برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی تاج‌وتخت - دور نخست

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
من به خودم رای میدم
رای به خاندان زمرد

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
دوستان من فکر کردم رامتین و ترسا با هم هماهنگ شدین. من و سورن هم با هم هماهنگ شدیم. البته بگم من انتظار داشتم واقعا ترسا دشمن باشه با حاکم. علی ای الحال اگر این هماهنگی ما باعث ناراحتتون شده عذر می خوام. برای نشون دادت حسن نیت. رای به زمرد برای حاکمیت می دم.
رای به زمرد

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
رای به خاندان زمرد

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38

پایان شورای انتقال قدرت​

خاندان زمرد با تمامیت آرا به‌‌عنوان حاکم انتخاب شد.

فاز نهم فعالیت‌ها​

تا 01:۰۰
خاندان
بازیکنان
پرستیژ
قدرت رای
تاج
خاندان لاجورد
محمدامین، پویا​
40​
۴​
0​
خاندان زمرد (حاکم)​
رامتین​
10​
1​
۳​
خاندان کهربا
ترسا، امین​
40​
۴​
4​
خاندان یاقوت
سورن​
۲۵​
۲​
۷​

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38

پایان فاز نهم فعالیت‌ها​

خاندان زمرد خاندان کهربا را مساعدت کرد.
خاندان زمرد هشت شبانه روز جشن گرفت.
خاندان یاقوت و خاندان لاجورد ازدواج ترتیب دادند.

فاز دهم شورای خاندان‌ها​

تا ۱۷:۰۰​
خاندان
بازیکنان
پرستیژ
قدرت رای
تاج
خاندان لاجورد
محمدامین، پویا​
۴۵​
۴​
0​
خاندان زمرد (حاکم)​
رامتین​
45​
4​
۳​
خاندان کهربا
ترسا، امین​
40​
۴​
4​
خاندان یاقوت
سورن​
۳۰​
۳​
۷​

آخرین ویرایش:
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
خیلی حدس میزنم که خاندان یاقوت، خائن باشه ولی تجربه و عقل، نشون داده که این طور حدسیات خیلی وقتا درست نیست و فازهای قبل هم وفاداری های غیر قابل پیش‌بینی دیدیم.

پس این فاز ریسک نمیکنم و رای به صلح میدم

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
زمرد عزیز. پادشاهیتون پاینده باد. امیدوارم همونطور که ادعا کردید تبعیضی در کار نباشه. یه نمونه که دیدیم :)) ایراد نداره.
از لحاظ استراتژی، کهربا بیشترین احتمال دشمنی رو داره. سورن تعداد پرستیژ هاش و در نتیجه قدرت رایش خیلی کمتر از اینه که الان بخواد همچین ریسکی کنه. من هم که از اونجایی که رامتین و ترسا بهم دید بد دارید باز منطقی نیست اینکار رو کنم. اما کسی که کمترین فکر بهش می شه برای دشمن بودن و بیشترین سود رو می بره، و قدرت رای قابل قبولی هم داره برای این کار. کهرباس‌.
نظرت چیه رامتین جان؟

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
محمدامین من واقعا روش موذی بازیت رو تحسین می‌کنم. اول که توپ رو انداختی تو زمین سورن تا اون رامتین رو محکوم کنه و تو یه گوشه و بی خطر از دشمنیت لذت ببری. بعد ازهمون سورن پرستیژ و فلان جارو کردی و بازم با خودش دشمنی کردی و بیست‌تا پرستیژ هم از همین طریق گرفتی. از اون طرف اومدی از جهل حاکم قبلی سود بردی و با یه بار محکومیت اشتباه من دوباره نفوذ اضافی گرفتی و دوتا از رقبات هم که ضرر کردن. بعد فاز قبل می‌گفتی "چون فکر می کردی من و رامتین هم دستیم، با سورن هماهنگ شدی" ولی باز این فاز با هم ترتیب ازدواج دادید. اگه قبلی سوتفاهم بود، چرا به من یا رامتین پیشنهاد ندادی که به قول خودت حسن نیتت رو نشون بدی؟ و الان باز واسه مساعدت رامتین دست پیش رو گرفتی که پس نیفتی. :دی
با یه دو دوتا چهارتا، تو کسی هستی که از لحاظ استراتژی احتمال دشمنیش وجود داره. چون دوبار قبلی دشمنی کردی، احتمال اینکه الان هم دشمنی کنی واسه بقیه کم می‌شه. بعد میای یه پستی هم میدی و توپ رو میندازی تو زمین من، که اول از محکوم کردن من یه سودی ببری. در حالی که تو و سورن با همید، تنها خاندان باقی مونده که بتونه به رامتین کمک کنه منم. بعد که من پرستیژ و قدرت رای از دست دادم؛ با سورن رامتین هم محکوم کنید و سریع حاکم بشی. رامتین هم که پرستیژ رای به حاکم بعدی رو از دست میده، ۱۰ تا هم که واسه محکومیتش. قدرت رای اونم میاد پایین و بعد تو با خیال راحت بشینی رو تخت سلطنت و اون همه نفوذی که از اول بازی انبار کردی رو لابد واسه تخریب بقیه یا جنگ استفاده کنی.
قشنگه. ولی دور از ادبه که بقیه رو احمق فرض کنی.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
محمد امین خیلی جالب بررسی کردی ولی اشکال داشت بررسیت.
اونم این بود که فرض رو گذاشتی روی این که کسی دشمنی میکنه که احتمالش رو کمتر بدونیم. و بر اساس این فرض اومدی نتیجه گرفتی

احتمال خائن بودن خودت هم خیلی سریع رد کردی. اصلا نیاز به گفتنش نبود. همونطور که توی مافیا همه خودشون رو پیش فرض بیگناه میدونن و نیاز به گفتنش نیست

پست ترسا رو از پست محمدامین، بیشتر دوست داشتم

یاروی اصلی خاندان یاقوت
پسندها
16
امتیازها
10
مدال‌ها
2
محمدامین من واقعا روش موذی بازیت رو تحسین می‌کنم. اول که توپ رو انداختی تو زمین سورن تا اون رامتین رو محکوم کنه و تو یه گوشه و بی خطر از دشمنیت لذت ببری. بعد ازهمون سورن پرستیژ و فلان جارو کردی و بازم با خودش دشمنی کردی و بیست‌تا پرستیژ هم از همین طریق گرفتی. از اون طرف اومدی از جهل حاکم قبلی سود بردی و با یه بار محکومیت اشتباه من دوباره نفوذ اضافی گرفتی و دوتا از رقبات هم که ضرر کردن. بعد فاز قبل می‌گفتی "چون فکر می کردی من و رامتین هم دستیم، با سورن هماهنگ شدی" ولی باز این فاز با هم ترتیب ازدواج دادید. اگه قبلی سوتفاهم بود، چرا به من یا رامتین پیشنهاد ندادی که به قول خودت حسن نیتت رو نشون بدی؟ و الان باز واسه مساعدت رامتین دست پیش رو گرفتی که پس نیفتی. :دی
با یه دو دوتا چهارتا، تو کسی هستی که از لحاظ استراتژی احتمال دشمنیش وجود داره. چون دوبار قبلی دشمنی کردی، احتمال اینکه الان هم دشمنی کنی واسه بقیه کم می‌شه. بعد میای یه پستی هم میدی و توپ رو میندازی تو زمین من، که اول از محکوم کردن من یه سودی ببری. در حالی که تو و سورن با همید، تنها خاندان باقی مونده که بتونه به رامتین کمک کنه منم. بعد که من پرستیژ و قدرت رای از دست دادم؛ با سورن رامتین هم محکوم کنید و سریع حاکم بشی. رامتین هم که پرستیژ رای به حاکم بعدی رو از دست میده، ۱۰ تا هم که واسه محکومیتش. قدرت رای اونم میاد پایین و بعد تو با خیال راحت بشینی رو تخت سلطنت و اون همه نفوذی که از اول بازی انبار کردی رو لابد واسه تخریب بقیه یا جنگ استفاده کنی.
قشنگه. ولی دور از ادبه که بقیه رو احمق فرض کنی.
روش بازی شما قشنگ‌تره. بریدن و دوختن برای بقیه بدون مدرک و شواهد کافی. در ضمن پرواضحه که از ابتدا و تا انتها با زمرد همکارید. باقی فقط اداست و حفظ ظاهر.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
سورن جان صحت خواب
حق میدم که کینه گرفتی

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
تا ۱۷:۱۵ رای بدید، وگرنه.

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
روش بازی شما قشنگ‌تره. بریدن و دوختن برای بقیه بدون مدرک و شواهد کافی. در ضمن پرواضحه که از ابتدا و تا انتها با زمرد همکارید. باقی فقط اداست و حفظ ظاهر.
بریدن و دوختن دقیقا کار شما دوتاست که اولش به خاطر یک رای رامتین به من، سریع رفتید با هم زد و بند کردید. :دی حداقل گردن بگیرید. من هیچ نیازی به ادا اومدن و حفظ ظاهر ندارم الان. به قطع گفتم که برد و باخت برام مهم نیست؛ اگه شماها دوست دارید پیش خودتون توهم توطئه بزنید؛ مختارید. یک تفکر غلط رو "بدون شواهد کافی" پیش گرفتن و پافشاری روش، موردعلاقه‌ی من که نیست، ولی شما می‌تونید این شکلی بازی کنید. فقط ممنون می‌شم من رو اونقدری درجه پایین نبینید که اینجا بخوام واسه کسی ادا بیام و له له برد رو بزنم.
اگه انقدر اصرار بر اینه که من با رامتین هم دستم، همین جا بازی رو واگذار می‌کنم بهش. هم شما خوشحال بشید که توهم توطئه‌تون درست از آب در اومده، هم به رامتین که قربانی این توهم شما شده کمکی بشه و منم از این بساطی که درست کردید خودم رو بیرون بکشم.

یاروی اصلی خاندان یاقوت
پسندها
16
امتیازها
10
مدال‌ها
2
بریدن و دوختن دقیقا کار شما دوتاست که اولش به خاطر یک رای رامتین به من، سریع رفتید با هم زد و بند کردید. :دی حداقل گردن بگیرید. من هیچ نیازی به ادا اومدن و حفظ ظاهر ندارم الان. به قطع گفتم که برد و باخت برام مهم نیست؛ اگه شماها دوست دارید پیش خودتون توهم توطئه بزنید؛ مختارید. یک تفکر غلط رو "بدون شواهد کافی" پیش گرفتن و پافشاری روش، موردعلاقه‌ی من که نیست، ولی شما می‌تونید این شکلی بازی کنید. فقط ممنون می‌شم من رو اونقدری درجه پایین نبینید که اینجا بخوام واسه کسی ادا بیام و له له برد رو بزنم.
اگه انقدر اصرار بر اینه که من با رامتین هم دستم، همین جا بازی رو واگذار می‌کنم بهش. هم شما خوشحال بشید که توهم توطئه‌تون درست از آب در اومده، هم به رامتین که قربانی این توهم شما شده کمکی بشه و منم از این بساطی که درست کردید خودم رو بیرون بکشم.
من با زمرد و رامتین دشمنی ندارم. می‌تونید همین الآن محکومم کنید تا خودتون ببینید. این یک. دوم هم اینکه مسئله گمانه همکاری شما فقط به خاطر یک رأی نبود. قبل و بعد از جنگ‌تون کاملاً هماهنگ بودید. من و ممدامین عاشق چشم و ابروی همدیگه نیستیم. همکاری موضعی داشتیم و تموم شد رفت. خیلی شفاف هم اینجا بیانش کردیم. برعکس شما کمونیست‌ها که خاندان‌های اشتراکی راه انداختید و همه‌چیز رو هم انکار می‌کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mamalgr
مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
هر جور دوست داری فکر کن.

یاروی اصلی خاندان یاقوت
پسندها
16
امتیازها
10
مدال‌ها
2
هر جور دوست داری فکر کن.
صدالبته. ما در خاندان یاقوت به ارزش‌های لیبرالیسم پایبندیم. هرجور دوست داریم فکر می‌کنیم.

من فکر نمی‌کنم لاجورد حماقت کنه و باز هم دشمن بشه. خودم هم وفادارم، شک دارید؟ محکوم کنید. ذره‌ای برام مهم نیست چون بلافاصله خلافش ثابت می‌شه. کهربا می‌مونه. چه دشمنیش با حاکم استراتژیک باشه و چه واقعاً با هم همکار نباشن، منطق می‌گه کهربا دشمنه.
رأی به محکومیت کهربا.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
. برعکس شما کمونیست‌ها که خاندان‌های اشتراکی راه انداختید و همه‌چیز رو هم انکار می‌کنید.
آقا چرا فحش ناجور میدی؟ :))
به من هر وصله ای میچسبه جز کمونیست بودن :))
من یک کاپیتالیست و شدیدا طرفدار بازار آزادم و این چیزای اشتراکی فقط در ذهن شما است.

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
رای به صلح.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38

پایان فاز دهم شورای خاندان‌ها​

با ۴ رای خاندان زمرد و ۴ رای خاندان کهربا صلح برقرار شد.

فاز دهم فعالیت‌ها​

تا 18:00
خاندانبازیکنانپرستیژقدرت رایتاج
خاندان لاجوردمحمدامین، پویا۴۵۴0
خاندان زمرد (حاکم)رامتین۵۵۵۴
خاندان کهرباترسا، امین40۴4
خاندان یاقوتسورن۳۰۳۷

تاج خاندان زمرد اشتباه شده بود الان درست شد.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
من یه کاری پیش اومده باید برم بیرون. هر وقت شد ادامه‌ی بازی رو اعلام می‌کنم.

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین