برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور هفدهم مافیا | بزم بزهکاران

رای به اعدام:

• پویا

رای: 0 0.0%
  • رامتین

• یاسین

• مجموع رای دهندگان
    3
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کارآموز مافیا
پسندها
132
امتیازها
20
مدال‌ها
4
نه رامتین جایزه بگیر نیست.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
راجع به اشکان هم یه صحبتی دارم. اشکان بازیش به کسی ضرر نمی زنه.
من زمانی که حضوری بازی می کنم، بعضی اوقات هیچ حرفی نمی زنم یهو دو روز اول بازی. و زیر سوال هم خیلی نمی رم چون ری اکت ها و اینام مثبت هستش برای بقیه. یعنی با لایک و دیسلاک با شهر همنظرم اما حرفی هم نمی زنم. چرا اینکار رو می کنم؟ به خاطر اینکه یه سریا میان به این قضیه اعتراض می کنن. می گن این چطوری حرفی نزده ولی دفاعیه نمیاد و اینا. و نوع اعتراضشون هم دقیقا همینه. نگران این نیستن که من منفیم. حالت اعتراضی داره که این چرا بالا نیاد با این بازی رو مخش.
اینا 90 درصد مواقع منفین. چون خودشون کلی تلاش کردن برای بازی که بیگناه به نظر بین، بعد من بدون این که کاری کنم کسی باهام کاری نداره. این درد داره برای گناهکار.
رضا و امین کی پی
رویکرد شما در مقابل اشکان به من همین حس رو می ده دقیقا. رضا بهش رای دادی حتی. امین کی پی هم که گفت اگه پشت دست داشت براش رای جمع می کرد. در حالی که بازی اشکان ضرری برای کسی نداره. حتی اگه منفی باشه. تنها کاری که داره می کنه اینه که پویا رو داره دو رایه می کنه. که حالا این کی ضرر می شه؟ زمانی که پویا منفی باشه. پس شما یا باید پویا رو منفی ببینید که در این صورت به ترسا چرا می خواید رای بدین؟ یا باید مثبت ببینیدش که چیکار اشکان دارید حداقل فعلا؟

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0

• اشکان

• امین

• امین کی‌پی

• رامتین

• رضا

• عرفان

• محمدامین

• مهسا

• یاسین

• مجموع رای دهندگان
    10
  • پایان رای‌گیری: .

تا ۲۲ می‌تونید آزادانه رای بدید و بعد از اون تا ۲۲:۲۰ می‌تونید یک بار رای بدید یا رای عوض کنید.​

امین کی‌پی، مهسا و یاسین هنوز رای ندادن.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir
Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
پویا

هرکی به هادی رای سوم بده از نظر من مافیاست.
از محمدحسین هم درخواست می‌کنم که رایشُ ورداره.
چه تاثیری داره الآن رای تو به هادی جز فرصت به مافیا برای اعمال نقش وکیل؟

پویا عذر میخوام ولی من باید طبق ذهن خودم بازی کنم. اگر اشتباه کرده بودم که بعد بازی هم عذرخواهی میکنم هم بهم نمره پایین بدید. ولی اگر الان به ذهنیت خودم خیانت کنم بعد بازی خودم باید جواب خودم رو بدم که حاصلش هم فقط فحش به خودمه. مخلصم.

امین

محمدحسین این رو که گفتی من دوباره نقش مفتش رو خوندم. گاد گفته ممکنه حدس صحیحش در شب محدود باشه که فقط مافیا ازش خبر داره. گاد به‌ت گفت که محدودیت نداره حدس‌شون؟

آرش به من گفت اگر محدودیت داشته باشه هم به تو نمیگم. ولی توضیح داد مکانیزم خامش اینطوریه که با هر حدس درست یک حدس اضافه در همون شب بهش داده میشه. تصور احتمالش به خودی خود برای من برگ ریزان بود :دی

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
پویا

پویا عذر میخوام ولی من باید طبق ذهن خودم بازی کنم. اگر اشتباه کرده بودم که بعد بازی هم عذرخواهی میکنم هم بهم نمره پایین بدید. ولی اگر الان به ذهنیت خودم خیانت کنم بعد بازی خودم باید جواب خودم رو بدم که حاصلش هم فقط فحش به خودمه. مخلصم.

امین

آرش به من گفت اگر محدودیت داشته باشه هم به تو نمیگم. ولی توضیح داد مکانیزم خامش اینطوریه که با هر حدس درست یک حدس اضافه در همون شب بهش داده میشه. تصور احتمالش به خودی خود برای من برگ ریزان بود :دی
نمره رو ول کن.
این فاز آرا رو پخش نکن.

• Like
کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
محمدحسین، چرا این فاز برات منطقی‌تره که وکیل اعمال نقش کنه؟ اگر ترسا مافیا باشه، این فاز قطعا وکیل اعمال نقش می‌کنه تا فردا بتونن به‌ش لباس بدن.

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8

رای به اعدام: ترسا

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
رامتین اگر جایزه‌بگیر هستی بیا بگو. به نفع شهره. چیل هم می‌شی بعدش.
جایزه بگیر نیستم. دوستان میدونن من بیشتر جایزه میدم.

چیل چیه؟

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
جایزه بگیر نیستم. دوستان میدونن من بیشتر جایزه میدم.

چیل چیه؟
chill. آسایش، راحتی. :دی

به نظرم خیلی منطقیه الان جایزه‌بگیر بیاد خودش رو معرفی کنه.

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
ممد حسين

اگر درست تشخيصت دادم نزار اين فاز وكيل اعمال نقش كنه وگرنه فردا لباس بياد وسط قضيه بد ميشه . اگرم نه ك خود داني دوست دارم در هر حال :قلب:

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
نمره رو ول کن.
این فاز آرا رو پخش نکن.

پویا چرا با احساسات من بازی میکنی؟ اه :)) خب بابا میگم طبق عقل ناقص من طرف شبیه مافیا بازی نکرده. چرا باید بهش رای بدم؟ رای اینجا یعنی تو اعتقاد داری کسی مافیاست که داری بهش رای میدی. من به این اعتقاد نرسیدم.

محمدحسین، چرا این فاز برات منطقی‌تره که وکیل اعمال نقش کنه؟ اگر ترسا مافیا باشه، این فاز قطعا وکیل اعمال نقش می‌کنه تا فردا بتونن به‌ش لباس بدن.

همش بند اون عبارتی هست که میگی "اگر ترسا مافیا باشه". اگر نبود چی؟ خب وقتی من هادی رو مافیاتر میبینم، قاعدتاً ترجیح میدم اونم بیاد بالا و مافیا از بند وکیلش استفاده کنه که لااقل در ادامه بازی نتونه دوباره ازش استفاده کنه.

• Like
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
پویا چرا با احساسات من بازی میکنی؟ اه :)) خب بابا میگم طبق عقل ناقص من طرف شبیه مافیا بازی نکرده. چرا باید بهش رای بدم؟ رای اینجا یعنی تو اعتقاد داری کسی مافیاست که داری بهش رای میدی. من به این اعتقاد نرسیدم.

همش بند اون عبارتی هست که میگی "اگر ترسا مافیا باشه". اگر نبود چی؟ خب وقتی من هادی رو مافیاتر میبینم، قاعدتاً ترجیح میدم اونم بیاد بالا و مافیا از بند وکیلش استفاده کنه که لااقل در ادامه بازی نتونه دوباره ازش استفاده کنه.
بحث اعتقاد نیست.
تو داری برخلاف شهر بازی می‌کنی.
تک‌دفاع باید باشه.

یک فاز با شهر بازی کن. بعد هر کاری خواستی بکن.

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
حتما به هزینه ی رای به من فکر کرده محمد حسین

من که با رای این فاز بیرون نمیرم، هم خودت میدونی، هم ترسا، هم کارگردان و هم گاد و بینندگان عزیز :دی

نهایتا با نقش وکیل منو میندازن بیرون، من که با نقش واقعیم میرم بیرون :دی بازم به ترتیب ترسا و محمدحسین رو چشم بسته بعدش اعدام کنید . هر لباسی هم داشتن مهم نباشه براتون . یقین داشته باشید گناهکارن :دی

با این هزینه من مشکلی بابت این که وکیل بندازه بیرون منو ندارم :دی پس رای ت رو بده و مطمئن باش این بازیو نمیبری که بعدش بخوای نمره خوب بگیری :دی ولی شجاعتت رو دوست داشتم ، بابت این حتما یه نمره لحاظ میکنم .

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
ببین رفیق آرژانتینی من، اتفاقا حرف من مال روز صفر بازیه، دارم میگم نفر اخر تو بازی اومدی (سیت آخر بازی) داری تارگت حسی میزنی، اونجا جای تارگت حسی نیست، اونجا جای فکت آوردنه  حالا هروقت خواستی مکالمه میکنیم
امین کپل
پست اولم اومدم تارگت زدم بر اساس حس خودم ، به حس خودم هم خیلی ایمان دارم ، بچه ها هم میدونن ، حرفت درسته ولی برای شخص من نمیخونه 😁
تو میگی برای من فکت بیار اینجای بازی ،منم بهت گفتم باید بازی بگذره ، ایشالا زنده بودم به خدمتت میرسم عجله نکن زیاد ، میام پیشت 😁

در مورد تعامل گفتی ، همون ارش گناهکار بود انقدر تعامل کردی به کجا رسیدی ؟ بعضی موقع ها باید زود مطمئن شی ، زیاد تعامل کردن هم خوب نیست چون دیر میشه :دی

تو دیگه خیلی جالب شدی برادر 
اولا که در حال حاضر ترسا برام بسیار بیشتر از رامتین گناهکاره، پس دلیلی نمیبینم قبل از تعیین تکلیف ترسا، بخوام بیام با رامتین بحث کنم .
مطمئن یاش اکه رامتین بیشتر زرام گناهکار بود تو این لحظه از بازی، حتما بهش رای میدادم ، ولی خب نیست
فقط موندم تو چطور ساز مخالف میزنی ؟
هادی
بمیر عزیزم :))
چرا نمیشه همزمان دو کار انجام داد ؟!! هم به ترسا بپرداز هم رامتین ...
من ساز مخالف میزنم ؟!! منظورم خیلی واضحه وقتی فری مشکوکه با همون نقش ، پس رامتین هم باید مشکوک باشه چون همون نقشه ، چیز سختی نیستا :دی
الان رامتین به محمد حسین رای داده نظرت چیه ؟

____

** گیر مهسا به رامتین رو هم منطقی دیدم و با مهسا موافقم.

اما در مورد ترسا و رای این فازم.
من این فاز به دلایلی به ترسا رای میدم ، هم به خاطر اینکه لباس نداریم نقش وکیل و اینا و اینکه اجماع رو ترسا هست.
و اینکه ساید چند تا از پلیرها در میاد و نقش خود ترسا هم مشخص میشه اونم به صورت واقعی.

• Like
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
  • اشکان

• امین

• امین کی‌پی

• رامتین

• رضا

• عرفان

• محمدامین

• مهسا

• یاسین

• مجموع رای دهندگان
    12
  • پایان رای‌گیری: .

فقط مهسا رای نداده.

آخرین ویرایش:
  • Like
کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17

• Like
Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
من تو راهم دارم میام.

ترسا به هادی رای ندی، خری :دی

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
محمدحسین
رایتُ بردار لطفا.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
من منتظر تغییر رای کارگردان تا این لحظات موندم تا ری اکت متقابل بدم ولی خبری نشد :دی مشکوکه. زرنگ تر از این حرفاست گویا :))
به همین دلیل اگر من اشتباه کرده باشم و مثلاً هر دوی ترسا و هادی مافیا نباشند امشب وکیل بند رو فعال میکنه و هادی رو میده بیرون. با این کار هم در ادامه من و ترسا رو به زیبایی بارسای گواردیولا کثیف کرده :oregonian_winesmile من ولی لااقل پیش خودم و در حماقت خودم زرنگ ترم :))
فعلاً رای ام رو به امین که برام بعد هادی گناهکار بود تغییر میدم.

رای به اعدام: امین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین