برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور هفدهم مافیا | بزم بزهکاران

رای به اعدام:

• پویا

رای: 0 0.0%
  • رامتین

• یاسین

• مجموع رای دهندگان
    3
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
چه کار مسخره‌ایه این ادعای نقش واقعا! فکر میکردم بازی با ادعای نقش خیلی راحتتر و جذابتره. الان میفهمم چرا انقدر تاکید میشده تو بازیای قبلی و ممنوع بوده.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Franking
Thomas Shelby
پسندها
630
امتیازها
835
مدال‌ها
47
اجماع امروز محمدامین. فردا امین. هرچی باشن با این کار باید برن بیرون.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
من واقعا تا حد ممکن کارم رو کردم برای این شهر. اینجا به بعد خودتون دیگه فکر کنید اگر من گناهکار بودم این کار رو می کردم یا نه.
بازپرس هم الان می تونه راحت از یاسین استفاده کنه.

• Haha
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya
Thomas Shelby
پسندها
630
امتیازها
835
مدال‌ها
47
منم اگه حدس زدن، سفید زیاد داره بازی. هر کی مشکوکه رای بدید. سفیدا بمونن.

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
محمد امین لطفا ببند ، نزار من صدام بره بالا

هم پویا میدونه هم پسرعموم هم اونایی که به من نزدیک هستند ، من الان ارومم پس نزار قاطی کنم :دی افرین پسر خوب، حرف بزرگترت رو گوش کن

من میخواستم کاملا جوانمردانه بدون لو دادن تا اخر بازی کنم ولی خراب کردی همه چیز رو :cautious:

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
خوب خوب خوب، شانس آوردی اشکان :)) عجب ماجرایی شده :دی

انتخاب کنید بین مدعی های نقش به ترتیب قد برن بیرون :دی

• Smile
مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
آفرین پویا :دی اصلا به روضه هاشون توجه نکن :دی هر دو با تیپا بیرون

البته امروز من با تیپا میرم بیرون =))

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
الهی بمیرم :دی

رای به اعدام: محمدامین

کارآموز مافیا
پسندها
132
امتیازها
20
مدال‌ها
4
فکر کنم امروز کم کارترین بازیکن بازی من بودم:دی

یه چیزی اول بهتون بگم، من ساعت 7 و نیم صبح رفتم دانشگاه، الآن 7 و نیم شبه برگشتم، توی این مدت کلا دوتا لیوان آب خوردم، الآن هم اولین کاری که کردم اینه که اومدم اینجا. من (و یه عده دیگه) از عرفان دیشب چندتا سوال پرسیدیم، اومده میگه شما همتون برید کنار میخوام با پویا حرف بزنم. حالا ما رو کلا توی بازی به یه ورتونیم اوکی مشکلی نیست، ولی دیگه انقدر علنی به ما نگید خیار :)) اون چیزی که من به عنوان اسم تاپیک میبینم نوشته دور هفدهم مافیا، ولی طبق معمول شده صندلی داغ با حضور پویا. گفتم که یه وقت فکر نکنید ما علافیم که انقد اینجا نشستیم حرف میزنیم.

پست هاتون رو تا حدود ساعت 4 خوندم، جواب اونا رو میدم و بعدش میرم بقیشو میخونم و میرسم خدمتتون:دی

بحثی بوده مگه که زرگری باشه؟ یاسین اول بازی اومده میگه بین امین ها مافیا هست، میگم خوب اگه فکر میکنی من مافیا هستم بیا دلایلت رو بگو بحث کنیم جوابتو بدم، نیومده هنوز، کلا از اول بازی یاسین خان یه چیزی گرفته دستش میگه این حسمه، میخوام باهاش بازی کنم. بحثی صورت نگرفته که بخواد زرگری یا غیرزرگری باشه. اون چیزای دیگه درباره یاسین هم که میگی فکت توی بازیه، من چیکارش کنم، برو به اونایی بگو که میگن یاسین داره شهروندی بازی میکنه و حس خوب ازش میگیرن.

اون مرغ پختهه دست کی بود؟ بیارش خداوکیلی یکم به این سوال بخنده :)) دنیا برعکس شده همینه ها:دی من با حرف منطقی گناه کار، شهروند رو میدم بیرون، مشکلی هم ندارم. تو اگه به یه مافیا الکی اعتماد کنی میخوای چطوری بازی رو ببری؟ :)) حداقلش اینه که اونجوری شهروند میگه به فکت باختم، با اعتماد الکی ببازه چی داره بگه؟

اینو از روز اول دارم به یاسین میگم، حالا به پویا یا هرکس دیگه ای فکر میکنه من مشکوک به مافیا هستم هم میگم، خطابش به پویای تنها نیست. اگر به من شک دارید به دلایلی که برای خودتونه، بیاید بگید دلایلتون رو، من جواب میدم تهش اینه قانع نمیشید رای میدید به من. ولی بذر نپاشید برای آینده که هی بگین مشکوک مشکوک یهو حالا ساعت 10 یه رای بدید و مافیا فرصت رو مناسب ببینه که منو هم بیاره دفاعیه. من به مافیایی که کل فاز بگیره روی من و به من تارگت بزنه و بتونه بقیه رو قانع کنه میبازم میرم بیرون نوش جونش، ولی جلوی این سیستم سوسکی رای ساخته شدن می ایستم.

No Comment

پویا هم بازی شهروندی من رو دیده که چطوری توی لحظه رایم عوض میشه براساس دیتاهای لحظه ای بازی، هم چون گاد اون بازی تلگرامی بود نحوه تصمیم گرفتن من به عنوان مافیا رو دیده توی گروه که چطور تصمیمم عوض میشه مداوم. دارم بهش میگم این که میپرسی اگه جای فلانی بودی چیکار میکردی رو نمیتونم الان بگم چون باید واقعا جای فلانی باشم، و اینکه چون تصمیمم رو چندین بار در لحظه عوض میکنم اگه ده بار توی یه موقعیت مشابه قرار بگیرم، ممکنه ده تا تصمیم مختلف بگیرم، بنابراین این سوال ها را نمیتونم جواب بدم.

خوب ببینید چی دیدم=)) من و یاسین؟ =)) چی میگی خدایی؟ :دی
ببینید دوستان من گفتم پوینت های منفی و مثبت رو در نظر میگیرم. شما به بازی امروز اشکان دقت کنید من لیست کارهاشو میگم تصمیم با خودتون. اول فاز اومده گفته من تیر خوردم با تشخیص دکتر سیو شدم، کارگردان اومده گفته دروغ میگه من مرگ رو کنسل کرده بودم توی شب، درجا ادعاشو پس گرفته/دنبال نکرده. اینجا یه درصد براش شانس گذاشتم دکتره و شاید میخواد ادرس بده که تیم شهروند تشخیصش بده، منتهی بعدش درجا اومده روی مهسا نقش پلیسی بلند کرده که این مافیاست با دست من بدین بیرون اگه مافیا نبود فلان. حالا قبل از اینکه کسی بیاد بگه تو حتی اگه پلیس هم باشی یه شارلاتانی تو بازی هست چرا اینجوری گردن میگیری یهو، اومده گفته مهسا رو بیخیال رای من عرفان هست. به نوعی شاید بگیم بازپرسی بلند کرده، الآنم هم یهو به زنجیره مافیایی رسیده:)) جدی یه نفر توی بازی باید چقد پوینت منفی داشته باشه؟ توی یه روز ادعای چنتا نقش رو میکنی؟ :)) این زنجیره رو از کجا دراوردی؟ :))
من جدی اگه یه مافیای صد داشتم بهت رای نمیدادم چون یه مافیا واقعا نمیتونه انقد بد باشه. ولی فعلا تا اینجا رای میدم بهت احتمالا. هیچکس توی این شهر انقدر پوینت منفی نداره.

باز بازی شلوغ شد. تا اینجاشو داشته باشید بخونم ببینم چه خبره:دی
دلایلی که نوشتی دقیقا سفید بودن منو ثابت میکنه.
گردن گرفتن مهسا ربطی به نقشم نداشت.

• Dislike
واکنش‌ها[ی پسندها]: AKP
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
اجماع امروز محمدامین. فردا امین. هرچی باشن با این کار باید برن بیرون
کوچیکترین منطقی پشت این حرفت نیست پویا. یا گناهکاری، یا این فاز داری بدترین بیگناهیت رو انجام میدی با اطمینان. با این که فوروم های قبلی رو نخوندم.
یاسین
خیلی مسخره اس. تصمیم گرفتی با اینکه کارت 100 درصد به نفع شهر بود این کار رو نکنی. من یه کاری کردم این کار رو کنی. پس دلیل رای تو و پویا به من صرفا اینه که جوری که از نظرتون جوانمردانه بود بازی نکردم؟ گند بزنه این بازی رو در اون صورت. من نباید اونجوری که شما دوس دارید بازی کنم که. من اونجوری که نفع شهره بازی می کنم.
امیدوارم بیگناهان هم یکم فکر کنن سر این قضیه. کاری به دلیل ادعای امین ندارم. دلیل ادعای من همینی بود که دیدید.

واقعا مسخره اید. واقعا مسخره اید.

Thomas Shelby
پسندها
630
امتیازها
835
مدال‌ها
47
کوچیکترین منطقی پشت این حرفت نیست پویا. یا گناهکاری، یا این فاز داری بدترین بیگناهیت رو انجام میدی با اطمینان. با این که فوروم های قبلی رو نخوندم.
یاسین
خیلی مسخره اس. تصمیم گرفتی با اینکه کارت 100 درصد به نفع شهر بود این کار رو نکنی. من یه کاری کردم این کار رو کنی. پس دلیل رای تو و پویا به من صرفا اینه که جوری که از نظرتون جوانمردانه بود بازی نکردم؟ گند بزنه این بازی رو در اون صورت. من نباید اونجوری که شما دوس دارید بازی کنم که. من اونجوری که نفع شهره بازی می کنم.
امیدوارم بیگناهان هم یکم فکر کنن سر این قضیه. کاری به دلیل ادعای امین ندارم. دلیل ادعای من همینی بود که دیدید.

تو اگه شهری، مگه نمی‌دونی جایزه بگیر می‌آد یقه اتُ می‌گیره؟ و بقیه هم بهت رای می‌دن؟ مرض داری ادعا کردی؟
دیدم نیومد من گفتم چیه.:|

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
راسی محمد حسین :دی از این بازیت بشدت لذت بردم :دی مطمئنم شهرُ جمعش می کنی :دی خلاصه که دمت گرم .به وقتش اون کاری که باید بکنی رو، بکن :دی

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
این محمدامین بدبخت، بی‌گناهه. :دی

Thomas Shelby
پسندها
630
امتیازها
835
مدال‌ها
47
یاسین

ضمنا با احترام و عشق فراوان، مسخره هم خودتی.:دی
به فرض محال شهر باشی، من هیچ کاری برات نمی‌تونم بکنم.

این محمدامین بدبخت، بی‌گناهه. :دی
تو از کجا می‌دونی شیطون؟:دی

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
من تمام تلاشم اینه که دفاعیه نرم. اگر رفتم به احتمال بالا با وکیل بیرونم. خودتون کلاه خودتون رو قاضی کنید. درست و حسابی به بازی فکر کنید.
پویا
تو اگه شهری، مگه نمی‌دونی جایزه بگیر می‌آد یقه اتُ می‌گیره؟ و بقیه هم بهت رای می‌دن؟ مرض داری ادعا کردی؟
دیدم نیومد من گفتم چیه.:|
بله. و انتظار هم دارم شهر عاقل باشه راجع به اینکه بیگناه هم می تونه به سود شهر ادعای نقش کنه. چه چیز منفی ای از ادعای من در اومد؟
اگر گناهکار بودم خر بودم اینکار رو کنم؟ چه سودی برام داشت؟ خودم فقط بدبخت می شدم با وجود بازپرس و مشخص شدن جایزه بگیر.
اگر گناهکار بودم، سفید شدن برای چند دقیقه تا چند ساعت که جایزه بگیر بیاد بگه من جایزه بگیرم به چه دردم می خورد؟
اگه بیگناهی پویا، این رای های ناگهانی به من رو هم دقت کن. اگه نه کهف خوب از موقعیت استفاده کردی که اعدامم کنی. این همه سوال پرسیدی نه توضیحی دادی نه هیچی، تازه در انتهاش من سفیدت بودم. این که یهو الان همه چی رو دریختی دور برام خیلی عجیبه. منظورم از همه چی، حتی منطقه. من مطمئنم تو می فهمی من چرا اینکار رو کردم.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
Thomas Shelby
پسندها
630
امتیازها
835
مدال‌ها
47
من تمام تلاشم اینه که دفاعیه نرم. اگر رفتم به احتمال بالا با وکیل بیرونم. خودتون کلاه خودتون رو قاضی کنید. درست و حسابی به بازی فکر کنید.
پویا

بله. و انتظار هم دارم شهر عاقل باشه راجع به اینکه بیگناه هم می تونه به سود شهر ادعای نقش کنه. چه چیز منفی ای از ادعای من در اومد؟
اگر گناهکار بودم خر بودم اینکار رو کنم؟ چه سودی برام داشت؟ خودم فقط بدبخت می شدم با وجود بازپرس و مشخص شدن جایزه بگیر.
اگر گناهکار بودم، سفید شدن برای چند دقیقه تا چند ساعت که جایزه بگیر بیاد بگه من جایزه بگیرم به چه دردم می خورد؟
اگه بیگناهی پویا، این رای های ناگهانی به من رو هم دقت کن. اگه نه کهف خوب از موقعیت استفاده کردی که اعدامم کنی. این همه سوال پرسیدی نه توضیحی دادی نه هیچی، تازه در انتهاش من سفیدت بودم. این که یهو الان همه چی رو دریختی دور برام خیلی عجیبه. منظورم از همه چی، حتی منطقه. من مطمئنم تو می فهمی من چرا اینکار رو کردم.
بازیُ خراب کردی اگه بی‌گناه باشی. من هیچ کاری برات نمی‌تونم بکنم.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
به فرض مهال شهر باشم؟؟
از یاسین و هادی که احساسی تصمیم می گیرن انتظار دارم. حتی اگه هادی بیگناه باشه. فاز قبلم هم سر اون ایدم همین کار رو کرد. از تو اصلا انتظار ندارم. لعنتی مفیستو هم الان می فهمید من بیگناهم.

• Haha
کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
آها. یادتون نره، شب اگر تیر خوردید، من رو هدف بدید. این‌طوری علم هم پیدا می‌کنید. :دی

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
پویا به نظرت امین مافیاعه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Franking
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین