برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور چهاردهم مافیا | جنگ شاه و امپراتور

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کارآموز مافیا
پسندها
17
امتیازها
10
مدال‌ها
2
Mamalgr">Mamalgr
پستتُ دارم می‌خونم. در مورد بخش خودم، اگر بی‌گناهی، بازی خودتُ بکن. بتونم تشخیصت بدم، درصد پایین می‌آد. شک کنم، می‌ره بالا.
رای‌هات درست بوده، ولی هیچ‌کدومش گیر اول و اساسیُ ندادی. پس نمی‌تونم سفید حسابت کنم.
الآن به بهاره رای دادی. به چه عنوانی هست؟ چون برای منم مشکوک هست هنوز، ولی امروز کمتر شد احتمالش برام.

عرفان از آراش گفتم.
ترسا هم توضیح دادم در همون پست. پستشم دیدم در اون مورد و نظرم تغییری نکرد. اگه تغییر می‌کرد، اعمال می‌کردم در پست درصدم.

احسان هم به‌نظرم نسبت به من گارد داره قشنگ و بد برداشت می‌کنه از حرفام. امیدوارم نظرش برگرده، چون از بی‌گناه‌ترین بازیکن‌ها هست برام.
يك سوال ديگه
در مورد راي پرت عرفان به من در لحظات آخر نظرت چيه ؟ واقعا نميفهمم كه يه بيگناه بياد راي پرت بده به مني كه با اون راي داشتم ميرفتم دفاعيه !

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
کمتر از نیم ساعت تا پایان فاز مونده

اونایی که رای ندادن یادشون نره و اونایی که یک رای دادن هم حتما حداقل یه رای دیگه بدن.

آرا تا این لحظه:

پنج رای به امین توسط مهسا و آرش و پویا و محمدامین و احسان
دو رای به بهاره توسط سپهر و محمدامین
دو رای به عرفان توسط آرش و سپهر
یک رای به محمدامین توسط سپهر
یک رای به فری توسط صدرا
یک رای به ترسا توسط صدرا
یک رای به پویا توسط احسان

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
بهاره
يك سوال ديگه
در مورد راي پرت عرفان به من در لحظات آخر نظرت چيه ؟ واقعا نميفهمم كه يه بيگناه بياد راي پرت بده به مني كه با اون راي داشتم ميرفتم دفاعيه !
عرفان دقیقا اون حرکت لحظه آخریش برای منم مشکوکه. اما الان اولویت من نیست. شاید مافیا باشه این رو کتمان نمی کنم. اما احتمال مافیا بودن شما و امین برام بیشتره.

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
از این خوشم‌ نمیاد که داری بحث رای دادن به مهسا رو که در موردش توضیح دادم دوباره باز میکنی. باشه منم انتخابم اینه که به چنین بازیکنایی رای بدم چون از نظرم فرصت طلب هستن و بازیشون به بیگناهی نمیخوره. :دی بیگناه اینجوری از بیرون بازی نمیکنه. بحثمون تموم شدست. اگه فکر میکنی من گرهم و دوست داری بیا بازش کن. :دی
پس بالاخره دلیلت فرصت طلبی مهسا بوده یا می‌خواستی واکنش بقیه رو ببینی یا لحنش فیک بود یا سناریو داشتی؟ من الان دارم به احتمال دوتا جوکر بودن تو بازی هم شک می‌کنم.

من رای اول رو به صدرا میدم. به نظر من باید بره دفاعیه و در مورد خودش توضیح بده. اگر قانع کننده نبود اولویت اولم هم می‌گیره، مگه اینکه در دفاعیه بقیه رو گناهکارتر ببینم.

رای به اعدام: صدرا

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
يك سوال ديگه
وقتی از نظرم مافیا نیست احتمالا، ولی درصدش پایین نیست، یعنی احتمال فرعی‌بودنش هست برام کاملا. منتهی اونقدری نبوده که رای بدم فعلا.

کارآموز مافیا
پسندها
17
امتیازها
10
مدال‌ها
2
دلیل رایم به بهاره رو گفتم بالاتر. و حقیقتا نمی دونم چرا برای تو مشکوک نیست. یعنی این رو چرا در نظر نمی گیری که بهاره اصلا می تونه جذبی یاکوزا باشه. تیم هادی امین سعید بهاره برای من هم منطقی نیست. اما بهاره می تونه جذبی یاکوزا باشه. نمی تونه؟
محمد امين با پست هايي اخيرت داري ميشي صد مافياي من 😊 اتفافا بهت خيلي مياد كه جذبي ياكوزا بوده باشي .

Pouya">Pouya نظرت رو ميخوام بدونم در مورد پست هاي اخيرش

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
بازی و رای صدرا هم عجیبه برام. منتهی نمی‌خوام موج ایجاد شه.
من احتمال داره این فاز رای دومم پرت باشه، مگه مورد واضحی ببینم.

محمد امين با پست هايي اخيرت داري ميشي صد مافياي من 😊 اتفافا بهت خيلي مياد كه جذبي ياكوزا بوده باشي .

Pouya">Pouya نظرت رو ميخوام بدونم در مورد پست هاي اخيرش
جذبی که گفتی یعنی اولیه نمی‌تونه باشه؟

نظر و درصدم عوض نشده با پست‌های اخیرش.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
بهاره
اولا که چرا جذبی یاکوزا؟ چرا مافیا اولیه نمی تونم باشم؟ دوما که به هادی رای اول دادم به عنوان بیگناه بعد جذب شدم بعد زرتی پریدم رو سعید؟ منطقیه؟ به نظرت منطقی نیست کسی که اولویت اول به عرفان داده و آخر به سعید مافیا باشه؟ متوجهم که تو می تونی بیگناه باشی. اما چرا امین رو زیر سوال نمی بری که شاید اون مافیا باشه؟ یعنی کل استدلال رو قبول نداری؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sepehr
کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
من مناسفانه پستاي جديدو نخوندم چون مهمه اين پستارو بايد بنويسم . در مورد اتهامي كه ارش بهم وارد كرد كه يا وكيلم يا يار سعيد و مافيا . در مورد وكيل توضيح دادم اخه چه وكيل كم عقلي ميتونم باشم بيام اينكارو كنم . اين هيچ

در مورد مافيا بودنم . فرض كنيد من و سعيد هم تيمي . پويا و فري يه مورد مطرح كردن در مورد سعيد كه قابل توجهه و در اين بازي كه كوچكترين چيز باعث اعدامت ميشه اين موضوع مهميه براي مافياي ٣ يا ٤ نفره ديشب. خب احتمال بالا سعيد بياد دفاع . مني كه يارشم اولا چرا هيچ اظهار نظري نميكنم به اتهامي كه توسط پوياي بازي زده شده ؟ وزن داره بالاخره اين اتهام، بايد يه ري اكشني ميدادم كه تابلو نشه مثلا ميگفتم اره درسته و پنهون ميشدم بين راياي سعيد و يا دفاع ميكردم كه گزينه دوم منتفيه در بازياي ما تقريبا . من هيچي نگفتم و راي اوليه ام ندادم ب سعيد در حاليكه گزينه اعدامم نداشتم و راي پرت دادم ب بهاره! عحيب نيست؟

خب رايگيري شد و من دقيقا اخر فاز اومدم راي دادم ب سپهر به دليل معلوم چون اخراي فاز رو نخونده بودم و درگير جواب دادن و خوندن بودم يه راي پرت ب بهاره هم دادم . من اگر مافيا بودم تيمم بهم تعداد ارا رو نميگفت و برنامه اي براي رايگيري و ب دفاع فرستادن نداشتيم كه من ساعت ده بيام و به بهاره راي بدم رايي كه باعث شد ك تعحب كنن و امير بخاطرش منو بفرسته دفاع ؟

من ايا ميتونستم به عارش يا پويا خصوصا عارش راي بدم چون اهرين نفر بودم و امكان تغيير ارا و فرستادن ب دفاعيه اونها رو داشتم يا نه؟ كسي بهم خرده ميگرفت كه به عارش راي دادم؟ كاملا ميتونستم و كسيم چيزي نميگفت چون بحث داشتيم . و ب بهونه اين ميشد بيارمش دفاع نميشد؟

من ايا به بهاره كه بهم بي دليل راي داده ميتونستم راي بدم يا نه؟ به دليلي غير پرت . ميتونستم نگم راي پرته يا نه؟ ميتونستم بله. بحث داشتيم و بهم راي داده منتهي مقابله به مثل نكردم و توجيح دادم پرت باشه ميدونستم محتمله راي نياوردنش.

ايا در دفاع و ارلويت نميتونستم اولريت اول به سعيد ندم؟ چرا نتونم كاملا ميشد بحثي نداشتم خودمو ميزدم ب اون راه كه اره من نرسيدم بخونم و اتهام پويا بي اساسه . نگين نميتونستم . مجبورا ميشد پويا رو بيارم اول سعيد دوم تا يارم بي دغدغه سيو شه .

همه اينارو بهش يبار فك كنين بعد نتيجه بگيرين كه شدنيه مافيا يا وكيل بودنم يا نه.

در مورد رايگيري هم بگم امين اصلا رايش قابل توجيح نيست اصلا كانتكتي نداشتيم باهم و راي بك دادنش رو من ميتونم مافيايي ببينم . معسا رو هم گفتم منتهي مافياي ارليه من نيس معسا ولي گزينه قوي اي براي حذبيه در نظرش دارم منتهي ساده نيست و گزينه ارم يه چنتايي

عارش و امين يكيشون مافياي اوليه هست بنظرم طبق راي ها

بهاره هم ممكنه حذبي باشه ممكنه بيگناه نميشه تصميم گرفت فعلا مهسام همينطور . دومين مافيا ميتونه تو راياي دوم من باشه كه من زياد بررسي نكردم فعلا گزينه اولم امينه بخاطر نحوه بالانس با سعيد و هادي براي جذبي الان فكرم كار نميكنه واقعا ولي راي اين فازم فعلا امين و ارش هست و بايد ببينم ارش واكنشش يه پستم چطور بوده .

رای به اعدام: امين

عارش

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
Pouya">Pouya

متاسفانه شکفتی شما دوست قدیمی. :دی الان اینی که به خاطرش رای دادی چیه؟ باید از چی دفاع کنه طرف؟

خب میگم اگر انقدر با این بنده خدا و مدل بازیش مشکل داری چرا تو متن بازی هیچی بهش نگفتی؟!
در مورد سپهر وقتی بازیکنی هیچ فکت و دلیل منطقی برای رای‌ها و حرفاش نمیاره، داره رو چی بازی میکنه و رای میده؟

خب دیگه بیشتر از این‌که به‌ش رای دادم و باز هم نمیاد بگه چرا؟ :)) دیگه چی‌کارش باید کنم؟ :دی

امین چرا سعی داری با احساساتم بازی کنی؟ :دی
اتفاقا خیلی به این قضیه فکر کردم، با مطرح کردنش و طی فکرهایی که کردم به این نتیجه رسیدم که این کارو کردی که منو وارد این بازی کثیف کنی و با احساساتم بازی کنی :دی
از این پستت هم حس کردم تو مطمئنی من بیگناهم!

من دارم می‌گم اگر بی‌گناهی باید این رو پیش خودت فکر کنی و اتفاقا مفهوم اون پستم این بود که احتمال بی‌گناهی‌ت رو این‌ها برام کاهش داده.
و بازی با احساسات چیه؟ :دی به ننظرم نکته‌ی مهمی باید برای تو باشه. و این‌که زدن تو یا جو رو علیه تو کردن خدایی راحت‌تر از بازی با احساسات نیست؟
منتها نکته‌ی دیگه‌م راجع به جمله‌ی آخرت اینه‌که مهسای فعلی برام بی‌گناهه هنوز.

کی گفته داری گناهکارارو میشمری؟ :| رفتی تو بخش فرعی ها اونجا

گناهکارهایی که گفتی دارم می‌شمارم ۵ یا ۶تا می‌شن وقتی گفتم ۸تا یعنی دارم بعدی‌هاش رو هم می‌شمارم.

این پست کامل. من رنگی بلد نیستم بکنم. قبول داری تا از بالانس خارج می شه، حداکثر گناهکارایی که بالانس دونستی 6 نفره؟ 4 مافیا و 2 فرقه؟ خب بعدش که راجع به تیم های گناهکاری صحبت کردی رفتی سراغ فرعی ها، دای الزاما راجع به گناهکارا صحبت نمی کنی. و الا قاتل، وکیل، محافظ و شغال رو کنار هم نمی ذاشتی بعد از جاسوس و جوکر. حالا گیریم که تو منظورت این بوده که جوکر گناهکاره. اوکی. پس تا اینجا حداکثر می شه 8 تا دیگه؟ ولی در ادامه می گی از 4 تای دیگه که دوتاشون منفین، یکی به احتمال بالا هست! خب اینجا می شه 9 تا. وقتی بعدش می گی پس در مجموع 8 نفر گناهکارن از نظرت. یعنی یا جوکر رو غیر گناهکار در نظر گرفتی یا این 8 رو داری اشتباه می کنی. که اگه جوکر رو غیر بیگناه در نظر گرفتی و گناهکار در نظر نگرفتی، بعدش دروغ گفتی توی بازی که گناهکار در نظر گرفتیش. اگر هم منظورت همین بوده واقعا، به من باید حق بدی که بر اساس کل پستت اشتباه کنم. آره، یه فلانی دشمن ماست رو گفتی. اما کل پستت به سمت این من رو سوق می ده که یا جوکر رو گناهکار در نظر نگرفتی، یا حداکثر 9 گناهکار از نظرت تو بازیه.

خب عزیزم بالاتر برای فرقه بازه دادم. یعنی اگر این فرعی‌ها همه باشن اون‌جا فرقه باید بشه یک. دارم می‌گم حداکثر گناهکار با این کانفیگ باید بشه ۸ و بیشترش بالانس نیست. من به نظرم به اندازه‌ی کافی بحث کردیم دیگه. بالا ۷۵ درصد گناهکاری.

رای عرفان هم الان دیدم. :))

رای به اعدام: محمدامین

رای به اعدام: عرفان

رای به اعدام: پویا

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
بازی و رای صدرا هم عجیبه برام. منتهی نمی‌خوام موج ایجاد شه.
من احتمال داره این فاز رای دومم پرت باشه، مگه مورد واضحی ببینم.

جذبی که گفتی یعنی اولیه نمی‌تونه باشه؟

نظر و درصدم عوض نشده با پست‌های اخیرش.
این الان نوع خوبی از کمک به صدرا بود پویا جان. اگه نمی‌خوای رای بدی می‌تونی ندی. اما وقتی تاثیر کلامت در بازی بالاست، بعد میای بعدِ اولین رای صدرا میگی نمی‌خوای موج ایجاد شه داری جلوی رای‌های بعدیش رو می‌گیری. یعنی پویا این رو نمی‌دونه؟ و نمی‌دونه که این حمایته؟

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
فری

از اول صحبتت با من داری بازیم رو بیهوده خطاب میکنی، بنظرم همین باعث شده بقیه ی دوستاتم اینجوری ببینن بازیم رو، می‌بینی جریان سازی چقدر قویه ؟ :دی دو سه نفر دارن میگن هیچی از پستات نمیفهمیم، هرجا از پستم رو نفهمیدید لطفا منشن کنید و سوال بپرسید، خیلی بهتر از اینه که بگید هیچی از پستات نمیفهمم و جنگ اعصاب راه بندازید :دی هرچند رو من تاثیر نداره اما اومدیم دو دقیقه بازی کنیم. اگه ده تا پست در جواب من نوشتی تو یازده تاش نوشتی پست هات بیهوده ست، اگر واقعا بیهوده ست چرا آرش که بیرون بحث ما هستش منتظر ادامه بحثمونه ؟ خیلی تابلو داری بازی میکنی نمیدونم چرا کسی توجه نمیکنه، قطعا بیگناه نیستی چون من با فری بیگناه بازی کردم و پست های بدتر از این هارو یا فهمیده، یا حدقل سعی کرده بفهمه. :دی محمدامین هم نمیخواد بفهمه انگار اما حدقل از تو بهتر بازی کرده. :دی سوال چهارت رو که گفتم تو پست اول امیر هست من با گوشیم نمیتونم برم منشن کنم. سوال سومت هم خب مشخصه جوابش، وقتی یکی میگه فلانی بیش از حد فکر نکن یعنی بیخیالش شو دیگه نمیدونم چطوری از این عامیانه تر برات ترجمه کنم. تو بخاطر همین بازی که من با همین بازیمم برای چند نفر سفیدم به من رای میدی حالا با توجه به اینکه میدونی احتمال بالا اومدنم پایینه، تو فاز قبل مخصوصا. :دی تو میتونی مافیایی باشه که داره رای پرت میده.

محمدامین

با پاراگراف اولت مخالفم کامل ادامه دادنش هم تکرار مکررات هست به قدر کافی تو پست های قبلیم توضیح دادم. قانع نشدی برو دوباره بخون، نشدی یه بار از روش بنویس :)) توضیح اضافه ای ندارم، بحث حاشیه ای هم هستش.
مگه من نگفتم چرا رای دادم ؟ چرا دوباره داری به ادامه بحث من و مهسا نسبتش میدی ؟ :دی
جواب اینکه چرا پویا رو جدا منشن کرده میتونه هزارتا بحث از توش دراد، قرار نیست استراتژی من و تو صرفا یکی باشه. :دی اینکه چرا پویا براش خاص تره، چرا نظرش رو خواسته الان نه ولی فازهای بعدی ممکنه به درد بخوره، اونجایی که به درد خورد و بهش اشاره کردم حتما منشنت می‌کنم، اگر عمری باقی باشه البته. :دی

ترسا

از این خوشم‌ نمیاد که داری بحث رای دادن به مهسا رو که در موردش توضیح دادم دوباره باز میکنی. باشه منم انتخابم اینه که به چنین بازیکنایی رای بدم چون از نظرم فرصت طلب هستن و بازیشون به بیگناهی نمیخوره. :دی بیگناه اینجوری از بیرون بازی نمیکنه. بحثمون تموم شدست. اگه فکر میکنی من گرهم و دوست داری بیا بازش کن. :دی

رای به اعدام : فری، ترسا

من کی گفتم بیهودست پستات؟:/ میگم نمیفهمم چی میگی، خوب وقتی نمیفهمم بگم میفهمم؟ من به بقیه چیکار دارم؟ چون بقیه هم نفهمیدن تقصیر منه؟ پستارم درست نمیخونی بعد اون سوالای اشتباهو میپرسی اونم تقصیر منه؟ بعد جالبه هیچ ری اکشنی هم نشون نمیدی به اون سوالای اشتباهت و جواب من بهشون:/ میای میگی تو مافیایی هستی که میخواد رای پرت بده، رای پرت چی وقتی از دیروز دارم سعی میکنم بفهممت؟ اگر کسی هم میخونه اینا رو و متوجه میشه چی میگی بیاد بگه و منو از جهل دراره. اما تا وقتی که نفهمم فازت چیه بهت رای میدم، صدرای بیگناهم دیدم و درک کردم اما این نیست.

-------------
این رای هایی که امین میاره حقیقتا من درست دنبال نکردم بفهمم دلایل رو، ایا فقط بخاطر رای هاشه؟ اگر بخاطر رای هاست من چنین اعدامی و اشتباه میدونم، بارها هم گفتم صرف رای یک نفر دلیل محکمی برای اعدامش نیست، چون از بازیش سوتی و اشتباهی ندیدم من. اگر چیزی هست میتونه کسی توضیح بده برای من؟

کارآموز مافیا
پسندها
17
امتیازها
10
مدال‌ها
2
من فعلا راي اولم محمد امين هست

رای به اعدام: Mamalgr
در مورد امين با توجه به سبك بازي و بيخياليش حس فرعي ميگيرم ازش . به نظرم اگر مافيا بود خيلي فعال تر و قاطع تر ميومد و با توجه به اينكه ٢ تا يارشون هم رفته . البته خيلي در جهت كمك به بيگناه ها هم كار نكرده به خاطر همين فرعي ميبينمش . اما برام الان پيدا كردن مافيا مهم تره .

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
Amin">Amin
رای چیزیه که به‌سختی می‌شه ازش دفاع کرد، برای همین بازی و آرای من بیشتر براساس رای هست.
منتهی سبک بازیت هم در نظر می‌گیرم. تاثیرگذاریت هم در نظر می‌گیرم. نوع سوال و جوابت هم در نظر می‌گیرم.

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17

رای به اعدام: بهاره

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
این الان نوع خوبی از کمک به صدرا بود پویا جان. اگه نمی‌خوای رای بدی می‌تونی ندی. اما وقتی تاثیر کلامت در بازی بالاست، بعد میای بعدِ اولین رای صدرا میگی نمی‌خوای موج ایجاد شه داری جلوی رای‌های بعدیش رو می‌گیری. یعنی پویا این رو نمی‌دونه؟ و نمی‌دونه که این حمایته؟
دقیقا حمایت هست هدفم وقتی می‌گم موج ایجاد نشه. چرا ندونم؟

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
امین
خب عزیزم بالاتر برای فرقه بازه دادم. یعنی اگر این فرعی‌ها همه باشن اون‌جا فرقه باید بشه یک. دارم می‌گم حداکثر گناهکار با این کانفیگ باید بشه ۸ و بیشترش بالانس نیست. من به نظرم به اندازه‌ی کافی بحث کردیم دیگه. بالا ۷۵ درصد گناهکاری.
می دونی مشکل اصلی من با حرفات چیه امین؟ این که نمی تونی بپذیری حرفت کاملا می تونه اونجوری برداشت بشه. پس از نظر من ترس از بیان اشتباه خودت رو داری و گناهکارانه اس این.
راجع به بازه ای که می گی. تو پستت این جمله آخرت بود:
در مجموع پس حداکثر تو ذهن من ۸تا گناهکار هست تو بازی فعلا.
اه اینجا کلمه ی "پس" رو بکار نمی بردی، قبول می کردم که به دلیل بازه، داری یه قانون دیگه توی بالانست میاری که با توجه به تما چیز هایی که گفتم، تهش باید 8 تا باشن.
ولی وقتی کلمه یه "پس" رو میاری یعنی بر اساس قوانین گفته شده نتیجش اینه که حداکثر 8 تا می شن. فرقشون رو می دونی؟

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
فری به کی میخوای رای بدی؟

کارآموز مافیا
پسندها
17
امتیازها
10
مدال‌ها
2
بهاره

اولا که چرا جذبی یاکوزا؟ چرا مافیا اولیه نمی تونم باشم؟ دوما که به هادی رای اول دادم به عنوان بیگناه بعد جذب شدم بعد زرتی پریدم رو سعید؟ منطقیه؟ به نظرت منطقی نیست کسی که اولویت اول به عرفان داده و آخر به سعید مافیا باشه؟ متوجهم که تو می تونی بیگناه باشی. اما چرا امین رو زیر سوال نمی بری که شاید اون مافیا باشه؟ یعنی کل استدلال رو قبول نداری؟
به همون دليلي كه تو به من گفتي من گزينه جذبي هستم .
من اگه مافيا بودم تو رو حذب ميكردم نه يه تازه وارد مثل بهاره رو كه نميدونم بازيش چطوره و تيم رو به باد نده :))

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
بهاره
در مورد امين با توجه به سبك بازي و بيخياليش حس فرعي ميگيرم ازش . به نظرم اگر مافيا بود خيلي فعال تر و قاطع تر ميومد و با توجه به اينكه ٢ تا يارشون هم رفته . البته خيلي در جهت كمك به بيگناه ها هم كار نكرده به خاطر همين فرعي ميبينمش . اما برام الان پيدا كردن مافيا مهم تره
جالب بود. یعد رایت برای مافیا منم؟
به فرعی هم رای بده از نظر من. به هر حال جوکر که رفته احتمالا جاسوسی قاتلی وکیلی چیزیه دیگه؟ چرا رای ندی بهش؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین