برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور چهاردهم مافیا | جنگ شاه و امپراتور

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47

رای به اعدام: مهسا

رای پرت.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
صدرا
با پاراگراف اولت مخالفم کامل ادامه دادنش هم تکرار مکررات هست به قدر کافی تو پست های قبلیم توضیح دادم. قانع نشدی برو دوباره بخون، نشدی یه بار از روش بنویس :)) توضیح اضافه ای ندارم، بحث حاشیه ای هم هستش.
مگه من نگفتم چرا رای دادم ؟ چرا دوباره داری به ادامه بحث من و مهسا نسبتش میدی ؟ :دی
جواب اینکه چرا پویا رو جدا منشن کرده میتونه هزارتا بحث از توش دراد، قرار نیست استراتژی من و تو صرفا یکی باشه. :دی اینکه چرا پویا براش خاص تره، چرا نظرش رو خواسته الان نه ولی فازهای بعدی ممکنه به درد بخوره، اونجایی که به درد خورد و بهش اشاره کردم حتما منشنت می‌کنم، اگر عمری باقی باشه البته. :دی
1-پاراگراف اول، یه بار تر و تمیز حوصله داشتی بهم بگو.
2- نفهمیدم بازم. چرا حرفای من و نیاوردی من حرفای خودمم یادم نیست الان :))
3- ببین صدرا مسئله اینه که جا پای خودت باید سفت بشه بعد حرکت و فنی بزنی که فاز های بعد بشه استفاده کرد.

کارآموز مافیا
پسندها
17
امتیازها
10
مدال‌ها
2
بهاره

من به تو گفتم جذبی، بخاطر اینکه تیم هادی سعید بهاره و هر کس دیگه بالانس باشه. تو برای چی به من گفتی جذبی؟
آره منتها بهاره احتمال اینکه جذب شه و فرعی یا غیر قابل جذب نباشه بیشتره. گزینه ی سیف تریه.
چون فاز هاي اول منطفي تر به نظر ميومدي بابت اون جذبي ميبينمت و البته متقابلا گفتم . اتفاقا مافياي اصلي هم ميتوني باشي اما گفتم شايد خودش چون جذب شده به خاطر همين يه من به عنوان جذبي شك كرده

چقدر خوبه كه كسي با ترسا و راي هاش كاري نداره 😂
Pouya">Pouya

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mamalgr
کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
صدرا نظرت نسبتبه امین و بهاره چیه؟

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
بهاره خانوم، جو چرا؟ صدرا از این کارها می‌کنه شما تقلید نکن.
اول بفرمایید چرا من مافیای شما هستم. بعد صحبت کنیم.

• Dislike
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sadra

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
پایان فاز روز چهارم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
هفت رای به امین توسط مهسا و آرش و پویا و محمدامین و احسان و عرفان و بهاره
پنج رای به عرفان توسط آرش و سپهر و امین و فری و بهاره
چهار رای به بهاره توسط سپهر و محمدامین و مهسا و ترسا

سه رای به محمدامین توسط سپهر و امین و بهاره
دو رای به پویا توسط احسان و امین
دو رای به صدرا توسط ترسا و فری
یک رای به فری توسط صدرا
یک رای به ترسا توسط صدرا
یک رای به آرش توسط عرفان
یک رای به مهسا توسط پویا

امین و عرفان و بهاره، حد نصاب رفتن به دفاعیه رو آوردن. دفاعیه هاشون رو تا ساعت 23 بفرستن.

• Like

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
دفاعیه امین:

سلام. امیدوارم که همه‌تون خوب باشید.

من نمی‌دونم چرا فکر می‌کنید من گناهکارم. اگر دلیلش رای‌ها هستن، اشتباه بودن منتها خب شما ببینید چه کسی چنین رای‌هایی می‌ده؟ چرا اگر مافیام نباید به یاکوزامون رای اول بدم؟ چرا باید یاکوزا رو بدم دست امیر که اعدامش کنه؟ خودم سردمدارش می‌شم خب.

نکته‌ی بعدی اینه‌که رای آخر به سعید. من حقیقتا حس می‌کردم بی‌گناهه. واقعا چه دلیلی داره یک مافیا، یک فرعی و در مجموع یک گناهکار چنین گزینه‌ای رو بذاره تهش و با توجه به دفاعیه‌ها رایش رو تغییر بده؟ گناهکارها بیشترین دقت رو در طراحی و مهندسی رای‌هاشون دارن.

و من می‌فهمم دلایل رای‌هاتون رو اما درک‌شون نمی‌کنم. من خب خیلی نبودم در بازی و این‌ها و خیلی چیزها از زیر دستم در رفته. منتها یک چیزی پابرجاست. اون هم اینه‌که به نظرم در تشخیص یک مدل خاص گناهکارها اشتباه نمی‌کنم.

گاد گفت نمی‌تونم از افراد خارج از دفاعیه نام ببرم. راجع به افراد بیرون از دفاعیه گناهکاران بالای من کسانی هستن که به‌شون رای دادم و دفاعیه نیومدن.

همین دیگه. باقی بقای همه‌ی شما عزیزان.

دفاعیه بهاره:

خطاب به بيگناه هاي عزيز
برگرديم به فاز اول . من ميام در يك پست خطاب به عرفان و ترسا و احسان ميگم ٣ نفر هستن كه در يك تايم مشخص ميان و پست ميدن و عموما گناهكار ها هستن كه اخر فاز پيداشون ميشه و پيش بينيم اينه كه بينشون حداقل ٢ تا گناهكار باشه . كه خب در ادامه توضيح دادم كه در مافياي مجازي اين ملاك تصميم گيري من نيست و تصميم گيريم بر اساس واكنش اين افراد نسبت به حرفم هست . عرفان نسبت به اين پست و پست هاي بقيه گارد عصبي داشت كه درصدش رو برام برد بالاتر براي گناهكاريش در فاز ديروز . ترسا هم بهم ديروز راي بيخودي داد و امروز تو گوشه ذهنم داشتمش و ترجيح دادم نظرات بقيه رو در موردش بخونم و ببينم بقيه چه ميگن .

اتفاق عجيبي كه فاز ديروز افتاد راي پرت عرفان به من بود كه منو ميبرد به دفاعيه كه در پاسخ بهش و سوتي عرفان ، ترسا اومد و سريع به عرفان واكنش نشون داد و به عرفان گفت كه راي به بهاره پرته ؟!!! در نهايت محمد امين اومد راي اش رو سريع از من برگردوند و راي پرت عرفان رو خنثي كرد و من نرفتم دفاعيه . (قضاوت در این مورد با خودتون)

البته سناريو امشب و بعد راي ٣ نفر به من كاملا برام ثابت شد .( مهسا رو نميدونم چرا بهم راي دادي )

البته من با پست اول امروز پويا قضاوت عجولانه اي كردم و پويا رو اوردم بين مافيا ها اما سناريويي كه چيدم در مورد پويا بازم ممكنه اما درصدش در ادامه با پست هاي پويا برام كمرنگ تر شد .

در نهايت خودتون برين بحث هاي من با محمد امين رو امروز بخونين و قضاوت كنيد كه به چه چيزا گير داده .
نميخوام هم مثل بقيه بگم من فلانم و وقت نداشتم و بار اولمه و فلان . من شايد در طول بازي خيلي نظرم در مورد افراد عوض شد اما از خودم راضي بودم چون سعي كردم در سايه نباشم . اگرم امروز راي هام بيشتر شد بالاخره بعد اينكه نقشم رو ديدين فكر ميكنم در ادامه تصميم درستي بگيرين و فرصت داشته باشين كه با راي هاي درست ببريم . به نظرم حيفه از اين مافيا ببازيم 😉 من دوست دارم كماكان تو بازي باشم و بازي كنم اما اميدوارم حرف هام رو درست بخونين و بعد تصميم بگيرين .

دفاعیه عرفان:

دوباره اينجام

گفتني هارو در ٣ پست اخرم گفتم ، كسي كه دنبال حقيقته ميخونه و استفاده ميكنه ازش ، من تمام بازيمو خلاصه كردم تو اون پستم ،نوشتم كه مششكل بازيكنا با من و من باهاشون چيه . بخونينش اگه براتون مهمه، خيليم واضح بوده بازيم ، ببينين كيا و به چه دليل همچنان رو رايشون به من هستند . ارش بهتره سپهر براشون مهم نيست من چي ميگم يا نميگم صرفا گزينه رايم .

يخورده فكر كنين ببينين من نقشم چي ميتونه باشه و در كدوم سايد بازي كردم تا الان. ببينين مرض داشتم يا نه. من مافيا يا وكيل چه دليلي داره در مورد سپهر و كمك نكردنش به بازي و سبكش شاكي بشم و خودمو بيارم به مظن اتهام؟ مهمه برام كي چطور بازي ميكنه؟ نبايد استقبال كنم از وجود چنين بازبكني؟ چرا بيام بتوپم بهش؟ چيزي جز اينه كه تعصب بيگناهي دارم و دوس دارم سايدم قوي باشه؟ يه لحظه به اين فك كنين منطقي

بنظرتون من بعد از دور ده كه بيگناه بودم و ٣ دور گناهكار بودم بازم گناهكار برميدارم يا نه؟ چقد احتمال ميدين اونايي كه منو ميشناسن كه من خوشم بياد گناهكار بردارم ؟ من اين دور و دورهاي بعد قصد بازي نداشتم پويا ميتونه تاييدم كنه تنها دليلي كه باعث شد اواخر خودم برم ب رامتين اعلام حضور كنم اين بود كه حس كردم دلخور ميشه و فك ميكنه كينه ب دل گرفتم ازش از دور قبل . ازين به نقشم برسين ديگه توضيح اضافه نميدم و بنظرم بيشتر از كوپنمم فعاليت كردم و بعضي اتفاقا نزاشت بازيم جلو بره و از اول بازي جو اومد روم. همين

• Like

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
تا 23:40 اولويت بدین

• Like

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
در کمال تعجب باز هم دو نفر (عرفان و امین) امتیاز مساوی آوردن. این بار قرعه با عرفان، یار نبود و اعدام شد.

%D9%86%D8%AA%DB%8C%D8%AC%D9%87_%D8%B1%D8%A7%DB%8C_%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C_%D9%81%D8%A7%D8%B2_4_sdww.png

عرفان گناهکار فرعی و جاسوس خارجی بود.

نقش دار ها تا ساعت 12 (00:00) هدف بدین.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
آغاز فاز روز پنجم

اتفاقات قابل ذکر فاز شب:

امین کشته شد. مافیا و سناتور بود.

محمدامین کشته شد. بیگناه و پلیس بود (اول کاراگاه بود، بعد از گادکش رضا، پلیس شده بود.)

لیست شرکت کنندگان به ترتیب الفبا:

آرش (Arsonist">Arsonist)

احسان (Ehsan">Ehsan)

بهاره (Bahare">Bahare)

پویا (Pouya">Pouya)

ترسا (Lotus">Lotus)

سپهر (Sepehr">Sepehr)

صدرا (Sadra">Sadra)

فری (FM">FM)

مهسا (Moonsa">Moonsa)

تعداد شرکت کنندگان: 9 نفر

رای دادن اجباری است و باید به ۲ یا ۳ نفر رای بدین. حداقل رای برای رفتن به دفاعیه: 3 رای

صدرا
از هر دو فرصت عدم فعالیتش استفاده کرده و اگه فعالیت نکنه گادکش میشه.

سپهر و ترسا یک فرصت عدم فعالیتشون سوخته و فقط یک فرصت دیگه دارن.

زمان پایان فاز:
ساعت ۲۲:۰۰ جمعه 11 شهریور ۱۴۰۱

کارآموز مافیا
پسندها
17
امتیازها
10
مدال‌ها
2
واقعا نميدونم الان چي بگم . پويا يه تنه تيمو ميبره جلو . مرسي واقعا . شايدم من انتظارم از بازيكناي مافيا طور ديگه اي بود ازبازيشون . كلا همه معادلاتم به هم ريخت .
حرفي ندارم فعلا 😐

Moonsa">Moonsa
دليل رايت به من اخراي فاز رو نميفهممم . ديدي من چند تا راي جمع كردم سريع اومدي بهم راي دادي . حس ميكنم وكيلي

• Thinking
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sepehr
کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
یه خواهشی که از همه دارم لطفا لطفا لطفا تا فردا قبل از شب لیست نظرات در مورد بقیه رو بنویسین. اگر بیگناهین، این مورد خیلی به درد میخوره. هم الان هم فازهای بعد.

میرم رای‌ها رو بررسی کنم.

Bahare">Bahare
به نظرم یه کم سعی کن کنترل کنی بازیتو و هر کسی که به سمتت میاد رو برچسب نزنی سریع. قطعا که برای رای بهت دلیل داشتم. پاسخ میدم حتما.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Bahare

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
خب خداروشکر یکی یکی دارن میرن :دی

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
دوستان دارن یکی یکی صحنه رو خالی می‌کنن :))

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
اینا این جوری رفتن انگار برنامه داشتن مثلا.
مثل وقتی که تو رستوران دونه دونه می‌پیچونن میرن بیرون که نفر اخر حساب کنه. :))

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
آرش الان چی هست تو بازی؟ :دی

کارآموز مافیا
پسندها
17
امتیازها
10
مدال‌ها
2
الان پدر خوانده از اين ليست كي ميتونه باشه ؟
امين ، هادي ، سعيد ، گادفادر ؟

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
من نمی‌دونم فرعی هنوز داشته باشیم یا نه. اگه داشته باشیم فکر کنم شغال باشه یا محافظ. قاتل تا الان نشونه‌ای ازش نبوده. ولی خب شاید هم بوده و خطا زده همش. به نظرم فرعی تموم شده باشه ولی حالا بگیریم که یک فرعی هم داریم.
می‌مونه هم گادفار و جذبی. یعنی در بدترین حالت سه‌تا گناهکار. درسته؟
در بهترین حالت یدونه. فقط گادفادر.
هرکس بیاد یک جمع بندی از نظرش و میزانی که برای گناهکاری و بیگناهی افراد قائل هست بگه به نظرم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین