برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور هفدهم مافیا | بزم بزهکاران

رای به اعدام:

• پویا

رای: 0 0.0%
  • رامتین

• یاسین

• مجموع رای دهندگان
    3
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
آقا سوتی و کار بد و اینا چیه آخه من نمی فهمم. کار به این خوبی کردم. یه بار حداقل بگید کجاش اشتباه بوده من بفهمم.

• Smile
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
امین

امین خیلی بیشرفی :)) این سری با خودت بودم نه نقشت =))
من اگه جادوگر بودم مرض داشتم بیام بیانیه بدم که طرف بیاد تو بازی؟ :دی منطقیه که از این جایی که من دارم بازی رو میبینم، یکی از بین شما چهار نفر و رامتین هم میشه جادوگر و بیگناه. برام مهم هم نیست که کیه چون من واقعاً اگر مجوز بقیه رو داشتم باهاش بازی میکردم.

پویا

پویا به خدا گیج شدم. بنظر من بین امین و محمد امین که قطعی مافیا هست. امین که هی مرددمون میکنه، و اگر مافیا هست هم مافیای نرویی بوده :دی ممد امین هم من کلاً پست میده میگم الههههی :دی نمیدونم عمدی بوده اون کارش یا نه. کلاً آدم ایده پردازی هست، ولی اون سوتی هم هیچ جوره تو کت من نمیره آخه. نمیدونم. بازم فکر میکنم.
خب.
فرض کن یکی‌شون مافیا نیست. رامتینم بی‌گناه یا جادوگر داری. توضیحت هم نباید بپذیرم حقیقتا ولی باشه.
پس مهسا و امین کی‌پی قطعی مافیات هستن در این حالت؟

حالا فرض کن جفت مافیا هستن امین و محمدامین.
رامتینم که جدا کردی.
مهسا مافیاست این‌جا یا کی‌پی؟

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
پویا

خب.
فرض کن یکی‌شون مافیا نیست. رامتینم بی‌گناه یا جادوگر داری. توضیحت هم نباید بپذیرم حقیقتا ولی باشه.
پس مهسا و امین کی‌پی قطعی مافیات هستن در این حالت؟

حالا فرض کن جفت مافیا هستن امین و محمدامین.
رامتینم که جدا کردی.
مهسا مافیاست این‌جا یا کی‌پی؟

من نمیدونم که یکیشون هست یا نیست. اتفاقاً اگه بخوام بر اساس فاز قبلی برم جلو که هر دو هستند. کلیدواژه "جایزه بگیر" هم توی بازی این دو نفر رو خوب به هم وصل کرده. ولی این فاز دوباره جوری حرف میزنند که من دوباره شک کردم طبیعتاً. بین مهسا و امین کی پی که یک مافیا رو حداقل وجود داره، ولی واقعاً نمیدونم کدومه. اگه بخوام بر اساس منطق بازیم از اول پیش برم، ترجیح و عقل ام میگه باید به امین رای بدم. ولی این فاز میخوام احتمال خطا رو هم بسنجم دوباره تصمیم بگیرم.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
پویا

من نمیدونم که یکیشون هست یا نیست. اتفاقاً اگه بخوام بر اساس فاز قبلی برم جلو که هر دو هستند. کلیدواژه "جایزه بگیر" هم توی بازی این دو نفر رو خوب به هم وصل کرده. ولی این فاز دوباره جوری حرف میزنند که من دوباره شک کردم طبیعتاً. بین مهسا و امین کی پی که یک مافیا رو حداقل وجود داره، ولی واقعاً نمیدونم کدومه. اگه بخوام بر اساس منطق بازیم از اول پیش برم، ترجیح و عقل ام میگه باید به امین رای بدم. ولی این فاز میخوام احتمال خطا رو هم بسنجم دوباره تصمیم بگیرم.
یعنی اگه بگن بین امین کی‌پی و مهسا یک مافیا انتخاب کن، انتخابت امین کی‌پی هست؟

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
نه چجوری از حرفم به این رسیدی؟
دارم میگم بین مهسا و امین کی پی نمیدونم. ولی مطمئنم حداقل یک مافیا بینشون هست. دوباره هم میخونم پستاشون رو.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
امین. عزیزم چه جالب داری بحث می کنی. احساس می کنم می فهمم رضا چی می گه. واقعا متوجه نمی شی چی می گم؟ یه بار دیگه کامل از اول برای بقیه بگم؟
می گم تو که مافیایی نقش دکتری برداشتی، اومده بودی دفاعیه. وضعیت اعدام ها الان برامون مشخصه که امین اعدام نمیشد. قبلا که مشخص نبود. چند نفر قبل دفاعیه گفتن همچنان ترجیحشون امینه. منم فکر می کنم دفاعم خوب بود. در نتیجه ریسک نکردین سر رای گیری و هادی رو با وکیل دادین بیرون. اون که گفتم ممکنه حدس زده باشی هادی دکره. یه بخش کوچیک از حرف کلیم بود. که احتماله. حتی اگه حدس زده می بودی. باز وکیل رو ممکن بود رو من نزنین. چون 1- هادی اعدام می شد سود لباس دائمی شارلاتان رو داشت. 2- من ممکن بود پارتیزان یا فرعی باشم.
خب اگر اون بخشی که گفتی مافیا حدس زده هادی دکتره رو اگر بریزیم دور، الان این چیزی که می‌گی چه فرقی با چیزی داره که من اول فاز جواب دادم؟ یعنی این مگه همین سناریو نیست که کل این فاز داشتیم روش بحث می‌کردیم. که من مافیا هستم و رندوم گفتم دکترم.
چرا نباید می‌گفتم پلیسم که بعدش بگم شب مخفی شدم؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
نه چجوری از حرفم به این رسیدی؟
دارم میگم بین مهسا و امین کی پی نمیدونم. ولی مطمئنم حداقل یک مافیا بینشون هست. دوباره هم میخونم پستاشون رو.
اون امین که نوشتی، فکر کردم کی‌پی بوده.
بخون بگو پس. این خیلی مهمه.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
امین
خب اگر اون بخشی که گفتی مافیا حدس زده هادی دکتره رو اگر بریزیم دور، الان این چیزی که می‌گی چه فرقی با چیزی داره که من اول فاز جواب دادم؟ یعنی این مگه همین سناریو نیست که کل این فاز داشتیم روش بحث می‌کردیم. که من مافیا هستم و رندوم گفتم دکترم.
چرا نباید می‌گفتم پلیسم که بعدش بگم شب مخفی شدم؟
راست می گی. باز اون احتمال هادی و اینا هست. و اینکه اصلا بگی که بیگناهی بودی که الکی گفتی دکتری تا حدس مفتش رو هدر بدی. ولی خوب پلیس می گفتی در کل بهتر بود.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
تا این‌جا، یاسین و بنده که هیچی، رامتین و محمدحسین هم کسی رای نده به‌نظرم.
نمی‌گم سفیدن ها. ولی احتمالش کمتره برام مافیا باشن.
باشن هم رای نمی‌آرن.:))

بین بقیه هم به‌مرور نظر می‌دم.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
محمدامین،
جدی سوراخ استدلالت رو متوجه نمی‌شی؟ هی دور می‌خوری.
یا من حدس زدم هادی دکتره و این‌قدر اطمینان داشتم که بیام بازیم رو بچینم روش و ادعای دکتری کنم، که خب خرم با وکیل زدمش و با مفتش نزدم؟
یا حدس نزدم و حدسم ضعیف بوده، که می‌گفتم پلیسم.
با تاس انداختن که بازی نمی‌کنه آدم.

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
من راس ساعت ۲۲:۰۰ رای میدم.

اینکه تک رای موثر بدم یا رای پرت رو هم تصمیمی نگرفتم :دی راستش تصمیم گرفتم بر اساس لیاقت تیم ها این تصمیم رو بگیرم، من گفته بودم طبق منافع خودم بازی می کنم، اما وجدانم نذاشت :)) اینکه رایم موثر باشه یا نه کاملا وابسته به اینه حس کنم طرفی بر طبق لیاقتش داره پیش میره یا نه. پس تمام توانتون رو بزارید.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
امین
محمدامین،
یا من حدس زدم هادی دکتره و این‌قدر اطمینان داشتم که بیام بازیم رو بچینم روش و ادعای دکتری کنم، که خب خرم با وکیل زدمش و با مفتش نزدم؟
چرا دوباره تکرار می کنی گفتم راست می گی که. رو این حساب بید بذارم که اگر مافیا بودی اشتباه نکردی و ایده آل بازی کردی البته.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
امین
خیلی دوست دارم جادوگر باشی ‌و بیای بگی.:))

امیر
جسارته البته. توصیه بنده به عنوان پویا و نه بازیکن این دور، اینه که رای پرت به من بدی قبل دفاعیه.
بعدش هرچی صلاحه.

• Thinking
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir
کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
  • Smile
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
الآن محمدامین می‌آد می‌گه جادوگر بازی منم.

بعد یکی می‌آد رای اعدام می‌ده بهش.:))

محمدامین،
پاره‌اش کن تا متوجه بشه.:دی

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
آقای کارگردان لیاقت ما رو در چه حد ارزیابی میکنی؟ :2vsj1nm:

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
چرا دوباره تکرار می کنی گفتم راست می گی که. رو این حساب بید بذارم که اگر مافیا بودی اشتباه نکردی و ایده آل بازی کردی البته.

اومدی می‌گی پلیس بهتر بود منتها اون قضیه هادی هنوز هست. کرم داشتی پس دوباره قضیه هادی رو گفتی؟ :))

منظورم تو جواب قانع شدنت بود که دوباره هادی رو گفتی. نه پست اولت. برای همون دوباره سوراخ استدلالت رو یادآوری کردم.

• Smile
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
یه نظر عجیب می‌خوام بدم. نظر بدید رو این ببینم گیر می‌افتید یا نه.:))

الآن به‌نظرم بین مهسا و امین کی‌پی، حتما مافیا هست. نظرات گویا بیشتر سمت امین کی‌پی هست.
فرض کنید امین کی‌پیُ بیاریم دفاعیه. محمدامین یا امین هم بیاریم کنارش. ۲ نفر تو دفاع.

و من بگم بی‌گناها و فرعی‌ها به امین کی‌پی رای بدن. و اعتماد کنن و انجام بدن.

مافیا رایش چیه به‌نظرتون؟

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
من نمیدونم چرا انقدر دربرابر استاندارد بازی کردن مقاومت نشون میدید شما. دارم ازتون خواهش میکنم یه رای بدین امین از بازی خارج بشه، فرداش مهسا، فرداش محمدامین، یه درصد محمدامین مافیا نبود فرداش محمدحسین رو رای بدین. مشکلتون چیه الان؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
من نمیدونم چرا انقدر دربرابر استاندارد بازی کردن مقاومت نشون میدید شما. دارم ازتون خواهش میکنم یه رای بدین امین از بازی خارج بشه، فرداش مهسا، فرداش محمدامین، یه درصد محمدامین مافیا نبود فرداش محمدحسین رو رای بدین. مشکلتون چیه الان؟
دقیقا منم دنبال ترتیبم.

یه توضیح بده مثلا که چرا مهسا ۲ و محمدامین ۳؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین