا یار نیستم.
میمونه کی؟
ریگان؟
حق میدم فک کنین ولی واقعیت من ریگان رو از فازای اول (کریس ک پستارو خونده دیده) چن بار بعنوان کسی ک کمتر مشکوکه اوردم آخه چرا اصن وقتی اسم از هیشکی نیاوردم بیام بگم تل و ریگان سفیدن.
من واقعا این حس رو گرفته بودم ازشون و مرض هم ندیدم تو بازیشون

فرض ریگان مافیا رو هم در نظر گرفتم
ولی به نتیجه نمیرسم جز اینکه با کریس یار باشه. خودش گزینه ی سفید من باشه و کریس بیاد سمت من مثلا.
با جکسون یار باشه هم ک خیلی خفنه دیگه. !

من این استدلال رو البته قبول ندارم. بخاطر همینم بیشتر برام مهمه نفرات درصد بدن، تک تک معلوم شه، چون هر دو مافیایی ممکنه درگیر شن برای همچین فازی ! بابا یه چیزایی رو خیلی پیچیده فکر می کنید، یه چیزایی رو خیلی ساده :دی عاشق همتونم یعنی.

میشه درصداتو بگی اگر تا الان نگفتی ؟

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
دب
همچنان معتقدی استف لباس نبوده؟

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
باستر:
دب 80
ریگان 60
باستر 20
جکسون 10

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
پست های اخیر باستر و ریگان رو می بینم واقعا سخته. نکنه دو تا بی گناه رو لج هم افتادن افرادی مثل کریستین و یا حتی دب و جکسون دارن به راحتی در میرن؟

لوک، تمرکزم روی نوشتن Progress Reportعه، این ایده اون موقع به ذهن زده شد. :))

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
سوال تو مرض داشته خب. بیگناه‌ترین فرد بازی رو می‌گی توضیح بده چیکار کردی. تلاش برای متزلزل کردن جایگاه یک بیگناهه این.

تو اگه منطق داشتی فاز پیش نمی‌گفتی کلوین بیگناهه بابا. ولم کن.

چرت و پرت نگو زرگری چیه. من بعد دیدن بازی کریستین و دیدن حرف‌های جکسون و مدلن در رابطه با لحنش به این نتیجه رسیدم که شاید اشتباه می‌کنم در قضیه‌ی لحن. زرگری بوده بعد رای اول بهش می‌دم تو اون فاز که سگ صاحابشو نمی‌شناسه؟ بخدا اگه بیگناه باشی یعنی یک بار هم پستهای من رو نخوندی با این حرف‌هات.

جکسون اگه نیومد رای بدیم :))

آقا من یه چیزی بگم، جهت خنده، من تا حالا نشده بیگناه باشم به این مرحله برسم :)) تا فاز 7-8 نفره بلدم =)) یکی بیاد منو از دست اینا نجات بده :))

جکسون سر کاریم ؟ باز رفقی قایم شدی ؟ به خدا مافیایی این طور بردن حرومه ! :دی چی بگم دیگه بهت.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
جکسون بی گناه ۶۰
ریگان بی گناه ۷۰
باستر بیگناه ۷۰
کریس بیگناه ۴۰

اگر بگم فقط کریس کناهکاره یعنی دو تا مافیا بیرونن الان. تا الان کلا به چیز دیگه ای فک میکردم. اگر بخوام دوتاش کنم مغزم سرویسه و به هیچ نتیجه ای نمیرسم.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
دب جواب سوالمو بده. خیلی مهمه توی تعداد مافیا.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
ببخشید بچه ها من مهمون داشتم نمی دونستم فاز قراره سرعتی بشه. الان سریع می خونم میام

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
باستر و ریگان

یک درصد فکر نمی کنید ال امین از قصد شما رو مقابل هم قرار داده بزنید سر و کله ی هم؟ اگر فکر می کنید دو مافیا تو بازیه چرا به فکر اون یکی دیگه نیستید؟ سرراست تر نیست انتخابش؟

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
چرا الان میتونم فرض لباس بودنشو قوی تر بدونم ریگان
من واقعا لباس رو ک گفتم کمتر میبینم ازم چیزی برداشت نکن
واقعا یه احتمال دادم ک استف گناهکارم میخورد شاید پلیسی ک بنظرم منطقیه بپرستش پرسیده و زده.من اینو نزدیک تر میدیدم

همشم تو بازی ذهنم رو این دو تا مافیا بوده برا همین مغزم سوخت. کلوین مافیام بود ک باسترم یارشه ولی خب کلوین اصن جلاد بود:)) من یار نمیتونم برا کسی ببینم شاید واقعا دو تا مافیا بیرونن

سوالت و ج دادم الان اگر میخوای دقیق تر بپرس
من ر*یدم با این بازیم سوال هم میپرسی این وسط :))

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین