برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور هفدهم مافیا | بزم بزهکاران

رای به اعدام:

• پویا

رای: 0 0.0%
  • رامتین

• یاسین

• مجموع رای دهندگان
    3
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
امین
اومدی می‌گی پلیس بهتر بود منتها اون قضیه هادی هنوز هست. کرم داشتی پس دوباره قضیه هادی رو گفتی؟
بابا بحث پلیست رو یادم رفته بود. یه جمله تو 5 صفحه بود اگه اشتباه نکنم.

آقا من رای ها رو یه نگاه کردم. به نظرتون رای های مافیا بین من و امین پخشه یا همه رو به یه نفر می دن وقتی می خوان از وکیل استفاده کنن؟

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
یه توضیح بده مثلا که چرا مهسا ۲ و محمدامین ۳؟
چون اونو خودت داری میگی یه منطقی توی صحبت هاش هست ولی مهسا فکت داره. اونجا شهر فرصت خطا داره. حالا چرا مهسا 2 و امین 1؟ چون باز یه درصد فرض کنم درباره فکت های مهسا اشتباه میکنم ولی امین رو دیگه مطمئنم مافیاست. به ترتیب سیفی گزینه ها.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
پویا
در صورتی که امین کی پی مافیا باشه تلاش می کنن برگرده روی من یا امین. منطقا من چون جایزه بگیر چسبیده به من فقط.
اگه مافیا نباشه بهش رای می دن.

• Smile
Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
امین کی پی

خب امین رو الان چطوری مطمئنی مافیاست؟ من از اول بازی پهلوش رو سوراخ کردم ولی هنوز شک دارم.

• Like
کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
این محمدحسین یک‌جا گفت من به قبر هفت جدم بخندم اگر گناهکار باشم. جدی با شناختی که ازش دارم، بعید می‌دونم گناهکار بود میومد همچین حرفی می‌زد. خیلی اخلاق‌گراست. :))
منتها بازی مهسا هم در این فاز برام بی‌گناهانه‌ست حسش. اگر محمدحسین رو مافیا بگیرم مهسا و محمدامین و رامتین باید دو مافیا بین‌شون باشه.
جدی حالا که فکر می‌کنم خودم اگر جای شما بودم با این حد از بی‌گناه بازی کردن بقیه به امین رای می‌دادم. من قضیه‌ام این بود که نمی‌خواستم بی‌گناه بازی کنم، می‌خواستم ببینم چی خوش می‌گذره. و بعد از اعلام نقشم به‌م خوش گذشت. منتها بی‌گناهم.
حالا شما ممکنه حسی رای به من بدید. منتها به نظرم عقلی اگر حساب کنید مافیا ادعای نقش و اون هم دکتر نمی‌کنه. کلا به نظرم درسته مافیا مفتش داره و بی‌گناهان ندارن. منتها رفتن سمت ادعای نقش برای مافیا سنگین‌تر از بی‌گناهه.
بذارید حالا که تا این‌جا اومدید ایده‌ای که اول بازی داشتم رو بگم.
من با آرش که حرف می‌زدم قبل از بازی به‌ش گفتم اگر برم تو بازی، می‌گم که هر کسی نقشش رو ادعا کنه. مفتش نقش چرت بگه. بقیه هم اگر دل‌شون خواست ادعای مفتش کنن. مهم هم نیست راست یا دروغ. اتفاقی که می‌افتاد مافیا براش ادعا بده. چون همین که ادعا کنه میاد زیر اسپات لایت اون نقشی که ادعاش رو کرده و کلا خوبه توی بازی که یک دیتای دروغ مجبور بشه همین اول بده. یک هرج و مرجی هم می‌داد به بی‌گناهان منتها به این‌که مافیا حدس‌های مفتشش اشتباه بشه می‌ارزید.
بعدش هم ایده داشتم که یک جایی آدم‌ها بیان اسمی که تو شب دادن رو بگن. (البته این رو زیاد فکر نکرده بودم) اون‌جا هم امکان گیر افتادن مافیا می‌رفت بالا.
خلاصه من در کل با این ایده اومدم که یک جایی نقشم رو بگم ببینم چی می‌شه. اعصاب یک‌سری بحث‌ها رو هم نداشتم و چون قرار بود کلا از بازی خداحافظی کنم، گفتم برم بر میل خودم بازی کنم این دور رو.
خلاصه که همین. یا من رو دکتر داشته باشید از روی حرف‌هام. که به اون بی‌گناه سوم (جز پویا) پیشنهاد می‌کنم به من رای نده. تو دکتر نیستی. یا ندارید که باز تو رای نده، بذار اگر دکتر واقعی هست اون رای بده.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
آها. یه نکته‌ای که تو سوالا داشتم و واقعا مهم بود برام این بود.

سوال ۵، پرسیده بودم که اگه بی‌گناه بودید، فلان.

همین قسمتش مهمه. پس با ادامه‌اش کاری ندارم اصلا.

معمولا کسی که بی‌گناهه، نمی‌گه اگه بی‌گناه بودم. چون یعنی نیستم.:دی خطا داره ها. کمه ولی.
ولی وقتی در سوال پرسیده می‌شه و یک نفر بدون تکرار صورت سوال، جواب می‌ده، امکان خطای زیاد هست کاملا.

البته از تست دیدم که امکان عدم خطا هست.:)) یعنی همه تقریبا خطا کردن.
منتهی یه دلیل دیگه هم داشت این کارم که ببینم تعداد درست و غلط‌ها چندتاست.

تو جواب‌هاتون، فقط دو نفر اشاره کردن که بی‌گناه هستن. یعنی صورتُ هم تغییر دادن.
یکیش هادی بود که گفت اگرشُ بردار و می‌دونیم بی‌گناه بوده.
یکیش محمدحسین بود که گفت بی‌گناه هستم.

من حقیقتا از این نتیجه می‌گیرم که اگه محمدحسین مافیا بود، به یارهاش هم می‌گفت به این دقت کنن. زمان پاسخ هم معلوم بوده دیگه. حالا عمدتا دیرتر ارسال شده، بله. ولی کسی چنین چیزیُ نمی‌دونسته.

اینه که محمدحسین اگه مافیا باشه، حالا یا با دقت یا شانسی، از چنین چیزی در رفته.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
مفتش نقش چرت بگه چیه. پارتیزان.

• Like
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
امین

بابا بحث پلیست رو یادم رفته بود. یه جمله تو 5 صفحه بود اگه اشتباه نکنم.

آقا من رای ها رو یه نگاه کردم. به نظرتون رای های مافیا بین من و امین پخشه یا همه رو به یه نفر می دن وقتی می خوان از وکیل استفاده کنن؟
جفتش ممکنه. فکر کردم.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
پست 921 رو جواب بدید لطفا.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
مهسا چه فکتی داره؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
پست 921 رو جواب بدید لطفا.
چرا می‌خندی؟
من که جواب دادم.:دی

بی‌گناهت کیه؟

گویا قراره سرعتی بشه.

هرکی بی‌گناه خودشُ بگه.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
یه نظر عجیب می‌خوام بدم. نظر بدید رو این ببینم گیر می‌افتید یا نه.:))

الآن به‌نظرم بین مهسا و امین کی‌پی، حتما مافیا هست. نظرات گویا بیشتر سمت امین کی‌پی هست.
فرض کنید امین کی‌پیُ بیاریم دفاعیه. محمدامین یا امین هم بیاریم کنارش. ۲ نفر تو دفاع.

و من بگم بی‌گناها و فرعی‌ها به امین کی‌پی رای بدن. و اعتماد کنن و انجام بدن.

مافیا رایش چیه به‌نظرتون؟
به نظرم به کی‌پی رای می‌دن.

• Smile
کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
بچه‌ها متاسفانه من کاری برام پیش اومده و خونه نیستم نمیتوتم خوب تو بحثا شرکت کنم. حیف واقعا حداقل تا ۹ شب هم فرصت دسترسی به خونه و جای دنج و پست خوندن ندارم. روی صحبتم با پویا و اون یه نفر سفید دیگه بازیه که بین امین و رامتین بهش شک دارم که کیه. مملگر و محمدحسین و امین کی‌پی مافیان از نطر من. بین امین و رامتین هم یه شهروند هست یه جادوگر که من فکر میکنم اون شهروند امینه. امیدوارم اشتباه نکرده باشم‌.
در مورد اینکه گفتین من مافیا هستم، اگر فرصت دارین کل بازی من رو ارزیابی کنید. رای‌هام رو. حرکاتم رو واکنشم نسبت به افراد مختلف رو. من وقتی بیگناه نباشم با یکی که بحث میکنم پیله میکنم بهش انرژیش رو خالی میکنم ایراد الکی میگیرم و قانع هم نمیشم. ولی تو این بازی چی! این بازی رو بخونید پست‌های منو، چقدر سعی کردم انعطاف نشون بدم از خودم. چقدر سعی کردم درک کنم بقیه رو و حق اشتباه قائل بودم. واقعا چه ببریم و چه ببازیم من از نظر خودم بهترین بیگناهی عمرم رو دارم بازی میکنم نسبت به قبلی‌ها. فقط تنها بدشانسیم میتونه این باشه که به فرد اشتباهی اعتماد کنم و خب قطعا که دلم نمیخواد این طور بشه تمام تلاشم رو هم میکنم.
اگر به دفاعیه هم برم متاسفانه مجبورم ادعای نقش کنم. با اینکه امروز بارها بهش فکر کردم ولی منطقم قبول نکرده این کارو بکنم. ولی اگر مجبور بشم این کارو میکنم.
رای من به احتمال بالا یکی از این سه عزیز خواهد بود، صد البته که سعی میکنم برسم و مکالمه کنم و امیدوارم حداقل نیم ساعت بتونم بحثا رو بخونم و سوالاتم رو بپرسم و اگر سوالی پرسیده بشه جواب بدم.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
اینه که محمدحسین اگه مافیا باشه، حالا یا با دقت یا شانسی، از چنین چیزی در رفته.

بی ادب من نه مافیا هستم، و نه چیزی شانسی بوده. از روی زُلالیم توی این بازی بوده. نمیگه چون بیگناهه اینو گفته ها :دی
و اینکه آفرین چون یک اصفهانی حواسش به همه چیز هست. همونطور که هفته آینده توی چمپیونشیپ منجر یهویی میبینی نستا داره برا یووه بازی میکنه :oregonian_winesmile

• Smile

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
خب امین رو الان چطوری مطمئنی مافیاست؟ من از اول بازی پهلوش رو سوراخ کردم ولی هنوز شک دارم.

کل دلایلی که برای تو بازی موندنش نوشته اینه که اگه مافیا میزدش دیگه بعد اون گیر میکرد گذاشتنش تو بازی که اعدام بشه. از طرفی معتقده محمدامین هم مافیا نیست. خوب اگه جفتی مافیا نیستن مافیا امین رو که نقشش مشخص هست رو میزد، دو حالت پیش میومد، با حدس بعدیش قمار میکرد روی محمدامین، کلا دو سه تا نقش تو بازی مونده یا اونم میرفت میشد سه مافیا دو شهر که باز یه شهر دیگه هم بعدش میتونستن بدن، یا اینکه نمیرفت امشب باز فشار روش بود. اینجوری باید از اول روز پاشه بگه محمدامین قطعا مافیاست ولی نمیگه. تازه پا شدن بعد 14 15 ساعت یکم بحث میکنن باهم.

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
  • Like

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0

بسیار خب همه با سرعتی شدن موافقن.​

برنامه‌ی سرعتی:​

فاز ۴ تا ۲۰:30​

فاز ۵ تا ۲۲:۰۰​

فاز ۶ تا ۲۲:۴۵​

فاز ۷ تا ۲۳:۱۵​

فاز ۸ تا ۲۳:۴۵​

اگه هم بازی تا اون موقع تموم نشد یه فاز دیگه می‌مونه که سریع برگزار می‌کنیم.​

بنابراین تا هشت و نیم رای بدین. متشکرم.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
کل دلایلی که برای تو بازی موندنش نوشته اینه که اگه مافیا میزدش دیگه بعد اون گیر میکرد گذاشتنش تو بازی که اعدام بشه. از طرفی معتقده محمدامین هم مافیا نیست. خوب اگه جفتی مافیا نیستن مافیا امین رو که نقشش مشخص هست رو میزد، دو حالت پیش میومد، با حدس بعدیش قمار میکرد روی محمدامین، کلا دو سه تا نقش تو بازی مونده یا اونم میرفت میشد سه مافیا دو شهر که باز یه شهر دیگه هم بعدش میتونستن بدن، یا اینکه نمیرفت امشب باز فشار روش بود. اینجوری باید از اول روز پاشه بگه محمدامین قطعا مافیاست ولی نمیگه. تازه پا شدن بعد 14 15 ساعت یکم بحث میکنن باهم.
عزیزم من رو اگر حدس می‌زد با دفاعی که از محمدامین کردم، چطوری بعدش محمدامین می‌رفت بیرون؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
بچه‌ها متاسفانه من کاری برام پیش اومده و خونه نیستم نمیتوتم خوب تو بحثا شرکت کنم. حیف واقعا حداقل تا ۹ شب هم فرصت دسترسی به خونه و جای دنج و پست خوندن ندارم. روی صحبتم با پویا و اون یه نفر سفید دیگه بازیه که بین امین و رامتین بهش شک دارم که کیه. مملگر و محمدحسین و امین کی‌پی مافیان از نطر من. بین امین و رامتین هم یه شهروند هست یه جادوگر که من فکر میکنم اون شهروند امینه. امیدوارم اشتباه نکرده باشم‌.
در مورد اینکه گفتین من مافیا هستم، اگر فرصت دارین کل بازی من رو ارزیابی کنید. رای‌هام رو. حرکاتم رو واکنشم نسبت به افراد مختلف رو. من وقتی بیگناه نباشم با یکی که بحث میکنم پیله میکنم بهش انرژیش رو خالی میکنم ایراد الکی میگیرم و قانع هم نمیشم. ولی تو این بازی چی! این بازی رو بخونید پست‌های منو، چقدر سعی کردم انعطاف نشون بدم از خودم. چقدر سعی کردم درک کنم بقیه رو و حق اشتباه قائل بودم. واقعا چه ببریم و چه ببازیم من از نظر خودم بهترین بیگناهی عمرم رو دارم بازی میکنم نسبت به قبلی‌ها. فقط تنها بدشانسیم میتونه این باشه که به فرد اشتباهی اعتماد کنم و خب قطعا که دلم نمیخواد این طور بشه تمام تلاشم رو هم میکنم.
اگر به دفاعیه هم برم متاسفانه مجبورم ادعای نقش کنم. با اینکه امروز بارها بهش فکر کردم ولی منطقم قبول نکرده این کارو بکنم. ولی اگر مجبور بشم این کارو میکنم.
رای من به احتمال بالا یکی از این سه عزیز خواهد بود، صد البته که سعی میکنم برسم و مکالمه کنم و امیدوارم حداقل نیم ساعت بتونم بحثا رو بخونم و سوالاتم رو بپرسم و اگر سوالی پرسیده بشه جواب بدم.
کسانی که این پست را مافیایی می‌بینن لایک بدن.

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین