برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور دوم مافیا سرعتی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
مافیایی
پسندها
73
امتیازها
50
مدال‌ها
9
پوزش از گاد
ممدحسین عزیز درود بر روح سیاه و سفیدت :دی آره یک بار بازی کردم ولی زیاد دیدم
با یه قسمت از حرفت مشکل داشتم. جایی که گفتی بعنوان نفر 9 چطوری میتونی سره رو از ناسره تشخیص بدی. خب سوال، این برای افراد قبلی تو صدق نمیکنه؟ بعد اینکه شروع بازی تو این مدل سناریو ها در حضوری فرق میکنه بالاخره خودت استادی، زبان بدن هست حس هست و و و. منتها اینجا چی؟

مافیایی
پسندها
3
امتیازها
50
مدال‌ها
4
ببخشید من سر کار هستم و فکر کنم تا فاز روز بعدی و البته پست بعدیم بتونم با تمرکز و دقت بیشتری هم بخونم و هم پست بدم .

• Sad
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
محمدحسین عزیزم
پستی که راجع به معارفه دادی جالبه. اما انتظار چی داری از معارفه ای که متنیه؟ تو اون بازی ای که تو میگی ۹۰ درصد حسی بر اساس زبان بدن فرد مقابل مثلا به هم تارگت می زنن بعد معارفه تناقضشون پیدا می شه. اینجا چیزی نمی بینیم از هم که. پس احتمالا یه حرکت عجیب غریبی باید زده بشه که بخواد بر اساس واکنش دیگران دیتا یا تناقض بگیریم مثل دور پیش که امیر همچین حرکتی زد مثلا. که در این صورت تو خودت باید این حرکت رو می زدی وقتی تو ذهنت بوده که معارفه انقد مهمه نه اینکه بیای بگی چرا نزدید این حرکت رو.
نه ندیده بودم تا حالا بازپرس رو.
علی جزو بازیکنانه، با اسم مستعار hells davids و همچنین مهدی پالیزدار بازی می کنه.
سحر
میگی تارگت می زدم اگه بر می گشتم حسی، اما تارگت هایی که الان زدی هیچ کدوم حسی نبود و همه دلیل بود. بر می گشتی با دوتایی که اون موقع داشتی به کیا تارگت می زدی حسی؟
فری
یه مقدار اگرسیوتر از چیزی که انتظار داشتم پست دادی؟ ناراحتی چیزی هستی از محمدحسین؟ :))

• Like
مافیایی
پسندها
3
امتیازها
50
مدال‌ها
4
من نمیخواستم این پست رو ارسال کنم چرا ارسال شد ؟ :| اینتر نمیزنم که نمیدونم چطوریه سیستم این سایت . متوالی مینویسم . اول مسئله ای که در مورد ممدوسین وجود داره اینه که میاد خودش رو سیبل میکنه و جدی ترین حرف رو میزنه که این به خودی خود یه مسئله ی سفیده توی شروع بازی و مسئله ی دیگه ای که وجود داره اینه که ایراداتی رو میگیره که به کل پست هاش وارده این ایرادات . مثلا تارگت نزدن توی روز معارفه توی چنین نوع بازی ای خیلی تفاوت داره با تارگت زدن توی بازی حضوری . مسئله ی حالات و رفتار و چهره و خیلی چیزای دیگه وجود داره که نمیشه این 2 تا رو باهم مقایسه کرد . در مورد افراد دیگه ای که بعد از تو پست دادن و هیچ واکنشی نشون ندادن به پست تو ، من به شدت گیر میشم و ازشون توضیح میخوام که از پست تو به راحتی گذشتن . لطفا این 2 پست من رو یکی حساب کنید تا بتونم یه پست دیگه توی این فاز بدم با خوندن بقیه ی پست ها . باز هم پوزش

• Thinking

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
خوب همونطور که محمدحسین گفت مهم ترین فاز بازی به بدترین شکل ممکن سپری شد و کار شهروند توی این بازی خیلی سخته، تنها شانسی که میتونه بیاره که امروز یه مافیا شانسی تارگت بخوره یا اینکه بازپرس توی تارگت هاش و کسایی که میاره برای بازپرسی مافیا داشته باشه، وگرنه که کار خیلی سخته. توضیحات کاملش رو محمدحسین دقیقا داد و من دیگه تکرار نمیکنم. الآن ما هرکاری کنیم یه روز از بازی عقبیم و الآن مافیاها همدیگه رو شناختن. در مورد سوالی که محمدحسین پرسید که چرا آرش و امین خلفی رو تارگت زدم هم جوابش اینه که هیچ دلیل خاصی نداره و فقط همونجوری که نوشتم خواستم بازی استارت بخوره که به نظرم بازم نخورد، چون بعد از خود محمدحسین هم باز چیزی وارد بازی نشد. درسته من نفر هشتم بودم ولی همونجوری که خودت گفتی قبل خودم هیچ دیتایی توی بازی نبوده، جای نفر فقط دوتا تارگت انداختم وسط. پس از معارفه بازی تنها چیزی که من دارم اینه که محمدحسین رو علی الحساب کاور کنم و شهروندم اونه.

این حرفا هم که با سناریو آشنا نبودیم و اینا، سناریو رو بازی نکردین، مافیا که بازی کردین دیگه عزیزانم :دی من با شماها دو دور مافیای سرعتی بازی کردم توی روز معارفه تارگت زدید دیگه یعنی چی آشنا نبودیم :دی کی اینجوری معارفه رو رد کرده بودین؟ بگذریم که سناریو هم پویا یه جوری عوض کرده که نسبت به بازی همیشگی اینجا یه نقش بازپرس فقط بیشتر داره و بقیش همون همیشگیه.

امین کی پی هم از اینکه گفت یه چیزی وارد بازی کرده، خوشش اومد لایک کرد، یه دونه هم به کی پی میزنم ببینم چی در میاد از توش :دی
خیر:دی چون خودش یه چیزی وارد بازی کرد.

روز یک که از روز معارفه هم تاپیک خلوت تره، فلذا تارگتم به آرش رو پیگیری میکنم:دی

• Thinking
Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
با این معارفه ای که رد شده اگر شهروند باشید، با این سطح کم دیتا، خیلی باید الان گیج و گنگ باشید. ترجیح میدم تو پست دومم حرفام رو بزنم چون روند بازی رو فعلاً دوست دارم :barg:

• Smile

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
ترسا و سحر : یعنی چی چون محمد حسین گفته تارگت بزنید بیام الکی دو نفر و انتخاب کنم تارگت بزنم؟ مگه خودمون عقل نداریم؟:دی من با تارگت بی خود زدن موافق نیستم مهم واکنش گرفتنه که با توجه به چست های اول میشه گرفت و به نظرم خیلی فرق نمیکنه چهارتا اسم بیاریم یا نیاریم. این شیوه منه توی حضوریم همینجوری بودم و میتونن شهادت بدن کسایی که دیدن.

محمد امین: اگرسیو نبود اتفاقا پلی فول بود یکم:دی:))

من شروع محمد حسین و بد میدونم ولی مافیایی فعلا نه مگر مافیای ریسکی بوده باشه.

• Thinking

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
تا 22:05 فقط حق پست دارید. بعدش پاک می کنم. هرچی هست بفرستید تا اون موقع.
رای هم تا 22:10 می تونید به هر تعدادی بدید.
5 رای نیاز هست برای دفاعیه رفتن.

• Like
کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
کی پی اول توضیح بده بین این همه اسم چرا به خلفی و آرش تارگت زد ؟!! خب جواب امین هم الان خوندم اوکیه برام .

در جواب محمد حسین هم باید بگم ، بنده هم بار اولم هست بازی می‌کنم :دی

ترسا و سحر گفتن چرا یاسین بعد محمد حسین تارگت نزده ، در جوابشون باید بگم من فقط سریع اومدم یه پست معارفه بدم همین
پست محمد حسین رو اصلا نخوندم.

همه جالبه ریختن رو محمد حسین ، تو بازی مافیا اکثرا چنین وضعیتی پیش میاد طرف سفید بازیه ، من فعلا محمد حسین رو شهر می‌بینم

فعلا ۳ تا تارگت حسی می‌خوام بزنم :
امیرحسین همون سید پسرعموم ، ترسا، آرش

• Like
مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
فری
جایی نگفتم حتما باید تارگت می‌زدی، ولی می‌تونستی همین حرف‌هایی که تو پست اول این فاز زدی رو اونجا به خودش زدی. درکل موافقت یا مخالفت خودت رو اعلام کنی. چرا اونجا با یه سلام خیلی عادی جواب دادی بعد یادت افتاد از پست محمدحسین عصبانی بشی؟ :دی
ضمن اینکه مهدی هم به تو و یاسین تارگت زد؛ چرا فقط من و سحر رو تگ می‌کنی؟

لطفا پست‌هاتون رو مختصرتر بنویسید.

• Like
Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
خب بنظرم هر چقدر روز معارفه بی بخار بود، روز یک خیلی خوب بود :دی
اگر برعکس من، شما ذره ای ریاضی بلد باشید، شهروندی من داخل این بازی ثابت شد تو همون روز 1. داخل بازی ای که سه مافیا داره، تقریباً همه اتهامشون محمد حسین هست، و فکر کنم فقط امین کی پی به من اتهام نزده. اگر فکر میکنید امثال من و کی پی با هم مافیا باشیم و اینطوری شو بازی کنیم که همین روز اول منو بدین بیرون و با وصیت من بازی کنید، چون از اینجا به بعد اگر بصورت ریاضی به شهروندی من نرسیده باشید، تا ته بازی نمیرسید و من مغزم خسته میشه. احتمالاً کسانی که این وسط جریان ساز اتهام به من بودن، میتونن شهروند باشن. قطعی نیست برام باید دوباره پست ها رو بخونم. الانم منو تحت فشار گذاشتید فقط مجبورم از خودم دفاع کنم. اونایی که روی موج سوار شدن باید بینشون غربال بشه. من اگر مافیا بودم مینشستم از معارفه زیبا و لذت بخشی که رخ داده بود لذت میبردم. بیخودی سر درد برا خودم درست کردم. وقتی میگم معارفه نباید فقط سلام و احوالپرسی باشه نتیجش میشه این. همگی روز یک از داخل شانسی مافیا پیدا کردید اونم منم. لذت ببرید دوستان :دی👋

• Thinking
مافیایی
پسندها
5
امتیازها
50
مدال‌ها
8
ممل صرفا جهت چرخش دو تا اسم رندوم میگفتم دیگه اونموقع. چون هیچی در نمیومد ولی حداقل دو نفرو میگفتم و اگر بقیم همین حرکت و میزدن کار مافیا اینجا سخت میشد ک ممکن بود با اسمای رندومش چشم باز کنه نه شهروند

تارگتای الانم اره حسی نبود اونقد:)) ولی چون بازم شروع بازیه میتونه خیلی محکم نباشه ازون نظر گفتم حسی. لفظ غلطی بود :))

فری
چطوری میگی فرقی نمیکنه خب فرق می‌کنه دیگه. اینو میدونیم که. یه دیتایی میاد وسط ممکنه ازش چیزی دربیاد. ممکنه مافیا یارشو تارگت کنه و بعد ازش برگرده. یعنی قبول نداری از هیچی نگفتن شهروند بهتره این؟:|

من با فری و یاسین فعلا به همون دلیل مشکل دارم و در انتظارم یاسین چون هنوز چیزی نگفته بیشتر گزینم برای رای فریه. محمد حسین هم نمی‌دونم چرا پیپ میکشه بجای کمک :)) چیز دیگه ای ازپست های بعدی توجهم. جلب نکرده اگر کسی چیزی داره بیاد بگه. نشینید گوشه وقت کمه.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
اینکه امین کی‌پی نادیده گرفت که خود محمدحسین تارگت نزده و چیزی وارد نکرده هم جالب بود. و اینکه بفرما تارگت رو من رو پیگیری کن، همه‌اش حرف؟ :))

از پست محمدامین هم حس خوبی نگرفتم که برای نفر nام اومد همون حرفا رو به محمدحسین زد.

به این سه نفر رای می‌دم.

• Dislike
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mamalgr

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
من واقعا برای روز یک رایی ندارم، اگر میخواید این یه روز رو بگذرونید مافیا هم مردونه تیر هوایی بزنه :دی کسایی که نیستن برسن یکم دیتای جدید هم فردا وارد شه. اگر دیدم رای میدین هم خوب به آرش رای میدم

پست یاسین خان رو هم دیدم، حرفش در مورد محمدحسین رو تایید میکنم.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
راجع به محمدحسین همه یه چیزی گفتن که بیشتریا تارگت زدن بود و فقط امین کی پی کاور کرده که برای من تا اینجا حس مثبت ایجاد می کنه روش. بعید می دونم با توجه به اینکه محمدحسین بازیکن قدری هست تو بازی سرعتی ما که می دونیم یکی به راحتی همون اول یهو حجمه میاد روش یار هاش بیخیالش شن و همراه بقیه بهش تارگت بزنن.
سحر
اگه حسی نمی تونستی تارگت بزنی اون موقع چون دیتایی نبود، چطور از فری و یاسین انتظار داری بعد از پست محمدحسین تارگت حسی بزنن؟ حس می کنم تارگت زوری زدی بهشون. ترسا تو تارگت به کی می زدی جای فری و یاسین بودی؟
...
تا اینجای بازی چیز خاصی دستگیرم نشد جز گیر سحر و تا حدی ترسا، امین خلفی هم یه مقداری برام مشکوک هست چون که احساس می کنم همون حرفی که ۴-۵ نفر قبلش زدن رو نخواست مثل خودشون بگه به زبان متفاوت همون رو گفت :))

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: FM
مافیایی
پسندها
73
امتیازها
50
مدال‌ها
9
این مهمه داشته باشیم فعلا
کسانی که شک دارن به محمدحسین: سحر پست 18، آرش پست 15
کسانی که کاور کردن محمدحسین رو: کی پی پست25،
تکمیل کنید این لیست رو بعدا ممکنه به دردمون بخوره :دی
من خودم مشکل داشتم با پست محمدحسین یه جاهاییش رو که گفتم منتها این هجمه(؟) رو هم علیه ش دوست نداشتم تا اینجا.
بقیه رو داشتم میخوندم وقت نیست الان، اینو ارسال کنم فعلا :دی

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
فعلا می خوام سنسمو نسبت به بازیکنا بگم از نوع ورودشون:

آرش = آرش :دی

سحر: محافظه کار

فری: ترسو

ترسا: جستجو گر

خلفی: موج سوار

مملگر و کی پی : جسور

بقیه: خنثی

ممدوسین : انتحاری

فعلا اینا باشه

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38

رای به اعدام: محمدحسین

رای به اعدام: امین کی‌پی

رای به اعدام: محمدامین

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
ساکت. هیچ رایی نداریم جز آرش که الان دیدم. تا 22:15 هدف بدید.
بقیه پست آماده کنن. 22:20 فاز شروع میشه و 3 نفر میایم جلو.
زمان اگه فکر می کنید کمه بگید کجا کمه که ترتیب اثر بدم.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
رای به اعدام: آرش
رای به اعدام: سحر
رای به اعدام: امین خلفی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین