برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور شانزدهم مافیا | خون‌بَس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
خب خب خب
عالی بود

قبل از هر چیز. درود به شرف تکاور که شرافت نظامیش رو به خوبی نشون داد :)) باعث شد الان دقیق بدونیم چند چندیم.

این آرش بی شرف یه جور دفاعیه و پست میفرسته که خودشم فکر میکنه بیگناهه :)) واقعا خیلی به شک میفتادم از بس حق به جانب بود و سعی میکرد ادای بیگناها رو دراره. ولی خب ما هم این چهار تا تار ریش که سفید شده رو توی آسیاب سفید نکردیم. بحثاشو با محمدامین که خوندم کاملا مشخص بود بهانه جویی میکنه برای اعدام محمدامین و خوشحالم که در نهایت تصمیم درست رو گرفتم. ربط به سیدبندی و این چرت و پرتا هم نداشت، واقعا ننگ بود اگه ترکیب دو نفره و روباز مافیا و مفیس بیان و انقدر ضایع بازی رو ببرن.

اول به فری بگم خیلی بازیت مسخره است. اگه هلن باشی بهت توی تحلیل ۰ میدم.

رضا از رای پرت و اولویت هات دفاع کن. بیشترین احتمال هم تیمی بودن با آرش، خودتی

محمدحسین. با تو هم خیلی کار دارم. تو هم ممکنه فرعی باشی هم مافیا. سبک بازیت اصلا در راستای برد بیگناها نبوده. نمیتونم قبول کنم واقعا به نتیجه رسیدی که من گناهکار بودم. احتمال فرعی بودنت بیشتره برام.

امین کی پی. کمتر بهت شک دارم ولی اگه بیگناهی، خودت گیج تر از منی. امیدوارم گیجی بیگناهانه باشه. احتمال مافیا بودنت که خیلی کمه با توجه به اولویت دادنت.

هادی و محمدامین هم که قطعا مافیا نیستن. ولی احتمال فرعی (جلاد یا یقه سفید) بودنشون هست.

همه بگن
به نظرتون اولویت مافیاس یا فرعی (جلاد یا یقه سفید)
به نظر من اون تک مافیا (احتمالا رضا 🤔) تقریبا دیگه شانسی نداره. بهتره سعی کنیم فرعی پیدا کنیم که البته دوشواری زیادی داره. من خیلی به محمدحسین مشکوکم برای فرعی بودن. لکن گزینه های دیگه هم هست.

• Smile
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sadra

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
تهشم حرف من درست درومد، حالا هی شک کنید به رهبر فرزانه اتون.:دی:)) وقتمو تلف نکنید، اگر قراره من و کاملا ایگنور کنید بگید بازی نکنم، به خدا کارای مهمتری دارم:دی

خب خب خب
عالی بود

قبل از هر چیز. درود به شرف تکاور که شرافت نظامیش رو به خوبی نشون داد :)) باعث شد الان دقیق بدونیم چند چندیم.

این آرش بی شرف یه جور دفاعیه و پست میفرسته که خودشم فکر میکنه بیگناهه :)) واقعا خیلی به شک میفتادم از بس حق به جانب بود و سعی میکرد ادای بیگناها رو دراره. ولی خب ما هم این چهار تا تار ریش که سفید شده رو توی آسیاب سفید نکردیم. بحثاشو با محمدامین که خوندم کاملا مشخص بود بهانه جویی میکنه برای اعدام محمدامین و خوشحالم که در نهایت تصمیم درست رو گرفتم. ربط به سیدبندی و این چرت و پرتا هم نداشت، واقعا ننگ بود اگه ترکیب دو نفره و روباز مافیا و مفیس بیان و انقدر ضایع بازی رو ببرن.

اول به فری بگم خیلی بازیت مسخره است. اگه هلن باشی بهت توی تحلیل ۰ میدم.

رضا از رای پرت و اولویت هات دفاع کن. بیشترین احتمال هم تیمی بودن با آرش، خودتی

محمدحسین. با تو هم خیلی کار دارم. تو هم ممکنه فرعی باشی هم مافیا. سبک بازیت اصلا در راستای برد بیگناها نبوده. نمیتونم قبول کنم واقعا به نتیجه رسیدی که من گناهکار بودم. احتمال فرعی بودنت بیشتره برام.

امین کی پی. کمتر بهت شک دارم ولی اگه بیگناهی، خودت گیج تر از منی. امیدوارم گیجی بیگناهانه باشه. احتمال مافیا بودنت که خیلی کمه با توجه به اولویت دادنت.

هادی و محمدامین هم که قطعا مافیا نیستن. ولی احتمال فرعی (جلاد یا یقه سفید) بودنشون هست.

همه بگن
به نظرتون اولویت مافیاس یا فرعی (جلاد یا یقه سفید)
به نظر من اون تک مافیا (احتمالا رضا 🤔) تقریبا دیگه شانسی نداره. بهتره سعی کنیم فرعی پیدا کنیم که البته دوشواری زیادی داره. من خیلی به محمدحسین مشکوکم برای فرعی بودن. لکن گزینه های دیگه هم هست.
چرا بازیم مسخرست؟ نمره برام مهم نیست، ولی بازی شماها مسخرست که هنوز شک دارید کی هلنه کی مفیستو، خیاط رو با دلیل و مدرک و سند دراوردم معرفی کردم بهتون هیچکی بوشم نکرد، فقط یه هادی اونم با دلایل مخصوص خودش. مشکل من اینه با دلیل و منطق میخوام باهاتون بازی کنم، شماها فقط بدرد این میخورید بشینید دور هم سبزی پاک کنید و به ریش هم بخندین:دی :)) خسته هم نباشید.

آخرین ویرایش:
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
چرا بازیم مسخرست؟ نمره برام مهم نیست، ولی بازی شماها مسخرست که هنوز شک دارید کی هلنه کی مفیستو، خیاط رو با دلیل و مدرک و سند دراوردم معرفی کردم بهتون هیچکی بوشم نکرد، فقط یه هادی اونم با دلایل مخصوص خودش. مشکل من اینه با دلیل و منطق میخوام باهاتون بازی کنم، شماها فقط بدرد این میخورید بشینید دور هم سبزی پاک کنید و به ریش هم بخندین:دی :)) خسته هم نباشید.
حالا اینا باشه واسه تحلیل چون توی بازی اثر زیادی نداره :دی

فقط اون آخر فاز که داشتی برای نجات همون خیاط که با دلیل و مدرک و سند دراورده بودی تلاش میکردی و توی اولویت هات هم آخر گذاشتیش واقعا عالی بود و ما که اعدامش کردیم باید به عمل شریف سبزی پاک کنی بپردازیم :))

• Haha

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
اول اینکه به رامتین بگم، من رای رو همینجوری بهت دادم با وجود شکی که داشتم بهت که فقط ببینم رای ها چطوری هست. لحظه آخر هم رایم رو ازت برداشتم و نباید به دفاع میرفتی اصلا، منتهی امین (گاد) بهم گفت اگر میخوای عوض کنی به اون فرمت رسمی باید بنویسیش من تا اومدم درستش کنم دیدم پست داده مهلت تموم شد. اسنادش هم موجوده :دی حالا عذرخواهی میکنم از تیم بیگناه چون رای گیری از چیزی که فکر میکردم نزدیک تر شد ممکن بود الکی بری بیرون باز آرش بهمون بخنده. اینجای بازی الآن آرش با رای من و تو رفته بیرون. تو لحظه اخر تو بازی رایت رو عوض کردی منم لحظه اخر تو اولویت ها. یکیمون رای نمیدادیم نمیرفت بیرون. یه 24 ساعت میتونیم دست به دست هم بدیم به نظرم :دی

اما واقعا اعتراف میکنم رو دوم کاملا گیج بودم:)) من روز اول به آرش گفتم، واقعا نمیخوای متوجه بشی مث دور قبلی داری گیر الکی میدی، کل روز هم با هادی بهش اتهام زدیم تا زمانی که محمدامین اومد (قطعا هادی شدید تر) لحظه آخر اشتباه کردم سر یه چیزی به خلفی رای دادم. همون شب بعد از رای گیری هم به هادی گفتم احتمالا امروز باهات بازی میکنم. یعنی به نظرم روز یک خیلی بد بود آرش دلایلش. روز دوم اما واقعا درخشان :)))) یعنی واقعا عالی بود. واقعا جوری که میترسیدم اشتباه کنم باز. تنها باگش این بود که داشت از مافیایی خودش به محمدامین اتهام میزد :)) سوای اون واقعا با دستی لرزان بهش رای دادم :d دمش گرم خلاصه :))

خلاصه هستم در خدمتتون :d حلقه اتهام های امروزم مشخص تره.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Ramtin
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
اولویت های پویا رو یه تحلیل کنین
به نظرتون چرا محمدامین رو آخر گذاشته؟ 🤔

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
برای این فاز من هم‌چنان هیچ گزینه‌ای مشکوک‌تر از هادی ندارم. بحث و آرش و مملگر واقعاْ هر دو استدلال‌های خوبی آوردن و من از پست‌های این فاز مملگر خیلی بیش‌تر از قبل حس مثبت بودن و منطقی بودنِ بی‌گناهیش رو می‌گیرم
و بین مملگر و آرش به مملگر اولویت میدهد.

بگذریم از اولویتت به من :))

• Haha
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
فکر کردید بازی تموم شد؟ یا راحت‌تر شد؟:دی
سخت‌تر شد. فاز بعد بهتر متوجه می‌شید.
الآن دیگه تمام اطلاعاتی که می‌خواید پیش من‌ـه. برید بزنید تو سر و کله هم برای مافیای سوم و جلاد.:دی
بعد که زدید، کمک خواستید بگید. پیشنهاد جدید می‌دم.

گناه‌کارایی که تو بازی موندن،
خیلی زیادی کمک‌تون کردم تا الآن. منتهی لیاقت نداشتید. شایدم داشتید.
این فاز می‌خوام تفریح کنم. ولی بلبل‌زبونی نکنید برام که پاره نشید یهو از غیب. آفرین.

بی‌گناها،
دعاهای هلن‌تون داره جواب می‌ده.:دی علی‌رغم افتضاح غیر قابل توصیف مافیا در روز، اگه تو شب کمی دقت می‌کردن، الآن یک مافیا بیشتر (عرفان) در بازی بود و یک بی‌گناه کمتر. در واقع اگه تاس می‌انداختن هم یکیش اتفاق می‌افتاد حداقل.:))
مسیر و روند بازی‌تون به شدت بد هست. از اعدام آرش هم در واقع باید ناراحت باشید. فازی که امین خلفی اعدام شد باید مقتدرانه اعدامش می‌کردید.
در واقع شما بسیار ضعیف بودید، صرفا مافیا ضعیف‌تر بود.:))

و شما نهایتا خواهید باخت، مگر به بنده رجوع کنید.

آخرین ویرایش:
مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
سلام

محمدحسین و رضا به احتمال 80% اون یکی مافیا بین شونه . البته فرعی هم می تونند باشند ولی خب احتمال مافیا بودن شون فعلا برام بیشتره . جفت تون رو به سمت درب های خروج راهنمایی می کنیم :دی دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره . اگه یکی تون شهروندید، به عنوان جریمه، هیچ کدوم از سوالاتونو جواب نخواهم داد .چون فقط تو در و دیوار بودید . فقط باید جواب بدید . بد بازی کردید الان می خواید سوالم بپرسید ؟ فقط جواب ! تا شاید اگه دل مون براتون سوخت اعدام تون نکنیم :دی برای بقیه دوستان بجز این دو دوست مخلص شونم هستم و جواب خواهم داد هر سوالی که داشته باشند رو :دی

این فاز بنظرم باید دنبال فرعی ( جلاد ) باشیم . مافیا زورِ آنچنانی نداره دیگه :دی اون کار سخترو باید امروز انجامش بدیم . ولی خب اگه به نتیجه ای نرسم ترجیح میدم به یکی از دو دوستِ بالا رای بدم :دی

اینکه تا الان به این نقطه از بازی رسیدیم، مدیون پویا هستیم :دی پس چرا بقیه ی پستاشو چک نکنیم ؟ از بین 2 گناهکار باقی مونده احتمال داره اسم یکی شون به پویا اعلام شده و تنها کسی که علم داره پویاس، پس تصمیم دارم تمامی پست هایی که پویا تو این بازی داده رو مرور کنم و اگه به نتیجه ای برسم حتما در میون می زارم باهاتون :دی

یجایی پویا اومد گفت :

ترسا هم به من اعلام نشده بود متاسفانه.

اگه فرض کنیم شیطان داره راست میگه، پس هنوز اسم یه گناهکارِ قطعی رو می دونه :دی

چیزی که نظرمو جلب کرد نظرش در موردِ رضاس :

رضا بی‌گناهه. قطعی. شب هم غلط می‌کنید بزنیدش. تهش اشتباه خواهد کرد و بی‌گناهان بازیُ خواهند باخت، چون تا ته قراره ببرمش و بعد بازی به همین جمله ارجاع بدم. بفهمم قراره اشتباه نکنه، یه بلایی سرش می‌آرم یا می‌گم بیارید.

بنظرتون چرا و چطوری فاز 1 به این نتیجه رسیده که رضا حتما بی گناهه ؟ :)) یعنی در موردِ همه ی افراد تقریبا 2 حالت رو در نظر گرفت ولی برای رضا، یک حالت . اگه شهرونده رضا ( که احتمالش بسیار ضعیفه ) کاملا تو در و دیوار بوده این بازی :دی ولی بعید می دونم شهروند باشه

اما نکته ی بعدی :

من و امین هفته قبل رفتیم شیرکوه پیش دوست خوب و خوشتیپم. یه شب بساط عیش و نوش بود، جاتون خالی؛ وسط پیک سوم قول همگروهی با همون دوست خوب و خوشتیپم (محمدامین) و دوست وفادارم (محمدحسین) را ازش گرفت ساقی که خودم بودم. قرار هم شد عرفان جلاد باشه و آرش اون یکی فرعی که متوجه شدم اسمش شده یقه‌سفید که از سریال محبوبم گرفته. حالا چرا اینا به ما مافیا قرار بوده باشیم گفته شد هم نمی‌دونم.
فرداش زد زیرش. هرچند فکر کردم شوخی می‌کنه و نمی‌دونستم این‌قدر وقیحانه قراره زیر قولش بزنه. به صورت نشد اون. حالام من شدم مفیستوفلس، برید پیدا کنید بقیه ممکنه چی شده باشن. می‌گن مستی و چی؟ آفرین. راستی.

الالحساب، وسط مستی و راستی، دوتا گناهکار بهمون اول بازی گفت :دی این که محمد امین یا محمدحسینم می تونند گناهکار باشند، خدا ( امین :)) ) داند البته :دی

حالا سوالاتی که از بقیه ی دوستان پرسیده رو مرور کنید :

امین خلفیُ ول کن فعلا. سوال هم ندارم ازت دوست عزیزم. مخاطب رضا
نقش این دورتُ چقدر دوست داری؟ یه نکته‌ای در پستت بود که می‌شه باهاش اذیتت کرد حسابی. یه بدهی سر ادوار گذشته بهت دارم. می‌خوام خیلی اذیتت نکنم. مخاطب آرش
آفرین. ادامه بده. سوالمُ بعدا ازت می‌پرسم. مخاطب ترسا

ببینید چقدر داره ملایم با ترسا و رضا صحبت می کنه . انگار بچه های گوگولی مگولی شن :)) بهشون نمیگه تو که یوقت بر نخورده بشون :))

خب بگذریم، اینجا پویا میاد استراتژی بردشو میگه بهمون :

هدف من قطع به یقین برد مافیاست، منتهی به روش خودم. یه جاهاییشُ از الآن چیدم، یه جاهایی هم به بازی بستگی داره. نهایت سعیم این هست که با یک یا نهایتا دو خودزنی، ببریم؛ کمتر شد بهتر.

بنظرم حتما خودزنی رو مد نظر قرار داده، جایی که بنظرم اومد خودزنی کنه اینجاس :

در رابطه با رای. رامتین از دید من گناه‌کار و مافیا هست.

خیلی قاطع اومد راجع به رامتین صحبت کرد، اونم اول بازی :دی هرچی فکر می کنم از بین افراد باقی مونده بالاترین احتمال رو برای جلاد فعلا برای رامتین معتقدم ( سید بندی رو هم لحاظ کردم =)) )

خب این تا اینجا، هنوز خیلی از پستاش مونده که مجدد مرور نکردم :دی وقت هم داریم تا فردا . بقیه شهروندا هم ممنون میشم نظرشونو بگند :دی

رامتین جان، اگه در موردت اشتباه می کنم هم بیا روشن مون کن :دی فعلا صرفا یه احتمالی تو ذهنم، اون 60% شهروند 40% فرعی ای که گفتم فاز قبل ؟ الان شدی 60% فرعی 40% شهروند :دی اگه اشتباه می کنم بیا و روشن مون کن :دی مرسی ، اَه :| :دی اینکه پویا بهت دیروز اولویت 1 داد داره قلقلکم میده . دارم به این قضیه فکر می کنم :دی

• Smile
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya
مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
راستی هلن جان، اینکه اسمی ازت نبردم، بخاطر حرکت دیروزت بود که داشتی آرش رو نجات میدادی :دی وگرنه مخلصتم هستیم رهبر، ولی چه فازی بود داشتی از رو آرش برمیداشتی نظر شهرُ ؟ تنها پوینت منفیت تا اینجا همین بوده برادر :دی

• Like

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
راستی هلن جان، اینکه اسمی ازت نبردم، بخاطر حرکت دیروزت بود که داشتی آرش رو نجات میدادی :دی وگرنه مخلصتم هستیم رهبر، ولی چه فازی بود داشتی از رو آرش برمیداشتی نظر شهرُ ؟ تنها پوینت منفیت تا اینجا همین بوده برادر :دی

حداقلش اینه که الان دیگه شک ندارید هلن کیه مفیستو کیه عزیزم:دی

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
خیلی قاطع اومد راجع به رامتین صحبت کرد، اونم اول بازی :دی هرچی فکر می کنم از بین افراد باقی مونده بالاترین احتمال رو برای جلاد فعلا برای رامتین معتقدم ( سید بندی رو هم لحاظ کردم =)) )

خب این تا اینجا، هنوز خیلی از پستاش مونده که مجدد مرور نکردم :دی وقت هم داریم تا فردا . بقیه شهروندا هم ممنون میشم نظرشونو بگند :دی

رامتین جان، اگه در موردت اشتباه می کنم هم بیا روشن مون کن :دی فعلا صرفا یه احتمالی تو ذهنم، اون 60% شهروند 40% فرعی ای که گفتم فاز قبل ؟ الان شدی 60% فرعی 40% شهروند :دی اگه اشتباه می کنم بیا و روشن مون کن :دی مرسی ، اَه :| :دی اینکه پویا بهت دیروز اولویت 1 داد داره قلقلکم میده . دارم به این قضیه فکر می کنم :دی

الان چیو روشن کنم دقیقا
بگم اشتباه میکنی حله؟ :))

کلا اتهامت بابت کاریه که پویا مفیس کرد. دلیلش رو باید از خودش بپرسی. به نظر من یه تیر سرگردانی انداخت که هر وقت شد، به من برخورد کنه و هر فاز هم یه نفر پیدا میشه به اون استناد کنه. والا این که پویا اولویت یک داده بیشتر باید سفیدم کنه. خودت میگی اول بازی اون کارو کرد. به نظرت وقت خودزنی بود؟

اون سیدبندی هم که کلا چرته. اگه قرار به سیدبندی باشه، هر کسی میتونه از بین بازیکنای باقی مونده، جلاد باشه. از جمله خودت. اصلا اصرار شدیدت برای اعدام یه بازیکن خاص، خودش مشکوکه. مخصوصا که جلاد با سه حدس اشتباه پیاپی میمیره‌.

چقدر احتمال میدین یقه سفید توی بازی باشه و جلاد نباشه؟ فکر کنم نقش جدیدم هست؟ حداقل من یادم نمیاد 🤔

• Smile
کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
خب من باید بگم که به قول فری، ریدم. :دی البته به این معنی نیست که خود فری نریده باشه. :))

درباره‌ی رأی‌های دیشبم، به درستی، سؤالاتی هست. من مجبورم برای توضیح دادن این رأی‌ها ایست بزنم و یکم درباره‌ی کلیت بازی‌م از اول تا این‌جا حرف بزنم.
بازی برای من با بحث با خلفی شروع شد و جدای از خلفی مشکوک‌ترین بازیکن برام اشکان بود. اشکان گادکش شد و خلفی هم بی‌گناه بود. سعی کردم همون خط فکری که از اول بازی ساختم و باهاش جلو اومدم رو در نظر بگیرم و ادامه بدم به کارم. فکر می‌کنم این‌که هادی تونست دست بگذاره روی آرش و یکی از اعضای مهم مافیا رو پیدا کنه، چیزی نبود به‌جز شانس. بی‌تعارف بگم، بازیِ آرش از گادکش شدنِ اشکان به بعد، کاملاً منطقی و حساب‌شده بود. یعنی منی که با خودم قرار گذاشته بودم با منطق و دلیل و مدرک برم جلو، هر چه‌قدر بازی پیش می‌رفت آرش برام سفیدتر می‌شد. یکی از بزرگ‌ترین تریگرها این وسط رفتارِ عجیب فری بود، فری که الآن اومده ادعا می‌کنه من از اولم گفته بودم و ... همین دیشب به من می‌گفت رأی بده به ممل! حتی همین هادی که اومده تریپ ریش‌سفیدی "دیدید من درست می‌گفتم" برداشته، کاملاً محتمله که جلاد باشه. بگذریم؛ متأسفانه دیروز نتونستم درست و حسابی بازی رو دنبال کنم و آخر فاز مجبور بودم هول‌هولکی پست‌ها رو بخونم و رأی بدم. همون‌طور که احتمالاً از پست دیشبم هم فهمیدید، من واقعاً تو بحث مملگر و آرش، استدلال‌های منطقی و درستی می‌دیدم. هم‌چنان می‌گم، به قول خودِ آرش اگر هم آرش رفته بیرون به‌خاطر جو سازی و شانسِ خوبِ هادی بوده، نه بازی بر اساسِ منطق. مملگر هم اون‌جایی برام سفیدتر شد که استدلال کرد هر دو رهبر بازی بهش مشکوک هستن و نمی‌تونه گناه‌کار باشه. من ترجیح دادم رأی اصلی‌م همون هادی باشه. چرا؟ چون ببخشید ولی برخلاف مملگر و آرش به قول خودمون از روی شکم بازی می‌کرد هادی. :دی الحق‌والنصاف کسی که بخواد جانب منطق و محکم بودنِ حرف‌ها رو بگیره، نمی‌تونه به آرش و مملگر تا این‌جای بازی ایرادی وارد کنه. تنها راه تاختن به چنین بازیکن‌هایی همون کاریه که هادی کرد، که البته خودم هم یه زمانی می‌کردم ولی توبه کردم و خواستم اصولی بازی کنم که الآن دارم به این نتیجه می‌رسم بهتره برگردم به همون سبک قدیمی خودم. :دی و من واقعاً فکر می‌کردم که با دیدن پافشاریِ من احتمالش هست که هادی بره دفاعیه، اما نرفت. گاد اول پست داد که آرش و رامتین می‌رن دفاعیه، من می‌خواستم به رامتین رأی بدم که دیدم مملگر هم اضافه شده. خیلی با خودم کلنجار رفتم که چی‌کار کنم الآن؟! با خودم گفتم هرکاری می‌کنم فقط این دو نفر رو نگذارم اولویت اول، چون از بازی هر دو نفر، احساس گناه‌کار بودن نمی‌گرفتم. ترجیح دادم رامتین رو بذرم اولویت اول که احتمال فرعی بودنش هم برام بود و ممکن بود مافیا باشه؛ به‌خصوص با ایرادهایی که مملگر از رأی‌های فاز قبلش گرفته بود. حقیقتاً با توجه به پست‌هایی که دیروز داده بودن، دلم نمی‌خواست آرش یا مملگر هر کدوم از بازی برن بیرون.

بنابراین کارِ ما الآن به این‌جا رسیده که باید بگم واقعاً اشتباه کردم تو تشخیص آرش. حرفی نیست. انتقاد بهم وارده و دلایلم رو هم بالا گفتم. اما این به‌هیچ‌وجه به این معنی نیست که هادی الآن حق داره بیاد بازی رو دست بگیره. من هم باید دیدم رو به بازی عوض کنم و با پیش‌فرض‌های دیگه‌ای ادامه بدم. فعلاً که اول فازه، مافیای باقی‌مونده برای من محمدحسین هست؛ کاملاً به بازیش می‌خوره گادفادر بودن. :دی مملگر برام سفیده. جلاد بین هادی، رامتین و کی‌پی هست؛ به ترتیبِ احتمال گفتم.

جلاد یا اون‌یکی فرعیِ باقی مونده. که به نظرم با احتمال بالا جلاده.

• Haha
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
سلام. من آنقدری دیروز پاره شدم و حرص خوردم، که حال نداشتم تو تاپیک خوشحالی کنم حتی :))
رای ها رو یه بررسی کنم. میام.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
خب من باید بگم که به قول فری، ریدم. :دی البته به این معنی نیست که خود فری نریده باشه. :))

درباره‌ی رأی‌های دیشبم، به درستی، سؤالاتی هست. من مجبورم برای توضیح دادن این رأی‌ها ایست بزنم و یکم درباره‌ی کلیت بازی‌م از اول تا این‌جا حرف بزنم.
بازی برای من با بحث با خلفی شروع شد و جدای از خلفی مشکوک‌ترین بازیکن برام اشکان بود. اشکان گادکش شد و خلفی هم بی‌گناه بود. سعی کردم همون خط فکری که از اول بازی ساختم و باهاش جلو اومدم رو در نظر بگیرم و ادامه بدم به کارم. فکر می‌کنم این‌که هادی تونست دست بگذاره روی آرش و یکی از اعضای مهم مافیا رو پیدا کنه، چیزی نبود به‌جز شانس. بی‌تعارف بگم، بازیِ آرش از گادکش شدنِ اشکان به بعد، کاملاً منطقی و حساب‌شده بود. یعنی منی که با خودم قرار گذاشته بودم با منطق و دلیل و مدرک برم جلو، هر چه‌قدر بازی پیش می‌رفت آرش برام سفیدتر می‌شد. یکی از بزرگ‌ترین تریگرها این وسط رفتارِ عجیب فری بود، فری که الآن اومده ادعا می‌کنه من از اولم گفته بودم و ... همین دیشب به من می‌گفت رأی بده به ممل! حتی همین هادی که اومده تریپ ریش‌سفیدی "دیدید من درست می‌گفتم" برداشته، کاملاً محتمله که جلاد باشه. بگذریم؛ متأسفانه دیروز نتونستم درست و حسابی بازی رو دنبال کنم و آخر فاز مجبور بودم هول‌هولکی پست‌ها رو بخونم و رأی بدم. همون‌طور که احتمالاً از پست دیشبم هم فهمیدید، من واقعاً تو بحث مملگر و آرش، استدلال‌های منطقی و درستی می‌دیدم. هم‌چنان می‌گم، به قول خودِ آرش اگر هم آرش رفته بیرون به‌خاطر جو سازی و شانسِ خوبِ هادی بوده، نه بازی بر اساسِ منطق. مملگر هم اون‌جایی برام سفیدتر شد که استدلال کرد هر دو رهبر بازی بهش مشکوک هستن و نمی‌تونه گناه‌کار باشه. من ترجیح دادم رأی اصلی‌م همون هادی باشه. چرا؟ چون ببخشید ولی برخلاف مملگر و آرش به قول خودمون از روی شکم بازی می‌کرد هادی. :دی الحق‌والنصاف کسی که بخواد جانب منطق و محکم بودنِ حرف‌ها رو بگیره، نمی‌تونه به آرش و مملگر تا این‌جای بازی ایرادی وارد کنه. تنها راه تاختن به چنین بازیکن‌هایی همون کاریه که هادی کرد، که البته خودم هم یه زمانی می‌کردم ولی توبه کردم و خواستم اصولی بازی کنم که الآن دارم به این نتیجه می‌رسم بهتره برگردم به همون سبک قدیمی خودم. :دی و من واقعاً فکر می‌کردم که با دیدن پافشاریِ من احتمالش هست که هادی بره دفاعیه، اما نرفت. گاد اول پست داد که آرش و رامتین می‌رن دفاعیه، من می‌خواستم به رامتین رأی بدم که دیدم مملگر هم اضافه شده. خیلی با خودم کلنجار رفتم که چی‌کار کنم الآن؟! با خودم گفتم هرکاری می‌کنم فقط این دو نفر رو نگذارم اولویت اول، چون از بازی هر دو نفر، احساس گناه‌کار بودن نمی‌گرفتم. ترجیح دادم رامتین رو بذرم اولویت اول که احتمال فرعی بودنش هم برام بود و ممکن بود مافیا باشه؛ به‌خصوص با ایرادهایی که مملگر از رأی‌های فاز قبلش گرفته بود. حقیقتاً با توجه به پست‌هایی که دیروز داده بودن، دلم نمی‌خواست آرش یا مملگر هر کدوم از بازی برن بیرون.

بنابراین کارِ ما الآن به این‌جا رسیده که باید بگم واقعاً اشتباه کردم تو تشخیص آرش. حرفی نیست. انتقاد بهم وارده و دلایلم رو هم بالا گفتم. اما این به‌هیچ‌وجه به این معنی نیست که هادی الآن حق داره بیاد بازی رو دست بگیره. من هم باید دیدم رو به بازی عوض کنم و با پیش‌فرض‌های دیگه‌ای ادامه بدم. فعلاً که اول فازه، مافیای باقی‌مونده برای من محمدحسین هست؛ کاملاً به بازیش می‌خوره گادفادر بودن. :دی مملگر برام سفیده. جلاد بین هادی، رامتین و کی‌پی هست؛ به ترتیبِ احتمال گفتم.

جلاد یا اون‌یکی فرعیِ باقی مونده. که به نظرم با احتمال بالا جلاده.

ببین رضا جان من چند تا مشکل باهات دارم. البته با خودت نه، با بازیت :))

این که آرش و محمدامین هر دوشون پستای خوبی دادن درسته. اما چیزی که هست اینه که منطق محمدامین کاملا خلاف منطق آرش بود و اگه منطق محمدامین رو میپذیرفتی باید لاجرم قبول میکردی که آرش داره به محمدامین اتهام بیخود میزنه و اگه منطق آرش رو میپذیرفتی باید به محمدامین رای میدادی، این که بگی منطق هر دو قوی بود پس نمیخواستم بهشون رای و اولویت بدم رو اصلا نمیتونم بپذیرم، چون پستای هر دو خوب بود ولی منطقشون همراستا نبود که! منطق هر کدوم، منطق اون یکی رو نقض میکرد و به نظرم مشخص بود همگروه نیستن و یکیشون مافیاس. اگه نتونستی بینشون انتخاب کنی یه بحث دیگه است. ولی این که بگی اعدام آرش شانسی بود و منطقی نبود و از این طریق رای ندادنت رو توجیه کنی نمیشه پذیرفت.

یه مشکل دیگه اینه که فاز قبلی آخرای فاز اومدی و توی همین پست هم گفتی متاسفانه دیروز نتونستی درست حسابی بازی رو دنبال کنی که با این حرفات که میگی بر اساس پستای آرش و محمدامین (که پستای طولانی و خسته کننده ای بود) تصمیم گرفتی، ظاهرا در تضاده. آخر تونستی بازی رو دنبال کنی و پستاشون رو بخونی و بر اساس اون تصمیم گرفتی یا نتونستی بازی رو خوب دنبال کنی؟

و مشکل دیگه هم کل سبک بازیته که گناهکارانه بوده.
کلا از جریانات اصلی بازی کنار کشیدی. اول که چند تا پست فان، بعدش کلا بحث با خلفی (که البته توی رای گیری، شوخی شوخی، جدی شد) این آخرم که با این بهونه که محمدامین و آرش هر دو خوب بودن به هادی رای پرت دادی و اولویت هم به من دادی.

و یه چیز دیگه که توی پستای قبلی هم اشاره کردم. دیروز گفتی از پستای محمدامین حس منطقی بودن و مثبت بودن گرفتی ولی توی دوئل بین آرش و محمدامین به نفع آرش اولویت دادی. اگه محمدامین منطقی بود و مثبت شده بود که نباید در عمل اتهامای آرش علیهش رو قبول میکردی (این که به محمدامین اولویت گناهکاری بیشتری نسبت به آرش دادی، عملا یعنی به نفع آرش که به محمدامین اتهام زده بود عمل کردی)

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
ببین رضا جان من چند تا مشکل باهات دارم. البته با خودت نه، با بازیت :))

این که آرش و محمدامین هر دوشون پستای خوبی دادن درسته. اما چیزی که هست اینه که منطق محمدامین کاملا خلاف منطق آرش بود و اگه منطق محمدامین رو میپذیرفتی باید لاجرم قبول میکردی که آرش داره به محمدامین اتهام بیخود میزنه و اگه منطق آرش رو میپذیرفتی باید به محمدامین رای میدادی، این که بگی منطق هر دو قوی بود پس نمیخواستم بهشون رای و اولویت بدم رو اصلا نمیتونم بپذیرم، چون پستای هر دو خوب بود ولی منطقشون همراستا نبود که! منطق هر کدوم، منطق اون یکی رو نقض میکرد و به نظرم مشخص بود همگروه نیستن و یکیشون مافیاس. اگه نتونستی بینشون انتخاب کنی یه بحث دیگه است. ولی این که بگی اعدام آرش شانسی بود و منطقی نبود و از این طریق رای ندادنت رو توجیه کنی نمیشه پذیرفت.

یه مشکل دیگه اینه که فاز قبلی آخرای فاز اومدی و توی همین پست هم گفتی متاسفانه دیروز نتونستی درست حسابی بازی رو دنبال کنی که با این حرفات که میگی بر اساس پستای آرش و محمدامین (که پستای طولانی و خسته کننده ای بود) تصمیم گرفتی، ظاهرا در تضاده. آخر تونستی بازی رو دنبال کنی و پستاشون رو بخونی و بر اساس اون تصمیم گرفتی یا نتونستی بازی رو خوب دنبال کنی؟

و مشکل دیگه هم کل سبک بازیته که گناهکارانه بوده.
کلا از جریانات اصلی بازی کنار کشیدی. اول که چند تا پست فان، بعدش کلا بحث با خلفی (که البته توی رای گیری، شوخی شوخی، جدی شد) این آخرم که با این بهونه که محمدامین و آرش هر دو خوب بودن به هادی رای پرت دادی و اولویت هم به من دادی.

و یه چیز دیگه که توی پستای قبلی هم اشاره کردم. دیروز گفتی از پستای محمدامین حس منطقی بودن و مثبت بودن گرفتی ولی توی دوئل بین آرش و محمدامین به نفع آرش اولویت دادی. اگه محمدامین منطقی بود و مثبت شده بود که نباید در عمل اتهامای آرش علیهش رو قبول میکردی (این که به محمدامین اولویت گناهکاری بیشتری نسبت به آرش دادی، عملا یعنی به نفع آرش که به محمدامین اتهام زده بود عمل کردی)
رامتین ازت خواهش می‌کنم اگر بی‌گناهی، مثل هادی نباش. :|چرا این‌قدر جو می‌دی و وارونه جلوه می‌دی همه‌چی رو؟!!

من نخواستم رأی ندادنم رو توجیه کنم. اول و آخر پستم گفتم که در قبال آرش اشتباه کردم و این‌که چرا اون رأی‌ها رو دادم هم توضیح دادم. چرا از واژه‌ی توجیه استفاده می‌کنی؟ بیام بگم دلم خواست اون‌طوری رأی بدم جواب هیچ‌کی هم نمی‌دم؟! این اشتباهه که می‌گی باید یا آرش رو انتخاب می‌کردی یا مملگر. بارها خودمون دیدیم که تو بازی دو تا بی‌گناه همین‌طوری افتادن به جون هم و گناه‌کارها از شرایط استفاده کردن؛ نگو ندیدم که قبول نمی‌کنم ازت. حرف‌های آرش و مملگر هم، حداقل از نظر من، خلاف هم نبود؛ منطق‌هایی که برای کارهاشون و جواب سؤال‌های طرف مقابل استفاده می‌کردن، منطق‌های درستی بود که با عقل جور درمیومد. مثلاً وقتی هادی میاد می‌گه آرش مافیاست چون زیر پست ترسا لایک زده، این منطق برای من مضحکه. ولی وقتی یه نفر داره درست بازی می‌کنه چرا باید الکی گیر بدم بهش؟

بند دوم حرفت که قشنگ داری جو می‌دی. من همون دیشب گفتم که پست‌ها رو سریع خوندم که خودم رو برسونم. این‌که در طول روز نبودم و درست و حسابی نتونستم شرکت کنم دلیل بر این نمی‌شه که پست‌ها رو نخونده باشم. حتی برای دوباره خوندن‌شون باعث شد که اولویت‌های رأی‌هام رو هم با تأخیر برای گاد بفرستم. من دیروز شرایط پی‌گیری لحظه‌ای بازی مثل فازهای قبل رو نداشتم اما هیچ‌جا نگفتم که پست‌ها رو نخوندم.

حرف آخرت هم اصلاً قبول ندارم. چند تا پست شوخی؟!!! من دو جمله، دو تا جمله‌ی نهایتاً ده کلمه‌ای با خلفی شوخی کردم اوایل بازی. بعد تو میای می‌گی پست‌های شوخی دادی؟! من کجا خودم رو از بحث‌ها کشیدم کنار؟ یکی از اصلی‌ترین بحث‌های بازی من یک طرفش بودم و تو بحث آرش با بقیه هم مستقیماً اومدم وسط هم از آرش سؤال پرسیدم هم با بقیه بحث داشتم. رأی من به هادی پرت نبود. دلیلم رو از دیشب تاحالا دو دفعه حداقل گفتم؛ اگر اصرار داری که هم‌چنان از این جمله استفاده کنی دیگه جوابی بهت نمی‌دم چون مرض‌داره این حرکت.

و این‌که من بگم خلفی برام سفیدتر شد آیا به این معنیه که از آرش سفیدتر شد؟ با کدوم متر و معیاری نتیجه گرفتی که چون من گفتم مملگر برام سفیدتر شده باید بذارمش بالای آرش حتماً؟

یه جا هم گفتی بیش‌ترین احتمال مافیا بودن برا منه. من گاوم بیام به هم‌تیمی‌م که لباس هم نداره رأی آخر بدم و این‌همه مقابل کسی مثل فری حتی وایسم و بحث کنم سرش که آخرش بره بیرون و تو بیای اینو بگی؟

• Like
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
سلام. من آنقدری دیروز پاره شدم و حرص خوردم، که حال نداشتم تو تاپیک خوشحالی کنم حتی :))
رای ها رو یه بررسی کنم. میام.

هر بار که خودتُ تو آینه می‌بینی، خوش‌حال باش از این‌که زنده ای. و تو زنده‌ ای، چون من نکشتمت.

• Love
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mamalgr
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
من نخواستم رأی ندادنم رو توجیه کنم. اول و آخر پستم گفتم که در قبال آرش اشتباه کردم و این‌که چرا اون رأی‌ها رو دادم هم توضیح دادم. چرا از واژه‌ی توجیه استفاده می‌کنی؟ بیام بگم دلم خواست اون‌طوری رأی بدم جواب هیچ‌کی هم نمی‌دم؟! این اشتباهه که می‌گی باید یا آرش رو انتخاب می‌کردی یا مملگر. بارها خودمون دیدیم که تو بازی دو تا بی‌گناه همین‌طوری افتادن به جون هم و گناه‌کارها از شرایط استفاده کردن؛ نگو ندیدم که قبول نمی‌کنم ازت. حرف‌های آرش و مملگر هم، حداقل از نظر من، خلاف هم نبود؛ منطق‌هایی که برای کارهاشون و جواب سؤال‌های طرف مقابل استفاده می‌کردن، منطق‌های درستی بود که با عقل جور درمیومد. مثلاً وقتی هادی میاد می‌گه آرش مافیاست چون زیر پست ترسا لایک زده، این منطق برای من مضحکه. ولی وقتی یه نفر داره درست بازی می‌کنه چرا باید الکی گیر بدم بهش؟
ببین آقا جان.
آرش میگفت محمدامین بهش رای نداده تا وقتی به عنوان بیگناه اعدام شد، محمدامین خودشو مثبت کنه. محمدامین هم با دلایلی که حالا نمیخوام تکرارش کنم، میگفت این کار برام سودی نداره و فقط اگه همگروه آرش بودم برام سود داشته. این که بگی هر دو دلیلشون خوبه که نمیشه. صرفا میتونی بگی دلایلشون مثل هادی شخمی نیست. ولی اگه دلیل یکی رو قبول کنی، اون یکی دلیلش میره رو هوا. نمیشه هر دوی اینها درست باشه که.

بند دوم حرفت که قشنگ داری جو می‌دی. من همون دیشب گفتم که پست‌ها رو سریع خوندم که خودم رو برسونم. این‌که در طول روز نبودم و درست و حسابی نتونستم شرکت کنم دلیل بر این نمی‌شه که پست‌ها رو نخونده باشم. حتی برای دوباره خوندن‌شون باعث شد که اولویت‌های رأی‌هام رو هم با تأخیر برای گاد بفرستم. من دیروز شرایط پی‌گیری لحظه‌ای بازی مثل فازهای قبل رو نداشتم اما هیچ‌جا نگفتم که پست‌ها رو نخوندم.
من جو نمیدم
خودت اول گفتی درست حسابی نتونستی بازی رو دنبال کنی :دی
اما الان میگی نتونستی درست حسابی شرکت کنی ولی دو بار هم پستا رو خوندی :دی

اینا یکی نیست.

حرف آخرت هم اصلاً قبول ندارم. چند تا پست شوخی؟!!! من دو جمله، دو تا جمله‌ی نهایتاً ده کلمه‌ای با خلفی شوخی کردم اوایل بازی. بعد تو میای می‌گی پست‌های شوخی دادی؟! من کجا خودم رو از بحث‌ها کشیدم کنار؟ یکی از اصلی‌ترین بحث‌های بازی من یک طرفش بودم و تو بحث آرش با بقیه هم مستقیماً اومدم وسط هم از آرش سؤال پرسیدم هم با بقیه بحث داشتم. رأی من به هادی پرت نبود. دلیلم رو از دیشب تاحالا دو دفعه حداقل گفتم؛ اگر اصرار داری که هم‌چنان از این جمله استفاده کنی دیگه جوابی بهت نمی‌دم چون مرض‌داره این حرکت.
مگه من گفتم خیلی شوخی کردی؟! :| گفتم چند تا (دو سه تا) پست اولت بیشتر شوخی بود، که حالا خیلی هم این بخشش مهم نبود، صرفا مراحل بازیت رو گفتم. اصلش همین بود که بین آرش و محمدامین، هادی رو انتخاب کردی.

به نظرم دیروز تقریبا امکان نداشت هادی اعدام بشه، چون تقریبا گزینه اصلی هیچکی جز خودت نبود. حالا میگی پرت نبود و دیگه هم جواب نمیدی چون حرکتم مرض داره :دی باشه جواب نده، قضاوت با بازیکنان و تماشاچیان عزیزی که ری اکشن هم نشون میدن :))

و این‌که من بگم خلفی برام سفیدتر شد آیا به این معنیه که از آرش سفیدتر شد؟ با کدوم متر و معیاری نتیجه گرفتی که چون من گفتم مملگر برام سفیدتر شده باید بذارمش بالای آرش حتماً؟

یه جا هم گفتی بیش‌ترین احتمال مافیا بودن برا منه. من گاوم بیام به هم‌تیمی‌م که لباس هم نداره رأی آخر بدم و این‌همه مقابل کسی مثل فری حتی وایسم و بحث کنم سرش که آخرش بره بیرون و تو بیای اینو بگی؟
خب محمدامین یا به قول خودت مملگر :دی در مقابل اتهامات آرش و پویا برات سفید شد دیگه! پس در نتیجه آرش اتهام الکی زده! نمیشه که بگی مملگر سفید شد ولی همچنان اتهامات آرش به مملگر رو قبول دارم و به نفع آرش اولویت میدم. اگه اتهام آرش رو قبول نداری و مملگر برات سفید شده پس یعنی آرش به مملگر اتهام الکی زده که واضحا اقدام گناهکارانه است. خیلی گفتمش ولی بازم میپیچونی قضیه به این سادگی رو.

گاو نیستی عزیزم :دی آرش امکان اعدامش که صد در صد نبود. آخرم با تفاضل اولویت :)) و خیلی میلیمتری اعدام شد. و ضمنا اعدام شدنش به معنای باخت با احتمال بالای مافیا بود و بودن یا نبودنش کلا بالانس رو برای مافیا جا به جا میکرد. الان مافیا شده ۱ از ۶. اگه آرش میموند میتونستن ۲ از ۶ یا حتی ۲ از ۵ بشن و کاملا شانس برد داشته باشن. پس این که میگی مگه گاوم وقتی لباس هم نداره، اولویت آخر بذارمش منطقی نیست. چون اون رای گیری خیلی خیلی برای مافیا مهم بوده و قطعا تلاشش رو برای سیو آرش انجام داده و حتی یه اولویت هم خیلی مهم بوده توی اون وضعیت.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
الیته احتمال مافیا بودن محمدحسین هم هست و نمیگم رضا قطعا مافیاس. ولی این اشکالات به بازی رضا و رای دادنش کاملا وارده و احتمال مافیا بودنش هم زیاده

• Like
کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
ببین آقا جان.
آرش میگفت محمدامین بهش رای نداده تا وقتی به عنوان بیگناه اعدام شد، محمدامین خودشو مثبت کنه. محمدامین هم با دلایلی که حالا نمیخوام تکرارش کنم، میگفت این کار برام سودی نداره و فقط اگه همگروه آرش بودم برام سود داشته. این که بگی هر دو دلیلشون خوبه که نمیشه. صرفا میتونی بگی دلایلشون مثل هادی شخمی نیست. ولی اگه دلیل یکی رو قبول کنی، اون یکی دلیلش میره رو هوا. نمیشه هر دوی اینها درست باشه که.

من جو نمیدم
خودت اول گفتی درست حسابی نتونستی بازی رو دنبال کنی :دی
اما الان میگی نتونستی درست حسابی شرکت کنی ولی دو بار هم پستا رو خوندی :دی

اینا یکی نیست.

مگه من گفتم خیلی شوخی کردی؟! :| گفتم چند تا (دو سه تا) پست اولت بیشتر شوخی بود، که حالا خیلی هم این بخشش مهم نبود، صرفا مراحل بازیت رو گفتم. اصلش همین بود که بین آرش و محمدامین، هادی رو انتخاب کردی.

به نظرم دیروز تقریبا امکان نداشت هادی اعدام بشه، چون تقریبا گزینه اصلی هیچکی جز خودت نبود. حالا میگی پرت نبود و دیگه هم جواب نمیدی چون حرکتم مرض داره :دی باشه جواب نده، قضاوت با بازیکنان و تماشاچیان عزیزی که ری اکشن هم نشون میدن :))

خب محمدامین یا به قول خودت مملگر :دی در مقابل اتهامات آرش و پویا برات سفید شد دیگه! پس در نتیجه آرش اتهام الکی زده! نمیشه که بگی مملگر سفید شد ولی همچنان اتهامات آرش به مملگر رو قبول دارم و به نفع آرش اولویت میدم. اگه اتهام آرش رو قبول نداری و مملگر برات سفید شده پس یعنی آرش به مملگر اتهام الکی زده که واضحا اقدام گناهکارانه است. خیلی گفتمش ولی بازم میپیچونی قضیه به این سادگی رو.

گاو نیستی عزیزم :دی آرش امکان اعدامش که صد در صد نبود. آخرم با تفاضل اولویت :)) و خیلی میلیمتری اعدام شد. و ضمنا اعدام شدنش به معنای باخت با احتمال بالای مافیا بود و بودن یا نبودنش کلا بالانس رو برای مافیا جا به جا میکرد. الان مافیا شده ۱ از ۶. اگه آرش میموند میتونستن ۲ از ۶ یا حتی ۲ از ۵ بشن و کاملا شانس برد داشته باشن. پس این که میگی مگه گاوم وقتی لباس هم نداره، اولویت آخر بذارمش منطقی نیست. چون اون رای گیری خیلی خیلی برای مافیا مهم بوده و قطعا تلاشش رو برای سیو آرش انجام داده و حتی یه اولویت هم خیلی مهم بوده توی اون وضعیت.

خب کم‌کم داری قانعم می‌کنی که جلاد هستی و اسم من رو دادی برای این فاز. این حجم از مغلطه و فرافکنی و تغییر دادن حرف‌های من خیلی زور داره برام. دلم می‌خواد سرمو بکوبم تو دیوار!

باز هم می‌گم این‌که دو نفر منطقی بازی کنن و جواب هم‌دیگه رو با استدلال‌های عقلانی و درست‌وحسابی بدن باعث می‌شه که منی که می‌خوام منطقی بازی کنم نتونم گیر الکی بدم به هیچ‌کدوم. این دو تا هم رو نقض نمی‌کنن.

هدفت از این‌ بازی با کلمات چیه؟ جواب من رو بده. من کجا گفتم پست‌ها رو نخوندم؟ اگر جواب این رو ندی دیگه خودم رو موظف نمی‌دونم باهات مکالمه کنم بعد از این پست.

قضاوت با بازیکنان...

منطقی نیست؟!!!!! یعنی من گادفادرم و میام دو فاز از یک نفر دفاع می‌کنم که از قضا فاز دوم لباس هم نداره و دو بار بهش رأی آخر می‌دم که به همین راحتی بعد اعدام شدنش لو برم؟!!!
من حرفی ندارم. اگر من رو این‌قدر احمق فرض کردید ترجیح می‌دم اعدامم کنید برم پی کارم.

یعنی الآن قشنگ آرش رو درک می‌کنم. خیلی زور داره اتهام‌های کشکی و آبکی ببندن بهت و بدیهی‌ترین مفاهیم و مسائل رو مقاومت کنن در برابر فهمیدنش.

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
رامتین

الان چیو روشن کنم دقیقا
بگم اشتباه میکنی حله؟ :))

کلا اتهامت بابت کاریه که پویا مفیس کرد. دلیلش رو باید از خودش بپرسی. به نظر من یه تیر سرگردانی انداخت که هر وقت شد، به من برخورد کنه و هر فاز هم یه نفر پیدا میشه به اون استناد کنه. والا این که پویا اولویت یک داده بیشتر باید سفیدم کنه. خودت میگی اول بازی اون کارو کرد. به نظرت وقت خودزنی بود؟

اون سیدبندی هم که کلا چرته. اگه قرار به سیدبندی باشه، هر کسی میتونه از بین بازیکنای باقی مونده، جلاد باشه. از جمله خودت. اصلا اصرار شدیدت برای اعدام یه بازیکن خاص، خودش مشکوکه. مخصوصا که جلاد با سه حدس اشتباه پیاپی میمیره‌.

حرف تو دهنم نذار:دی من این فاز پافشاری ای به اعدام کسی نکردم :دی دو فاز قبلی روی آرش بودم، دلایلمم گفتم بار ها از نظر خودم کافی بوده برا اعدامش . چرا میگم خودم ؟ چون کارت خودمو دیدم و به تنها کسی که تو بازی اطمینان 100% دارم خودمم . الانم همین که تارگتت رضاس و دلایل خیلی خوبی هم میاری برای اتهام بهش،نشون میده هم مسیریم . ولی خب هم مسیریم تو مافیا نبودن . جلاد ممکنه باشی :دیو طبق درصد بندی ذهن خودم فعلا بیشترین احتمال رو روی خودت میدم برای جلاد . البته باید به این قضیه که پویا اولویت 1 بهت داد بیشتر فکر کنم تا ببینیم به چه نتیجه ای می رسم .
دوست دارم یه اولویت بندی کنی و درصد بدی کی چند درصد ممکنه جلاد باشه. چون مافیا حداقل 80% بین رضا و محمد حسینه . پیدا کردنه جلاد سخته . برای مافیا ته ذهن مریضم، اون گوشه موشه ها ، یه احتمال کمی به همگروهی محمدامین و آرش میدم :دی خیلی خیلی کم ولی خب احتمالشو نمی خوام تو ذهنم رد کنم :دی

-------------

رضا

سلام :دی

اول حس مُ راجع به کل متنت میگم، بعد اون جاهایی که نیاز به توضیح هست رو بیشتر باز می کنم برای شهروندا :دی از دوستان می خوام اون قسمت هایی که بولد کردم رو یه نگاه اجمالی بهش بندازند . مگه شما خودت رو تو بازی شهروند نمیبینی ؟ خب چرا انقدر ناراحتی (!) الان ؟ مگه شهروند نباید از بیرون رفتن مافیا خوشحال باشه ؟ چرا یجوری متن تو نوشتی هرکی بخونه غم و غصه تو متنت میبینه ؟ :دی فرض کن شانسی بوده، به هر حال کارِ شهر جلو افتاده، ناراحتیت از این که یه مافیا رفته بیرون به وضوح تو این پست موج می زنه . اصلا شما بگو شانسی، 10-20-30-40 کردم اسم آرش دراومده :دی بالاخره یه قدم شهر به برد نزدیک تر شده دیگه :دی پس مشکلت چیه با این قضیه ؟ اون تیکه ای که قرمز کردم، اخرشه دیگه :)) داداش شما الانم تو همون سبک قدیمی هستی :دی وسط این همه هیایو فقط قفلی زده بودی رو من :دی کلا از اول بازی بجز سنگ انداختن جلوی پای شهروند چیکار کردی؟ اون از قفلی عه اول بازیت رو خلفی، که رفت بیرون و شهروند . بعدشم قفلی زدی رو من . خب اوکی . چرا از رو نمیری ؟ این فازم داری میگی هادی محتمل ترین فرد برا جلاده :)) یه روز استراحت بده به خودت برادر :دی

با شانس و بخت و اقبالم بخوای حساب کنی، فعلا حداقل از شما و محمد حسین سفید ترم . کاری به بقیه هم ندارم . نمیگمم سفید ترین فرد بازیم :دی ولی الاحساب از شما و محمد حسین سفید ترم دیگه :دی واضحه . پس به خودم حق میدم خودمو اون بالامالا های اتوبوس شهروندی در نظر بگیرم و بخوام برم پای ممبر، مخصوصا برای شما دوتایی که احتمالا یکی تون تو در و دیواره و یکی تونم گناهکار قطعی .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین