برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور هفدهم مافیا | بزم بزهکاران

رای به اعدام:

• پویا

رای: 0 0.0%
  • رامتین

• یاسین

• مجموع رای دهندگان
    3
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
Thomas Shelby
پسندها
630
امتیازها
835
مدال‌ها
47
چقدر احتمال میدی مافیا باشه و هدفمند این کارو کرده باشه؟
ممکنه. فرق نداره ولی دیگه برام اونقدری. باید بره بیرون.

امین کی‌پی
من اون‌جوری رای نمی‌دم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AKP
کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25

رای به اعدام: محمدامین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Franking
Thomas Shelby
پسندها
630
امتیازها
835
مدال‌ها
47
کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
خب من واکنش مهسا رو دیدم. رایم رو ازش می‌گیرم. فقط الان با این رای یاسین به محمدامین، آیا یاسین ادعای جایزه‌بگیر بودن کرده؟
اگر آره بین یاسین و محمدامین یک مافیا هست.

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
به به به. بله. چطور تو هم هستی؟

شهروندا تک رای محمد امین

ــــ

مافیا قشنگ بود حرکتش ، خوب شهر رو بهم ریخت ولی خب کور خوندن ، این فاز تک رای مملگر ، شهروند رای نده این فاز محکوم به شکسته پس درست بازی کنید.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
جالب انگیز شد ... :barg:

و اما نظر من در مورد اتفاقی که افتاد:

اولویت من گناهکاری فرد بر اساس سنجش عقل خودم هست. با متن بازی هم کار دارم فقط. الان هم مسئولانه بازی کنید، و بر اساس ذهن خودتون برید جلو هر چی که هست. اگر امین بنظرتون بیگناه بازی کرده، که این حرکت آخرش هم براتون نباید اهمیتی داشته باشه. اگر گناهکار بازی کرده که قاعدتاً این حرکت آخر کاملاً ممکنه trick باشه. پس بازم تاکید میکنم که تصمیم مستقل خودتون رو بگیرید بر اساس بازی فرد. هر کسی هر مسیری داره. امین برای من با این حرکتش مافیاتر هم شد. الان هم چند تا اتفاق ممکنه بیفته که دارم به احتمال سود و زیانش برای مافیا فکر میکنم. امین ممکنه لباس داشته باشه، که اگر هم لباس داشته باشه قاعدتاً همینی هست که ادعا کرده. درصد کمی داره چیز دیگه ای باشه واقعاً، چون منطقی نیست. هادی هم که بنظرم بیگناه میاد کاملاً. امشب امین اگر رای بیاره دو حالت داره: 1) آپشن وکیل رو روی هادی فعال میکنند، که خب تا حد زیادی ثابت میکنه امین مافیاست چون اصلاً بازیش بیگناهی نبوده در عقل بنده. 2) میگذارند امین اعدام بشه. حالا یا میخونه مافیا، یا پزشک اورژانس، یا نقش دیگه ای. در حالت اول که خب مافیا بوده و هیچی. حالت دوم (پزشک اورژانس) باز هم ثابت نمیکنه بیگناهه، چون هم متن بازیش برای من لااقل بیگناهی نبوده، هم اینکه این اکت آخرش دیگه اصلاً بیگناهی نبود. احتمال 90 لباسه، و نقشه امین بوده. اگر هم اعدام بشه و نقش دیگه ای غیر مافیا بخونه که معلومه دروغ گفته و بازم مافیاست.

در همه ی حالات، با توجه به متن بازی امین، و البته اکت آخرش که از نظر من گناهکاری بود، باید تک رای بیاد کنار هادی. اگر گزینه گناهکارتری میبینید، بسم الله. خیاری فقط کس دیگه رو بیرون نکنید اگر از نظرتون گناهکار نبود. اولویت گناهکاری معیار اصلی رای تون باشه. اسم مهسا هم جالب بود :دی

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
شیر مادر و نان پدر حلالت باشه یاسین جان :دی

• Love
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yasin
Thomas Shelby
پسندها
630
امتیازها
835
مدال‌ها
47
مرسی یاسین. محمدامین و امین مافیا هستن با این حرکت.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
یاسین با آری یا خیر بگو جایزه بگیر هستی؟

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
تو جایزه بگیر هستی؟
پویا
بله دوست خوبم پویا

گول ال امین هم نخور ، فاز بعدی هم ایشون تک رای میره بیرون

Thomas Shelby
پسندها
630
امتیازها
835
مدال‌ها
47
جایزه بگیر لباس پذیر هم نیست. این چه کار مسخره ای بود کردی؟

• Thinking
واکنش‌ها[ی پسندها]: Ramtin
Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
جاللبه جفتشونم اومدن ادعای نقش کردند =)) زهی خیال باطل عزیزان :دی
امروز محمدامین
فردا هم امین
کلل هم پنل شون بوده از روز اول امین میومد میکفت جایزه بگیر کیه بیاد بگه :)) بعد دید کسی نمیگه محمد امینُ فرستادن کردن بگیره :))
جفتشونو بزنید
یه مافیا میمونه اونم امیدوارم اعدامش کنید .
منم که امشب رفتنی ام :دی ولی خوشحالم که شهر وضعیتش بهتر شده و دارم میرم

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
واییی تو رو خدا رای ندین به من. خدارو شکر یه لحظه رفتم دستشویی با گوشی اومدم صفحه آخر رو چک کردم. من جایزه بگیر نیستم. وقتی دیدم جایزه بگیر نمیاد. این ایده اومد تو ذهنم که ادعا کنم که بیاد ادعا کنه. سود ادعا کردن جایزه بگیر به شدت زیاد بود با توجه به وجود بازپرس. پست هام هم یکم دقت کنید بخونید مشخصه ادعام الکی بوده. به من رای بدید با توجه به هم امین هم هادی که من نمی دونم کدومشون مافیاس با وکیل قطعا من رو می دن بیرون. این اشتباه رو نکنید.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
ولی خودمونیم فارغ از این که پشت صحنه چه خبره عجب فاز تاریخی شد
خوشحالم توی این فاز دارم بازی میکنم 🤩

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
دیوانه ام مگه مافیا باشم کسی با من کاری نداره بیام نقشی رو بر دارم که از بازی بیرون نرفته؟ هر کی به من رای بده داره این رو نادیده می گیره و یا به شدت داره اشتباه می کنه یا گناهکاره.

کارآموز مافیا
پسندها
132
امتیازها
20
مدال‌ها
4
خب. من شدم سه رای. نقشم پزشک اورژانس هست. برای این‌که مفتش شیطنت نکنه و نخواد حدس نزنه و این‌ها، کسی اگر تیر خورد، بیاد سراغ من امشب.

مهسا رو هم اعدام کنید.

رای به اعدام: مهسا
دروغ میگه! من امین رو حدس نزده بودم وقتی دیشب تیر خوردم!

ممکنه ۲ نقش پزشک داشته باشیم؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
بچه ها خواهشا یه لحظه فکر کنید.

Thomas Shelby
پسندها
630
امتیازها
835
مدال‌ها
47
واییی تو رو خدا رای ندین به من. خدارو شکر یه لحظه رفتم دستشویی با گوشی اومدم صفحه آخر رو چک کردم. من جایزه بگیر نیستم. وقتی دیدم جایزه بگیر نمیاد. این ایده اومد تو ذهنم که ادعا کنم که بیاد ادعا کنه. سود ادعا کردن جایزه بگیر به شدت زیاد بود با توجه به وجود بازپرس. پست هام هم یکم دقت کنید بخونید مشخصه ادعام الکی بوده. به من رای بدید با توجه به هم امین هم هادی که من نمی دونم کدومشون مافیاس با وکیل قطعا من رو می دن بیرون. این اشتباه رو نکنید.
تو بیجا کردی. هرچی هستی باید بری بیرون.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین