برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی اسم رمز: ••••••

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0

اسم رمز: ******​

اسم رمز یک بازی بر پایه‌ی گفتگو، استدلال و استنتاج است. این بازی فاز شب ندارد و هیچ‌کس حتی گناهکاران به یکدیگر معرفی نمی‌شوند و باید در روز یکدیگر را پیدا کنند.

در این بازی تمام اعضای بازی (۱۰ نفر) در یک مکان گیر افتاده‌اند. این ۱۰ نفر شامل تیم نفوذی‌ها، تیم اطلاعاتی‌ها و تیم شهروندان هستند. نفوذی‌ها قصد دارند یکدیگر را شناسایی کرده و اطلاعاتی‌ها نیز قصد دارند نفوذی‌ها را از بین ببرند. شهروندان نیز هر کدام با نابودی نفوذی‌ها پیروز می‌شوند، مگر خودشان جذب نفوذی‌ها شوند.

نقش‌ها​

تیم نفوذی‌ها​

🤵‍♂️ رئیس
سرکرده‌ی نفوذی‌هاست و کلمه‌های رمز را مشخص می‌کند. او یک تفنگ دارد. شهروندی که رئیس مسلح کند جذب نفوذی‌ها می‌شود.

🥷 جاسوس‌‌ها (۲ نفر)
با تیم نفوذی‌ها هستند و از کلمه‌‌‌‌های رمز باخبرند. هر کدام از جاسوس‌ها یک تفنگ دارند.

تیم اطلاعاتی‌ها​

🧑‍💻 رادیوچی
با تیم اطلاعاتی‌هاست، یک تفنگ دارد و می‌تواند یک بار یک نفر جز خودش را انتخاب کرده و او را از کلمه‌‌های رمز مطلع کند.

🕵️‍♂️ مامورها (۲ نفر)
با تیم اطلاعاتی‌ها هستند و هر کدام یک تفنگ دارند.

شهروندان​

👨‍⚖️ وکیل
درخواست مبادله‌ی او همیشه پذیرفته می‌شود، صرف نظر از اینکه چه کسانی را مبادله کند. وکیل را اگر در زندان باشد می‌توان مبادله کرد.

👨‍🎤 قاچاقچی
می‌تواند یک بار یک زندانی را در ملاقات زندان مسلح کند. قاچاقچی را اگر بیرون باشد می‌توان با زندانی مبادله کرد.

👲 خائن
می‌تواند یک بار یک کلمه‌ی رمز را حدس بزند. اگر درست باشد، جذب نفوذی‌ها می‌شود. خائن را اگر بیرون باشد می‌توان با زندانی مبادله کرد.

🙆‍♂️ هوادار
اگر رئیس بخواهد او را مسلح و جذب کند، هوادار مسلح شده اما جذب نمی‌شود. هوادار را اگر در زندان باشد می‌توان مبادله کرد.

فعالیت‌ها​

🔫 شلیک
کسانی که تفنگ دارند (مامورها، رئیس، جاسوس‌ها و کسی مسلح شده است) می‌توانند یک بار در بازی به فرد دیگری شلیک کنند.
  • اگر به تیم حریف شلیک شود، یعنی اطلاعاتی به نفوذی شلیک کند یا نفوذی به اطلاعاتی شلیک کند، شلیک موفق بوده و هدف شلیک کشته می‌شود.​
  • اگر به تیم خودی یا شهروندان شلیک شود، شلیک ناموفق بوده و خود فرد شلیک‌کننده کشته می‌شود.​
  • به افراد زندانی نمی‌توان شلیک کرد.​
  • هیچ فردی نمیتواند بیش از یک بار شلیک کند، حتی اگر تفنگ داشته باشد و مسلح نیز بشود، یا دو نفر او را مسلح کنند.​

⛓️ حکم جلب
همه‌ی افراد در بازی می‌توانند یک بار درخواست حکم جلب یک نفر را بدهند. اگر بیش از نیمی از افراد زنده و آزاد موافقت کنند، آن فرد به زندان می‌رود.
  • فردی که در زندان است نمی‌تواند فعالیتی انجام دهد یا در تاپیک حرفی بزند.​
  • زندان حداکثر برای ۳ نفر ظرفیت دارد و بیشتر از آن نمی‌توان زندانی کرد.​
  • وقتی زندان پر شود، استعلام زندان گرفته می‌شود و تعداد نفوذی‌ها، اطلاعاتی‌ها و شهروندان زندانی اعلام می‌شود.​

👥 ملاقات
همه‌ی افراد در بازی می‌توانند یک بار درخواست ملاقات با یک فرد زندانی را بدهند و با او به صورت خصوصی صحبت کنند. در این گفتگو می‌توان دروغ گفت.
  • فردی که به ملاقات می‌رود توسط گرداننده از نفوذی بودن یا نبودن فرد زندانی مطلع می‌شود.​
  • فردی که به ملاقات می‌رود اگر تفنگ داشته باشد، می‌تواند آن را به فرد زندانی بدهد و او را مسلح کند. شهروندی که رئیس مسلح کند جذب نفوذی‌ها می‌شود.​
  • فردی که به ملاقات می‌رود تا پایان فاز نمی‌تواند حرفی بزند.​

🔄 مبادله
همه‌ی افراد در بازی می‌توانند یک بار یک گروگان انتخاب کرده و او را با یک زندانی مبادله کنند. با این کار گروگان به زندان رفته و زندانی انتخاب شده بیرون می‌آید.
  • اگر زندانی وکیل یا هوادار باشد، مبادله انجام می‌شود.​
  • اگر گروگان قاچاقچی یا خائن باشد، مبادله انجام می‌شود.​
  • مبادله‌‌ای که وکیل درخواست کند در هر صورت انجام می‌شود.​

فازهای بازی​

بازی از چندین فاز تشکیل شده است. هر فاز ۳۰ دقیقه است و اگر کسی (جز زندانیان که نمی‌توانند در تاپیک حرف بزنند و فردی که به ملاقات رفته‌ است) در این ۳۰ دقیقه پستی ندهد، گادکش خواهد شد.
در هر فاز هر فعالیت تنها ۲ بار توسط جمع قابل انجام است. یعنی در هر فاز نمی‌توان بیش از ۲ بار شلیک کرد، ملاقات کرد، درخواست مبادله کرد یا درخواست حکم جلب داد.

پایان بازی​

بازی درصورتی به پایان می‌رسد که:
  • تمام نفوذی‌ها کشته یا زندانی شوند و حداقل یک اطلاعاتی در بازی بماند. در این صورت اطلاعاتی‌ها و شهروندان پیروز شده و نفوذی‌ها شکست می‌خورند.
  • تمام اطلاعاتی‌ها کشته یا زندانی شوند و حداقل یک نفوذی در بازی بماند. در این صورت نفوذی‌ها پیروز شده و اطلاعاتی‌ها و شهروندان شکست می‌خورند.
  • هر سه زندانی نفوذی باشند، در این صورت شورش کرده، نفوذی‌ها پیروز می‌شوند و اطلاعاتی‌ها و شهروندان شکست می‌خورند.
  • اگر تمام قابلیت‌های تمام بازیکنان در بازی به پایان رسیده باشد:
    • اگر نفوذی‌ها از اطلاعاتی‌ها در بازی (خارج از زندان) بیشتر باشند، نفوذی‌ها پیروز می‌شوند.
    • اگر نفوذی‌ها از اطلاعاتی‌ها در بازی (خارج از زندان) بیشتر نباشند، اطلاعاتی‌ها و شهروندان پیروز می‌شوند.

آخرین ویرایش:

Bot

Super Moderator
ربات
پسندها
10
امتیازها
0
Arsonist به این بازی پیوست!

بازیکنان حاضر در بازی 1 نفر:Arsonist

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: FM

Bot

Super Moderator
ربات
پسندها
10
امتیازها
0
Mamalgr به این بازی پیوست!

بازیکنان حاضر در بازی 2 نفر:Arsonist - Mamalgr

• Like

Bot

Super Moderator
ربات
پسندها
10
امتیازها
0
Moonsa به این بازی پیوست!

بازیکنان حاضر در بازی 3 نفر:Arsonist - Mamalgr - Moonsa

Bot

Super Moderator
ربات
پسندها
10
امتیازها
0
FM به این بازی پیوست!

بازیکنان حاضر در بازی 4 نفر:Arsonist - FM - Mamalgr - Moonsa

• Like

Bot

Super Moderator
ربات
پسندها
10
امتیازها
0
Pouya به این بازی پیوست!

بازیکنان حاضر در بازی 5 نفر:Arsonist - Pouya - FM - Mamalgr - Moonsa

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: FM و God

Bot

Super Moderator
ربات
پسندها
10
امتیازها
0
Arsonist بازی را آغاز کرد!

بازیکنان حاضر در بازی 5 نفر:Arsonist - Pouya - FM - Mamalgr - Moonsa

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
درود. من داشتم تو خیابون‌های مهرشهر قدم زنان راه می‌رفتم که خفتم کردن آوردنم این‌جا. شغلم داروساز هست و کارهای جانبی هم انجام می‌دم. مثل خرید و فروش ماشین. امیدوارم دقت خوبی داشته باشیم در شناسایی جاسوس‌ها.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
فقط من یه توضیح بدم که توی ۵ نفر، ۱ رئیس و ۱ جاسوس، ۱ رادیوچی و ۱ مامور و ۱ شهروند رندوم داریم. ظرفیت زندان هم به جای ۳، ۲ هست.
فاز صفر هم اکشنی نداریم جز رئیس که اسم رمز‌ها رو انتخاب می‌کنه.

• Like

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
سلام. من چرا دکمه لایک نمیبینم زیر پستا؟

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
روی پست کلیک راست کن یا اگه با گوشی هستی دوبار بزن روی پست :دی

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
سلام به همگی. پویا جان تا تو باشی از این به بعد در خیابان های شمال بیشتر قدم بزنی ^-^
من مثلا با خواست خودم اومدم ^-^

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
خب تارگت اول رو من می‌زنم به پویا :دی اونم اینکه به نظرم خواست فضا رو برای نخ دادن اسم رمز باز کنه. ینی چیزی که گفت بعیده بخواد مثلا اسم رمز رو اینقدر مستقیم بگه ولی فضا رو برای گفتن حرف‌هایی که ممکنه توش اسم رمز جا بشه باز کرد به نظرم :دی
البته هنوز مهسا پست نداده :دی

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
از نظر من باتوجه به قوانین، هرکی اسم رمزُ بگه، اشتباه کرده (از بیرون گفتن فحش نده.):دی
اینه که من جاسوس باشم و کسی اسم رمزُ بگه، حین و بعد بازی سرویسه.:))
اتهام اول من فعلا آرش هست. حرف به‌دردبخوری نزد به‌نظرم. دومی هم مهسا چون نیست.
من در نوبتم حکم جلب خواهم گرفت قطعا. نمی‌دونم کی هست ولی. آرش اگه جاسوس نیستی، حتما عقب‌نشینی کن. تیر داشتم هم ممکن بود بزنمت.

• Smile
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arsonist
کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
سلام من مهسام. تو سواحل ترکیه مشغول ماهیگیری بودم که یهو منو برداشتن و آوردن اینجا. دو تا از ماهیا تو کولم جامونده اگه خواستین میتونیم اینجا کباب کنیم و بخوریم :دی
تارگت رو هم میزنم به پویا و آرش.

سلام من مهسام. تو سواحل ترکیه مشغول ماهیگیری بودم که یهو منو برداشتن و آوردن اینجا. دو تا از ماهیا تو کولم جامونده اگه خواستین میتونیم اینجا کباب کنیم و بخوریم :دی
تارگت رو هم میزنم به پویا و آرش.

• Smile
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
من با آرش موافقم راجع به پویا.
پویا حتی اگه اعتقادت این باشه که کسی نباید اسم رمز رو بگه، چرا باید به خودت سختی بدی و این همه کلمه اضافه بگی. به هر حال باید به این فکر کنی که شاید حداقل بقیه افراد بازی این برداشت رو بکنن و بدون دلیل بهت شک کنن. صرفا می خواستی یه شوخی کرده باشی؟ برای من از پویا یه مقداری بعیده. حالا پویای مافیا شاید با پویای اسم رمز فرق کنه.
مهسا: اسم رمز داستانه؟ :))

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
هر برداشتی می‌خوان بکنن. دفعه بعدی یه آموزش قبل بازی می‌ذارم براتون.

• Love
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
از نظر من باتوجه به قوانین، هرکی اسم رمزُ بگه، اشتباه کرده (از بیرون گفتن فحش نده.):دی
اینه که من جاسوس باشم و کسی اسم رمزُ بگه، حین و بعد بازی سرویسه.:))
اتهام اول من فعلا آرش هست. حرف به‌دردبخوری نزد به‌نظرم. دومی هم مهسا چون نیست.
من در نوبتم حکم جلب خواهم گرفت قطعا. نمی‌دونم کی هست ولی. آرش اگه جاسوس نیستی، حتما عقب‌نشینی کن. تیر داشتم هم ممکن بود بزنمت.
این در جواب حرف من بود پویا؟ چون اگه نباشه نمیفهمم چرا یکی باید بیاد پیشنهاد بده جاسوس‌ها اسم رمز رو نگن، مگه خودش جاسوس باشه :دی

درکل چون این رو مطرح کردی که اگه جاسوس‌ها اسم رمز رو بگن اشتباه کردن (:))) فعلا ازت عقب می‌کشم چون حالتی نمیتونم متصور بشم که یه جاسوس بیاد اینو بگه؛ جز اینکه شاااید توی همین پست اسم رمز باشه به نوعی، که دیگه بستگی به میزان خلاقیت رئیییشون داره :دی

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
محمدامین: ای بابا لو رفتم :)) حالا چرا داستان؟چرا قصه نه؟:دی

آرش: اتفاقا جاسوس هم ممکنه همینطوری بگه که تو فکر کنی اون شخص نمیتونه جاسوس باشه. اگه اسم رمز سرویس باشه چی:))

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
من با آرش موافقم راجع به پویا.
پویا حتی اگه اعتقادت این باشه که کسی نباید اسم رمز رو بگه، چرا باید به خودت سختی بدی و این همه کلمه اضافه بگی. به هر حال باید به این فکر کنی که شاید حداقل بقیه افراد بازی این برداشت رو بکنن و بدون دلیل بهت شک کنن. صرفا می خواستی یه شوخی کرده باشی؟ برای من از پویا یه مقداری بعیده. حالا پویای مافیا شاید با پویای اسم رمز فرق کنه.
مهسا: اسم رمز داستانه؟ :))
با توجه به این حرفت، خودت چرا پستی شبیه به پست پویا دادی؟ صرفا می‌خواستی یه شوخی کرده باشی (که اونوقت تو میتونی شوخی کنی ولی پویا نه؟!) یا میخواستی فضا رو برای اسم رمز باز کنی (که میکی با حرف من موافقی!) ؟

و جمله‌ی آخرت هم نفهمیدم، مهسا که از کلمه‌ی داستان استفاده نکرد. یه توضیح بده ببینیم چی گفتی اینجا :دی

و یه توضیحم بدم بهت. توی بازی اصلی اینجوریه که دور اول هر کی یه داستان یا سرگذشت تعریف میکنه از اینکه چجوری سر از اون زیرزمین دراورده. پویا و مهسا هم همین کار رو کردن از روی بازی اصلی.

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین