برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور یازدهم مافیا | ته ِ خط

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
جادوگر هم که تو بغل منه. در هر صورت اون یه بی‌گناه دیگه جز خودم یا چاوشه یا محمدامین. که ۹۰ درصد چاوش و ۱۰ درصد هم محمدامین.
چاوش قاتل در اومد اخر بازی بعدا بهت میگم ۱۰ به ۹۰ رو :دی :))

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
مهدی من به امین رای دادم چی میگی؟ به یاسین ندادم که

این اصرار چاوش ینی قاتله و اگه بره هوا یکیشون میمونه تو 5 تا و اگه اشتباه اعدام کنیم تو 4 تا میبره :|

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
مهدی من به امین رای دادم چی میگی؟ به یاسین ندادم که

این اصرار چاوش ینی قاتله و اگه بره هوا یکیشون میمونه تو 5 تا و اگه اشتباه اعدام کنیم تو 4 تا میبره :|

خب امین که نمیاد دفاعیه :)) تو اولویت به عمه من می‌خوای رای بدی؟ =))

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
چاوش خیلی تابلو داره بازی میکنه برای قاتلا :دی

رای به اعدام: چاوش

رای به اعدام باطل: مهدی

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
خب اگه من قاتل باشم چه مرضیه اینجا خودم رو بفرستم هوا؟ :))

من اصلا ال امین برام فرقه س حقیقتش، چون اون فازی که آرش اعدام شد، فری ثانیه آخر نرمش قهرمانانه داشت به سمت آرش از امین :))

- - - Updated - - -

بعد عزیزان من، اینکه یاسین می‌گه من قاتلم به نظرتون یعنی چی؟ یعنی اینکه تروریست نیس، چون قاتل تروریست رو می‌شناسه :))

- - - Updated - - -

برداشت رای آخرتون هم اشتباهه فک کنم، عرفان می‌تونه صرفا با اولویت رای بده و من رای آخر به یاسین بمونم (مطمئن نیستم این رو :دی)

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
بیا رای اخر خود یاسین شد

خب یاسین می‌تونه عوض کنه بعدا رایش رو. خودش که بهرحال تو دفاعیه‌س. ولم کن عرفان

از شما که آبی گرم نمی‌شه.

رای به اعدام باطل: یاسین

رای به اعدام: امین

دیگه تهش باختیم هم تقصیر شماس با این خنگ بازیاتون.

- - - Updated - - -

خب اگه من قاتل باشم چه مرضیه اینجا خودم رو بفرستم هوا؟ :))

من اصلا ال امین برام فرقه س حقیقتش، چون اون فازی که آرش اعدام شد، فری ثانیه آخر نرمش قهرمانانه داشت به سمت آرش از امین :))

- - - Updated - - -

بعد عزیزان من، اینکه یاسین می‌گه من قاتلم به نظرتون یعنی چی؟ یعنی اینکه تروریست نیس، چون قاتل تروریست رو می‌شناسه :))

- - - Updated - - -

برداشت رای آخرتون هم اشتباهه فک کنم، عرفان می‌تونه صرفا با اولویت رای بده و من رای آخر به یاسین بمونم (مطمئن نیستم این رو :دی)

۴ فازه به امین میگی قاتل عزیزم الان میگی فرقه‌س حقیقتش؟ انصافا حقت هست خودت رو اعدام کنیم. جدی میگم

یعنی چی یاسین تروریست نیست چون قاتل تروریست رو میشناسه؟ خب قاتل تروریست رو میشناسه تروریست که قاتل رو نمیشناسه :((

حالا فعلا ۱ دقیقه آروم بشینید رای مای عوض نکنید که خودتون به دفاعیه میرین بعد این ساعت.

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
چاوش چی میگی؟ میگی قاتل میتونه تروریستو بشناسه چرا برعکسش کردی پس؟ یاسین قاتل نیست ک تروریسته تروریست قاتل نمیشناسه که نمیفهممت . مگر اینکه تو قاتلی بدونی تروریست نیست :|

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
مهدی

۴ فازه به امین میگی قاتل عزیزم الان میگی فرقه‌س حقیقتش؟ انصافا حقت هست خودت رو اعدام کنیم. جدی میگم

داشتم امروز فک می‌کردم به رای‌های قدیم، اون رای فری برام مشکوک شد، سر همین مطمئن نیستم به قاتل بودن امین دیگه و شانس فرقه هم می‌دم بهش :دی

====

هم مهدی هم عرفان. حرفم اینه که من گفتم یاسین تروریست نیست، یاسین در نتیجه فک کرده من قاتلم که پرسیدمش و می‌دونم تروریست نیس، در نتیجه بهم می‌گه قاتل. حله؟ :دی

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
مهدی کجایی اینم بی گناه ۹۰ ات :دی

چاوش قاتل نیست نه ؟ :))

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
چاوش از اول بازی میگفتم داری اذیت میکنی میگفتی نه :سوت قاتل سریالی :پی :دی
ضمناً میخواستم بگم امشب احتمالاً مراسم فلک اعضاء رو وسط سایت پویا اجراء میکنه، تشریف بیارید همگی :))

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
چاوش

امین قاتله شکی توش نیست رای بده بره اگه خودت قاتل نیستی. قاتلت کیه پس الان چرا رایت رو یاسین مافیا مونده؟ الان مهم قاتله من نمیفهمم!

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
مهدی کجایی اینم بی گناه ۹۰ ات :دی

چاوش قاتل نیست نه ؟ :))

خب تو اگه تروریست نیستی بگو بدونیم

والله من موندم چیکار کنم دیگه. اگه تروریست هستی خداییش یه کاری نکن این بچه باهوش ما مغزش به کار بیفته بره دنبال توهم توطئه :))

- - - Updated - - -

چاوش

امین قاتله شکی توش نیست رای بده بره اگه خودت قاتل نیستی. قاتلت کیه پس الان چرا رایت رو یاسین مافیا مونده؟ الان مهم قاتله من نمیفهمم!

نه بابا الان دیگه رای عوض نکنین که خودتون هم میرین دفاعیه اینطوری.

الان یاسین و امین تو دفاعن. تو اولویت تصمیم بگیرین چیکار می‌خواین بکنین.

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
خودش تو دفاعیس بابا 2 رای داره ها الان یاسین 3 امین و چاوش 2

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
خداییش یه کاری نکن این بچه باهوش ما مغزش به کار بیفته بره دنبال توهم توطئه
خب من دارم میگم چرا به این بچه باهوش ۹۰ درصد اعتماد داری :دی

الان میاد با هوشش یه ایده میزنه بگه من قاتل نیستم ، این فاز دیگه تابلو کرد قاتله :))

الان چرا باید قاتل برنده شه وقتی فکر میکنن خیلی زرنگن :))

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
خودش تو دفاعیس بابا 2 رای داره ها الان یاسین 3 امین و چاوش 2

راست می‌گی یادم نبود محمدحسین هم عوض کرده.

الان اینکه امین تو بازی نیست همون شخصیت و علاقه‌ای که گفتم به بازی زیبا داره رو نشون میده. منتهی اگه بره روی چاوش و اعدامش کنه هم گله‌ای ازش ندارم. با اینکه سر به بیابون خواهم گذاشت بعد اتمام این دور اما خب حقشه چاوش :29:

- - - Updated - - -

خب من دارم میگم چرا به این بچه باهوش ۹۰ درصد اعتماد داری :دی

الان میاد با هوشش یه ایده میزنه بگه من قاتل نیستم ، این فاز دیگه تابلو کرد قاتله :))

الان چرا باید قاتل برنده شه وقتی فکر میکنن خیلی زرنگن :))

چون من همونقدر که به هوشش اعتقاد دارم به خریتش هم اعتقاد دارم

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
من نفهمیدم این وسط چی شد من شدم قاتل؟ :))

بعد خب من قاتل بودم که همون دیشب بعد پست مهدی به یاسین رای می‌دادم، چه مرضی بود که بگم پست رو نخوندم و بذارم بعد اینکه خوندم امروز صبح رای بدم؟ :))

بعد خب مهدی، امین هم بیاد رو من، ۳ تا رای می‌شم دیگه، ۴ تا رای دیگه هست، تو و عرفان و خودم و محمد امین. محمد امین که به من رای بده واقعا بزغاله س :)) شما ۲ تا هم که رای نمی‌دین به من دیگه :دی

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
من نفهمیدم این وسط چی شد من شدم قاتل؟ :))

بعد خب من قاتل بودم که همون دیشب بعد پست مهدی به یاسین رای می‌دادم، چه مرضی بود که بگم پست رو نخوندم و بذارم بعد اینکه خوندم امروز صبح رای بدم؟ :))

بعد خب مهدی، امین هم بیاد رو من، ۳ تا رای می‌شم دیگه، ۴ تا رای دیگه هست، تو و عرفان و خودم و محمد امین. محمد امین که به من رای بده واقعا بزغاله س :)) شما ۲ تا هم که رای نمی‌دین به من دیگه :دی

خب امین اگه بیاد یارش که محمدامین باشه هم میاد دیگه. حالا بزغاله‌س یا هرچی

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
راستی من می‌خوام کلی از این پستا رو تشکر بزنم واقعا فان ن :))

این مهدی کاملا من رو شناخته به خریتم هم اعتقاد داره :)) کلا تو مافیا من بیشتر خرم تا باهوش :))

- - - Updated - - -

خب ببین قاتل بخواد با مافیا متحد بشه که شانسی نداریم، حالا هر حرفی بخوایم بزنیم :دی

سر همین هم مخالف صحبت در مورد قاتلا بودم دیگه یا حتی آپشن فرقه بودن امین برام بازه :))

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
آقایون چیزی که مشخصه الان امین قاتله صد در صد! الان چاوش باید بیاد رای بده بهش که اون بشه 3 . میمونه یارش که یا ممله یا خود چاوش که نمیدونم این حرکاتو چطور حلاجی کنم

- - - Updated - - -

البته اگه چاوش رو هم با اولویت اعدام کنن مافیا و قاتل و بیگناه باشه هم ممکنه و کاری نمیشه کرد ولی انصاف نیست خودمونو پاره کردیم اینحا ولی خب برد مهم نیست مهم لذته که فک کنم هممون بردیم سوای اعصاب خوردیش.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین