برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سوم مافیا | تفنگی در روستا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
تا الان:
رضا: ۴ رای (عرفان، رامتین، محمدامین، تینا)
سارا: ۱ رای (عماد)
عرفان: ۱ رای (رضا)

۶ نفر رای دادن و با این نتیجه رضا اعدامه فعلا.
فاز تا ۱۲:۳۰ تمدید می‌شه. دیگه برای من فرقی نمیکنه چندبار رای عوض کنین و در هر صورت دیگه تمدید نمیشه.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
مملگر

در مورد عماد موافقم

بعد فقط دو رای اعدام به سارا بود، منم گزینه اصلیم سارا بود فکر میکردن به اون رای میدم پس در خطر بود.. بعدش با پستای عرفان و من جو دوباره تا حدی اومد روی رضا. هر چند کلا سرعت بازی عالیه

حاضری دو تامون رای بدیم به سارا بعد این تئوریت رو آزمایش کنیم؟ :دی

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
🔴رای به اعدام رضا🔴

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
اوکی با این وضعیت بازی جلو نمیره
در نتیجه پا پیش میذارم که تغییر بدم اوضاع رو
در کل دو نفر بودن که میخواستم بهشون رای بدم سارا و رضا حالا که رای ها اینطوره و به نظرم تجدید نظر لازمه در نتیجه رایم رو تغییر میدم به اعدام رضا

سی دقیقه وقت داریم. کامل توضیح بده چرا به رضا رای دادی. بدون شوخی و مسخره بازی.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
خب خب اوضاع جالب شد.

تینا کاملا حس میکنم داره هدایت میشه. وگرنه شخصیتش جوری نبود که این پستای آخر رو بده. تازه با تاکید دوبار به رضا رای داد.
یه کم به تردید افتادم.

منتظر پست توضیح تینام. در مورد پیشنهاد مملگر هم فکر میکنم.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
آقا من به عرفان تیکه انداختم خداش منو گرفت امشب بد گرفتار شدم الان آزاد شدم میرم پستارو میخونم میام باید امشب اعدام کنیم حتما:دی فازم ظاهرا تمدید شده:دی

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
حاضری دو تامون رای بدیم به سارا بعد این تئوریت رو آزمایش کنیم؟ :دی

فقط برای آزمایش تئوری اعدام کنیم؟

من حس میکنم سارا احتمال گادکشش بالاس. اگه تقریبا مطمئن بشم گادکش میشه حاضرم تا حدی به پیشنهادت فکر کنم. ولی وقت کمه.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
فقط برای آزمایش تئوری اعدام کنیم؟

من حس میکنم سارا احتمال گادکشش بالاس. اگه تقریبا مطمئن بشم گادکش میشه حاضرم تا حدی به پیشنهادت فکر کنم. ولی وقت کمه.

نه بابا شوخی می کنم. مسئله ای نیست که تو 10 دقیقه تصمیم بگیریم.

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
مملگر

دیگه نمیدونم چی باید بگم پس. :دی باز خوبه حداقل تو یکی قبول میکنی حرف من منطقیه! بقیه زحمت خوندن پست هام رو هم به خودشون ندادن. اون از عرفان که بعد 3 روز تازه امروز میگه من شکم رو مافیا بودنته، اینقدر احمقانه که آخه من اگه مافیام که میرم تفنگ جعلی میدم یکی دیگه رو خراب میکنه مگه مغز خر خوردم خودمو اینطوری بندازم تو هچل؟ اونم از رامتین که میگه کل فاز فقط بهانه گیری کردی. رامتین اصلا اون پستی که برات آوردم رو خوندی؟ چه ایراد منطقی و عقلانی میتونی از اون استدلال ها بگیری؟ "هیچی"

تینا هم که نمیدونم واضعا این چه وضع بازیه. یکی این یکی سارا کلا همه گذاشتن رو حساب تازه کار بودن هر کاری میکنن میگن اینا تازه کارن طوری نیست

- - - Updated - - -

ادعای مافیا بودن من که عرفان مطرح کرده که کلا از بیخ و بن باطله و نمیفهمم چرا هیچکس دیگه متوجه این حجم از چرت و پرتی که عرفان گفته نشده. درباره تفنگ ساز هم مفصلا جواب فری رو دادم و دوباره برای رامتین هم نقل قولش کردم. همون ها رو بخونید. دفاعیه دیگه ای ندارم.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
رفتار تینا واقعا هدایت شده به نظر میرسه.

من با این که طرفدار سرسخت اعدام بودم و اواخر وقت معمول فاز هم تقریبا در مورد گناهکاری رضا به یقین رسیده بودم الان شک کردم. منتظر توضیح تینا هستم.

فعلا رایم به رضا رو باطل میکنم. فحش ندین.

رای به اعدام باطل: رضا

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
مملگر

دیگه نمیدونم چی باید بگم پس. :دی باز خوبه حداقل تو یکی قبول میکنی حرف من منطقیه! بقیه زحمت خوندن پست هام رو هم به خودشون ندادن. اون از عرفان که بعد 3 روز تازه امروز میگه من شکم رو مافیا بودنته، اینقدر احمقانه که آخه من اگه مافیام که میرم تفنگ جعلی میدم یکی دیگه رو خراب میکنه مگه مغز خر خوردم خودمو اینطوری بندازم تو هچل؟ اونم از رامتین که میگه کل فاز فقط بهانه گیری کردی. رامتین اصلا اون پستی که برات آوردم رو خوندی؟ چه ایراد منطقی و عقلانی میتونی از اون استدلال ها بگیری؟ "هیچی"

تینا هم که نمیدونم واضعا این چه وضع بازیه. یکی این یکی سارا کلا همه گذاشتن رو حساب تازه کار بودن هر کاری میکنن میگن اینا تازه کارن طوری نیست

- - - Updated - - -

ادعای مافیا بودن من که عرفان مطرح کرده که کلا از بیخ و بن باطله و نمیفهمم چرا هیچکس دیگه متوجه این حجم از چرت و پرتی که عرفان گفته نشده. درباره تفنگ ساز هم مفصلا جواب فری رو دادم و دوباره برای رامتین هم نقل قولش کردم. همون ها رو بخونید. دفاعیه دیگه ای ندارم.

خیلی احمقانه نیست اگه مافیا باشین و شعبده باز نباشه تو بازی دقیقا این کار بهترین کاره. هم تبرئه می شه کسی که تیر زده و هم باعث می شه افراد دیگه ی مافیا اگه خواستن باز همین کار رو تکرار کنن و تو ذهن همه میفته که شعبده باز وجود داره. تنها افرادی که می دونن وجود نداره خود اعضای مافیا هستن.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
خیلی احمقانه نیست اگه مافیا باشین و شعبده باز نباشه تو بازی دقیقا این کار بهترین کاره. هم تبرئه می شه کسی که تیر زده و هم باعث می شه افراد دیگه ی مافیا اگه خواستن باز همین کار رو تکرار کنن و تو ذهن همه میفته که شعبده باز وجود داره. تنها افرادی که می دونن وجود نداره خود اعضای مافیا هستن.

نظرت در مورد عوض شدن رفتار تینا چیه؟ از نظرت به نظر نمیاد که دارن کنترلش میکنن؟

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
تا الان:
رضا: ۳ رای (عرفان، محمدامین، تینا)
سارا: ۱ رای (عماد)
عرفان: ۱ رای (رضا)

با این نتیجه اعدامی نداریم. تنها ۱۰ دقیقه باقی‌ست.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
تصمیم خیلی سختی گرفتم. میتونه روی نمره کل بازیم اثر بزاره. امیدوارم تصمیم امشبم درست بوده باشه.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
اول جواب رامتین
ببخشید فقط یادم رفت در آخر جدا بنویسم که مشخص بشه واسه همین جدا فرستادم تا ارسال بشه بین دو تا پستم فاصله افتاد شرمنده همگی😅

و جواب ممدگلی
اول اینکه فکر کنم میدونید من دیشبم به رضا رای دادم، گفتم شروعش خیلی طوفانی بوده و شک برانگیزه.
زیادی رو بحث نخ دادنو اینا بحث میکنه میدونید خودش داره جو میده انقدری هم غلیظ جو میده که تو چشم میزنه
به شخصه خودمو گذاشتم به جاش، فکر کردم دیدم اگر تفنگ دست من بود (حالا به هر روشی) من نمیومدم با شروع فاز بگم عاهای ملت تفنگ دست منه حالا کیو بزنم
اصلا گیریم خواستم اذیت کنمو گفتم، نمیومدم بگم میخوام کیو بزنم نمیدونم یا یکیو هدف شلیک بگیرم و بعد یهویی بی سر و صدا یکی دیگ رو بزنم
رضا یا یه مافیاس که سعی داره با جو سازی ذهنا رو از خودش دور کنه (که اگر اینطور باشه واقعا داره اشتباه میزنه) یا یه شهرونده که فقط میخواد با این کار نشون بده یکی از مافیاس (که بازم اشتباه زده به نظرم)
کی میدونه شاید حتی بی نقش باشه اتفاقا خیلیم میخوره بهش که بی نقش باشه

جدی معدم خیلی درد میکنه باید استراحت کنم ولی گفتم جوابتو بدم بعد برم ببخشید حقیقتا دیگ کشش ندارم چیزی یادم اومد فردا میگم
بازم شرمنده همتون شبتون خوش

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22

الان من تبرئه شدم؟ حتی در این صورت هم طرف بیاد مستقیم بگه فلانیو میزنم همونم بزنه خیلی کمتر براش تبعات داره تا این شکلی. بهش فکر کن، در اون صورت هم هیچکس نمیاد بگه آره تو تبرئه شدی.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
نظرت در مورد عوض شدن رفتار تینا چیه؟ از نظرت به نظر نمیاد که دارن کنترلش میکنن؟

چرا روی این قضیه ترسیدم که ازش خواستم توضیح بده دیگه. ولی الان رای دادن و ندادن من تاثیری نداره تو زحمتش رو برای هر دومون کشیدی :دی
ولی باز هم می گم تینا اگه قرار بود هدایت بشه درست تر هدایت می شد. این که منفی ترین کار ها رو با این اعتماد به نفس انجام می ده برای من مثبتش می کنه.

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
اول جواب رامتین
ببخشید فقط یادم رفت در آخر جدا بنویسم که مشخص بشه واسه همین جدا فرستادم تا ارسال بشه بین دو تا پستم فاصله افتاد شرمنده همگی??????

و جواب ممدگلی
اول اینکه فکر کنم میدونید من دیشبم به رضا رای دادم، گفتم شروعش خیلی طوفانی بوده و شک برانگیزه.
زیادی رو بحث نخ دادنو اینا بحث میکنه میدونید خودش داره جو میده انقدری هم غلیظ جو میده که تو چشم میزنه
به شخصه خودمو گذاشتم به جاش، فکر کردم دیدم اگر تفنگ دست من بود (حالا به هر روشی) من نمیومدم با شروع فاز بگم عاهای ملت تفنگ دست منه حالا کیو بزنم
اصلا گیریم خواستم اذیت کنمو گفتم، نمیومدم بگم میخوام کیو بزنم نمیدونم یا یکیو هدف شلیک بگیرم و بعد یهویی بی سر و صدا یکی دیگ رو بزنم
رضا یا یه مافیاس که سعی داره با جو سازی ذهنا رو از خودش دور کنه (که اگر اینطور باشه واقعا داره اشتباه میزنه) یا یه شهرونده که فقط میخواد با این کار نشون بده یکی از مافیاس (که بازم اشتباه زده به نظرم)

جدی معدم خیلی درد میکنه باید استراحت کنم ولی گفتم جوابتو بدم بعد برم ببخشید حقیقتا دیگ کشش ندارم چیزی یادم اومد فردا میگم

تنها چیزی که بعد از خوندن این پست میتونم بگم: :|

- - - Updated - - -

اول جواب رامتین
ببخشید فقط یادم رفت در آخر جدا بنویسم که مشخص بشه واسه همین جدا فرستادم تا ارسال بشه بین دو تا پستم فاصله افتاد شرمنده همگی😅

و جواب ممدگلی

تنها چیزی که بعد از خوندن این پست میتونم بگم: :|

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
اول جواب رامتین
ببخشید فقط یادم رفت در آخر جدا بنویسم که مشخص بشه واسه همین جدا فرستادم تا ارسال بشه بین دو تا پستم فاصله افتاد شرمنده همگی??????

و جواب ممدگلی

خیلی عذر می خوام ازت ولی این دلایلت مشخصه پست ها رو نخوندی اصلا.

- - - Updated - - -

اول جواب رامتین

و جواب ممدگلی

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22

- - - Updated - - -

پست ها که هیچی، نقش ها و قوانین و توضیحات اول بازی رو هم نخونده.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین