برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور دوازدهم مافیا | یک داستانِ کوتاهِ هولناک

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
از رو نمی‌ری هنوزم مدی جان نه؟ :))

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
سکوت کنید. یک پست حداکثر لوک و مدلن حق دارن بفرستن.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
خب سلام خدمت پیروان گلم، بالاخره می‌تونم بازیم رو توضیح بدم :دی

ببینین، من از اولی که نقشای هلن و مفیستوفلس رو خوندم، اینجوری بودم که عجب نقشای عجیبی هست و عملا ۲ نوع استراتژی برد دارن که بر ضد هم هست. من حدس زدم که مفیستوفلس بخواد شبیه به هلن بازی کنه، از این رو که نخواد همه تخم مرغ‌هاش رو توی یه سبد بذاره و بگه اگه مافیا برد که خب می‌بره باهاشون و از روی رای‌ها می‌تونن بفهمن با اونا بوده و مشخص شه براشون، اگه نبرد هم بی‌گناها موقع اعدام به شک بیفتن و باز شانس پیروزی باشه. از اونور هم به عنوان هلن، دیدم یه راه پیروزی خودخواهانه وجود داره که لازمه‌ش اینه که شبیه مفیستوفلس بازی کنم و بند محدودکننده م هم خیلی سخت نیست، به ۳ بی‌گناه رای موثر ندادن توی ۱۰ نفر خیلی کار سختی نیست.

سر همین بازی که شروع شد خیلی سعی نکردم چه سمت هلن بازی کنم چه مفیستوفلس و بذارم ببینم مفیستوفلس عزیز، مدی جان، چه تصمیمی داره. همونطور که حدس زدم دیدم داره شبیه هلن بازی می‌کنه و خب چون اطلاعاتش از من بیشتره و یک یا چند گناهکار/جلاد رو می‌شناسه، می‌تونه هلن بهتری هم باشه. وقتی دیدم جو بازی هم سمت این هست که من مفیستوفلس هستم، گفتم بهترین استفاده رو می‌شه کرد و تصمیم گرفتم هم در راستای برد شخصی بازی کنم و هم در راستای برد تیمی، به این معنی که دامن بزنم به مفیستوفلس بودنم، اما چون بازی فکر می‌کنه مفیستوفلس هستم، با اتهام زدن به بی‌گناه‌هایی که برام قطعی هستن، اونا رو از دید بازی سفید کنم و به بی‌گناها کمک کنم، از اونور اگه مافیا برد هم به من به عنوان مفیستوفلس شک داشته باشه. نمونه‌هاش هم توی بازی زیاد هست. مثلا فازی که به ریگان رای دادم، به نظرم سفیدترین بود و صرفا یه دلیل الکی جور کردم که رای بدم بهش، می‌دونستم هم بعیده به دفاعیه بره و رای موثر منفی برام حساب شه. همینطور سر رای به جکسون. عملا دقت کنین من سعی کردم برای دفاعیه رای پرت بدم به یه بی‌گناه که رای موثر حساب نشه (که خودخواهانه بود)، اما توی رای نهایی به سمت بی‌گناه‌ها رای دادم و خب به خاطر عدم دانش اشتباه هم داشتم.

از اون طرف، مشابه همین، تو بازی به گناهکاران ذهنیم می‌گفتم بهشون اعتماد دارم که جو بازی که من رو مفیستوفلس می‌دید، بهشون شک کنه. مثالش هم فاز اعدام کلوین هست، من پست‌های توی فازم رو ببینین می‌گفتم به کلوین کاری نداشته باشین و به جکسون و ریگان مشکوکم، اما تو رای‌های نهایی رای آخرم ریگان بود و رای اولم کلوین. اگه مفیستوفلس بودم چرا همونجا به ریگان رای ندادم که اون فاز سعی کنم ریگان اعدام شه و بعد فاز بعدش کلوین پشت بندش اعدام می‌شد :دی

گناهکارهای بازی هم من هنوز نمی‌دونم دقیقا کیا هستن و کدوما لباس بوده کدوما نبوده، اما به نظرم جسیکا مافیا بوده و خب اگه یادتون باشه، ایراد خانمان‌سوز از جسیکا رو من گرفتم، که گفتم از کجا می‌دونه سهمیه‌های خیاط کم بوده و به ریگان گیر داد. کریستین و بلو هم هر کدوم گناهکار باشن من جز پیشتازان بودم و مدی وقتی چاره‌ای نداشت بهشون رای داد. سر باستر هم که خودتون دیدین و نسبتا واضحه که باستر، لااقل جز یکی از گناهکارایی هست که بهش گفته شده بوده، اگه بیش از یکی بوده باشه. فقط یکی بوده باشه هم که باستر بوده :دی الان کدوم گناهکاری هست که به من گفته شده بوده باشه و رای نداده باشم بهش؟

ممکنه فکر کنین که همه این کارا رو کردم که اینجا گولتون بزنم، فکر درستی هم می‌تونه باشه، اما ببینین که خب من که همچین راه سو استفاده‌ای رو دیده بودم و اثر موثرش هم تو بازی دیدین، چرا ازش استفاده نکردم برای سفید کردن گناهکارهای احتمالیم؟ چرا اومدم باهاش شما بی‌گناهان مثل جکسون و ریگان رو سفید کردم؟

مدی هم دیدین خیلی خوب هلن بازی کرد و من تا وقتی می‌دیدم داره هلن بازی می‌کنه اوکی بودم کمکتون کنه و رهبریتون کنه، جاهایی که شیطنت می‌کرد مثلا پیشنهاد اعدام همزمان ریگان/باستر ش و این فاز آخر دیگه مقاومت کردم :دی

تهش هم، همونطور که تو بازی گفتم، من نقشی بیشتر از رهبری ندارم و هدایت و گمراهی به عهده خود شماست. از بازی خودم هم راضیم و اگه به من رای بدین و اعدامم کنین ناراحتی ندارم، مدی هم حق پیروزی داره تا جای ممکن هلن خوبی بازی کرد :دی به خودتون مربوطه :دی

همین دیگه، خسته نباشین همگی :دی :گل:

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
مدلن دسترسی سیستمش به اینترنت قطع شده و گاد بدین صورت براش عکسش رو ارسال می‌کنه.

2022-06-07_04.44.56_tunn.jpg

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
تا ساعت ۵ هرچی حرف دارید بزنید و رای بدید. فقط هم سه بی‌گناه باقی‌مانده حق دارن نظر بدن.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
اقا اولا به نظر خودم ما سه تا بردیم و تبریک می‌گم. :))

دوم لوک به نظرم هلنه، بیاین هم فکری کنیم ببینیم چی به چیه.

- - - Updated - - -

ینی اینکه لوک می‌گه به تمام گناهکاران رای داده درسته. ولی از اونور مدی‌ به باستر رای نداده. اگه فرض رو بگیریم که جوری رای ندادن که ببازن، مدی مفیستوفلسه.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
توروجدتون پیچیدش نکنین فقط‌
استراتژی لوک بنظرم میشست رو قضیه و هلن میتونه باشه
مقاومت مدی هم در برابر رای به باستر ستودنی بود

نظر ؟

جکسون تو الان میتونی کمک کنی بنظرم چون خیلی با رهبر ها بودی:))
مستندات هم داری

- - - Updated - - -

جکسون وقت رفتن نیستتتت

- - - Updated - - -

ریگان این یکی رو پشت دستت نبودم
واقعا هم راستا بودیم:))
تبریک
البته نبردیم هنوز :))

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
*تشکر از پست دب*

- - - Updated - - -

ینی جکی داره پیچیده فکر می‌کنه یا خوابیده؟ :))

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
لوک به این افراد اگه اشتباه نکنم رای موثر داده:
تل، بلو، جسیکا، کلوین، کریستین، باستر.
2 حالت فقط می تونه مفستوفلیس باشه:
1- اسم استف فقط بهش گفته شده باشه
2- در رای بین جسیکا و کلوین باخته و در نتیجه بقیش رو هلن بازی کرده.
مدی رای های تاثیر گذار کمی داشته. اینان:
جسیکا و کلوین و کریستین البته فاز اعدام تل به استف اولویت 1 داده بود.
حالت های مفستوفلیس بودن مدی بالاتره.
در صورتی که لوک رو انتخاب کنیم و مفستوفلیس باشه، احتمال اینکه خودش باخته باشه خیلی بالاس و احتمالا هیشکی نمی بره. اگه هلن باشه هم که بردیم.
اگر مدی رو انتخاب کنیم اما می تونن مافیا ببرن. شرط پاسکالی من لوک رو ترجیح می دم انتخاب کنیم.
اما یکم همفکری کنیم قبلش

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
جکسون جان چه وقت نبودنه چرا همه نبودنات رو میذاری برای مواقع حسساس بخدا من به ساعت دیگه باید پاشم :)) باورم نمیشه

من ترجیح میدم لوک رو انتخاب کنیم و بخوابیم :))

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
مدی کاملا می تونه مفستوفلیسی باشه که اسم بلو و باستر بهش گفته شده بوده فقط.
اما می دونید چی اذیتم می کنه؟ این که کلوین از نظر من باید بهشون گفته می شد. و الا جلاد داشته هم با مافیا میجنگیده هم رهبرش که یکم سخت می شه. و برای اینکه جفتشون بهش رای دادن من حس می کنم مفستوفلیس باید باخته باشه چه مدی باشه چه لوک.
در هر حال، اگر مفستوفلیس بتونه ببازه ولی باز گناهکاران ببرن، از نظر من ناعدالتیه و امین احتمالا هممون رو بازنده می کنه. چون مفستوفلیسی که بتونه به افرادی که اسمشون بهش گفته شده رای بده خیلی بیگناهانه تر از هلن بازی می کنه.

- - - Updated - - -

چی می گی دب من که دارم پست می دم :))

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
بابا استف که بیگناه بوده، کریستین مافیا بود دیگه اونجور چسبیده بودن به هم. پیچیده فکر نکن الکی. سر جسیکا و کلوین هم جفتشون ممکنه باخته باشن پس نمیشه نتیجه گیری کرد. مهم اینه که مدلین سر بزنگاه به پدرخوانده رای نداد. این لحن الانش هم فیکه برام حقیقتا. نمی‌دونم. فیک سنجم میگه مدلین فیکه.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
رای بدید.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
دیر لود شد:))
دارم میخونم یهدقیقه وقته بریم سر همون لوک پیچیدش نکنیم بنظرم

رای به اعدام: مدی

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
ما که نمیدونیم اسم‌های اعلام شده یک نفر بوده یا دو نفر. کاملا ممکنه یک نفر باشه. بعد مفیستو نباید جلاد رو بشناسه چون حالت برد همزمان ندارن. الکی پیچیده فکر نکن.

- - - Updated - - -

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
به هر حال به نظر می رسه لوک به همه گناهکارا رای داده جز گناهکار احتمالی استف. که بعید می دونم همون یه اسم بهش گفته شده بوده فقط.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

ببازیم من با چاوش تا آخر عمر حرف نمی زنم :))

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
خب مدی اعدام می‌شه.​

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
اول در جواب بنده‌ی خوب و جویای حقیقتم که بسیار دوستش دارم بگم که: «شما به حقیقت بسیار نزدیک شدی. احسنت.»

دوم هم خسته نباشید. بازی زیبایی بود. در بعضی‌جهات می‌تونست زیباتر هم باشه. اما من بسیار لذت بردم. امیدوارم شما هم برده باشید.

راجع به نتیجه هم تو پست بعدی می‌گم. :))

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0

مدی اعدام می‌شه و نقشش هم هلن بود. در نتیجه بی‌گناهان نمی‌برن.

لوک مفیستوفلس بود و به گزینه‌ای که نباید رای می‌داد، داد (یعنی باستر) و متاسفانه لوک هم می‌بازه. خاک تو سرتون.

این‌جا باید مافیا برنده بشه، اما چون رهبرشون باخته (فقط با رهبرشون می‌تونستن ببرن. :دی) در نتیجه مافیا هم نبرده.

جلاد هم کلوین بود که متاسفانه پیروز نشد.

بازی با برد گاد و فاوست به پایان می‌رسه.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین