برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور شانزدهم مافیا | خون‌بَس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
رضا
محمدحسین

پاسخ‌ها رویت شد.
اولویت‌ها رو به گاد دادم. بین همه.

در انتهای فاز، پاسخی به پاسخ‌هاتون داده خواهد شد. اولویت هم که امین می‌گه ته فاز.

پیروز باشید، اگر در خدمت شر هستید.

• Love
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mamalgr
مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
محمد حسین

پیشنهاد هادی پیشنهاد خوبیه، ولی کاش کسی جز هادی این رو مطرح کرده بود چون از نظر من تنها بازیکنی هست که قطعاً مافیا نیست ولی احتمال جلاد بودن رو متاسفانه داره :دی دلایل ام رو هم الان میگم و فکر کنم اگر هادی هم خودش رو بگذاره جای من بهم حق بده. بنظرم جلاد این بازی بین رامتین و هادی هست. برای من احتمال 50-50 هم دارند کاملاً. رامتین برای من فرم بازیش شبیه بیگناهی خودش نبوده، و اگر جلاد باشه جلادی هست که تصمیم گرفته بره تا سه تای آخر و دنبال بازی ریسکی و اعدام نبوده. از طرف دیگه هادی اگر جلاد باشه کاملاً الگوی برعکس رامتین رو در پیش گرفته و جلاد ریسک پذیر و به دنبال اعدامی بوده. فرم بازی رامتین برام مشکوک تره، ولی یه چیزی رو هم در مورد هادی من نمیتونم هضم کنم که اگه بهش برنمیخوره که دارم سوال میپرسم دوست دارم بهم جواب بده :دی هادی وقتی بازی شروع شد، طبق معمول بصورت حسی یک اتهام داشتی و اون اتهام من بودم. داخل پست 39 این رو گفتی. بعد اگر اشتباه نکنم من پستی ازت ندیدم تا فاز اعدام اختیاری رد شد. پست بعدی تو در فاز اعدام اجباری داده شد که پست 105 و بعد از اون پست 113 هست. تو معمولاً وقتی به یه نفر ابراز حس بد میکنی، روش میمونی. چی شد که که من رو بیخیال شدی و تارگت فورس تو شد آرش. شاید اشتباه فکر کنم ولی اگر جای من باشی منطقاً به این فکر میکنی که ممکنه هادی جلاد باشه و به این نتیجه رسید شاید محمد حسین قابل اعدام نیست پس بذار برم برای آرش. و اینکه فاصله بین پست هات هست و دقیقاً اتهام به آرش رو از فاز اعدام شروع کردی یه مقدار برای من یه جوریه. نمیدونم. اگه میشه در موردش صحبت کن.

سلام برادر :دی

اول اینکه خوشحالم به بازی اضافه شدی بالاخره ، دوم هم اینکه بهت حق میدم رو من تارگت جلاد بودن بذاری، البته که فقط خودم می دونم شهروند 1000 عه این بازیم :دی ولی خب کاش پستم رو دقیق تر می خوندی برای جلاد نبودنم :دی من گفتم اگه اکثریت با پیشنهادم مخالفت کنند، مشکلی با رای به کسی دیگه ندارم . ولی این رو در نظر بگیر الان زور مافیا بسیار کمه و اعدامی دیروز هم بنظرم بعد از پایان فاز مشخص بود بین تو و رضاس . جدا از اون، من اگه جلاد بودم چه نیازی بود بیام اسم رامتین رو بدم امروز ؟ وقتی میشد خیلی راحت رضا رو اعدام کرد بدون دردسر ؟ اعدام کردن رضا این فاز راحت تره یا رامتین ؟ پس اندکی تامل کن میبینی نیتم خیر هستش بابت اون پیشنهادی که دادم .
خب این یعنی اگه جلاد درست پیش بینی کنه احتمال برد جلاد از شهروند و مافیا بالاتر می زنه، اینو که قبول داری ؟ اگه شهروندی باید تلاش کنی احتمال برد جلادُ کم کنی دیگه :دی

اینکه میگی چرا رو حسم نموندم، یکی از اصلی ترین دلایلش گیر آبکی ای بود که آرش ازت گرفت و بلکل حس مرض دیدم تو پستش . بخاطر همین کلا نظرم رفت رو آرش .

و در نهایت، با نهایت تاسف و تاثر، اگه روی رامتین اجماع نشه، ترجیح میدم به تو رای بدم . چون معتقدم به احتمال بسیار زیاد جلاد اسم رضا رو داده برای گاد . با اینکه رضا برام گناهکار تره ولی اگه روی رامتین اجماع نشه دوست دارم شما از بازی تشریف ببری بیرون :دی

شاید بگی چرا گناهکارِ درصد بالارو ول می کنی ولی میگی به تو رای میدم ؟ خب جواب ساده س ، چون احتمال بالا جلاد اسم رضا رو داده و اگه رضا رو اعدام کنیم و مافیا هم باشه، اونجوری دیگه بالاترین احتمال برد برای جلاد هست و نه شهروند !

من نمی دونم چند کلمه صحبت کردم و اینکه فوتبالم هست :دی شاید نرسم بیام پست بدم . ولی پستارو می خونم

امیدوارم گوش بدید به پیشنهادم چون ارزش ریسک رو داره . اگرم اکثریت مخالفت کردند به محمد حسین رای بدید تا جلاد بازیو جلو نیوفته .

فعلا بدرود :دی

• Like
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
نیت هادی خیر بود. تایید می‌کنم.

• Like
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
از نظر من محمدحسین و رضا جفت دارن خوب بازی می کنن اگر مافیا آن. محمد حسین دلایل قشنگی آورد اما پاراگراف سوخت که راجع به یار بودن با آرش تو دوز ۱۱ صحبت می کنی پاراگراف اولت رو نقص می کنه از نظر من. و به این معنیه که کاملا استراتژی خود زنی از جفتتون بر میاد. مهدی حامدی یه حرف قشنگی می زد. می گفت خودزنی زمان باخت رو هر مافیایی می کنه. هنر اینه که زمانی که داری می بری خودزنی کنی :دی یه چیز دیگه، دستت درد نکنه زمانی که پست های من تموم شده بود ازم سوالی نپرسیدی و این جوانمردی رو می رسونه. اما مگه ۶۰ درصد فکر نمی کنی پویا مفیستوئه؟ اون هم گفت دیگه سوالی نمی پرسه.
جدا از این‌، یکی از دلایل اصلی شک من به شخصه به محمدحسین، تفاوت بازیش با بی‌گناهیشه. جویای حقیقت رو من اولین بار با بازی بی‌گناهی تو شنیدم اگر اشتباه نکنم. تو این بازی دورترین بازیکن از این بودی.

.........
راجع به پیشنهاد هادی، محمدحسین یه حرف قشنگ زد. اونم اینه که هادی خودش ممکنه جلادی باشه که اسم رامتین رو داده. اما در میاد اینطوری. در این صورت اگر در ۴ نفر رفتیم و هادی نمرد. خودش جلاده. در کنارش می تونیم مثلا تصمیم بگیریم امین کی پی جای رامتین اعدام شه. یا خود هادی اگه راضیه. یا خود من حتی ولی من راضی نیستم. :دی

جدا از این. بازی هادی به جلاد نمی خوره. این که این ایده رو داده هم باز به جلاد نمی خوره. یعنی فکر می کنید اومده رامتین رو انتخاب کرده و رضا و محمدحسین رو ول کرده؟ کی جز من با این ایده موافقت کرد کامل؟ هیشکی. خیلی ریسکه جلاد اینکار رو کنه.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Franking

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
گاد

تا این‌جا پویا
۲۴۰۰ کلمه، محمدامین و رضا ۲۳۰۰ کلمه، هادی ۱۵۰۰ کلمه و محمدحسین ۱۴۳۰ کلمه حرف زدن. بقیه زیر این عددها هستن. خلاصه و مفید صحبت کنید که محدودیت ۳۰۰۰ کلمه در روز آخر فاز نرسید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
من فعلا حرفی دیگه نمی زنم تا بعد رای گیری اولیه پس. کسایی که با ایده هادی موافقن لایک کنن این پست رو ولی.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
هادی

هادی بنظرم با اینکه اگر بیگناه باشی و جلاد نباشی تا اینجا خیلی خوب بازی کردی، این لحظات آخر داری دچار اشتباه بدی میشی. چرا؟
ببین تو اصل رو بر مافیا بودن من یا رضا قرار دادی بر اساس اولویت رای. من مافیا نیستم. حالا فرض میگیریم رضا مافیا باشه. اگر رضا مافیا باشه داری این فاز من رو زودتر از رضا از بازی میدی بیرون که در واقع مشخصاً رضا حتی اگر خودم رو جای شما بگذارم بر اساس اولویت رای گناهکارتر از منه. این باز توجیه پذیره البته، چون نهایتاً رضا رو بعداً میدید بیرون با اینکه بنظر من منطقی نیست چنین کاری رو انجام بدید و بازی رو سخت کنید. مسئله بدتر اینه که رضا هم مثل من مافیا نباشه. یعنی شما اول من رو میدید بیرون میخونه بیگناه. بعد اگر تیر مافیا بنشینه، فاز بعدی 4 نفر در بازی هستند که یک مافیا، یک جلاد، و دو بیگناهه. یکی از اون بیگناه ها رضاست که شما قراره قطعاً اعدامش کنید احتمالاً، چون به این احتمال فکر نکردید که شاید در اشتباه بودید. این سناریو رو در ذهنتون مرور کنید تا ببینید چقدر وحشتناکه. من بیگناه هستم و اگر واقعاً مطمئن بودم که اعدامم در ادامه بازی رو براتون خیلی راحت تر میکنه مخالفت نمیکردم. الان احساس مسئولیت ام ایجاب کرد بهتون بگم.

مسئله بعدی اینکه گفتی جلاد بین من و رضا این فاز اسم داده. ممکنه اینطور نباشه اتفاقاً. همونطور که الان همه در بازی دنبال جلاد هستیم، منطقیه که این فاز جلاد هم کسی که بازیش بیشتر شبیه جلاد بوده رو اسمش رو داده باشه. اتفاقاً بنظر من جلاد نه تنها اسم من، بلکه با احتمال کمتر اسم رضا رو هم نداده به گاد. من نقش جلاد رو یک بار بازی کردم و میتونم تا حدودی بفهمم جلاد میتونه برای هر لحظه از بازی چطوری پلن داشته باشه.

محمد امین

از نظر من محمدحسین و رضا جفت دارن خوب بازی می کنن اگر مافیا آن. محمد حسین دلایل قشنگی آورد اما پاراگراف سوخت که راجع به یار بودن با آرش تو دوز ۱۱ صحبت می کنی پاراگراف اولت رو نقص می کنه از نظر من. و به این معنیه که کاملا استراتژی خود زنی از جفتتون بر میاد. مهدی حامدی یه حرف قشنگی می زد. می گفت خودزنی زمان باخت رو هر مافیایی می کنه. هنر اینه که زمانی که داری می بری خودزنی کنی :دی یه چیز دیگه، دستت درد نکنه زمانی که پست های من تموم شده بود ازم سوالی نپرسیدی و این جوانمردی رو می رسونه. اما مگه ۶۰ درصد فکر نمی کنی پویا مفیستوئه؟ اون هم گفت دیگه سوالی نمی پرسه.
جدا از این‌، یکی از دلایل اصلی شک من به شخصه به محمدحسین، تفاوت بازیش با بی‌گناهیشه. جویای حقیقت رو من اولین بار با بازی بی‌گناهی تو شنیدم اگر اشتباه نکنم. تو این بازی دورترین بازیکن از این بودی.

فدای روی ماهت بشم که توی بازی هم همیشه از من تقدیر جویای حقیقت میکنی :دی من این دور واقعاً گرفتار بودم ولی تلاش ام رو در حد توان کردم و جویای حقیقت بودم. اینکه بهش رسیدم یا خواهم رسید بحث دیگه ایه و میتونید بعد از بازی تحلیل ام کنید. محمد امین من دور سیزده بیگناه بودم، و اگر یادت باشه تو سناتور مافیا بودی. من تنها کسی بودم که به اشتباه تا آخرین لحظه ازت دفاع کردم، و تنها کسی بودم که به اشتباه اولویت رای آخر رو بهت دادم. رجوع شود به دور سیزده صفحه 38. بعد سر همین اشتباه ام کل بازی روی من فشار آوردند و نهایتاً هم من رو اعدام کردند و افسوس خوردند. میخوام بگم درسته که من باید سعی کنم بهترین تصمیم ها رو بگیرم ولی هیچوقت تضمینی نیست که محمد حسین همیشه درست بازی کنه. انتظار غلطی هست این. منظورت رو میفهمم و لطف داری، منتهی بدیهیه که منم خیلی جاها اشتباه کنم. تازه اون بازی من به تو تنهایی اولویت آخر دادم، این بازی که لااقل در بیرون دادن مافیا سهم داشت اولویت ام.

نهایتاً اینکه هر چی گفتم برای این بود که ذهنتون رو باز کنم و به بازی کمکی کرده باشم. من بیگناه هستم. جلاد هم بنظر من بین رامتین و هادی هست.

• Love
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
محمدحسین عزیزم دو بار گفتی رضا هم ممکنه بیگناه باشه. خب مافیای جز رضا رو تو کی میبینی؟ چیزی مد نظرت هست؟

قربونت برم من خدا نکنه عزیزم :دی
ببین دور ۱۳ تو درست بازی کردی. اتفاقا خیلی جویای حقیقت بودی. من درست بازی کردن رو پیدا کردن مافیا نمی بینم. با این correlation دارن. چون اشتباه کردی دلیل نمیشه جویای حقیقت نبوده باشی و درست بازی نکرده باشی. من اگه تو اون بازی بودم هرگز محمدحسین رو اعدام نمی کردم. مسئله این نیست که اینجا داری اشتباه بازی می کنی و به افراد اشتباهی رای می دی. مسئله اینه از نظر من جویای حقیقت نیستی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: FM

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
جدا از این. بازی هادی به جلاد نمی خوره. این که این ایده رو داده هم باز به جلاد نمی خوره. یعنی فکر می کنید اومده رامتین رو انتخاب کرده و رضا و محمدحسین رو ول کرده؟ کی جز من با این ایده موافقت کرد کامل؟ هیشکی. خیلی ریسکه جلاد اینکار رو کنه.
اینکه جلاد بیاد یه همچین حرکت ریسکی بزنه از هادی بر میاد به نظرت؟ ؟ من نمیگم احتمالش خیلی کمه که جلاد باشه ولی اینکه بیاد چنین ریسکی کنه معنی نداره، از آدمای عجیب غریب مثل پویا بر میاد ولی از هادی نه:دی برای مثال اگر هادی چنین ذهنیتی داشت توی کل بازیش نمود پیدا میکرد، هدف از این کار صرفا لذت بیشتر و بالا بردن ریسک و هیجان بازی برای خودش هست، به غیر از پویا هم توی بازیکن دیگه ای ندیدم جدا، شاید یکمم امیر. منظور اینه که هادی بازیکنی نیست که خارج از باکس فکر کنه.

درباره بحث رضا چون شک مافیاست و قراره امشب جلاد پیدا کنیم، من بحث و به فردا موکول میکنم باهاش ضمن اینکه دیگه وقت هم تنگه برای اون بحث، ولی تا این لحظه مافیای من از بین رضا و محمد حسینه. و جلادم از بین رامتین و هادی و ممل هستن.

محمد امین اون تیکه که گفتی پاسخ ندادم، هدفت چیه از اون سوال؟ سواله این بود وقتی دیدم پویا اومده روت چرا من اومدم؟:دی من شاید درباره اون فاز اصلا صحبت نکنم یعنی بعد از بازی هم حتی. و اینکه الان بخوام جواب بدم زیاد به روند بازی ربطی نداره مگر برای هلن بودن یا مفیستو بودن که پروندش برای من بستست، اگر تو هم هنوز شک داری به نظرم هرچی هم صحبت بشه همون شکت باقی میمونه و هیچ راهی نداره که صفرش کنی.

• Love
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
بیخودی لقب به هم دیگه نبخشید.
جویای حقیقت منم. چون مدت‌هاست بی‌گناه بازی نکردم، فکر کردید خبری هست.:))
مدال‌ها رو هم با روباه صحبت کردم در حین این دور. قراره یه تغییراتی بدیم. جستجوگر حقیقت می‌شه مدال پویا. اقتدار و صلابت می‌رسه به مهدی و در نتیجه امین می‌شه عملکرد موذیانه. این خیلی دقیق‌تر خواهد بود.

فری، جواب منم بده تا عصبانی نشدم. پاسخ کوتاه هم بود سوالام.

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
محمد حسین

اصلا این حرفتو که جلاد اسم رضا یا تورو نداده قبول ندارم .
تا قبل از این که من بیام پیشنهاد بدم، بیش از یک روز از بازی گذشته بود . و تمامی حضار هم آماده بودند به رضا رای بدند تا بیرون بره . هیچ کس هم دنبال جلاد نبود :دی فکر می کردم دلایلم برات قابل قبول بوده . الانم اگر شهروندی، بهترین حرکت برای این فاز همین پیشنهادی هستش که من دادم . اگه شهروندی به خودت بیا (!)

اینکه میگی شاید جفتتون شهروند باشید محتمله، ولی احتمالش بسیار بسیار ناچیزه :دی نمیشه احتمال زیاد رو ازش فاکتور بگیریم و بیایم بر اساس احتمال بسیار کم تصمیم بگیریم .

جدا از این مسائل، از شهروندا خواهش می کنم حتی اگه نمی خوان به رامتین رای بدند، به رضا رای ندن ! محتمل ترین فرد برای اعدام رضا بوده و اصلا همین اصرار رامتین برای اعدام رضا منو بیشتر به جلاد بودنش مشکوک می کنه .
اگه نمی خواید به رامتین رای بدید، به محمد حسین رای بدید . منم اگه ببینم احتمال رای اوردن رامتین ناچیزه ، به محمد حسین رای میدم .

الکی الکی نباید بازی ای که به اینجا رسوندیم رو دو دستی تقدیم جلاد کنیم .

این فاز من رای م رامتینه، امیدوارم هرکسی شهرونده به عواقب پیشنهادم فکر کنه و ببینه ما چی گیرمون میاد و چیو از دست میدیم با این حرکت :دی وقتی بهش فکر می کنید میبینید می صرفه برامون .

ضمنا به حرفای رهبرمون هم دقت کنید، 4 تا شلوار و پیراهن :)) بیشتر از هممون پاره کرده :دی

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
محمدحسین عزیزم دو بار گفتی رضا هم ممکنه بیگناه باشه. خب مافیای جز رضا رو تو کی میبینی؟ چیزی مد نظرت هست؟

ببین دور ۱۳ تو درست بازی کردی. اتفاقا خیلی جویای حقیقت بودی. من درست بازی کردن رو پیدا کردن مافیا نمی بینم. با این correlation دارن. چون اشتباه کردی دلیل نمیشه جویای حقیقت نبوده باشی و درست بازی نکرده باشی. من اگه تو اون بازی بودم هرگز محمدحسین رو اعدام نمی کردم. مسئله این نیست که اینجا داری اشتباه بازی می کنی و به افراد اشتباهی رای می دی. مسئله اینه از نظر من جویای حقیقت نیستی

اینکه محمد حسین میگه انتظار نداشته باشین منِ بیگناه همیشه جویای حقیقت باشم و گناهکار براتون پیدا کنم درسته، ولی بحث سر اینه که تلاشی وجود نداشته براش نه که موفق نبوده. محمد حسین توی دور اولش یک پست میداد با اون همه گیج زدنای دور اولش اما جمله به جمله هر پستش داشت له له میزد برای گناهکار پیدا کردن و میشست تفکیک میکرد و نقطه هارو وصل میکرد به هم، اینا توی بازیش نیست ولی و همیشه یکی دوساعت میاد یک سری جواب میده و میگه به فلانی و ....شک دارم و بعد میره میاد رای میده و..... اون ذوق و عشق بازی رو درش ندیدم من هم و صادقانه پست های این دورشو میخونم حس ناامیدی ازشون میگیرم:)) نمیدونم شاید اینم شانس مایه، یه بار رهبر بیگناها شدیم، یکی شد اشکان، یکی شد رضا(اگه بیگناه باشه) یکی شد ممل که فاز سوم میاد میگه: هی میگفتم شهر به من نیاز داره نهههههههه:))

خیلی خرید در کل و از بیگناها راضی نیستم.:))

به غیر از عشقم هادی البته:love:

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
اوه اوه اوه اوه. یه مروری تو پست‌ها می‌کردم یه چیزی دیدم که شگفت‌زده‌ام کرد. فعلا نمی‌گم چیه، ولی نتیجه‌اشُ اول فاز بعد یا شاید هم آخر این فاز بهتون می‌گم. تاییدیه حرفمُ باید از آرای نیم ساعت دیگه‌تون بگیرم تا مطمئن بشم.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19

به این خیلی فکر کردم محمد امین چون بنظرم این بازی پتانسیل عجیب غریب شدن رو داره کاملاً در اون صورت. رضا بالاترین احتمال مافیا رو داره قاعدتاً. اگر رضا نباشه، من شخصاً مافیای خودم رو بین کسانی میبینم که وقتی آرش در موضعی بوده که احتمال اعدام داشته یا داشته اعدام میشده تغییر موضع دادند. هادی بنظر من مافیا نیست و فقط احتمال جلاد داره. تو در درجه بعدی قرار میگیری منتهی با دوز کمتر از هادی. دلیلش هم اینه که جنس تعاملات تو و آرش و دوگانه ی شدیدی که توی بازی داشتید برای من لااقل فیک ننشست. برای اینکه بعد بازی بهم نخندی نهایتاً میگم زیر 10% تو هم ممکنه باشی :دی رامتین اولویت فاز یکش به آرش یه کمی با بازیش نمیخوند که بنظرم این احتمال وجود داره که آرش رو دم اعدام دیده و میخواسته سفید بشه بعدش. فاز بعدی هم اول گفت محمد امین مشکوکه ولی بعدش که دید جو دوباره داره روی آرش برمیگرده موضع اش یکجا برگشت روی آرش. نفر بعدی امین کی پی هست. امین بنظرم متن بازی سالم تری داره ولی موضع اش در مورد آرش کمی مشکوک و در نوسان بوده. فاز قبلی هم لحظات آخر رای رو آورد روی آرش که ممکنه دیگه احتمال بالایی به اعدام آرش میداده و خواسته سفید بشه در ادامه. نمیدونم واقعاً. در صورتی که رضا مافیا نباشه، احتمالاً یکی از بین رامتین و امین کی پی مافیاست و یکی بیگناه یا فرعی. در صورتی که رامتین مافیا باشه منطقیه هادیهم جلاد باشه. در صورتی که امین مافیا باشه، یکی از بین رامتین و هادی جلاد و دیگری بیگناهه.

قربونت برم.
اتفاقاً محمد امین اون بازی چون مافیا بودی میگی اگه تو بازی بودم بهت رای نمیدادم. هر بیگناهی فاز بعدش رد شد یه لگدی به من زد. فکر میکنم به نسبت زمانی که برای بازی داشتم این بازی هم جویای حقیقت بودم ولی نظرت برام قابل احترامه. همین چند پست خیلی تلاش کردم به بازی کمک کنم.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
سلام من الان اومدم.

جدا از این مسائل، از شهروندا خواهش می کنم حتی اگه نمی خوان به رامتین رای بدند، به رضا رای ندن ! محتمل ترین فرد برای اعدام رضا بوده و اصلا همین اصرار رامتین برای اعدام رضا منو بیشتر به جلاد بودنش مشکوک می کنه .
اولا کدوم اصرار من به اعدام رضا؟ یه کلمه از من بیاری که اصرار به اعدام رضا داشتم، خودم از بازی میرم کنار.
بعدم اینطوری فکر نمیکنی فاز قبلی دقیقا این گزینه برا خودت و آرش مطرح بود؟ اصرار به اعدام آرش و این که محتمل ترین گزینه بود؟
همین الان اصرارت به اعدام من شبیه جلاد نیست؟
جلاد برای من به احتمال زیاد بین محمدامین و هادیه‌. که محمدامین احتمالش برام بیشتره.

از اونجایی که خودم میدونم جلاد نیستم. به بیگناهان پیشنهاد میکنم به محمدامین رای بدیم، با همین منطقی که هادی گفت ریسک کنیم.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
محمد حسین:

تو که میگی هادی جلادی هست که اسم رامتینو داده که میدونم احتمالش صفر نیست منطقا، با شناختت از هادی میخونه؟ یعنی بیا برای من ذهنیت چنین جلادی و تعریف کن. و اینکه هدفش چی بوده که برد خودش رو به تعویق بندازه و راه سخت و بره؟

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
فری منم دارم می گم هادی بعیده جلاد باشه دیگه :| :دی
راجع به سوالی که پرسیدم. اوکی. بعد بازی از زبونت می کشم بیرون ولی :))
تو و اون فامیلت با من مشکل شخصی دارید بخدا :))
.......
محمدحسین. اوکی
.....
رامتین
اتفاقا به من هم رای بدید خوشحال می شم. رای های اولیه رو ببینم. نظرم رو می گم

• Haha
واکنش‌ها[ی پسندها]: FM
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
من واقعا یه کم انگیزه بازی رو از دست دادم
فکر کنین با اون همه تلاش و شور و شوق بیام آرش رو اعدام کنم و خوشحال بشم از اعدامش بعدش اینجوری یه خل و چل بیاد شخمی شخمی بگه رامتین رو اعدام کنیم و کسی که ظاهرا رهبر بیگناهاس هم تا حد زیادی ازش حمایت کنه‌.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
راستی من با گوشی اومدم قراره پستای کج ک موجی ببینید ببخشید

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
من فعلا به محمدحسین رای اولیه میدم تا رای های اولیه رو ببینم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین