برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی اسم رمز: ••••••

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
واضحا منظورم از اسم رمز خود اسم رمزه توی پست پویا. اما اینکه بیان توی پست ها نشان بزارن اینو منطقی میدونم و اینطوری پست دادن خودش میتونه نشونه باشه دیگه یا بسترسازی باشه.
یه تعداد افراد هستن میدونن اسم رمزو یه دسته هم نمیدونن. درسته؟ حالا فرض کنیم یکی از اونایی که میدونه اسم رمز چیه بیاد واضحا اسم از اسم رمز برای گرا دادن به بقیه استفاده کنه یا از کلمات نزدیک اسم رمز برا گرا دادن استفاده کنه. کسایی که میدونن اسم رمز چیه که خب میدونن گرای اون فرد رو میگیرن رو هوا ولی کسایی که نمیدونن باز هم نمیدونن و کلا به هر کلمه یا جمله‌ای مشکوکن. پس فرقی نداره در حالت کلی که از اسم رمز استفاده کنن یا کلمات نزدیک بهش.

الآن دو نفر باید برن ملاقات فری.

پیشنهاد من محمدامین و یکی از بین مهسا و آرش هست.
چه فرقی داره که کی بره؟ چرا حتما محمدامین باید بره و چرا خودت رو نگفتی؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mamalgr
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
ملاقات یه بار در طول بازی نیست مگه؟ من ملاقاتم رو می خوام برای تو نگه دارم اگه زندانی شدی پویا با عرض پوزش 😅

• Dislike
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arsonist
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
الان آپشن‌هامون چیه؟
مهم‌ترینش اینه که اگه ۲ نفر زندانی بشن، استعلام زندان رو میگیریم (مثلا میگه چند نفر نفوذی، چند نفر اطلاعاتی و چند نفر شهروند تو زندانن)
باگش چیه؟ باگش اینه که هر دو مامور رو زندانی کنیم که درجا می‌بازیم.
در کنار اون، میتونیم بریم ملاقات فری و از نقشش باخبر بشیم. اینجوری اطلاعات وارد بازی میشه.
پیشنهادتون چیه؟
من میگم ۲ نفر (الف و ب) برن ملاقات فری:
اگه جفت بگن فری بیگناهه که احتمال زیاد از بین بقیه (به جز الف و ب و فری، یعنی ج و د) هر دو نفر نفوذی هستند.
اگه جفت بگن فری گناهکاره که فری احتمال زیاد گناهکار میشه، از بین ج و د هم ۱ نفر نفوذی هست.
اگه یکی بگه فری گناهکاره یکی بگه فری بیگناهه، پیشنهاد من اینه که اونی گفته فری گناهکاره رو بفرستیم زندان، استعلام بگیریم. بعد یه نفر از بین ج و د بره ملاقات زندانی دوم. اینجوری ساید چند نفر درمیاد :دی یعنی دو نفر می‌رن تو یه ساید (فری و کسی که گفته فری بیگناهه)، دو نفر هم تو یه ساید دیگه، یا اینکه ۳ به ۱ میشه که قطعا اون ۱ رو مبادله می‌کنیم اگه بیرون باشه، یا کسی تیر داشته باشه می‌زندش.

من خودم حاضرم برم ملاقات فری اگه جمع اوکی بده.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
هم. اوکی من خیلی داشتم تکی فکر می کردم. این چیزا به ذهنم نرسیده بود اصلا. اینجوری منم اوکی ام برم ملاقات.

یه گناهکار بگه فری بیگناهه چی؟ چجوری ۲ نفری که می‌مونن با احتمال زیاد نفوذی ان؟ این بخش اشتباهه.
ادامش هم اگه یکی گفته فری گناهکاره، یا فری گناهکاره اون بیگناه، که استعلام می گه یه بیگناه یه گناهکار. یا فری بیگناهه اون گناهکار که باز استعلام میگه یه بیگناه یه گناهکار. جفت بیگناه باشن هم که نمیشه. جفت گناهکار باشن هم که اونو بفرستیم زندان باختیم :| سود زندانی کردن اونی که گفته فری گناهکاره رو نفهمیدم

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arsonist
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
یه تعداد افراد هستن میدونن اسم رمزو یه دسته هم نمیدونن. درسته؟ حالا فرض کنیم یکی از اونایی که میدونه اسم رمز چیه بیاد واضحا اسم از اسم رمز برای گرا دادن به بقیه استفاده کنه یا از کلمات نزدیک اسم رمز برا گرا دادن استفاده کنه. کسایی که میدونن اسم رمز چیه که خب میدونن گرای اون فرد رو میگیرن رو هوا ولی کسایی که نمیدونن باز هم نمیدونن و کلا به هر کلمه یا جمله‌ای مشکوکن. پس فرقی نداره در حالت کلی که از اسم رمز استفاده کنن یا کلمات نزدیک بهش.

چه فرقی داره که کی بره؟ چرا حتما محمدامین باید بره و چرا خودت رو نگفتی؟

پیشنهاده. خواستید گوش ندید.

من فعلا نمی‌رم باتوجه به نقشم. اگه لازم بشه، دو نفری که رفتنُ چک بکنم، می‌رم.

ملاقات یه بار در طول بازی نیست مگه؟ من ملاقاتم رو می خوام برای تو نگه دارم اگه زندانی شدی پویا با عرض پوزش 😅
می‌پوسه پس ملاقاتت. من زندانی نمی‌شم.

دو نفر که اصلا نباید برن زندان.

فعلا یا دو تا برید ملاقات یا فری می‌پوسه تو زندان.:))

بعد از نتیجه، می‌گم چه کار کنیم. کلیات حرف آرش درست هست. منتهی مرض هم حس کردم. نمی‌گم هم کجا.

• Love
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
من اینجوری فکر می کنم.
۲ نفر می رن ملاقات فری، اگه جفت گفتن بیگناهه،یکی از اون دو نفر با فری مبادله می شه، بعد فری میره ملاقاتش، بعد فری می گه اون شخص بیگناهه یه گناهکار. اگر فری گفت بیگناهه، ۲ تا بیگناه قطع در میاد. فکر کنم اگر بخوایم اون شخص سوم رو هم بذاریم زندان خطرناکه‌. من تا همینجا فکر کردم سر آیت ادامش یکم سخت بود برام گشنمه هست :))
اگه جفت گفتن فری گناهکاره یکم سخته. فکر کنم اینطوری نیازه که یکی دیگه بره زندان از ۲ نفر بیرون تا بشه قطعی نظر داد.
اگه یکی گفت فری گناهکاره یکی گفت بیگناه، دو تای بیرون با هم برن زندان استعلام گرفته بشه، اگه هیچ گناهکاری اونجا نبود، فری و اونی که گفت فری بیگناهه می شن نفوذی، اگه یه گناهکار بود، اونی که گفت فری گناهکاره می شه نفوذی.

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
تنها راه بیرون دادن از بازی تیره دیگه درسته؟ اگه آرش و مملگر جفتشون برن ملاقات فری و گناهکار باشن و فری بیگناه باشه خیلی بد میشه. اینطوری جفتشون میان میگن فری گناهکاره و ما یه بیگناه رو میدیم بیرون از بازی و کلی دیتای اشتباه داریم که بر اساسش ممکنه بازم اشتباه کنیم. پس به نظرم یکی از این دو نفر با من بریم ملاقات فری. اینطوری حداقل خیال خودم راحته.

برا ملاقات هم بقیه باید اوکی بدن؟ و اینکه کی میشه رفت ملاقات؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
نه. هر دو اگه بگن فری گناه‌کاره، من هم می‌رم ملاقات فری. و تکلیف مشخص می‌شه.

مهسا و محمدامین برن؟

آرش یه توضیح بده ملاقات چجوریه و نتیجه کی گفته می‌شه.

• Like
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
یه گناهکار بگه فری بیگناهه چی؟ چجوری ۲ نفری که می‌مونن با احتمال زیاد نفوذی ان؟ این بخش اشتباهه.
اره عمدا اشتباه گفتم اونو که ببینم دقت می‌کنید یا نه :دی (الکی) تازه بعدش خواستم بگم دلیلی نداره دو گناهکار هر دوشون بگن فری بیگناهه، ولی بعد دیدم گناهکارا اصلا همدیگه رو نمیشناسن :دی و ممکنه نخوان با اون فرد دیگه که رفته ملاقات وارد کانفلیکت بشن پس راستش رو بگن مثلا. یعنی اگه هر دو بگن فری بیگناهه فکر کنم تنها اطلاعاتی که دستمون می‌آد اینه که فری واقعا بیگناهه :دی چون اگه گناهکار باشه، فقط یه نفر دیگه میمونه که بخواد دروغ بگه نقش فری رو، نه دو نفر.

ادامش هم اگه یکی گفته فری گناهکاره، یا فری گناهکاره اون بیگناه، که استعلام می گه یه بیگناه یه گناهکار. یا فری بیگناهه اون گناهکار که باز استعلام میگه یه بیگناه یه گناهکار. جفت بیگناه باشن هم که نمیشه. جفت گناهکار باشن هم که اونو بفرستیم زندان باختیم :| سود زندانی کردن اونی که گفته فری گناهکاره رو نفهمیدم
نه دیگه فرق استعلام اونجا می‌شه که می‌تونیم بفهمیم شهروند تو زندانه یا مامور. البته الان که فکرش رو می‌کنم این بیشتر به نفع جاسوس‌هاست تا شهروندها :))‌ ولی اینجوری نیست که نتیجه‌ی استعلام بدیهی باشه در هر صورت.
اون حالت که دو گناهکار برن زندان پیش نمیاد تو چیزی که من گفتم، چون اگه فری گناهکار باشه، ما داریم کسی که راست گفته و بیگناهه رو میندازیم زندان. اگه هم فری بیگناه باشه، کسی که داره دروغ میگه و گناهکاره رو میندازیم زندان. یعنی از اون لحاظ سیفه.

جفت بیگناه باشن هم که نمیشه. جفت گناهکار باشن هم که اونو بفرستیم زندان باختیم :| سود زندانی کردن اونی که گفته فری گناهکاره رو نفهمیدم

اگه جفت گفتن بیگناهه،یکی از اون دو نفر با فری مبادله می شه،

نه دیگه مبادله شهر هرت نیست که. مگر اینکه ادعا داشته باشی وکیل تو بازیه :دی در غیر این صورت با وجود فقط یک شهروند توی ۵ نفر اصلا شانسی برای مبادله نباید قائل بود، مگر دونه دونه همه رو انتخاب کنیم دسته‌جمعی :))

برا ملاقات هم بقیه باید اوکی بدن؟ و اینکه کی میشه رفت ملاقات؟

آرش یه توضیح بده ملاقات چجوریه و نتیجه کی گفته می‌شه.

ملاقات نیازی به تایید بقیه نداره فقط کافیه دکمه‌شو بزنید. وقتی برید ملاقات، بهتون همون موقع گفته می‌شه طرف نفوذی هست یا نیست، تا آخر فاز هم نمیتونید تو تاپیک پست بدید و فقط میتونید با اون شخص حرف بزنید و یا مسلحش کنید، بنابراین توصیه می‌شه که ملاقات رو اواخر فاز انجام بدیم.

Bot

Super Moderator
ربات
پسندها
10
امتیازها
0
🤝👥 Arsonist به ملاقات FM رفت!

Bot

Super Moderator
ربات
پسندها
10
امتیازها
0
بازی وارد فاز 2 شد.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
چرا جز من کسی نرفت ملاقات :| الان باید یه روز دیگه صبر کنیم تا به نتیجه برسیم. مگر طول فازها رو کمتر کنیم یه شبه تمومش کنیم :))

و اینکه فری نفوذیه. :دی

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
ای بابا.
یکی بره. دست‌کاریش کن.:))

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
من می رم ملاقات فری

Bot

Super Moderator
ربات
پسندها
10
امتیازها
0
🤝👥 Mamalgr به ملاقات FM رفت!

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
عه منم میخواستم برم آخه
فری رو چطوری میتونیم آزادش کنیم؟ :))

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
نه دیگه میخوای همه نریم ملاقات فری :)) هر کی یه بار میتونه حالا اگه موافق باشید میتونم بزنم بره فاز بعدی یا فازها رو کوتاه‌تر کنم

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
من میگم فری رو آزاد کنیم پویا بزنتش. اگه مرد که میفهمیم آرش راس گفته و آرش و پویا سفید میشن. اگه نمرد میفهمیم یا آرش دروغ گفته یا پویا هم سیاهه :دی البته میشه که آرش و پویا سیاه باشن و فری بمیره 🤔
آرش به نظر من کوتاه‌تر کن زود بازی کنیم اینطوری حساب بازی از دست آدم درمیره. من مثلا یهو الان یادم افتاد تو بازیم :))

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
دکمه آزادسازی نداره بازیش خب :دی اینی که تو میگی باید اول یکیو باهاش مبادله کنیم، که خب چرا کسی که استعلامش گناهکاره رو بیاریم بیرون اصلا. همون تو هست چیکارش دارین :))

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
او شِت! من تازه الان متوجه شدم بازی چطوریه :)) خب اینم حرفیه. ولی نمیتونیم فری رو تا ابد اونجا نگهش داریم که! الان یه نفوذی دیگه بره زندان شورش میکنن و ما میبازیم. باید فری رو مبادله کنیم و سریع بهش تیر بزنیم:دی

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین