برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سیزدهم مافیا | در اعماق تاریکی

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
عرفان مافیا بود و گفت یاسین فرقه اس! بابا خراب نکنید تو رو خدا دم آخر! این بازی من رو دیوانه کردید.
عرفان از کي تا حالا شده راست گوی بازی و من رو درست حدس زده ؟!! محمد حسین جان از شما بعیده :دی

من اگر فرقه نبودم چیکار میکنید؟!! عذرخواهی میکنید بازم ؟!!

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
میشه تا آخر بازی بهم اعتماد کنید ؟!! کجا حرف غیر منطقی زدم که از سفیدی در اومدم؟!! میشه بگید ؟!!

ببین من می‌دونم شک کردن به قربانی بودن محمدرضا فاز قبل طبیعی بود. من خودمم تا ثانیه‌ی آخر شک داشتم. ولی قبول دارید که فرقه فاز قبل اگه تلاش می‌کرد یکی جز محمدرضا اعدام بشه، الان با بیگناهان تعدادش برابر بود و می‌برد؟
ولی شایدم واقعا شک کرده باشی... اخه به نظرت رامتین فرقه‌ست؟
شما الان رایت کیه؟

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
رامتین، ترسا، عماد، شما قطعاً بیگناهید. خواهش میکنم به حرفم گوش کنید. خواهش میکنم. من بیگناهم اگر فقط حس پست های فاز قبل من رو گرفته باشید کافیه. ما 4 تا رای اعدام دادیم به محمدرضا، و یاسین و صدرا گفتند رای ندید چون قربانیه. واضح نیست براتون؟ آخر بازیه خواهش کردم ازتون. به یاسین رای بدید. شک نکنید. یعنی ذره ای شک نکنید. وقتی گفتم امین مافیاست، فاز قبلی سریع به امین رای داد در حالی که قبلش میگفت محمدحسین بیگناه نیست. واضح نیست براتون؟

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
نمیدونم واقعا من الان بین عماد و ترسا موندم.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
رامتین
ترسا

نظری دارین شما؟

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
قطعا یکیشون فرقه ست، بیاین محمدحسین و بندازیم بیرون فعلا اگه بیگناه بود من و بندازین بیرون آقا، اصلا من و تیکه پاره کنید.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
آخر بازیه خواهش کردم ازتون. به یاسین رای بدید. شک نکنید. یعنی ذره ای شک نکنید. وقتی گفتم امین مافیاست، فاز قبلی سریع به امین رای داد در حالی که قبلش میگفت محمدحسین بیگناه نیست. واضح نیست براتون؟
یه گناهکار همیشه دروغ وارد بازی میکنه

بی‌گناه ها حواستون باشه ؟!! دلیل رای به امین رو برید تو پست‌هام هست ، من کی حرف محمد رو حسین رو گوش کردم؟!! چی میزنی محمد حسین :))

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
محمدحسین: امین، صدرا، یاسین ( 3 رای )
یاسین: محمدحسین (1 رای)

3 نفر رای ندادین :دی از الان 8 دقیقه وقت دارید تا 00:44

مریضی چیزی هستید رای نمیدید نه ؟ :دی

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
رامتین
ترسا

نظری دارین شما؟

حقیقتا من دارم شک می‌کنم صدرا هم جلاد باشه. و به نظرم بین امین، محمدحسین و یاسین دوتا فرقه هست.

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
آقا من دارم محمدحسین و به شرط میدم بقرآن. : )))) کله ی آدم و خیاری نکنید.

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
بابا ترسا اگه بیگناهی تورو جدت از این شوخیا نکن.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
خداوندا ما را از دو چیز حفظ بفرما. سیل و ترسا.

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
ببین من می‌دونم شک کردن به قربانی بودن محمدرضا فاز قبل طبیعی بود. من خودمم تا ثانیه‌ی آخر شک داشتم. ولی قبول دارید که فرقه فاز قبل اگه تلاش می‌کرد یکی جز محمدرضا اعدام بشه، الان با بیگناهان تعدادش برابر بود و می‌برد؟
ولی شایدم واقعا شک کرده باشی... اخه به نظرت رامتین فرقه‌ست؟
شما الان رایت کیه؟
بخدا من حرف غیر منطقی نزدم.
رامتین چرا نمیتونه فرقه یا جلاد باشه ؟!! یه ذره فکر کنید ...
الان که قطعا محمد حسین ، شناختم رو ازش بهتون گفتم/ شک نکنید محمد حسین بی‌گناه نیست.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
من فاز قبل خیلی انرژی گذاشتم. همون زدن محمدرضا که چند فاز رو مخم رفته بود برام هدف شده بود :)) الان دیگه شما انرژی بزارین. من بعید میدونم حداکثر بیش از یک فرقه به محمدرضا رای داده باشه.
محمدحسین هم با رایش احتمال فرقه بکدنش کم نیست. شوخی نیست که. اگه رای نمیداد، محمدرضا اعدام نمیشد.

با دلی مردد

رای به اعدام: یاسین

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
رامتین، ترسا، عماد بازی دست شماست. من هر سه شما رو گفتم سفیدید. الان ام به محمدرضا رای دادم. من فرقه ام؟
دم آخر اگر خراب بشه واقعاً دیگه زور داره. الان اگر به یاسین رای ندید من از بازی خارج میشم. من بیگناهم. نابود کردم خودم رو فاز قبلی از بس گفتم.

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
صدرا خدایی الان شبیه جلادی بازی می‌کنی که اسم محمدحسین رو گفته‌.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
حقیقتا من دارم شک می‌کنم صدرا هم جلاد باشه. و به نظرم بین امین، محمدحسین و یاسین دوتا فرقه هست.

من به صدرا شک دارم ولی از ممدحسین هم میترسم....اون 3 سوالی هم که ازش پرسیدم درست و حسابی قانع نکرد 2 بار هم مطرح شد و بار اخرم ایگنور کرد عملا

گات فیلینگم هم میگه ممدحسین

واقعا گیجم

ممدحسین

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
اگر فرقه ای که دمت گرم هیچی.

ولی اگر بی‌گناهی دقت کن به حرف محمد حسین اصلا گوش نده./

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
ببخشید محمدحسین
ولی به یاسین بیشتر از شما اعتماد دارم الان
محمدحسین