برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور چهاردهم مافیا | جنگ شاه و امپراتور

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
من الان بیرون هستم و با موبایل نمی‌تونم درست وارد بحث‌ها بشم.

رایم محمدامین عزیزم هست.

گزینه‌ی بعدی هم ندارم فعلا. اما بین بقیه ترجیحم اینه‌که به دوست جدیدم احسان بدم.

رای به اعدام: محمدامین

رای به اعدام: احسان

• Dislike
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir
کارآموز مافیا
پسندها
22
امتیازها
5
مدال‌ها
1

رای به اعدام: هادی

• Like
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
آرش
گاد می گه باید بیش از یک رای داد بعد به امیر فقط رای دادی؟ :)) اون یکی رایت کیه بالاتر دادی؟
اره به بهاره هم دادم

خدا رو شکر فقط من حواسم پرت نیست :))

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
نظرم هم در مورد اون حرکت امیر اینه که حرکت بیگناهانه‌ای نبوده و یک بیگناه این کار رو نمی‌کنه.
چرا ؟ :دی

1- آهای امیرِ بیگناه:)) ، مگه معتقد نیستی پست اولم همون هادی همیشگی بوده ؟ هادی همیشگی هم یعنی هادی بی گناه :دی چرا باید امیرِ بی گناه بیاد جلوی کاری که هادیِ بیگناه قراره بکنه رو بگیره ؟ درسته من گفتم با نفر دوم کاری نداشتم ولی آیا مگه تو خبر داشتی ؟ یا مگه خودم قبلا حرفی زده بودم ؟ تو پستت رو داده بودی و فاز معارفه هم بود نمی تونستی وایسی ببینی هادیِ بیگناه چه پلنی داره که همچین پستی میده ؟ پس اولین کاری که کردی این بود بیای تو کار هادیِ بیگناه اختلال ایجاد کنی :دی حالا می تونم بپرسم چرا امیرِ بیگناه باید به هادیِ بیگناه که به قول خودت پست اولش همون تپیکال بیگناهیش هست گیر بده ؟

اولا حرف تو دهن من نزار پسرم، زشته، میگن املاکی ها اینطورن اونوقت :)) من نگفتم پست اولت برام هادی همیشگی !! یعنی بیگناه !! بوده :)) گفتم اون پست از نظر نوع دستگاه تبلیغاتیت شبیه ادوار پیشت بود از نظر فرم، ولی محتوا رو من در مورد چی گفتم ؟ گفتم مشخص کردن نفر دوم، یک کار خطرناک بود که چه بیگناه و چه گناهکار می تونست ایجاد جنگ های خانمان سوز بکنه. در نتیجه من با پستم اون پلن کاملا بی هدف و بی ربط که می تونست مخرب باشه رو تبدیل کردم به یه پلن عامدانه هدفمند :دی اینکار گناهکارانست ؟ :دی پناه می برم به خدا اگر بگی آره و با خیالی آسوده تر بهت رای میدم :دی گرچه الانم به نظرم گناهکاری به نسبت بقیه :دی

2- متخصص بالانس :دی به دور و ورت یه نگاهی بکن . بجز تو چند نفر احتمال حضور فرقه رو دادند ؟ احتمالی که مطرح کردی یه چیزی تو مایه های احتمالی هست که آرش دور پیش در مورد نبودِ تیم مافیا مطرح کرده بود . مطرح کردن احتمالات نا محتمل :دی فقط یجوری حرکتت قابل درکه، که خودت فرقه باشی و از حضور فرقه یقین داشته باشی :دی و بقول خودت ترسی هم از گفتن حقیقت نداری و از زیر اعدامم در میری :دی
اولا که قاطی نکن، چند نفر احتمال دادن با چند نفر احتمال بیشتر دادن فرق می کنه :دی پویا هم که میگه فرقه احتمالش "5 درصده" یعنی احتمال داده اما بسیار کم. بقیه هم به همین شکل :دی در نتیجه تمایز بقیه با من احتمال دادن نیست، احتمال بیشتر دادنه :دی در نتیجه پرت بودن احتمال فرقه دادن بکلی باطله و تلاشم روش نکن :دی

ثانیا، مگه مهمه چند نفر احتمال بالاتر داده باشن :دی شما نبودی، دور 10 من مافیا بودم، توی 20 نفر ما 4 مافیا بودیم،و منِ مافیا تازه اطلاعات بیشتری داشتم که تایید می کرد فرقه هست چون قاعده بالانسی میگه باید فرقه ای می بود :دی همه همه هم احتمال دادن که فرقه هست، من گفتم به نظرم فرقه نیست :)) و فرقه نبود :دی من سنس خودم رو از شرایط قبل و بعد از بازی تو احتمالاتم میارم، تو اگر دنبال پیدا کردن حقیقت از بالانسی، صرفا باید ببینی بالانسی که من دادم پرته یا نه که خب نیست :دی اینکه چرا احتمال بیشتری به یه چیزی دادم دیگه بر می گرده به تجربه و فهم من از گاد و بازی و نقش ها و شرایط و هیچ اثبات مثبت و منفی ای هم توش نیست :دی

3- کسی که داره مثلِ شغال بازی می کنه من نیستم، دقیقا خودتی :دی تو هدفتو انتخاب کرده بودی و اون من بودم . فارغ از هر پست و هر چیزی که میگفتم معتقدم تو منو طعمه خودت کرده بودی . وگرنه دلیلی نمیبنم با هادیِ بیگناه اینطوری تا کنی
تاثیر گذار بود هادیِ بیگناه :))

4- دلیل اینکه من برات بیشتر گناهکارم چیه ؟ لازم نیست بگی خودم می دونم :)) چون تو پست دومم تو روز معارفه نیومدم روت رگ بزارم :)) انتظار اینو داشتی دیگه و تو پستات هم کم و بیش به این قضیه اشاره کردی :دی وگرنه پست اولم که به قول خودت بیگناهی بوده :دی وقتی پست دومم رو راجع به خودت دادم به این نتیجه رسیدی که من گناهکارام :)) حالا چرا ؟ چون روز معارفه روت رگ نداشتم :دی
خیر، انتظار داشتم که وقتی من عامدانه اومدم و معیار اعلامیت برای گناهکار یابی رو مختل کردم بیای و با تمام توان نیت منو زیر سوال ببری و البته نقشه ات هم یه نقشه مشخص و قوی باشه :)) نکردی :دی قبلا هم توضیح دادم در مورد مصادیقش :دی

5- خودت میگی جوّاد هستی، چرا وقتی چندتا سوال ساده ازت کردم اونطوری جو دادی ؟ چرا موقعی که داشتی جوابمو میدادی احتمال بیگناهی مُ ندادی ؟ علم غیب که نداری :دی با یدونه پست هم نمی تونی تشخیص بدی کی گناهکاره کی بیگناه :دی چرا احتمال ندادی گناهکارا از پستت بر علیهِ هادی بی گناه استفاده کنند ؟ برو لحن پستت رو ببین . مشخص بود بعد از اون پستت که من هرچی هم که بگم گزینه ی رای تم . چه خوشت بیاد چه نیاد :دی
از من سوال کردی ؟ :)) چه سوالی یادم نمیاد سوالی دیده باشم :)) یه لیست درست کردی که حتی یکیش هم استدلال یا مبنی نداشت :))

قرمز: هن ؟ :)) مظلوم نمایی ؟ هادی از این کارا نمی کردا :)) عجب واقعا :))

6- یادمه گفتی کلا 1-2 نفر تو این جمع جنبه ی بازی در نقش وکیل رو دارن :دی اگه یکی از اون 2 نفر پویا باشه، نفر بعدی و لایق ترین فرد قطعا خودتی :دی شما هم که معتقدی وکیل تو بازی هست، درسته ؟ پس طبق حرف خودت 50% احتمال وکیل بودن داری فقط :دی می دونم می خوای بگی اون نظر منه و شاید رامتین نظرش فرق کنه، ولی اگه اینو خواستی بگی بعدش هم بگو چرا پیچیده کردن بازی تو گادها حتما هست ولی این چیزا نه دیگه و سلیقه ایه ؟ :دی

من ؟ من به هیچ وجه جنبه وکیل بودن و علم گناهکاری رو ندارم و بارها اعلام کردم اگر گناهکار باشم و بدونم کی گناهکاره، کاری که مهدی دور 10 کرد رو صد بار بدتر انجام میدم :)) یعنی حتی در اتاقمم می کنم باهاش گناهکاری که بهم اعلام شده رو میزنم =)) الانم اگر میگی من وکیلم به نفعت نیست :)) چون اونوقت به قول آرش یکی از گناهکارایی که بهم اعلام شده توئی با استدلال خودت در مورد شغال بودنم :)) باز خود دانی :))

اگه تو کل دورانی که مافیا بازی کردم به یک نفر با دلیل بخوام رای بدم اون تویی :دی پس نگو بی دلیل و منطق :دی چه دلایلی ؟ 1- بالانست 2- استفاده بیش از حد از کلمه وکیل تو اولین پست 3- اختلال در بازیِ هادیِ بیگناه ( پست اولم ) 4- ندادن شانس شهروندی به من بعد از دومین پست (!) 5- ایجاد جو بیش از اندازه علیهِ هادیِ بیگناه :دی

مرسی، به نظرم همین کافیه برای کسی که بخواد به من رای نده :دی خودم نمی تونستم اینطوری از خودم دفاع کنم :)) لطف کردی :))

خیلی فکر کردم که ممکنه چی باشی . شغال ؟ وکیل ؟ مافیا ؟ فرقه (!!) ؟ جوکر ؟
عه فرقه نبود که از نظرت و بالانس پرتی بود، چرا با دوتا علامت تعجب قرارش دادی ؟ :)) یعنی با دوتا علامت تعجب حلال میشه فرقه ؟ :)) عجب :))

خب هادی جان، به عنوان یک رای 70 درصدی بهت رای میدم و از نظرم گناهکار تیمی هستی :دی رای اجباری نبود البته یه فاز دیگه هم باهات بازی می کردم :دی بعد رای میدادم :دی

میرم ببینم لیست فعالیت ها چطوریه یه رای هم تا آخر فاز به یکی از کم فعالیت ها میدم :دی اینو من به عنوان یه سهمیه هر فاز خواهم داشت :))

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
آرا تا ساعت ۲۱:52 :

چهار رای به هادی توسط محمدامین و عرفان و سپهر و امیر
دو رای به آرش توسط سپهر و بهاره
دو رای به عرفان توسط بهاره و پویا
دو رای به صدرا توسط هادی و احسان
دو رای به محمدامین توسط سپهر و امین
یک رای به امیر توسط هادی
یک رای به مهسا توسط محمدامین
یک رای به سپهر توسط عرفان
یک رای به رضا توسط پویا
یک رای به سعید توسط ترسا
یک رای به امیر توسط آرش
یک رای به احسان توسط امین

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32

ترسا

تازه‌وارد
پسندها
5
امتیازها
0

رای به اعدام: سپهر

به نظرم هادی مشکوک ترین فرد بازی هست و بهش رای میدم
سپهر رو هم رای پرت دادم

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
عرفان تو الان با بهاره مکالمه داشتی و حتی از حرفش تناقض در اوردی، چطور بین اعضای جدیدی که میگی، سپهر رو انتخاب کردی واسه رای دادن و بهاره رو نه؟
چون بهاره داره بازي ميكنه سپهر نه :دي سوال پرسيدم و منتظر جوابشم . هنوز نديدم جواب بده يه صفحه عقبم البته . انتظار كه نداري بدون مكالمه راي جدي بدم به كسي؟ راي سپهر هم راي پرت هست مشخصا كه بي مكالمه بوده و تا الان جز من كسي راي نداده بهش.

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
Mamalgr">Mamalgr
محمدامین دقیقا متوجه دلیل رایت نشدم! پست بالانسم محافظه‌کارانس و به خاطر این مشکوکترین فرد بازی برات منم؟ میخوای رای پرت بدی بده ولی بگو رای پرته، دلیل‌تراشی نکن دیگه براش.
اما جوابت، هر کسی میتونه بسته به شرایطی که داره و روشی که پیش رو گرفته و وقتی که در اختیار داره و آزادی فکر و ذهنش، در هر بازی مختلف یک جور مختلف بازی کنه و پست بنویسه و تحلیل کنه. اونطوری که از نوشتت خوندم واقفی به این موضوع و جوابت در سوال خودت هست. منتظری من چیو توضیح بدم دقیقا؟
من پستا رو نخوندم.رایم محمدامینه عزیزه.

رای به اعدام: محمدامین

• Dislike

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32

رای به اعدام: سپهر

به نظرم هادی مشکوک ترین فرد بازی هست و بهش رای میدم
سپهر رو هم رای پرت دادم
سلام سعید جان خوبی؟

"هادی مشکوک ترین فرد بازی هست" دلیل رایته؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Saeidmu7
تازه‌وارد
پسندها
5
امتیازها
0
سپهر

دلیل رایت به هادی چیه؟

کارآموز مافیا
پسندها
22
امتیازها
5
مدال‌ها
1
چون بهاره داره بازي ميكنه سپهر نه :دي سوال پرسيدم و منتظر جوابشم . هنوز نديدم جواب بده يه صفحه عقبم البته . انتظار كه نداري بدون مكالمه راي جدي بدم به كسي؟ راي سپهر هم راي پرت هست مشخصا كه بي مكالمه بوده و تا الان جز من كسي راي نداده بهش.
خیلیم دارم بازی می‌کنم. :)

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
حداقل باید دو رای بدین!
قوانین رو بخونین خب!

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
سپهر (پست داده ولی فعالیتش مفید تشخیص داده نشده، در آستانه رفتن به دفاعیه)

رضا (در آستانه گادکش)

صدرا (در مسیر تهران-ایلام هستش و امان داره)

سعید (امان نداره و اگه تا یک ساعت دیگه فعالیت مفید نکنه به دفاعیه میره)

خب در مورد سپهر که در موردش فعلا مشکلی ندارم. جز اینکه رایش به صدرا رو نفهمیدم و تو بحث های فردام باهاش پیگیری می کنم.

رضا که میدونم مشکلاتش رو و حدس گادکش شدن هم بهش میزدم و از نظرم بیگناه هم هست احتمال زیاد وگرنه یه تلاشی برای احیاش میشد.

صدرا رو می دونستم که وقتی تهرانه پست نمیده و تو اتوبوس که اصلا پست نمیده پس هیچی مشکلی نیست

و سعید هم فعالیتش برام مثبت بوده تا جایی که بوده، اما چون رای موثر از غیر فعال ها محسوب میشه سعید رو به عنوان سهمیه غیر فعال ها بهش رای میدم :دی

رای به اعدام: سعید

از پست هادی که بهش جواب دادم به بعد هم پست هارو نرسیدم بخونم. منتها هادی خب تکلیفش از بقیه برام روشن تره :دی من اصولا پست هارو بدون ری اکت رها نمی کنم مگه واقعا هیچ ری اکت مناسبی برای پستشون نباشه :دی

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
Amir">Amir
اگه هادی گناهکار تیمیه، به نظر خودت چند درصد احتمال میدی اول بازی بخواد بازیو اینطوری و درگیر شدن با تو شروع کنه! من حس میکنم خودشم بخواد تیمش مخالفت کنن با این مورد.

• Dislike
کارآموز مافیا
پسندها
22
امتیازها
5
مدال‌ها
1
کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
وای ببخشید گاد.
رای دوم رو به فری میدم.

رای به اعدام: فری

کارآموز مافیا
پسندها
22
امتیازها
5
مدال‌ها
1
خب در مورد سپهر که در موردش فعلا مشکلی ندارم. جز اینکه رایش به صدرا رو نفهمیدم و تو بحث های فردام باهاش پیگیری می کنم.

رضا که میدونم مشکلاتش رو و حدس گادکش شدن هم بهش میزدم و از نظرم بیگناه هم هست احتمال زیاد وگرنه یه تلاشی برای احیاش میشد.

صدرا رو می دونستم که وقتی تهرانه پست نمیده و تو اتوبوس که اصلا پست نمیده پس هیچی مشکلی نیست

و سعید هم فعالیتش برام مثبت بوده تا جایی که بوده، اما چون رای موثر از غیر فعال ها محسوب میشه سعید رو به عنوان سهمیه غیر فعال ها بهش رای میدم :دی

رای به اعدام: سعید

از پست هادی که بهش جواب دادم به بعد هم پست هارو نرسیدم بخونم. منتها هادی خب تکلیفش از بقیه برام روشن تره :دی من اصولا پست هارو بدون ری اکت رها نمی کنم مگه واقعا هیچ ری اکت مناسبی برای پستشون نباشه :دی
من به صدرا رای ندادم عزیزم.

تازه‌وارد
پسندها
5
امتیازها
0
فری

سلام برادر. ارادت دارم تو خوبی؟
دلیلش رو توی پست 145 توضیح دادم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: FM

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
پس علت گفتن این جمله چی بود سعید؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arsonist
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین