برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور دوازدهم مافیا | یک داستانِ کوتاهِ هولناک

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
باستر و ریگان

یک درصد فکر نمی کنید ال امین از قصد شما رو مقابل هم قرار داده بزنید سر و کله ی هم؟ اگر فکر می کنید دو مافیا تو بازیه چرا به فکر اون یکی دیگه نیستید؟ سرراست تر نیست انتخابش؟

پیشنهادت چیه ؟

کریس: محو توی بازی بوده، منتها به هیچی ازش من یکی بر نخوردم تا الان.
دب: رای هاش تغییرای عجیب غریب داشته، دیروز گفت حالم بده تع دفاعیه رو پیچوند، بعد ساعت 3 پست داده، از اونور دفاعیه امروزش یه جوری بود.
جکسون: سفید بوده منطقا به چیش گیر بدم آخه ؟

میمونه من و ریگان دیگه ! چیکار کنم خب الان ! دلیل نداریم تو بازی تو این فاز !

بزارید من برم رای رهبرا رو چک کنم ببینم به چیزی میرسم.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
آقا
من الان با فرض بیگناهی جکسون (که به قولی اگه گناهکار باشه نوش جونش)
اگه مافیا ۲ نفر باشه باستر و کریستین هستن
اگه ۱ نفر باشه هم که جا برای اعدام اشتباه داریم
من با شکی که الان به بیگناهی باستر کردم، سیف‌ترین گزینه‌ام برای رای دادن کریستین هست.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
باستر:
اینکه بعدا اگه مافیا بودی تف نکنم تو صورت خودم. :)) من واقعا نمیدونم چی بگم.

ریگان:
اینکه دب چسبیده بهش و جدا نمیشه! میره دفاعیه جدا میشه‌ها ظاهرا وقتی برمگیرده تو متن بازی دوباره میچسبه بهش. و ریگان از این حس بدی نمیگیره کلا.
کلا من با ریگان از داستان رایی که بهم داده مشکل دارم که رای داد منو برد دفاعیه رایشم برنداشت. حس مرض گرفتم و اون حسه ولم نمیکنه. نمیدونم واقعا

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
باستر
چرا باز حرف از تغییرات عجیب غریب میزنی
اقا تو ک منو میشناسی من مافیا باشم انقد بی احتیاط رفتار میکنم؟
چطور ممکنه اخه هی اینو بگی

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
آقا
من الان با فرض بیگناهی جکسون (که به قولی اگه گناهکار باشه نوش جونش)
اگه مافیا ۲ نفر باشه باستر و کریستین هستن
اگه ۱ نفر باشه هم که جا برای اعدام اشتباه داریم
من با شکی که الان به بیگناهی باستر کردم، سیف‌ترین گزینه‌ام برای رای دادن کریستین هست.

اوکی، ولی اگر تو و دب باشید چه گلی به سرمون بریزیم ؟ :دی

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
دب:
چرا الان من شدم بیشترین درصدت؟

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
چرا الان میتونم فرض لباس بودنشو قوی تر بدونم ریگان
من واقعا لباس رو ک گفتم کمتر میبینم ازم چیزی برداشت نکن
واقعا یه احتمال دادم ک استف گناهکارم میخورد شاید پلیسی ک بنظرم منطقیه بپرستش پرسیده و زده.من اینو نزدیک تر میدیدم

همشم تو بازی ذهنم رو این دو تا مافیا بوده برا همین مغزم سوخت. کلوین مافیام بود ک باسترم یارشه ولی خب کلوین اصن جلاد بود:)) من یار نمیتونم برا کسی ببینم شاید واقعا دو تا مافیا بیرونن

سوالت و ج دادم الان اگر میخوای دقیق تر بپرس
من ر*یدم با این بازیم سوال هم میپرسی این وسط :))

خب اگه میگی شاید لباس داشته، پس یعنی خودت پلیس/مستشاری که بهش تیر زده نیستی، اگه هم پلیس مستشار نزده باشنش ممکنه لباس نباشه و جذبی باشه تو بازی. پس اینکه دوبار اومدی گفتی استف رو اگه پلیس زده باشه چی و این‌ها، من رو مشکوک می‌کنه به اینکه میخواستی احتمال جذبی رو از بازی کم کنی.

من دیگه مغزم داره رد می‌ده :))

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
باستر
چرا باز حرف از تغییرات عجیب غریب میزنی
اقا تو ک منو میشناسی من مافیا باشم انقد بی احتیاط رفتار میکنم؟
چطور ممکنه اخه هی اینو بگی

در این لحظه تنها کسی که از حاضرین تشخیص ندادم تویی :| بین سه نفر چهار نفر موندم! تا فاز 3 هم فکر می کردم یوزر فعلی مدلن تویی :)) الان من کیو باید بشناسم از بین اون 4 نفر.

اینم مشکله الان،

- - - Updated - - -

نمیشه این فاز آخر یوزرامون رو لو بدیم ؟ شاید اشتباه رو بیاره پائین. البته اگر شماها کسی رو نشناختین هنوز. و شک ندارین.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
اوکی، ولی اگر تو و دب باشید چه گلی به سرمون بریزیم ؟ :دی

نمی‌دونم اون رو خودتون می‌دونید :دی منتهی حتی همین فازهای اخر هم رویکرد من نسبت به دب رو نگاه کنی متوجه می‌شی بیگناهانه‌ست. اینکه الان دارم متهمش می‌کنم و این‌ها رو نمی‌گم، کلا می‌گم. مثلا وقتی کریستین پرسید نظرم چیه.

- - - Updated - - -

من همه رو شناختم والا :دی

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
من مشکل منطقی کلا با تو برنمیخورم من مشکل وجودی و ذاتی با تو دارم باستر :)) وجودت لعنتی وجودت.

من با ریگان یار نیستیم

من با پیشنهاد ریگان هم موافقم

بعدشم تو مگه تو یکی از پستات نگفتی با شناختی ک پیدا کردی و اینا سفید شدم؟ اونجاهای بازی ک اکی بودی بام. من فک کردم شناختی.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
نمی‌دونم اون رو خودتون می‌دونید :دی منتهی حتی همین فازهای اخر هم رویکرد من نسبت به دب رو نگاه کنی متوجه می‌شی بیگناهانه‌ست. اینکه الان دارم متهمش می‌کنم و این‌ها رو نمی‌گم، کلا می‌گم. مثلا وقتی کریستین پرسید نظرم چیه.

اونوقت من نسبت به کریستین نیست ؟ خب برادر اگر من یا تو مافیا باشیم خر که نیستیم، یارامون رو گیر میدیم بهشون. این راهه میگی ؟ :دی دیگه اینقدر کودن نیستیم به خودمون توهین نکن :دی

جکسون به نظرم داره کرم میریزه، ما افتادیم به جون هم، باز رفته بخونه بیاد !!!! فکر کنم داریم همون گول همیشگی رو می خوریم ازش اگر اینم اشتباه نکرده باشم .

اصلا یه پیشنهاد دارم. هیچ کس قاضی نشه این فاز، با این وضعیت قاضی داشته باشیم احتمال باخت بیگناها خیلی زیاد میشه. ! موافقین ؟

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
در بخش اول این پست قصد دارم این پیروان رو گیج‌تر از چیزی که هستن بکنم. اگر تمایل به گیجی ندارین، می‌تونین بخش اول این پست رو نخونین :))

شما از کجا می‌دونین که کلوین واقعا جلاد بوده؟ مافیا شاید به کلوین لباس جلاد داده که دب رو سفید کنه. خود جلاد لباس نمی‌پذیره، اما بقیه که لباس جلاد می‌پذیرن. البته لازم به ذکره که این شرایط به ضرر خود مافیا هم هست چون جلاد در می‌ره، که خب درست است، هدف این قسمت صرفا اشتراک گذاری یک مرض با شما بود :))

ـــــــــــــ

خب بخش دوم:

جکسون جان یه استدلال خوبی کردی، به همون بچسب دیگه :دی درسته بهت گفتم اشتباهی، ولی شاید من اشتباه بودم که گفتی اشتباهی، توضیح دادی دیگه بعدش :))

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
من حتی الان ب اون ادمای پشت یوزری هم ک مطمن بودم ازشون شک کردم:)) رو جکسون و ریگان فک میکردم شناختم ولی الان مطمن نیسم
. یوزر لو بدیم عالیه. گادددددد

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0

رای به اعدام: کریستین

من قاضی نیستم باستر. منطق رایم رو هم توضیح دادم.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
فقط ریگان یه سوال دارم، تو چرا به کریستین گیر نمیدی الان ؟ ازش مطمئنی ؟ یعنی احتمال خطا نداره کریستین برات ؟ یا چی ؟

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
ریگان هم جایگزین دوم من است، تکبیر بر ریگان :))

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
فقط ریگان یه سوال دارم، تو چرا به کریستین گیر نمیدی الان ؟ ازش مطمئنی ؟ یعنی احتمال خطا نداره کریستین برات ؟ یا چی ؟

چیو گیر نمی‌دم؟ :| احتمال خطا ینی چی؟

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
من یکی درمیون نمیدونم چرا از رهبران بازی دارم خنجر میخورم :))

البته لوک این اولین باره ک داره منو منشن میکنه فک کنم.

و من بجز اون قسمتی ک باستر گفت خیلی رایگانه اینطوری و فلان و جای فکر داره واقعا فکرم این بود مدی اسکل هلنه و ویکتور دلقک مف.

منتها این رای های تاثیر گذار بنظرم مهمن. ولی اگر رهبرا رو شناخته باشیم لااقل

ویرایش گاد: نبینم با رهبرهای من این‌طوری حرف بزنی بی‌ادب.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
چیو گیر نمی‌دم؟ :| احتمال خطا ینی چی؟

نه میگم چرا هیچ سوال و جوابی ازش نمی کنی، میگم یعنی ابهامی ازش تو ذهنت نداری ؟ یعنی مطمئنی گناهکاره مثلا ؟

کوتاه نباید بنویسم تو گارد داری به سوال من ! نکنه اونی که فکر می کنم نیستی، اون یکی ای ؟ :)) اون پوکر فیس اینطوری میزاره موقع سوال.

باهوشی آیا ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین