برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور چهاردهم مافیا | جنگ شاه و امپراتور

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
تازه‌وارد
پسندها
5
امتیازها
0
فری

همونطور که میگی من یا پویا حرف تورو نفهمیدیم شاید تو هم حرف منو متوجه نمیشی. وقتی دارم میگم تو بازه زمانی کوتاهی که داشتم اول مختصری نظراتمو دادم و هادی و از قبل انتخاب کرده بودم چرا باید بترسم؟ قطعا تو هم منظور منو متوجه نمیشی چون دلایلمو توضیح دادم و هر چی بنویسم تکرار مکرراته

ترسا

این یکی از باگ های رای گیری بر اساس اولویته. وقتی هر دوشون برام خنثی هستن چیکار کنم؟ رای من فقط هادی بود که نفر اول گذاشمتش.

احسان

فکر میکنی خیلی مشخصه دلیل رایت؟ یعنی چی؟
اگه مشخص بود که ازت نمیپرسیدم
توضیح بده در این مورد لطفا

============================================

تا اینجا من از کره گیری پویا خوشم نیومد. به نظرم فرصت طلبی و گناهکارانه هست. حتما بهش رای خواهم داد
نفر بعدی هم احتمالا احسانه

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
امیر
تورو از لیست بیرون نمیارم، چون حرکات مزورانه ریزی انجام میدی :دی منتها چون روت جو هست مطرحش نمی کنم تا این جوا بخوابه از آب کره نگیرند :دی اما قطعا رای و شک اصلی من نیستی و باهات بازی می کنم کاملا تا یکی دو فاز دیگه حداقل :دی
وات؟ :)) چه چیزایی شما از حرکات من برداشت می کنید. من حرکت خاصی دارم نمی زنم امیر. سید نشی واسه من یهو :)). با امیر بازی می کنم تا خلاف بیگناهان بازی کنه. :دی

کارآموز مافیا
پسندها
19
امتیازها
35
مدال‌ها
4
پست ۲۱۸ پویا و درصدهاش هنوز برای بنده قابل هضم نیست

بنده یجورایی حس میکنم افرادی مثل عرفان یا امیر از این درصدها خطا میگیرن ولی گیر خاصی نمیدن ، اگر اینجوری باشه فقط خطا بگیریم و رد شیم اصلا قابل قبول نیست برام

اگه به‌نظرم باید بالا می‌رفت، خب بالا می‌بردم. هرتوضیحی لازم بوده دادم

کلیات، خوب. جزئیات هم هرکسی نظر خودشُ داره.

کاش انقدر کلی نظر ندی پویا. خیلی سخته هضم بازیت.

جواب پویا و دوستان مثلا ، خب با این شیوه بازی کردن چه چیزی میشه در اورد جز خطا گرفتن به درصدها

همه‌مون هم می‌دونیم که سبکی که پویا برای این دور انتخاب کرده ربطی به نقشش نداره و باید در چارچوب خود این سبک، درموردش تصمیم بگیریم

آرش
یعنی چی؟ به همین شیوه بازی کنه و حتی گناهکار هم باشه و کاریش نداشته باشیم، خیلی حرکت سمیه
اینا رو چطوری تو بازیتون لحاظ میکنید و هیچ کاری هم ندارید؟

اگه بگم پست هایی که راجع به هادی دادی رو یادم نیست ناراحت نشو. من ناهار بخورم می رم نگاه می کنم الان وقت نمیشه.

محمد امین
No Problem

این فاز دو نفر مشکوک دارم که بهشون رای میدم و این دو نفر سعید و پویا هستند، شما ها با پویا کاری ندارید و نمیخواید بهش رای بدید مشکل خودتونه ولی بنده بهش رای میدم.

رای به اعدام: سعید

رای به اعدام: پویا

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38

رای به اعدام: عرفان

رای به اعدام: امیر #رای‌_پرت :دی

من در شرایطی نیستم جواب بدم ببخشید :دی ایشالا فاز بعد اگه عمری بود.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
بنفش: ایدت در مورد اینکه بیشتر گناهکار ازش استفاده می کنه که غلطه :دی حداقل در مورد من غلطه، چون من هر زمان گناهکار بودم اصراری به بیگناه جلوه دادن خودم نداشتم و همیشه از بالا نگاه کردم :دی و اتفاقا آخرین باری که بیگناه بودم تو این سایت رسما، یعنی دور 1، از طرف تو محکوم شدم به اینکه دارم بیگناه رو بازی می کنم :دی در نتیجه جدا از اختلاف منطق، به خاطر شناخت تو نسبت به من این ایراد از طرف تو نباید به من وارد بشه :دی اینکه میشه بحث دیگری است :دی

در مورد رایم به تو، یا رایم به سعید، اینکه این رای ها موثر بوده یا خیر بحثی است، و اینکه من به استانداردم پایبند بودم بحث دیگری، به هر حال من استانداردی که پست اولم رو بر پایه اش نوشتم رو اجرا کردم :دی

اون ادعایی هم که میگی بیشتر گناهکاران هستند از دور قبل مثال میزنند، اول بیا و چند مثال ازش بزن، بعد به عنوان تجربه به خورد ما بده :دی یه جمله کلی از تجاربی میگی که از نظر من وجود نداره :دی

قرمز: از نظر من بود :دی چون یکی از سایه های ذهنی منو به میدون واکنش مستفیم آورده نسبتا :دی به هر حال نظرت به عنوان یه صاحب نظر احترام میزارم :دی

آبی: چون سید می تونه افرادی که مستقیما وارد بحثا نمیشن و ضربه ای عمل می کنند رو وسط بکشه :دی

بنفش: آقا تو الان حرف من رو داری تایید می‌کنی دیگه. می‌گی یک‌بار دیگه هم داشتی این ادای بی‌گناه رو در می‌آوردی و من سرش حس منفی گرفتم و گیر دادم. تو اتفاقا بعدا چیزی با این مضمون گفتی که ایراد من به خودت رو درست دونستی. خب وقتی دوباره می‌بینمش هم گیر می‌دم دیگه. تو ذهن من اون پوئن منفیه فعلا.

آبی: اینم دیدم زیاد گفتی من تو سایه‌م و فلان و این‌ها. من که هیچ‌وقت خودم رو بازیکن سایه حساب نکردم چون تاثیر مستقیم داشتم در نتایج بازی‌ها. اگر هم منظورت تحلیل دور پیشت هست، که من مثل تو تانک نیستم در بازی، این به نظرم یک چیز دیگه‌ست.

امین جمله اولت نمی دونم داستانش چیه. امیدوارم این نباشه که می خوای به بازی القا کنی آروم آروم داری بهم شک می کنی.
من فکر کردم جوکر رو غیر گناهکار در نظر گرفتی حق هم دارم. درسته نگفتی جوکر بیگناهه اما حرفی از اینکه داری گناهکار در نظر می گیریش هم نزدی. و ما همیشه جوکر رو "غیر بیگناه" حساب می کردیم دیگه غیر از اینه؟ بعد تو بر این اساس می گی من پستات رو نخوندم؟
راجع به اولویت ها هم بر عکس گفتم حواسم نبود. و اتفاقا همتیمی محبوب من باید بدونه که من به عنوان گناهکار خیلی خوب رای ها یادم می مونه و از این اشتباها نمی کنم چون ابزار اصلی بازیم به عنوان گناهکار همیناس. غیر از اینه؟
راجع به رایگیری:

محمدامین تو به پست بالانس من گیر دادی و داری سر اون با من بحث می‌کنی و بعد از چندین باری که گفتم پستم رو نخوندی، هنوز هم نرفتی بخونیش؟

این پست بالانس منه:
در ۱۶ نفر، به نظرم برای مافیا ۳ نفر کم و ۴ نفر مناسبه. ۵ نفر زیادی قوی هستن در روز. اگر فرقه باشه یک نفر می‌تونه باشه یا دو مثلا با یک یا بدون جذب. غیر از این بازی زود از بالانس خارج می‌شه. جاسوس و جوکر احتمال حضورشون برام بیشتره و از قاتل، وکیل، شغال و محافظ باقی‌مونده احتمال بالا می‌دم که یکی‌شون باشه در بازی. قاتل و جوکر و وکیل دشمن ما هستن و جاسوس خارجی تا اواسط بازی دوست ماست. اون جلاد و محافظ هم بستگی به اهداف داره که گاد بخواد چطوری بالانس بشه بازی.
در مجموع پس حداکثر تو ذهن من ۸تا گناهکار هست تو بازی فعلا.

بخش‌‌های آبی رو جمع بزن و بخش بنفش رو هم با دقت مطالعه کن.

این جمله به این معنیه که هادی سوتی منطقی نداده؟ شاید من معنی سوتی منطقی رو نمی دونم این رو توضیح بده که سوتی منطقی چیه از دیدگاهت. چون هادی راجع به فری و رای ندادنش اشتباه منطقی کرده بود. حالا سوتی اگه بحثش جداست بهم بگو چیه.

سوتی منطقی نبود. هادی گفته بود فری پوئن منفی گرفته و نمی‌گفت به نظرش گناهکاره.

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
امیر

نظر من چیه؟ نمی تونی بگی من یکی به نعل یکی به میخ زدم چون نزدم. برای چی باید تو اون لیست باشم خوب؟
در مورد بهاره. مگه خودت یکم قبل تر نگفتی یکی از مافیا پشت تو در میاد؟ جدا از اون. الان می تونم بپرسم تیم حدسیت برای مافیا های اولیه کیاس؟

نشد محمدامین، خاطرت باشه گفتم که شیوه تفکرت در مورد اون بحث ها محمدامینی هست و اینو الانم میگم :دی اما اتفاقا ویژگی محمدامین اینه که چون در احتمال ها غرق میشه، از هر دری چیزی میگه و نمیشه به قطعیت در مورد نظرش رسید. این تو اون بحث نعل و میخه. منتها مثبت یا منفیشو باید تشخیص داد :دی حالا اینکه میگی نزدم، باز نظر توئه :دی منم اصراری ندارم. منتها از الگوریتم ذهنی من تو اون لیست قرار میگیری :دی

گرچه من صریح میگم، واکنش هات به لیست من، تا حد زیادی تورو از نیت بد مبرا می کنه از نظرم :دی

در مورد بهاره نگفتم یکی از اون لیست، گفتم احتمالا یکی هم از مافیا میفرستن پشت من، منتها به نظرم نهایتا فقط یکی و اونم نه اول بحث من و هادی که هنوز جای من سفت نشده بود :دی بلکه آخرا که هادی به خطر افتاده بود. سعید و بهاره هر دو اول بحث با من موافقت کردن :دی منطق منو چرا ناقص میگیری :دی

تیم حدسیم هم برای مافیا ام هم خیر، نمیگم :دی چون دارم صحت سنجی می کنم و گوشی دستشون نمیدم :دی

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
سبز: البته که با قضاوتت مشکل دارم در مورد هادی ولی اوکی. ولی یک سوال اونوقت چی شد که به نظرت هادی شایسته اولویت اول شد ؟ :دی پست های قبلت رو خوندم، در یک جمله بگو اینو :دی

قرمز: توضیحاتت برای امشب رو می پذیرم، اما یه جا گفتی آرش و امیر هرکدوم یه جا برتری دارند تو بحث ها، ولی نمیگم پرو نشن :دی الان من و آرش فعلا مشکل جدی با هم نداریم. پس کسی پرو نمیشه. حتما یک پست بده و برتری های آرش و من از نظر استدلالی رو تو بحث من و آرش بگو :دی امشب رای من نیستی :دی اگر بری دفاعیه تصمیم میگیرم اونجا :دی

سبز، چون بیگناهان تروخدا من رو اعدام نکنید، فیک بود و در همون شخصیت هادی که متصورم ننشست. ضمن اینکه اونجا انتخاب بین هادی و دو نفر دیگه بود. اگر هادی تنها دفاعیه بود و دفاعیه‌اش هم بهتر بود، رای نمی‌دادم بهش.

قرمز، آره میگم، مشکلی نداره. ولی تو الان در مورد بهاره روشن کن سوالی که پرسیدم رو. چون ممکنه همراه بهاره رای بشی. یا ممکنه قانعم کنی در مورد بهاره، و اون رای نشه.

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17

رای به اعدام: امین

رای به اعدام: آرش

• Dislike
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arsonist
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
من یکم گیج شدم. سر سعید الان تو کلم نمی ره که بین من و سپهر همینطوری منو گذاشته دوم سپهرو سوم. همینطوری بخواد اینکارو کنه تو هیچ اشلی نباید اینجوری بذاره. از طرف دیگه شاید امیر راس می گه. ولی بخاطر اون دلیل اولی که می گم یه ریگی تو کفشای سعید می بینم. علاوه بر اون بازی کلیش خیلی تو سایه هست از نظر من. و بیشتر داره از خودش دفاع می کنه که نمی دونم بذارم پای وقت نداشتنش یا از عمده این چیزا.

مهسا چرا رایمون به سعید رو درک نمی کنی؟

تازه‌وارد
پسندها
5
امتیازها
0

رای به اعدام: پویا

رای به اعدام: احسان

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
قرمز، آره میگم، مشکلی نداره. ولی تو الان در مورد بهاره روشن کن سوالی که پرسیدم رو. چون ممکنه همراه بهاره رای بشی. یا ممکنه قانعم کنی در مورد بهاره، و اون رای نشه.

سوالت رو مطرح کن مجددا. و اینکه رای بشم به عنوان ... ؟ :دی یعنی چیم اونوقت ؟ :دی

کارآموز مافیا
پسندها
17
امتیازها
10
مدال‌ها
2
خب طبيعيه بخاطر شناختي كه از فضاي بازيهاي ما نداري اين پيش زمينت باشه كه بازي برا گناهكار مهمتره تا بيگناه، ولي اينطوري نيست اينجا بيگناها به نقششون خيلي تعصب دارن و وقتي بيگناه ميشيم با جون و دل بازي ميكنيم و
مشخصه بازي اكثرمون از جمله من هست. اين ارامشي هم كه براي خودت تعريف ميكني نه در بيگناهي نه در گناهكاري من وجود نداره و سبك و نوع بازيم اينه.

اين بازي اصولش بر اعتماد نكردنه حالا نميدونم تو چطور داري اينكارو كه مغاير بازي هست انجام ميدي . در بازي كه بيگناه كسي رو نميشناسه چطور ميشه اعتماد كرد و اسمشو گذاشت ريسك!؟
بله واقعا تعصب در فضاي اينجا موج ميزنه و همين اول كاري يه بيگناه كه پليس هم بود به خاطر عدم فعاليت حذف شد 😊 ( البته از نظر من پيش مياد و تو پست قبليم هم گفتم كه عموما گاد كش ها از بين بيگناه ها ميشن )
ضمنا من شناختي از بازي هاتون ندارم اما قبل از بازي چند تا از بازي هاي قبلي رو خوندم يا از رامتين اطلاعات گرفتم خيلي هم نا آشنا به سبك هاتون نيستم يعني صفر هم نيستم در شناختتون .
در ارتباط با اعتمادم به پويا هم نميدونم چرا انقدر براي همه عجيبه . اما در كل من در نهايت صداقت دليل راي ام به محمد امين رو يه بخشيش اعتماد به پويا گفتم . ميتونستم حاشيه برم و دليل ديگه اي از خودم بگم اما چون به هر حال بايد راي ميداديم من تو لبستم محمد امين رو از هادي درصدش رو بالاتر ديدم . همين .

يه جايي هم گفتي به جاي محمد امين گفتم محمد حسين شايد چون شما تو پست هاتون اسمش رو آوردين منم اتفاقي تو نوشته هام اشتباها محمد حسين نوشتم .

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
مهسا چرا رایمون به سعید رو درک نمی کنی؟
سعید همیشه تا جایی که من یادمه مختصر حرف میزنه و نظر میده. من حس سایه از بازیش نگرفتم. توی پست 70 اعلام موضع کرده در مورد بحث هادی و امیر و به نظر من اگر نیتش سایه بودن بود، لزومی به این حرکت نبود. قبول دارم رایش دیرهنگامه ولی در راستای بازیش بوده و البته اینم قبول دارم حضورش کم بوده، ولی این حس رو دارم که سعی کرده موضعش رو مشخص کنه در بازی.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
من رای‌ صدرا به مهسا رو نفهمیدم.

Sadra">Sadra
چرا رای دادی؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
دارم پست‌ها رو می‌خونم همزمان و تغییر خاصی در ذهنم حاصل نشده.
خطاب به بازیکن جدیدمون احسان: شما جدید هستی و بهت حق می‌دم. ولی منم سیستم خودمُ دارم و با برداشت‌ها از بازیم هم از ماه قبل کنار اومدم.
منتظرم ببینم عرفان به چه افرادی رای می‌ده تا ببینم بهش رای بدم یا نه. به بهاره فعلا رای نمی‌دم.

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
که بعد هم تو تشخیصشون بدی و بگی این‌ها چون دیدن هادی تو خطره اومدن پشت من که شو نشن پس مافیان، بعد هم اعدامشون کنی؟ :دی

ممکنه :دی منتها نوع پست تحلیل پویا از رای ها از نظرم تلاش برای کاور این موضوع بوده :دی

وات؟ :)) چه چیزایی شما از حرکات من برداشت می کنید. من حرکت خاصی دارم نمی زنم امیر. سید نشی واسه من یهو :)). با امیر بازی می کنم تا خلاف بیگناهان بازی کنه. :دی

نه تو منطقی هستی، نیاز به سید نداری :))
تا خلاف بیگناها بازی کنم با من یار میشی ؟ :)) مگه من خلاف بیگناها بازی می کنم بیشرف ؟ :)) این چی بود ؟ ناخودآگاه ؟ :دی

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
من سیستم دم دستم نیست و واقعا یک قسمت از بدنم پاره میشه تا پست میدم به همین خاطر ممکنه پست هام کوتاه باشه و همینطور یک سری جزئیات مثل رای و منشن و این داستانا اگر جایی اشتباه شد تو تایپش ایگنور کنید. :دی

فری

بله من هم میدونم صرف اینکه بگم نیست دلیل نمیشه برداشت شماهم همین باشه اما تفاوتش با صحبت مهسا خیلی زیاده و برام عجیبه که این رو با اون مقایسه میکنید. تو وقتی یک نفر میگه موز، یاد رنگ زرد میفتی یا آناناس ؟ من وقتی میگم محکم و قویم دلسوزی فیکی برای بازی نداره، اگر فکر میکنید داره که من دیگه بحث رو ادامه نمیدم اما اگر نظرتون بر خلاف این هست پس دارید ایراد بی‌خودی میگیرید چون منطق این دو از هم جداست، قطعا هم همتون مورد اول رو انتخاب میکنید چون هیچکدومتون نمیپذیره که داره ایراد بی‌خودی میگیره. :دی

به مهسا میگی دلیل این حرفا رو درک نمیکنم، طنزی توش نیست، فایده ای نداره و...

این قسمت از حرفت رو نفهمیدم، یعنی داری میگی چون طنزی تو صحبتاش ندیدم دارم دلیل حرفش رو نمیفهمم ؟؟

دلیل اینکه مدام تکرار میکنم محکم و قوی هستم یک مسئله شخصیه. مثل اینا که میگن تا تهش باهاتم منتهی تو این مورد مخاطب خودمم. :دی ربطیم به اعتماد به نفس نداره.

ترسا

1. آیا سوال اولت برای فرار از جوابه ؟ چون تو صحبتش موضعش مشخصه حدقل. باز هم خوشم نیومد از این جواب.

2. برو منچ بازی کن پس. :دی من این رو الان کاری ندارم اما اگر دلیل منطقی برای رایت به یکی از همینایی که گفتی نداشته باشی، شک نکن رای من رو داری.

3. آها، پس تو برای خودت بازی میکنی نه برای باز کردن گرهی از بازی. :دی

این تا اینجا گفتم تا فاز بسته نشده بفرستم.

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
Mamalgr">Mamalgr
نظرت به اندازه یک خط در مورد امین چیه ؟ :دی

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
سعید جان، هر دو برام خنثی بودن، با همین‌طوری یکیشون رو گذاشتم فرق داره. اولی یعنی برات مهم بوده و به ناچار یکی رو انتخاب کردی. دومی و "همین‌طوری" از کلمه‌اش مشخصه. همین‌طوری، بدون فکر و اهمیت. رای میدم، دفاعیه‌ات رو که خوندم (اگر رفتی) برحسب اون ممکنه نظرم رو عوض کنم.

بهاره هم نیومد چیزی بگه. فعلا بین افراد باقی مونده، بهاره درصدی از بقیه گناهکارتره.

رای به اعدام: سعید

رای به اعدام: بهاره

• Dislike
واکنش‌ها[ی پسندها]: Saeidmu7
کارآموز مافیا
پسندها
17
امتیازها
10
مدال‌ها
2

رای به اعدام: ترسا

رای به اعدام: عرفان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین