برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سوم مافیا | تفنگی در روستا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
رامتين
من ارومم. حقيقتش من نميتونم قبول كنم ك راي عوض كردن يه بازيكن تازه وارد بتونه اون رويكردي ك در قبال اعدام و شكت ب رضا و اون پستاي تابلوعه رضا داشتي رو در اين حد تحت تاثير قرار بده ك يه همچين تصميم سرنوشت سازي بگيري!
ببين رامتين هررررچي هم باشه اصن رضا بيگناه(فرضا!) الان شده گره بازي و كلافي ك در هم پيچيده شده .بيگناهم باشه بخاطر اين سبك بازي بايد خارج شه از بازي چ برسه ب گناهكار! اصلا نميفهمم اعدام نشدن تنها گره بازي رو! موافق نيستي با من در مورد رضا؟

فري
من ارومم:/ مرد مومن ادا تنگا چيه مگه ميخام .. استغفرالله :|

خب مسعله همين لذته! من با عدم شركت و تو سايه موندن و نبودن رو تو ليست عدم لذتهام دارم:| دست خودم نيس حالا بيا بگو ادا درمياري ...بسم الله

تينا

چرا از اول فاز داري ناله ميكني از واقعي يا جعلي بودن و انقد اگه واقعي باشه اگه فلان باشه ميكني؟؟ حس بدي ميده ها كه داري اماده ميكني ذهنارو ك يكي ديگه مرد بگي من ك گفتم جعليه!

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
عرفان

اصلا اینطور نیست به نظرم رضا باید حذف بشه و تیر من به رضا میخوره اما دارم از الان میگم که گوشه ذهنتون داشته باشید که امکانش هست تقلبی باشه که امیدوارم نباشه و حداقل این یه بارم که شده رضا خدا رحمتی بشه
نکته اینکه من احتمالاتم در نظر میگیرم اما این رو مطمئن باشید من به رضا شلیک میکنم و اگر تجدید نظر کنم اعلام میکنم همینجا
حالا اینکه یهویی همه مشکوک شدید بهم رو کاری نمیتونم بکنم??????

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
عرفان
چرا انقد عصبی هستی تو پسر؟
به هممون شک داری هیچکی کار مثبتی نکرد و فلان. خود تو هم جزو اون افرادی خوب. همین ایراد به محمدم وارده :دب
ولش کن این بحث هارو.
رامتین
ببین من یه بحثی رو شروع می کنم، دوس دارم تمومش کنم برم سراغ یه بحث دیگه. در حال حاضر بحث راجع به تو و تینا از نظر من بی فایدس. تینا که کلا نمی شه گفت مثبته یا منفی. حرکت تو هم از نظر من غیر منطقی نبوده. در حال حاضر دوس دارم رضا تیر بخوره که چند تا نتیجه ی نسبتا حتمی به من بده. بعد به تو و تینا می شه پرداخت. البته یه مسئله ای در مورد این قضیه ذهنم رو الان درگیر کرد که یکم فکر کنم تو یه پست جدا می گم.
تینا
تینا جان عزیز
اگر فکر می کنی بازی مافیا فقط این هستش که گناهکارا سعی کنن بی گناه جلوه بدن و بی گناها سعی کنن اون ها رو پیدا کنن سخت در اشتباهی. بازی مافیا یه مسئله ی مهمی داره اون هم اعتماد جلب کردن خود بی گناها نسبت به همه. یعنی شما به عنوان یه بی گناه وظیفته اعتماد ما رو جلب کنی. پس اگه ازت سوال می پرسیم کامل و جامع جواب بده. این که سارا عجیب غریب می زنه یا اون پستی که دیشب راجع به دلیل منفی بودن رضا دادی اصلا‌ اعتمادی جلب نمی کنه و ما هر قدمی بر می داریم با ترس و لرز بر می داریم.
فری
اینکه پریا جایگزین شد ولی سارا و سید نشدن دلیلش این بود که پریا خودش گفت جایگزین بشه و وقت نداره. آرش به جاش تصمیم نگرفت.
عماد
با این بازی خارج از گودت رضا منفی بشه مثبت بشه ت واسم منفی ای‌. همون روز اول گفتم :دی

- - - Updated - - -

حالا، بحث اینه که تفنگدار چی با خودش فکر کرده که به تینا تفنگ داده. قطعا بعد اون تغییر رای فکر کرده گناهکاره دیگه؟ بزار خودمون رو بزاریم جای تفنگساز.
شب اول ممکنه به رضا تفنگ داده باشه، ممکنه به یکی از اعضای مافیا تفنگ داده باشه. هر دو سناریو رو بررسی می کنیم.
۱.تفنگدار به رضا تفنگ می ده و رضا فرداش می گه تفنگش جعلی بوده. خب اینجا تفنگدار مطمئن می شه که رضا گناهکاره. پس دیگه چه معنی داره امروز به تینایی که رایشو لحظه ی آخری عوض کرد روی رضا تفنگ بده؟ پس این سناریو اتفاق نیفتاده.
۲. تفنگساز به یکی دیگه تفنگ داده، تفنگ جعل شده روی رضا و فردا رضا گفته تفنگ جعلی بوده. اینجا تفنگساز مطمئن هستش که رضا مثبته. و وقتی تینا نظرش رو روی رضا تغییر می ده، فکر می کنه که حتما تینا منفی ا که اینکار رو کرده. اما تینا اگه مافیا بود دیشب هم جعل می کردن روی کس دیگه که امشب مجبور نشن رضایی که یه پاش دم گوررو بزنن.
با توجه به این مسئله اگر تفنگ تینا جعلی نباشه رضا بی گناهه! برگای خودم ریخت بیاین در مورد این نظر بدین.

- - - Updated - - -

به دلیل همین چیزایی که گفتم
تینا
تو عماد و بزن امشب :دی

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
عاقا داداش برادر مومن
اینکه سارا عجیبه به نظرم به خاطر اینه که سارا خیلی سریع به اون پست رضا که گفته میخوام بهت شلیک کنم واکنش نشون داد اما الان تو سکوت مطلق به سر میبره که به نظر من سارا الان ساکته فقط نه اینکه غیر فعاله یا کار داره اتفاقا چک میکنه بازی رو اما ساکته نمیخواد وارد کنه خودشو به نظر من که فقط یه احتماله سارا تفنگ سازمونه این یه مورد فقط حس خودمه اما با این فکر ولم نمیکنه که سارا تفنگ سازه
و عزیزان جدی نمیدونم راجب رضا چی بگم فقط نوشته هاش از اول بازی داره تو چشم میزنه اونم خیلی زیاد بحث میکنه و بحث میکنه و بحث میکنه به همه چی گیر میده رضا سعی داره گیجمون کنه یا چی آی دونت نو فقط میدونم رضا یه جای کارش میلنگه همین
حالا دیگ اگر خیلی عجیبه براتون که من جدی بشم یا رایم رو تغییر بدم واقعا نمیتونم کاریش بکنم
ولی اینو میتونم بگم که کسی کنترلم نمیکنه کاملا سرخودم (=
حالم خوب باشه هایپ باشم شنگولم نباشم جدیم الان جدیم

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
فری

دیشب تا پستا رو خونم و پستم نوشتم که حاوی رای اعدام به رضا بود دیدم آرش فاز و بست درسته که من قرار بود فاز دیروز رو به رضا مهلت بدم که درست دفاع کنه اما هرجور نگاه میکنم و پستای دیروزش و خوندم به نتیجه ای نرسیدم. بنابراین تصمیم گرفتم که رضا اعدام بشه بهتره.

باشه باور کردیم. :))

عرفان

گذاشتين طرف راس راس داره ميچرخه تو بازي دم شب مياد يه پست ميده و رفيقاش از اعدام فراريش ميدن!

از اینجا تا خود نیویورک :)))))))......

اصلا نیازی نمیبینم درباره این مزخرفی که گفتی حتی حرف بزنم

عرفان این وضع بازی نیست. وقتی اول بازی بهت گفتم درست بازی کن منظورم دقیقا برای همین جاها بود که دوباره نزنی به خط مزخرف گویی و چرت و پرت خالص بنویسی.

نمیدونم واقعا پستای عرفان اصلا ارزش بحث کردن ندارن، بقیه هم موافقن با من احتمالا.

مملگر

. تفنگساز به یکی دیگه تفنگ داده، تفنگ جعل شده روی رضا و فردا رضا گفته تفنگ جعلی بوده. اینجا تفنگساز مطمئن هستش که رضا مثبته. و وقتی تینا نظرش رو روی رضا تغییر می ده، فکر می کنه که حتما تینا منفی ا که اینکار رو کرده. اما تینا اگه مافیا بود دیشب هم جعل می کردن روی کس دیگه که امشب مجبور نشن رضایی که یه پاش دم گوررو بزنن.
با توجه به این مسئله اگر تفنگ تینا جعلی نباشه رضا بی گناهه! برگای خودم ریخت بیاین در مورد این نظر بدین.

نفهمیدم چطوری نتیجه گیری کردی، میشه بیشتر توضیح بدی؟!

تینا

و عزیزان جدی نمیدونم راجب رضا چی بگم فقط نوشته هاش از اول بازی داره تو چشم میزنه اونم خیلی زیاد بحث میکنه و بحث میکنه و بحث میکنه به همه چی گیر میده رضا سعی داره گیجمون کنه یا چی آی دونت نو فقط میدونم رضا یه جای کارش میلنگه همین

:|

خب چیکار کنم؟ مگه اومدیم مافیا بازی کنیم که جوک واسه هم تعریف کنیم؟ بحث نکنم چی کار کنم دقیقا؟ هر کاری بگی من از این به بعد همون کارو میکنم. :| آخه این چه وضع بازیه؟!!!

نظر من درباره تفنگ: تفنگ ساز با همون تفنگ اولی که داد، یکی از مافیاها رو شناخته، بنابراین احتمال زیادی وجود داره که تو این چند روز مافیاهای دیگه رو هم شناخته باشه با توجه به روند بازی... بنابراین من فکر میکنم این تفنگ رو هم میتونه با احتمال خوبی به مافیا داده باشه که اگر تینا مافیا باشه که میان تفنگ جعلی میدن به یکی دیگه، پس تینا مافیا نیست و الان همون تفنگ جعلی که اصلش به یک نفر دیگه داده شده، دست تیناست. فکر نمیکنم تفنگ تینا واقعی باشه و در نتیجه تینا مافیا نیست.
اما اگر بیایم احتمال کمتر (از نظر من ) رو بررسی کنیم، تفنگ ساز نتونسته بقیه مافیاها رو شناسایی کنه و با توجه به حرکت دیشبش، نتیجه گرفته که تینا مافیاست و بهش تیر داده، که این احتمال رو بالا رد کردم چرا نمیشه. :دی مگر این که کلا همینطوری به تینا داده که بیاد مستقیم خود من رو بزنه که همینطوری از تعداد کم کرده باشه. من همون احتمال اولی رو که مطرح کردم خیلی محتمل تر از بقیه میدونم چون من گزینه اعدامم چرا باید یه تفنگ رو اینطوری برای من مصرف کنن؟!

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
فری

باشه باور کردیم. :))

عرفان

از اینجا تا خود نیویورک :)))))))......

اصلا نیازی نمیبینم درباره این مزخرفی که گفتی حتی حرف بزنم

عرفان این وضع بازی نیست. وقتی اول بازی بهت گفتم درست بازی کن منظورم دقیقا برای همین جاها بود که دوباره نزنی به خط مزخرف گویی و چرت و پرت خالص بنویسی.

نمیدونم واقعا پستای عرفان اصلا ارزش بحث کردن ندارن، بقیه هم موافقن با من احتمالا.

مملگر

نفهمیدم چطوری نتیجه گیری کردی، میشه بیشتر توضیح بدی؟!

تینا

:|

خب چیکار کنم؟ مگه اومدیم مافیا بازی کنیم که جوک واسه هم تعریف کنیم؟ بحث نکنم چی کار کنم دقیقا؟ هر کاری بگی من از این به بعد همون کارو میکنم. :| آخه این چه وضع بازیه؟!!!

نظر من درباره تفنگ: تفنگ ساز با همون تفنگ اولی که داد، یکی از مافیاها رو شناخته، بنابراین احتمال زیادی وجود داره که تو این چند روز مافیاهای دیگه رو هم شناخته باشه با توجه به روند بازی... بنابراین من فکر میکنم این تفنگ رو هم میتونه با احتمال خوبی به مافیا داده باشه که اگر تینا مافیا باشه که میان تفنگ جعلی میدن به یکی دیگه، پس تینا مافیا نیست و الان همون تفنگ جعلی که اصلش به یک نفر دیگه داده شده، دست تیناست. فکر نمیکنم تفنگ تینا واقعی باشه و در نتیجه تینا مافیا نیست.
اما اگر بیایم احتمال کمتر (از نظر من ) رو بررسی کنیم، تفنگ ساز نتونسته بقیه مافیاها رو شناسایی کنه و با توجه به حرکت دیشبش، نتیجه گرفته که تینا مافیاست و بهش تیر داده، که این احتمال رو بالا رد کردم چرا نمیشه. :دی مگر این که کلا همینطوری به تینا داده که بیاد مستقیم خود من رو بزنه که همینطوری از تعداد کم کرده باشه. من همون احتمال اولی رو که مطرح کردم خیلی محتمل تر از بقیه میدونم چون من گزینه اعدامم چرا باید یه تفنگ رو اینطوری برای من مصرف کنن؟!

کجاش رو نفهمیدی بپرس من توضیح بدم. برای من چون قابل درک بود اگه بخوام توضیح بدم دوباره باید همونارو تکرار کنم.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
عرفان
چرا انقد عصبی هستی تو پسر؟
به هممون شک داری هیچکی کار مثبتی نکرد و فلان. خود تو هم جزو اون افرادی خوب. همین ایراد به محمدم وارده :دب
ولش کن این بحث هارو.
رامتین
ببین من یه بحثی رو شروع می کنم، دوس دارم تمومش کنم برم سراغ یه بحث دیگه. در حال حاضر بحث راجع به تو و تینا از نظر من بی فایدس. تینا که کلا نمی شه گفت مثبته یا منفی. حرکت تو هم از نظر من غیر منطقی نبوده. در حال حاضر دوس دارم رضا تیر بخوره که چند تا نتیجه ی نسبتا حتمی به من بده. بعد به تو و تینا می شه پرداخت. البته یه مسئله ای در مورد این قضیه ذهنم رو الان درگیر کرد که یکم فکر کنم تو یه پست جدا می گم.
تینا
تینا جان عزیز
اگر فکر می کنی بازی مافیا فقط این هستش که گناهکارا سعی کنن بی گناه جلوه بدن و بی گناها سعی کنن اون ها رو پیدا کنن سخت در اشتباهی. بازی مافیا یه مسئله ی مهمی داره اون هم اعتماد جلب کردن خود بی گناها نسبت به همه. یعنی شما به عنوان یه بی گناه وظیفته اعتماد ما رو جلب کنی. پس اگه ازت سوال می پرسیم کامل و جامع جواب بده. این که سارا عجیب غریب می زنه یا اون پستی که دیشب راجع به دلیل منفی بودن رضا دادی اصلا‌ اعتمادی جلب نمی کنه و ما هر قدمی بر می داریم با ترس و لرز بر می داریم.
فری
اینکه پریا جایگزین شد ولی سارا و سید نشدن دلیلش این بود که پریا خودش گفت جایگزین بشه و وقت نداره. آرش به جاش تصمیم نگرفت.
عماد
با این بازی خارج از گودت رضا منفی بشه مثبت بشه ت واسم منفی ای‌. همون روز اول گفتم :دی

- - - Updated - - -

حالا، بحث اینه که تفنگدار چی با خودش فکر کرده که به تینا تفنگ داده. قطعا بعد اون تغییر رای فکر کرده گناهکاره دیگه؟ بزار خودمون رو بزاریم جای تفنگساز.
شب اول ممکنه به رضا تفنگ داده باشه، ممکنه به یکی از اعضای مافیا تفنگ داده باشه. هر دو سناریو رو بررسی می کنیم.
۱.تفنگدار به رضا تفنگ می ده و رضا فرداش می گه تفنگش جعلی بوده. خب اینجا تفنگدار مطمئن می شه که رضا گناهکاره. پس دیگه چه معنی داره امروز به تینایی که رایشو لحظه ی آخری عوض کرد روی رضا تفنگ بده؟ پس این سناریو اتفاق نیفتاده.
۲. تفنگساز به یکی دیگه تفنگ داده، تفنگ جعل شده روی رضا و فردا رضا گفته تفنگ جعلی بوده. اینجا تفنگساز مطمئن هستش که رضا مثبته. و وقتی تینا نظرش رو روی رضا تغییر می ده، فکر می کنه که حتما تینا منفی ا که اینکار رو کرده. اما تینا اگه مافیا بود دیشب هم جعل می کردن روی کس دیگه که امشب مجبور نشن رضایی که یه پاش دم گوررو بزنن.

- - - Updated - - -

به دلیل همین چیزایی که گفتم
تینا
تو عماد و بزن امشب :دی

آقااا بیاین راجع به این مسئله صحبت کنیم رضا ممنه بی گناه باشه

- - - Updated - - -

نگاه کنین امشب وقتی تینا تفنگ گرفته یعنی تفنگساز فکر کرده تینا گناهکاره. خب اگر تفنگساز حتما فکر می کنه که رضا بی گناهه که تینا لحظه ی آخر نظرش رو روش تغییر داده دیگه. چجوری تفنگساز می تونه رضا رو بی گناه ببینه اگر تفنگ رو روز اول به خودش داده؟ پس حتما به رضا روز اول تفنگ نداده و تفنگ رضا واقعا جعلی بوده دیگه!!! خیلی مشخصه

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
دوستان عزیز اول از همه یه عذرخواهی بابت کم بودنم،،،من هم مسافرتم(خونه مادرخانوم) و هم اینکه دیروز سالگردم بوده و امروزم تولدم و همه اینا رو هم ارش میدونه،،،واقعا عجیب غریب سرم شلوغه و تازه حساسیتمم عود کرده همینجور در حال فین فین کردن و اشک ریختنم،اینا هم بهونه نیست ولی حقیقته،فکر کنم خیلیا کمتر من اومدن یا کم و بیش در حد من بوده فعالیتشون ولی من بازم عذر میخوام.

در مورد بازیم چند نفر صحبت کرده بودن(فکر کنم حتی گفتین از رضا دفاع کردم) باید در جواب بگم بازی من همیشه همینجوریه،هرکدومتون با من چند دست بازی کرده باشین متوجه میشین سوای میزان فعالیت بازی من همین سبکیه،،،سعی میکنم جوانب مختلف رو ببینم و سعیم بر این بوده که بر پایه منطق بازی کنم.پستایی که دادم رو به هیچ عنوان دفاع از رضا نمیشه در نظر گرفت به نظرم چون رویکرد من همیشه این مدلی بوده.

راجب رای هم فکر کنم محمد پرسیده بود،من همچنان نظرم اینه اعدام کسی که کلا فان میپرونه وسط بازیو بعدم غیبش میزنه نسبت به کسی که حضور داره و همچنان من یقیین ندارم گناهکار باشه ارجحیت داره....من میومدم با بحث و پیش زمینه کم و نامطمئن رای تعیین کننده میدادم به رضا و اعدام میشد و بیگناه میبود منو سرویس نمیکردین که چرا رای دادی وقتی رضا نبود و اصلا چه بحثایی باهاش داشتی و دلیلت چی بود؟
نمیگفتین این حرکت با عماد همیشگی فرق داره؟من کی تا حالا اینطوری رای دادم که الان بار دومم باشه؟

در کل فکر کنم روند بازیم برای کسایی که بازیمو میشناسن(سوای میزان فعالیتم)مشخصه.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
دوستان عزیز اول از همه یه عذرخواهی بابت کم بودنم،،،من هم مسافرتم(خونه مادرخانوم) و هم اینکه دیروز سالگردم بوده و امروزم تولدم و همه اینا رو هم ارش میدونه،،،واقعا عجیب غریب سرم شلوغه و تازه حساسیتمم عود کرده همینجور در حال فین فین کردن و اشک ریختنم،اینا هم بهونه نیست ولی حقیقته،فکر کنم خیلیا کمتر من اومدن یا کم و بیش در حد من بوده فعالیتشون ولی من بازم عذر میخوام.

در مورد بازیم چند نفر صحبت کرده بودن(فکر کنم حتی گفتین از رضا دفاع کردم) باید در جواب بگم بازی من همیشه همینجوریه،هرکدومتون با من چند دست بازی کرده باشین متوجه میشین سوای میزان فعالیت بازی من همین سبکیه،،،سعی میکنم جوانب مختلف رو ببینم و سعیم بر این بوده که بر پایه منطق بازی کنم.پستایی که دادم رو به هیچ عنوان دفاع از رضا نمیشه در نظر گرفت به نظرم چون رویکرد من همیشه این مدلی بوده.

راجب رای هم فکر کنم محمد پرسیده بود،من همچنان نظرم اینه اعدام کسی که کلا فان میپرونه وسط بازیو بعدم غیبش میزنه نسبت به کسی که حضور داره و همچنان من یقیین ندارم گناهکار باشه ارجحیت داره....من میومدم با بحث و پیش زمینه کم و نامطمئن رای تعیین کننده میدادم به رضا و اعدام میشد و بیگناه میبود منو سرویس نمیکردین که چرا رای دادی وقتی رضا نبود و اصلا چه بحثایی باهاش داشتی و دلیلت چی بود؟
نمیگفتین این حرکت با عماد همیشگی فرق داره؟من کی تا حالا اینطوری رای دادم که الان بار دومم باشه؟

در کل فکر کنم روند بازیم برای کسایی که بازیمو میشناسن(سوای میزان فعالیتم)مشخصه.

مهم نیست که بهت چی می گفتن. تو داری بازی می کنی که از اتهامات فرار کنی یا بازی می کنی که ببری آقای بی گناه؟

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
آقااا بیاین راجع به این مسئله صحبت کنیم رضا ممنه بی گناه باشه

- - - Updated - - -

نگاه کنین امشب وقتی تینا تفنگ گرفته یعنی تفنگساز فکر کرده تینا گناهکاره. خب اگر تفنگساز حتما فکر می کنه که رضا بی گناهه که تینا لحظه ی آخر نظرش رو روش تغییر داده دیگه. چجوری تفنگساز می تونه رضا رو بی گناه ببینه اگر تفنگ رو روز اول به خودش داده؟ پس حتما به رضا روز اول تفنگ نداده و تفنگ رضا واقعا جعلی بوده دیگه!!! خیلی مشخصه

خب یعنی تینا رو مافیا در نظر گرفته دیگه؟ که مافیا میتونست جعل کنه خب!

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
فاز روز ساعت ۱۱ تموم می‌شه. فاز شب تا ۱۲‌ست و بعد هم همون روال قدیمی.
داستان هم نداریم از این به بعد. به اندازه کافی سرنخ دادم، بیشتر از این نمی‌تونم. :دی

(چون دیدم خبری نیست فاز رو آوردم جلو. اگه کسی موافق نیست بگه.)

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
مهم نیست که بهت چی می گفتن. تو داری بازی می کنی که از اتهامات فرار کنی یا بازی می کنی که ببری آقای بی گناه؟
سوالای چرت و پرت نپرس ممدامین،،،مسلما همه بازی میکنن که ببرن کسی واسه فرار از اتهام بازی نمیکنه

منتها من بیگناهیم که بدشانسی اوردم و کمبود وقت داشتم،قضیه سادست

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32

ممل:

درباره گزینه اولت، اگه رضا مافیا بوده باشه چرا باید همچین کار اشتباهی بکنه؟ :| و فرضا اگر رضا همچین حماقتی کرده باشه ربطش به تفنگ دادن به تینا چیه؟:دی

در مورد گزینه دومت یه قسمتاییش درسته یه قسمتاییش غلط:دی بنظر من مافیا و تفنگ ساز از شناخت همدیگه عاجز موندن:دی یا مافیا گشاد بازی دراورده یا تفنگ ساز خنگ بازی :)) چون من هرچقدر پستا رو خوندم نتونستم به نکته قابل اتکایی دست پیدا کنم. بنابراین این احتمال که تفنگ ساز حسی تفنگ داده باشه زیاده از نظر من. اگر فرض رو بر این بگیریم که تفنگ تینا قطعیه، نتیجه میگیریم که تفنگ ساز اسکله :دی اگر بگیم جعلیه که بنظر من احتمالش بالاست بازم این و ثابت نمیکنه که تفنگ ساز مافیا رو شناخته. به نظر من اگر این تفنگ تینا جعلی بوده باشه مافیا با سرقت تفنگ رو بدست آورده بنابراین این که بخوایم رد تفنگ و بگیریم یکم پیچیده میشه باید اول بفهمیم صاحب تفنگ اصلی کی بوده ، هدف تفنگ ساز از تفنگ دادن بهش چی بوده؟ و مافیا چطور فهمیده که اون شخص ممکنه تفنگ داشته باشه امشب؟ یا حتی ممکنه تصادفی تفنگ ساز به مافیا تفنگ داده باشه و الان داره بر بخت بد خویش لعنت میفرسته :)) البته اینا همش فرضیاته، اینا رو گفتم که صرفا بدونید احتمالات زیادی میشه داد. ولی در نهایت با این حرف ممل موافقم که اگر تفنگ تینا جعلی بود احتمال تفنگ ساز بودن رضا میره بالا و اگر قطعی بود میاد پایین .

ضمنا فراموش نکنیم که تفنگ ساز و مافیا دلیلی نداره با هم دوست باشن اگر مافیا ببره تفنگ ساز زنده باشه باهاشون میبره ولی اگر لازم باشه مافیا خیلی راحت میتونه تفنگ ساز رو به عنوان نفر حذف کنه برای تقلیل تعداد.:دی شما به نظرتون اگر تفنگ ساز و مافیا با هم مچ شده بودن آمار مرگ و میر انقدر پایین بود؟ به نظر من اگر رضا تفنگ سازیش مشخص شد باید از همینا که سفت و سخت باهاش در جنگ بودن دنبال مافیاها بگردیم.
در هر صورت امشب میشه به نتایج خوبی رسید از مرگ رضا یا از شلیک تفنگ.

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
رضا

تا نيويورك نرو خسته ميشي

اصلا حرفي نداري ك بگي از اول بازي همش هوچي گري كردي :دي

درست يا غلط بازي منو هيشكي نميتونه بگه من بازيم همينه گناهكار بشناسم ولش نميكنم ب امون خدا و تسليم حواش نميشم خيالت تخت

چرت و پرت خالص رو بقيه چشم دارن خداروشكر و ميبينن پستاي كي چرته و ارزش نگا كردن نداره برو رضا خودتو زدي ب نفهمي من خودم اينكاره ام .باهات حرفي ندارم اخر بازي مشخص ميشه چي ب چيه

مملگر
اصن بيس فرضتون غلطه بگو چرا! كي گفته فقط همين يه حالته ك گفتين؟؟ حتما و قطعا تفنگدار تينارو مافيا دونسته و بهش تير داده! و تينا هم بايد طبيعتا جعل ميكرده و تفنگ ب يكي ديگه ميرسيده الان ك نكرده پس مافيا نيس!
١) اصن شايد تفنگدار اونقد ابلهه ك هنوز مافيا رو نشناخته و اونقد اور ثينك كرده ك فرصتاشو پرونده!
اصن شايد نخ اشتباهي از فرد اشتباهي گرفته! ممكن نيست؟؟ اينكه بگيم حتما ميدونه داره چيكار ميكنه و همه هدفاشم رو منطق و نظمه تو بازي مافيا ب اين سادگي نيس.هميشه كارا اونطوري ك ميخاي پيش نميرن اين درس اوليه ك مافيا ب ادم ميده

٢) مگه بازي ١١ نفره با اين تعداد مافيا و تفنگسازي ك تصويب كرديم اول بازي با اين حجم از جديدي و جزعيات نقشا و پيچيدگي چقدررر گاد بايد بياد دامن بزنه ب اين پيچيدگي و سهميه جعل نامحدود بده ب مافيا ك دمار بيگناهارو دربيارن؟! بنظرتون عاقلانست بيشتر از يه سهميه جعل ؟ اونم با توجه به اينكه سهميه تفنگدار هم محدوده و ٦ شبه ميشه سهميه هاي مافيا ! من با اين تجربه كمم ميگم امكانش خيلي كمه وگرنه بالانس نميشه بازي و خيلي سخت ميشه مگر اينكه عارش واقعا قصد تجاوز ب بيگناهارو داشته باشه!

اين فرضتون از بيس غلطه اين نظر منه كه انقد محدود نكنين ديدتونو هررر چيزي ممكنه خصوصا تو پلن ها و استراتژياي تيمي! بعضي وقتا بعضي كارا ديديم ك ميگفتيم مگه ميشهه خودكشيه چرا فلان كارو كرد مافيا ولي با همون پلن ميبرن يهو!

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
بسیار خب. تینا تفنگ رو به سید شلیک می‌کنه.
سید بیگناه و کدخدا بود.

تا ۱۲ هدف بدین.

توجه: با مرگ کدخدا نقش‌های بعضی‌هاتون توش تغییراتی اعمال می‌شه. حتما نقش‌ خودتون رو بخونید و بعد هدف بدین.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
فاز شب ۶ به پایان رسید.

اتفاقات قابل بازگویی:
محمدامین بیگناه و شکارچیِ گوش‌به‌زنگ بود.
عماد مافیا و دزد بود.

فاز روز ۷

بازیکنان حاضر در بازی: ۷
تینا (тιηα ティナ)
سارا (sarachu)
رامتین (Ramtin)
رضا (RezaZ)
عرفان (Erf_Ju)
فری (FM90)
محمد (Donnie)

تفنگ در بازی حاضر است.

محدودیت پست دادن نداریم. از الان تا پایان فاز فردا می‌تونید پست بدین. فاز رو هم زودتر از ۱۰ شب نمیبندم. بعد از ۱۰ اگه همه آماده بودن می‌بندم. شبتون خوش.

آخرین ویرایش:
تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
اینجا میتونم بگم آی تفنگ ساز مگه دستم بهت نرسه ////=

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
من دیروز آخر وقت نبودم اما خب اگه بودم هم فرقی نمیکرد.

به قول خود گاد خیلی بازی چیزشریه.

کدخدا که کلا با یه پست مفید کشته شد و اینجاس که شاعر میفرماید کدخدای ده که مرغابی بُوَد وه که در آن ده چه غوغایی بُوَد

مملگر که بیشترین اعتماد رو بهش داشتم هم مفت از دست رفت و فهمیدم اشتباه نمیکردم ولی خوشبختانه با مرگش باعث شد یکی از ...ترین بازیکنای تاریخ مافیا (عماد) هم حذف بشه. این اتفاق خجسته رو به همه تبریک میگم.

بازی بدجور گره خورده‌. کی تفنگ داره؟ اگه بیگناهه بیاد مشورت کنه ببینیم چه خاکی به سرمون بریزیم.

- - - Updated - - -

این که عماد به سارا رای داده بود و میخواست با رای دادن زودهنگام جو رو ببره سمت اعدامش از نظرم تا حد زیادی حکم‌ به مافیا نبودن سارا میده. حیف که مفقودالاثر شده.

- - - Updated - - -

نظرتن در مورد تفنگ ساز چیه؟ کیه؟ کلا نظرتون در مورد ۶ بازیکن باقی مونده (غیر خودتون) و بالانس فعلی رو بگین خوبه. به یه نتیجه ای برسیم

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
شما هم حس میکنین تینا الکی گفته تفنگ جعلیه؟

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
رامتین

انقدر جو رو مریض نکن من اول و آخر شلیک میکردم به رضا
تفنگم جعلی بود دیگ همه با اون حجم از احتمالاتی که دادن میدونن جعلی بوده
اما الان میتونم بگم احتمال اینکه رضا تفنگ ساز باشه زیادی رفته باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین