برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور چهاردهم مافیا | جنگ شاه و امپراتور

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
همه گناهکاران را از ابتدای بازی می شناسد بدون آنکه از نقش و گروه آنها مطلع باشد.

عزیزان این در مورد وکیله. جهت اطلاع.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
آرا تا ساعت ۱۹:۱۰

یک رای به احسان توسط احسان

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya
مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
آرش

از اون جایی که معتقد بودی احسان خیلی عجیب رای‌های تمیز داره و نمی‌شینه برات. الان حاضری بهش رای بدی؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
من یه کاری برام پیش اومده، به انتهای فاز برسم احتمالا.
بچه‌های خوبی باشید تا اون موقع.:دی

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
ثانیا صدرا بعد از حذف امین رفته بیرون. پس به قبلش ربطی نداره.
اینکه یه وکیل نخواد به گناهکار اولویت بده چه ربطی به قبل و بعد امین بیرون رفتن داره؟ متوجه منظورت نشدم.
اینی که میگی احتمال اعدامت کم بود درسته.
نمیدونم واقعا گیج شدم دیگه.

ضمنا پویا تو منو خوب میشناسی و میدونی چیا تو روند بازیم موثره. یکیشون لحن حرف زدنه متاسفانه :دی
تویپست قبلیت و این پستت تذکر دادی، من بیگناهم و ماهیتم تو این شرایط گیج و ناآگاهیه. نمیتونی سر این به من خرده بگیری. پس تکرارش نکن که به اشتباه نیفتم. البته اگه بیگناهی.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sepehr
کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
به نظرم آرات مشکل داره. مثل اخر بودن هادی در اولویت‌هات. اما همین که سر این مورد سراغت نیومدم؛ همین مفهوم رو می‌رسونه که برای من آرا ملاک اصلیم نیستند.
این رو الان لطف حساب کنم؟
اگر سوال یا موردی باشه بپرس حتما.
من اول بازی هم گفتم فکر نمیکردم هادی گناهکار باشه، دلیل هم اگه بخوای میگم.

پس لازم نیست نگران پست‌های دیشبم باشی که آرا و اولویت‌ها رو لیست کردم.
متوجه نشدم! من جایی گفتم نگرانم بابت این قضیه؟

بله قبول دارم حس خوب ندادی. اینکه خودخواسته بوده یا نه رو مجبورم قبول کنم. چون از اصرار سر موارد این چنینی خوشم نمیاد.

من البته افراد منفی‌تر ازت تو بازی دارم و چون فوقش دوتا گناهکار در بازی هست، خب قاعدتا تو رو می‌ذارم تو بیگناهان.
افراد منفی‌ترت کیان؟

از پستت حس صداقت میگیرم. واقعا نمیدونم ...

رای به اعدام: پویا

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
آرش

از اون جایی که معتقد بودی احسان خیلی عجیب رای‌های تمیز داره و نمی‌شینه برات. الان حاضری بهش رای بدی؟
نمیدونم حقیقتا با این حرکتش که به خودش رای داد دوچار دوگانگی عجیبی شدم الان :دی ولی همچنان مشکوک‌ترین گزینه‌مه، بعدش فری، بعدش بهاره. به تو و مهسا و پویا رای نمی‌دم این فاز همچنان. سپهر هم اگه بیگناه نباشه فرعیه و مافیا نمی‌بینمش.

یک سوالی هم درمورد پویا دارم اگه دوست داشت خودش جواب بده. چقدر احتمال داره پویا وقتی جذب بشه، out of spite بخواد اعضای مافیا رو اعدام کنه؟ لجبازی منظورم نیست‌ ها، صرفا اینکه همکاری نکنه و بازی بیگناهی خودش رو ادامه بده.

اها راستی من بیرونم به خاطر همین یهویی غیب شدم :دی سعی می‌کنم برسم.

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
ترسا خیلی طبیعیه من به همه چی شک کنم!
عجیبه برام این دیدت که با یه صحبت من در مورد چیزی که نظرمو جلب میکنه و مرددم میکنه انقدر واکنش نشون میدی.
منظور من از رای پرت صدرا اون فازی بود که به فری و تو رای داد. ضمنا صدرا معلوم نبود چی میگه کلا. سوال میپرسید من جواب میدادم ولی متوجه نمیشدم چیکار میخواد بکنه. اون فاز برام امین مهم‌تر بود. اگر میموند قطعا سوال و جوابش میکردم. حتی یه جا واقعا گفتم شاید جوکر دوم باشه. بازی صدرا رو من نگفتم بیگناهه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sepehr
مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
این رو الان لطف حساب کنم؟
اگر سوال یا موردی باشه بپرس حتما.
من اول بازی هم گفتم فکر نمیکردم هادی گناهکار باشه، دلیل هم اگه بخوای میگم.

بحث لطف نیست عزیزم. این همه گارد رو نمی‌فهمم برای چیه.
توضیح باید می‌دادی که داده بودی خودت. سوال بیشتری نداشتم که بپرسم‌. وقتی میگی حس بیگناهی می‌گرفتم، من که نمی‌تونم بفهمم همینه واقعا یا خیر. پرسشش هم بی‌فایده بود چون می‌تونستی همین جمله رو هی تکرار کنی. از اون طرف چون من خودم با بازی هادی مشکل دارم، به توام تا حدی حق می‌دادم که در موردش دچار اشتباه شده باشی. ولی الان وقتی تو یک سناریو می‌سازی که رای‌های اول به هادی رو زیر سوال ببره (با اینکه من خودم هم اشاره کردم مافیا احتمالا رای اول به هادی میده. مشکلم اصل حرفت نیست.) من الان شک می‌کنم که این می‌خواد دست پیش رو بگیره پس نیفته. چون خودش رای آخر داده. این شکاکی من هم طبیعیه چون من الان به بابام هم تو بازی باشه شک می‌کنم. :دی یک سناریوی ساده هم وجود داره. امین و سعید اولویت اول و دوم به هادی دادن. نفر سوم گروه میره به هادی رای آخر میده. پخش کردن رای یک تصمیم طبیعیه. چون نتیجه‌ی رای‌گیری براشون مهم نبوده (هادی به هرحال می‌رفت) بلکه تاثیر اولویت‌ها براشون مهم بوده. اون‌هایی که به هادی رای اول و دوم دادن، تو اعدامش شریک بودن پس خوبه. اونی هم که رای سوم داده به بهونه‌ی اینکه خیلی حرکت تابلوییه و اگه من می‌دونستم اعدام نمی‌شه که رای اول می‌دادم اعتبار بخرم و از این حرف‌ها، راحت در میره. چون حرکت ریسکی‌ای هم هست بقیه هم شک می‌کنن که آره مافیا انقدر تابلو رای نمیده. :دی

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
من فعلا مغزم هنگ کرده و خونه هم نیستم و هر لحظه ممکنه نت نداشته باشم.
الان به جز احسان و فری به همتون شک دارم :دی

پویا شک پدرخواندگی
بهاره شک جذبی
ترسا ۵۰-۵۰
آرش بیشتر پدرخوانده
سپهر شک جذبی

• Dislike
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arsonist

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
آرا تا ساعت ۲۱:

یک رای به احسان توسط احسان
یک رای به پویا توسط مهسا

• Like
کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
نمیدونم حقیقتا با این حرکتش که به خودش رای داد دوچار دوگانگی عجیبی شدم الان :دی ولی همچنان مشکوک‌ترین گزینه‌مه، بعدش فری، بعدش بهاره. به تو و مهسا و پویا رای نمی‌دم این فاز همچنان. سپهر هم اگه بیگناه نباشه فرعیه و مافیا نمی‌بینمش.

یک سوالی هم درمورد پویا دارم اگه دوست داشت خودش جواب بده. چقدر احتمال داره پویا وقتی جذب بشه، out of spite بخواد اعضای مافیا رو اعدام کنه؟ لجبازی منظورم نیست‌ ها، صرفا اینکه همکاری نکنه و بازی بیگناهی خودش رو ادامه بده.

پستم در مورد احسان رو خوندی؟ عجیب برام این حجم بدبینیت به احسان!
شایدم من کور شدم واقعا o_O

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
مهسا اگر پویا مافیا نباشه، گزینه‌ی بعدیت کیه؟ آرش؟

-----

آرش جان، اول بزرگترها. منتظرم رایت رو بدی. :دی

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
واقعا نمیدونم ترسا
شاید پویا رو هم تغییر بدم. دارم فکر میکنم و پستاشو میخونم

ترسا سوال کردم ازت
در مورد گزینه‌هات
اینکه مشکوکاتون رو اعلام نمیکنین کلاس داره؟

• Smile
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arsonist
مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
ترسا سوال کردم ازت
در مورد گزینه‌هات
اینکه مشکوکاتون رو اعلام نمیکنین کلاس داره؟
چشم، میگم. فقط باید یک مقدار زمان بدی بهم چون الان دو نفر رو در نظر دارم، می‌خوام ببینم و چجوری و چندتا رای میارن و آیا خودشون هم بهم رای میدن یا نه. :دی

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
اینکه یه وکیل نخواد به گناهکار اولویت بده چه ربطی به قبل و بعد امین بیرون رفتن داره؟ متوجه منظورت نشدم.
اینی که میگی احتمال اعدامت کم بود درسته.
نمیدونم واقعا گیج شدم دیگه.

ضمنا پویا تو منو خوب میشناسی و میدونی چیا تو روند بازیم موثره. یکیشون لحن حرف زدنه متاسفانه :دی
تویپست قبلیت و این پستت تذکر دادی، من بیگناهم و ماهیتم تو این شرایط گیج و ناآگاهیه. نمیتونی سر این به من خرده بگیری. پس تکرارش نکن که به اشتباه نیفتم. البته اگه بیگناهی.
مشکلت در مورد وکیل با پست رامتین باید حل شده باشه قاعدتا.

قسمت بعدی هم چشم.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
نیم ساعت تا پایان فاز.

همه گذاشتین ۲۱:۵۹ رای بدین؟ :دی

• Like
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47

همکاری نکنه؟ مگه بچه‌م؟:|

این‌که اعدام‌شون کنم بسته به شرایط بازی داره. خودتُ قاضی بگیر. بازیمُ ببین. قبولت دارم. ولی به اون شکل که گفتی نه عمل نمی‌کنم. ضمنا اگر این باشه که می‌گی، پدرخوانده رو هم اعدام می‌کنم.:))

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
اقا من دقیقا 21:42 دقیقه رای میدم به هرکسی که تا اون موقع رای نداده باشه.
اگرم بگید تو خودتم که تا اون موقع ندادی پس، باید بگم من حداقل تو تاپیکم و دارم فعالیت می‌کنم. یه گوشه قایم نشدم ببینم موج چطوریه روش سوار شم.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
من برای پدرخوانده همون‌طور که گفتم به بهاره و سپهر کمتر شک دارم. احسان هم که گفتم.
فری اون سوالش در آخر فاز از سعید و رفتار و بازیش کلا، احتمال پدرخوانده بودنُ فعلا برام کاهش داده. هرچند بازیکن توانمندی هست و تعجب نمی‌کنم اگه مافیا باشه. چه پدرخوانده چه جذبی.

بین آرش، مهسا و ترسا مشکوک‌تر هستم فعلا.

آرای فاز قبلُ بین این سه نفر بررسی می‌کنم و رای می‌دم. اگرم بی‌گناه بودن منُ ببخشن دیگه. اکثریت بازی بی‌گناهه و امکان اشتباه هست.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین