برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سیزدهم مافیا | در اعماق تاریکی

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
سلام
بچه ها من دارم از خونه میرم بیرون...اصلا پستای جدید رو نخوندم ایشالا عمری باشه میام میخونم و نظر/جواب میدم.

رایم رو میدم...من تا الان نسبت به ارش تا حدی منفی هستم از اونجایی که باید به حداقل 3 نفر رای بدم به ارش میدم و 2 نفر از بچه های غیرفعال یعنی چاووش و ممدرضا اسمورف

ارش
ممدرضا اسمورف
چاووش

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
من قصد ندارم کسی و با رایم بفرستم دفاعیه صرفا برای گادکش نشدن و حفظ امان رای پرت میدم، تا جایی که یادمه توی قوانین رای، بر اساس امتیاز میفرستاد دفاعیه، یعنی هر رای یه امتیاز یا یه همچین چیزی، agonizing:102:

تو فاز 1 تو این سطح آدم یک نفرم نمیتونه با قطعیت رای بده الان سه تا گزینه از کجامون دربیاریم؟ ترجیح میدم بازی 1 ماه طول بکشه ولی مجبور نباشم به کسی رای الکی بدم، اینم آخرین دوریه که این شکلی بازی میکنم ادوار بعد فقط یک ماهه. با تشکر.

عماد
یاسین
هادی

- - - Updated - - -

اگر دیدم اینا تو خطرن عوض میکنم.

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
رضا

من که گفتم بحثمون در اون مورد تمومه، چی رو میخوای ادامه بدی ؟ بقیه ی پستم رو چرا ایگنور کردی ؟ نظرت در مورد اون سوالی که پرسیدی ( گفتی من کجا و کی گفتم شناخت بیگناها بیهوده ست و با این عمل مخالفت کردم) چیه ؟ بیشتر برام توضیح بده.

آرش

اول یک سوال بپرسم. چرا فقط فرقه ؟ مگه ما ستون پنجم هم نداریم ؟ :دی
شناخت بیگناه با در نظر گرفتن حضور فرقه بده ؟ :دی اتفاقا بنظرم خیلی بیشتر به درد میخوره چون یک بیگناه که جذب شه قاعدتا سایدش تغییر میکنه، پس جهت بازیش هم عوض میشه، تو وقتی یک نفر برات بیگناهه وقتی جهت بازیش عوض شه چه تشخیصی میدی ؟ بنظرم این کار رو راحت تر میکنه. حالا ممکنه به این اشاره کنی که با این لول بالایی که بچه ها بازی میکنن هیچکس اونقدر نوب نیست که خیلی ضابلو جهتش رو عوض کنه که خب بنظرم هرچقدر هم سعی در پنهان این قضیه داشته باشه بالاخره یک جایی خودش رو نشون میده.

محمدحسین

فدای تو صدرای عزیزم
من متوجه حرفت هستم صدرا ولی گفتم آیا از من محافظه کاری از نوع گناهکاری دیدی؟ عدم قاطعیت بنظرم طبیعیه چون همین الان هم بعد از 8 صفحه من نتونستم یه بیگناه 70-60 درصدی پیدا کنم. بنظرم سطح بازی واقعاً بالاست و تشخیص به نسبت ادوار قبل سخت تر شده و این مسئله رو من کاملاً حس میکنم لااقل تا اینجا.

در مورد پاراگراف بعدی، من سوال ام این بود که چرا به همین شک نکردی که اصلاً مافیا وجود داره یا نه. اگر میشه این تئوری میزان حداکثری وجود گناهکار رو طبق بالانست یه کمی تشریح کن شاید به درک بهتری برسم. الان درست متوجه نشدم واقعاً.

در مورد محمدامین حرفات رو میپذیرم و صحبت دیگه ای ندارم. اون لحظه برام یه کمی عدم اعتماد به نفس از سمتت تریگر میکرد توی ذهنم، چون من ندیده بودم تو مشخصاً برای گیر دادن به محمدامین اصلاً از کسی دلیل بیاری و حرف خودت رو حجت میدونستی همیشه

قربونت عزیزم. :دی
منم جایی نگفتم تو داری آگاهیت رو پنهان میکنی، اگه منظورت از محافظه کاری گناهکاری همینه. :دی من دارم میگم یک بیگناه نیازی نداره انقد محافظه کارانه عمل کنه و خب اینکه تو داری محافظه کارانه عمل میکنی رو خودت بیان کردی، نکردی ؟ :دی

اما تو سوال من رو جواب ندادی. :دی من متوجه سوال تو شدم چون سوال قبلیت هم همینی هست که الان پرسیدی و دقیق ترین جوابش هم همین سواله --> چرا این حق رو به من ندادی وقتی حضور مافیا رو در بازی در نظر گرفتم، تحلیلش هم بکنم ؟ :دی. مگه غیر از اینه که من در بالانسم حضور مافیا رو در بازی درنظر گرفتم ؟ پس طبیعیه که تحلیلش هم بکنم. اما اگه سوال دقیقت این هست که کلا چطور حضور مافیا رو در بازی درنظر گرفتی، بیشتر حسی و شاید بخاطر نقش سناتور و اینکه شاید اگه خودم بودم میذاشتم حتما، این کاملا حسی هست و پشتوانه منطقی ای هم نداره چون دیتایی ازش وجود نداره، اما وقتی در تحلیل بالانسم اینجوری در نظر گرفتم پس در ادامه منطقی هست که تحلیلش هم بکنم.

فری

من در پست 86 به لحن پستت که گفتی داره توجیه میکنه ایراد گرفتم و حتی اومدم لحنت رو کاملا تشریح کردم و گفتم فلانی اگه منظورت لحن و صحبتت این بوده پس داری جو میدی و اگه منظور لحنت این بوده پس میتونستی از کلمات بهتری استفاده کنی پس باز دوباره جو تو صحبتت هست. حالا تو دوباره تو پست 94 پرسیدی لحنم چطوریه مگه. تو میگی پستت حس توجیه داره، یعنی چی ؟ برای من تشریح کن این رو. احساس میکنم دچار سوءتفاهم شدیم تو این قضیه لحن چون منظور من همین لفظ توجیهت هست.

در مورد مقایسه باشه، تو من رو 21 ساله میشناسی، بیشتر از رضا، واقعی تر از رضا، بهم بگو من از چه غذایی بدم میاد چون یادمه بهت گفتم، من الان باید انتظار داشته باشم تو این رو یادت باشه و اگه یادت نبود بیام اعلام کنم که اینکه یادت نیست من از چه غذایی بدم میاد واقعا جای تعجب داره !

حسی که من از اون پستات گرفتم صرفا بزرگ نمایی در مقابل مسائل عادی هست و برام منفیه فعلا.

و اینکه من از کوره در نرفتم، پست من کامل هست و میتونی بری جواب هایی که به بقیه دادم رو بخونی، جاهایی که لازم دونستم لحنم رو تند کردم وگرنه کاملا به اعصابم مسلطم.

ترسا

عزیزم کجای این صحبت من این معنی رو میده که یعنی مافیا از شهروندا بیشترن ؟ :دی چه در مافیای کلاسیک چه در ایونت باید بالانس برقرار باشه. همونطور که در مافیای کلاسیک فقط دو گروه مافیا و شهروند در بازی هستن تعداد مافیا باید طوری انتخاب بشه که بازی بالانس باشه، بنظرت تو مافیای کلاسیک بیست نفره, سه چهار تا مافیا و بقیه بیگناه بالانسه ؟؟
خیر، یک دلیل منطقی بیار برام که وقتی گروه های گناهکاری تو شب نمیتونن همدیگه رو بزنن باید بریزن سر بیگناها ! کجای این حرف منطقی هست اصلا. :دی واقعا صحبت عجیبی هست اینکه میگی. در مورد فاز شب هم (طبق بالانس فرضی خودم )اول بیا از دید چهار پنج تا مافیا به بازی نگاه کنیم که تعدادشون نسبت به یک گروه گناهاری فرقه بیشتره : خب ما 5 رو درنظر میگیریم اصلا این بار، گروه فرقه رو اگه سه نفر در نظر بگیریم بقیه یا فرعی هستن یا بیگناه دیگه، درسته ؟ خب پس خیلی تاثیری نداره درش، واسه فرقه هم همینطور پس، تازه بازی هم بازی روز هست و شب هاش نسبت به روزهاش خلوت تره.
در مورد فواید پیدا کردن بیگناه هم باز در همون پست صحبت کردم و بنظرم کسایی که باهاش مخالفن با احتمال خیلی بالایی گناهکار هستن، چون به ضرر گناهکار هست و گناهکار از هرج و مرج بین بیگناها بیشترین لذت رو میبره.

در مورد این سوالاتت هم حس خوبی نگرفتم چون درواقع همون سوال های سعید بود بنظرم و جوابشون داده شد، در بهترین حالت صرفا خواستی با من با سوال های تکراری وارد بحث شی.

چاوش

بحثم با رضا در مورد تحلیل بالانسش تموم شده س، جوابی که برای تحلیل بالانسش گرفتم این بود و جوابی که میخواستم هم همین بود : این‌که این دور هم گفتم نمی‌کنم به‌این خاطره که تو ادواری که تحلیل بالانس اجباری بوده چه به عنوان بی‌گناه چه به عنوان گناه‌کار هر چی گفتم نتایج ناخوشایندی برام داشته و این دور دیگه نمی‌خواستم نقطه‌ی ضعف همیشگی‌م باز دردسر درست کنه برام.
حالا از این جواب من نتیجه گرفتم که محافظه کاری تو بازیش هست پس و این برام تا حدودی منفی هست.

یک نکته ای بود که فکر کنم چاوش اشاره کرد و نظرش در مورد این صحبت من بود که من گفته بودم تو این بازی همه گناهکارن مگه اینکه خلافش ثابت شه اما نظر چاوش این بود که چطور تو بازی ای که 8-10 تا بیگناه تو بازی هست همه گناهکارن مگه اینکه خلافش ثابت شه، من به عنوان یه بیگناه وقتی فقط خودم رو میشناسم طبیعیه به هیچکی به جز خودم اعتماد نداشته باشم و همه برام گناهکار باشن مگه اینکه خلافش ثابت شه اما بنظرم اینکه همه بیگناه باشن مگه اینکه خلافش ثابت شه از دید گناهکاری و بیشتر سمت مافیا هست. مافیا از لحاظ تعداد طبق بالانس از گروه گناهکاری فرقه بیشتر هست، هم تیمی هاش رو که میشناسه، فرقه و فرعی رو درنظر بگیریم تعداد بیگناهای بازی درش بیشترن پس اونجا میتونه همه براش بیگناه باشن مگه اینکه خلافش ثابت شه. دوست دارم نظر بقیه رو هم در این مورد دیدم چون فکر کنم یه جا پویاهم گفته بود که همه برام بیگناهن مگه اینکه خلافش ثابت شه.
نکته ی دیگر این هست که گروه های گناهکاری بیشترین سود رو از اختلاف و هرج و مرج بین بیگناها میبرن پس مخالفت صریح با این موضوع که پیدا کردن بیگناه مفید نیست به فلان دلیل و بیسار دلیل برای من منفی هست. توضیحات کاملی هم دادم در بحث با سعید، ترسا، رضا و بنظرم همون مقدار کافی هستش.
بحث هارو سعی کردم دنبال کنم اما چون یکی دو روز هست کسالت دارم و بخاطر همین هم نتونستم زیاد پست بدم، سطحی دنبال کردم اما یک سری شبهات رو که در حال حاضر برام هست اعلام میکنم، همینطور بعضی از صحبت هارو نیاز هست کامل تر دنبال کنم مثل صحبتای عرفان، محمد امین، مهسا، مهدی، پویا مخصوصا و ... . پویای این دور احساس میکنم زیادی داره راه میاد، باید بیشتر بهش پرداخته بشه، برام مثبت نیست. در بحث بین آرش و ترسا وزنه ی منطق آرش بیشتر هست بنظرم و بازی ترسا رو بیگناهی نمیدونم و برام منفیه، سعید برام منفیه و رایم هم سعید هست. رضا برام منفی هست فعلا. محمدحسین و فری نیاز به مطالعه بیشتر دارن اما فعلا برام منفین مقداری.
یک درخواست هم دارم از دوستان در پستی که میخواین رای بدین لطفا یک نتیجه گیری از بحث هاتون اعلام کنید برای شفافیت کامل رای، اینجوری فکر کنم خیلی بهتر باشه، یک چیزی مشابه جمع بندی که امین ارائه داد.

سعید
ترسا
محمدرضا

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
تا الان 8 نفر رای دادن، مهدی، مهسا، هادی، عرفان، رامتین، عماد، فری، صدرا

محمدرضا هم رای اولیه نمیده، اما اولویت باید بده. چون پستشم 199 کلمه است، میره به دفاعیه. بقیه حتما رای بدن.​

مهم
یه چند تا توضیح واضحات بدم:

1- اول اینکه اگر هنوز رای گیری رو بلد نیستید، وویس توی گروه رو گوش بدید حتما.

2- تا ساعت 22:00 باید رای اولیه رو ثبت کنید و هر چند بار که بخواین تغییر بدید.

3- بین 22:00 تا 22:05 تاپیک بسته میشه، محاسبه می کنم نتایج اولیه آرا رو میزارم. تو یه جدول و افرادی که به هر نفر رای دادن.

4- از وقتی که گذاشتم، تاپیک باز میشه پست نمیتونید بدید فقط یه تغییر رای می تونید بدید که اختیاریه، با این توضیح که اگر تغییر رایتون ترکیب دفاعیه رو عوض کنه خودتون هم به دفاعیه میرید.

5- ترکیب نهایی دفاعیه رو بعدش اعلام می کنم. و هر کسی که به دفاعیه رفته تا ساعت 23:00 وقت نوشتن دفاعیه داره.

6- از ساعت 23:00 تا 23:30 اولویت هاتون رو میگیرم تو تلگرام. تو این تایم حتما باشید. اینو هرکی رای نده و امان نداشته باشه حتما گاد کشه. که امروز کسی امان نداره پس 20 تا اولویت میگیرم ازتون.

7- تا 12 نتایج نهایی اعدام رو اعلام می کنم و فاز شب شروع میشه.

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
اگر جوابت اینه که برداشت من غلطه و چنین چیزی نیست، ازت خواهش می‌کنم یک‌بار خودت لحن و نوع پست‌هات رو ببینی و تجدیدنظر کنی در این باره.
مهدی
من کاری به پویا ندارم ، بحثم کلیه. مثلا فلانی گناهکاره تو بهش چنین روشی رو پیشنهاد میدی اونم در لحن و پست‌هاش تجدید نظر میکنه ، به نظرت اینجوری اگر طرف گناهکار باشه بهش کمک نکردی که روش بازیش رو تغییر بده و بی‌گناهانه بازی کنه ؟!! در ادامه بازی سخت بشه تشخیصش داد‌؟

یاسین دااااداااا
چرا نیان توضیح بدن؟ هم یه جمع بندی میشه و گسترده نیست دیگه هم امثال من راحت تر میتونن بخونن و تصمیم بگیرن... الان مثلا خود تو خوندی بحث ها رو؟ اگه خوندی تو بیا بگو
در ضمن چطوری این پیام میتونه تورو به این نتیجه برسونه که من بیگناه نیستم؟ اینم بیشتر توضیح بده مرسی
خلفی
امین داداااااااااا
خب تا الان کسی دیدی باید توضیح بده ؟!! اره من خوندم ولی هر کسی نظر خودش رو میاد میگه ولی نظر تو قطعا فرق داره با بقیه، قبول داری ایشالا دیگه ؟ :دی
تو وقتی بی‌گناه هستی خیلی بیشتر دنبال بحث‌ها هستی بیشتر گیر میدی به این و اون ، نکات خوبی پیدا میکنی و غیره
من تا اینجای بازی چیز خاصی ازت ندیدم بیشتر تو سایه بودی تا فعال و مفید.

لطفا توضیح بالا به عرفان رو بخون. نه هر دور نه الزاما. البته من همیشه این ذهنیت رو دارم ولی خب این دور که بازی قراره توی فاز روز رقم بخوره برام بولدتر شده. بازیکن موثر باید از شب جون سالم به در ببره که فاز روز رقم بخوره. دقیق نشمردم چندتاست تو کل بازی.
خلاصه بحثتون اینه بازیکن موثر فاز روز کمه ، عرفان هم تو پستش گفت ۳ تا گناهکار ضد پرسش داریم ، درسته ؟
اسامی پلیرها رو شما ببین، آرش، پویا، ال امین، چاوش، رامتین، فری ، محمد حسین لامصب زیادن :دی اینا همه بازیکنای موثر در فاز روز میتونن باشن ، به نظرتون میشه همرو ضد پرسش گذاشت ؟!!!

حقیقتش کل اون بحث به نظرم مفید نبود و اشاره هم کردم. ولی تناقض در هر حال نکته منفی ایه. الان کمی برام خاکستری شد. منتظر توضیحات عماد هم هستم.
در اوایل بازی هر دو نسبت بهم نظرتون این بود که برای هم سفید هستید، منم هدفم از طرح این موضوع این بود که ببینم هنوز براتون سفیده یا نه که گفتید براتون خاکستری شده. در مورد شما و عماد من نظرم اینه اون بی‌گناهه و سفید بازی شمایید اما نظرم در مورد عماد:
عماد از پویا به عنوان امین شهر و اینا نام برد ولی در بازی خودش دقت کنیم داره یجورایی خودش رو بی‌گناه بازی قلمداد میکنه به بقیه اتهام میزنه ولی خب بازی خودش دقیقا همین احساس رو به ادم دست میده، احساس من به پست‌های عماد یه حس مصنوعی بی‌گناهی هستش...

برلین (اسمت یادم رفت. یاسین بودی؟ )
رضا
بله با اجازتون یاسین هستم :دی
عجیبه. یاسین اومد اول گفت که بازی رضا عجیبه. پشت بندش رامتین هم اومد گفت گیراش الکیه بعدش هم مهسا اومد تأیید کرد.
من به بقیه کاری ندارم ولی خب دورهایی که باهات بازی کردم این سبکی یادم نمیاد بوده باشه، شاید هم اشتباه میکنم. البته یکی دو دور هم بوده که مشکل داشتی و زیاد فعال نبودی، در کل فقط سبک بازیت برام عجیب بوده با توجه به شنیده‌ها و دیده‌های خودم نظرم رو گفتم.

منم رای اعدام مو میدم . بعیده تا شب برسم و بتونم پست بدم مجددا . اگه عمری بود فردا در خدمتتون هستم .
هادی
این همه گفتی گناهکار کلفت پیدا کردی بعد اخر هم بهش رای ندادی؟!! جالب بود :دی

پ.ن: والیبال بقیه تیم‌ها رو هم میشنید میبینید مگه ، همه یکی یکی میگن شب والیبال داره ؟!! تیم ملیمون مهمه که اونم فردا شب بازی داره :دی

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
خب راجع به بحث سعید و صدرا.
پست هاشون اینان برای راحت تر کردن کار:
پست های سعید: 53، 88 و 216
پست های صدرا: 64، 134
من تو این بحث ها عجله زیاد می بینم. یعنی سعید همون پست اولش بیان می کنه که به فری و صدرا خیلی مشکوک شده به خاطر حرفش و صدرا هم تو پست 64 می گه سعید که موضعش رو مشخص کرد و دوست نداره بیگناها هم رو پیدا کنن خیلی مشکوکه. و بعد گذشت 2 پست.. سعید قانع می شه از توضیحات صدرا که از نظر من خیلی قانع کننده نبود. یعنی از نظر من صدرا سهوا یا عمدا این رو در نظر نگرفت که فرقه قابلیت جذب داره و گناهکارا همدیگرو نمی تونن بزنن. اگه بیگناهای این بازی بلد بشن جذب و تیر زدن بهشون راحت تره. در نتیجه اون "اجازه بده قانع نشم بهانه چیه برادر من" سعید به قانع شدنش نمی خونه. بعید می دونم زرگری باشه اما کم شبیه این نیست که سعید خواسته فعالیت کنه ولی اقدام نمی خواسته کنه. منتظر واکنش صدرا به این مسئله هستم. سعید برام یکم منفی تره.
من متوجه نشدم یا از دستم در رفت که شما چرا بحثتون ادامه پیدا نکرد. از نظر من حرف های آرش منطقی تر از ترساست و دفاع ترسا برام قابل قبول نیست.
ترسا
تو تو پستت نوشتی نخ کلفت. من به شخصه به هر دلیلی از جمله وسواس و اینکه نخوای از کلمات تکراری استفاده کنی برای من قابل قبول نیست که اگر بیگناه باشی متوجه نشی نخ کلفت گفتن چه عواقبی داره :| یعنی من تو ذهنم اینه که حتما باید برات سود داشته باشه. تو حالت های گفته شده آرش تنها سود منطقی ای که من دیدم جوکر بودنته. اما آرش عمدا یا سهوا یه احتمال مهم رو جا انداخته. ترسا می تونه گناهکار تیمی ای باشی که با "نخ دادن" تیم حریف رو به اشتباه بندازی که یا تو شیطانی و باهات همکاری کنن، یا تو ستون پنجی که باز باهات همکاری کنن یا سهمیشون برای جذبت بسوزه. حرکت فوق قشنگیم هست.
ترسا برام تو این بحث ها خیلی منفی تره. حرکتش برام غیر قابل هضمه اصلا.
بحثی واقعا نیست که بشه دربارش نظر داد. هادی خودش هم داره می گه دلایلی که اورده دلیل تراشیه. یعنی حتی اگه بگیم دلایلت اشتباهه می گه خب؟ :)) اگه هادی نبود برای من خیلی مشکوک بود اما حقیقتا در این شرایط من هیچ تجربه ای ندارم که باید چیکار کرد. چجوری می شه تشخیص داد این فرد داره پشت بازی های قبلیش پنهان می شه و این سری گناهکاره و یا بیگناهه مثل سری های پیش؟ این سوالم جدیه چون جوابش رو واقعا می خوام. دوستان با تجربه لطفا جواب بدن.
راجع به این بحث من با پویا موافق ترم. حالا پویا قانع شده از جوابای امین، من حقیقتا خیلی قانع نشدم. سوالام رو می گم امین جواب بده.
امین خلفی
ببین امین تو می گی اوا هیچ نقشی رو در نظر نگرفتی و تیم چیدی، تیمت این بوده 4-5 مافیا، 2-3 فرقه، 2-3 غرعی و 9-10 بیگناه درسته؟ خب چنتا مسئله برای من به وجود میاره که تو بحثاتون ندیدم. اگه جواب دادی و من ندیدم اشاره کن می رم می خونم. ببخشید. اما اگه جواب ندادی لطفا جواب بده.
در وهله اول، می گی که بدون نقش در نظر گرفتی بعد چیدی. خب. اگه بدون نقش در نظر گرفته باشی همه رو، به نظرم به هیچ وجه نباید به 9 بیگناه برسی. یعنی یا باید با نقش در نظر گرفته باشی، یا 9 اونجا نباید نوشته شده باشه. ببین اگه نقش ها رو در نظر نگیری حتی نصف بیگناه نصف گناهکار هم نباید بچینی.
وهله دوم. پویا کمترین ها رو جمع کرد و بعد بیشترین ها رو. گفتی نباید اینطوری باشه و پیشنهاد 5 مافیا و 3 فرقه، یا 4 مافیا و 3 فرقه رو دادی. اول اینکه برای چی فرقه ات ثابت می مونه؟ دوم اینکه اگه اینجا هم نقش ها رو در نظر نگرفتی، چطوری 5 مافیا و 3 فرقه، و یه جای دیگه تو پستات 5 مافیا و 2 فرقه رو بالانس در نظر گرفتی.
من چرا بالاتر از محمدرضا هستم؟ اگه به عدم فعالیته که فعالیت من از محمدرضا بیشتر بوده. اگه به حس خوب یا مخالفت با مسیر بازی منه، که یادمه تو بحث های من با فری و مهسا بیان کردی حس خوب داری به من و با من تو بحث ها موافق بودی. چی شد اینجا که من از محمدرضا بالاتر رفتم؟

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
خب رسیدم به انتهای تاپیک، البته دیدم الان یه سری پست دیگه اومده باز، پس این تا آخر صفحه ۱۲ :دی

====

رامتین

اصلا خوندی پستای خلفی رو؟!

- - - Updated - - -

چاوش

در حین خوندن بودم :دی

ندیدم حرفی که زدم رد بشه خیلی ولی :-؟ مخالف این گفته شده؟

ولی ببخشید حرفام تکراری بود بعضی‌هاش، مثلا ایرادی که به مهسا خانوم گرفتم رو دیدم امین هم جلوتر گرفته و تشکر دارم ازش، بارک الله :دی خیلی جواب مهسا خانوم برام قانع‌کننده نبود حول این.

====

در مورد بحث پویا و مهدی. من می‌فهمم گیر پویا از کجا می‌یاد که به مهدی می‌گه می‌تونی قربانی باشی، از این جا می‌یاد که به چیزی مثل دو قربانی بودن فکر کرده و اینجور فکرها از فرقه می‌یاد. ولی من با شناختی که از مهدی دارم، مهدی فرض کنیم فرقه باشه و واقعا به دو قربانی فکر کرده باشه. نمی‌یاد همچین چیزی رو بریزه وسط تاپیک که. به نظرم نگه می‌داره در خفا برای خودشون باشه و استفاده کنه. من به خاطر همین مهدی رو اونقد فرقه نمی‌بینم، مافیا یا بقیه گناهکاری‌ها یا فرعی ممکنه، نمی‌گم بی‌گناهه. اما ایراد به نظرم وارد نیست. چیزی نیست که از ناخودآگاهی بیاد، اتفاقا از آگاهی زیاد می‌یاد و کسی که این آگاهی رو داره، حواسش هست مخفی کنه. یعنی اگه حس می‌شد مهدی این رو می‌دونه ولی داره مخفی می‌کنه من به فرقه بودنش شک می‌کردم، نه این حالت.

====

در مورد ترسا خانوم، توضیحاتش به صورت کلی خوب بودا، اما به نظرم الکی خام شدین :)) خدا وکیلی، اولین جایگزینی که برای «ارتباط تاثیرگذار» به ذهن شما می‌رسه، «نخ کلفت» خواهد بود؟ بعد شما هم قانع می‌شین با این؟ من مشکلی ندارم برای اینکه نخوای کلمه تکراری استفاده کنی و حساسیت رو می‌فهمم، اما اینکه اولین جایگزینت «نخ کلفت» باشه برام قابل درک نیس، اونم از ترسا خانومی که ما تحلیل‌هاش رو خوندیم این دو سه دوره، یکی از بهترین متن نویس‌های ما هستش. یه چیزی مثل «رابطه عمیق» چه‌ش بود مثلا که استفاده نشده و جاش «نخ کلفت» استفاده شده. خیلی تو ذوق می‌زنه خداوکیلی :))

من این رو نخ می‌بینم واقعا، و برای راه در روش هم دقیقا موقع گفتن تو ذهنش حساب کرده که اگه کسی گفت نخه، می‌یام می‌گم کی اینقد تابلو نخ می‌ده :))

====

من دو نفر از رای‌هام با توجه به صحبت‌های بالا مهسا خانوم و ترسا خانوم هستش :دی سومی رو ایده‌ای ندارم خیلی. با توجه به چیزی که امین در مورد سناتور گفت هم به نظرم رای پرت دادن خیلی جایز نیس و من به کسی که رای پرت و از سر رفع تکلیف بده مشکوک می‌شم. فعلا کلیت بازی دلم با هادی صاف نمی‌شه. درسته مثل همیشه‌ش هست ها، اما همین که این همیشه رو ساخته می‌تونه خیلی چیز خوبی باشه که پشتش قایم شه. فعلا این رو بدم تا ادامه بازی ببینم چی پیش می‌یاد.

مهسا خانوم
ترسا خانوم
هادی

مافیایی
پسندها
73
امتیازها
50
مدال‌ها
9
امین
بحث چندان حس منفی داشتن نیست بحث سر کنجکاوی و ذهن جستجوگره...اما فعلا اوکیه میگی فکر نکردی بهش دیگه :دی هرچند از امین توقع اینو میره که به همه جوانب فکر کنه

رامتین

من با توجه به بحثا و قراری که از قبل گذاشته بودم (رای به غیر فعال ها) رایم رو میدم
به نظر تو من، یاسین، سعید، چاوش از رضا و مهسا فعال تر بودیم؟

ممدرضا
ممدرضا چطوری انقد دقیق زیر 200 کلمه نوشتی واقعا :)) 199 تا اخه؟ =))
اما تو از سناتور نمیترسی اصلا؟ بازیکن خیلی خوبی هم هستی اصلا بعید نیست سناتور حرکتی بزنه رو تو...این در نظر نگرفتن سناتور و اینکه خودت راحت پذیرفتی بری توی دفاعیه یه کم عجیبه و جای بحث داره به نظرم

من هر دور اینجوری بودم که با چند نفر بحث داشتم و حداقل از تو اون بحث ها یه کم تونستم یه سری چیزا به دست بیارم و درصد گناهکاری افراد بالا پایین رفته و رای رو تونستم بدم...اما این دور به معنای واقعی کلمه نمیدونم چیکار کنم :)) چون بحث هایی که خودم کردم فعلا تغییری توی در نظر گرفتن بیگناهی یا گناهکاری فردی نداشته متاسفانه...از طرفی با خوندن بقیه حرف ها هم نتونستم به چیز خاصی برسم که بر اساسش رایمو بدم
از رای ها هم چیز خاصی دستگیرم نشده جز رای رامتین که برام یه کم عجیب بود
ولی با توجه به راهنمایی گاد به افرادی رای میدم که از دید من کمتر فعالیت داشتن توی بازی (با اینکه اصلا از فعالیت خودمم راضی نیستم :)) )
ممدرضا
سعید
یاسین

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
راجع به محمدرضا من به شخصه فکر می کنم اگه منفی بود میاوردنش یا جاش پست می دادن حداقل. و حس می کنم الان رای آسونی برای گناهکاراس که راحت می شه توجیهش کنن و فعلا موضعشون رو برای افراد مشخص نکنن. کسایی که رای سوم دادن بهش من حس می کنم که بینشون می تونه گناهکار باشه که رای راحت رو داره می ده. حواستون به این باشه که چون رای سوم همه اس تقریبا ولی رای های اول و دوم افراد فرق می کنه، احتمالا دفاعیه بیاد و مطمئن نیستم اینو ولی همینطوریم ممکنه اعدام شه.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
توضیح:

عرفان اگر سه کلمه دیگه بنویسه میره دفاعیه :دی فقط رای بده :دی
مهدی و مهسا هم زیر 50 کلمه می تونند بنویسن :دی

بقیه هم مراعات کنند یهو خفت می کنم :)) از خدامه دفاعیه رو پرشور ببینم :))

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
مهسا
ترسا
سعید

- - - Updated - - -

به رامتین دارم فرصت می دم که بحث کنیم کارش رو توضیح بده.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
ببخشید من واقعا نمیتونم دارم می‌میرم از خواب

ترسا
هادی
فری

دلایلم برای رای بهشون توی بحثامون هست، فقط برای فری تعجب می‌کنم که بعد از ۱۲ صفحه هیچ گزینه‌ی رایی نداره، بعد از اونور میگه بیگناه شناختن مهم‌تر از گناهکار شناختنه :| ترسا جوابش به نظر من قانع کننده نبود و ماستمالی بود حقیقتا هروقت فرصت کردم جوابشو می‌دم، هادی هم به نظرم اون اتهامش به پویا مرض داشت و حرکت ناموفقی در تقلید کردن از شروع‌های بیگناهیش بود، از موضعش راجع به من و چیزایی که به من می‌بنده هم حس خوبی نگرفتم واقعا.

عماد هم نمی‌دونم چرا بهم رای داده، وقتی موردی که مطرح کرده رو اصلا صبر نکرده من فرصت کنم بیام جواب بدم. کلا هم از یه سری پستاش حس خوبی نگرفتم، فردا باهاش صحبت می‌کنم ایشالا.

اگه فردا بودم بیشتر ادامه می‌دم صحبتامون رو شاید نظرم عوض شد راجع به این سه گزینه ولی الان مشکوک‌ترین گزینه‌هام برای گناهکاری همین‌هان.

اولویت‌ها رو هم یه لیستی از بازیکنای محتمل‌تر به گاد می‌دم اگه بیدار بودم بعد از خوندن دفاعیه اگه نظرم عوض شد عوض می‌کنم.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
آقا تو افرادی که آنلاینن چرا رنگ صدرا سیاهه؟ :))

مافیایی
پسندها
73
امتیازها
50
مدال‌ها
9
یاسین
خلفی
امین داداااااااااا
خب تا الان کسی دیدی باید توضیح بده ؟!! اره من خوندم ولی هر کسی نظر خودش رو میاد میگه ولی نظر تو قطعا فرق داره با بقیه، قبول داری ایشالا دیگه ؟
تو وقتی بی‌گناه هستی خیلی بیشتر دنبال بحث‌ها هستی بیشتر گیر میدی به این و اون ، نکات خوبی پیدا میکنی و غیره
من تا اینجای بازی چیز خاصی ازت ندیدم بیشتر تو سایه بودی تا فعال و مفید.
ببین فک کن دیالوگ برقرار شده 3 صفحه بین افراد...وقتی خلاصه ش میکنی تو یه پاراگراف برای من بهتر میشه دیگه...اگه بحث دو نفره باشه اون دو نفر به قول تو به دید خودشون میان بحث رو باز میکنن دیگه و نتیجه شون رو از بحث میگن :دی ( اگه منظورت از نظر تو، من نوعی توی مکالمه و بحث باشه) جز اینه؟ اینکه کسی نیومده چنین کاری بکنه درسته من پیشنهادی بود دادم که به [/vote] گرفته شد :))
اینی هم که میگی وقتی بیگناهی بیشتر گیر میدی و اینا ربطی به بیگناهی و گناهکاری نداره من کلا همینم فارغ از بیگناهی و گناهکاری...حالا تو شاید بیگناهیه تو ذهنت مونده ولی دورهایی که گناهکارم بودم نگاه کنی همین بوده...اگه میبینی شاید اون مدل گیر رو ندارم چون اولا واقعا سرم شلوغه و نمیتونم به طور دقیق بحث هارو بخونم...دوما چیز خاصی از همون سرسری خوندنم هم دستگیرم نشده :دی و اینکه یکی از دلایلی که میگم خلاصه کنین بحث ها رو دقیقا بخاطر همینه :دی
در ضمن من از فعالیت خودم اصلا راضی نیستم به هیچ وجه...اما از فعالیت توهم راضی نیستما :دی

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
من داشتم با خیال راحت پست‌ها رو می‌خوندم، یهو دیدم عرفان و صدرا بهم رای دادن. :|

عرفان که میگه نخونده. عرفان عزیزم، اگه اتهامی برات در حد رای هست، جواب اون یدونه اتهام رو که می‌تونی بخونی قاعدتا. تا الان هم وقت نکردی هنوز وقت هست. باید یه جوری رای بدی که من هم فرصت داشته باشم از خودم دفاع کنم قاعدتا.

ولی

رای به اعدام: صدرا

اولا و مهم‌تر از همه صدرا جان، من دیدم تو با فری بحث داشتی که حتی به من حس فرسایشی هم داد. نظرت منفیت هم که نسبت بهش اعلام کردی، ولی بهش رای ندادی و به من به خاطر دو تا سوال که به مزاقت خوش نیومده رای دادی؟ این رفتار برای تو بیگناهانه‌ست؟

حالا حرف‌هات.

- مگه من جایی گفتم قراره بالانس نباشه؟ ولی قطعا بیشتر که هست، غیر اینه؟ جمله‌ی تو چی بود؟ نوشتی لزوما قرار نیست خیلی بیشتر باشه. اینجا یا داری میگی پس کمتره، یا تاکیدت رو خیلی هست که منم واسه همین پرسیدم پس به نظرت اختلافشون کمه؟ این همه واکنش واقعا برای چیه صدرا؟

- ببین من اصلا نمی‌فهمم چی میگی. فرقه و مافیا در صورت وجود نتونن همدیگه رو بزنن، پس کی رو بزنن جز بیگناه؟

این‌ها واقعا برای تو دلایل کافی برای رای دادنه؟ اگه این‌طوره که من سکوت کنم بهتره. نمی‌دونستم به خاطر دوتا سوال قراره بهت بخوره. تو حتی جزو گزینه‌های من نبودی در ذهنم ولی جدی این واکنشت برام خیلی عجیب بود.

محمدامین
ببین محمدامین، اگه تو واقعا فکر می‌کنی من به قصد نخ دادن میام دقیقا از این کلمات استفاده می‌کنم؛ واقعا و جدی هیچ حرفی ندارم بهت بزنم. چون انقدر دست کم گرفتن یک شخص ارزش حرف‌هاش رو خیلی پایین میاره قطعا، و کسی که حرف‌هاش کم ارزش باشه نه بهشون گوش میدی نه قانع میشی. فقط متوجه نمیشم کسی که به نظر تو این حرکت فوق قشنگی که میگی به ذهنش رسیده و می‌خواد پیاده کنه، چه طوری عقلش نرسیده که یه جور نخ بده به دردسر نیفته؟

درواقع متوجه نمیشم چه طور یک عمل خاص، هم به "جوکر" نفع می‌رسونه هم به یک نقش جدی مثل گناهکار تیمی یا شیطان.

الان دیدم چاوش هم رای داده. من واقعا حقیقت رو گفتم. متن نویسی و تحلیل دقیق با وقتی که داری سریع یک پستی رو می‌نویسی مگه شرایطش فرق نمی‌کنه؟ ببین عیبی نداره اگه قانع نشید. ولی درست نیست واقعا که این‌طوری به دروغگویی متهمم کنید. :دی حالا باشه، ولش کن. شما هم لطفا سوال بالا رو جواب بده. و لطفا خطوط آخرت رو برای من باز کن. این داستان که "شاید اون کار رو کرده که بعدش بیاد بگه اگه من قصدم اون بود که اون کار رو نمی‌کردم" لوس شده. ولی اینجا متوجه نمیشم به شعور من داره توهین میشه یا خودتون؟ من یا انقدر خرم که اون کار رو کردم با فکر اینکه نخم می‌گیره، یا اون کار رو با پلن و فکر شده انجام دادم، بعد واقعا توقع داشتم در بازی‌ای که از هرکی بگذریم پویا حضور داره بتونم با یه "کسی این‌طوری تابلو رای نمیده" خامش کنم؟ من شاید خودم بازیکن خوبی نباشم ولی هرکس باهام گفت و گو داشته میدونه از شماها تو ذهنم چه غول‌هایی ساختم.

- - - Updated - - -

اقا اون رای به اعدام اشتباه شده، می‌خواستم بولد کنم فقط. نمیدونم چرا رای شده.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
تا الان 12 نفر رای دادن، مهدی، مهسا، هادی، عرفان، رامتین، عماد، فری، صدرا، چاوش، خلفی، محمدامین، آرش
محمدرضا هم رای اولیه نمیده، اما اولویت باید بده. چون پستشم 199 کلمه است، میره به دفاعیه. بقیه حتما رای بدن.

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
صفحه ۱۳ رو دیگه نرسیدم کامل بخونم .

واقعا تو چنین سطحی از بازی و چنین فازی رای دادن خیلی سخته، ماشالا همه دارن خوب بازی میکنند ، درسته خودم فعالیتم بالا نبوده ولی سعی کردم در جریان بازی باشم لااقل و رای‌ هام به افراد کم فعالیت بازی هستش.

خلفی
محمدرضا
سعید

تازه‌وارد
پسندها
5
امتیازها
0

سعید
ترسا
محمدرضا

=================================

ممدرضا
سعید
یاسین

=================================

خب راجع به بحث سعید و صدرا.
پست هاشون اینان برای راحت تر کردن کار:
پست های سعید: 53، 88 و 216
پست های صدرا: 64، 134
من تو این بحث ها عجله زیاد می بینم. یعنی سعید همون پست اولش بیان می کنه که به فری و صدرا خیلی مشکوک شده به خاطر حرفش و صدرا هم تو پست 64 می گه سعید که موضعش رو مشخص کرد و دوست نداره بیگناها هم رو پیدا کنن خیلی مشکوکه. و بعد گذشت 2 پست.. سعید قانع می شه از توضیحات صدرا که از نظر من خیلی قانع کننده نبود. یعنی از نظر من صدرا سهوا یا عمدا این رو در نظر نگرفت که فرقه قابلیت جذب داره و گناهکارا همدیگرو نمی تونن بزنن. اگه بیگناهای این بازی بلد بشن جذب و تیر زدن بهشون راحت تره. در نتیجه اون "اجازه بده قانع نشم بهانه چیه برادر من" سعید به قانع شدنش نمی خونه. بعید می دونم زرگری باشه اما کم شبیه این نیست که سعید خواسته فعالیت کنه ولی اقدام نمی خواسته کنه. منتظر واکنش صدرا به این مسئله هستم. سعید برام یکم منفی تره.

مهسا
ترسا
سعید

- - - Updated - - -

به رامتین دارم فرصت می دم که بحث کنیم کارش رو توضیح بده.

مملگر

صدرا (پست 133)

متوجه توضیحاتت شدم. اوکی بود. نمیگم کامل باهات موافقم ولی منظورتو گرفتم.

خوبه که نوشتم کامل باهاش موافق نیستم . تو کجا عجله توی این صحبتا دیدی؟

من شاید به جرات بگم ضعیف ترین و کم تجربه ترین پلیر بین همه شما هستم ولی انقدری خنگ نیستم که اگه گناهکار باشم اول بازی بگم بیگناه ها نباید show بشن چون خودمو تابلو میکنم و انقدر آدم کاربلد هست که مچ منو بگیره.
و اینکه دقیقه 90 موقع رای گیری یهو حمله میکنی بیشتر بوی گناهکاری میده . اونم گناهکار تیمی...!

خیلی جالبه که توی فازی که 48 ساعت هست امین خلفی و مملگر هیچ نظری در مورد صحبت من و صدرا نداشتن و توی چنین بحثی که صدرا اصرار داره از روز اول بیگناه پیدا کنیم و گناهکار نه! من میشم منفی داستان! و نیم ساعت مونده به رای گیری من میشم یکی از رای ها.

بین صدرا و مملگر و خلفی حداقل 2 گناهکار بعدا میتونید پیدا کنید.
این پست من رو لطفا به خاطر بسپارید...

در ضمن رای من:

امین خلفی
صدرا
مملگر

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
به نظر تو من، یاسین، سعید، چاوش از رضا و مهسا فعال تر بودیم؟

امین خلفی

بحث‌ها + غیر فعال‌ها
مهسا و رضا بابت بحث‌هایی که شد بود
محمدرضا و محمدامین بابت نبودن.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
ببخشید من واقعا نمیتونم دارم می‌میرم از خواب

ترسا
هادی
فری

دلایلم برای رای بهشون توی بحثامون هست، فقط برای فری تعجب می‌کنم که بعد از ۱۲ صفحه هیچ گزینه‌ی رایی نداره، بعد از اونور میگه بیگناه شناختن مهم‌تر از گناهکار شناختنه :| ترسا جوابش به نظر من قانع کننده نبود و ماستمالی بود حقیقتا هروقت فرصت کردم جوابشو می‌دم، هادی هم به نظرم اون اتهامش به پویا مرض داشت و حرکت ناموفقی در تقلید کردن از شروع‌های بیگناهیش بود، از موضعش راجع به من و چیزایی که به من می‌بنده هم حس خوبی نگرفتم واقعا.

عماد هم نمی‌دونم چرا بهم رای داده، وقتی موردی که مطرح کرده رو اصلا صبر نکرده من فرصت کنم بیام جواب بدم. کلا هم از یه سری پستاش حس خوبی نگرفتم، فردا باهاش صحبت می‌کنم ایشالا.

اگه فردا بودم بیشتر ادامه می‌دم صحبتامون رو شاید نظرم عوض شد راجع به این سه گزینه ولی الان مشکوک‌ترین گزینه‌هام برای گناهکاری همین‌هان.

اولویت‌ها رو هم یه لیستی از بازیکنای محتمل‌تر به گاد می‌دم اگه بیدار بودم بعد از خوندن دفاعیه اگه نظرم عوض شد عوض می‌کنم.

اتهامم اینه که میگم پیدا کردن بیگناها مهمتر از پیدا کردن گناهکاراست؟ چرا اصلا بحثی نکردی باهام پس صرفا سه تا سوال پرسیدی که جواب دادم:|

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین