برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور چهاردهم مافیا | جنگ شاه و امپراتور

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
چون پستت با احترام چرت بود :دی مگه تو قبول نکردی که حرف من رو اشتباه فهمیدی؟ من چه واکنشی به اون سوالت می‌تونستم داشته باشم جز اینکه بگم اشتباه فهمیدی، که از محمدامین توقع داشتی به احتمال اینکه بخوای از من واکنش بگیری توجه کنه؟ ثانیا مگه محمدامین چی گفت که بخواد به جواب دادن من کمک کنه، وقتی که به نظرش حرف من واضح بوده و سوال تو عجیب؟

و در نهایت با محمدامین موافقم که پستت حاوی مقادیر زیادی جو و بزرگنمایی و سیاهنمایی بود :دی منتهی فعلا این حرکاتت خنثی‌ست برام و باید ادامه‌ی بازیت رو ببینم.
من از تو یک سوال پرسیدم، یکی میاد سوالم رو بی‌اعتبار می‌کنه. من جایی از حرف‌هام نگفتم قطعا تو میای سواستفاده می‌کنی و هرچیز. گفتم بی اعتبار کردن سوال یکی وقتی مخاطبش هنوز جواب نداده، همچین تبعاتی ممکنه داشته باشه. محمدامین باید درصدی رو احتمال گناهکاری تو می‌ذاشت یا نه؟ اینکه من قبول کردم متوجه نشدم هم بعدش بود، نه اون موقع. پس بی‌ربطه. در این مورد من حرکت محمدامین رو حرکت اشتباهی می‌بینم. اگر تو نمی‌بینی، دلیلشاینه که یا اصلا متوجه‌ی حرف نشدی یا چون گیر مشابه‌ این به خودت هم دادن، می‌خوای که کلا این ایراد رو زیر سوال بری و زیربارش نری. چون اگه اینجا با من موافقت کنی، باید با امیر هم در مورد بی موقع بودن واکنش خودت موافقت کنی. واسه همین با احترام درک می‌کنم این مخالفتت رو. :دی

جو و سیاهنمایی هم به شدت رد می‌کنم. اگر قصد من جو دادن بود، همون دیشب بلافاصله بعد پستش سرش می‌ریختم. و اما اگه به نظرت پست من جو داشته و پست امروز محمدامین نداشته، یعنی باید رو تعریفت از جو کار کنی آرش عزیزم.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
سلام.

ببین، مثل اینه که من بگم تو بازی مثلا روئین‌تن داریم ولی شب می‌میره. گادفادر داریم ولی شب خودش و تیمش تیر ندارن. معنی میده؟ ارزش مطرح کردن داره؟

آقا این‌ها یکسان نیستن. روئین‌تنی که شب بمیره ذات نقشش رو نداره. اما این فرقه می‌تونه بازی کنه و ببره. و نمی‌فهمم مشکل تو چیه؟ فرقه نداریم؟ داریم ولی بیشتر از یک جذب داره؟

این ۸ نفر رو میشه دقیق بگید مثلا چند تا مافیا چند تا فرقه هست؟

احسان عزیزم تو پست اول گفتم دیگه. :دی ۴ مافیا، ۱ یا ۲ فرقه. و ۲ یا ۳ فرعی.

شما میتونی هر برداشتی که دوست دارید انجام بدید، به خاطر آواتار میخوای شک کنی مشکلی ندارم

خب می‌تونستی دلیلت برای انتخاب آواتار رو بگی. جالبه بدونی ما دقیقا یک دور داشتیم که یکی از اعضای مافیا با چنین آواتاری اومده بود توی بازی از هیجانش. :))

من هم با وکیل و قاتل حسابش می کنم. وکیل که کلا در راستای گناهکاراس. قاتل هم که فقط بیگناه می کشه. در نتیجه 8-8 با توجه به تیر مافیا و تیر قاتل به همراه وکیلی که در راستای گناهکارا بازی می کنه و جاسوس خارجی تو ذهن من منطقی نمیشینه
اون حرف قشنگت پس من درست نفهمیده بودم. ولی برداشت خودم رو دوس دارم. یعنی احساس می کنم می تونه اون حرف قشنگت رو تکمیل کنه. درسته که زمانی که بالانس اعلام می شه گناهکار شاید اینکار رو کنه تا نشون بده خیلی گیجه. اما زمانی که بالانس اعلام نمی شه گناهکار با گفتن حالاتی که احتمالش خیلی کمه نمی تونه بخواد ذهن افراد بازی رو گیج تر کنه؟
خب احتمال فرقه برات کمتره. می تونی درصد احتمال هر کدوم رو بدی؟

محمدامین تو پست من رو خوندی و گیر دادی یا نخوندی؟ :دی این رو اول جواب بده.

این توضیحات منه:

در ۱۶ نفر، به نظرم برای مافیا ۳ نفر کم و ۴ نفر مناسبه. ۵ نفر زیادی قوی هستن در روز. اگر فرقه باشه یک نفر می‌تونه باشه یا دو مثلا با یک یا بدون جذب. غیر از این بازی زود از بالانس خارج می‌شه. جاسوس و جوکر احتمال حضورشون برام بیشتره و از قاتل، وکیل، شغال و محافظ باقی‌مونده احتمال بالا می‌دم که یکی‌شون باشه در بازی.

حالا چیزی که می‌گی چه ربطی به حرف من داره اصلا؟

به قول سید آره تازه فلانیم جذب کردیم نگرفته :)) توضیح دادم بالا به مهسا که منظورم چی بود.

در جواب مهسا گفتی که منظورت به این بوده که دور ده گادکش شده. پس چرا از لفظ نمردن استفاده کردی؟ هر کسی اون جمله رو بخونه معنای تیر نخوردن در ذهنش تداعی می‌شه تا گادکش نشدن.

Bahare">Bahare
چرا به عرفان رای دادی؟

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
خیلی تعجب کردم این جملت رو خوندم. صبر کردی؟ مگه سوال خاصی پرسیده بودی؟ مگه اتهامی زده بودی؟ این جملت چیه الان؟ اکته که دیگران فکر کنن من کسیم که متهمم و تو اون خوبه ای که داری بهم فرصت می دی؟ این جملت دلیل اصلی ایه که من کل بحثامون رو آوردم. صبر چی
با ممل موافقم اين تيكه از حرفهاي ترسا نمودش جوري بود كه بي دليل يه فشاري روي ممد امين انداخت و موضع خودش رو بالا گرفت و ممل رو متهم جلوه داد به نوعي . لحن و انتخاب كلماتش اصلا به سوال و جريان بحثشون نميخورد بنظرم و بزرگنمايي بود . من هم حركت هاي بچگانه گناهكاري يا پرخاشگري نديدم در پست ممل . اون كلمات هم زياده روي بود.
خيلي از پست ها رو نخوندم . اما كلا بحث امير و هادي و ارش خيلي به درد نخور نبوده و سعي ميكنم بحث هاي بقيه نفرات رو پيگير باشم تا چيزي دستگيرم شه
خيلي از پستها رو نخوندين خب...
قطعا با خوندن پست هاي نفرات و واكنش هاشون راي ميدم نه بر اساس اون دليلي كه براي گناهكاري ترسا و شما و عرفان نوشتم
قطعا با خوندن پستها و واكنشهاي نفرات بهشون راي ميدي! نه بر اساس دليل پست اولت!

اين تناقض رو چطوري حل كنيم الان؟ نه به جواب من واكنش نشون دادي نه دليل اولت حتي قانع كننده و در حد راي بود الان چرا راي دادي توضيح بده كه فكر نكنم خداي نمرده مرضي در بازيت هست و صرفا دنبال گزينه راي ميگردي كه از سرت وا كني اين اجبار راي رو!

چرا انقدر حرص رای ندادن هادی به فری رو خوردی الان؟ :دی یعنی به نظرت ممکن نیست تو ذهن هادی، یک پوئن منفی و مثلا یک یا چند پوئن مثبت درمورد یک نفر وجود داشته باشه و کافی باشه براش که نخواد رای بده؟ هادی هم جایی نگفت فری گناهکاره صرفا گفت این پستت پوئن منفیه، مگر فری همون یه پست رو داده که چنین برداشتی کردی که هادی حتما باید به فری رای بده

که خب این‌ رو فکر کنم فری جواب داد اصلا و هنوز هادی جوابش رو نداده. ولی الان آره عجیب‌تر شد قضیه که چرا هادی به فری رای نداده، حرفم به عرفان رو پس می‌گیرم :)) صرفا همون پوئن منفی تو ذهنم بود و عرفان هم فقط به همون اشاره کرده بود آخه
دو ديقه بيش فعاليتو دكمشو بزن! :دي بزار ببينيم طرف خودش چه جوابي داره بده نه اينكه حرف تو دهن مردم بزاري! 🤦🏻‍♂️

فعلا راي اوليه ميدم من پستاي بعد خودمم ميخونم ممكنه نفر دوم تغيير كنه . هادي اولوبت اول منه چون حرفاش با هم نميخونه و حسم هر لحظه بيشتر داره ميشه كه اين حركت كپي كم ارزشي از دورهاي بيگناه يا فرعي خودش ميتونه باشه كه به عنوان پوشش براي شروع بازي استفادش كرده . ضمنا تفاوتي كه داشت اين رندوم بودنش بود كه خودشم اذعان كرد در جواب من كه اره منمرش نميشم محتمل بود كه بيگناهم اون پست رو بده! با اين وجود رو حرفش وايستاده و داره از پستهاي ديگران استفاده ميكنه براي توجيح حركت و اتهامي كه زده به فري. فعلا راي اولم هست . نفر دوم هم ميخام يه راي پرت نه چندان پرت بدم :دي

ببينين ما ٣ تا عضو جديد داريم تقريبا . بهاره سپهر و احسان . در دورهاي قبل عضوهاي جديد هميشه بيگناه ميشدن و تشخيصشون راحت . كم هم بود تعداد معمولا . منتهي با عوض شدن گاد و زياد شدن اعضاي جديد به نسبت قبل . من نظرم اينه كه از اين ٣ نفر خيلي كم محتمله كه هر ٣ بيگناه باشن! فرض كنين ٩-١٠ بيگناه داشته باشيم طبق بالانس خودم . ايا هر ٣ عضو جديد ميتونن تو سايد بيگناها باشن؟ امكانش هست و نميتونه كسي حدس بزنه افكار گاد رو منتهي اينو گفتم كه در نظر داشته باشيم و صرفا بهاطر جديد بودن سفيد نشن اين عزيزان و بهبازيشون توجه شه . الانم به يكيشون راي ميدم صرفا براي پر شدن حد نصابم ولي دقت بيشتري خواهم كرد به بازيشون قطعا و سفيد من نيستن.

رای به اعدام: هادي
سپهر

ميخونم توي راه تا اخر فاز پستها رو امكان تغيير هست.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir
کارآموز مافیا
پسندها
22
امتیازها
5
مدال‌ها
1
با ممل موافقم اين تيكه از حرفهاي ترسا نمودش جوري بود كه بي دليل يه فشاري روي ممد امين انداخت و موضع خودش رو بالا گرفت و ممل رو متهم جلوه داد به نوعي . لحن و انتخاب كلماتش اصلا به سوال و جريان بحثشون نميخورد بنظرم و بزرگنمايي بود . من هم حركت هاي بچگانه گناهكاري يا پرخاشگري نديدم در پست ممل . اون كلمات هم زياده روي بود.

اين تناقض رو چطوري حل كنيم الان؟ نه به جواب من واكنش نشون دادي نه دليل اولت حتي قانع كننده و در حد راي بود الان چرا راي دادي توضيح بده كه فكر نكنم خداي نمرده مرضي در بازيت هست و صرفا دنبال گزينه راي ميگردي كه از سرت وا كني اين اجبار راي رو!

دو ديقه بيش فعاليتو دكمشو بزن! :دي بزار ببينيم طرف خودش چه جوابي داره بده نه اينكه حرف تو دهن مردم بزاري! 🤦🏻‍♂️

فعلا راي اوليه ميدم من پستاي بعد خودمم ميخونم ممكنه نفر دوم تغيير كنه . هادي اولوبت اول منه چون حرفاش با هم نميخونه و حسم هر لحظه بيشتر داره ميشه كه اين حركت كپي كم ارزشي از دورهاي بيگناه يا فرعي خودش ميتونه باشه كه به عنوان پوشش براي شروع بازي استفادش كرده . ضمنا تفاوتي كه داشت اين رندوم بودنش بود كه خودشم اذعان كرد در جواب من كه اره منمرش نميشم محتمل بود كه بيگناهم اون پست رو بده! با اين وجود رو حرفش وايستاده و داره از پستهاي ديگران استفاده ميكنه براي توجيح حركت و اتهامي كه زده به فري. فعلا راي اولم هست . نفر دوم هم ميخام يه راي پرت نه چندان پرت بدم :دي

ببينين ما ٣ تا عضو جديد داريم تقريبا . بهاره سپهر و احسان . در دورهاي قبل عضوهاي جديد هميشه بيگناه ميشدن و تشخيصشون راحت . كم هم بود تعداد معمولا . منتهي با عوض شدن گاد و زياد شدن اعضاي جديد به نسبت قبل . من نظرم اينه كه از اين ٣ نفر خيلي كم محتمله كه هر ٣ بيگناه باشن! فرض كنين ٩-١٠ بيگناه داشته باشيم طبق بالانس خودم . ايا هر ٣ عضو جديد ميتونن تو سايد بيگناها باشن؟ امكانش هست و نميتونه كسي حدس بزنه افكار گاد رو منتهي اينو گفتم كه در نظر داشته باشيم و صرفا بهاطر جديد بودن سفيد نشن اين عزيزان و بهبازيشون توجه شه . الانم به يكيشون راي ميدم صرفا براي پر شدن حد نصابم ولي دقت بيشتري خواهم كرد به بازيشون قطعا و سفيد من نيستن.

سپهر

همینجوری بی دلیل هم خوبه... :) هیجان داره

تازه‌وارد
پسندها
5
امتیازها
0
من واقعا بدشانسم هر موقع مافیا شروع میشه ، گرفتاریهای منم در زندگی شخصی بیشتر میشه. ناراحتم که نتونستم وقت کافی رو بذارم برای بازی
اما در مورد بازی:

پویا
پست 47

توی درصد هایی که اعلام کردی هادی و آرش 35% ولی امیر 40% گناهکار دونستی
چرا احتمال بیشتری میدی امیر گناهکار باشه تا هادی و آرش؟
اگه توی این فاز فرصت شد پاسخ بده. اگه نشد فاز بعدی حتما دلیلش رو بگو
===============

هادی
پست 88

چند درصد احتمال داره که نفر اول بعد از پست تو گناهکار باشه؟

===============

یه چیز کلی بگم در مورد این بحث به وجود اومده بین هادی و امیر و آرش که تقریبا تا پست 120 پستهارو خوندم عمده صحبتها راجع به همین موضوع بوده.
هادی: همیشه میگن تیپیکالش شروع عجیب و غریبه صرف نظر از نقشی که داره . اما بحث سر اینه که هدف از مطرح کردن این موضوع چی بود؟ پیدا کردن گناهکار تو پست دوم؟ خب خودش میگه که نفر اول در اصل گناهکار هست و عجله میکنه که پست بده تا گیر نیفته (که بخودی خود اصلا منطقی نیست). حالا الان رای هاشو که دیدم به امیر و صدرا بوده و اون کسی که به گفته خودش میخواسته مچشو بگیره رو رای نداده یعنی فری
این رفتار به شدت مشکوکه و میتونه یکی از گزینه های رای من باشه

• Like
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
من هنوز مستقر نیستم. پست‌ها رو تا اواخر صفحه 7 خوندم.
نظرم فعلا اینه:

آرش 35 درصد گناه‌کار

احسان 35 درصد گناه‌کار

امیر 40 درصد گناه‌کار

امین 40 درصد گناه‌کار

بهاره 35 درصد گناه‌کار

ترسا 40 درصد گناه‌کار

رضا 45 درصد گناه‌کار

سپهر 35 درصد گناه‌کار

سعید 40 درصد گناه‌کار

صدرا 40 درصد گناه‌کار

عرفان 55 درصد گناه‌کار (واکنشش به افزایش درصد، برخلاف بقیه، در دسته واکنش‌های گناه‌کارانه قرار می‌گیره از دید من تا بی‌گناهانه. و 10 درصد اضافه شد.)

فری 40 درصد گناه‌کار

محمدامین 45 درصد گناه‌کار

مهسا 35 درصد گناه‌کار

هادی 40 درصد گناه‌کار

فعلا 60 یا بیشتر ندارم. با آراتون ممکنه تغییر کنه درصدها. اگه همین بمونه، به عرفان رای می‌دم. محمدامینُ باید بیشتر بررسی کنم. به رضا هم رای می‌دم. رای سوم نمی‌دم مگه 3 تا گزینه حداقل 60 درصدی پیدا کنم.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
من از تو یک سوال پرسیدم، یکی میاد سوالم رو بی‌اعتبار می‌کنه. من جایی از حرف‌هام نگفتم قطعا تو میای سواستفاده می‌کنی و هرچیز. گفتم بی اعتبار کردن سوال یکی وقتی مخاطبش هنوز جواب نداده، همچین تبعاتی ممکنه داشته باشه. محمدامین باید درصدی رو احتمال گناهکاری تو می‌ذاشت یا نه؟ اینکه من قبول کردم متوجه نشدم هم بعدش بود، نه اون موقع. پس بی‌ربطه. در این مورد من حرکت محمدامین رو حرکت اشتباهی می‌بینم. اگر تو نمی‌بینی، دلیلشاینه که یا اصلا متوجه‌ی حرف نشدی یا چون گیر مشابه‌ این به خودت هم دادن، می‌خوای که کلا این ایراد رو زیر سوال بری و زیربارش نری. چون اگه اینجا با من موافقت کنی، باید با امیر هم در مورد بی موقع بودن واکنش خودت موافقت کنی. واسه همین با احترام درک می‌کنم این مخالفتت رو. :دی

جو و سیاهنمایی هم به شدت رد می‌کنم. اگر قصد من جو دادن بود، همون دیشب بلافاصله بعد پستش سرش می‌ریختم. و اما اگه به نظرت پست من جو داشته و پست امروز محمدامین نداشته، یعنی باید رو تعریفت از جو کار کنی آرش عزیزم.
جو واژه‌ی دقیقی نبود قبول دارم، سعی هم کردم واژه‌ی مناسب‌تر استفاده کنم که از سیاه‌نمایی و بزرگ‌نمایی استفاده کردم، به نظرم درخور بود :دی توی پست محمدامین هم این‌طور نبود از نظر من.

درمورد بند اول هم حرفی که زدم دلیل دیسلایک دادنم بود نه دلیلی که بخوام باهاش بهت شک داشته باشم.

سپهر

عرفان تو الان با بهاره مکالمه داشتی و حتی از حرفش تناقض در اوردی، چطور بین اعضای جدیدی که میگی، سپهر رو انتخاب کردی واسه رای دادن و بهاره رو نه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sepehr
Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38

رای به اعدام: آرش

رای به اعدام: محمدامین

عمییییقا مشکوکیت شما متشککین در دل شکاک من اندیشناکی آفریده.

رای به آرش با توجه به موضعت از ابتدا اوکی، گرچه در این مقطع موافقش نیستم، اما من رای به محمد امین رو در این مقطع نفهمیدم سپهر، لطفا در موردش توضیح بده :دی

خیر. چه ربطی داره جدی؟ واکنش نفر دوم برام جالب بوده چون هادی گفته نفر دوم براش گناهکار قطعیه. حالا اینکه نفر اول چه واکنشی می‌تونه بده هم ممکن بوده برای هادی جالب بوده باشه، اما بهش اشاره‌ای نکرده و نظر من هم به این موضوع جلب نشده حداقل.
مشکل من هم با تو این نیست که چرا پست دوم رو دادی. مشکلم اینه که نیازی نداشتی پست بدی. اگه صرفا می‌خواستی از هادی بپرسی «که چی» خب اینو می‌تونستی پست سوم یا بعدش هم بپرسی. نمی‌تونستی؟ واکنش واقعی یعنی واکنش کسی که اومده پست معارفه بده، می‌بینه داره پست دوم بعد از هادی می‌شه، برای من مهم بود که واکنش چنین آدمی چیه. بعد خب تو می‌گی واکنش تو هم می‌تونه به عنوان یک واکنش قابل تحلیل و بررسی باشه، خب من هم دقیقا همین کار رو دارم می‌کنم دیگه، غیر از اینه؟ :دی

قرمز : جواب اینکه با توجه به اینکه نیاز نداشتم پست دوم رو بدم، ولی دادم، اولا در جواب محمدامین هست، که احتمالا تا الان خوندی :دی تکرار نمی کنم. ثانیا که اتفاقا همین باید به تو می گفت که چرا امیر باید برای خودش هزینه تراشی کنه ؟ :دی
آبی : من هنوز جوابم رو از تو نگرفتم که دقیقا انتظار داشتی نفر دوم چه واکنشی نشون بده 1- اگر گناهکار بود 2- اگر بیگناه بود ؟ :دی اینو حتما بهش جواب بده
سبز: و خب اینجا باز داری تبدیل میشی به گربه مرتضی علی مثل دور 11 ئت :)) لازمه تکرار کنم بحث زمان واکنش نشون دادنته و نه اصل واکنش نشون دادنت ؟ :)) الان بگم آرش رنده یا بگم کند ذهنه که این موضوع مطرح شده و باز میگه من دارم بررسی می کنم و اینا ؟ :)) ببین کاراتو :))

خیر این دو موضوع فرق داره و فرقش هم مشخصه، نپیچون. من با سوالم و واکنشم به پست تو، جلوی ایجاد واکنش کس دیگه‌ای رو نگرفتم، جای کسی رو نگرفتم و چیزی رو خنثی نکردم. تو نگفته بودی فلان‌مین پست بعد از من گناهکاره که. تو هم اگه پست سوم یا چهارم بعد از هادی باهاش کنش و واکنش می‌کردی من مشکلی نداشتم :دی وگرنه اگه بخوای پست من رو هم خنثی کردن حساب کنی که دیگه اول بازی هیچ‌کی نباید هیچی به کسی بگه.

قرمز : باز دقتت رو روی استفاده از کلمات از دست دادی :دی پیچوندن یعنی از زیر جواب در رفتن :دی من دارم سوال می کنم :دی

سبز: یاالعجب :)) اینکه وسط واکنش گیری من از هادی پرسیدی تو دنبال یا چی هستی، مگر جز اینه که یا من باید اونجا بیان کنم هدفم چیه که اونوقت هادی از دستم در میره، یا باید بگم به تو چه که اونوقت اعتبار کارم خدشه دار میشه و بازم هادی در میره ؟ :)) چطور می تونی واقعیتی به این مشخصی رو نبینی ؟ :دی عجب :دی

بنفش: جواب این بخشت هم در جواب محمدامین هست و باطله :دی

آبی: واضحا مغلطه است :دی اینکه وسط واکنش گیریِ مشخصِ من وارد نشی بدون اینکه براش هدفی داشته باشی ( من وارد واکنش گیری هادی شدم چون مخرب بود از نظرم و دلیلشم گفتم، تو اگر معتقدی واکنش گیری من از هادی مخرب بوده و خواستی جلوشو بگیری بگو چرا مخرب بوده واکنش گیری من از هادی ) یعنی هیچ کس اول بازی هیچی نگه ؟ :دی عجب باز :دی

خب اکت گرفتن از هادی چه ربطی به پست نفر دوم دادن داشته؟ یعنی تو نفر سوم پست می‌دادی و می‌گفتی «خب که چی، چی کار کنیم حالا» نمی‌تونستی ازش واکنش بگیری؟ اگه تو ذهنت فرقی داشته روشنم کن :دی
توضیحش در توضیحم به محمدامین هست. بله اون روند هادی باید متوقف میشد. ضمن اینکه عمق واکنشی که به عنوان نفر دوم میدادم هم به عنوان نفر خارج از نفر دوم نمی تونستم بدم و واضحه چرا

مضاف بر اینکه این همه از در و پنجره پریدی تو خونه، اما نگفتی که اصولا واکنش نفر دوم چی می تونست باشه که برای تو جالب بوده ببینیش :)) یعنی بیگناه چه واکنشی نشون میداد و گناهکار چه واکنشی از نظرت ؟ :دی چون من هیچ واکنش معنی داری نمی بینم اینجا و دلایلمم هم در جواب خودت گفتم هم کاملشو در جواب محمدامین.

احتمال وکیل بودنت به این ربط داره که در اون صورت، هادی گناهکاره و بهت اعلام شده یا نه. اگه هادی بهت اعلام شده باشه، چه راه تمیز و بی‌هزینه‌ای برای نخ دادن بهتر از این؟ اگه هادی گناهکار نباشه دلیل خاصی برای وکیل بودنت به طور خاص ندارم. کلا ولی احتمال وکیل بودنت رو زیر ۱۰ درصد می‌بینم. بیشتر چیزی که درگیرم کرده اینه که چرا امیر بیگناه باید اون کار رو بکنه.

خب این جذابه بیا بررسی کنیم:

قرمز: الان که من در بحث مستقیم با تو و هادی هستم، آیا این راه بی هزینه بوده ؟ :دی آیا بازیکنی مثل امیر نمی دونه این حرکت چه هزینه هایی داره و همیشه آرشی یا آرش نوعی هست که از گردنش برای همچین کارای ساختار شکنانه ای آوزون بشه ؟ :)) در نتیجه یک بار دیگه این واژه تکرار کنی یعنی داری خودتو به نفهمی میزنی و برات زشته این :دی

آبی: فرض کنیم که من به هادی نخ دادم، الان هادی تا جون در بدن داره ول کن معامله من نیست و بعید می دونم کسی اینو پیش بینی نمی کرد از جمله خودم، خب الان به این روش بهش نخ دادم که چی بشه ؟ :دی که بیاد وبال گردن خودم بشه ؟ :))

قاعدتا الان احتمال وکیل بودنم حداقل به خاطر اون موضوع خاص باید برات مرتفع بشه :)) اگر قرار باشه که مرتفع بشه :))

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
آرا تا ساعت ۲۱:۳۰ :

دو رای به هادی توسط محمدامین و عرفان
دو رای به آرش توسط سپهر و بهاره
یک رای به محمدامین توسط سپهر
یک رای به امیر توسط هادی
یک رای به صدرا توسط هادی
یک رای به عرفان توسط بهاره
یک رای به مهسا توسط محمدامین
یک رای به سپهر توسط عرفان

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
امین
آقا این‌ها یکسان نیستن. روئین‌تنی که شب بمیره ذات نقشش رو نداره. اما این فرقه می‌تونه بازی کنه و ببره. و نمی‌فهمم مشکل تو چیه؟ فرقه نداریم؟ داریم ولی بیشتر از یک جذب داره؟
اینکه این احتمال رو گفتی برام جالب بود صرفا. خب فرقه‌ای که جذب نکنه ذات نقشش رو داره؟ و تازه روئین‌ تنی که شب بمیره هم هنوز می‌تونه ببره. پس به نظرم یکسان هستن دیگه. :دی

اشتباه متوجه شدید.
آبی، من هم ندیدم خب. :دی نگفته بودم تا اون موقع این کار رو کرده. براش باز کردم که اگه چه اکتی در آینده ازش در برابر پستم ببینم، حس منفی می‌گیرم. همون طور که گفتم اگر پاسخ خوب بده هم حسم می‌تونه مثبت بشه. پوینت گفتن این‌ها چی بود؟ اینکه حسم در موردش قطعی نیست و همه چیز بستگی به واکنشش در آینده داره. وگرنه خیر تا اون موقع همچین صفاتی در بازیش نداشت و من هم‌ نگفتم داره.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amin
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
عرفان تو الان با بهاره مکالمه داشتی و حتی از حرفش تناقض در اوردی، چطور بین اعضای جدیدی که میگی، سپهر رو انتخاب کردی واسه رای دادن و بهاره رو نه؟
و حتی به سپهری رای دادی که داره خودش دفاعیه می‌ره. :| :دی

امیر
اگه عمری بود فردا صحبت می‌کنیم.

رای به اعدام: بهاره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sepehr
کارآموز مافیا
پسندها
19
امتیازها
35
مدال‌ها
4
حرف من واسه این نبود که اعتقاد دارم نفر دوم بعد از هادی گناهکار بوده، واسه این بود که می‌خواستم ببینم واکنش نفر دوم بعد از هادی به حرف بی‌منطق هادی چی می‌تونه باشه. ربطی به درست بودن حرف هادی نداشته که. فهمش ساده‌ست به نظرم

آرش
شما میشه خیلی ساده بگید امیر و هادی براتون اینجای بازی چی هستند و کدومشون برای شما بیشتر مشکوک هستند؟

ممكنه ٣ نفرتون هم گناهكار باشيد من گفتم حداقل ٢ تا حالا نيازي به گارد گرفتن نيست .

بهاره
چرا این احتمال رو بررسی نمیکنید که ممکنه اصلا هر ۳ بی گناه باشیم آیا اینجوری هم نمیشه؟ چرا همه احتمالات رو بررسی نمیکنید، اگر هر ۳ بیگناه باشند چطور؟ اونوقت میخوام ببینم واکنشتون چیه؟

در مورد هادی که زیاد پیام دادم، گزینه مشکوک بالایی به جز هادی ندارم . مجبورم یه رای دیگه هم بدم که ترجیح میدم به محکم ترین بازیکن رای بدم.

رای به اعدام: هادی

رای به اعدام: صدرا

• Like
تازه‌وارد
پسندها
5
امتیازها
0
بهاره

چرا به آرش و عرفان رای دادی؟
گزینه های شکت کیا هستن؟؟

محمدامین
پست 130

مهسا و هادی چقدر برات گناهکار هستن؟
در مورد من گفتی بخاطر نبودنم داری فرصت میدی. یعنی چی؟

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
سپهر
مگه اجلاس سازمان ملله که فن سخنوریمو میخوای؟ ملیجک سخنور مگه آوردی ای مافیای ناجنس؟
پیشنهادت رو نمی‌پذیرم متاسفانه. ترجیح من بازی به سبک مینیمال و پاسخ به وقت نیازه.
لذا کم قال‌چاق کن.‌:)
وقتی هیچ سوالی نمی پرسی و صرفا می گی تو مشکوکی تو مشکوک نیستی. چه فرقی با یه بات مافیا می کنی سپهر؟ :))
به هر حال اگه این مسیر ادامه پیدا کنه جزء مشکوک های من می شی.
نه نگفتم و تا حدی حق میدم که منظورم رو اون موقع متوجه نشدی. در اینکه متوجه نشدی هم پوئن منفی برات نگرفتم که، گرفتم؟ صرفا وقتی پست قبلی رو دادی و به نظر قبلیت - مثل الان - اشاره کردی برات سوال " نظر تو چیه؟ " که دیشب پرسیده بودم رو باز کردم.
ببین. درسته. پوئن منفی در نظر نگرفتی. اما پایین ترش گفتی پرخاش و بچه بازی های گناهکارانه که من چیزی ندیدم از خودم بشه وصلش کرد به اینایی که می گی جز اون پست شوخی من. و یه جوری صحبت کردی انگار خیلی مشخص بوده که تو نظر دیگه ای از من خواستی. در حالی که اینطوری نبوده و من حق داشتم سرش باهات شوخی کنم.
خط اول، منظورم همونه پس بحثش جدا نیست و تمام مکالمه موضوع بحث من همین بوده. در این صورت جمله‌ی آخرت اشتباهه. یعنی وقتی من در مورد موضوع خاصی صحبت می‌کنم نباید تعمیمش بدی به کل تفکر من. اینکه چرا در این موضوع خاص این تفکر رو دارم هم دیشب گفتم. چون در این مورد شخصیت با شخصیت فرق داره و دستورالعمل داشتن منطقی نیست. یکی مثل فری ممکنه چه اول باشه چه حتی دوم اهمیت نده چون درک نکرده. یکی ممکنه قلدری کنه. یکی ممکنه بیخیال بشه و پست نده. هیچکدوم رو من مبنی بر گناهکاری یا بیگناهی فرد نمی‌بینم.
من فکر کردم که تو منظورت کل طرز فکر بود نه راجع به اون مسئله خاص. در اون مسئله خاص اما آره قطعا یه دستورالعمل مشخص نداره اما یه سری کارا هم گناهکارانه تره تا بیگناهانه. یعنی چند نفر فکر می کنی با طرز فکری که امیر پست داد در جواب هادی پست می دادن؟ برای من تعدادشون خیلی کمه و در نتیجه عمل گناهکارانه تریه. ذات عمل بررسی می شه، بعد میایم ببینیم از اون شخصی که این عمل رو انجام داده بر میاد یا نه. مثل همون تیکه ای که می گی فتم اینا خوب بود ولی بقیش این مشکل رو داره. الان که ادامه پستت رو خوندم متوجه شدم که آره، شاید ذات عملم خوب نیست و معمولا گناهکار اینکار رو انجام می ده یعنی "بقیش خوب بود ولی" مخصوصا با نوع نوشتار من خیلی خوب نیست. و من خیلی از دور ها فارغ از نقشم اینکار رو انجام داده بودم و چون کسی مثل تو بهم تذکر نداده بود نفهمیده بودم ذات عملم گناهکارانه اس. گرفتی؟
در ادامه‌ی صحبت که اتهام امروز من هست، به نظرم اومد که متوجه نشدی اصلا چی میگم. تو می‌تونی سوال بپرسی هر موقعی، بله. می‌تونی هم گیر بدی به سوال بقیه، بله.
اما اگر سوال فرد رو قبل پاسخ گرفتنش بی اعتبار کنی، این حرکت بو دار هست محمدامین و من حق دارم که به نیتت شک کنم.
و ضمنا، اینجا مهم نیست که تو باور کنی من قصدم واکنش گرفتن بوده یا نه. مهم اینه که چرا احتمالش رو ندادی. الان دلیلت برای رد این موضوع - که من قصدم واکنش گرفتن بوده - اینه که من می‌تونستم جواب تو رو ندم و وایستم واکنش بگیرم. خب، تو وقتی با عبارت "گیر زوری" وارد شدی که هنوز این اتفاقات نیفتاده بود. قاعدتا باید احتمال اینکه ترسا شاید بخواد واکنش بگیره رو می‌دادی.
و در کل داری میگی تبعات اون پستت رو که گفتم، قبول نداری؟ این‌طوره؟ چون انگار متوجه نشدی سوال متن من چی بوده، الان واضح‌ترش می‌کنم. لطفا این بندی که ریپلای می‌کنم رو با استدلال رد کن. اگر ببینم منطقیه دلایلت، مشکلی با هم نداریم.
اینو می گم. ببین حقیقتا من نفهمیدم قصدت واکنش گرفتن بود. و به خودم حق هم می دم. چون نه سوالت خوب و مچ گیرنده بود (مثل سوال چرا شغال؟ چرا مزدور نه؟ که البته من صد سال سیاه اگه یار آرش نبودم به ذهنم نمی رسید)، نه به نظر می خواستی احساسات آرش رو بر بی انگیزی. برای همین فکر نمی کردم قصدت واکنش گرفتن باشه. هنوز هم فکر نمی کنم قصدت واقعا واکنش گرفتن بوده باشه و نمی دونم چرا با این مسیر داری بحث می کنی باهام. داری می گی می تونسته باشه؟
دو: راجع به اینکه نباید می گفتم اون بخشت شبیه اتهام زوریه. ببین راجع به این که این کار من روی نحوه برخورد آرش تاثیر می ذاره مخالفم. اما راجع به اینکه سوالت رو بی اعتبار می کنه موافقم. اما زمانی که واکنش گرفتن و تاثیر بی اعتبار شدن سوالت روی واکنش آرش رو حذف می کنیم، نمی فهمم وقتی سوالت این حس رو بهم داده چه فرقی می کنه کی بگم؟ من اگه می فهمیدم یه درصد سوالت برای واکنش گیریه بحثش جدا بود. اما من به همون دلایلی که بالا گفتم این احتمال رو ندادم.
من هم نگفته بودم تا اون موقع این کارها رو کردی. گفتم در جوابی که قراره بهم بدی اگر ببینم همچین حرکت‌هایی زده حسم بهت منفی‌تر می‌شه. واقعا فهمیدنش سخت بود؟ :دی
کدوم جو هست الان؟ اخطار من یا این جملات تو؟
این جمله ایه که گفتی:
اگر نشه و بدتر با پرخاش و اتهام متقابل و این حرکت‌های بچگانه‌ی گناهکارانه جوابم رو بدی، قطعا بهت رای میدم
بدتر به این معنی نیست که قبلا انجامش دادم قراره بدتر کنم؟
این حرکت های بچگانه گناهکارانه به این معنی نیست که الان دارم انجامش می دم؟
نه من اون موقع سوال نپرسیده بودم. در ذهن خودم بود که ببینم با سوال جواب‌های عادیمون همچنان حس اینکه روم کلید کردی و می‌خوای بحث رو زوری کش بدی می‌بینم یا نه. اگر بله پس می‌فهمیدم قضاوت اولم در مورد پست دیشبت هم درست بوده. اگر نه، خب غلط بوده قضاوتم پس جای صحبتی هم نداره. که جواب بله بودم و من در دو پست بعدیت هم اون حس رو ازت گرفتم، پس ایرادات پست دیشبت هم مطرح کردم. هرکس که فکر کرده من دیشب سوال پرسیدم و تو جواب ندادی و تو متهم بودی یا هرچیز، اشتباه فکر کرده. اما امروز بله ازت سوال پرسیدم.
ببین من هیچ جای صحبتم نمی فهمم چجوری می تونی برداشت کنی من دارم به زور بحثی رو کشش می دم. گفتم نمفهمم چرا نمی فهمی. بیشتر توضیح دادم. گفتی تو فهمیدی توضیح بده. توضیح دادم بعد ازت سوال پرسیدم. تو گفتی نظری ندارم تو نظرت چیه (که این پرسش تو بیشتر شبیه سوال پرسیدن زوریه. که وقتی من یه چیزی رو توضیح دادم دوباره نظر من رو بخوای) بعد تو پست آخرم هم مشخص تر سوال پرسیدم که جواب بدی. یعنی هیچ بحثی رو من به زور داشتم باهات کش نمی دادم. اگه به خاطر این میگی که ازت دو بار یه سوالو پرسیدم، به خاطر این بود که تو گفتی نظری ندارم :| برای من عجیب بود که بگی یه کار غلطه ولی درستش رو نمی دونم چیه. برای همین سوالم رو یه جور دیگه پرسیدم. از نظر من خیلی تند رفتی.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
خب گاد می‌گه امروز باید بیش از یک رای داد. رایم رو به امیر می‌دم، دلیلش بیشتر حس منفی هست و دلیل حس منفیم هم ممکنه به خاطر زوم کردن زیاد روش باشه، منتهی فعلا گزینه‌ی بهتری ندارم.

رای به اعدام: امیر

احسان
هادی برام خنثی رو به مثبت، امیر برام خنثی‌ رو به منفی :دی فعلا زوده برای قضاوت دقیق. منتهی ترجیحم فعلا بازی پشت دست هادیه تا امیر. این احتمال که جفتشون گناهکار باشن هم برام صفر نیست :دی

• Dislike
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
سعید
بهاره

چرا به آرش و عرفان رای دادی؟
گزینه های شکت کیا هستن؟؟

محمدامین
پست 130

مهسا و هادی چقدر برات گناهکار هستن؟
در مورد من گفتی بخاطر نبودنم داری فرصت میدی. یعنی چی؟
هادی احتمال گناهکاریش برام بالاس و مهسا صرفا از بقیه مشکوکتره. باید صحبت هاش رو بشنوم که نیومده هنوز.
یعنی نبودی. منتظرم بیای بیشتر فعالیت کنی.

• Like
مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13

رای به اعدام: سعید

رای پرت هست این.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
آرش
گاد می گه باید بیش از یک رای داد بعد به امیر فقط رای دادی؟ :)) اون یکی رایت کیه بالاتر دادی؟

تازه‌وارد
پسندها
5
امتیازها
0
احسان

رای دومت یعنی صدرا بخاطر اینه که گفت محکم ترین بازیکن بازی؟ یا صرفا رای پرت دادی؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
فعلا این آرای من هست:

رای به اعدام: عرفان
رضا

رضا هم واضحه که پرت هست.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین