برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور دوم مافیا | House of Cards S02 , Freddy's Return

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
این پست رو ندیده بودم مهدی.

یک سوال . اگر قاتل بودی چطوری بود استراتژی کلیت؟. خودت رو هم ساده یک تحلیلی بکن به نظرم. سبک این دورت رو.

الان که دیدی. نظرت چیه؟

اولا یه چیزیو بگم من نقش قاتل رو واقعا دوست ندارم. پویا شاید بدونه چون باهاش در این موارد تبادل نظر کردم به خاطر گاد بودنش. شایدم اینطوری مستقیم نگفتم نمی دونم. مهم هم نیس چه حسی می گیرید ولی اصلا بگیرید مهدی قاتله و اینو میگه. ولی این حقیقته که من خوشم نمیاد از قاتل.

ولی اگه قاتل باشم، طبیعتا همون بازی همیشگیم رو می کنم ولی رای های محتاطانه تری می دم. یعنی سعی می کنم تا مطمئن نشدم کسی گناهکاره رای اول یا تاثیر گذارش نباشم، اولین پیش فرض برای قاتل اینه به نظرم. بعدش اینکه سایه بازی کنی یا نکنی که خب قطعا سایه برای قاتل بهتره به نظرم. منتهی قطعی نیست. منم کلا سایه دوست ندارم. اینم ربطی به قاتل یا نقش های دیگه نداره.

اینم که چجوری بازی کردم تا الان و چه قدر بودم رو توضیح دادم قبلا هم. من اگر بیکار باشم بازی می کنم واقعا. رامتین حالا مسخره می کنه که انگار فقط مهدی اینجا کار داره و علافه ولی منو دیگه قبل بازی همه می دونن حتی موافق برگزاری دور بعد با این فاصله کم هم نبودم. هر وقت تونستم اومدم این بازی و اوایلم که نیومدم هم وقتم محدود تر بود و هم مهم تر اینکه واقعا بازی شکل نگرفته بود. بازی منم اینطوریه که از اینا نیستم اولش مسخره بازی در بیارم و بخوام از بقیه که بیان بازی کنن. من همیشه دیر ملحق میشم به بازی. چه بی گناه باشم چه گناهکار باشم چه فرعی باشم.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
وضعیت رای ها

مهدی: رامتین
رامتین: مهدی، محمد
پویا: عرفانِ گستاخ

رای نداده: پویا

تو روحت آرش پفیوز، کپی می کنی چرا تنظیماتش می پره ! لعنت گاد بر تو باد

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
ترجیح میدم خودم دخیل باشم تو تصمیمم تا شانس و دست سید :)) اشتباهم کردیم نوش جون قاتل کاری از دستمون برنمیاد

با گاد بودم.:دی

- - - Updated - - -

از اول نه. از وسط به بعد مثلا. دقیق یادم نیس. ولی این اواخر مشهوده به نظرم.

فرض کن رامتین. کیه به نظرت؟

- - - Updated - - -

مخلصم گاد امشب به پاداش کارم منو کمتر جیندا کن تو داستان :))

پاداش چی؟ بین تو گاده؟

---------------------
رای هم میدم الان.

- - - Updated - - -

عرفان تو بین محمد و رامتین به من رای دادی؟

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
الان که دیدی. نظرت چیه؟

اولا یه چیزیو بگم من نقش قاتل رو واقعا دوست ندارم. پویا شاید بدونه چون باهاش در این موارد تبادل نظر کردم به خاطر گاد بودنش. شایدم اینطوری مستقیم نگفتم نمی دونم. مهم هم نیس چه حسی می گیرید ولی اصلا بگیرید مهدی قاتله و اینو میگه. ولی این حقیقته که من خوشم نمیاد از قاتل.

ولی اگه قاتل باشم، طبیعتا همون بازی همیشگیم رو می کنم ولی رای های محتاطانه تری می دم. یعنی سعی می کنم تا مطمئن نشدم کسی گناهکاره رای اول یا تاثیر گذارش نباشم، اولین پیش فرض برای قاتل اینه به نظرم. بعدش اینکه سایه بازی کنی یا نکنی که خب قطعا سایه برای قاتل بهتره به نظرم. منتهی قطعی نیست. منم کلا سایه دوست ندارم. اینم ربطی به قاتل یا نقش های دیگه نداره.

اینم که چجوری بازی کردم تا الان و چه قدر بودم رو توضیح دادم قبلا هم. من اگر بیکار باشم بازی می کنم واقعا. رامتین حالا مسخره می کنه که انگار فقط مهدی اینجا کار داره و علافه ولی منو دیگه قبل بازی همه می دونن حتی موافق برگزاری دور بعد با این فاصله کم هم نبودم. هر وقت تونستم اومدم این بازی و اوایلم که نیومدم هم وقتم محدود تر بود و هم مهم تر اینکه واقعا بازی شکل نگرفته بود. بازی منم اینطوریه که از اینا نیستم اولش مسخره بازی در بیارم و بخوام از بقیه که بیان بازی کنن. من همیشه دیر ملحق میشم به بازی. چه بی گناه باشم چه گناهکار باشم چه فرعی باشم.

اوکی بود حرفات به نطرم.

بخشی از بحث های دیروزت با رامتین با من هم مجموعه بود. سر همین به نظرم در مورد رامتین مصمم تر شدم که تنها ار دید من نبوده.

مرسی.

رای اولیه مو میدم فعلا شاید عوض شد

پویا خواهش میکنم به مجازات این کارم تو دیگه منو تو داستان جیندا نکن :دی

رای به اعدام: پویا

- - - Updated - - -

ممد ولم کن حوصله توضیح ندارم تازه از خاب پاشدی توام تو "ان وای" اینحا شبه حوصله داریا :))

من بدتر از توام عرفان. به خدا دو روزه دارم همش پست میخونم نشونه دربیارم. نم خیلی کم پس داده شده. :))

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
تکلیف عرفان مشخص بشه رای میدم.

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
پویا

میدونم منم خاستم بگم اکه رایم باشه من دوتاش نمیکنم :دی

همین که گفت افرین به من نسپر سرنوشتو :دی

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
نظرتون در مورد رای عرفان؟ نه اینکه چرا بهم رای داد ها. چرا نظرشُ عوض کرد و رایی داد که احتمالا تاثیری نداره.

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
کی گفتم بین رامتین و ممد؟ :دی

همون لیستی که داده بودم. با هوکر بودن ارش تو قاتلمی.

نظرمو عوض نکردم. نگفتمم بین ممد و رامتینه رایم :دی

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
من خواستم به رامتین رای بدم. محمدم با خودم کنار اومده بودم. الان این رای نظرمُ عوض کرد.

- - - Updated - - -

تند خوندم. "تو" رو ندیدم در جمله ت.

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
فرض کن رامتین. کیه به نظرت؟

نفهمیدم. اگه رامتین نباشه؟ یه درصدی عرفان احتمالا. تو هم شاید باشی ولی همچین حسی نداشتم. اینم ۱ درصد تو ذهنم میذارم چون قاتل رو خوشت میاد به عنوان گاد. حالا به عنوان بازیکن نمی دونم.

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
پویا :دی مگه خودت نگفتی و منم تاییدت کردم؟ که چاره نداریم فقط میخایم به درست ترین فرد مورد نظرمون و بیشترین حدسمون رای بدیم خب همین کارو کردم منم. تصمیم درست از نظر خودم اینه. تو قاتلی :دی

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
نفهمیدم. اگه رامتین نباشه؟ یه درصدی عرفان احتمالا. تو هم شاید باشی ولی همچین حسی نداشتم. اینم ۱ درصد تو ذهنم میذارم چون قاتل رو خوشت میاد به عنوان گاد. حالا به عنوان بازیکن نمی دونم.

آره بد نوشتم.

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
نظرتون در مورد رای عرفان؟ نه اینکه چرا بهم رای داد ها. چرا نظرشُ عوض کرد و رایی داد که احتمالا تاثیری نداره.

فراموش کردم نظرات اول فازش رو. صب کن یک بررسی سریع بکنم. یادمه من جزو پتانسیل قاتل ها بودم.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
پویا :دی مگه خودت نگفتی و منم تاییدت کردم؟ که چاره نداریم فقط میخایم به درست ترین فرد مورد نظرمون و بیشترین حدسمون رای بدیم خب همین کارو کردم منم. تصمیم درست از نظر خودم اینه. تو قاتلی :دی

حله. مشکلی نداره.

- - - Updated - - -

فراموش کردم نظرات اول فازش رو. صب کن یک بررسی سریع بکنم. یادمه من جزو پتانسیل قاتل ها بودم.

من اشتباه خوندم. ولش کن.

- - - Updated - - -

الان به نظرم عرفان قاتل نیست. و اگه قاتل باشه حقشه ببره. چون قاتل این فاز از اول تو ذهنم بود به پویا رای نمیده. موافقت یا مخالفتتونُ اعلام کنید.

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
پویا اینکه این رای من به تو اینقد بهم ریختت و مطمعن شدی به قاتلیتم برام قابل هضم نیست :دی برام مهم نیست اعدام بشم. حرفامو زدم احتمالاتمم گفتم روحیاتمم خصوصا پیش تو عین اب روشنه :دی به حسم رای میدم فقط. شاید اشتباه باشه. اگرم ببازیم مسعولیت باختو گردن نمیگیرم

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
الان به نظرم عرفان قاتل نیست. و اگه قاتل باشه حقشه ببره. چون قاتل این فاز از اول تو ذهنم بود به پویا رای نمیده. موافقت یا مخالفتتونُ اعلام کنید.

موافقت با اینکه حقشه ببره یا اینکه به پویا رای نمیده؟ رای اش می تونست رای های رامتین رو ۳ کنه و اعدام رو تقریبا قطعی (حالا شاید با خودش گفته اگه اینکارو کنم پویا یا بقیه سریع بهم شک می کنن که میخوام کارو یک سره کنم. اگه این فکرو کرده منم به نظرم حقشه ببره :)) ) من شک ام بیشتر نشد بهش. من با همون رامتین می مونم.

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
حله. مشکلی نداره.

- - - Updated - - -

من اشتباه خوندم. ولش کن.

- - - Updated - - -

عرفان به نظر من هم قاتل بودنش کم تره. ستون پنچم ممکنه باشه.

برای من تو گزینه دومم بودی اول فاز. یعنی اگر بهت رای میدادم قاتل نبودم؟ :))

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
پویا اینکه این رای من به تو اینقد بهم ریختت و مطمعن شدی به قاتلیتم برام قابل هضم نیست :دی برام مهم نیست اعدام بشم. حرفامو زدم احتمالاتمم گفتم روحیاتمم خصوصا پیش تو عین اب روشنه :دی به حسم رای میدم فقط. شاید اشتباه باشه. اگرم ببازیم مسعولیت باختو گردن نمیگیرم

چی میگی؟:))

- - - Updated - - -

موافقت با اینکه حقشه ببره یا اینکه به پویا رای نمیده؟ رای اش می تونست رای های رامتین رو ۳ کنه و اعدام رو تقریبا قطعی (حالا شاید با خودش گفته اگه اینکارو کنم پویا یا بقیه سریع بهم شک می کنن که میخوام کارو یک سره کنم. اگه این فکرو کرده منم به نظرم حقشه ببره :)) ) من شک ام بیشتر نشد بهش. من با همون رامتین می مونم.

می تونست به محمد هم رای بده.

- - - Updated - - -

عرفان به نظر من هم قاتل بودنش کم تره. ستون پنچم ممکنه باشه.

برای من تو گزینه دومم بودی اول فاز. یعنی اگر بهت رای میدادم قاتل نبودم؟ :))

اگر می دادی نه. رای اولت. الان دیگه فایده نداره.:دی

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
هیچی خستم :دی گفتی نظرت بهم عوض شد ، و منو قبلش قاتل میدونستی گفتم شاید مطمعن شدی بهش. بعد دیدم آپدیتتو

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین