برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سوم مافیا | تفنگی در روستا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
خب هموني شد ك انتظارش رو داشتم با اين فعاليت بيگناها تابلو بود ك كدخدا هم شناسايي و زده ميشه الان ما مونديم و خدا ميدونه چنتا تير برا مافيا علاوه بر تفنگ ساز ك رندوم هم بخاد بده شانس مافيا دادنش بيشتره!

شانسمون اين بود كه لاقل يه مافيا رو با خودش برد مملگر. عماد ك مث دور قبل بازي ميكرد و حدسش سخت نبود ك مافيا باشه.

خب بنظرم همه چي مشخصه تا حدودي . رضا قطعا تفنگ سازه ٣ فازه نميميره اين!! چطور ميشه من نميدونم يكي از تابلو ترين گناهكاراي تاريخ بوده ولي خب كمك ميرسه بهش ديگه! رامتين برا من قطعا مافياست بدون شك. تينا بي گناهه و جعل رضا شب اول دروغ بوده و ديروز بنظرم جعل واقعا صورت گرفته!
قابل حدس بود مافيا با دادن تفنگ جعلي ب يه تازه وارد ميخاسته از احساسات اون سو استفاده كنه و همه رو بندازه ب جون هم و خودش پشت پرده كاراشو پيش برده! وگرنه هر كي نگاه كنه ب پستا و احساس پست يوزر تينا ميفهمه كه دروغ نميگه اصن مافي بودنش با بالانس جور در نمياد هزار بارم ك بگين!

سارا هم با مردن عماد ك اونجوري تو سايه بود و تو متن بازي نبود برا من سفيد شد.چرا؟ چون مافياي تيمي ٣ نفره حداقل دو نفرش تو بازي فعالتر از عماد و سارا هستن! و بنظرم مافيا داره بازيو كنترل ميكنه و تو سايه بودن ب اين حد برا دو يار مافيا دور از انتظاره!

بنابراين نظر من : رضا تفنگ ساز ، سارا و تينا بيگناه ، رامتين و يكي از ممد و فري مافيا هستن. بي برو برگرد

هنوز كسي از ترسش نيومده بگه تفنگ داره يا نه! حتما عمه منه ك تفنگ گرفته امروز!

هر كسي ك تفنگ گرفته. برا بار هزارم رضا رو بايد بزنه. حالا اگه مرد اين.. عجب گيري افتاديم ما لعنت ب من لعنت ب رب ك نزاشت بازيو تموم كنيم همون شب دوم...

بيگناها فعاليت كنين خاهشا! اگرچه ٣ گناهكار تو ٧ نفري ك نصفشون نيستن فاجعس واقعا...

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
پس با اتفاقات دیشب نتیجه میگیریم رضا احتمال خیلی بالا تفنگ سازه:دی تینا هم احتمال فراوان بی گناهه:دی منم برای بی گناهی خودم شواهد خوبی دارم که در ادامه فاز تا حدودی مشخص میشه اگه بی گناها خنگ بازی در نیارن:دی میمونه : رامتین ، عرفان، محمد، سارا از بین این چهار نفر 2 نفر مافیان احتمال 90 درصد. اگر این فرضیه های من درست نبود یعنی من هیچی از مافیا حالیم نیست رسما:دی

عرفان:
اگر برات مافیا بودن عماد واضح بوده تا این حد چرا هیچ پستی دربارش ندادی؟ :| از اول بازی تا الان داری با رضا کتک کاری میکنی اونم نه مثل یک بی گناه :دی و مهمتر از همه کسی که از اول بازی روش شک داشتی و دم از اعدامش میزدی تو فازی که به رایت بستگی داشت رب و بهونه کردی و نیومدی:دی اینا جلوی چشمم بوده خواستم بهت بگم که بدونی:دی همه برای من مشکوکن تا حدود زیادی به غیر از تینا که خیلللللللی بعیده مافیا باشه مگر ک واقعا ارش یه نابغه کشف کرده باشه:دی بعد تو چطور به طور قطع به یقین داری از مافیا بودن رامتین حرف میزنی؟ و همچنین یکی از بین من و ممد؟ :)) :دی این قطعیتت برام جالب بود . میشه بیشتر باز کنی این اطمینان از کجا نشآت گرفته؟

رامتین:
تو هم مثل عرفان کل فازا رو روی رضا بودی که گره بازی باز میشه رضا تفنگ سازه احتمالش بالاست بیاید رای بدید ملت دقیقا لحظه ای که رضا داشت اعدام میشد رایتو پس گرفتی روی یک احتمال سطحی که ممل مطرح کرد بود اونم از روی پستای چه کسی؟ تینا :|
کم دیدیم مثل تینا انصافا؟ ضمنا، من نمیفهمم کدوم مافیای ابلهی میاد یکی مثل تینا رو بندازه وسط که رایا رو جهت بدن ؟:))یعنی بازیکن قحط بوده برا مافیا؟ این بهانه ی رامتین هیچ جوره برای من قابل توجیه نیست و وقتی هم توضیح خواستم به یک خط نوشتن بسنده کرد. ضمن این که رابطه رامتین و ممل هم خودش جای شک بود، و نفهمیدیم این اطمینان از کجا نشعت گرفته بود هر چی پستا رو خوندم ندیدم دو تا نقش بتونن از طریق فعالیتای شبشون همو بشناسن.

محمد: محمد از اول بازی تا الان داره فقط تکرار مکررات میکنه و به تحلیل های آبکی از داستان می پردازه. اگر بخوام تحلیلی از بازیش بکنم میشه گفت یک عماد پرو اکتیو بوده .

این رو حتما بخونید
احتمالات تفنگ ساز:دی aka رضا :دی
رضا شب اول به درویش تفنگ میده و تفنگ به خودش بر میگرده، چرا تفنگ و داده؟ رندوم زده که مافیا بشناسه پس نتیجه میگیریم به یکی از کسانی داده که باهاشون آشنایی داشته و میخواسته ازش مطمعن بشه:دی حدس من اینه که به یکی از بچه های یوونتوسی داده یا ممد یا عرفان:دی پس یکی از اینا من احتمال میدم درویشه و اون یکی احتمال بالا مافیاست:دی از بین رامتین و سارا هم یکی مافیاست که با قطعیت نمیتونم بگم فعلا. وقتی طرف درویش از آب در میاد تصمیم میگیره هم خودشو از شر تفنگ خلاص کنه، هم یه نفر و حذف کنه، و هم به مافیا بفهمونه که خودش تفنگ سازه:دی چه روشی بهتر از این که به دروغ بگه جعلی گرفتم؟:دی واقعا هر جور حساب کنی مو لا درزش نمیره:دی بعد از این حربه وقتی میبینه که من و ملل فهمیدیم هدفش رو میره تو لاک دفاعی و بعدم عرفان طبق معمول همیشه میاد سمت رضا و این دوتا با هم درگیر میشن و جو متشنج میشه و رضا تصمیم میگیره یکی دو فاز توشب سکوت کنه و تمرکز و بزاره رو فازای اعدام که خودشو تبرعه کنه تا حدودیم موفق بود وقتی یکم از اعدام فاصله میگیره شروع میکنه به پخش مجدد اسلحه و این بار مافیا رو شناخته از روی بازیشون در نتیجه تفنگ جعلی تینا و امشب هم تفنگی که به من دادن یا رضا یا مافیا:دی اگر یک سری اتفاقات صورت نگرفته بود توی پستای من و کلا من پلن خاصی برای بازی نداشتم میگفتم این تفنگ احتمال خیلی بالا جعلیه اما یه اتفاقاتی صورت گرفته در طول بازی که باعث شده من نسبت به تفنگم 50-50 بشم:دی

به هر جهت جعلی یا واقعی گاد به من اعلام کرده تفنگ دارم و شلیک نکردنش فکر نمیکنم فرقی به حال بی گناها داشته باشه، بنابراین من منتظر نظراتتون درباره تفنگ میمونم. اگر به نتیجه ای رسیدم احتمالا بازم رضا رو بزنم ولی خوب عقل حکم میکنه که اول مافیا بزنیم چون تعدادشون بیشتره اما بدبختی اینه که گزینه ی مطمعنی وجود نداره اگر نگیره و بی کناه بمیره بازی تقریبا غیر ممکن میشه دراوردنش برای بی گناها:دی

منتظر شنیدن نظراتتون درباره تیر هستم. من طرفای شب بر میگردم برای نتیجه گیری.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
عرفان فازت چیه؟ من انقدر ضد عماد عمل کردم مافیام؟

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
چیزی حدود 5 ساعت از پست من گذشته و هنوز هیچکس به خودش اجازه نده بیاد یه مشارکتی بکنه تو تفنگم:)) قبول دارم بازی شب محور بود این دور و اکسپریمنتال ولی نه دیگه تا این حد:)) :دی خوب چاره ای برام نمیمونه جز اینکه اسم رضا رو به گاد بدم ظاهرا:دی نه اینکه خیلیم خوب می میره سگ جون :)) :دی

در هر صورت من تمام تلاشمو کردم برای بی گناها ولی کسی به اون صورت همکاری نکرد با من. هر چی میگفتم برید بخونید با دقت پست ها رو انگار نه انگار. از روز اول دارم میگم به این دلیل به اون دلیل رضا تفنگساز میتونه باشه. چه واکنشی میگیرم؟ " پستای فری هم جالب توجه بود باید بررسی بشه" کو بررسیتون؟ :| شما حتی نقش های خودتون رو هم نشناختید کاملا. حاضرم قسم بخورم نصف بیشترتون تمام آپشنهای نقشتون رو حفظ نیستید و حتی هنوز نفهمیدید شخصیتتون توی داستان کیه :دی خوب با این طرز فکر انتظار داشتید الان بازی به نفع ما باشه؟ چند نفر به یه نفر؟ مافیا هم واقعا جاکش بازی در آورد و حقشونه ببرن بازی و با این روش. قشنگ نشستن داستانشونو تحلیل کردن شخصیت ها رو شناختن و بالاخره بعد از اینکه تفنگ بهشون رسید سید و زدن چون میدونستن کدخداست. از کجا فهمیدن با این اطمینان بنظرتتون؟ بله از داستان فهمیدن. انقدر بی گناها شل بازی درآوردن البته بعضی ها هم خوب هدف دادن مثلا مطمعنم سید خودش حد اقل دوتا معجون استفاده نشده داشته ولی چون نبوده نتونسته بخوره و مرده:| یا اینکه داروغه قطعا یه شب تفنگ مافیا رو مصادره کرده با توجه به داستان و سه شب بی تفنگی اینا باز جای تقدیر داره ولی خوب با یک گل بهار نمیشود.

من رسما به گاد اعلام میکنم گزینه ام رضاست.

با تشکر

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
عرفان فکر میکنی خیلی عاقلی ولی احمق تر از اکقر بازیکنای این دوره ای

- - - Updated - - -

عرفان فکر میکنی خیلی عاقلی ولی احمق تر از اکثر بازیکنای این دوره ای

- - - Updated - - -

البته به شرطی که بیگناه باشی
اگه‌ مافیا یا تفنگ سازی اتفاقا خوب بازی میکنی

- - - Updated - - -

البته به شرطی که بیگناه باشی
اگه‌ مافیا یا تفنگ سازی اتفاقا خوب بازی میکنی

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
خب فاز بسته می‌شه.
فری تفنگ رو به رامتین شلیک می‌کنه.
رامتین بی‌گناه و داروغه بود.

تا نیم ساعت دیگه هدف بدین. ضمنا بازی در شرف تموم شدنه :دی

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
اگر برات مافیا بودن عماد واضح بوده تا این حد چرا هیچ پستی دربارش ندادی؟ از اول بازی تا الان داری با رضا کتک کاری میکنی اونم نه مثل یک بی گناه و مهمتر از همه کسی که از اول بازی روش شک داشتی و دم از اعدامش میزدی تو فازی که به رایت بستگی داشت رب و بهونه کردی و نیومدی اینا جلوی چشمم بوده خواستم بهت بگم که بدونی همه برای من مشکوکن تا حدود زیادی به غیر از تینا که خیلللللللی بعیده مافیا باشه مگر ک واقعا ارش یه نابغه کشف کرده باشه بعد تو چطور به طور قطع به یقین داری از مافیا بودن رامتین حرف میزنی؟ و همچنین یکی از بین من و ممد؟ این قطعیتت برام جالب بود . میشه بیشتر باز کنی این اطمینان از کجا نشآت گرفته؟

اسياب ب نوبت فري جان. قرار نيس خلط مبحث كنيم اتفاقا اين خاسته مافياس ك همه چي قر و قاطي بشه تا زوم شدن ملت رو مافيا و هدفاش كمتر بشه. من هيچموقع اينكارو نميكنم درسته شك زيادي ب عماد داشتم طبق بازيش و حاشيه نشينيش و گريزي هم بهش زدم و جزو گزينه هام بود ولي اولويت با رضا بود بايد تكليفش و ارتباطش با بقيه مشخص ميشد ك ابر و باد و مه و خورشيد و اينا دس ب دس دادن و از تير و اعدام و سيل و زلزله نجاتش دادن! اينه ك مهمه! چه كسايي در صدد شكستن رايا بودن !

كتك ماري نميكردم و نميكنم ضمنا متر بيگناهي يا گناهكاري دست توعه كه بحث كي بيگناهيه بحث كي تم گناهكاري داره؟؟ لحن و تم بازي من دستت نيومده پس ايشالا مياد بعدا

ديگه رضا بازي! درنيار فري، يكبار دليلمو گفتم صد بار ب خودم لعنت دادم و ميدونم نمره اخر بازيمم كم ميشه از همه بدتر شرمنده خودم شدم نه بيگناها چون بازي نكردن به هيچ وجه. نميتوني اين كار منو عمدي جلوه بدي اگه ثانيه اخر رايمو از تفنگ ساز در حال اعدام برميداشتم حق داشتي!

با قطعيت دارم حرف ميزنم چون تجربه اي ك از رسيدن ب ٦-٧ نفر پاياني دارم اينه ك تو اين مقطع ؛ بالانس، روال كلي بازي طرف، حس و عقل و منطق مافيايي رو بايد كنار هم بسنجيم و طبق همه اينا من رامتين و يكي از بين تو و ممدو صد مافيا ميدونم.

توضيحم دادم هر كس مشكل داره دوباره بخونه واضحه خودم ك تكليفم با خودم مشخصه، تينا و سارا طبق بالانس و روند كلي بازيشون و كلي چيز ديگه مافيا نيستن رضا ك قطع ب يقينه تفنگسازيش وگرنه من تا اخر عمر مافيا بازي نميكنم! ميموني رامتين ك علنا نجات داد رضا رو ك الان ب اينحا رسيده بازي با تيراي مافيا . ممد ك اصلااا ممد هميشگي نبوده فقط اومده داستانو كپي كرده تو فقط فعاليت قابل قبول داشتي و بين تو و ممد دو ب شكم والسلام.

رامتين

ببخشيدا ازون حرفا بود رامتين:| رفتي ده سال پيش ، من ك به فلاني توپيدم نميتونم يارش باشم ك! عحيب بود اين حرفت :دي انگار كلا مافياي اينجا رو نديديم ...

فري تير اگه دست تو باشه واقعا(بعيد نيس طبق سهميه ها) زدن يا نزدن رضا مشخص ميكنه هويتتو. چون اگه تفنگدار يه روز ديگه به مافيا تفنگ بده بازي تمومه اصن اگه رضا نميره بازي تمومه هوتوتو

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
خب فاز شب به پایان رسید.
تینا بیگناه بی‌نقش بود.

مافیا برنده‌ی بازی می‌شه. تبریک به عماد، فری، عرفان و رضای تفنگ‌ساز. بقیه حرفها بمونه برا تاپیک تحلیل. ممنون از همه کسایی که بازی کردن. امیدوارم ادوار بعدی بهتون بیشتر خوش بگذره.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین