برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور چهاردهم مافیا | جنگ شاه و امپراتور

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
Arsonist">Arsonist
من میکردم سپهر تو شب مرده! ولی خب بازم این قضیه که محمدامین خوشحاله که سپهر نمرده یعنی سپهر بیگناهه دیگه. آدم از گادکش نشدن بیگناه خوشحال میشه قاعدتا.
اینکه محمدامین از گادکش نشدن سپهر خوشحال شده رو من می‌تونم دلیلش رو حدس بزنم ولی خب خودش بیاد ببینیم چی می‌گه:دی

—————
من البته هیچ وقت سوار خر شیطون نبودم تو این بازی و هر کاری که کردم مقصود داشته، ولی چشم منم خوشحالم
دیگه به زعم خودت در رفتار با من «سید» بودی و خر سید دست کمی از خر شیطون نداره :))

نکته اول که نمی دونم پوینت اینکه گفتی من سناتور باشم چیه، چون این پلنت در صورتی که من گادفادر باشم هم قابل اجراست. خب ؟ اما در اینکه من سناتور نیستم همین بس که کسی که ادعای بیرون نشدن از بازی می کنه، یعنی خودش رو داره مارک می کنه برای پلیس، من که نمی دونستم رضا پلیسه، در نتیجه وقتی اونکارو کردم، یعنی اگر گناهکار باشم، قابل حذف در شب نیستم. پس یا گادفادرم، یا جادوگرم، یا وکیل :دی ریسک اینکارم برای بقیه نقش های گناهکاری بسیار بالاست و قبول کن که منطقی نیست حتی از امیر
حرفت که درسته، دلیل اینکه چرا سناتور رو مثال زدم یکیش این بود که این سناریو صرفا به نقش‌های یاکوزا و سناتور نیاز داشت و خواستم ساده‌ترش کنم، و دیگر این بود که به نظرم اگه مافیا باشی احتمال زیاد سناتوری، دلیلش رو هم می‌تونی حسی و خارج از بازی حساب کنی. ولی خب درنهایت فرقی نداره.

ولی آرش یه چیزی ذهنمو انگولک کرد، تو این سناریو رو یه جور نوشتی، انگار فرضت اینه که لزوما یاکوزا موفق عمل می کنه و جذب با یاکوزا بدیهیه، این نمی تونه ناشی از این باشه که یاکوزا موفق عمل کرده و تو بهش آگاهی داری و با این پیشفرض این به ذهنت رسیده ؟ :دی

حس می‌کنم توی خوندن سناریوی من دچار اشتباه شدی (اگه مرض نداشته باشی:))) من وقتی خواستم سناریو و نقشه‌ی فرضی شما رو مطرح کنم، اومدم تک‌تک‌ حرکات و نتیجه‌هاشون رو حالت ایده‌آل و موفقش رو گفتم، جذب موفق باشه، تو سفید بشی، … وگرنه اینجوری نبوده که این‌ها رو قطعی و بدیهی بگیرم. از طرفی قطعا خب احتمال موفقیت تک‌تک اون حرکات برام بالا بوده که چنین سناریویی رو مطرح کردم، مثلا درمورد جذب موفق همونطور که خودت گفتی اوایل بازی احتمال جذب موفق بیشتره (چون مافیا هنوز کسی رو نکشته و کسی هم اعدام نشده) و خب سناریویی که من مطرح کردم بیشتر برای اوایل بازی مطرح بود.

درمورد توضیحاتت موارد ب و ج برام قانع‌کننده بود تا حد خوبی. ممنون.

• Thinking
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
اما در اینکه من سناتور نیستم همین بس که کسی که ادعای بیرون نشدن از بازی می کنه، یعنی خودش رو داره مارک می کنه برای پلیس، من که نمی دونستم رضا پلیسه، در نتیجه وقتی اونکارو کردم، یعنی اگر گناهکار باشم، قابل حذف در شب نیستم. پس یا گادفادرم، یا جادوگرم، یا وکیل :دی ریسک اینکارم برای بقیه نقش های گناهکاری بسیار بالاست و قبول کن که منطقی نیست حتی از امیر
اها این رو یادم رفت جدا نقل قول کنم. درستی این چیزی که میگی به وجود یا عدم وجود نقش دکتر بی‌وجدان و تعداد سهمیه‌هاش بستگی داره. منتهی فعلا دلایل بهتری در رد اون سناریو هست :دی

• Like
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
خب راجع به رای دیشبم بگم که من واقعا سپهر عصبانیم کرد با اون دفاعیش و عملا مهر زد به اینکه قرار نیست مثبت بازی کنه. حتی اگه مثبت باشه و اینکه با رای بی دلیلش به من اومدم دفاعیه و بعد دوباره بی دلیل یهو رای سوم به هادی داد هم مشکوک شدم. اینکه آرش هی باهاش مدارا می کرد هم برام مشکوک بود. و بهش اولویت اول دادم جای هادی و الا تو دفاعیم من راجع به مشکوک بودن هادی هم صحبت کرده بودم که چرا برام مشکوکه که گاد گفت راجع به افرادی که بهم رای ندادن نمی تونم صحبت کنم.
حالا چرا اینارو می گم؟ شاید جفت منفی باشن. دلیلش اینه که احتمال مافیا بودن سپهر به خاطر دیشب برام پایین اومد. به دو دلیل. یکیش یه چیزیه که فهمیدم فکر کنم استراتژی مافیا بوده و نمیگم فقط بم کور خوندید :)) . منتظر می مونم ببینم کسی بیانش می کنه و کی بیانش می کنه. دومی اینه که به هادی رای سوم داد. من با خودم به این فکر کردم که ممکنه نجات هادی توسط سناتور قبل از اولویت ها افتاده باشه و بهش رای داده باشن خود اعضای مافیا. اما دیگه رای سوم منطقی نیست خیلی. رای پنجم به بعد مثلا شاید نقطه خوبی باشه. اما واقعا از این نوع بازی اگه فرعی نباشه خیلی ناراحتم.
بعد رفتم رای ها رو بررسی کردم. اگه برنامه مافیا نجات هادی توسط سناتورش بود. رای هاشون خیلی غیر قابل حدسه. با آرش مخالفم که احتمال وجودشون تو رای های دوم بیشتره. چون یکم اگه تجربه داشته باشه شخص مافیا می دونه که همه تو رای های دوم دنبال یار هاش می گردن. پس میاد رای آخر یا اول رو می ده. نمی گم تو رای های دوم نیستنا. می گم غیر قابل پیشبینیه کاملا. اما یه اتفاق تیمی به هر حال رخ داده. در نتیجه افرادی که رای هاشون تغییر کرده از چیزی که به نظر میومد باید باشه می شن مشکوک چون اون رای ها می تونسته با قصد و به دلیل برنامه تیمی باشه
رفتم رای ها رو بررسی کردم:
بهاره به آرش و عرفان رای اولیه داده. رای نهاییش می شه اول من و هادی دومه. با من که هیچ دیالوگی نداشته. رفتم بقیه پست هاش هم خوندم. راجع به هادی هم جز اینکه پست اولش پست سمی بوده صحبتی نکرده. گفته خیلی از پست ها رو نخونده اما چنبار راجع به بحث امیر، هادی و آرش نظر داده. پس برام یکم عجیبه که من را باید براش بالاتر از هادی باشم. تنها حالتی که منطقی می دونم اینه که بحث امیر، آرش و هادی رو دنبال کرده باشه و به نتیجه رسیده باشه هادی بیگناهه. که در اون صورت هادی چرا دومه و سپهر سوم؟ یعنی هیچ جوره نمی فهمم من و سپهر توسط یک نفری که پست هامون رو نخونده و هیچ نظری راجع بهمون نداده چطوری می تونیم اول و سوم شیم. یا هادی باید اولین باشه (از بحث بچه ها برداشت کرده باشه هادی گناهکاره) یا سومین (از بحث بچه ها برداشت کرده باشه هادی بیگناهه) دیگه. این می شه یکی از گزینه هایی که می تونن هادی رو گذاشته باشن دوم به دلیل برنامه های تیمی.
فری به هادی و ترسا رای داده و رای های اولویتش هادی سپهر و بعدش من بودم که به بازیش می خوره. فقط دلیل رای اولیش به ترسا رو بگه ممنون می شم. البته الان که فکر می کنم به عموان رای یکی مونده به آخر اولیه به هادی می تونه اگر برنامه سناتور قبل از اولویت ها چیده شده باشه کسی یا یکی از کسایی باشه که خواسته پنهان شه. و تقابلش با هادی هم زرگری باشه. این گزینه رو کنار نمی ذارم.
سعید رای های اولیش هادی و سپهره. که البته سپهر رای پرتشه. اولویت هاش هادی من و بعد سپهره. سعید از اونجایی که آخرین رای اولیه رو به هادی داد در صورتی که برنامه سناتور از قبل رای گیری اولیه چیده شده باشه ممکنه یکی از اون افراد باشه. اینکه من بعد هادی تو اولویت هاش بودم هم باید توضیح بده. چه حرکتی از من رو مشکوک دیده بود و اگه دیده بود چرا اعلام نکرد.
امین رای اولیش من و احسانم. تو اولویت هاش اما طی یه چرخش 180 درجه هادی می شه اولویت اولش و من می شم آخر. این هم مشکوکه و می تونه از عمد هادی رو گذاشته باشه اول. راجع به رای هاش و اولویتش باید توضیح بده.
مهسا رای اولیه به من داده و فری. راجع به مهسا حرف دارم که پایین تر می زنم اما راجع به رایش بگم که اینکه هادی رو گذاشته اول در دید من یار هادی نشست اما بعد که داشتم پستای فاز قبل رو بررسی می کردم که ببینم کی چه زمانی به هادی رای داده. دیدم بعد رای امیر به هادی بهش گفته که "امیر اگه هادی منفی بود اونجوری از اول با تو می جنگید؟" این حرف رو که خوندم برام بعید شد انقد تابل از یارش دفاع کنه و صادقانه نشست برام. این که من رو هم گذاشته اول درک می کنم. دلیل رایش به فری رو باید توضیح بده.
پویا رای های اولیه به عرفان و رضا داد که بر اساس درصداش می خوره. اولویت هاش هم من سپهر و در نهایت هادی بود که باز به درصداش می خوره. اما اینکه من رو گذاشته اول و هادی رو گذاشته آخر نشون دهنده ی همون خطای دماسنجیه که امیر بهش اشاره کرد.
احسان رو الان دیدم که یدونه رای اولیه داره که صدراس. چون یادم بود که دو تا داره دیدم که به هادی هم رای داده و رای پنجم هادی احسان بوده. پس احسان به صدرا و هادی رای داده که رای به صدرا رای پرت فکر کنم حساب می شه. در اولویت ها هادی، سپهر و من رو گفته که می خوره به رای های اولیش. البته می تونه جزء اون دسته از افراد باشه همچنان.
ترسا یه تک رای اولیه به سعید داده. که رای پرت بوده. که قلبا من دوست ندارم اینکار رو اما نمیشه گفت حتما گناهکارانه اس این کار. در نهایت در اولویت ها هادی اوله، من دوم و سپهر سومه. رای اولش به هادی رو متوجه می شم با توجه به اینکه سمت امیر بود بیشتر. اما اینکه اگه هادی به مقدار قابل قبولی برات منفی بود (شاید اونقدری که از من هم بالاتر باشه که انقد با هم بحث داشتیم) چرا اون موقع رای اولیه بهش ندادی؟ این سوالیه که مطرح میشه. جدا از اون با بازیش همخونی داره رایش.
آرش به امیر و بهاره رای اولیه می ده. در اولویت ها هادی اول، من دوم و سپهر سومه. در توضیحاتش که می گه هر سه براش مثبت بودیم. اما حمایتش رو از سپهر نمی فهمم. سپهر چیکار کرده و چه چیزی جز اینکه تو و من و هادی منفی ایم به تو اضافه کرده که من ازش مشکوک ترم؟ دفاعیه هم که نداشته. چیش برات مثبت نشسته انقد توروخدا بگو من یکم از این وضعیتم در بیام حداقل :))
این تا اینجا.

• Like
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
راجع به مهسا.
مهسا جان. تو دیشب گفته بودی پست ها رو نخوندی و من رو رای دادی آوردی دفاعیه. کاری ندارم. از وقتی پست 187 امشبت رو دادی تا آخرین پست امشبت که پست 199 بوده. یک ساعت و نیم وقت داشتی. و نرفتی هیچ پست دیگه ای نخوندی. صرفا داری راجع به چیزی که من به شوخی به سپهر گفتم صحبت می کنی. من این رو چی برداشت کنم جز اینکه دنبال حقیقت نیستی؟
یکبار دیگه قضیه سپهر و بهت می گم.
پست های سپهر تو تاپیک آمیخته با طنزن اگه خوندیشون می دونی اینو. من از این طنز لذت بردم. بهش خندیدم و گفتم خداروشکر مثل دور قبل زود نمردی. منظورمم این بود که خوشحالم مثل دور قبل زود گادکش نشدی. دلیل خوشحالیمم این نیست که می دونم مثبته. اینه که داشتم از حرف های خنده دارش و نوع بیانش لذت می بردم. همین. واقعا انقد نباید کش پیدا کنه که تو یک ساعت و نیم در آرام ترین حالت تاپیک از اینکه بری پست ها رو بخونی بزنی و راجع به این قضیه صحبت کنی.
حالا یه سوال جالب هم ازت دارم
من میکردم سپهر تو شب مرده! ولی خب بازم این قضیه که محمدامین خوشحاله که سپهر نمرده یعنی سپهر بیگناهه دیگه. آدم از گادکش نشدن بیگناه خوشحال میشه قاعدتا.
اینجا مشخصا حواست نیست و سوتی ناخداگاهی می تونی داده باشی. هر آدمی از گادکش نشدن یه بیگناه خوشحال نمیشه. بیگناهه که از گادکش نشدنه یه بیگناه خوشحال می شه. در نتیجه اینکه تو این رو داری به من نسبت می دی نمی تونه از ناخداگاهت بیاد که می دونه من بیگناهم؟
امیر
محمدامین بخاطر پیچیده بودنش و منطق مدار بودنش تشخیصش برای من سخته، منتها تو بحث هاش کثافتکاری ندیدم تا اینجا، مرضم در حد مرض هر آدم تلنتی داشته :دی در نتیجه برام از سپهر، بودنش تو بازی مفید تر بود :دی و خطاب بهش اینم میگم که من به باستر بودنم افتخار می کنم :دی ولی اینکه تو بایاس داشته باشی و جایی که باید منو تایید کنی نمی کنی بخاطر باستر، کاری به شدت خطاست :)) اون بازی اون بازی بود و الان بازی دیگری :دی مراقب خودت باش
نگران نباش عزیزم من بی بایاس ترینم :))
تفاقات بازی و یاکوزا بودن هادی الان باعث شد یه سناریو تو ذهنم مطرح بشه. فعلا فقط در حد یه سناریوست و قطعا برای درستی و غلطیش همه جوانب رو خواهم سنجید و بازی تو رو نگاه خواهم کرد، منتهی اگه بتونی قبلش ردش کنی که کار من رو راحت کردی :دی
سناریویی که احتمالش الان تو ذهنم قوت گرفته، اینه که تو و هادی مافیا باشین (مثلا تو سناتور باشی) و از اول بازی تصمیم بگیرین به پر و پای هم بپیچین. نتیجه چیه؟ یا هادی تا پای اعدام می‌ره، سناتور سیوش می‌کنه و هادی یاکوزا می‌زنه و یک نفر رو جذب می‌کنه و تو سفید می‌شی حداقل از مافیا بودن، یا تو تا پای اعدام می‌ری، از قابلیت سناتور استفاده می‌کنی، هادی همون شب یاکوزا می‌زنه و تو می‌شی سفید و صدالبته شهردار بازی.
نظری داری؟
اولین چیزی که من بهش فکر کردم همین بود آرش. که این چه ایده خفنیه. اما پست اول دوم بازی؟ یکم برام دور از ذهنه. خارج نمی کنم از ذهنم ولی همون دور نگهش می دارم. خیلی حرکت ریسکی ایه علاوه بر اون نیاز نیست واقعا. امیر که خودشو می تونه بدون این داستانا تا یه جای قابل قبولی از بازی سفید کنه یا حداقل باگ نده. هادی هم می تونست یکی دیگرو اینطوری گیر بندازه و یا اصلا اینطوری بازی نکنه. خیلی ریسکیه که دو عضو مافیا همین اول بزنن انقد بهم. من تنها مشکلم خیلی زود بودنشه. و الا آره ممکنه.

• Like
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
در رابطه با داستان:
سرلشکر هادی مظفری که فرمانده لشکر ۴۹ امپراتوری توران بود در حال بازدید از خط شکنان لشکرش در مرز سوریه بود که توسط دیده بان های ارتش پادشاهی شناسایی شد. در حالی که تک تیراندازان ارتش پادشاهی با شلیک به این نظامی بلندرتبه موافقت کرده بودند، ناگهان یک سرلشکر دیگر از ارتش امپراتور متوجه تحرکات تک تیراندازان ایرانی شد و به سرعت با یک جلیقه ضد گلوله و یک کلاه خود به سمت سرلشکر هادی رفت، سرلشکر هادی به سرعت جلیقه را به تن کرد و کلاه خود را به سر گذاشت و از تیرهای سلاح‌های تک تیرانداز ساده، در امان ماند. اما ناگهان یک تیر از یک سلاح آنتی متریال با کالیبر ۱۴.۵×۱۱۴ شلیک شد و جلیقه سرلشکر هادی را سوراخ کرد و آسیب شدیدی به شکم این فرمانده لشکر رسید، در حدی که مرگ سرلشکر هادی قطعی به نظر میرسید. سرلشکر هادی فریاد زد: "به خدا قسم که نمیمیرم مگر این که دشمن از من آسیبی ببیند و نامم در تاریخ ماندگار شود." سپس سوار یک خودروی زرهی شد، از مرز عبور کرد و ماشین خودش را که مملو از ماده منفجره بود، در عملیاتی انتحاری منفجر کرد و به لقاءالله پیوست و نوری نیز از خودروی منفجر شده ساطع شد.
فکر کنم مافیاییا تورانین کلا؟ حالا کار ندارم. سرلشکر هادی می خواسته اعدام شه یه سرلشکر دیگه (سناتور) نجاتش می ده. هادی هم می ره یه جا رو منفجر می کنه. همه اینا توصیفات اتفاقات دیروز و یاکوزاس. من با اون نوری که ساطع شد کار دارم. یه چیز اضافه ایه که اگه گفته نمی شد هم هیچ مسئله ای نبود. فکر می کنم ساطع شدن این نور شاید علامت جذب موفق باشه حالا یا با این منطق که روحش رفت منتقل شد یا نمی دونم. اما اینکه دقیقا بعد عمل یاکوزا یه جمله ای آورده شده اونم جمله آخر رو یه علامت می بینم که فکر نکنم علامت این باشه که جذب ناموفق بوده.
ها این که هادی توسط یکی دیگه تیر می خوره رو نمی دونم اسمش رو چی بذارم که صرفا برای داستانه یا نه. رضا که بعید می دونم پرسیده باشه هادی رو. قاتل ممکنه به هادی تیر زده باشه که منطقی نیست باز.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
یه چیز دیگه الان داشتم می خوابیدم تو ذهنم اومد :دی
آرش
تو فاز قبل از حرکت هادی در برابر عرفان دفاع کردی و گفتی که چرا حرص عرفان در اومده هادی به فری رای نداده. اوکی مشکلی نیست. اما بعدش که بهت گفتم هادی به فری شک انداخته بعد بهش رای نداده. گفتی حرفت رو پس می گیری و حرکت هادی عجیب بوده. من اشتباه می کنم یا این رو تو محاسباتت نیاوردی؟ یعنی این رو هم حساب کردی باز هادی برات به نسبت مثبت بود؟ دلایل مثبت بودن هادی رو پس اگه می شه بهم بگو.
یه چیز دیگه. از بحث با امیر دست بکش یکم به بقیه بازی دقت کن. من حس می کنم تو گیر کردی رو یه موضوع و الان درست یادم نمیاد پستات رو اما برام اینجوریه که انگار گزینه مشکوکی نداری. راجع به این شاید دارم اشتباه می کنم فردا باید با لپتاپ برم پستا رو ببینم.
پ.ن: فردا امروز شما است :)) من به دلیل علاقه زیادم به چاوش به تایم اون فعالیت می کنم :))

کارآموز مافیا
پسندها
17
امتیازها
10
مدال‌ها
2
سلام روز همگي بخير 🌺

خب يه توضيحي در مورد بازي خودم بدم ( خطاب به عرفان و ارش و احسان بيشتر ) . كلا با توجه به پست هايي كه دوستان دادن وعموما هم بحث هاي دو نفره هست اينكه بتونيم به همه بحث هاي بچه ها تسلط داشته باشيم فكر ميكنم يه ذهن آزاد ميخواد كه پشتسيستم باشيم و بحث ها رو موشكافي كنيم . اگر گفتم پست ها رو كامل نخوندم دليلش اينه . يعني عموما سعي كردم يك دور نظرات همه رو بخونم . اما بحث هاي دو نفره رو دنبال نكردم به خاطر همين گفتم همه پست ها رو نخوندم . حقيقتا اگر راي دادن اجباري هم نبودشايد ديروز راي هم نميدادم اما به خاطر اينكه مطمئن نبودم كه فرصت ميكنم تا ١٠ بيام يا نه اول راي ام رو دادم . به عرفان و ارش حقميدم كه دليل راي ام رو بخوان . ارش چون تو بحثتون با هادي و امير ازت سوال پرسيدم كه نتيجه بحثتون چي بوده اما اصلا جوابدرستي نگرفتم . حتي راي هم نميخواستي بدي به امير چون مجبور بودي راي بدي راي دومت رو دادي .

عرفان هم نحوه گارد خاصي نسبت به پست هايي كه خطابش هست داره و ارامش يه بيگناه رو اونم اول بازي درش نديدم . البته چون پست پويا رو معقول تر ديدم يكم بهش اعتماد كردم واومدم سمت عرفان .

در مورد هادي با پستي كه اول بازي داد فكر نميكردم گناهكار تيمي باشه و همين اول بازي خودشو درگير كنه . برام بيشتر با نحوه بازيش يا فرعي بود با بي گناه ..

Mamalgr">Mamalgr

محمد امين در مورد راي ام بهت . هادي كه گناهكار تيمي بوده و با استراتژي كه داشتن هدف اين بوده هادي وسط باشه و حالا اگر هماومد جزو اعدامي ها سناتور راي رو لغو كنه و در نهايت ياكوزا شب اقدام به جذب كنه . من اگر عضو اين اين تيم بودم حداقل بعد دفاعيهو اقدام ياكوزا بهش راي اول ميدادم . ديشب برام بعد دفاعيه ٢ حالت داشت . يا نبايد راي ميدادم كه تا اخرين لحظات هم مردد بودم وميخواستم امان بگيرم يا ريسك كنم و راي بدم و چون بين بازيكن ها ترجيح دادم به پويا اعتماد كنم بر اساس درصد هاش شما ٤٥ درصدبودي و شما رو اولويت اولم گذاشتم .

تو پست بعديم در مورد كسايي كه برام سفيد شدن و نفراتي كه بهشون شك دارم ميگم .

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
مهسا جان. تو دیشب گفته بودی پست ها رو نخوندی و من رو رای دادی آوردی دفاعیه. کاری ندارم. از وقتی پست 187 امشبت رو دادی تا آخرین پست امشبت که پست 199 بوده. یک ساعت و نیم وقت داشتی. و نرفتی هیچ پست دیگه ای نخوندی. صرفا داری راجع به چیزی که من به شوخی به سپهر گفتم صحبت می کنی. من این رو چی برداشت کنم جز اینکه دنبال حقیقت نیستی؟
محمدامین عزیز
کی گفته من نرفتم پستارو بخونم؟؟؟
اولا که اگر کسی بخواد در مورد پستای قبل دفاعیه، پستی بده، به وقت و حوصله نیاز داره این قضیه و اینکه لزوما تو یک ساعت بعدی پست داده نشده، نشون اینکه حقیقت برای من بی‌اهمیته نیست.
دوما اون قضیه خوشحالیت در مورد سپهر رو من مجبورانه حرفت رو قبول کردم که بحثش رو با خودت ادامه ندادم.
ولی خب وقتی کسی ازم در موردش سوال میکنه، جواب ندم؟ اگر با دقت فعالیت یک ساعتی من رو خوندی شروع‌کننده اون بحث آرش بوده، نه من.

پس اینکه من از این زاویه خواستم دست از سر تو برندارم اشتباهه.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
با آرش مخالفم که احتمال وجودشون تو رای های دوم بیشتره
من کجا گفتم توی را‌ی‌های دوم بیشترن؟ :|

آرش به امیر و بهاره رای اولیه می ده. در اولویت ها هادی اول، من دوم و سپهر سومه. در توضیحاتش که می گه هر سه براش مثبت بودیم. اما حمایتش رو از سپهر نمی فهمم. سپهر چیکار کرده و چه چیزی جز اینکه تو و من و هادی منفی ایم به تو اضافه کرده که من ازش مشکوک ترم؟ دفاعیه هم که نداشته. چیش برات مثبت نشسته انقد توروخدا بگو من یکم از این وضعیتم در بیام حداقل :))
این تا اینجا.
اول اینکه سپهر به خاطر رای داشتن نیومد دفاعیه و به خاطر پست ندادن اومد دفاعیه، انتظار داری چه دفاعی بکنه؟ اون هم وقتی که هر دو نفری که بهش رای دادن (هم عرفان هم سعید) رای پرت دادن و دلیل خاصی نگفتن؟ نمی‌فهمم انتظار داشتی چه دفاعی بکنه که اینجوری می‌گی.
دوم اینکه دلیل اینکه تو رو بالاتر از سپهر قرار دادم، جفتتون برام مثبت بودید اما سپهر یه مقدار مثبت‌تر بود در مجموع، حدس هم می‌زدم که شاید رای الکی بیشتر بیاره تا تو، به خاطر همین سپهر رو سوم گذاشتم. این‌که چرا سپهر برام مثبته هم دقیقا دلیلم همین بازیشه که می‌گی، به نظرم اصلا بازی گناهکار تیمی نیست و سپهر اگه تیم داشت اینجوری بازی نمی‌کرد، شجاعت و بی‌خیالی خاصی توی بازیشه که می‌دونم به خاطر بیگناهیشه، هرچی باشه هیچ‌کی اینجا سپهر رو به خوبی من نمی‌شناسه. فرعی ممکنه باشه اما در مجموع احتمالش از بیگناه بودن برام کمتره. حالا بعد از قضیه‌ی یاکوزا ممکنه جزو گزینه‌های جذبی هم باشه، باید دید.

آرش
تو فاز قبل از حرکت هادی در برابر عرفان دفاع کردی و گفتی که چرا حرص عرفان در اومده هادی به فری رای نداده. اوکی مشکلی نیست. اما بعدش که بهت گفتم هادی به فری شک انداخته بعد بهش رای نداده. گفتی حرفت رو پس می گیری و حرکت هادی عجیب بوده. من اشتباه می کنم یا این رو تو محاسباتت نیاوردی؟ یعنی این رو هم حساب کردی باز هادی برات به نسبت مثبت بود؟ دلایل مثبت بودن هادی رو پس اگه می شه بهم بگو.
یه چیز دیگه. از بحث با امیر دست بکش یکم به بقیه بازی دقت کن. من حس می کنم تو گیر کردی رو یه موضوع و الان درست یادم نمیاد پستات رو اما برام اینجوریه که انگار گزینه مشکوکی نداری. راجع به این شاید دارم اشتباه می کنم فردا باید با لپتاپ برم پستا رو ببینم.
من گفتم اون حرکت هادی عجیب بوده، لزوما بیگناهانه یا گناهکارانه حسابش نکردم. کلا اونجوری حرکات رو از هادی چه بیگناه چه گناهکار بعید نمی‌دونم، صرفا به عرفان حق دادم که براش سوال ایجاد شده باشه. درمورد خود هادی هم چیزی که برام منفی بود همون محافظه‌کار بودن واکنشش نسبت به پست دوم امیر بود که خودش رو به کوچه علی چپ زد که آره من هدفم نفر اول بعد از پست خودم بوده :)) اما درمجموع توی ادامه‌ی بحثش با امیر برام مثبت نشست تا حدی، به نظرم تو اون بحث حرفاش غیرمنطقی نبود اونقدر :دی. یه سوال هم درمورد قضیه فری و ... ازش پرسیده بودم که خب دیگه نیومد جواب بده. یه چیز دیگه هم هست اینه که من اصلا بازی گناهکارانه هادی (گناهکار تیمی منظورمه، شغال حساب نیست) ندیده بودم و تشخیصش برام راحت نبود، چون فکر می‌کردم اگه گناهکار باشه فرق زیادتری بکنه نسبت به بازی‌های قبلش.
در مورد بحث با امیر هم از دیروز دست کشیدم و دارم به بقیه می‌پردازم. حتما داری اشتباه می‌کنی و امروز باید با لپ‌تاپ روی صفحه‌ی بزرگ‌تر ببینی :دی

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
درود.
اول در رابطه با اولویت‌ها:
بازی هادی برای من بیشتر شبیه دور هشتم بود که بی‌گناه بود و حتی احساس کردم جو داره می‌آد روش که بره بیرون از بازی، منتهی نمی‌تونستم تشخیص بدم از سوی چه فرد یا افرادی؛ عرفان هم که درصدش برام بالا بود، ربطی به این مسئله نداشت. جو هم لزوما با رای دادن نیست؛ می‌تونه با سکوت و تنظیم بازی باشه. کلا بازیش جوری بود که هم از طرفی جای گیر داشت (برای همین درصد افرادی که بهش اتهام زدن یا رای دادنُ نمی‌تونستم بالا ببرم)، هم از طرفی اگر بی‌گناه بود می‌شد انداخت گردن خودش و ازش در رفت. بنابراین من ترجیح دادم به برداشتم از بازیش، مقایسه با اون دوری که گفتم و این‌که در بازی از نظر من تنها بود، وزن بیشتری بدم. و اشتباه هم کردم. اون 5 درصد هم که بهش اضافه کردم برای این بود که انتظار داشتم بیشتر باشه در اواخر فاز؛ منتهی دور 8 هم اواخر فاز نبود و تو پست آخرش تا جایی که یادمه ناراحت بود.
دفاعیه‌ها چیزی از بازی افرادُ برای من تغییر نداد و به‌نظرم در ادامه بازی‌شون بود. بنابراین براساس احتمالات ذهنیم که قبلا گفته بودم رای دادم. به محمدامین هم به عنوان گناه‌کار اولویت اول ندادم؛ به دلیل این‌که احتمال گناه‌کاریش برام از بقیه بیشتر بود، اولویت دادم. یعنی درصدام بعد از دفاعیه‌ها تغییری نکرد و اگر فاز قبلی محمدامین اعدام می‌شد و نقشش چیزی جز بی‌گناه اعلام می‌شد، شخصا به خودم هیچ اعتباری نمی‌دادم؛ چون هم درصدش برام بالا نبود و هم به بقیه نزدیک بود (هرچند سوالی که از من پرسید و جواب دادم بهش که چه کار کنه رو من ندیدم پی‌اشُ گرفته باشه، منتهی باتوجه به شخصیتش و شناختم ازش، لحاظ نکردم در گناه‌کاریش. هرکسی دیگه بود ده درصد می‌رفت روش حداقل). تا جایی هم که یادمه به جز هادی که رای زیاد آورد و دلیل خودمُ توضیح دادم براش، کسی شک بالا به فرد دیگری نداشت یا حداقل من یادم نیست و دقت نکردم.
به‌هرصورت، این بود توضیح آرا و دیدم به بازی هادی.
اما اتفاقات پایان فاز و نتیجه فاز شب: نظرم اینه که سناتور لغو کرده و دلیلشم واضحه و بالاتر گفتن و تکرار نمی‌کنم. در رابطه با خود هادی، الآن که می‌دونیم یاکوزاست بازیش کاملا برام جا افتاده به عنوان گناه‌کار تیمی ِ از نظر من تنها در بازی. حالا باید دوباره بازی هادیُ از اول بررسی کنم و ببینم آیا مافیا نقشه داشته از اوایل کار یا اون اواخر باتوجه به آرای زیادش چنین کاری کردن یا سایر حالات. فعلا نظرم اینه که از اواسط/اواخر فاز قبلی به این سمت رفتن که لغو کنن و هادی هم فعالیتی نداشته اواخر فاز. در مورد نتیجه جذب از داستان به چیزی نرسیدم شخصا ولی مسئله‌ای هست که تا پایان بازی باید بهش توجه کنیم و شدیدا اهمیت داره. سعی می‌کنم در پست بعدی درصد حدودی بگم براش.
در مورد رضا هم امیدوارم هرچه زودتر به اون رضایی که من می‌شناسم برگرده و خوبه که نقش مهمش به نفر دیگری داده شده.

در رابطه بالانس، همچنان نظرم اینه که مافیا 4 نفر بوده در ابتدا و حالا که یاکوزا مشخص شده، فرقه دیگه برام تقریبا نزدیک به صفر هست وجودش. شما سناتورُ می‌تونید در بی‌گناها با شهردار به تعادل برسونید. و برای یاکوزا یا نقش‌های دیگه هم، بی‌گناها رو قوی کنید. ولی در مقابل فرقه هیچ ابزاری به جز جذب برای مقابله با همه اینا نداره و 2 نفر و با 2 جذب حداقل تعادل بین مافیا و فرقه هست در این حالت؛ که اینجا دیگه بی‌گناها هیچ تعادلی ندارن در برابر اینا.
3 نفر مافیا و 2 نفر فرقه هم رد هست از نظرم. چون اگر یک مافیا به هر دلیلی سریعا پرسیده بشه و بمیره و فرقه یه جذب زودهنگام داشته باشه، تعداد نفرات فرقه در ابتدای بازی می‌تونه از مافیا بیشتر بشه که اساس بازیُ از نظرم زیر سوال می‌بره. هیچ نقشی در مافیا هم اینُ پر نمی‌کنه.

خونه نیستم امروز هم، ولی مستقر هستم و به‌زودی پست بررسی آرا رو می‌دم.

ضمنا، من عدم اعتماد یا ابهام یا حس منفی به بازیم که فقط در مورد بالانس و آرا و ... حرف می‌زنم و بحث نمی‌کنم، درک می‌کنم. منتهی چیزیه که با فکر و بررسی زیاد انتخابش کردم و قرار هم هست حالاحالاها ادامه‌ش بدم و کاملا هم متوجه مضراتش برای خودم در بازی هستم. ولی وقتی چیزی رو نمی‌گم، یعنی به دلایلی که قبلا گفتم نخواستم بگم. پس اگر بی‌گناه هستید و سوالی پرسیدید که جواب ندادم، ناراحت نشید. برداشت خودتونم دارید دیگه. همون‌طور که حضور شما در بازی به معنی قبول سبک بازی من بوده، حضور من هم به معنی قبول برداشت شما هست. تو تحلیلم هم گفتم.

• Dislike
کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
خب من سعی میکنم از ابتدای بازی درگیری‌های هادی و درگیری‌های با هادی رو بررسی کنم و موضع هر نفر رو در این مورد روشن کنم.

اولین نفری که با هادی درگیر میشه و این درگیری به صورت خیلی جدی هست، امیره و در ادامه کامل توضیح میده که هدفش چی بوده. برای من منطقی نیست این مداخله‌اش. ولی با توجه به نقش اعلامی هادی به نظر من 90 درصد امیر مافیا نیست.

نفر دومی که در این رابطه نظر میده و وارد بحث میشه، آرشه. موضعش در قبال هادی مشخص نیست و حتی اینطوریه که نقشه اصلی هادی رو هم نمیدونسته و به امیر ایراد میگیره که خواسته نقشه هادی رو مختل کنه و در ادامه میگه که گیر هادی به فری مسخره‌اس. میگه رایش بهاره‌اس و رای دومش احتمالا امیر. در ادامه میگه هادی برای خنثی روبه مثبت و امیر برعکسه.

نفر سوم در این زمینه بهاره‌اس. موضعش در قبال هادی مشخص نیست ولی سمت امیرو گرفته و کار آرش براش قابل درک نبوده و در انتها به عرفان و آرش رای داده.

نفری بعدی احسانه که به هادی ایراد میگیره در مورد روش گناهکاریابیش و طرف امیر رو گرفته و در پست بعدیش شک بیشترش رو به هادی اعلام میکنه و به هادی و صدرا رای میده.

نفر بعدی فری‌عه که از هادی دلیل این حرکت رو پرسیده و همسو با امیره و حتی با جواب ندادن هادی قضیه رو پیگیری هم میکنه. به هادی و ترسا رای داده.

نفر بعدی عرفانه که موضع مشخصی در قبال هادی نداره و حرکت آرش رو از روی بیش‌فعالی میبینه و بعد در پست بعدیش در این رابطه یه سری سوالا از هادی میپرسه که جواباش کاملا مشخصن! ولی در ادامه از هادی در مورد رایش به صدرا و رای ندادنش به فری سول میپرسه که صادقانه میاد به نظر و اعلام شک میکنه و به هادی و سپهر رای میده.

نفر بعدی پویاست، که با توجه به درصداش هادی و آرش براش از امیر بیگناهترن. در پست متفاوت بعدی درصد هادی میشه 40 و پویا میگه تا صفحه 7 خونده و به عرفان و رضا رای میده که رضا پرت هست.

نفر بعدی امینه، که از هادی صرفا یک سوال پرسیده که چرا احتمال گناهکاری امیرو نمیده و در مورد بحث امیر و آرش هم نظری نداره. اینجا یک سوال برام پیش میاد. در مورد بحث امیر و هادی چه نظری داشتی؟ به محمدامین و احسان رای میده.

نفر بعدی صدراست که به امیر حس بهتری داره در این بحث مشترک و موضع خاصی در قبال هادی نداره.

مورد بعدی سپهره که طرف امیر هست و معتقده هادی و آرش بحث زرگری میکنن! ولی اونا که با هم بحث نکردن به صورت جدی سپهر، منظورت چی بوده اینجا؟به هادی حس منفی داشتی؟ اگه آره چرا در پست بعدیت به آرش و محمدامین رای دادی؟ در ادامه به هادی رای داده. اه گیجم کردی :دی

مورد بعدی محمدامینه که هادی براش منفی‌تره تا مثبت و ایرادش به امیر اینه که نباید اونجا دخالت میکرد اگر بیگناه بوده و یه جورایی موافق با آرشه و توی پست بعدیش هادی رو مشکوک اعلام کرده و بهش رای داده، به منم رای داده و ترسا هم امکان رای گرفتن داشته.

نفر بعدی سعیده که موافق با امیره و آرش و هادی براش منفی‌تر شدن. به هادی و سپهر رای داده. سپهر پرته.

نفر بعدی خودمم که موضعم در قبال هادی مشخص نیست و بیشتر موافق آرش بودم تا امیر. به محمدامین و فری رای دادم. که فری رای اجباری یا همون پرتم هست.

اولین کسی که هادی بهش گیر داده، فری‌عه و یه امتیار منفی اینجا به فری میده به خاطر نفر اول بودن. این همه طروح نقشه ریخته و آخرش گفته تشخیص گناهکاری فری سخته و فردا تکلیفشو مشخص میکنه.

نفر دومی که هادی در موردش اظهار نظر میکنه امیره و میگه که امیر بیگناه نیست.

نفر سومی که هادی در موردش صحبت کرده پویاست که از امیر سوال کرده چرا پویا رو هی لایک میکنه و اعتقادش این بوده پویا کمکی به بازی نمیکنه.

نفر چهارم در این لیست آرشه که هادی بهش حس مثبت اعلام کرده، چون تنها فردی بوده که جرئت اتهام زدن به امیر رو داشته.

نفر پنجم صدراست که رای دوم هادیه چون چیزی به بازی اضافه نکرده.

نفر اولی که بی‌توجه به واکنش هادی بودی و بحث رو مستقیما با آرش شروع کرده، ترساس. و با این روش وارد بحث جدی با محمدامین شده که جدیت بی‌مورد رو حس کردم تو پستش و گفته ممکنه بهش رای بده. در یک پست دیگه از هادی خواسته دست از سر فری برداره و در همون پست مخالفتش با امیر رو در مورد تیمی بودن و پا پس کشیدن هادی مطرح کرده و یه جورایی ازش دفاع کرده. برام جالبه که نظری مستقیمی در مورد هادی نداده کلا تا صفحه 6 ولی موضعش رو در مقابل امیر نامشخض اعلام کرده و نمیدونسته که این حرکت بیگناهانه‌اس یا گناهکاری. رای پرت به سعید داده.

خب این کل صحبتای این دو فاز تا اینجا. میرم ترتیب رای‌های هادی و بقیه رو ببینم و بعد اولویتهاشون رو هم چک میکنم.

اولین رای رو سپهر داده به آرش و مملگر مملگر - هادی - سپهر

دومین رای هادی داده به امیر و صدرا سپهر - مملگر - هادی

سومین رای رو بهاره داده به عرفان و آرش مملگر - هادی - سپهر

چهارمی رو مملگر داده به هادی و مهسا ساعت 8 و 13 دقیقه شب سپهر - هادی - مملگر

رای بعدی رو عرفان داده به هادی و سپهر ساعت 9 و 19 دقیقه سپهر - هادی - مملگر

رای بعدی رو آرش داده به بهاره ساعت 9 و 35 دقیقه هادی - مملگر - سپهر

رای بعدی رو احسان داده به هادی و صدرا ساعت 9 و 37 دقیقه هادی - سپهر - مملگر

رای بعدی رو آرش داده به امیر ساعت 9 و43 دقیقه.

رای بعدی رو ترسا داده به سعید ساعت 9 و 45 دقیقه هادی - مملگر - سپهر

رای بعدی رو پویا داده به عرفان و رضا ساعت 9 و 46 دقیقه مملگر - هادی - سپهر

رای بعدی رو امین داده به مملگر و احسان ساعت 9 و 47 دقیقه سپهر - هادی - مملگر

رای بعدی رو سپهر داده به هادی ساعت 9 و 47 دقیقه. مملگر - هادی - سپهر

رای بعدی رو امیر داده به هادی ساعت 9 و 52 دقیقه هادی - سپهر - مملگر

رای بعدی رو فری داده به هادی و ترسا ساعت 9 و 55 دقیقه هادی - سپهر - مملگر

رای بعدی رو سعید داده به هادی و سپهر ساعت 9 و 56 دقیقه هادی - مملگر - سپهر

رای بعدی رو خودم دادم به مملگر ساعت 9 و 57 دقیقه مملگر - سپهر - هادی

رای بعدی رو امیر داده به سعید ساعت 9 و 59 دقیقه.

و ساعت 10 من رای دادم به فری.

خیلی زحمت کشیدم برا این :دی میفرستم که پاک نشه یهو. بعد تحلیل میکنم ببینم چیزی گیرم میاد یا نه.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
چون بهاره داره بازي ميكنه سپهر نه :دي سوال پرسيدم و منتظر جوابشم . هنوز نديدم جواب بده يه صفحه عقبم البته . انتظار كه نداري بدون مكالمه راي جدي بدم به كسي؟ راي سپهر هم راي پرت هست مشخصا كه بي مكالمه بوده و تا الان جز من كسي راي نداده بهش.
اوکی ولی:
نفر دوم هم ميخام يه راي پرت نه چندان پرت بدم :دي
رای پرت نه‌چندان پرت ینی چی؟ :دی

و چطوریه که این رای پرت می‌شه اولویت اولت و از هادی‌ای که براش دلیل داشتی بالاتر می‌آد؟ توقع داشتی سپهر چه دفاعی بکنه مقابل رای پرت بی‌مکالمه‌ات؟ یا چه چیز توی دفاعیه هادی باعث شد نظرت برگرده ازش مثلا؟ :دی

و یه چیز دیگه. تو با بهاره مکالمه داشتی ولی گفتی از بین بهاره و احسان و سپهر به سپهر رای می‌دی.
۱) چرا رای پرت دادن به کسی که هیچ‌ مکالمه‌ای باهاش نداشتی رو ترجیح می‌دی به رای پرت دادن به کسی که باهاش مکالمه داشتی و ازش تناقض در‌آوردی؟
۲) اون موقعی که به سپهر رای دادی، سپهر صفر رای و بهاره ۱ رای داشته. اگه رای ندادن سپهر برات ملاک بوده که برای رای پرت انتخابش کنی، چرا بعد از اینکه سعید به سپهر رای داد رایت رو ازش برنداشتی مثلا بدی به احسان؟

-------------
این سوال رو از Amin">Amin هم دارم.
سپهر به عنوان کسی که به خاطر پست ندادن رفته دفاعیه و رایی که آورده هم پرت و بی‌دلیل آورده، به نظرت باید چه دفاعی می‌کرده که گذاشتیش اولویت اولت؟

از محمدامین هم که پرسیدم.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
من هنوز جوابم رو از تو نگرفتم که دقیقا انتظار داشتی نفر دوم چه واکنشی نشون بده 1- اگر گناهکار بود 2- اگر بیگناه بود ؟ :دی اینو حتما بهش جواب بده
اول اینکه نپرسیده بودی اصلا به این شکل. دوم اینکه واکنش نفر دوم قطعا به شخصش بستگی داشته خب. من خودم گفتم اگه نفر دوم بودم چجوری واکنش نشون می‌دادم. همونجوری که در جواب محمدامین گفتم اصلا اینجوری نیست که مثلا از قبل واکنش گناهکارانه یا بیگناهانه‌ی یک نفر رو بتونم پیش‌بینی کنم، اول می‌بینم چه واکنشی نشون می‌ده بعد درمورد واکنشش تصمیم می‌گیرم. ثانیا به قول خودت ممکنه واکنش یک بیگناه و یک گناهکار یک شکل باشه اما در ادامه‌ی بحث، اون بیگناه اعتقاد راسخی به چرت بودن حرف هادی داره که یک گناهکار نداره، که در همین راستا ازت سوالی پرسیدم که جواب ندادی (پست #123)

آبی: فرض کنیم که من به هادی نخ دادم، الان هادی تا جون در بدن داره ول کن معامله من نیست و بعید می دونم کسی اینو پیش بینی نمی کرد از جمله خودم، خب الان به این روش بهش نخ دادم که چی بشه ؟ :دی که بیاد وبال گردن خودم بشه ؟ :))

قاعدتا الان احتمال وکیل بودنم حداقل به خاطر اون موضوع خاص باید برات مرتفع بشه :)) اگر قرار باشه که مرتفع بشه :))
من که همون موقع هم گفتم احتمال وکیل بودنت برام زیر ۱۰ درصده. همون مقدار هم باقی می‌مونه حقیقتا تا اطلاع ثانوی :دی

با بقیه جوابات و جوابت به محمدامین اوکی بودم. هرچند بعضی‌ جاها سر جزییات و انتخاب کلمات و ... گیر بیخود دادی و یکی‌به‌دو کردی که دوست ندارم ادامه‌اش بدم دیگه :دی

یه جا هم پرسیدی «چرا» می‌‌گفتم حرکتت نمی‌تونه بیگناهانه باشه برام، که خب مرد حسابی قبلش سه روز داشتیم در مورد چی بحث می‌کردیم؟ هیچ جوره نفهمیدم اون سوالت رو :)) (پست ۱۶۴)

• Smile
کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
سلام
من اول يه چيزي بگم در مورد راي گيري ديشب.

من قبل دفاعيه ها مشخصا اولويت اولم هادي بود چون نه جواب سوالمو داد و نه روند بازيش بيگناهيش رو نشون ميداد و حدسم هم درست بود از پنهون شدن پشت سبك بيگناعي هميشگيش و ياكوزا بود . منتهي لحظات اخر كه تاپيكو باز كردم به دفاعيه ها نگاه كنم كه اولويتمو قطعي كنم ديدم سپهر اون دفاعيه وزين رو داده واقعا خونم به جوش اومد و سريع جاي سپهر و هادي عوض شد .

با خرف الان عارش در مورد سپهر هم كاملا مخالفم . بله ممكنه رفيقش باشه و بشناستش و هرچي ولي بازيكني كه هيچ ارزشي به بازي قايل نيست به نظرم نبايد تو بازي بمونه . هر تعبيري ميخايد بكنيد از اين . ممل ديروز بود فك كنم كه گفت سپهر من ميشناسمت چقد سخنوري و فلان چرا بازي نميكني!

اين موضوع هم باعث شد بيشتر بشه شدت عصبانيتم كه اگر بيگناه احتمالي به سايدش تعصب نداشته باشه شمارشش در تعداد بيگناهان براي من ذره اي ارزش نداره كه بگم اره بزار بمونه ميبريم با وجودش! نخير اين صحبتا نيست من اون اخرا بيگناهايي ميخام كه بتونن بين اون همه گناهكار گرگ و حيله هاشون دووم بيارن و بازيو دربيارن نه فقط در شمارش تعداد حساب شن و با هر بادي از سمت گناهكارا بلغزن و اينور اونور شن و راي و تصميم درستي هم نتونن بگيرن و برد و باخت جهنم . اعصاب و روان بقيه رو به چالش بكشن!

به خاطر همين ها وقتي ديدم سپهر بخاطر عدم فعاليت مفيد اومده دفاع و اقلا دو خط ننوشته كه اره مثلا وقت نداشتم سعيمو ميكنم وفق بدم خودمو باهاتون و بازي كنم . هيچي نگفته و خدافظي كرده! خب يني نميخاد بازي كنه من چرا بزور نگهش دارم تو بازي؟ كه احتمالا بيگناهه و تو شمارش حساب ميشه؟ ميخام حساب نشه!

الان هم تا زماني كه سبكش رو ادامه بده و نخاد كمك كنه به بازي اگر بيگناهم باشه من هر روز اولوبت رايم خواهد بود مگر موارد حاد تري جاش رو بگيرن . اميدوارم درك كنه :گل:

يكم تند رفتم ولي لازم بود كه بگم مهالفتمو با اين سبك از بازي ها . وگرنه من مشكل شخصي ندارم با كسي و همه دوستيم .

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

اوضاع پيچيده شده . بايد احتمال جذب موفق رو بديم، اگر جذب موفق بوده باشه بنظرم مافيا بي برو برگرد در سود خالص داره غلط ميزنه . همون ٤ موندن و دو تا از بيگناها كم شدن !

در مورد رايها هر چي فك كردم كه مافيا كجا نشسته بخاطر نقش هادي واقعا سخته تشخيص.
بگيم اولويت اول ها و كسايي كه اوردنش دفاع چون ميدونستن قراره سناتور بزنن رفتن تو فاز زرگري خب تعداد زياده ٦ نفر اولوبت اول داده فك كنم و قشنگ پنهون شدن .

بگيم اولويت دوم ها يارش هستن در جواب ميان ميگن ما كه ميدونستيم اعدام نميشه اولويت اول ميداديم كه بهتر بود برامون!

اولويت اخر هم فقط مهسا داده اونم باز نميشه چيزي گفت و هم ميتونه تريك باشه از مافيا كه بياد اولريت اخر بده بعد ك پرسيدن ازش بياد بگه مگه دور از جون خرم كه مافيايي كه بالاخره قراره اعدام شه رو بزارم اخر ؟ خب ميزارم اول دوم كه شك كمتر شه روم و پنهون شم!

جالب نشد كلا نميدونم كسي راهكاري داره برا اين يا نه بنظرم باخت داديم تو اين رايگيري...

اها در مورد شب نميدونم به اين نكته چرا توجه نشد كه رضا گاد كش شد قبل از فاز شب و پليس در فاز شب داشتيم خب و ميتونسته پرسيده باسه هادي رو . كي بهتر از اون كه پسشوني سفيد جمع بود . پرسيده زده و اعلام شده به مافيا و مثل كاري كه ما دور پيش سر چاوش كرديم همون شب ياكوزا زده چون اگه نميزد فردا اعدام بود و ديگه لغو كردني در كار نبود و سوخت ميشد سهميشون . البته اينكه پليس زده يا خودش فدا شده مهم نيست و مهم جذبيشه كه بايد دنبال گزينه هاش باشيم و حواسمون باشه حتي احتمال يك درصدم يك درصده.

~~~~~~~~~~~

چه خوب كه بعد مدتها داستان داريم حين بازي برا تحليل :دي ديگه داشت يادم ميرفت اون دوران ، ممل خوب تحليل كرد . اون قسمت كه با گلوله تانك زدن هاديو فك كنم يني پليس زده اينم خواسته ضرر بزنه اومده منفجر كرده ماشينشو . منتهي منم كه خوندم اون ساطع شدن نور رو عجيب اومد برام ممكنه نشونه جذب موفق باشه . جالب بود كلا داستان مرسي رامتين :قلب: اها اينم فهميديم كه توران مال گناهكاراست و ايران بيگناها احتمالا .

عرفان هم نحوه گارد خاصي نسبت به پست هايي كه خطابش هست داره و ارامش يه بيگناه رو اونم اول بازي درش نديدم . البته چون پست پويا رو معقول تر ديدم يكم بهش اعتماد كردم واومدم سمت عرفان

تو وقتي گناهي نداري و ميان بهت اتهام ميزنن ميگن دو روزه داري تو يه تايم مشخص پست ميدي پس گناهكاري! چه واكنشي از خودت بروز ميدي؟ كنجكاوم بدونم.

بعد ازون بدتر داري موج سواري ميكني از درصدهاي كسي كه بيگناهي گناهكاريشو نميدوني! بهتر نيست روي تشخيص خودت و ديدن بازي افراد قضاوت كني؟ تو كه نميدوني پويا نقشش چيه كه بهش اعتماد كردي!

راي ديروزت رو ب حساب پرت گذاشتم و اميدوارم بعد از اين بتونيم مكالمه هاي خوبي داشته باشيم و بيشتر دقت كنيم.

پويا

ديدمت توضيحتو در مورد ديدت به هادي ولي همچنان ته ذهنمو داره قلقك ميده . سوالي كه ممل از عارش پرسيدو ميخام اگه توتستي حواب بدي . با ديدن اون حركت هادي كه ديشب گفتم ، يني فري براش منفي بوده ولي راي پرت ميده به صدرا ، نبايد درصد گناهماريش بيشت بالاتر ميرفت؟ يكي مياد يه تريك ميزنه بعد ١٨٠ درجه تغييرش ميده ميندازه رو يكي ديگه و پايين نمياد از موضعش بعد يهو ولش ميكنه سر بزنگاه كه موقع راي و جمع كردن ثمره حركتشه؟
~~~~~~~

يه تعوري دارم تو ذهنم كه بايد بيشتر بررسيش كنم در مورد اون حركت انتحاري هادي و تغيير ١٨٠ درجه ايش! به نتيجه رسيدم در ميون ميزارم حتما باهاتون :دي

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
ارش چون تو بحثتون با هادي و امير ازت سوال پرسيدم كه نتيجه بحثتون چي بوده اما اصلا جوابدرستي نگرفتم . حتي راي هم نميخواستي بدي به امير چون مجبور بودي راي بدي راي دومت رو دادي .
سوال اگه منظورت سوال پست ۶۹ عه که من تو پست ۱۰۴ جوابش رو دادم. اگه جوابم کافی نبوده نمی‌فهمم چیش کافی نبوده و باید قبل از رای دادن حداقل بهش اشاره می‌کردی.
دوما «حتی رای هم نمی‌خواستی بدی به امیر» ینی چی؟ چون با امیر بحث کردم حتما باید برام گناهکار ۱۰۰ درصد شه و رای بهش بدم؟ بحث می‌کنیم که حقیقت رو بفهمیم دیگه. بله اگه پریروز بود احتمالا با درصد بیشتری به امیر رای می‌دادم اما جواب‌های دیروز عصر امیر نظرم رو عوض کرد، صرفا موند حس منفی‌ای که بهش داشتم و درصدش اومد پایین. نمی‌فهمم مشکلش چیه برات.

• Smile
کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
من فکر نمیکنم مافیا از ابتدای فاز تصمیم به قربانی کردن هادی گرفته باشن، چون روند بازی مشخص نیست، شاید اصلا هادی رای نمیاورد. به همین خاطر اینکه بخوان نفرات اول به هادی رای بدن جهت سفید شدن خودشون برام منطقی نیست.

ولی خب بعد از دیدن رای سوم به بعد میتونن رای اولیه بدن بهش چون وقتی یکی توی فاز دوم 4 رای بیاره نزدیک به دفاعیه محسوب میشه دیگه. به همین خاطر مملگر، عرفان و احسان احتمالششون برای مافیا بودن کمه.

توی رای‌های 4 به بعد سپهر با فاصله زمانی خیلی زیاد به هادی رای داده، اگر یارش میبود، میتونست این کارو نکنه. به همین خاطر به مافیا بودن سپهر هم احتمال کمی میدم. نفر بعدی امیره که رایش و بازیش همخوانی داره. بعدی فری‌عه که رایش برام قابل توجیهه. رای سعیدم که رای آخره برام قابل توجیهه نسبت به بازیش. یعنی مافیا نمیخواسته به هادی رای بده کلا!؟ البته اینجا و در این بین دو تا رای خیلی عجیبن برای من! رای اولیه آرش به بهاره، رای ترسا به سعید و جالبیش اینجاست که هر دو اولویت اولشون هادی شده بعدا! آرش میگه دفاعیه هادی بد بود. ولی من اینو قبول ندارم چون مثل بازیش بود دقیقا و دوست دارم نظر بقیه رو بدونم. ترسا هم توضیح بده لطفا اینو که اولویتش از روی چی بوده کلا.

مافیا اینجا دیده که باید هادی رو نجات بده. و هر تحلیلی هم بخوایم بکنیم به نظرم از اینجا به بعدش خیلی خیلی مهمه و سخت البته. چون برنامه سناتور رو داشتن فکر میکنم میان رای‌هاشون رو بین اولویت‌های اول و دوم به هادی پخش میکنن. ولی بیشتر اول یا دوم؟ نظرتون رو بگین همه لطفا.

من میگم بیشتر اولویت دوم. چون مسئولیت منفی و مثبت کمتری داره. ولی خب قطعی نمیشه چیزی گفت.

اونایی که اولویت دوم دادن به هادی: سپهر - بهاره - مملگر - عرفان - پویا - امین .

خب اولویت‌های سپهر مشکل‌دار نیست به نظرم، محمدامین رو در ابتدا رای داده و هادی رو بعدا و اولویتش هم بر اساس همونه.

بهاره چون موضعش در قبال هادی مشخص نبوده نمیشه چیزی از توش درآورد. در مورد مملگرم چیزی نگفته و ظاهرا چون پویا براش مثبت‌ترین بوده پشت دست پویا بازی کرده.

مملگر اولین رای رو به هادی داده به همین خاطر خیلی احتمالش کمه هم تیمی باشن. ولی اینکه یهو تصمیم گرفته هادی رو بیاره دوم و سپهرو ببره اول رو متوجه نشدم. برام قابل قبول نیست که گزینه مشکوکت تو دفاعیه باشه و عصبانی شی و به سپهری که کلا از وقتی یادم میاد همین بوده رای بدی! مخصوصا که محمدامین کاملا مسلطه بر حساش و اعصابش و اگر بیگناه باشه سعی میکنه چنین کاری نکنه.

عرفانم به عنوان دومین نفر رای اصلی به هادی میده و همین باعث میشه احتمال یار بودنشون برام کم باشه. سبک بازیش نشون میده به هادی خیلی بیشتر از سپهر مشکوکه. دلیل اولویتت رو توضیح بده لطفا عرفان.

پویا رایش رو بر اساس درصداش داده ظاهرا. که قابل قبوله.

امین بازیش اصلا با رایش نمیخونه. چرا مملگر که رای اولت بود شده اولویت آخرت؟ و چرا سپهر از هادی گناهکارتر بوده برات؟ امین با درصد بالایی جز مشکوکین منه فعلا. اصلا بازی بیگناهی نمبینم تا اینجا ازت. منتظر توضیحاتت هستم.

اولیت اول به هادی: آرش - احسان - ترسا - امیر - فری و سعید.

آرش که بالاتر هم گفتم دلیلش برام قابل قبول نیست که یکهو دفاعیه هادی که دقیقا مثل بازیش نامفهوم بود به آرش حس گناهکاری القا کنه! مخصوصا وقتی رایش به بهاره رو در نظر میگیرم. آرش بیگناهی که من میشناسم در مقابل حرف و رای بهاره که تازه وارد هم هست اینطوری مقابله به مثل نمیکنه. در درجه سوم مشکوکین من قرار داره فعلا.

احسان فعلا اوکیه برام دلیل رایش و در راستای بازیشه.

ترسا دقیقا همانند امین که موضعش رو در مقابل هادی مشخص نکرده عمل کرده و رای اصلی به هادی نداده ولی اولویت اول قرارش داده. مخصوصا با وجود محمدامین در دفاعیه که بحث جدی باهاش داشته. منتظر توضیحاتش هستم. و در مرتبه دوم مشکوکین من قرار داره.

امیر فعلا برام قابل توجیهه و رایش در راستای بازیشه.

فری و سعید هم همینطور.

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
و بعد در پست بعدیش در این رابطه یه سری سوالا از هادی میپرسه که جواباش کاملا مشخصن!
كدوم سوال من از هادي جواباش مشخصن مهسا؟ اين يني من نوار خالي پر كردم و بي دليل سوال پرسيدم!

رای پرت نه‌چندان پرت ینی چی؟ :دی

و چطوریه که این رای پرت می‌شه اولویت اولت و از هادی‌ای که براش دلیل داشتی بالاتر می‌آد؟ توقع داشتی سپهر چه دفاعی بکنه مقابل رای پرت بی‌مکالمه‌ات؟ یا چه چیز توی دفاعیه هادی باعث شد نظرت برگرده ازش مثلا؟ :دی

و یه چیز دیگه. تو با بهاره مکالمه داشتی ولی گفتی از بین بهاره و احسان و سپهر به سپهر رای می‌دی.
۱) چرا رای پرت دادن به کسی که هیچ‌ مکالمه‌ای باهاش نداشتی رو ترجیح می‌دی به رای پرت دادن به کسی که باهاش مکالمه داشتی و ازش تناقض در‌آوردی؟
۲) اون موقعی که به سپهر رای دادی، سپهر صفر رای و بهاره ۱ رای داشته. اگه رای ندادن سپهر برات ملاک بوده که برای رای پرت انتخابش کنی، چرا بعد از اینکه سعید به سپهر رای داد رایت رو ازش برنداشتی مثلا بدی به احسان؟

توي پست بالا توضيح دادم، راي پرت نه چندان پرت رايي هست كه به عدم فعال ها داده ميشه ولي با توجه به نكته اي كه ديشبم گفتم در مورد جديد الورودها ممكن بود چندان پرت هم نباشه و يكي از اون سه تا گناهكار بوده باشن.

پاراگرف دوم رو توضيح دادم.

سوالاتت:

١- ديشب هم همين سوالو پرسيدي عارش! گفتم كه بهاره بازي ميكنه سپهر نه. و منتظر جواب بهاره بودم. چرا خواستي تكرار كني دوباره اين سوالو؟ كه تعداد سوالاتت از من بيشتر به نظر بياد؟

٢-بله متوجه بودم كه صفر راي داشت و بعد پستم سعيد هم راي پرت داد. با دو راي به دفاع نميرفت كه به برداشتن راي من نيازي باشه . ثانيا همونطور كه خودتم قبلش گفته بودي بخاطر عدم فعاليت در دفاع بود ذاتا و راي من تاثيري نداشت در اون قضيه و پارامتر پرت بودن درِش رعايت شده بود.
اين سوالتم بي مورد بود عارش 🤔 داري تكرار مكررات و بديهيات ميكني حواست هست؟

Pouya">Pouya يه سوال ديگه يادم رفت ذهنمو درگير كرده . تو رايگيري اوليه ديشب به من و رضا راي دادي من ٥٥ بودم رضا ٤٥ و الان تو توضيح اولويت به ممل گفتي ٤٥ درصد بود برات و بالاترين درصد بين اون سه تا و مجبورا اولويت اول دادي بهش . سوالم اينه احتمال گادكش رضا رو ميدادي نيم ساعت مونده به پايان فاز كه راي دادي بهش؟ چون اون هم ٤٥ بود يني مشكوكترين بعد من ، دليل پرت عنوان شدن رايت به رضا همون احتمال گادكش بود؟ و اگه فك ميكردي گادكشه نيم ساعت مونده به اخر كه درصدارو اپديت كردي چرا درصد گناهكاري رضا برات پايين نيومده بود؟ فك ميكردي گناهكار تيمي باشه رضا و نيومده يا فرعي گناهكار؟ ممنون ميشم درگيري ذهنيمو حل كني :گل:

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
در رابطه با آرا:

محتمل‌ترین حالت از نظرم اینه که مافیا آرا رو پخش کرده باشه. فرعی (با هر نقشی) احتمال این‌که اولویت اول به هادی بده، کمی بیشتره. کلا هم یه چیزی بگم. در این دور تفاوت اولویت اول و دوم، فاحش هست. درواقع اولویت اول از نظر من، رای فرد هست و اولویت دوم صرفا ترجیحش.

اولویت اول به هادی: آرش احسان امیر ترسا سعید فری
اولویت دوم به هادی: امین بهاره پویا سپهر عرفان محمدامین
اولویت سوم به هادی: مهسا هادی

از پخش منظورم این نیست که در حالت 4 نفره مد نظر من، هادیُ کنار بذاریم و بگیم هرکدوم‌شون یه رده رای دادن و مهسا بشه مافیا. احتمالشُ رد نمی‌کنم و حرکت جالبی هم هست. منتهی باتوجه به شخصیت مهسا، این‌که مافیا باشه و در این حالت رای آخر بده برام پایینه. نقش‌های دیگه رو نظری ندارم فعلا؛ ولی با همین حرفم احتمال گناه‌کاریش برام پایین می‌آد مجموعا.
بین اولویت اول و دوم، من خودمُ می‌ذارم جای مافیا. یک زمانی تصمیم به لغو گرفتن دیگه (که اینجا برام مهم نیست کِی؛ جای دیگه ممکنه مهم بشه ولی). بنابراین اولویت‌ها رو بر این اساس دادن که می‌دونن قراره لغو بشه. مهم‌ترین فردی که با هادی درگیر بوده، امیر هست که در لحظه احتمال مافیا بودنش برام پایینه. همه پست‌ها رو هم خوندم و مکالماتش با آرش و محمدامینُ هم دقیق خوندم. از نظر من امیر اگر مافیا باشه، محتمل‌ترین کار اینه براش که هادی یه بی‌گناهُ اعدام بکنه و بعد از بازی خارجش کنه. ولی همه از توانایی‌هاش و تفاوت بازی و نگاهش آگاه هستیم. بنابراین این‌جوری تقسیم‌بندی می‌کنم:

1. امیر مافیا نیست (احتمال زیاد): در این حالت در ادامه حرفم که من خودمُ می‌ذارم جای مافیا، به‌نظرم محتمل‌ترین حالت اینه که تو اولویت‌های اول به هادی، 2 مافیا باشه و تو اولویت‌های دوم به هادی، 1 مافیا.

2. امیر مافیا است (احتمال کم): در این حالت به نظرم دو مافیای باقی‌مانده، یکی‌شون اولویت اول داده و یکی‌شون دوم.

دارم محتمل‌ترین حالتُ می‌گم از نظر خودم و حتما حالات دیگری هم هست که منطقی و ریسکی باشه که اصلا پخش نکنن و همه اول یا دوم بذارن. فرض حرفام هم 4 نفر بودن مافیا هست و این‌که مهسا احتمالا مافیا نیست.

همینُ می‌رم جلو. حالت مافیا بودن امیرُ کنار می‌ذارم، چون احتمالش کمه. در آرای اولویت اول دنبال 2 مافیا می‌گردم. امیر که حذف می‌شه. سایر بازیکن‌ها رو به دو دسته تقسیم می‌کنم: دسته اول شامل آرش، ترسا و فری، که هم فعال‌تر هستن و هم موثرتر. دسته دوم سعید و احسان که از دید من در این بازی در سایه بودن.
در دسته اول هیچ‌کدوم از اون 3 نفرُ گناه‌کارتر از دوتای دیگه نمی‌بینم فعلا. احتمالش هم 33 درصد هست برای حالت فرضی من که خودش یه احتمالی داره. پس فعلا اصلا واردش نمی‌شم. فرضا من 50 درصد به حالتی که گفتم وزن بدم، 50 درصد به همه بقیه حالات. احتمال اون 3 نفر می‌شه 17 درصد حدودا که قابل توجه نیست.

برای دو نفر بعدی، ابتدا به ساکن 50-50 هست. حسی به احسان مثبت‌تر هستم صرفا. پست‌های هر دو رو دوباره خوندم و خوب بود به نظرم؛ تا اینکه رسیدم به پست 167 سعید:

رای به اعدام: هادی
رای به اعدام: سپهر

به نظرم هادی مشکوک ترین فرد بازی هست و بهش رای میدم
سپهر رو هم رای پرت دادم

!!!

اون 50-50 که کمی متمایل به احسان بود سمت مثبتش، الآن می‌شه 80 به 20 برام. و سعید از نظرم احتمال زیاد گناه‌کار و اگر گناه‌کار باشه، احتمال بسیار زیاد مافیا هست.

توضیح: چنین اشتباه ناخودآگاهیُ فری هم مرتکب شد در دور نهم که آرش گاد بود و به‌نظرم علت سوالش از سعید در پایان فاز می‌تونه همین باشه.

اگر بی‌گناه هستید، پست منُ دقیق بخونید. کل بازی و حرف سعید هم ببینید. قضاوت خودتونُ داشته باشید. البته متهمین خودتون هم دارید. منم حتما همه پست‌ها رو می‌خونم و توجه می‌کنم به دلایلی که عنوان می‌شه.

توجه کنید که من فقط یک بعد از آرا رو بررسی کردم. ابعاد دیگه و این‌که هرکسی چرا چنین اولویت‌هایی به هادی و بقیه داده هم باید بررسی بشه. اگر برسم دوباره می‌خونم و چیزی به‌نظرم برسه می‌گم. یه سری نکات هم یادداشت کردم که در فازهای آینده و برای ادامه بررسی آرا بهشون توجه کنم.

در رابطه با یاکوزا من فرض می‌کنم 4 مافیا در ابتدا در بازی بوده و 3 فرعی. می‌مونه 9 بی‌گناه. رضا که می‌دونیم مرده و از بقیه دوباره فرض می‌کنم 3 نفر قابل جذب نباشن. بنابراین 5 نفر قابل جذب درمی‌آد. با فرض‌های متفاوت می‌شه به عدد دیگری، مثلا 4 هم رسید. ولی به‌نظرم بیش از 5 قطعا نیست و من حالت بدُ با احتمال بیشتری درنظر می‌گیرم. مافیا 4 نفر بوده و رضا هم حذف کنیم، از بین 11 نفر، 5 نفر (یا 4 نفر) می‌تونستن جذب کنن با یاکوزا. احتمالشُ 40 تا 45 درصد می‌بینم فعلا. قابل توجه و حتی خطرناک هست.
در درصدهای خودم فعلا بین همه پخشش می‌کنم و کلا این بخشُ از بقیه جدا می‌کنم. الآن 14 نفر در بازی هستن. خودمُ بذارم کنار می‌شه 13 نفر. یک گناه‌کار حذف شده. بقیه متوسط 5 از 13 گناه‌کار هستن برام، در کنار اون بحث یاکوزا. تقریبا می‌شه 42 درصد گناه‌کاری که من رند به بالاش می‌کنم که واضح‌تر بشه نظراتم برای خودم و احیانا بقیه.

درصدهای جدید:
تا 45 درصد، برام موردی نداره فعلا. بین 50 تا 60 هشدار هست و بالاتر هم رای می‌دم.

آرش 40 درصد گناه‌کار

احسان 30 درصد گناه‌کار

امیر 35 درصد گناه‌کار

امین 45 درصد گناه‌کار

بهاره 50 درصد گناه‌کار (علت: نوشته بود به پویا اعتماد کرده.)

ترسا 45 درصد گناه‌کار

سپهر 45 درصد گناه‌کار

سعید 75 درصد گناه‌کار

صدرا 45 درصد گناه‌کار

عرفان 55 درصد گناه‌کار (علت: ایراد قبلیم پابرجا هست هنوز.)

فری 45 درصد گناه‌کار

محمدامین 45 درصد گناه‌کار

مهسا 30 درصد گناه‌کار

بنابراین:

رای به اعدام: سعید

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
Erfan">Erfan

بله پرت یعنی گادکش. درصدش هم دلیلی نداشت تغییر کنه. رضا بی‌گناه و گناه‌کار و فرعی سابقه گادکش داره.

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
ضمنا اينم نفهميدم اونحا كه انين پست دوم داد ارندي گفتي سپر گناهكارا شدي يني امير بيگناهه . بعد درصد ٧٥ گناهكاري ميزي به امير بخاطر اون كار و بحثتون! اين چه تناقضيه؟

بعدش مياي ميگي كلا هدفم نفر دوم نبود نفر ارلو ميخاستم شكار كنم كه فري شد پوعن منفي؟ اينارو حل كن برامون من متوجهت نيستم كلا
این سوالت عرفان.
واضحا مشخص بود که هادی منظورش اینه که امیر خودش گناهکاره و با اون حرکتش سپر گناهکارای دیگه شده یه جورایی.
و جمله دومتم بازم نمیفهمم چطور متوجه منظور هادی نشدی. هدف اولیه‌اش این بوده که نفر اول رو بهش گیر بده ولی به اعتقادش این بین امیر هم خودش رو لو داده یه جورایی.

نه نگفتم نوار خالی پر کردی حتما. میتونه از کم‌توجهی یا بی‌دقتی هم باشه. صرفا برام قابل توجه بود.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین