برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور شانزدهم مافیا | خون‌بَس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
یه چیزی هم بگم
آخر فاز اول که پویا اومد به سبک مربیای توی رختکن، مافیا رو به خاطر زدن عرفان سرزنش کرد، به نظرم فیک نمیومد.
اینم خیلی تاثیر داره که زیاد نتونم به عنوان هلن قبولش کنم.

به قول خودشون این ناخوداگاه و اینطور پستا بیشتر مهمه تا پساای فکر شده و فلان

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
ترسا مافیا بود، کلا دو پست تو بازی داد، آرش زیر هردوتاش لایک زد ( من معتقدم این لایک ها بشدت تاثیر گذاره تو رونده بازی، حالا آرش میگه دلیل آبکی ولی من اصلا قبول ندارم ) بنظرم اول بازی که هیچی تو بازی مشخص نیست و تعداد مافیا هم کمه، خیلی منطقیه یار ها از همدیگه حمایت کنند و زنجیره شهروندی تشکیل بدن برا خودشون و شهروندا رو به چالش بکشند .

یعنی تو فکر می‌کنی لایک به معنی اینه که من دارم می‌گم طرف بیگناهه؟ دیگه مافیا حضوری که بازی کردی، نکردی؟ توی مافیا حضوری وقتی لایک می‌دی یعنی داری می‌گی طرف بیگناهه، یا با حداقل بخشی از حرفاش موافقی؟

آرش تو این بازی پیگیر هیچ کدوم از بحثاش نشد . یعنی شما دقت کنید، با اکثر افراد حاضر تو بازی بحث داشت، سوال و جواب کرد و حتی گیرهای الکی داد و وارد بحث های بقیه چی شد، ولی چه نتیجه ای از بحثاش گرفت ؟ تقریبا هیچی .هیچی هم به بازی اضافه نکرد و همه ی بحثاش بدون نتیجه گیری خاصی تموم شد . البته نتیجه داشت، اونم چی ؟ یه گناهکار پیدا کرد اونم من بودم

عزیزم چطور می‌گی بیخیال بحث‌هام شدم؟ مگه هر بحثی باشه باید تا ابد یا تا اعدام طرف ادامه داد؟ من یه پست کلی دادم و تمام بحث‌هام رو جمع‌بندی کردم و نتایجش رو گفتم، سوال و صحبتی هم نموند که پاسخ نداده باشم. چطور می‌گی بحث‌هاش رو ول کرده آرش؟ ندیدی اون پستم رو؟ :|

از هر پلیری اقدام متقابل رو انتظار داشته باشم از آرش ندارم

اقدام متقابل نبود، تو به هر کسی با اون دلایل اتهام می‌زدی من شک می‌کردم. اگه اینقدر شناخت از بازی من داری، باید بدونی که چقدر به دلایل بیخودی و حس بدون دلیل حساسم و طرف برام گناهکار می‌شه.

چرا آرشِ شهروند، باید چشماشو رو همه ی جوانب ببنده، فقط و فقط بیاد بگه هادی مافیاس ! :)) خب یارم کیه عزیزم ؟ :دی

من کجا چشمامو روی همه‌ی جوانب بازی بستم آخه؟ چرا از خودت حرف درمی‌آری جدی؟
اگه مافیا باشی یارت به نظرم محمدامینه احتمال زیاد. ولی هنوز نمی‌دونم به کدومتون رای بدم.

بابا لامصبا آرش خودش قبول کرد تو دفاعیه ش که گناهکاره :)) وقتی اومد حرف از سید بندی زد :دی
چی می‌گی؟ :| اینکه گفتم بایس بیخودی دارید ینی گناهکارم؟ دارم می‌گم همیشه چه بیگناه باشم چه گناهکار بهم بایس منفی دارید، اتفاقا توی ادوار بیگناهیم بیشتر هم بوده. بعد وقتی گناهکارم و «حس» می‌کنید گناهکارم اوکیه، ولی وقتی بیگناهم و می‌دونم حستون بیخودیه حق دارم شاکی بشم.

۲۴۰۰ کلمه.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
ببین یک بیگناه اصلاً به این فکر نمیکنه که اعدام فرد x محتمل نیست پس بذار بره دفاعیه.

جواب بقیه حرفاتو توی پستای قبلی دادم. دیگه تکرار نمیکنم. فقط در جواب این بگم پس الان از نظرت قطعا گناهکارم؟ به هر حال نمیشه حکم کلی صادر کرد. من یه بیگناه بودم و به این فکر کردم :)) اما خودت معتقدی یه بیگناه اینطوری فکر نمیکنه. حالا بگی بیگناه نباید اینطوری فکر کنه میشه بحث کرد. ولی از این حس کردم به زور میخوای منو گناهکار جلوه بدی.

رامتین بنظرم اصلاً شبیه بیگناهی خودش بازی نکرده و بالاترین شک گناهکاری رو بهش دارم. وقتی بیگناه بود به هیچ عنوان فقط واکنش گرا عمل نمیکرد

این رو قبول دارم که شبیه بیگناهی هام نبودم. ولی علتش بیشتر حوصله نداشتن بود‌ و البته به قطعیت نرسیدن.
به این بهونه راحت میتونین اعدامم کنین. فقط یادتون باشه اگه به این بهونه رای دادین دوره های بعدی یه مثال میشه که میگین رامتین هم دور ۱۶ شبیه بیگناهیش نبود ولی بیگناه بود.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
آرش میگی چرا تا فاز قبل گیج بودی؟خب مشخصه بیگناه هر چی بازی بیشتر پیش بره بهتر براش بازی جا می افته. اتفاقاً روند طبیعی همینه. الان که چهار تا اتهام واضح دارم و خودت هم داخلشون هستی رو نظری نداری اونوقت؟ در مورد اولویت دیروز هم متوجه نمیشم. توی بازی هم گفته بودم تو و هادی ممکنه هر دو بیگناه باشید و موقع اولویت دادن هم به شدت مردد بودم. ضمناً الان یعنی شاکی هستی که چرا به خودت اولویت ندادم؟!
نمی‌فهمم چرا من گزینه‌تم واقعا. صرفا جز همون سوال اول بازیم ازت (که توضیح دادم دلیلش چی بوده و چیزی نگفتی) و نظرم درباره‌ی سبک بازی گناهکاریت (که توضیح دادم دور ۱۰ اگه اینجوری بوده در خاطرم نیست) دلیلی داری؟ برای من منطقی نیست که جزو گزینه‌هات باشم.
و بله شاکی هستم که چرا به من اولویت ندادی طبق بازیت و حرفات. منتهی اگه محمدامین یا هادی مافیا باشن تو احتمالا مافیا نیستی به خاطر همین فعلا کاریت ندارم. فرعی شاید باشی که به موقعش سراغ فرعی‌های بازی هم می‌ریم.

• Wow
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mamalgr
کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
من الآن رسیدم خونه. پست‌های زیاد و طویلی دادید. سعی می‌کنم زود بخونم برسم.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
گاد تا حدود ده دقیقه دیگه می‌آد.

چون گاد در شرایطی نیست که بتونه زنگ بزنه بهتون یا پیام کوتاه ارسال کنه براتون، سعی کنید زمان اولویت‌دهی به‌موقع آنلاین باشید که تاخیر کمتری پیش بیاد. به عنوان گاد قدیمی هم بهتون توصیه می‌کنم که اگر شک دارید آنلاین می‌تونید بشید یا نه، یه لیست پیش‌فرض برای گاد ارسال کنید.
اگر هم مشکل نت دارید در لحظه و از بیخ ارتباط ندارید، می‌تونید به من پیامک بدید به گاد اطلاع بدم اولویت‌هاتون چیه.:))
من اولویت‌هامُ از قبل به گاد دادم و معمولا همون 22:20 نهاییش می‌کنم و دفاعیه هم اثری رو رایم نداره.
کلا هم روی آرای من هیچ حسابی نکنید؛ چه بی‌گناها چه گناه‌کارا.

یه سری صحبت‌ها در مورد بنده شد که فردا درباره‌شون حرف می‌زنم. صرفا هادی و شاید بقیه در ذهن‌شون انگار به کشف و شهود می‌رسن که من مفیستوفلس هستم. من که خودم گفتم دوستان.:دی این فاز هم نگفتم هلن هستم. هیچ موقع نمی‌گم. گفتم نقششُ بازی می‌کنم؛ اونم نه همه فاز. یه جاهایی.
کشف و شهود برای زمانی هست که چیزی که را پنهان هست، آشکار می‌نمایید.:دی

تغییر رای هم اگه آنلاین بتونم باشم لحظه آخر انجام می‌دم. که یا اون ترکیبی که مد نظرمه شکل بگیره در دفاعیه یا این‌که رایی که دارم حفظ بشه؛ عده‌ای احساس زرنگی نکنن.:دی

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
گاد

ببخشید به خاطر تاخیر. این‌جا هم صدا تیر میاد، هم اینترنت رو قطع کرده بودن.

آراء اولیه

آرش: هادی، رامتین، محمدامین
هادی: رضا
رامتین: محمدحسین، امین‌کی‌پی
محمدامین: فری، آرش
امین کی‌پی: پویا​

تا ۲۲:۴۰ یک بار فرصت تغییر رای هست.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
امین کی پی فازت چیه؟ :))

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
رضا به نظرت هادی رای میاره؟ عوض کن رو ممل جون = ))

پیروان خوبی نیستید اصلا :دی

آخرین ویرایش:
  • Dislike
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mamalgr
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
من فعلا نیازی به تغییر رای نمی‌بینم.

برای شب هم گفتم چه کار کنید دیگه. تکرار نکنم.

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
خدا لعنت‌تون کنه به معنی واقعی کلمه. :دی
من واقعاً با بیش‌ترین سرعت ممکن سعی کردم پست‌ها رو بخونم.
درباره‌ی کلیت بازی و افراد تو فاز بعد می‌گم اگر عمری بود.
برای این فاز من هم‌چنان هیچ گزینه‌ای مشکوک‌تر از هادی ندارم. بحث و آرش و مملگر واقعاْ هر دو استدلال‌های خوبی آوردن و من از پست‌های این فاز مملگر خیلی بیش‌تر از قبل حس مثبت بودن و منطقی بودنِ بی‌گناهیش رو می‌گیرم. فری و پویا هم که کلاً کار رو پیچیده کردن قشنگ. نمی‌دونم کدوم‌تون هلنید ولی هر کی هست بدونه هیچ کمکی به بی‌گناه‌ها نکرده و نمی‌کنه.

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
امین کی پی فازت چیه؟ :))

رای دادم که ببینم رای ها چطوره ولی در کل خیلی بهت مشکوکم هرکی میاد یه چیزی میگه میگی نظم عوض شد :))

من واقعا خیلی میترسم به آرش رای بدم چون همونجور که گفتم به نظرم بی گناه باشه باختیم رفته. ولی هرجور فکر میکنم شده گره بازی. الان هم بخوام بهش رای بدم با تو که مشکوکمی بهش رای دادم که خیلی حرکت فولی حساب میشه. ولی فکر کنم گره باز شه بهتره.

پس با دلی نامطمئن به آرش رای میدم. از شانس منم بیگناه میشه تهش میدونم.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
ساکت تا گاد بیاد.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
گاد

خب. تمام. آرش و رامتین و محمدامین به دفاعیه می‌رن. تا ۲۳:۰۰ وقت دارن دفاعیه بفرستن.
شما هم تا ۲۳:۱۰ اولویت‌هاتون رو برام در تلگرام بفرستید.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
چه دفاعی کنم آقای قاضی. من بی دفاعم.

من واقعا نمیدونم چرا اینجام. خودتون ببینین دلایل گناهکاری من چیه اگه قانع شدین گناهکارم واقعا دیگه حرفی ندارم =))

فقط در همین حد بگم که اگه بیگناهین خیلی خرین اگه منو اولویت آخر نذارین.

اگه شخمی شخمی اعدام شدم هم به شدت به محمدحسین حمله کنید، بخوابونینش و اعمال قانونش کنین. از اون بدتر آک پارتی یا همون امین کی پی که رونالدینیویی عمل کرد و به من صرفا در این حد شک داشت که میگفت فقط خواستم به خودت بیای بعد بهم رای داد =))
بعدم رایشو مثلا عوض کرد ولی در عمل تعییر داده نشد 😐 اگه امیر اینطوری میومد دفاعیه در اعتراض، کناره گیری میکرد :))

به شکل تابلویی اصلا رایاشون طبیعی نیست، اگه اعدام شدم اونایی که باعث اعدامم میشن در صورت اعدام من احتمالا خیلی شیک و مجلسی میان یه تاسف فیک میخورن بعد میگن تقصیر خود رامتین بود خیلی بد بازی کرد :)) اقا اصلا من بر فرض که بد بازی کردم، دلیل میشه بهم رای بدن؟ اونم با این گزینه های دیگه و بحثای توی بازی؟ واقعا اولویت منطقی بودم من توی این مقطع بازی؟

هر چند در صورت اعدام من و تیر موفق مافیا تقریبا باختین و دیگه وقت نمیشه که به این چیزا بپردازین.

• Haha
واکنش‌ها[ی پسندها]: FM
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
اون پست طولانیم رو اگه وقت نکردید بخونید، بخش اولش رو حداقل بخونید توی اون ده دقیقه. اون می شه یکی از دلایل بیگناهی من. اصلا کپیش می کنم.
ببینید تو قتل ها هم، یکی از مهمترین بخش های انجام یه قتل انگیزه اون قتل هست. من بار ها تو مافیا گفتم، زمانی که می خواید ببینید یکی اشتباه بیگناهانه کرده یا عمد گناهکارانه، ببینید انگیزش چی می تونسته باشه. شما در رای من ناسازگاری دیدید. درست. حالا این ناسازگاری اشتباه بیگناهانه اس یا عمد گناهکارانه؟ ببینید انگیزه من چی می تونست باشه. اگر مافیا ام. چرا باید به خلفی یهو اولویت بدم جای آرش؟ چرا باید سازگاری بازیم رو به هم بزنم؟ قبول دارید سازگاری برای مافیا بهترین حالته چون باعث می شه مخفی بمونه دیگه؟ این حرف ها در صورتیه که بگید با آرش یار نیستم ها. اگه بگید هستم یه بحث دیگه اس می شه راجع بهش صحبت کرد. اما این که من سازگاری بازیم رو به هم بزنم و بیام به خلفی رای بدم تا بره بیرون، در شرایطی که خلفی هیچ تهدیدی برای من نداره، نجات دادن آرش هم هیچ سودی برای من نداره (چون یار نیستیم و خودش هم دلایل خوبی آورده چرا یار نیستیم) بی منطقه. به قول محمدحسین من رو باید ابله فرض کنید که این حرف رو بزنید. وقتی هیچ انگیزه ای برای این کار ندارم.
مافیا بودم و آرش بیگناه بود به راحتی می ذاشتم اعدام شه. بعدم می گفتم هادی گناهکاره. یا افراد دیگه. خودمم به قول دوست خوب و خوشتیپم می نشستم کنار حکمم رو می دادم. یا اصلا نه. می خواستم خلفی اعدام شه؟ میومدم پرونده سازی می کردم علیه خلفی. راجع به آرش کمتر حرف می زدم. اگه پست من رو بخونید بیشتر حرف هام راجع به آرش original بودن و کسی جز من نگفته بودنشون اگه اشتباه نکنم. می تونستم نگم اونارو در نتیجه. بگم بیاید خلفی ببینید داره چیکار می کنه. و خلفی رو اعدام می کردم با رای ورود به دفاعیه و رای اعدام. راحت ترم بود فرار ازش. چرا؟ چون در اون صورت بازیم ناسازگاری نداشت."
یه دلیل دیگه. دو تا رهبر داریم. جفت می گن محمدامین گناهکاره. اگر فکر می کنید مفیستو داره اشتباه می زنه. اشتباه می کنید. 7 نفر موندن 3 منفی. مفیستو مطمئن باشید بر اساس بازی اون یدونه اسمی که احتمالا نمی دونه رو تشخیص داده و قرار نیست به اون رای بده. و اومده روی من چون با بیرون انداختن من بیگناها هیچ شانسی دیگه ندارن. هلن هم نمی دونم چجوری به این مسئله فکر نکرده. اگه داره مفیستو فلس بازی می کنه و برای همین تلاشش اینه که بگه یه بیگناه، گناهکاره، که دیگه چرا رهبر داریم واقعا؟ اگه قراره رهبرا تمام و کمال برا خودشون بازی کنن نقش های فرعی می شدن خوب. اگه قراره کمکی که نکنن هیچ، ضرر هم بزنن دیگه خب چرا انقد بهشون قدرت داده شده که حق رای نپذیرن. یکی دیگه از دلایل بیگناهی من همینه که جفت رهبرا می گن من گناهکارم. آقا مفیستو صد سال سیاه اینجای بازی گناهکار نمیندازه بیرون. فراتر از اون! وقتی جفتشون قبول دارن من گناهکارم. می تونید بپذیرید حداقل حداقل من دیگه گادفادر یا جلاد نیستم دیگه؟ خوب این فاز مگه مهمترین شخص گادفادر نیست؟
من راجع به بازیکنا گیج شدم یکم. می تونم بگم احتمال بالا رضا و امین ای کی پی بیگناهن. راجع به رضا اشتباه می کردم. آرش قطعا گناهکاره تو این بازی با تیم شدنش با پویا، بازی با کلمات علیه من، نفهمیدن های عمدی و استدلال های عجیب غریب فقط بخاطر این که من رو گناهکار جلوه بده برای من قطعی شده. احتمال گادفادر بودنش هم بالاس.
تمام تلاشم رو برای بیگناها کردم. از بیگناهای بازی می خوام بهم رای ندن. بعید می دونم گناهکارا رای ندن. از هلن می خوام به من رای نده!! آقا مگه می شه تو نمی بینی مفیستو هم نظرش رو منه؟

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
خاک تو سرتون. ینی خاااک تو سرتون. الکی الکی دو تا بیگناه رو فرستادید دفاعیه. نمی‌دونم رای‌ها چطور بوده ولی رضا اگه رای ندادی به محمدامین واقعا خراب کردی. واقعا. خودم هم قطعا خراب کردم که دو فازه پشت سر هم می‌رم دفاعیه، بهونه زیاد دادم دست گناهکارها، ولی شما هم هیچ درکی از استراتژی رای دادن ندارید خصوصا این فاز. بدجور خراب کردین.

بازی رو که باختیم قطعا، هیچ شانسی برامون نمی‌تونم قائل بشم دیگه با اعدامی‌های این فاز. فقط شانس بیاریم رامتین یه درصد فرعی باشه اونوقت شانس داریم، البته اگه فرعی باشه به نفع مافیا هم هست ولی خب چاره‌ای نیست دیگه.

هادی من واقعا دو به شک شدم سرت ولی هر جور می‌خوام فکر کنم بیگناهی خودت راه نمی‌آی. اگه گناهکار باشی عملکردت عالی بوده اگه بیگناه باشی واقعا بعد بازی فحشت می‌دم. هرچند گناهکار هم باشی سبک بازیت رو نمی‌پسندم و نمره‌ی خوبی نخواهم داد چون فقط جنگ روانی کردی نه استدلال و منطق.

محمدامین هم سوتی داده بدجور سوتی داده نمی‌دونه چطوری جمعش کنه. اگه یه درصد بیگناهه که تا عمر دارم این بازی رو یادش می‌آرم که چجوری ما رو بازوند.

امین کی‌پی، اشتباه کردی بدجور هم اشتباه کردی. بازی درخشان دور اولت رو خراب کردی با این رای. اگه یه درصد گناهکار باشی فوق‌العاده بازی کردی ولی بیگناه باشی بدجور بی‌تجربه کردی. البته طبیعیه و خرده نمی‌گیرم. ولی خودت بعدا می‌گی عجب اشتباهی کردم به آرش رای دادم.

رضا اگه به من رای می‌دی یادت باشه چه چیزهایی تابلویی از بازی محمدامین رو نادیده گرفتی و بهش رای ندادی. اصلا درک نمی‌کنم رایت به هادی رو. ثانیا فکر می‌کنی محمدامین گناهکار بلد نیست با مظلوم‌نمایی و شبه‌منطق ادای بیگناهی دربیاره؟ خدایی اون حرف‌هایی که زد توجیه رایش می‌شد؟ اشتباهی کردی که یه تنه ما رو به فنا می‌ده.

محمدحسین، من نمی‌دونم تو چته حقیقتا. اصلا دلایلت واسه اینکه گزینه‌ات باشم رو درک نمی‌کنم حتی دلایلت واسه رامتین رو هم نفهمیدم. اگه مافیا نباشی احتمال ۹۹ درصد فرعی هستی با این بازیت. اصلا بازیت شبیه بیگناهیت نیست اینو هرکس که دیده باشه می‌دونه. محمدحسین دور ۱۳ کجا این محمدحسین کجا. حالا دور ۱۰ رو واقعا یادم نیست. ولی دلایلت به هیچ‌وجه قوی نیستن. دلم می‌خواد بگم بیگناهی هستی که بد بازی کردی ولی هیچ‌جوره تو کتم نمی‌ره.

رامتین من نمی‌دونم تو چه چیزی توی بازی و حرف‌های محمدامین دیدی که نظرت برگشته. اگه بیگناهی که فکر می‌کنم بیگناهی، بعد از اعدام من محمدامین و هادی و محمدحسین رو ول نکن. احتمال ۷۰-۸۰ درصد مافیا و فرعی بین این سه‌تاست، نبود امین‌کی‌پیه.

می‌گین آرش گره بازیه. ببینید کی این گره رو ساخت. هادی که با اون دلایل آبکیش و طرز هجوم آوردنش به من، و محمدامین که یه لحظه رای می‌ده، یه لحظه من رو اولویت دوم می‌ذاره و بعد دوباره بهم رای می‌ده. اینا گره‌ شدنشون تقصیر منه به نظرتون؟ یه لحظه بایس‌های ذهنیتون راجع‌ به من رو کنار بذارید، فکر کنید دور اولمه، بعد ببینید چه اتفاقاتی توی بازی افتاده.

حرف آخر. من اگه از بازی بیرون برم بازی برای بیگناه‌ها تمومه. صرفا تلاش کنید که مافیا نتونه هلن و مفیستوفلس رو حدس بزنه، و تلاش کنید جلاد نبره. اگه می‌خواستین نبازین نباید به من رای می‌دادین.

و اینکه در نهایت فکر کنین کدوم یک از بین من و رامتین به فرعی می‌خوره، به همون رای بدین. من دلایلم رو برای مافیا نبودن گفتم، رامتین هم به نظرم مافیا نیست. اگه فرعی اعدام کنیم باز می‌تونیم این بازی رو نجات بدیم.

من دیگه هرچی لازم بود رو گفتم، صادقانه هم گفتم و بدون تعارف. تمام تلاشم رو کردم که اعدام نشم تا هم بدترین بازی عمرم رو رقم نزنم هم سر اعدام اول و دوم نبازیم. ولی تکی کاری از دستم برنمیاد. واقعا تک بودم توی این بازی و دلم به حال خودم می‌سوزه. اگه هم توی بازی موندم قول می‌دم، قول می‌دم تمام تلاشم رو بکنم تا ببریم. خیلی سخته ولی ما می‌تونیم.

من الان دیدم که محمدامین هم توی دفاعیه‌ست. گاد اول نوشته بود آرش و رامتین. به نظرم مشخصه که باید چه تصمیمی بگیرین.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
پایان فاز سوم

لیست‌ها به ترتیب اولویت:

پویا: رامتین، آرش، محمدامین
فری: محمدامین، رامتین، آرش
کی‌پی: آرش، محمدامین، رامتین
آرش: محمدامین، رامتین، آرش
هادی: آرش، محمدامین، رامتین
محمدامین: آرش، رامتین، محمدامین
محمدحسین: رامتین، آرش، محمدامین
رضا: رامتین، محمدامین، آرش
رامتین: آرش، محمدامین، رامتین

خب آرش، ۶ به ۳ محمدامین رو شکست می‌ده و با ۴ به ۵ از رامتین شکست می‌خوره.
محمدامین ۵ به ۴ رامتین رو شکست می‌ده.
هم آرش، هم رامتین و هم محمدامین یک برد دارند. این‌جا به تفاضل اولویت‌ها رجوع می‌کنیم.

آرش اعدام می‌شه، مافیا و خیاط بود.

تا ساعت ۰۰:۰۰ اهداف‌تون رو ارسال کنید.​

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
فاز چهارم

اتفاقات شب

هیچی!​

چند نکته:

1. فاز سوم تا ۲۳:۰۰ چهارشنبه برقراره. یعنی این فاز دو روزه است.

2. اعدام در این فاز اجباری است. یعنی باید تا ساعت ۲۱:۳۰ روز چهارشنبه رای‌های خودتون رو صورت خصوصی برای گاد ارسال کرده باشید.

3. قانون حداقل ۲۵۰ کلمه در کل فاز و حداکثر ۳۰۰۰ کلمه در روز آخر این فاز برقرار هست. برای چک کردن تعداد کلمات می‌تونید از دکمه‌ی شمارش کلمات زیر پست‌تون که آرش زحمت کشیده اضافه کرده استفاده کنید.

بازیکنان

امین کی‌پی

رامتین

رضا

محمدامین

محمدحسین

هادی

تعداد: ۶ نفر

رهبران بازی:

پویا

فری​

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Ramtin
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
آرش باهوش.:دی

فدا سرت البته عزیزم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین