برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور شانزدهم مافیا | خون‌بَس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
رامتین اگر بیگناهی با صبر و وحوصله جواب آرش رو بده و سعی کن قانعش کنی اگر اون قانع نشد و من حس کردم جوابات قانع کننده و بیگناهیه و به اندازه کافی صحبت کردین آرش با من طرفه.

خدایی دیگه چه جوابی بدم؟ کل بحثش در مورد اون پست یه جمله ای منه که میگه گناهکارانه است. منم میگم نیست :)) و اصلا چیز خاصی پشتش نبود. با یه حالت طنزی گفتم چرا استاد. یه ایموجی هم گذاشتم که شده مدرک دوستان :))
این کل جواب منه و واقعا چیز بیشتری برای گفتن ندارم چون چیز بیشتری در این مورد وجود نداره.

حالا آرش اینو قبول نداره. هر چی هم بگم باز معتقده اون واکنشم گناهکارانه بوده.
دیگه چی کارش کنم؟

حالا هی تکرارش میشه تکرار مکررات.

در مورد خود آرش من چند تا احتمال توی ذهنمه که میخواستم بگم ولی به نظرم بهتره صبر کنم و حرکات بیشتری ازش ببینم و بیشتر حرکاتشو بررسی کنم.
این بحثش که با هادی شروع شده خیلی جالبه. به نظرم ازش میشه چیزای خوبی فهمید. به هر حال مهره خیلی مهمیه و اصلا نباید عجولانه در موردش تصمیم گرفت.

فری حالا جدای آرش. به نظرت هدف پویا از این کار چیه؟ تو که قاعدتا دیگه باید احتمال هلن بودنش رو هم در نظر نگیری

این استدلال خیاط نداریم که هادی کرد به نظرم تقریبا همه در ابطالش متفقیم (چه کلماتی گفتم :)) )

ولی به نظرم بعیده یه مافیا بیاد همچین استدلال چرتی کنه 🤔

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
خدایی دیگه چه جوابی بدم؟ کل بحثش در مورد اون پست یه جمله ای منه که میگه گناهکارانه است. منم میگم نیست :)) و اصلا چیز خاصی پشتش نبود. با یه حالت طنزی گفتم چرا استاد. یه ایموجی هم گذاشتم که شده مدرک دوستان :))
این کل جواب منه و واقعا چیز بیشتری برای گفتن ندارم چون چیز بیشتری در این مورد وجود نداره.

حالا آرش اینو قبول نداره. هر چی هم بگم باز معتقده اون واکنشم گناهکارانه بوده.
دیگه چی کارش کنم؟

حالا هی تکرارش میشه تکرار مکررات.

در مورد خود آرش من چند تا احتمال توی ذهنمه که میخواستم بگم ولی به نظرم بهتره صبر کنم و حرکات بیشتری ازش ببینم و بیشتر حرکاتشو بررسی کنم.
این بحثش که با هادی شروع شده خیلی جالبه. به نظرم ازش میشه چیزای خوبی فهمید. به هر حال مهره خیلی مهمیه و اصلا نباید عجولانه در موردش تصمیم گرفت.

فری حالا جدای آرش. به نظرت هدف پویا از این کار چیه؟ تو که قاعدتا دیگه باید احتمال هلن بودنش رو هم در نظر نگیری

اولا اینکه کلا پیش بینی رفتار پویا و رسیدن به منطق پشتش کار کاملا بیهوده ایه، من هرچقدر توضیح میدم به درکش کمک چندانی نکرده ظاهرا و همچنان ذهنتون رو درگیر کرده. اما در مورد تو، برداشت خود من اینه که از پست اول این فازت بعد از اتفاقات شب تصمیم گرفته اسمتو بندازه وسط و فشار بیاره روت به هر دلیلی، حالا یا واقعا گناهکارشی و راست گفته میخواد تنبیهتون کنه یا که بیگناهی و تصمیم گرفته اعدامت کنه :دی در هر صورت من هم پست اولت بعد از فاز شب رو دوست نداشتم:دی

البته این صرفا یک نظریه است و نباید تصمیمی بر اساسش گرفته بشه، و اصولا پست های پویا رو فقط باید خوند و لذت برد:))

• Love
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
اولینش که خب در موردِ بالانسه . همون بالانسی که اکثرا هم گفتند و نظر روش داشتند پس میشه قطعی نتیجه گرفت به احتمال 99.99% بازی با 3 مافیا شروع شده :دی

اینم جالب بود. یعنی دقت نکردی که گاد بالانس رو گفته اصلا و همه می‌دونیم ۳ مافیا تو بازیه؟ به نظرم کسی که دقت نمی‌کنه بالانس رو گاد گفته، خودش بالانس رو از قبل می‌دونسته :دی

• Poker Face
مافیایی
پسندها
73
امتیازها
50
مدال‌ها
9
رضا
من اصلا منظورم این نبود که تو با شوخی از قصد میخواستی ذهن هارو دستکاری کنی ( چون دیدم هادی هم یه جا این برداشت رو داشت):دی این حرفم کلی راجع به شوخی ها بود که توی بازی باهاش مخالفم و دلیلش رو گفتم که چرا تو بازی نباید شوخی بشه اینجوری، خارج بازی مخلصم هستم :دی

من گفتم شوخی نمیگیرم و تنها چیزهایی که به ذهنم خطور میکنه اون 3تان...خب مشخصا بازم قطعی نیست اینا...مثل همینکه مورد 1 رفت کنار تا حدود زیادی در هر دو صورت (شوخی و غیر شوخی)

بنظرم پیاده شو قدم کوچیک کوچیک باهم از اول بریم خوبه؟
برای مرحله اول شوخی بود یا نبود؟ اینو جواب بده

هادی
یادم رفت جواب بدم
آره دیگه وقتی مثال نقض برات اوردم که من تو گروه گناهکاری فلان کارو میکردم یعنی نباید با این استدلال یکی رو بیگناه یا گناهکار در نظر گرفت دیگه :دی

آرش
عزیز من حسه دیگه :دی مثلا هادی حرفای آخرش درست نبود (به نظرمن البته) اما جایی که میگه سوالات بیخود بود دقیقا باهاش موافقم :دی از اون سوال جوابا با محمدحسین و این وارد شدن به بحث من و رضا ( که حس مرض دار بودن میگیرم و...) و جوابای بد با امین کی پی و... اصصصلا حس خوبی نمیگیرم... بعد حسه دیگه واقعا دلیل نداره :دی
حرفتم درست نیست که میگی سند و مدرک هست بعد حس مخالفشو میگی. تو مافیا سند و مدرک داریم مگه؟ :دی ممکنه تو از یه چیزی یه حسی بگیری من حس کاملا مخالفشو ( فارغ از نقش )

اره دیگه، اتفاقا اینکه تو حرف شوخی رضا رو جدی برداشت کردی و بهش اتهام گناهکاری زدی، بیشتر می‌تونه در جهت سایه نبودن و بحث فیک باشه، تا حرف رضا که صرفا گفته خلفی رو اعدام کنیم و شب بزنیم. چه بحث فیکی از حرف رضا میتونه ایجاد بشه مثلا؟ بحث فیک اگه باشه تو شروعش کردی به نظرم با جدی در نظر گرفتن شوخی رضا. حالا هدفم این نیست که بگم خواستی بحث فیک ایجاد کنی پس گناهکاری ها، نه اصلا قبول ندارم که حتی اگه کسی بخواد بحث فیک ایجاد کنه حتما گناهکاره. هدفم این بود که بگم حرفی که در مورد رضا می‌زنی در مورد خودت هم می‌تونه صادق باشه.
در مورد این هم نخیر
یه کنشی انجام میشه و واکنش شکل میگیره و ایجاد بحث میشه ( که اصلا فیک نیست همینطور که میبینی) رو قیاس میکنی با دوتا شوخی اول بازی؟
تازه من قبول کردم که آره اوکیه و اون پست ها نمیتونه صرفا بخاطر نبودن تو سایه باشه

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
قبول دارم که بعد از جواب محمدحسین، سوال من مسخره به نظر اومد. ولی من چون خودم حضور کلاهبردار رو تابع حضور تکاور در نظر گرفته بودم، برام عجیب اومد که محمدحسین برعکسش رو در نظر گرفته، و حس کردم که شاید از حضور کلاهبردار خبر داره که داره تکاور رو تابع اون در نظر می‌گیره. ولی بعدش گفت که به نظرش دو طرفه‌ست مشکلم حل شد.

خب دقیقا چه فرقی داره اینا باهم ؟ الان خودتم میگی حضور کلاهبردار روتابع حضور کاور در نظر گرفتی، اگه اینو مطرح می کردی و کسی همین سوالی که خودت پرسیدی رو ازت میکرد، واکنشت چی بود ؟ حس جستجوگرانه می گرفتی از سوالش ؟ یا گیر الکی ؟

اینو واقعا نفهمیدم چطوری نتیجه گیری کردی. ترسا گفته دور پیش پدرخوانده و خیاط و بی‌نقش داشتیم ولی این‌ دور چون نقش جدید توی لیست هست احتمالا بی‌نقش نداریم و جاش نقش جدید داریم (که همون طور که دیدیم کلاهبردار داشتیم) بعد تو از این نتیجه می‌گیری که خیاط تو بازی نیست؟ به جای اینکه نتیجه بگیری که شاید خیاط دو نقش داره مثلا؟ به شدت مشکوک بود این حرفت :دی

من نقش های مافیا رو خونده بودم و جایی ننوشته بود که می تونن دو نقش هم داشته باشن، الان که شما این سوال روکردی از گاد پرسیدم و برام رفع ابهام شد، چون جواب داد که می تونند دو نقش داشته باشند . پس این نتیجه گیری که پست قبل در مورد نقش ها داشتم می تونه اشتباه باشه . و احتمال داره خیاط هم تو بازی باشه:دی

من رفتم نگاه کردم ببینم چرا لایک زدم، لایک اول به پست اولش بود که گفته بود رهبرها رو دوست داره و دلیلی که آورده بود رو دوست داشتم، لایک دوم هم به همین پست بالانسش بود که نقل قول کردی، به خاطر اینکه من یادم نبود که دور قبل گادی امین، مافیا بی‌نقش داشته و ترسا که این رو یادم انداخت لایکش کردم.

در مورد اینکه پویا اسم من و ترسا رو با هم آورده هم خودم قبل تو تحلیل کردم که ممکنه چی باشه. ولی خب فرقش اینجاست که من می‌دونم اسمم به مفیستوفلس اعلام نشده، تو نمی‌دونی و ممکنه هم مرض داشته باشی این وسط :دی از طرفی اینکه کسی بخواد از روی حرف مفیستوفلس احتمالی به گناهکاری یه فرد برسه به نظرم کاملا اشتباهه چون ممکنه که مفیستوفلس خواسته باشه بازیت بده و برام عجیبه که به این فکر نکردی. بیگناه نمی‌آد از روی حرف مفیستوفلس به گناهکار برسه. از پستت کاملاً حس سواستفاده از حرف پویا و گذاشتن اسم من کنار ترسا گرفتم، چون دو تا دلیل آبکی اوردی برای مشکوک بودن من بعد گفتی چون پویا اسم آرش رو کنار ترسا آورده پس به آرش رای بدیم.

رفتی توی لیستم هادی، بد هم رفتی، اون از حذف احتمال خیاطت به چرت‌ترین دلیل ممکن، اینم از نحوه‌ی اتهام زدنت به من بر اساس حرف مفیستوفلس :دی

من نه صرفا بخاطر حرف مفیستوفلس ، بلکه بخاطر اینکه دنبال گادفادر هستم بهت اتهام زدم آرش جان :دی حتی قبلا هم گفتم تا جایی که بشه سعی می کنم رای هاش رو مد نظر قرار بدم . ولی اینکه دو نفر رو میگه شات کنید و یکی شون مافیادر اومده از نظر تو جالب نیست ؟

خوشحالم که رفتم تو لیستت آرش جان :دی کسایی که کمی منو میشناسن می دونن از گوشه گیری و نگاه کردن به اینکه چی میشه زیاد خوشم نمیاد . دوست دارم تو بطن ماجرا باشم و ذره ای هم شده به برد شهروندا کمک کنم .

من از نقش خودم مطمئنم، اونم بشدت :دی اگه گزینه ی اصلیه رای ت من باشم بعد از این همه بحث، بسیار خوش حال خواهم شد چون آرش شهروند امکان نداره بعد از دو روز بحث های پی در پی با اشخاص مختلف، رونالدینیویی رای شو به یه شهروند بده :))

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
حالا یا واقعا گناهکارشی و راست گفته میخواد تنبیهتون کنه
این اصلا منطقی نیست. فقط دو تا مافیا مونده بعد برا تنبیه بیاد یکی رو فدا کنه؟! خودش یه چیز پروند‌ حالا. قطعا سعیش در حفظ مافیاس. مخصوصا که گفت:

خودتونُ نبازید حالا یه کاریش می‌کنیم.

و این حرفشم جالبه که توی پست اولم هم بهش اشاره کردم:

بازی دو تای دیگه هم تعریفی نداشته بدبختی. من نمی‌دونم چرا هرکی با من تیم می‌شه حداقل 60 درصد تواناییشُ از دست می‌ده.

یعنی دو تای دیگه رو میشناسه به احتمال زیاد. هر چند نقش دقیق اعلامی ها بهش رو نمیدونه. ترسا رو که گفت اعلام نشده. پس حالا یا یه فرعی و یه مافیا اعلام شده که منطقی نیست از سه تا مافیا فقط یه مافیا اعلام بشه.
به نظرم یا دو تا مافیا و یه فرعی اعلام شده یا دو تا مافیا و دو فرعی.
در هر صورت من هم پست اولت بعد از فاز شب رو دوست نداشتم:دی

دقیقا چرا؟ مشکلش چی بود؟

• Like

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
این اصلا منطقی نیست. فقط دو تا مافیا مونده بعد برا تنبیه بیاد یکی رو فدا کنه؟! خودش یه چیز پروند‌ حالا. قطعا سعیش در حفظ مافیاس. مخصوصا که گفت:

و این حرفشم جالبه که توی پست اولم هم بهش اشاره کردم:

یعنی دو تای دیگه رو میشناسه به احتمال زیاد. هر چند نقش دقیق اعلامی ها بهش رو نمیدونه. ترسا رو که گفت اعلام نشده. پس حالا یا یه فرعی و یه مافیا اعلام شده که منطقی نیست از سه تا مافیا فقط یه مافیا اعلام بشه.
به نظرم یا دو تا مافیا و یه فرعی اعلام شده یا دو تا مافیا و دو فرعی.

دقیقا چرا؟ مشکلش چی بود؟

اگر چیز مهمی بود خودم اشاره میکردم. ممکنه حتی به اون دلیلی که من فکر میکنم نباشه اصلا. ولی عمده ترینش همین بود که گفتی فکر میکنی ترسا و اشکان نمیتونن با هم تیم باشن، که البته از نظر گادی گفتی ولی خوب من باهاش موافق نیستم.

• Smile
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
بیخودی چو نندازین که آرش بحث چرت با محمدحسین کرد. گفتم که حس کردم از حضور کلاهبردار توی بازی خبر داره و چون این براش قطعیه، حضور تکاور رو تابع حضور کلاهبردار در نظر گرفته. کاری ندارم که روی سوالم برچسب جستجوگر می‌زنین یا نه ولی هی حس بد حس بد نکنین، به قدر کافی توی بیگناهیام از این حس‌های چرت و پرت بقیه و سواستفاده‌ی گناهکارا از این قضیه ضربه خوردم و نمی‌خوام تکرار بشه. ته بازی هم نگین آرش تو بیگناهیش بلد نیست حس خوب بده، تقصیر من نیست شما با حس شکمی بازی می‌کنین و نه با منطق و استدلال.

رایم این فاز به هادیه.

ولی اینکه دو نفر رو میگه شات کنید و یکی شون مافیادر اومده از نظر تو جالب نیست ؟
قطعا جالب بوده برام که خودم این فاز اولین نفر مطرحش کردم. منتهی چیزی که برام جالب‌تره اینه که فکر می‌کنی مفیستوفلس خیلی شیک و راحت می‌آد اسم دو تا مافیا رو کنار هم قرار می‌ده، و (به نظر من عمداً) به این فکر نمی‌کنی که مفیستوفلس می‌خواسته فریب بده با این کار. چون بالاخره یک جای بازی نقش من یا ترسا معلوم می‌شد و اگه من اعدام می‌شدم ترسا سفید می‌شد و اگه ترسا می‌مرد یکی مثل تو می‌اومد بگه پس آرش هم گناهکاره. وقتی به همچین چیز ساده‌ای فکر نمی‌کنی و پویا رو احمق فرض می‌کنی، و دلیلت برای اتهام به من لایکم پای پست ترساست،‌ به این نتیجه می‌رسم که مرض داری حتما.

بخش اول پستم مخاطب اصلیش خلفیه.

امشب اگه حوصله کردم یه پست کلی درباره‌ی تک‌تک بازیکنا می‌دم که بحث‌های امروزم جمع شه. اگه نشد هم فردا صبح.

• Sad
کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
اشکان
احساس می‌کنم ایستگاه‌مونو گرفتی کلاً.
چون قبل از پست دوم پویا، با مهدی حامدی بحثی داشتیم و من پیشبینی ای رو ثبت کردم. اینکه اون پیشبینی درست بشه، واسم مهمتره.
اینکه اون پیشبینی درست شه، به معنی این نیست که من عمدا بد بازی کنم که مافیا ببره! در واقع ۲ پیشبینی داشتم، یکی نقش بازیکن ها، یکی برنده بازی. اون نقش بازیکن ها مهمه واسم. والا امکان نداره چون پیشبینی کردم مافیا میبره، عمدی بد بازی کنم.
این یعنی چی الآن؟ :|

خلفی
مرد مؤمن بعد از کلی داستان تعریف کردن و پست دادن اومدی می‌گی بگو شوخی بود یا نه؟
یعنی در مرحله‌ی اول با اون ایموجی‌ها نفهمیدی شوخی بوده، بعد که خودمم اومدم گفتم شوخی بوده بقیه هم گفتن برداشت شوخی کردن دوباره میای می‌پرسی شوخی بود یا نه؟!
به شدت وایب این رو ازت می‌گیرم که بیخودی می‌خوای این بحث رو کش بدی. هیچ حرف جدیدی نمی‌زنی، حرف‌هاتم یه بخشش کلا اشتباهه. اگر گفتی شوخی نمی‌گیرم، پس چرا الآن گفتی من تو پست دیروزم گفتم رضا یا بی‌گناهه یا این سه حالته؟ که از پستت معلومه مشخصاً نگفتی رضا ممکنه بی‌گناه باشه. من نمی‌دونم چطوری توضیح بدم دیگه. :|

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
اگه با این دلیل بخوای بهم رای بدی خودت هم توی گزینه‌های رای من قرار می‌گیری، چون سوتفاهمی پیش اومد که مقصرش تو بودی نه من، بعد به خاطر این سوتفاهم می‌خوای به من رای بدی؟ و اینکه اینقدر می‌گی گزینه گناهکاری و مافیا پیدا کنین و این‌ها، بعد ته گزینه‌ی گناهکاری که خودت پیدا کردی اینه اونم با این دلیل؟ :دی

ببین به من که نمیتونی رای بدی. :دی یعنی به عنوان مافیا نمیتونی رای بدی، اگه میخوای چون بهت میگم بهت رای میدم بهم رای بدی بحثش جداست :دی حالا چرا نمیتونی بهم بگی مافیا؟ چون هادی یه حرفی زده که اشتباه بوده به نظرت و برات مشکوک شده، من قبل از تو بهش گفتم حرفت اشتباهه. حرف مشکوک ادم مشکوک تو رو من خودم اولین نفر اومدم گفتم اشتباهه، پس حداقل اینجای بازی نمیتونی بگی من یارشم. باید سعی کنی باهام تعامل کنی حداقل نه اینکه بیای بگی میشی گزینه رایم.
بعدشم مقصرش من نبودم که، اومدی به یه حرفی گیر دادی و انقدر لیترالی برداشت کردی تقصیر من نیست که. گفتم هم دلیل اینکه گفتم رای میدم اینه که هرجور گفتم متوجه نشدی یکم غیرطبیعیه برام. یادآور بازی قبلیه. تازه گفتم اگه مجبور باشم رای بدم، بهت رای میدم. یعنی مطمئن هم نیستم ولی باهات تعامل میکنم که نظرمو عوض کنی. خیلی دارم بی گناهی :دی بازی میکنم.

مافیایی
پسندها
73
امتیازها
50
مدال‌ها
9
آرش
بازم لفظ شکمی؟ :))

رضا

چرا الآن گفتی من تو پست دیروزم گفتم رضا یا بی‌گناهه یا این سه حالته؟
الان دقیقا از کجای حرف من چنین برداشتی رو داشتی؟ :| من کجا اشاره کردم که دیروز گفتم رضا یا بیگناهه یا این سه حالت؟ حرف چرا میذاری تو دهن آدم
عزیزم وقتی اتهام میزنن یا فرضیه تو ذهن ادم مطرح میشه خب طبیعیه که میای اونارو مطرح میکنی فقط، خیلی بنظرم واضحه :دی بعد تو میگی نه کلا هیچ شانس و هیچ احتمالی بر بیگناهی من نمیدی...باز من میام میگم نه اینا فرضیه هایی بود که تو ذهن من اومده باز یه ساز دیگه میزنی
بعد وقتی میگم بیا از اول پله پله بریم جلو میگی چرا، که متوجه شی حرفمو (اگه واقعا نفهمیدی و خودتو نزدی کوچه علی چپ:دی )
میخوام بدونی چه شوخی بگیرم اون حرف رو چه جدی چرا تو ذهن من مشکوکی. بعد میاد میگه تو بعد این همه مدت نفهمیدی شوخی بوده یا نه :))
من اگه میخواستم بحث کش دار شه نمیومدم بگم از اول پله پله بریم جلو...اتفاقا این یعنی میخوام بحث تموم شه نه اینکه کش دار شه :دی

بریم سر اصل مطلب
خب شوخی ( من نمیتونم بپذیرم دو روزه سر این دارم بحث میکنم :)) اما میگیریم شوخی اشکال نداره ) اون فرضیه ی ناخوداگاه ذهن رو چطوری میخوای جواب بدی؟ :دی
شوخی و مطلبی که پشتش اونقد فکر نباشه اتفاقا به شدت نشات گرفته از ناخوداگاه ذهنه :دی چرا خلفی رو شب بزنی؟ چرا خلفی اصلا گناهکار نیست که تو روز اعدامش کنی؟
فقط لطفا نیا بگو من مگه مافیای ضعیفی هستم که فلان گاف رو بدم یا چی

• Love
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
ببین به من که نمیتونی رای بدی. :دی یعنی به عنوان مافیا نمیتونی رای بدی، اگه میخوای چون بهت میگم بهت رای میدم بهم رای بدی بحثش جداست :دی حالا چرا نمیتونی بهم بگی مافیا؟ چون هادی یه حرفی زده که اشتباه بوده به نظرت و برات مشکوک شده، من قبل از تو بهش گفتم حرفت اشتباهه. حرف مشکوک ادم مشکوک تو رو من خودم اولین نفر اومدم گفتم اشتباهه، پس حداقل اینجای بازی نمیتونی بگی من یارشم. باید سعی کنی باهام تعامل کنی حداقل نه اینکه بیای بگی میشی گزینه رایم.
بعدشم مقصرش من نبودم که، اومدی به یه حرفی گیر دادی و انقدر لیترالی برداشت کردی تقصیر من نیست که. گفتم هم دلیل اینکه گفتم رای میدم اینه که هرجور گفتم متوجه نشدی یکم غیرطبیعیه برام. یادآور بازی قبلیه. تازه گفتم اگه مجبور باشم رای بدم، بهت رای میدم. یعنی مطمئن هم نیستم ولی باهات تعامل میکنم که نظرمو عوض کنی. خیلی دارم بی گناهی :دی بازی میکنم.

ببین اینکه یار هادی نیستی درست.
ولی «هرجور گفتم متوجه نشدی» چیه دیگه؟ من حرفت رو به معنای کلمه برداشت کردم ازت سوال پرسیدم، تو توی جواب اولت اصلا جواب این موضوع رو ندادی و کلا درباره‌ی اهمیت دادن و ندادن به رهبرها و این‌ها حرف زدی. بعد که من گفتم چرا جواب من رو ندادی، حرفم رو ریپلای کردی و گفتی به معنای لغت توجه نکن به مفهوم توجه کن. من فکر کردم منظورت اینه که جواب سوالم توی همون جواب اولت هست و باید به مفهومش توجه کنم، «اینم نمیدونم چطور جواب بدم که توی صحبت های قبلیم نباشه. یکم اگر جای لغت به مفهوم حرف دقت کنید مشخصه.» این عین حرفته که خب صحبت‌های قبلیت اصلا ربطی به سوال من درباره شیر یا خط نداشت. به خاطر همین دوباره پرسیدم و تو گفتی که منظورت اینه که لیترالی نگفتی شیر یا خط رو، منم متوجه شدم دیگه. اینجا دقیقا چیش تقصیر منه؟ اینجوری هم نبوده که «هر جور گفتی متوجه نشدم». گفتی لیترالی نبوده، متوجه شدم. قبلش واضح نگفتی. تقصیر من هم نیست که همون اول جواب سوال من رو ندادی توی پست ۴۹ ات.
حله؟

اینم بگم که چرا حرفت رو به معنای کلمه و لیترالی برداشت کرده بودم؟ چون وقتی خودم حرف از شیر یا خط زدم منظورم واقعا شیر یا خط بود و طبیعیه که اگه یکی بعد از من بیاد چنین حرفی بزنه فکر کنم منظور اون هم همینه.

آخرین ویرایش:

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
پویا:

هلن و از مراسمات قبل از پرسشت معاف کن و جواب بده تا برای روحت دعا کنم:

نظر روان شناسانه ات درباره اشکان چیه؟

آیا به نظرت جلاد اسم اشکان رو داده؟

کی قصد داری بر علیه جلاد اقدام کنی؟

آرش:

وقتی میگی خودم لیترالی گفتم سکه میندازم(در هر حالی که کل اون قضیه دروغ بوده) چطور این لیترالی که بالذات فیک هست روی ناخودآگاهت تاثیر گذاشته؟

چرا تعجب کردی از پرسشم از مفیستو؟:))

آخرین ویرایش:
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
چقدر حرف زدید. یه ذره بازی کنیم.

یه نظرسنجی می‌خوام بکنم. و حقیقتا زیر 5 لایک ناراحت می‌شم حقیقتا.:دی

واکنش بدید به این پست:

کسانی که فکر می‌کنن من مفیستوفلس هستم، لایک.
کسانی که فکر می‌کنن من مفیستوفلس نیستم، دیس‌لایک.
کسانی که مردد هستن ولی به سمت مفیستوفلس، لاو بترکونن.
کسانی که مردد هستن ولی به سمت مفیستوفلس نیستن، خنده ریز یا درشت بسته به میزان مردد بودن‌شون.
کسانی هم که خارج اینا که گفتم فکر می‌کنن، هرچی خواستن واکنش بدن.

هرکسی تا فردا شب به این پست هیچ واکنشی نده تعامل نمی‌کنم باهاش دیگه و هر بلایی بتونم سرش می‌آرم؛ مگه رسما اعلام کنه دوست نداشته واکنش بده یا هرچی.
خلاصه که اگه به چپ‌تون بگیرید، سرویسید.

یکی یه پست بده تا به هلن جواب بدم. با این نمی‌خوام ادغام بشه.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
پویا:

گزینه ای برای من نزاشتی چرا؟ :دی

• Smile
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
وقتی میگی خودم لیترالی گفتم سکه میندازم(در هر حالی که کل اون قضیه دروغ بوده) چطور این لیترالی که بالذات فیک هست روی ناخودآگاهت تاثیر گذاشته؟
ادغام پست‌ها در 7 دقیقه قبل
چرا تعجب کردی از پرسشم از مفیستو؟:))
چه ربطی داره هلن عزیزم؟ :دی به هر حال من وقتی اون حرف رو زدم (چه دروغ چه نه) یه منظوری داشتم، وقتی یکی دیگه میاد حرف مشابه من می‌زنه قاعدتا فکر می‌کنم منظور اون هم مثل منظور منه. مثل این میمونه که من بگم من شیر دوست دارم و منظورم شیر پاکتی باشه، یکی دیگه بیاد بگه من هم شیر دوست دارم، خب من اینجا فکر می‌کنم منظور اونم شیر پاکتیه و نه شیر جنگل، چه خودم به دروغ گفته باشم شیر دوست دارم و چه نه. ینی دو موضوع جدا هستن.

فکر نمیکردم شاهد مکالمه‌ی هلن و مفیستو باشم اونم از سمت تو. جالب شد :دی ضمنا میتونی لایک بزنی پستش رو دیگه :))

و اینکه ناراحت نشو که به پست پویا واکنش خنده زدم که یعنی فکرم بیشتر سمت هلن بودنشه. بیشتر به خاطر اینه که پویا بیشتر پستامو لایک کرده :)) و حس بهتری بهش دارم و حس می‌کنم نقشه‌ای داره. ولی تو هم واسه مفیستو بودن هنوز دلیلی ندادی بهم و ممکنه حسم در آینده تغییر کنه.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
آخه من فکر نمیکنم، یقین دارم :))

• Smile
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
پویا:

هلن و از مراسمات قبل از پرسشت معاف کن و جواب بده تا برای روحت دعا کنم:

نظر روان شناسانه ات درباره اشکان چیه؟

آیا به نظرت جلاد اسم اشکان رو داده؟

کی قصد داری بر علیه جلاد اقدام کنی؟

فری عزیز.

بله حتما اون مخصوص بازیکن‌ها هست، نه شما. هر سوالی داشتی بدون آداب بپرس. درخدمتت هستم بنده‌ی عزیز گاد.
ضمنا برای روحم نمی‌خواد دعا کنی. برو برای پیروانت دعا کن سعادتمند بشن.

سوال اول مبهمه. دقیق‌تر بپرس. اشکان بسیار باهوش هست و در رده بالاتر از من قرار می‌گیره از این نظر. رده چاوش و امین در واقع. یه ویژگی خوب دیگه هم که داره اینه که می‌دونه چقدر خوبه در زمینه‌هایی که خوبه. تو بازیا ممکنه کارهای خاصی بکنه.

سوال دوم. نه.

سوال سوم. هرموقع که صلاح بدونم. همین الآن هم می‌شه البته؛ ولی هزینه‌اش براتون سنگین هست.

تو چرا وجود جلادُ قطعی گرفتی؟ یا نگرفتی؟:دی من که مفیستوفلس هستم هم صد ریاضی نیست برام. 99 درصد هست. صرفا یه سری اسم گادتون امین داده بهم.

پویا:

گزینه ای برای من نزاشتی چرا؟ :دی

تو هم فرض گرفتم لایک می‌زنی اگه بخوای شرکت کنی. و خب برای تو نظرسنجیُ نزدم. برای بازیکنا زدم.
شما چون یقین داری پوکرفیس بزن.:))

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
چرا فکر کردی قطعی گرفتم؟ یه احتمال بالاست دیگه:unsure:

• Like
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
چرا فکر کردی قطعی گرفتم؟ یه احتمال بالاست دیگه:unsure:

فکر نکردم. از حرفت استدلال کردم. اینا رو ول کن هلن جان.

هزینه رو دوست نداری بدونی؟ انتظار داشتم یه واکنشی هم به اون بدی.:))

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین