برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور پنجم مافیا | مرگ پشت در است!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
گاد

هر موقع 3 رای به یک نفر دادین بهم پیام بدین پس.
12 هم میام هرکی که رای آورده و هرکی که رای نداده رو اعدام می کنم.:))

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
من دو محافظت داشتم و با یک محافظت موفق، یکی دیگه هم گرفتم. این از این که بله خیالم کمی از این بابت راحت‌تر بود.
اما تو از کجا می‌دونی نمی‌خواستم اینا رو به اشتراک بذارم؟ ما هنوز داشتیم حرف می‌زدیم و من از تو سوال پرسیده بودم. مهسا خانم هم از من پرسیده بود. واقعا فکر نمی‌کردم این‌طوری فاز تموم شه.
به نظرم ادعای جدید میاری که گیجترم بکنی. بازی تمومه رضا:))
رای به اعدام رضا

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
مهسا خانم
این که بعد از دادن رای اول به مهدی مافیا و رای اول به ال‌امین قاتل کسی بیاد بگه به بی‌گناه‌ها کمکی نکردی واقعا قابل هضم نیست. :دی واقعا نیست. :دی

باز هم می‌گم من قبلا هم در طول بازی پالس داده بودم که حواسم به داستان هست. چطور اون موقع که وسط تاپیک عملا گفتم چاوش بی‌گناهه هیچکدوم شما نیومد چیزی دربارش بگه؟ :دی

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
گاد

هر موقع 3 رای به یک نفر دادین بهم پیام بدین پس.
12 هم میام هرکی که رای آورده و هرکی که رای نداده رو اعدام می کنم.:))

شکرت پویا.

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
مهسا خانم
این که بعد از دادن رای اول به مهدی مافیا و رای اول به ال‌امین قاتل کسی بیاد بگه به بی‌گناه‌ها کمکی نکردی واقعا قابل هضم نیست. :دی واقعا نیست. :دی

باز هم می‌گم من قبلا هم در طول بازی پالس داده بودم که حواسم به داستان هست. چطور اون موقع که وسط تاپیک عملا گفتم چاوش بی‌گناهه هیچکدوم شما نیومد چیزی دربارش بگه؟ :دی

منی که ادعا داری منفیم رای مرگ به مهدی دادم، رای به ال امینت که اگه مافیا باشی واسه بی گناها نیست واسه خودته. من رای اول به سعید هم بودم و کسی بودم که تصمیم به جنگ با عرفان داشتم.

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
مهسا خانم

در حقیقت واقعا کمکی به ما نکردی ولی به خودتون چرا، قاتل برای مافیا به همون اندازه خطرناک بود الان که برای بیگناه هم بود. مهدی هم که قرار نبود اعدام شه، گند زدین دیگه!

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
رضا
جوابم رو ندادی.

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
در حقیقت واقعا کمکی به ما نکردی ولی به خودتون چرا، قاتل برای مافیا به همون اندازه خطرناک بود الان که برای بیگناه هم بود. مهدی هم که قرار نبود اعدام شه، گند زدین دیگه!

باشه آقا
مملگر
محمد
رای بدید به من. بعد که دیدید من بی‌گناه اعلام شدم رای می‌دید به مهسا؟

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
باشه آقا
مملگر
محمد
آقا من خودم میگم رای بدن به من، قبوله؟ این نوشته این امضا! بعدم رای تو مملگر بودا نه من. هی سوتی نده خب!

- - - Updated - - -

آقا من خودم میگم رای بدن به من، قبوله؟ این نوشته این امضا! بعدم رای تو مملگر بودا نه من. هی سوتی نده خب!

آقا رو این که دیگه حرفی نیست! هست؟ اگه مافیو باشم چرا باید اینو بگم خب!

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22

قبوله. :دی
من با هدف این کار رو کردم. واکنش‌هایی که لازم بود هم گرفتم. :دی
گاد جان بیا من رو بکش. :دی

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
باشه آقا
مملگر
محمد

رضا بحث کن این کارارو الان وا بده، من حدس خیلی بالا می زدم تو و محمد مثبتین که این کار رو کردم. تو مطمئنی من مثبتم و مهسا منفی؟

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
محمد
به‌نظر درحال حاضر تنها کسی که داره بدون جو دادن، به بازی فکر می‌کنه، تویی.
این که اطلاعات رو پیش خودم نگه داشتم غلطه؟ آیا ازش استفاده نکردم تا الآن؟!

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
رضا جواب من رو می دی؟

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
پست زیاد ندید اینقدر :)).

ببینید یک لیست بدین. اینکه کی گزینه ی اولتونه و چقدر شک به دو تای دیگه دارید. این طوری میتونیم به یک نتیجه ای برسیم.

من گزینه ی اولم ممل گر بود این فاز. الان طوری شده به مهسا و رضا هم مشکوک شدم واقعا. رضا یک فکت هایی داد که به نظرم جای خیلی درستی نبود مطرح کردنشون. نمیدونم شایدم درست بود. مهسا و ممل گر دارن جو میدن خیلی.

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
رضا بحث کن این کارارو الان وا بده، من حدس خیلی بالا می زدم تو و محمد مثبتین که این کار رو کردم. تو مطمئنی من مثبتم و مهسا منفی؟

آره سر همین با قطعیت نذاشت به صدم ثانیه بکشه و بهت رای داد! تاکی کرد وقتی مطمئنه شک نمیکنه و سریع رای میده. الان چی شد دوباره سفید شدی و من بیگناه؟ چون دس گذاشتم رو بد چیزی انگار:))

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
پست زیاد ندید اینقدر :)).

ببینید یک لیست بدین. اینکه کی گزینه ی اولتونه و چقدر شک به دو تای دیگه دارید. این طوری میتونیم به یک نتیجه ای برسیم.

من گزینه ی اولم ممل گر بود این فاز. الان طوری شده به مهسا و رضا هم مشکوک شدم واقعا. رضا یک فکت هایی داد که به نظرم جای خیلی درستی نبود مطرح کردنشون. نمیدونم شایدم درست بود. مهسا و ممل گر دارن جو میدن خیلی.

آقاا کدوم جو من یه سوال پرسیدم فقط :/

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22

تنها راه نتیجه‌گیری تو این‌طور فازها همینه که یه حرکتی بزنی که مافیای باقی مونده خودش رو نشون بده. غیر اینه؟

اولا که من فکر نمی‌کردم فاز قبل اون‌طوری تموم بشه واقعا. چون دیشب از گاد پرسیدم فردا شب تیر داریم هنوز تو بازی؟ و گاد گفت معلوم نیست. من نتیجه‌گیری کرده بودم که فاز شب خواهیم داشت.
دوما تا قبل از شروع این فاز محمد برام مثبت بود. الانم هست. بین تو و مهسا احتمال بیشتر به مافیا بودن تو میدادم. این حرکت رو که زدم واکنش تو بی‌گناهانه بود ولی واکنش مهسا دقیقا مافیا بود.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
تنها راه نتیجه‌گیری تو این‌طور فازها همینه که یه حرکتی بزنی که مافیای باقی مونده خودش رو نشون بده. غیر اینه؟

اولا که من فکر نمی‌کردم فاز قبل اون‌طوری تموم بشه واقعا. چون دیشب از گاد پرسیدم فردا شب تیر داریم هنوز تو بازی؟ و گاد گفت معلوم نیست. من نتیجه‌گیری کرده بودم که فاز شب خواهیم داشت.
دوما تا قبل از شروع این فاز محمد برام مثبت بود. الانم هست. بین تو و مهسا احتمال بیشتر به مافیا بودن تو میدادم. این حرکت رو که زدم واکنش تو بی‌گناهانه بود ولی واکنش مهسا دقیقا مافیا بود.

نگفتی که قبل اعدام مهدی از حفاظتت استفاده کرده بودی یا نه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین