برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور دوم مافیا | House of Cards S02 , Freddy's Return

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
پویا و عرفان هر کدوم قاتل باشید من میدونم و شما. :flat::))

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
مهدی و پویا

الان برداشتتون چیه؟ که به کتفمم؟ گفتم دلیلشو

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
من اگر رامتین میومد و درست حسابی حرف میزد. به عرفان رای میدادم همین الان.

عرفان به نظرم لایق تر بوده. منتهی لیاقتش با این پست های آخر کمتر شد به نظرم. بعد بازی لحاظ بشه.

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
صدرا رو میتونستم کاری کنم اعدام نشه اگر پست فاز قبلش رو در مورد تحلیل شب و افراد دقیق خونده بودم. اون به نظرم اشتباه من بود گذاشتم اعدام بشه چون دقیق نخونده بودم پست هاش رو.

بقیه جاها واقعاً سخت بود تشخیص بدم بازی ها رو. خیلی خوب بازی کردن به نظرم. حداقل قاتل این طوری بوده.

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
من اگر رامتین میومد و درست حسابی حرف میزد. به عرفان رای میدادم همین الان.

عرفان به نظرم لایق تر بوده. منتهی لیاقتش با این پست های آخر کمتر شد به نظرم. بعد بازی لحاظ بشه.

مهدی اگه قاتل باشم اصلا تو به من -10 بده تو نه همتوووون :دی (شوخی)

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
تشکر می کنم از گاد. واقعا بازی خوبی بود. منم حقیقتا نباید اینقدر تلاش می کردم. بیش از حدی که باید تلاش کردم.
اگه بازی ادامه داشت در خدمتتون هستم.

رای به اعدام باطل: محمد

رای به اعدام: رامتین

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
S02E08

"حتما انتظار دارید بگم رامتین چی بود؟ اشتباه می کنید، تا جونتون بالا نیاد نمیگم"
.
.
.
.

.
.
.
.

"دلم سوخت، میدونید منم کمی عَدالت سرم میشه پفیوزا، رامتین دوست عزیز من، آتش زننده کاپشن احمدی نژادی پویا، روزبه، رضا و ماتحت آرش بود "

تا 22:30 هدف بدید بیشرفا !!

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
s02e09

"پفیوزا خستم کردین، رئیس جمهوری رو میدم عرفان تا از دور پاره شدنتون رو ببینم، چون من کنار رفتم و باعث شدم عرفان رئیس جمهور شه در نتیجه اون پارتون کنه انگار من پارتون کردم. من رفتم کمپ دیوید"

اتفاق بازی:
پویا فراری بود و از روند بازی کنار میره ولی حق رای داره.

شروع فاز روز هفتم

بازیکنان:
محمد
مهدی
عرفان

حق رای:
پویا

رای لازم جهت اعدام: 2 نفر
بازیکنان : 3 نفر

پایان فاز: 23:15
پایان فاز و اعدام : 23:30

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
خدا رو شکر. :))

طبق تحلیلی که کردم ستون پنجم جذب شده، از گاد پرسیدم و گفت با کشته شدن مافیا گفته میشه نابود شدن. یعنی ستون پنچم جذب شده، ممکنه فازهای اول و با سناتور بوده، ممکنه عماد خودش رو زده و جذبش کرده.

الان به نظرم عرفان ستون پنجم میتونه باشه. مخصوصاً با بازی که این دقایق کرد. بعد مهدی.

یک جورایی فکر کرد که قاتل پویا هست و یک رقابت ریزی باهاش داشت. معمولاً این بین مافیا و قاتل زیاد اتفاق می افته.

اون تحلیلم از عرفان تو فاز قبل هم به نظرم درست از آب درمیاد. که عرفان تا یک جایی از بازی با صلابت بود. بعد دچار جو و احساسات شد. هر چند دوباره بهتر شد به نظرم. ولی به نظرم راه بردش از شکست قاتل می گذشت.

مهدی هم احتمالش هست. به خاطر رقابتش با رامتین. ولی نظرم بهش مثبت بوده و به نظرم امروز و این دقایق آخر خوب بوده.

نظراتون رو بگید.

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
شت :)) پویا گفتی ازین نقشای جیندا بازی نمیکنی که :)) ولی مرسی عالی بودی

الان فک کنم معلومه به کی باید رای بدیم. ممد مافیاس از نظر من.

رای به اعدام: ممد

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
تبریک میگم پویا. :))

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
محمد تو چرا ستون پنجم نمیتونی باشی؟ دوباره میگی دلایلتو؟ تو فاز قبلی منو ناراحت کردی با اون بی دقتیت. نمی خوام ساده از کنارش رد بشم.

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
خب عرفان با این رایی که دادی تا حدی مشخص شد اشتباه نمی کنم. من تو فاز قبل و این فاز خودم رو به اندازه کافی و واضح بیان کردم. به نظرم دیگه نفهمیدنش سخت تره تا فهمیدنش.

به نظرم مهدی باید تصمیم بگیره.

رای به اعدام: عرفان

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
ممد دست و پا نزن. من مافیای جذبی یا غیر جذبی نیستم یکم اگه فک کنی میفهمی. اون اول با صلابت بعد جو هم چرت بود با احترام :دی خودت بهترین گزینه برا ستون پنجم بودی و هستی.

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
محمد تو چرا ستون پنجم نمیتونی باشی؟ دوباره میگی دلایلتو؟ تو فاز قبلی منو ناراحت کردی با اون بی دقتیت. نمی خوام ساده از کنارش رد بشم.

مهدی من ماهیت خودم رو به نظرم تو فاز قبل و این فاز گفتم. به نظرم گادکش هم باید میشدم.

بله احتمال ستون پنجم من هست ولی توضیح دادم. بذار برم شماره پستش رو پیدا کنم.

من اگر پویا مثلاً تو بازی میموند. حاضر بودم عرفان اعدام بشه اگر نبود بعد خودم که مشخص بشه.

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
عرفان آخر فاز قبلی مسخره بازی در آورد. حتی شک کردم قاتل باشه واقعا :دی از این نظر عرفان مشکوک تره برام.

اما از یه طرف دیگه محمد تو به نظرم گزینه خوبی برای همچین نقشی هستی چون فوق العاده قوی ای تو حس خوب دادن. مافیا هم اگر یار جذبی بخواد همچین نفری لازمه براش. اینم از استدلال گادشناسی :))

- - - Updated - - -

مهدی من ماهیت خودم رو به نظرم تو فاز قبل و این فاز گفتم. به نظرم گادکش هم باید میشدم.

بله احتمال ستون پنجم من هست ولی توضیح دادم. بذار برم شماره پستش رو پیدا کنم.

من اگر پویا مثلاً تو بازی میموند. حاضر بودم عرفان اعدام بشه اگر نبود بعد خودم که مشخص بشه.

گادکش شدنت رو نمی دونم چجوری ولی شاید به امید آخر مافیا بودن هم مربوط بوده باشه یه جوری؟ نظرت چیه؟

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
بین چهار تا بازیکن خفن مافیا، واقعاً باید سختم باشه چطور نتیجه گیری کنم. :))

پویا

به نظر خودم و با دیدی که دارم اگر قاتل بودم شاید محافظه کارانه تر بازی می کردم. ولی رویکرد کلی من تو فازهای اول + فازهای آخر از دید خودم فرضیه قاتل رو کمرنگ تر می کنه. حالا پایین توضیح میدم.

------------------------------------------------------------------------------------------------

من خیلی رک و صادقانه از دید بالا به بازی خودم نگاه کنم و از بیرون خودم رو تحلیل می کنم:

- فازهای اول:

*به محمد نگاه می کنم، نسبتاً کم تو بازی بود. حس قاتل بودنش هست تو این فازها به خاطر در سایه بودنم بیش تر. سعی کرده تا حدی خودش رو هم درگیر ماجرا نکنه.

* نظر خودم: فکر کنم دو جا اشاره کردم که تو فازهای اول فرصتم محدوده، ولی به فازهای دیگه حتماً میرسم. شروع بدی داشتم (توضیح دادم) و تا جایی که بوده تو متن بازی نبودم ولی سعی کردم از وقتی آزادتر شدم بهتر و بیش تر تو متن بازی باشم.

------------------------------------------------------------------

- فازهای آخر:

*به بعد محمد رو که نگاه می کنم ورودش خیلی جدی شده، احتمال قاتل بودنش پایین میاد (با اون دید بالا)، ولی احتمال مافیا بودنش بالا میره. فعالیتش بیش تر شده، میتونه ستون پنجمی باشه که جذب شده. تو شبی که عماد مرده، اومده توی فاز بعد عماد رو هم بهش توپیده تا بگه که آره نگاه کنید به عماد هم پریدم یعنی مافیا نیستم. با رضا یا ترسا اصلاً کانتکت نداشته، دعوای فاز قبلی که عماد شبش مرده هم یک بحث زرگری بوده.

** گادکش نشدن محمد میتونه ناشی از دو تا احتمال باشه:

1- محمد میتونه بی گناه دوم باشه، محمدرضا گادکش شده و گادکش کردن یک بی گناه دیگه ممکن بوده بازی رو یک طرفه کنه. رضا و عماد تو بازی بودن اون موقع، ستون پنجمی هم بود (که جذب شده یا نشده بود). پس احتمالاً کشته شدن محمد بالانس رو به هم میزده.

2- محمد میتونه گناهکار باشه: محمد یک نقش گناهکاری داشته که گادکش نشده. بالانس مافیا ممکنه باشه، ممکنه هم قاتل و یا هوکر باشه که وجودش به پیچیده شدن بازی کمک کنه.

نظر خودم:

* این احتمالش هست، خیلی راحت هم میشه بررسیش کرد به نظرم. این فازهای آخر به نظر خودم فعالیتم و نحوه ی پست هام طوری بوده که بی گناه بازی (یا اون بی گناه دیگه اگر آرش هوکر باشه) میتونن از پست هاش به ماهیتش پی ببرن.

** پویا اون شب می گفت احتمال دوم بیش تره، منطقی بود احتمالش بود. به نظر خودم احتمال اول بالاتره با توجه به افراد اون موقع بازی. در سوالش که پرسید که گادکش نشدنم ربط داره به نقشم، هم توضیح دادم. پست هام رو اگه بررسی کنید و احتمالاً در مورد من نشونه های خوبی دستگیرتون میشه

این پست مهدی.

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
مهدی من حرفی ندارم بزنم. مثل خودت نمیخاستم این دور به این زودی آغاز بشه. با حرف زدن با سید بود که انتخاب کردم باشم تو این بازی بعد اون دور گناهکارم مطمعن باش ستون 5 چیزی نیس که درخواستشو کرده باشم اگر به این قاعلی که سید به زور این نقشو بهم داده که حرف جداییه.

حرفی ندارم انتخاب با توعه بازی من تا به اینجا و حس خودت بستگی داره و نباید به هول و ولا بیفتی با پستای پی در پی. تصمیم با توعه.من پست نمیدم دیگه.

مافیایی
پسندها
4
امتیازها
85
مدال‌ها
13
عرفان آخر فاز قبلی مسخره بازی در آورد. حتی شک کردم قاتل باشه واقعا :دی از این نظر عرفان مشکوک تره برام.

اما از یه طرف دیگه محمد تو به نظرم گزینه خوبی برای همچین نقشی هستی چون فوق العاده قوی ای تو حس خوب دادن. مافیا هم اگر یار جذبی بخواد همچین نفری لازمه براش. اینم از استدلال گادشناسی :))

- - - Updated - - -

گادکش شدنت رو نمی دونم چجوری ولی شاید به امید آخر مافیا بودن هم مربوط بوده باشه یه جوری؟ نظرت چیه؟

مهدی من از پویا یاد گرفتم که خودم رو محدود نکنم تو فازهای این طوری. استدلال های منو بخون راجع به نفرات. به نظرم از قوه ی تشخیصت بالاست و خوب می گیری الان کی میتونه ستون پنجم باشه.

به نظر خودم اگر سید به من ستون پنجم می داد واقعاً سعی می کردم در جهت بی گناهان بازی کنم. ممکنه بگی عماد خودش رو زده به من و منو جذب کرده. ولی به نظرم همون بحث من با پویا، سر شکارچی و اسنایپر درست بود. میتونسته نخ دادن باشه. حتی بحث عرفان و آرش که عرفان اسنایپر آرش رو مطرح کرد میتونسته نخ دادن باشه.

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
مهدی من حرفی ندارم بزنم. مثل خودت نمیخاستم این دور به این زودی آغاز بشه. با حرف زدن با سید بود که انتخاب کردم باشم تو این بازی بعد اون دور گناهکارم مطمعن باش ستون 5 چیزی نیس که درخواستشو کرده باشم اگر به این قاعلی که سید به زور این نقشو بهم داده که حرف جداییه.

حرفی ندارم انتخاب با توعه بازی من تا به اینجا و حس خودت بستگی داره و نباید به هول و ولا بیفتی با پستای پی در پی. تصمیم با توعه.من پست نمیدم دیگه.

به جز درخواست استدلالت چیه عرفان؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین