برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور دوم مافیا سرعتی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
درود و ارادت. سپاس از دوستان عزیزم که با شرکت‌شون تنور مافیا رو گرم نگه می‌دارن.

این دور سناریو مشابه بازپرس هست. برای آشنایی بیشتر می‌تونید هم ویدیوهای آشنایی با این سناریو رو ببینید هم بازی هایی که در دنیتو یا فصل 3 شبکه نسیم؟ هست ببینید. ولی تمام توضیحاتی که لازمه رو اینجا خواهم داد و به چیزی بیشتر نیاز نیست.

بازی با 12 نفر برگزار می‌شه.

تیم
مافیا 3 نفره هست:

پدرخوانده: به کاراگاه در صورت استعلام، منفی اعلام می‌شه. مادامی که در بازی هست، مافیا می‌تونه فقط یک بار یاکوزایی انجام بده. بدین صورت که در فاز شب، به جای تیر شب، یکی از یارهای مافیا (هر سه نفر می‌تونن) فدا می‌شن و مافیا یک هدف برای جذب اعلام می‌کنه. اون هدف اگه بی‌نقش باشه، جذب می‌شه؛ وگرنه فقط مافیا خواهد مرد و اتفاق دیگه‌ای نمی‌افته.
شیاد: هر شب یک هدف انتخاب می‌کنه. اگر اون فرد کاراگاه باشه، نتیجه استعلامش در هر حالتی منفی خواهد بود؛ چه مافیا رو بپرسه چه شهروند.
ساقی: هر شب یک هدف انتخاب می‌کنه و از اعمال نقشش جلوگیری می‌کنه. دو شب پیاپی نمی‌تونه یک نفرُ هدف قرار بده و فرد می‌فهمه که مست شده.

توضیح مهم: ادعای نقش به شکل مستقیم (من فلان نقش هستم) گادکش داره، ولی غیر مستقیم جریمه‌ای نداره. به جاش، مافیا می‌تونه هر شب نقش دقیق یک نفرُ بگه و از بازی حذفش کنه. منتهی این به جای تیر شب هست و مافیا در شبی که حدس نقش می‌زنه، دیگه تیر نمی‌زنه. مجموعا هم حق یک خطا داره مافیا. بعدش دیگه نمی‌تونه هیچ فردیُ با حدس نقش از بازی حذف کنه.
اعلامش هم اینجوری هست: اگه حدس موفق باشه، اعلام می‌شه که مافیا نقش فلانیُ حدس زده و از بازی خارج می‌شه. نقشش هم گفته نمی‌شه. اگه حدس موفق نباشه، هیچ چیزی اعلام نمی‌شه. یعنی شهروندان اصلا متوجه نمی‌شن اصلا که کوپن مافیا سوخته یا نه.

شهروندا 7 نفر هستن:

نگهبان: هر شب یک هدف انتخاب می‌کنه. اون فرد هم از مرگ مصونیت داره هم هیچ عمل گناه‌کارانه‌ای (شیاد/ساقی) روش انجام نمی‌شه. نگهبان نه جلوی جذب با یاکوزا رو می‌تونه بگیره و نه مرگ با حدس درست مافیا.
دکتر: هر شب از مرگ یک نفر جلوگیری می‌کنه. خودشُ فقط یک بار می‌تونه نجات بده.
کاراگاه: هر شب استعلام یک نفرُ می‌گیره. اگه اون فرد مافیا باشه (و پدرخوانده نباشه) به کاراگاه مثبت اعلام می‌شه، مگر شیاد کاراگاهُ هدف قرار داده باشه.
بازپرس: از شب اول می‌تونه دو هدف اعلام کنه که فردا به بازپرسی بیان. این دو نفر مثل دفاعیه، از خودشون دفاع می‌کنن. بعد بقیه افراد به اجبار یک نفرُ رای می‌دن که از بازی بره بیرون. بعدش ادامه فاز همون روزُ خواهیم داشت.
تبصره: اگه یکی از اهدافش همون شب کشته بشه، بازپرسی انجام نمی‌شه و دوباره فردا هدف خواهد داد. کلا هم یک مرتبه هست بازپرسی.

شکارچی: هر شب یک هدف اعلام می‌کنه. در صورتی که روز بعد اعدام بشه و هدفش گناه‌کار (تمام اعضای مافیا از جمله پدرخوانده و جلاد) باشه، اونم در ابتدای فاز روز بعد از بازی خارج می‌شه. شکارچی نباید اعلام کنه هدفش کیه، چه مستقیم چه غیر مستقیم. در این حالت هدفش در هر صورت از بازی خارج نخواهد شد.

از نقش‌های بالا هرکدوم 1 عدد در بازی هست. 3 شهروند بی‌نقش هم داریم که قابلیتی ندارن. فقط هم این 3 نفر قابل جذب با یاکوزایی هستن.

ویرایش: تعداد شد 11 نفر و شکارچی حذف شد و کمی تغییرات به تبعش اعمال گردید.

نقش مستقل: جلاد

جلاد نقش مستقل هست و در شب از بازی بیرون نمی‌ره مگر با حدس مافیا. دو روش برای برد داره:

یک. اینکه سه نفر اول خروجی در روزُ درست حدس بزنه. حدس در فاز شب اعلام می‌شه. اگر بازپرسی داشته باشیم، بعد از مشخص شدن دو نفر، جلاد حدسشُ به گاد میگه و اجباری هم نداره بهش رای بده. بعد از نتیجه بازپرسی هم جلاد می‌تونه نظرشُ در مورد فرد اعدامی در ادامه فاز عوض کنه. جلاد در این حالت در صورتی می‌بره که حداقل به یکی از اون 3 نفری که از بازی خارج شدن، موقع خروج‌شون رای بده.
در این حالت، جلاد پس از سومین حدس درست، در پایان همون روز از بازی خارج می‌شه و بازی ادامه پیدا می‌کنه بین مافیاها و شهروندا.

دو. اینکه بیش از دو حدس غلط نزنه و در سه نفر حضور داشته باشه. در این حالت به تنهایی برنده بازی خواهد شد و بقیه می‌بازن.
توضیح: اگر در یک فاز کسی اعدام نشه، حدسی برای جلاد محاسبه نمی‌شه. انگار نه انگار فازی برگزار شده.

شیوه برگزاری بازی:

هر نفر در هر فاز اجازه داره 2 پست بده. یک پست در نوبت خود فرد ارسال خواهد شد و یک پست هر موقعی که فرد دلش خواست. اجباری برای پست دادن هم نیست. هرکی پست نداد خودتون می‌تونید رای بدید بره بیرون. نوبت هم به این شکل هست که از بامداد امشب تا قبل ساعت 21:30 فردا هر نفر یک پست معارفه ارسال خواهد کرد. ترتیب ارسال پست می‌شه همون ترتیب صحبت. هر فاز هم 3 نفر می‌ره جلو. برای پست معارفه هم اجباری نیست و افرادی که پست ندن به ترتیب الفبا می‌رن سر صحبت روز اول.

زمان‌بندی بازی حدودا به این شکل هست:
پست معارفه رو تا قبل از 21:30 ارسال می‌کنید و شناسایی تیم مافیا هم انجام خواهد شد.
از 21:30 فاز روز اول شروع می‌شه. به ترتیبی که توضیح دادم و به فاصله حداکثر 3 دقیقه از نفر قبلی برای نیمه اول و 2 دقیقه برای نیمه دوم نفرات، پست ارسال می‌کنید. پست خارج نوبت هم باید تا قبل از پست نفر آخر ارسال بشه.
اگه یکی از نفرات اول باشید، خیلی در زمان سخت نمی گیرم. ولی از نیمه به اینور اگه باشید حتما پست تون باید آماده باشه و سریع بعد از نفر قبلی تون ارسال کنید.
اگه یک نفر 3 دقیقه اش تموم شد و پستی ارسال نکرد، نفر بعدیش پست خودشُ می‌تونه ارسال کنه. نهایتا به اندازه دو نفر می‌تونم صبر کنم که پست ارسال کنید وگرنه فرصت‌تون از دست می‌ره.

بعد از اینکه نفر آخر هم ارسال کرد، بین 3 تا 5 دقیقه فرصت دارید رای بدید. رای به هر تعدادی می‌تونید بدید. محدودیت نداره.
بعدش هم دفاعیه (5 دقیقه) و مشخص شدن اعدامی و فاز شب. فاز شب نهایتا 5 دقیقه هست.

احتمالا هر فاز حدود 45 دقیقه بکشه. فردا 4 فاز خواهیم داشت و اگه بازی بعدش هم ادامه داشت، با نفرات باقی مانده در مورد اینکه همون فردا تموم بشه یا نه، تصمیم می‌گیریم. احتمالا از فاز 5 به بعد، فرصت بحث آزاد هست.

نحوه آرا و اعدام:
اگر تعداد حاضرین 9 نفر یا کمتر باشه، نصف یا نصف منهای یک رای برای دفاعیه یا خروج فرد از بازی لازم هست. در تعداد بیشتر، همون 4 رای کافی هست؛ به جز روز اول که 5 رای لازمه.
هرکی به دفاعیه رفت می‌تونه به اختیار به یک نفر وکالت بده که اونم درباره‌اش صحبت کنه. این مورد سریع باید به گاد اعلام بشه. فرد انتخاب شده هم مجبور نیس پست بده و کلا اختیاری هست فرآیند.
در صورتی که آرا مساوی بشه، فردی که در دفاعیه بیشتر رای داشته می‌ره بیرون. اگه اونم مساوی بود، فردی که رای اولُ به خروجش دادن می‌ره بیرون.
در بازپرسی هم اگه تعداد مساوی بشه، رای بازپرس اعمال خواهد شد.

اگر یک یا دو نفر در دفاعیه باشن، خودشون حق رای نخواهند داشت. اگه تعداد 3 یا بیشتر باشه، خودشون هم حق رای دارن.
شب که فقط شهروند می‌میره. روز هم هرکی اعدام بشه، در ابتدای روز بعدی گفته می‌شه از چه سمتی (شهروند/مافیا/مستقل) بوده.

توصیه پویا: مافیا تا انتهای بازی هر شب تیر خواهد زد و بهتره حتما هر فاز حداقل مراسم دفاع انجام بشه. منفعل عمل نکنید مثل دور قبلی.

می‌تونید بازیُ شروع کنید.

نفرات حاضر به ترتیب الفبا:

آرش
امیر
امین خلفی
امین کی‌پی
ترسا
سحر
فری
محمدامین
محمدحسین
مهدی پالیزوان
یاسین

آخرین ویرایش:
مافیایی
پسندها
73
امتیازها
50
مدال‌ها
9
درود بر همگی دوستان :دی
امیدوارم دور خوبی باشه و خوش بگذره بهمون ❤️

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir
Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
سلام

امیرحسین هستم :دی

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
زنبیلینگ. 🛍

• Like
مافیایی
پسندها
5
امتیازها
50
مدال‌ها
8
سلام. من آمده ام بعد از قرنی. خوشحال و خرسندم ک میخوایم بازی کنیم^_^

• Like
مافیایی
پسندها
3
امتیازها
50
مدال‌ها
4
عرض ادب ، خوشحالم که کنار اساتید هستم مجددا ، امیدوارم دور خوبی باشه با توجه به جدید بودنش برای من 🙏🏻

• Like
مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
سلام، امیدوارم خوب باشید همگی.
چهره‌های جذابی می‌بینم بعد مدت‌ها. مشتاق بازی با همتونم.

• Like
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
سلام به همگی.
یه رای می دم پیش پیش به آقا علی عزیز. :))

• Like

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
با سلام و درود خدمت دوستان عزیز. امیدوارم که بازی خوبی بشه.
برای اینکه بازی شروع بشه هم یه تارگت به امین خلفی و آرش عزیز میزنم 😁

• Like
Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
سلام رفقا. مورچه زیادی خوشحاله از اینکه دوباره پیشتونه.

برای اینکه بازی یه روندی بگیره مجبورم صادقانه حرف بزنم :دی متأسفانه هیچ کدوم از پست های معارفه قبل از خودم رو به جز پست امین کی پی (که اونم اصلاً کافی نبود بعنوان نفر شماره 8) دوست نداشتم چون عملاً چیزی وارد بازی نشده هنوز، و نیازه در این مورد یه توضیح کوچیکی بدم چون الان دیگه احتمال میدم بعلت عدم آشنایی کافی بوده و طبیعیه. بنظر من دو تفاوت خیلی مهم سناریوهایی مثل «تکاور» و «بازپرس»، با سناریوهایی مثل «شب مافیا»، یکی عدم شناخت تیم مافیا از همدیگه در روز معارفه، و دومی محوریت بازی در روز هست. سناریوهایی که اینجا توی فورم بازی کردیم هم غالباً شب و روزش بالانس بوده مگر اینکه گاد طوری طراحی کرده باشه که یکی مهم تر باشه بر اساس نقش ها، که این حالت رو هم داشتیم. حالا این دو مورد رو براتون بازتر میکنم:

- بخاطر تجربه قبلی من اطلاع داشتم که تیم مافیا تو روز معارفه همدیگه رو نمیشناسن، ولی باز از پویا هم پرسیدم و مطمئن شدم که این بازی ام همینطوره. در کنار این مسئله، داخل این سناریو به شدت ادراک درست خط کشی های هندسی یا همون سایدها و دوگانه های بازی مهمه. اصلاً وظیفه نقش بازپرس بعنوان مهمترین نقش بازی، کشف سایدهای صحیح و شکستن قفل بازیه. و حالا چرا گفتم معارفه ها رو تا اینجا دوست نداشتم. بخاطر اینکه داخل این سناریو به همین دلیلی که گفتم، مهمترین قسمت بازی معارفه هست. معارفه جایی هست که یک مافیا هم تیمی های خودش رو هنوز نشناخته، و از روی اتهامات یا استدلال هایی که وارد بازی میکنه، و در روزهای بعد نقضشون میکنه گیر می افته. وقتی تو روز معارفه، من بعنوان نفر نهم پست میدم و میبینم نفرات قبل من غالباً فقط سلام و احوالپرسی کردند، چطوری باید سره رو از ناسره تشخیص بدم؟ بدتر اینکه همونطور که بهتون گفتم این سناریو، سناریوی روزه. یعنی اگه از اوایل بازی دیتا و استدلال کافی وارد بازی نشه، شهروند نمیتونه به درستی از قدرت رأی خودش در روز رأی گیری استفاده کنه و بازی گیج میمونه. با این تصویر کلی که بهتون دادم خواهشاً ادامه بازی رو با ذهنیت دیگه ای پیگیری کنید. این سناریو طبق تجربه من به شدت بی رحمه، و اگر دیتای کافی وارد بازی نشه و شهروند گیج و منفعل بمونه، مافیا راحت تر از اونی که فکر کنید بازی رو میبره.

روز 1 بازی خواهشاً هم کسایی که قبل از من پست معارفه دادند، هم کسایی که بعد از من پست میدن به این سؤال من حتماً جواب بدید:

- پیش از این بازی با سناریوی بازپرس آشنا بودید یا دفعه اوله؟

امین کی پی اگه میشه بگو چرا امین خلفی و آرش رو انتخاب کردی بین نفرات قبلی؟
علی کیه محمد امین؟ :دی تو بازیه همچین فردی یا همینجوری تیر هوایی زدی؟

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
سلام.
محمد حسین: نه من تجربه بازپرس نداشتم.

• Like
کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
درود

یاسین بازی هستم :دی امیدوارم شاهد دور خوب سرعتی باشیم :دی

• Like
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
خب. سپاس از همه دوستان که پست معارفه رو دادن. امیدوارم دور زیبا و جذابی بشه.

در مورد پست دادن بهتره به این شکل عمل کنید: اول اینکه از شروع فاز نوشتنُ شروع کنید. و کم کم تکمیلش کنید. یعنی همزمان بهتره هم پست بخونید هم بنویسید. از الان هم یه نیم ساعت وقت هست دیگه. می تونید هم فکر کنید چی بنویسید و هم شروعش کنید. اگر تو نفرات اول هستید، لزومی نداره پست اول تون طولانی باشه. مطالبی که ضروری هست بنویسید در نوبت خودتون. بقیه رو در پست دوم بعدا بفرستید. و برعکس. اگه در نفرات آخر هستید، اوایل یا اواسظ فاز یه پست بدید و سر نوبت تون هم پست دوم.
پست هم که گفتم کلا اختیاری هست. می تونید فقط یک پست بدید یا اصلا پست ندید.
ته کاری که می تونم بکنم اینه که هرکسی که دو فاز پیاپی هیچ پستی نداد گادکش بشه.

نوبت صحبت هم این شد:

امین خلفی
امیر
آرش
سحر
مهدی
ترسا
محمدامین
امین کی پی
محمدحسین
فری
یاسین

تاپیکُ کلا نمی بندم. ولی به قوانین احترام بذارید. زودتر یا دیرتر از موعد پست ندید. به هیچ عنوان هم بیش از دو پست ندید.
ویرایش هم نکنید. چیزی در حد ایراد تایپی یا نگارشی لازم بود می گید خودم ویرایش می کنم.
تیم مافیا هم همدیگه رو الان شناختن و همه بازیکنا نقش های خودشونُ می دونن.
نیم ساعت دیگه با پست گاد شروع کنید.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
به ترتیب صحبت شروع کنید و به فاصله 3 دقیقه هر نفر. چند دقیقه هم مجموعا ارفاق می کنم و زمان صحبت 22:05 تموم میشه.
رای هم می تونید قبلش بدید هم بعدش.
اگه زمان گذشت و نفر قبلی تون پست نداد، توجه نکنید. شما پست خودتونُ ارسال کنید.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
سلام
من بازپرس رو ندیده بودم حتی نمی‌دونستم همچین بازی‌ای وجود داره (هنوزم مطمئن نیستم اسمش همینه اصلا؟ :)))

تارگت اولم محمدحسینه. اومد تومار نوشت که چرا هشت نفر قبلی تارگت نزدن، بعد خودش تارگت نمی‌زنه و سوال می‌پرسه صرفا. طبق همون توضیحات خودت، ما از پست تو همچنان نمی‌تونیم اطلاعات یا تناقضی به دست بیاریم چون تارگت نزدی به امین کی‌پی و محمدامین، صرفا سوال پرسیدی. از سوال پرسیدن هم تناقضی در نمیاد بعدش. حالا چطور کسی می‌تونه بیاد چنین توماری بنویسه بعد خودش به حرف خودش عمل نکنه نمی‌دونم :دی مشکوک اول من هستی.

و اینکه می‌دونم سخته که فاز اول ۵ رای متمرکز کنیم ولی سعی کنید که به یه اجماعی برسیم و دست خالی خارج نشیم از فاز اول. خیلی مهمه توی این بالانس. گاد هم تاکید کرده. با تشکر.

• Like
Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
فعلا مطلب خاصی ندارم.
در مورد سناریو هم، یکی دو قسمت این مافیایی که پویا گفت رو با پویا دیدم، تنها چیزیش که برام جذاب بود، داد زدنشون بود. سناریوشو هم دوست نداشتم :دی برای همین کاری به سناریو این بازی ندارم :دی به سبک امیرحسین بازی می کنم :دی بازپرس هم هرکار دوست داره بکنه. همون رای اجباری خودمونه. اختیارشم دست یکیه که ممکنه خون به مغزش برسه یا نه :دی اگر دست من می بود که با این عفونت دندونی که دچارش شدم از صبح، قطعا خون به مغزم نمیرسید. این جواب ممدحسین

من طومار محمدحسین عزیزم رو خوندم، راستش نفهمیدم چی به بازی اضافه کرد :دی میگه چرا چیزی نمیگید، خودش مثل آیت الله امامی کاشانی، سه پاراگراف حرف زد هیچی نگفت :دی تارگتمه.

امین کی پی هم از اینکه گفت یه چیزی وارد بازی کرده، خوشش اومد لایک کرد، یه دونه هم به کی پی میزنم ببینم چی در میاد از توش :دی

وسط تایپم دیدم آرش تقریبا همین حرفای منو زده، پس فعلا آرش رو جستجو گر دیدم، تا بعد ببینم جستگو گر نماست، یا جستجو گر :دی

بچرخه

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
برای اینکه گیج نشید و کار راحت تر باشه، از اون زمانی که جلو اسمتون نوشتم به بعد می تونید پست نوبتی بفرستید:

امین خلفی 21.30
امیر 21.33
آرش 21.36
سحر 21.39
مهدی 21.42
ترسا 21.45
محمدامین 21.48
امین کی پی 21.51
محمدحسین 21.54
فری 21.57
یاسین 22

نفرات اول سخت نمی گیرم. ولی بیش از 10 دقیقه رد نشه از این.

پست دیگر هم زمان نداره. هر موقع خواستید.
کلا هم 22.05 تمومه این بخش.

مافیایی
پسندها
5
امتیازها
50
مدال‌ها
8
خب الان هیچ اطلاعات خاصی نیست کف تاپیک. میشه تارگت حسی زد چون حتی بعد پست محمدحسین هم بقیه تارگت نزدن تو معارفه. من خودم پست محمدحسین رو خوندم گفتم کاش میشد برمیگشتم عقب تارگت میزدم تجربه مافیا سرعتی نداشتم بد شد.
حالا کاری ندارم ک خودش بهرحال تارگت نزده و این خودشو مشکوک میکنه بقول ارش. ولی از نگاه خودم بنظرم شروع بازی میتونست بیشتر ب نفع شهروند رقم بخوره و قبول دارم حرفشو. چون خودم بعد خوندنش اینطوری شدم ک کاش اینکارو میکردم برام جالبه نفرات بعد محمدحسین همچنان اومدن سلام علیک کردن. صرفا میتونم تارگت حسی بزنم از روی همین به فری و یاسینی که اگر جاشون بودم و کارتم شهروندی بود یه تکونی میدادم بخودم. خود محمدحسین هم حسی با حرفش اکی بودم ولی تارگت نزدنش منطقی نبود و اونم خودش بیاد توضیح بده چرا حرف منطقی زد ولی در عمل هیچی به هیچی:)) مشکوک شماره سه .

شد سه تارگت حسی.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
من پست های گاد رو خوندم و بعدش هم از هوش مصنوعی سناریوی بازپرس و پرسیدم ظاهرا تنها فرقش همینه که مافیا فاز معارفه همو نمیشناسن و بازپرس داریم که میتونه فازی دونفرو بیاره بازپرسی. الان که پست محمد حسین رو خوندم مقدار زیادی هیستریا توش حس کردم که ایهالناس فلان و فلان. اولا توی این بازی به نظر من تارگت زدن الکی هیچ دردی از شهروند دوا نمیکنه، فقط و فقط باید بدلیل ضیغ وقت در کمترین کلمات ممکن درست ترین حرف ها زده بشه و مواضع مشخص باشه. توی تمام این سالها خیلی دور زیادی نبوده که توی فاز معارفه کسی حرف درست حسابی زده باشه الان نمیفهمم چرا اینقدر به این موضوع واکنش نشون دادی؟ معذرت میخوام بابت زدن این حرف ولی حس ادا تنگها درآوردن بهم دست داد.:دی در لحظه نوشتن پست پست آرش و خوندم و به نظرم ایرادش غلط نیست. منتظر صحبت سایر دوستان هستم، فقط چون من ساعت 10 نوبت پستمه این پست اولو دادم که وقت کم نیارم امیدوارم خارج از نوبت نباشه. ضمنا هرچی مشاهده رو میزنم پستها آپدیت نمیشن: (

• Thinking
مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
محمدحسین

سلام. خوبی؟ :دی
جوابِ سوال شما: نه من تا حالا با این سناریو بازی نکردم. قوانین این بازی هم هنوز فرصت نکردم بخونم چیه حقیقتش.

حالا سوال من از شما: از پستت متوجه شدم این پست‌های معارفه گویا مهم بوده، هم به خصوص برای شخص شما هم خیلی مهم بوده. با توجه به لحن و تاکیدت رو این زمینه. چرا جزو نفرات اول پست ندادی و رو این مطلب تاکید نکردی اگه واقعا می‌خواستی بقیه پست‌های معنادارتری بدن؟ به نظرت اون طوری موثرتر نبود؟ اگه امروز هم وقتت تنگ بوده و دیر فرصت پست نوشتن پیدا کردی؛ به نظرم چون پست معارفه بوده می‌تونستی مثلا از دیشب هم پستت رو بنویسی ریز ریز.

فری - یاسین

با توجه به تاکید محمدحسین روی پست معارفه، چرا شما بازم به احوال پرسیتون ادامه دادید و اهمیتی قائل نشدید؟ فری که فقط سلام داد و گفت تجربه‌ی بازپرس نداشته. یاسین همونم جواب نداده و فقط باز احوال پرسی کرده.

• Like
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین