برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی اسم رمز: ••••••

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
راستی برا لایک با گوشی باید پست رو فشار داد نگه داشت که گزینه‌ها رو بیاره.

• Wow
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arsonist

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
من که نمیفهمم چی میگین خدایی :)) پویا میگه جاسوسا نیان اسم رمز و بگن، مگه جاسوسا مرض دارن اسم رمز وبگن؟:)) بعد ممل هم الکی اومد رو پویا به نظرم و روی موج آرش سوار شد. بعد اینکه آرش چی میگی؟ زیرزمین چیه؟ من زیرزمین نمیام ها گفته باشم.

و اینکه پستای پویا و ممل و مهسا میتونه سرنخ بوده باشه خیابونای شمال و مهر شر و ترکیه و ماهی گیری و....اینا همش مشکوکه. فعلا با آرش موافقم.

• Like

Bot

Super Moderator
ربات
پسندها
10
امتیازها
0
بازی وارد فاز 1 شد.

• Love
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
من که نمیفهمم چی میگین خدایی :)) پویا میگه جاسوسا نیان اسم رمز و بگن، مگه جاسوسا مرض دارن اسم رمز وبگن؟:)) بعد ممل هم الکی اومد رو پویا به نظرم و روی موج آرش سوار شد. بعد اینکه آرش چی میگی؟ زیرزمین چیه؟ من زیرزمین نمیام ها گفته باشم.

و اینکه پستای پویا و ممل و مهسا میتونه سرنخ بوده باشه خیابونای شمال و مهر شر و ترکیه و ماهی گیری و....اینا همش مشکوکه. فعلا با آرش موافقم.
ممکنه جاسوس‌ها بیان اسم رمز رو یه جوری لابه‌لای پست‌هاشون نخ بدن دیگه، که همدیگه رو شناسایی کنن. حرف من این بود.

عه چرا اینطور شد :دی خط آخر حرف منه فقط.

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
فری: یه جا میگی جاسوسا مرض ندارن که اسم رمزو بگن بعد میگی پستای منو و پویا و محمدامین میتونه سرنخ داشته باشه و مشکوکن. منظورت از سر نخ همون اسم رمز یا کلماتی نزدیک اسم رمزه؟ اگه آره دو تا جملت با هم نمیخونه.
و اینکه به نظر من جاسوسا میتونن اسم رمز رو بگن اینجا که همدیگه رو پیدا کنن حداقل تو فازای اول خطری نداره براشون به نظرم.

عه چرا دوتا دوتا میاد پستام!

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
با توجه به اینکه سه نفر(ممل شدتش کمتر بود) اینجوری رمزی صحبت کردن یا خواستن ادای رمزی صحبت کردن و درارن، پس حتی اگه رییس و جاسوس توی این سه نفر باشه یک بیگناهم توشونه یا شهروند یا اطلاعاتی، پس نتیجتا برای بی گناهم میشه اینو در نظر گرفت، اگر بخوام اینو در نظر بگیرم به آرش مشکوک میشم. ولی فعلا زوده قضاوت:دی

• Thinking
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
این در جواب حرف من بود پویا؟ چون اگه نباشه نمیفهمم چرا یکی باید بیاد پیشنهاد بده جاسوس‌ها اسم رمز رو نگن، مگه خودش جاسوس باشه :دی

درکل چون این رو مطرح کردی که اگه جاسوس‌ها اسم رمز رو بگن اشتباه کردن (:))) فعلا ازت عقب می‌کشم چون حالتی نمیتونم متصور بشم که یه جاسوس بیاد اینو بگه؛ جز اینکه شاااید توی همین پست اسم رمز باشه به نوعی، که دیگه بستگی به میزان خلاقیت رئیییشون داره :دی
بله در جواب تو بود.
از کی می‌شه حکم جلب گرفت؟

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
با توجه به اینکه سه نفر(ممل شدتش کمتر بود) اینجوری رمزی صحبت کردن یا خواستن ادای رمزی صحبت کردن و درارن، پس حتی اگه رییس و جاسوس توی این سه نفر باشه یک بیگناهم توشونه یا شهروند یا اطلاعاتی، پس نتیجتا برای بی گناهم میشه اینو در نظر گرفت، اگر بخوام اینو در نظر بگیرم به آرش مشکوک میشم. ولی فعلا زوده قضاوت:دی
مدل شروع بازی همینه :)) تا جایی که من میدونم شروعش اینطوری همراه با یه مشت چرتو پرت بود.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
فری: یه جا میگی جاسوسا مرض ندارن که اسم رمزو بگن بعد میگی پستای منو و پویا و محمدامین میتونه سرنخ داشته باشه و مشکوکن. منظورت از سر نخ همون اسم رمز یا کلماتی نزدیک اسم رمزه؟ اگه آره دو تا جملت با هم نمیخونه.
و اینکه به نظر من جاسوسا میتونن اسم رمز رو بگن اینجا که همدیگه رو پیدا کنن حداقل تو فازای اول خطری نداره براشون به نظرم.

عه چرا دوتا دوتا میاد پستام!

واضحا منظورم از اسم رمز خود اسم رمزه توی پست پویا. اما اینکه بیان توی پست ها نشان بزارن اینو منطقی میدونم و اینطوری پست دادن خودش میتونه نشونه باشه دیگه یا بسترسازی باشه.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
من بخوام اسم رمز بگم هم، جوری می‌گم هیچ شکی ایجاد نشه عزیزان.

بماند. بازی خیلی بحث نداره از دید من. با حکم جلب و تیر، درمی‌آد.

من درخواست حکم جلب دارم برای فری عزیزم. به هرکسی یه سیخی زد و عملا هیچ کاری نکرد.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
وا من نمی دونستم باید داستان تعریف کنیم اول بازی که چجوری از اینجا سر در آوردیم.
آرش:
اولا که من خواستم شوخی کنم بله. دوما که بله از من بیشتر بر میاد شوخی کنم مخصوصا تو پست اول تا پویا. سوما من نمی دونستم باید داستان تعریف کنیم. الان دیگه به اون پست پویا اونقدر شک ندارم. همچنان از نظرم البته می تونست داستانش مختصر تر باشه. نظر تو هم همینه فکر کنم.
فری: چی می گی من نمی فهمم. با مهسا موافقم که حرفت انگار تناقض داره، در کنارش این جوابی که الان دادی هم منطقی نیست. نشونه با اسم رمز چه فرقی می کنه؟ چجوری می شه نشونه گذاشت که ربطی به اسم رمز نداشته باشه؟

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
استاد سیخ که باید زده بشه، ولی انتظار داشتی چکار کنم فاز اولی؟:)) خودتون مگه کاری کردید؟ با توجه به پست های اول بخوام بگم الان به مهسا مشکوک ترم، چون تنها شخصی بود که به تعداد اشاره کرد، من نمیدونم چندتا اسم رمز وجود داره توی بازی اما این که میگه دوتا ماهی تو کوله امه و بیاین بشینیم بخوریم شاید اشاره به تعداد اسم رمز هاست؟ :-؟ برای جلب نظرم روی مهساست.

Bot

Super Moderator
ربات
پسندها
10
امتیازها
0
📄⚖Pouya درخواست حکم جلب FM را داد!

Bot

Super Moderator
ربات
پسندها
10
امتیازها
0
🗳☑ Moonsa به حکم جلب FM رای مثبت داد!

Bot

Super Moderator
ربات
پسندها
10
امتیازها
0
🗳☑ Arsonist به حکم جلب FM رای مثبت داد!

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
وا من نمی دونستم باید داستان تعریف کنیم اول بازی که چجوری از اینجا سر در آوردیم.
آرش:
اولا که من خواستم شوخی کنم بله. دوما که بله از من بیشتر بر میاد شوخی کنم مخصوصا تو پست اول تا پویا. سوما من نمی دونستم باید داستان تعریف کنیم. الان دیگه به اون پست پویا اونقدر شک ندارم. همچنان از نظرم البته می تونست داستانش مختصر تر باشه. نظر تو هم همینه فکر کنم.
فری: چی می گی من نمی فهمم. با مهسا موافقم که حرفت انگار تناقض داره، در کنارش این جوابی که الان دادی هم منطقی نیست. نشونه با اسم رمز چه فرقی می کنه؟ چجوری می شه نشونه گذاشت که ربطی به اسم رمز نداشته باشه؟

نشونه با خود اسم رمز فرق داره. رییس و جاسوس اسم رمز و میدونن میتونن با توجه به این علمشون کلماتی و به کار ببرن که از نظر ما معنایی نداره ولی خودشون میفهمن دیگه:دی به این میگن نشونه. توی پست اول پویا من فکر میکردم میگه خود اسم رمز ونگین:))

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
دوست خوبم
همچنان و کوفت.

فری
باید از یه جایی شروع بشه بازی. تا یه هفته که نمی‌شه حرف زد.

منم مدل بازیم شبیه خداداد عزیزی هست تو این بازیا. حوصله حرف اضافه ندارم. سریع و عمل‌گرا هستم. یه چیزی از توش درمی‌آد بالاخره. یه مقداری باهوش‌ترم فقط.:))

• Haha
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mamalgr

Bot

Super Moderator
ربات
پسندها
10
امتیازها
0
🗳☑ Pouya به حکم جلب FM رای مثبت داد!

🔒⛓ FM زندانی شد!

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
الآن دو نفر باید برن ملاقات فری.

پیشنهاد من محمدامین و یکی از بین مهسا و آرش هست.

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین