برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

تحلیل تحلیل خیانت در دربار

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
تحلیل کنید :دی

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
درود. دبیر دربار هستم و رئیس‌الخائنین :دی

اول از همه از پویا تشکر ویژه می‌کنم که این بازی جذاب رو ساخت و برگزار کرد. ساخت بازی اون هم با این عمق و این حجم از جزئیات واقعا کار سخت‌تر، زمان‌برتر و حوصله‌لازم‌تر از چیزیه که به نظر می‌آد، این رو از من بعد از تلاش‌های بنده برای ساخت بازی‌های مختلف بشنوید. :دی
از امیر هم تشکر می‌کنم که با قلم خوبش فضای بازی رو ساخت و جذابیت بازی رو دو چندان کرد. از همه دوستانی که تلاش کردند با تغییر لحن و ایفای نقش به فضای بازی رنگ و لعاب بدن ممنونم، چون من به شخصه خیلی لذت بردم از این موضوع، و این از بیرون نیومدن از نقشم تا آخر بازی مشخصه :))
بازی در حقیقت شطرنجی بین رئیس و شاه، من و امیر بود و برنده‌ی این شطرنج بی‌شک امیر بود، که حرکت خوب و هوشمندانه‌اش با کمی چاشنی شانس و البته جوگیری من برای دو حمله‌ی همزمان (که تقریبا می‌شه گفت سوتی بزرگی بود!) همراه شد و به ثمر نشست. بنده فقط در تاپیک خوب بازی کردم و تونستم ردی از خودم به جا نذارم، و خب برای این موضوع تا حدی هم از نبود دیگران سواستفاده کردم :دی.
از بازی خوب، دلسوزانه و دقیق اشکان هم تشکر می‌کنم که با هر دو نقشش به بازی جون داد و طوری بازی رو جدی گرفت که برای ما هم جدی گرفته بشه. استدلال‌هاش قوی و نگاهش تیزبینانه بود و اشتباهاتی که داشت هم برای بیگناه ازهمه‌جابی‌خبر کاملا طبیعیه، در مجموع perfect debut :دی امیدوارم چه مافیا و چه غیرمافیا، باز هم شرکت کنه تا شاهد بازی‌ خوب و مستدلش باشیم.
من شب دوم به‌هوای اینکه شاهزاده به نظر می‌رسه پایه‌ی خیانت باشه، بهش نامه دادم که جوابی نگرفتم. شب سوم به عرفان نامه دادم (می‌خواستم به جای نامه گیف جیمی-تیریون بذارم به یاد قبلا که جذبش کردم و بردیم، اما نمی‌شد :))‌) که خب در عوض فحش دریافت کردم. شب سوم هم تازه فهمیدم نامه چجوری کار می‌کنه :)) و اون فرض اشتباهی که سر سفید دونستن شاهزاده داشتم واقعی بود :دی به برادرشاه نامه دادم و جواب گرفتم که «خیانت می‌کنم اما سم نمی‌دم»! :))
در روز هم برام بازی پر فراز و نشیبی بود. اصلا انتظار نداشتم که نتونیم شاه رو بکشیم (پویا گفته بود احتمال مرگ شاه تو بازی ۸۰ درصده) و بعد از اون شب کذایی که دو حمله همزمان کردم و دو بدل مردن، عملا شانسم برای پیروزی به حداقل رسید و به مهمونی آخر بازی محدود شد. تنها راه این بود که شهربان شمال بمیره؛ که خب از طریق اعدام ممکن نبود چون می‌دونستم که بالاخره شاه که می‌دونه شهربان شمال بیگناهه به‌نحوی وساطت می‌کنه و جلوی اعدامش رو می‌گیره. از طریق اعدام و حدس شوالیه هم ممکن نبود چون حتی اگه شوالیه زرین اعدام می‌شد، شهربان مرکز یا جنوب رو حدس می‌زد نه شهربان شمالی که برای بازی گناهکار بود.
در مجموع با اینکه هنوز ذهنم درگیر اینه که بعد از افتضاح شب سوم چی‌کار می‌تونستم بکنم که ورق برگرده، همچنان کاری بهتر از اون کاری که کردم به ذهنم نمی‌رسه. ادعای پرسش و بیگناه اعلام کردن شهربان شمال، و خائن خوندن ملکه بیشتر از همه‌چیز با این هدف انجام شد که بیگناه بازی بشم، و همین هم شد. هرچند می‌دونستم در نهایت سود خاصی نداره ولی بهترین کاری بود که می‌تونستم بکنم تا حداقل آب گل‌آلود بشه و شاید یه ماهی‌ای بشه گرفت. :دی
دست آخر از همه بازیکنانی که شرکت کردن تشکر می‌کنم؛ از فری که پابه‌پام سر لحن و ایفای نقش اومد و ایده‌ی خوب اما نافرجامی هم داشت. از آریا با شخصیت فان و جذابی که ساخته بود، از عرفان با بازی ساده و صادقانه‌اش که همیشه لازمه، از امین که کم اما دقیق و هوشمندانه بازی کرد، از سورن که توی نقشش فرو رفته بود و بازی رو با مافیا اشتباه گرفته بود :)) از چاوش که مثل همیشه باگ بازی و قوانین رو پیدا کرده بود، و از محمدحسین با پست آخر جذاب و بامزه‌اش. خلفی هم بره بمیره از اعدام نجاتش دادیم یه جوج مهمونمون نکرد توی ویلای شمالش :دی

در مجموع هم تا جایی که به من مربوط می‌شه، بیگناهان خصوصا امیر و اشکان مستحق برد بودند.

و در آخر دوباره از پویا تشکر می‌کنم که بهم اعتماد کرد و نقش مهم رئیس رو بهم داد، و البته بیش‌فعالی‌هام و خنگ‌بازی‌هام رو تحمل کرد این مدت :دی

بریم دور بعد. :bliss:

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
درود و ارادت. امیدوارم حال‌تون خوب باشه.

اول از همه از شرکت‌کنندگان عزیز تشکر می‌کنم که هندوانه دربسته رو انتخاب کردن و بازی کردن. با تشکر ویژه از آرش بابت تنظیمات اسامی و آواتارها و سایر مسائل و سپاس ویژه از امیر عزیز که این دور هم مثل بقیه ادوار، مهم‌ترین بازیکن بود؛ یه توضیحاتی در مورد بازی می‌دم این‌جا. بعد در پست بعدی احتمالا پس‌فردا در مورد نفرات هم مختصر صحبت خواهم کرد؛ هرچند تقریبا همه حرف‌های لازمُ آرش گفت به‌نظرم.

دوم این‌که با وجود غیبت یا کمبود حضور چند نفر، سطح مشارکت از نظر کمی و کیفی بالاتر از انتظارم بود واقعا و دور خوبی شد. برای دور اول که عالی بود.
در رابطه با قوانین، واقعا پیچیدگی زیاد داشت و خودمم یه جاهاییُ نمی‌دوستم که قراره چی بشه اگه شاه بمیره. ولی به‌نظرم کلیات و اصول بازی درسته کاملا و البته نیاز به تغییرات ریز زیادی هست. برای مثال، خیلی مسائل در متن قانون دقیق نوشته نشده بود. یا مبهم بود. اینا باید همه‌اش تصحیح بشه. برای این دور هم زمان کم بود و یهو شروع کردیم هم این‌که تا الآن چنین چیزی بازی نشده بود و صفر مطلق بود تجربه. اینه که سعی کردم در ذهن خودم یه دور بازیش کنم و مواردی که ممکنه رو تو قانون بیارم. اونا که معلوم نیست هم یه کاریش بکنیم وسطش که نه سیخ بسوزه نه کباب.:دی
باتوجه به استقبال و میزان وقت کمی که می‌گیره هم به‌نظرم می‌شه بارها برگزارش کرد. منم سعی می‌کنم جوری تنظیم کنم که بازی همواره قابلیت زدن ایده‌های جدیدُ داشته باشه. نفرات هم می‌شه 13 بعلاوه شاه باشه هم 10 بعلاوه شاه. در دومی شهربان‌ها حذف می‌شن؛ قتل‌ها سخت‌تر می‌شه و بستگان نقش مهم‌تری پیدا می‌کنن.

مواردی که فعلا به ذهنم می‌رسه این‌ها هست. شما هم حتما مواردی در ذهن دارید. هرچی پیشنهاد دارید بفرستید برام. وارد فیلتر می‌شه و تهش یه بازی بهتر تحویل‌تون می‌دیم.:دی

1. تمامی قتل‌ها به جز مرگ شوالیه توسط شوالیه باید یکسان و به روش مسمومیت باشه.
2. شهربان نباید محدودیت قتل داشته باشه؛ به جاش امکان لو رفتن براش ایجاد بشه به شکلی بهتر از این دور.
3. سهمیه قتل بستگان بشود 2.

در مورد شاه، کلیت بازی همین خوبه به‌نظرم که همه‌چیُ نگه و همینی که امیر بازی کرد در واقع. منتهی یک بند اضافه بشه: اگر شاه در مورد خیانت شخصی، به قطعیت برسه، روز بعدی سر از تن طرف جدا بشه و این جدای از اعدام هست. قطعیت هم منظور علم هست نه احتمال بالای 90 درصد.
اینم اضافه کنم که اعدام خیلی مهمه در بازی. ممکن بود به اعدام نکردن شهربان جنوب ببازید. نمی‌دونم چرا کسی حواسش نبود و یکی یک نمره منفی گرفتن اعضای وفادار.
آها بدل هم دو تا زیاده. بشه یدونه. به قول آرش نقش‌های محافظتی داشته باشیم به جاش.

تو فکر این هستم که بشه اطلاعات بیشتری هم وارد بازی کرد و نقش بستگان در حالت 13 نفره هم کمی مهم‌تر بشه و روند به شکلی باشه که قشنگ طرف فکر کنه که خیانت بکنه یا نه. با این قوانین منم باشم اگه مرض نداشته باشم، نفر اول و دوم خیانت نمی‌کنم. نفر سوم چرا.

قوانین و زمان پرسش‌ها و نامه و ... که گفتم باید دقیق‌تر باشه. نقش اعضای شورای دربار خوبه به‌نظرم؛ صرفا مشاور اعظم جای کار داره. شاید اونم تبدیل شد به فردی با یک قابلیت یا همه شدن با دو قابلیت. در این حالت دوم، کارایی رئیس در شب هم بیشتر خواهد شد.

میزان فعالیت اعضا هم محدود باشه خوبه. روزهای آخر می‌شه بیشترش کرد. یه حداقلی هم باید بذاریم. حالا این بازی چون خیلیا گفته بودن ممکنه کامل نباشیم یا وسطش بریم یا کمرنگ باشیم، منم سخت نگرفتم.

در آخر اینم بگم که بازی نباید معما باشه که شما اطلاعاتُ بذارید کنار هم و به یقین برسید. این نوع بازی، بد هست به‌نظرم. بازی خوب از دید من اونه که اطلاعاتی دارید که برخی احتمالاتُ برایتون بالاتر می‌بره. اینا رو می‌ذارید کنار بازی بازیکنا و شواهد و قرائنی که هست و خودتونُ می‌ذارید جای طرف مقابل و تصمیم می‌گیرید. تئوری بازی‌ها در واقع. که قطعیتی وجود نداره، ولی می‌شه بهترین تصمیمُ گرفت. البته، مافیا بازی تصمیم‌گیری هم هست. بعضی وقتا تجربه می‌گه که بهترین تصمیم، درست نیست. باید برعکسش عمل کنید. و ایناست که چنین بازی‌هاییُ جذاب می‌کنه و می‌بره فراتر از معما.

مخلصم. برقرار و پایدار و شاد باشید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
دربار
پسندها
10
امتیازها
0
تشکر میکنم از پویا و آرش که زحمت کشیدن و بازی و نوشتن و اجرا کردن، برای تنوع چنین بازی های جمع و جوری خیلی خوبه برای روزایی که کسی زیاد وقت نداره.

من خود بازی رو هنوز به طور 100 درصد درک نکردم که بخوام خیلی نظر بدم.

در زمینه پست ها و استراتژی که بهترین بازی رو آرش انجام داد و به نظرم بهتر از همه درک کرده بود بازی رو و برد خائنین رو حلال کرد. ولی مثلا اگه مشاور اعظم هم رئیس میبود باز هم میبردن خائنین به نظرم به فرض خائن شدن داداش شاه و این میتونست خیلی ناجور باشه. باید یه جوری برد به فعال بودن در روز گره بخوره که این اتفاق نیوفته.

پویا اشاره کرده بود که بازی ها باید طوری نباشه که بشه حلش کرد مثل جدول، و در نهایت باید اطلاعات و بگیری و بر اساسشون تصمیم بگیری که این خیلی هم خوبه ولی بازی هایی که بشه حلش کرد هم بد نیست صرفا نباید معماش آسون باشه.

از اشکان هم تقدیر میشه به عنوان یکی از بهترین شروع ها خیلی تلاش کرد و پر انرژی بود.

این شخصیت ساختن هم خوبه و حال داد، امیدوارم این بازی همیشه همین شکلی برگزار شه.

تشکر ویژه هم از امیر که حضورش فرهیختگی بازی ها رو خیلی بالا میبره هرچند حوصله مافیها رو نداره دیگه.

به امید دیدار و بازی های جذاب تر.

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
سلام.

خیانت در دربار، تجربه خوبی بود. این بازی قرار نبود برای من جدی باشه. من شاه رو در حالی شروع کردم، که نمی خواستمش، به تصور اینکه جدی و تاثیرگذار نیست قبولش کردم ولی با اتفاقاتی که تو بازی افتاد برام جدی شد به حدی که هر نیم ساعت تاپیک رو چک می کردم بلکه مغزم لحظه ای آروم بگیره از چیزایی که توش رژه می رفت :دی. صحبتی که با پویا کردیم، شاه با توجه به احتمالات صحیح بنا بود که خیلی زود حذف شه، منتها همونطور که معتقدم، زندگی فراتر از احتمالاته، اتفاقات طوری پیش اومد، که شاه بقدری جدی شد که حالا آرش اونو جزو بیگناه دسته بندی می کنه و اشکان از شاه توقع در آوردن بازی داشته، در حالی که من قرار بود بهلول بی مسئولیتی باشم که هدفی میده و تا زمان حذف شدنش از بازی به بازی رنگ میده :دی زندگی همینه و هیچ چیز زندگی با هیچ قائده و قانون علمی و واقعی قابل پیش بینی نیست و تقریبا خیلی چیزا هم دست ما نیست، این بزرگترین چیزیه که من از قبل میدونستم و با این بازی برای بار هزارم برام اثبات شد. :دی

این بازی یه بازی استدلالی هست،از قضا قراره مافیا نباشه، در نتیجه تو طراحیش از میزان پست به حد قابل توجهی کاسته شده، تا جایی که میشه کلا پست نداد و بازی کرد و البته برد :دی و از طرفی قراره بازی حل معما هم نباشه، در نتیجه تو پازل هایی که میچینی همیشه جای خالی هست که با هیچ هوش و درایتی نمی تونی پرش کنی، اما به شدت بازی ای هست که کمک می کنه آدم بتونه قدرت تصمیم گیری و تصمیم سازی رو توی خودش رشد بده و تو چالش های جدی خودآگاه و ناخودآگاه، خودش رو محک بزنه. و علت اینکه این بازی برای من اینقدر جدی شد هم همین بود. به نظرم ذهنم در این مقطع نیاز داشت در این حجم از عدم قطعیت، تصمیم سازی کنه، و یاد بگیره که خیلی از بخش های پازل زندگی، ناقصه و همیشه قرار نیست همه چی جور باشه تا تو تصمیم بگیری. و من این بازی رو دوست داشتم.

خب من به عنوان شاه، با توجه به توافقی که با پویا کردیم و همونطور که خودش گفت، قرار نبود در روند بازی دخالت کنم و به نوعی اون رو دستکاری جدی کنم. خیلی جاها اطلاعاتی داشتم که اگر به بازی اضافه میشد، شاید می تونست یه روند هایی رو کند و یه روند هایی رو تسریع کنه، اما اوایل بازی خودم نخواستم و بعد هم که بازی برام جدی شد، وقتی خواستم وارد بازی کنم، با این جمله صحیح و دقیق پویا روبرو شدم که : " من سهمیه های قتل بنا به خواست خودت بر اساس عدم دخالت مستقیم تو دادم، اگر بنا بود طور دیگه باشه، سهمیه هارو طور دیگه ای میدادم" که کاملا هم درست بود و به نظرم اصلا طراحی این بازی اینطور قشنگ تره که شاه صرفا بازی رو سخت یا آسون تر کنه، نه اینکه خودش بازی کنه.

به همین دلیل، من خودم رو بیگناهی نمی دونم که مستحق برد بودم، چون اساسا من بیگناه نبودم، و برد و باخت هم مال شاه نبود، مال وفاداران به شاه بود :دی در واقع من اگر به جای شاهزاده، برادر شاه رو معرفی می کردم، صرفا خوش شانسی رو به وفاداران تقدیم می کردم و " تصمیم اتفاقی " بهتری می گرفتم. ولی برنده ؟ نه. چون از نظرم شاه در این بازی برد و باخت نداشت :دی

با این توضیح می خوام بگم که اتفاقا از نظر من، خائن به برد نزدیک تر بود، چون بیشتر تلاش کرد، و بیشتر بازی رو فهمید در نتیجه بعد از اینکه قمارش در روز سوم بازی جواب نداد تصمیمات و رفتار پخته تری رو اتخاذ کرد. در نتیجه به نظرم کاملا مستحق برد بود.

نکته بعدی انفعال شدید وفاداران بود و انجام ندادن اکت های لازم بود -بجز دوست جدیدمون اشکان، اونم در دو یوزر :)) - ،در واقع تقریبا هیچ کس از وفاداران تلاشی برای سوار شدن روی قوانین نکرد، استدلال جدی نکرد و حتی اکت های به موقع و درست هم انجام نداد، که تک نمونه بخوام ازش نام ببرم، عدم اعدام شهربان جنوب و نگه داشتن حق رایش بود. و اصولا در بازی استدلالی که پست هم میتونی بدی یا نه و پست هم محدوده، این اکت ها مثل اعدامه که مرز بین وفادار و خائن رو می تونه روشن کنه و وقتی تو یک بازی هیچ اکتی از سمت ساید وفادار انجام نمیشه، بدیهیه که اون ساید به برد دورتر باشه.

عملا همون احتمال بردی هم ک وفاداران بهش رسیدن در آخر بازی، صرفا حاصل قمار ناموفق رئیس خائنین آرش و اطلاعات وارده از سمت شاه بود. در حالی که وفادار برای برد، باید اکت نشون میداد و هیچ اکتی از این ساید وارد بازی نشد. (حتی استدلال های اشکان هم روی همین دوتا موضوع بود). در حالی که اکت های درست آرش، از جمله بازیش رو احتمال های بازی و نقش بازی کردن خودش و نزدیک کردن شهربان شمال به اعدام، اکت های درستی بود که انجام داد و واقعا باید بهش تبریک گفت. به هر حال آرش مرض بازی کردن داره، و طبیعیه که هممون رو بخوره تو این چیزا :)) تصمیم چاوش در عدم پست دادن در عین خیانت رو هم من به لحاظ فنی اکت می دونم و اونم بسیار هوشمندانه بود.

به نظرم بازی ظرفیت خیلی خوبی داره، هم برای یاد گرفتن، هم برای رشد تصمیم گیری های فردی و جمعی و هم از نظر جذابیت و هیجان. باید روش کار بشه، افراد کاملا غائب ازش حذف بشن، اون تغییراتی هم که پویا می خواد رو بهش اضافه کنه تا پخته تر بشه. تبریک به پویا بابت طراحی و تجربه اول چنین بازی ای :دی امیدوارم که ادوار بعد تجربه بهتری از بازی کردن توش داشته باشید، برای شروع که واقعا خوب بود :دی

جدول زیر هم جدول اهداف من بود که اشکان در اون پست خزانه دار، بخش اعظمی از منطق پشتش رو توضیح داد. تکرار اهداف دو شب اول هم صرفا بر مبنای این گذاشته شد بود که تیم خائن احتمالا اقدام به قتل نمی کنه و رو تکرار اصلا حساب نمی کنه و قصدشم در شروع قتل نیست و کشتن شوالیه سالم و کم کردن احتمال شوالیه سالمه، که البته درستم بود :دی گرچه می تونست درست نباشه و قشنگی این بازی عدم قطعیت تمام فرض هاست.

روزظهرظهرظهرشبشب
شب​
روز اولزرین شمال با منسیاه جنوبسپید مرکززرین داداش با منسیاه شاهزادهسفید ملکه
روز دومزرین شمال با منسیاه جنوبسپید مرکززرین داداش با منسیاه شاهزادهسفید ملکه
روز سومشمال، منسیاه جنوبزرین مرکززرین داداشسیاه شاهزادهملکه با من
روز چهارمشمال، منسیاه جنوبزرین مرکزداداش با منسیاه شاهزادهزرین ملکه
روز پنجمشمال، مندست بیل جنوبزرین مرکززرین، داداشدست بیل شاهزادهملکه با من
روز ششمشمال، مندست بیل جنوبدست بیل مرکزداداش با مندست بیل شاهزاده
دست بیل ملکه​

از تصورم بیشتر حرف زدم. دست پویا درد نکنه، به دوست عزیزمون اشکان هم خوش آمد میگم :love:

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
درود مجدد. من امروز چند بار اومدم بنویسم؛ خیلی حوصله نداشتم نمی‌دونم چرا.:))

اول تشکر می‌کنم از دوستانی که تحلیل نوشتن. اشکان هم ننویسه عیبی نداره. وویس‌هاشُ نوشتاری کنیم، 3-4 صفحه می‌شه.:))

کوتاه می‌گم چون همه حرف‌ها زده شده توسط دوستان؛

شوالیه‌ها:
زرین خائن بود. شوالیه خائن اتفاقا نقشی هست که خیلی بازی نداره، چون دیر یا زود لو می‌ری. سورن هم مناسب بود برای این نقش و خوب هم اجراش کرد. مرسی.:دی
وفاداران هادی که نیومده کشتنش؛ و اشکان هم یکی از بهترین بازی‌های دور اولی بود که دیدم؛ در همین بازی ای که خودش می‌گه بد بود. شوالیه عملا برای کسی هست که صرفا در فضا قرار بگیره و بازیُ درک کنه برای ادوار آینده. علت انتخاب افراد هم همین بود که خودشون گفتن نقش مهم نده. سورن هم گفته بود مهم بودنش مهم نیس. فقط خائن باشه.:)) اشکان اما از نقش فراتر رفت و نقش اساسی داشت در استدلال‌ها و پیشبرد بازی به عنوان شوالیه. حالا یه فرض غلطی داشته در ذهنش، خیلی مهم نیس به نظرم.

شهربان‌ها:
شهربان به‌نظرم نقشی هست که قابلیتش زیاده هم در نقش هم بازی. و خب هر سه هم بازی نکردن. باز امین یه پست خوب داد. دمش گرم. دو تای دیگه فقط اطلاعات دادن.:دی یکی از اهداف شهربان باید بحث برای پیدا کردن رئیس باشه که نیاز هم نشد البته. از این دوستان هم تشکر می‌کنیم. ادوار بعدی فعال‌تر خواهند بود به امید حق.:دی

اعضای شورا:
آرش واقعا عالی بود بازیش. اهدافش هم اگه راضی نیس یا بد بوده اون دو مورد که باهم زده، بذاره به پای دور اول بودن. آرش همون‌طور که امیر گفت مرض بازی داره و خیلی فکر کرده و وقت گذاشته روی این مسائل در سال‌های اخیر. اینه که برای بازی هم اگه حتی وقت نذاره از نظرم یک گام از بقیه جز دو سه نفر جلو هست. وقت بذاره با فاصله اول هست در زمینه ایده و این که چه باید کرد.:دی
خیلی تو نقشش فرو رفته بود و اینم به نظرم از دلایل اصلی بازی خوبش بود. کمترین شک‌ها رو هم بهش داشت با این که بدیهی ترین اطلاعات ممکنُ وارد بازی کرد. و این یعنی یک بازی درست و کامل. آفرین. برد هم کاملا حقش بود حتی اگه نمی‌بردن.:دی
فری تا جایی که بود به نظرم به اندازه و دقیق بازی کرد و کاملا راضی هستم ازش. مرسی. محمدحسین هم بازیُ خوب دنبال کرد و اگه از وسواسش کم کنه و راحت‌تر نظر بده خیلی خوبه.
سحر تا بود فعالیت خوبی داشت. آفرین دختر. اشکان هم وقتی به جاش اومد واقعا عالی بود و کاملا حق مطلبُ ادا کرد. من حقیقتا حسرت می‌خورم چرا زودتر نیاوردیمش. یک یا دو گزینه دیگه هم داریم در ادامه فصل.:دی

بستگان:
دوست عزیزم محمد چاوش که عالی بود هیچی.:دی
آریا و عرفان هم فعالیت خوب و متناسب با تم بازی داشتن. مرسی. کار خاصی هم نمی‌شد کرد به عنوان بستگان.

شاه:
هیچ شاهی به نظرم نمی‌تونه این‌قدر کامل و دقیق هم حق مطلبُ ادا کنه، هم بازیُ پرطراوت بکنه و هم مطابق با میل گاد اطلاعات بده و هم این‌قدر خوب هدف بده. همه کارها رو باهم به بهترین شکل ممکن انجام داد امیر عزیز و خوش‌حالم که لذت برده. ما هم بسیار کیف کردیم.
حس می‌کنم هر توضیحی بدم ازش کم کردم. صرفا به این جمله اکتفا می‌کنم: در زمینه سیاست و مدیریت، یه کلاس بذار شرکت کنیم.:دی

سپاس از همگی. به زودی مدال‌هایی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
خب. با سپاس از همگی، مدال‌ها رو هم به رسم یادبود اهدا می‌کنیم:

مدال گناه‌کار برنده به آرش، امین و سورن و البته چاوش. ۵ امتیاز.
مدال بهترین استدلال به اشکان. ۵ امتیاز.
مدال بهترین ایده‌پردازی (مدال آرش بود این؟:))) به چاوش. ۵ امتیاز.
مدال بازیگر برای فرورفته‌ترین در نقش به آرش و امیر. ۵ امتیاز.

جایزه ویژه گاد برای بازی عالی در دور اول به اشکان: ۵ امتیاز.

جایزه ویژه گاد برای شاه گرامی و نمایش زیباش ۱۰ امتیاز. به امیر.

جایزه بهترین بازیکن به آرش: ۱۰ امتیاز.

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین