برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور دوازدهم مافیا | یک داستانِ کوتاهِ هولناک

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
عجب گیری کردیم. دو گروه مقابل در مقابل هم وایسادن که میتونه بی گناه و گناهکار همزمان توشون باشه. چیکار باید بکنم اینجا؟

لوک دوست قدیمیم، امشب بیا بریم بار با گاد دو تا شات بزنیم. خسته ام خیلی.

دب
اگر تو باشی احتمال ریگان میره بالا دیگه.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
دب:
ساید بلو و ریگان تو از کجا میدونی یکی بوده آخه! چرا یه جوری حرف میزنی آدم فکر میکنه به چیزی علم داری؟

این الان ساید یکی بودنه؟ چطوری از پشت سر این رفتی پشت سر اون آخه!

چرا سفسطه می‌کنی؟ این رای‌های دیشبه، دب داشت درمورد قبل از اون اتفاقات حرف می‌زد :| تا اونجا هم من و بلو بیگناه‌های هم بودیم دیگه. تا اینکه بلو به من رای داد.

- - - Updated - - -

دب
اگر تو باشی احتمال ریگان میره بالا دیگه.

این چه طرزشه واقعا؟ اگه هلنی اینجوری تصمیم نگیر. اگه بیگناه اعدام شه این فاز عملا باختیم. متوجهی؟ بعد میگه اگه دب باشه احتمال ریگان بالا میره، انگار فاز اوله بخوایم اطلاعات از طریق اعدام وارد بازی کنیم :|

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
واقعا گیج شدم اما
ریگان: بیگناه ۷۰\ مافیا ۲۰\ جلاد ۱۰
دب: بیگناه ۶۰ \ جلاد ۳۰ \ مافیا ۱۰
کلوین: مافیا ۸۰\جلاد ۱۵ \ بیگناه ۵
باستر: بیگناه ۳۵\ مافیا ۳۵ \ جلاد ۳۰
کریستین: مافیا ۶۰\ جلاد ۲۰\ بیگناه ۲۰

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
ریگان:
ایشون فاز قبلتر پشت بلو به کلوین رای دادن این فاز پشت شما. این تا اینجا.
من دلیل این تغییر پشت رفتن رو ازشون پرسیدم و ایشون اینو گفتن.
تغییر ندادم. بلو و ریگان هم راستا بود. علت سفید شدن بلو هم این بود ک اصن پستای ریگان باعث شد از وجه دیگه ای ببینمش و فکر کنم بیگناهه و ردی مگه ساید بلو و ریگان متفاوت بوده ک میگی من از پشت این پریدم پشت اون ؟
چی میگی وقتی نخوندی آخه!

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
رای به اعدام باطل: کریستین

رای به اعدام: کلوین

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
ریگان:
ایشون فاز قبلتر پشت بلو به کلوین رای دادن این فاز پشت شما. این تا اینجا.
من دلیل این تغییر پشت رفتن رو ازشون پرسیدم و ایشون اینو گفتن.

چی میگی وقتی نخوندی آخه!

خوندم خوب هم خوندم. تو همون جمله‌ای که نقل قول کردی، دب داره درباره‌ی اتفاقات فاز اعدام جسیکا و فاز اعدام بلو حرف می‌زنه دیگه (که تو میگی یکی رو پشت دست ریگان رای دادی یکی رو پشت دست بلو). علم غیب داشته مگه که بلو و من همدیگه رو میذاریم اولویت دوم؟؟ تا قبل رای بلو به من من و بلو تو یک ساید بودیم کم و بیش و همدیگه رو بیگناه می‌دونستیم.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
کریس

ساید بلو و ریگان تو از کجا میدونی یکی بوده آخه! چرا یه جوری حرف میزنی آدم فکر میکنه به چیزی علم داری؟
چی میگی ؟ در اون رای گیری بخصوص منظورمه عزیز من.
هم جهت بودن

مدی
من بی گناهم. ولم کن . اخه کدوم احمقی یار مافیاشو از فاز یک هی میگه سفید سفید. اونم بی استدلال و حسی. یا کف تاپیک داد میزنه ایهاالناس من میرم پشت دست یارم رای میدم تا شما منو خفت کنین سریع. این حجم از بی احتیاطی از گناهکار بر میاد؟ اگر اره پس من خودشم.

------------

من واقعا حس میکنم دیگه قدرت تشخیصم سوخته و نمیخوام هیچ غلطی بکنم.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
واقعا گیج شدم اما
ریگان: بیگناه ۷۰\ مافیا ۲۰\ جلاد ۱۰
دب: بیگناه ۶۰ \ جلاد ۳۰ \ مافیا ۱۰
کلوین: مافیا ۸۰\جلاد ۱۵ \ بیگناه ۵
باستر: بیگناه ۳۵\ مافیا ۳۵ \ جلاد ۳۰
کریستین: مافیا ۶۰\ جلاد ۲۰\ بیگناه ۲۰

یا پیغمبر اگر بیگناه باشی و اولویت هات اینا باشه که بیچاره شدیم، شانس برد نداریم کلا.:|

تروخدا ریگان رو کلا بیشتر بهت فکر کن، جبهه بندیتو خراب کرده کلا.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
لوک
اگه یه درصد هلنی و نمی‌خوای تکی ببری، الان وقت مفیستوفلس‌بازی نیست.

این برد تکی هلن رو مخه واقعا :|

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
رای به اعدام باطل: دب

رای به اعدام: ریگان

در موردت حس میکنم ساده نگری کردم واقعاً. تقصیر خودم بود.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
ریگان چرا به لوک میگی هلن ؟:|

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
آقا دب یار نداره آخه، باز ریگان ممکنه مافیا باشه با کریستین ولی دب رو بدون یار چجوری مافیا ببینم؟

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
رای به اعدام باطل: دب

رای به اعدام: ریگان

در موردت حس میکنم ساده نگری کردم واقعاً. تقصیر خودم بود.

بعد بازی یک بسته گز برام بفرست اینقدر حرصم دادی امروز :))

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
مدلین

این بندگان واقعا منم گیج کردن :)) همون بهتر که اینا ایمان بیاور نیستن، وگرنه بعد از من لوکیسم واقعی رو دچار شبهه و جریانات انحرافی می‌کردن :دی

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دوستان گلم. یه دو دقیقه پست ندین، فکر کنین. هر بی‌گناهی برای خودش، بشینه یه ۵ دقیقه بدون اینکه حرفی بزنه، فکر کنه و احتمالات رو بنویسه که کی چه نقشی می‌تونه داشته باشه و یارش کی می‌تونه باشه. بازی مشخص‌تر می‌شه واستون. ۴ تا نفس عمیق بکشین و تفکر کنین، من به شما امیدوارم :دی

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
ریگان چرا به لوک میگی هلن ؟:|

چون مدی داره حرکات عجیب غریب در می‌کنه :| نمی‌دونم حالا باید ببینیم چجوری رای میدن در نهایت.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
خب من ک میدونم یار ریگان نیستم در فرضیه ی مافیا بودنش باید دنبال کدوم گزینه برای یاراش باشم اخه ؟ :))

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
شمارش رای‌ها، پست شماره ۹:

کلوین راس: ریگان لاووا، دب جک، جکسون کین

جکسون کین: لوک ویکتورز

ریگان لاووا: باستر سیمز، کلوین راس

دب جک: کریستین بارلو، مدلن پژه

سکوت کنید عزیزانم.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
کلوین راس، ریگان لاووا و دب جک تا ساعت ۱۱:۵۰ دفاعیه بفرستن.

بعدش بقیه فرصت دارن که تا ۰۰:۰۰ به من در تلگرام لیست‌شون رو بفرستن. ترتیب در این لیست مهمه. دیرتر بفرستید انگار رای ندادید. تعداد گزینه‌های لیست‌تون هم باید با تعداد افراد در دفاعیه برابر باشه.

لیست‌هایی هم که می‌فرستید بعد از اعدام به صورت عمومی اعلام می‌شه.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
بعد از اینکه پست 350 رو دادم واقعاً قصد نداشتم لااقل داخل این فاز دیگه برگردم به بازی. ولی از سر وظیفه روند صحبت ها رو دنبال کردم تا بفهمم چه اتفاقی داره می افته واقعاً.
اول این رو بگم که اگر هنوز بعد از پست آخر من متوجه نشدید که نباید به من رای بدید، دیگه واقعاً صلاح مملکت خویش خسروان دانند ... خیلی واضح بود.

داخل پست قبلی اشاره کرده بودم که دب و ریگان از نظرم مشکوک هستند. و تا همین نیم ساعت قبل هم حس میکردم ریگان داره اشتباه بازی می کنه، و دب مافیاست. دب با پست هاش در اواخر فاز بنظرم مشخص شد مافیا نیست. یا لااقل عقل من دیگه در همین حد جواب میده خودتون بشینید فکر کنید. دلیلی هم نداشت لحظه آخر رای ام رو از روی دب بردارم بگذارم روی ریگان، چون دب به هر حال داخل دفاعیه بود.

از نظر من الان 2 گزینه محتمل برای مافیا دارید که دب و ریگان هستند. اگر این دو نفر نباشند، فقط چیزی حدود 10 درصد ممکنه کریستین مافیا باشه که از نظر من خیلی بعیده و اگر آخر بازی مافیا بود بهش تبریک میگم واقعاً. باستر و جکسن مافیا نیستند. از این نظر میتونید بهشون اطمینان کنید تا حدودی. بین این دو نفر هم من واقعاً هنوز نمیتونم مطمئن باشم ولی بنظرم دب احتمالش خیلی کمتر شد. اگر دنبال بالاترین احتمال برای بیرون دادن مافیا هستید، بنظر من ریگان باید از بازی خارج بشه. ضمناً دب عزیز، قطعیتی وجود نداره که الان 2 مافیا داخل بازی باشند که داری دنبال یار برای مافیای احتمالی بازی میگردی. شاید فقط یک مافیا داخل بازی مونده باشه اصلاً. اگر مافیا نیستی واقعاً، یه کم ذهن ات رو باز کن.

باز به حرف من لزوماً اطمینان نکنید چون منم طبق حدس و احتمالات ام صحبت میکنم و واقعاً سخت هست برای منم تشخیص. هر آنچه که به ذهنم رسید رو سعی کردم باهاتون به اشتراک بگذارم. موفق باشید اگر من نبودم :گل:

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
ah shit here we go again

درمورد بازی خودم که توضیح دادم در دفاعیه قبلی. من تو این بازی تلاش کردم اشتباهات بازی‌های بیگناهی قبلیم رو پشت سر بذارم؛ روی یک مورد گیر نکنم و ذهنم رو مدام باز کنم نسبت به اتهاماتی که می‌زنم، مستند بازی کنم و درگیر احتمالات بعید نکنم خودم رو، مثل سابق گیرهای مرض‌دار ندم و سعی کنم مثل یک کاراگاه واقعی سرنخ جمع کنم، سوال بپرسم، قطعات پازل رو کنار هم قرار بدم و به نتیجه برسم. طبیعیه که تو این روند آدم فراز و نشیبی داشته باشه، یه زمانی وقت نداشته باشه، یه زمانی تمرکز نداشته باشه، اما هیچ‌وقت از این دیدگاه و این روند «خارج» نشدم و تمام تلاشم رو کردم که مثل سابق بازی نکنم. به نظرم نتیجه کاملا مشخص هست و هرکسی وقت بذاره پست‌های من رو نگاه کنه، متوجه این موضوع می‌شه.

الان بازی هر جور با هر بالانس و هر لباسی حساب کنیم، در وضعیت حساسی قرار داره. چون جلاد می‌خواد مافیا رو نگه داره تا بتونه راحت‌تر توی ۳ نفر بره از اون ور هم مافیا هم داره از این فرصت سواستفاده می‌کنه و می‌خواد دوباره یک بیگناه دیگه رو اعدام کنه. بنابراین اصلا فرصت اشتباه نداریم. چون یک فاز شب دیگه در پیشه و مافیا ممکنه بتونه تیر بزنه. با اعدام من هم شانس بردنمون به طرز وحشتناکی به صفر نزدیک می‌شه (اگه صفر نشه، چون نمی‌دونم چند بیگناه دیگه وجود داره) و عملا شانس اینکه با یک اعدام کمتر بازی رو ببریم گرفته می‌شه.

در نهایت، به نظر من کلوین قریب به یقین گناهکار هست؛ چه بخوایم کلیت بازیش رو در نظر بگیریم و چه بخوایم همین یک فاز رو در نظر بگیریم که پر از اعمال گناهکارانه بوده و همه‌مون هم دیدیم. دیگه وقتی این قدر از یک نفر نشانه‌های گناهکاری می‌بینم، بهتر از این نمی‌تونم مستند بازی کنم.
بین باستر و کریستین واقعا فکر نمی‌کنم بیگناهی باشه. به نظر بنده یک مافیا هست و یک جلاد. حالت محتمل‌تر هم برام مافیا بودن باستر و جلاد بودن کریستینه. برای باستر که دلایلم رو گفتم که چرا فکر می‌کنم گناهکاره، مافیا بودن هم به خاطر نوع ارتباطش با کلوین و نوع رایش به جسیکا هست مهم‌تر از هر چیزی. کریستین هم به نظرم اگر جلاد باشه، فاز‌های قبل این احتمال وجود داره که جسیکا و بلو رو حدس زده باشه و اگر این فاز دب اعدام بشه (که به نظر می‌رسه حدس احتمالی کریستینِ فرضا جلاد باشه) عملا خیلی به برد نزدیک می‌شه، چون چه توی ۵ نفر اعدام شه چه توی ۳ نفر بره بازی رو می‌بره. همین احتمال با درصد کمتری درباره‌ی کلوین هم وجود داره و اگه من اعدام بشم کلوین اگر جلاد باشه خیلی به برد نزدیک می‌شه. از طرفی نمی‌تونیم راحت توی ۵ نفر کنارشون بذاریم، چون ممکنه مافیا باشن با یار دیگه‌شون توی ۴ نفر ببرن.

بنابراین از بیگناهان خواهش می‌کنم که درست و منطقی فکر کنند و دید باز و جامع داشته باشن. از هلن و جلاد هم عاجزانه تقاضا می‌کنم به نفع برد بیگناهان بازی کنن.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین