برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور هفدهم مافیا | بزم بزهکاران

رای به اعدام:

• پویا

رای: 0 0.0%
  • رامتین

• یاسین

• مجموع رای دهندگان
    3
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
بله قسمت اول رو خودم جواب دادم، من حتی فاز اول هم فکر میکردم رای بیاره. یعنی اینطوری نبود که مطمئن باشم رای نمیاره. اگر مافیا بودم بهش رای نمیدادم، چون نیازی نبود من خودمو درگیر کنم و فرداش بابت رایم توضیح بدم، چون مشخصا و با اون اوضاع بدون رای من هم میرفت بیرون.

الان یک سوال ازت دارم. چرا رای اول دادی به ترسا، وقتی میگی به حدی گناهکار نبوده که رای دوم بدم؟ نخواستی به کس دیگه‌ای رای بدی یا چی؟

رای اول دادم چون از بقیه گناهکارتر بود برام. رای دوم ندادم چون نمی‌خواستم اعدام بشه و می‌خواستم اگر مافیاست دیتا ازش به دست بیاد.

بعد الان مهسا یک سوال. تو رای اول دادی، رای دوم رو ندادی (و گفتی احتمال بالا می‌دادی که همون فاز اول اعدام بشه) یعنی خواستی جواب پس ندی بابت رایت؟

ال‌امین

من نگفتم نه. و هم‌چنین نگفتم احتمالش مثل همه‌ست. این چیزیه که من گفتم:

حرف تو دهن من نذار امین جان. :دی

رضا چرا دوباره مثل سابق شدی؟

ببین بیا یک دور دیگه فکر کن.

تو با لایک و دیسلایکت باقر رو خودآگاه یا ناخودآگاه مافیا گرفته بودی، اوکی؟
بعد پرسیدم باقر برات مافیاست؟ گفتی ممکنه مثل همه. یعنی احتمالش با بقیه فرقی نداره. این هم درسته؟
حالا سوال من اینه پس چرا فکر می‌کردی یک مافیا به ترسا رای نداده؟ وقتی باقر هم که رای نداده مثل بقیه‌ست. واضحه؟ :دی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
ببین امین رفته پست اول فاز من رو آورده، پستی که دیروز صبح دادم. توش نوشتم تو فاز قبل جو و فضایی ایجاد شد که به خاطر اون ترسا به خوبی از جریان بازی خارج شد. امین گفت این به خوبی که گفتی چیه منظورت؟ از نظر من خیلی واضحه منظورم چیه. مگر این‌که کس دیگه‌ای هم بیاد بگه نه منم نفهمیدم، که کسی نگفته بود. حس گیر بیخودی بهم داد. اونم به‌خاطر این که یه پست داد حداقل نصفش فقط درباره‌ی من بود. اونم با گیرهای بی خودی. اول از بحثم با مهسا ایراد گرفت بعد که گفتم برو کامل بخون بیا می‌گه نفهمیدم.
ببین سوال من چیز دیگه است. میگی امین بهت گیر بیخودی داده. منم قبول دارم اون گیرش به کلمه‌ی به خوبی بیخود بود.
به نظرت چرا بهت گیر بیخودی داده؟

کارآموز مافیا
پسندها
132
امتیازها
20
مدال‌ها
4
چقدر کلماتم کم بوده امروز 😂

خب اسپم دادن رو شروع میکنم.

در اقدامی کاملا گناه‌کارانه اول میخوام همینطوری بی دلیل از خودم دفاع کنم 😂

یه تعداد از دوستانی که من سفید دارمشون، اسم منو مطرح کردن به عنوان شک احتمالی.

امیر خواسته یا ناخواسته منو سفید کرد تموم شد رفت. برید پست ۴۱۴ من و پست ۴۲۱ امیر رو بخونید. من بهتون ایمان دارم که با خوندن این ۲ پست و با اندکی تفکر متوجه میشید که من سفیدم.

در پست بعدی ۳ گناه‌کار بهتون معرفی میکنم.

• Dislike
مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
رامیتن

گفتم.
در جوابِ نظر خودت در مورد خوش، نوشته بود. واضحا در مورد خودش داشت حرف میزد دیگه!

میشه برام واضح بیاری که چجوری در جواب خودش بوده ؟ من هرچی پستشو می خونم به نتیجه نمی رسم در مورد خودش بوده !
ایشون معتقده من مرتکب اشتباه دوم شدم ! حالا ببین چجوری راجع بهش صحبت کردم :

محمدامین : من اصلا به بازیش حس خوبی ندارم . بقول رامتین، بهش مشکوکممم مشکوک :دی در حالی که دور پیش کاملا تا اخر بازی بود و بازیِ شهروندی منو دید، تو این بازی اصرار داره من مثه اون دور بازی نمی کنم :دی درسته اون دور مافیا کردم بیرون این دور شهروند :دی معلومه مثه اون دور نیستم :)) ولی سبک بازیم همونه . هیچ فرقی نکرده . من بیشتر حسم بهش سیاه هست تا سفید . نمی دونم دفاعیه میاد یا نه مگه سوتی ای چیزی بده رسما . وگرنه بعید است .

من رگ گذاشتم روش ؟ :دی گفتم رای میدم بهش ؟ یعنی اینکه صرفا برام گزینه ی مشکوکه میشه اشتباه دوم ؟در کنار اون من 3 نفر رو بالاتر از خودش برای گزینه ی شک داشتم ! اگه مثله آرشِ دور پیش یا ترسا قفلی میومدم روش، ازش قبول می کردم این جمله رو ! ولی صرف اینکه بگم مشکوکم میشه اشتباه دوم ؟ حالا این که میگه جایزه بگیرم :دی ولی تو بیا بهم بگو کجای جمله ش معنیه اینو میداد که منظورش خودش بوده ؟

• Like
کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
ال‌امین
رضا چرا دوباره مثل سابق شدی؟
جو نده. :دی
تو با لایک و دیسلایکت باقر رو خودآگاه یا ناخودآگاه مافیا گرفته بودی، اوکی؟
خیر اوکی نیست.
پویا پرسید به نظرت هر سه مافیا رأی به خروج دادن؟ گفتم نه. چون معمولاً این‌جور جاها احتمال می‌دم که مافیا یه نفر بیرون نگه داره حداقل.
چند دقیقه بعد پرسید به نظرت بین امین و محمدحسین حداقل یک مافیا هست؟ با توجه به جوابی که به سؤال اول داده بودم (که می‌تونه لزوماً درست هم نباشه و همه‌ی مافیاها به ترسا رأی داده باشن) و شکی که به تو داشتم گفتم آره.
چطوری از این نتیجه گرفتی که من کسی رو خودآگاه یا ناخودآگاه مافیا گرفتم؟
بعد پرسیدم باقر برات مافیاست؟ گفتی ممکنه مثل همه. یعنی احتمالش با بقیه فرقی نداره. این هم درسته؟
اینم درست نیست. گفتم می‌تونه باشه، همون‌طور که همه‌ی بازیکن‌های دیگه می‌تونن مافیا باشن. چرا واسه خودت میای یه احتمال می‌چپونی وسطش؟!

امین چرا حرف‌های من رو می‌پیچونی؟ :|

رامتین
به نظرت چرا بهت گیر بیخودی داده؟
حس می‌کنم حرکت مرض‌داره.
بقیه هم نظر بدن. امین از قبل بهش شک داشتم. مافیا می‌تونه باشه به نظرم.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
چه‌قدر رو مخمی رضا. :))

• Like
کارآموز مافیا
پسندها
132
امتیازها
20
مدال‌ها
4
عرفان - امین کی‌پی - یاسین

۲ حالت داره.

۱- هر ۳ مافیا هستن.
۲- ۲ مافیا و ۱ جادوگر.

ازتون میخوام نظرتون رو در مورد این ۳ نفر بگید.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
میشه برام واضح بیاری که چجوری در جواب خودش بوده ؟ من هرچی پستشو می خونم به نتیجه نمی رسم در مورد خودش بوده !
ایشون معتقده من مرتکب اشتباه دوم شدم ! حالا ببین چجوری راجع بهش صحبت کردم :
آقا پستی که در موردش نوشته بودی رو ریپلای کرده بود و اونجا اینو گفته بود :))
خدایی درکت نمیکنم هادی :دی

• Like
کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
هادی از مملگر یکم بکش بیرون. :)) اون‌جا خودش رو داشت می‌گفت نه عرفان رو. :دی
بیا ببین امین چی می‌گه به جاش. :))

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Ramtin
Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
عرفان، همزنی که خریده بودم عجب همزنی بود، هرچی زیر بود اومد رو :دی اینم کانسپت جدید همزن :)) و دو نفر عجیب امروز جستن از برنامه های من :دی شانس آوردن رو همون پست اول اون چیزی که باید در بازی حاصل شد، نوبت به اونا نرسید :))

من رای خواهم داد و شما نتیجه رای مرا خواهید دید :))

پست 4 از 4

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
رضا

من خیلی مشکوکم به امین . به احتمال زیاد هم بهش رای میدم :دی بنظرم بازیش کاملا به مافیا میخوره :دی

رامتین

اگرم خودشو داشت میگفت :دی ، مگه من گفتم قطعی سیاهه که اینجوری بگه اشتباه دوم ؟

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
محمد امین
همشهری ملقب به مملگر جایزه‌بگیر تویی؟

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
من چون زیاد حوصله‌ی بازی ندارم و از فردا کارم هم زیاد می‌شه بین ۲ یا ۳ رای اگر بگیرم، نقشم رو می‌گم. :)) چون اون‌طوری یکم بیشتر لذت می‌برم. درواقع حقیقتا شهری که براش سفید قطعی آوردم بیرون اگر داره به من رای می‌ده، بهتره که همون حسی بازی کنه. کارگردان هم یکم پاره می‌شه تا بازی رو دوباره بالانس کنه. :))

• Haha
کارآموز مافیا
پسندها
132
امتیازها
20
مدال‌ها
4
پویا

بیا ببینم! ترسا رو دادی بیرون! منو مجبور کردی بهش رای بدم. حالا به تارگت های من دیس‌لایک میدی؟

زود تند سریع بگو چرا مخالفی با این ۳ نفر؟؟؟؟

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
اگرم خودشو داشت میگفت :دی ، مگه من گفتم قطعی سیاهه که اینجوری بگه اشتباه دوم ؟
بیخیال تو رو خدا :))

من میخوام امشب ریسک کنم. ال‌امین بازیش برا من در مجموع گناهکارانه بود. گیرای بیخودش هم احتمالش رو بیشتر کرد. و پویا هم بیشتر برام بیگناهه تا گناهکار، حالا چه ربطی داره؟ بعید میدانم پویا و ال امین هر دو بیگناه باشن.
پس با توکل بر خدا رای میدهم به

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Franking
کارآموز مافیا
پسندها
132
امتیازها
20
مدال‌ها
4
دیس‌لایک امیر به پست ۶۰۳ عالی بود 😂

چیه ناراحت شدی که ناخواسته سفیدم کردی؟ 😂

• Like
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
من چون زیاد حوصله‌ی بازی ندارم و از فردا کارم هم زیاد می‌شه بین ۲ یا ۳ رای اگر بگیرم، نقشم رو می‌گم. :)) چون اون‌طوری یکم بیشتر لذت می‌برم. درواقع حقیقتا شهری که براش سفید قطعی آوردم بیرون اگر داره به من رای می‌ده، بهتره که همون حسی بازی کنه. کارگردان هم یکم پاره می‌شه تا بازی رو دوباره بالانس کنه. :))
ای دهنت سرویس
داشتم رای میدادم که اینو دیدم مردد شدم :|

• Dislike
واکنش‌ها[ی پسندها]: Franking
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
نمی‌ذارم رای بدن بهت. کار بیخود نکن.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
ای دهنت سرویس
داشتم رای میدادم که اینو دیدم مردد شدم :|
جدی اگر فکر می‌کنی مافیام و جایزه‌بگیر رو سفید کردم و گفتم بیاد بیرون، فقط باید ادعای نقش کنم دیگه. :))

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
پویا

بیا ببینم! ترسا رو دادی بیرون! منو مجبور کردی بهش رای بدم. حالا به تارگت های من دیس‌لایک میدی؟

زود تند سریع بگو چرا مخالفی با این ۳ نفر؟؟؟؟
نظر دادم تو پستام.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین