برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سیزدهم مافیا | در اعماق تاریکی

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
ترسا
رامتین
صدرا
هادی

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
خوب هادی رایاش زیاد شد، عوض میکنم با خلفی.

عماد
یاسین
خلفی

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
به نظر میاد من حتما میرم دفاعیه. عجب. اصلا هم که موج نیست.

- - - Updated - - -

رضا
صدرا
محمدامین

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
محمدحسین، پویا و امین رای ندادن، تاپیک راس ساعت 10 به مدت 5 دقیقه بسته میشه. نتایج اعلام میشه و می تونید تغییر رای بدید. تا 10:15

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
خوب هادی رایاش زیاد شد، عوض میکنم با خلفی.

عماد
یاسین
خلفی

god damn یک گزینه بزارین یه مسلمون رای پرت بده :))

عماد
یاسین
ال امین

ویرایش گاد: بسه ! :دی

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19

عرفان
چاوش
محمدامین

- محمد چاوش ببخشید ولی بنظرم میاد تو بیشتر داری دلیل لحظه آخری جور میکنی تا چیزی که من از بازی تو دیده بودم. انگار اولین دلایلی که دیدی و شنیدی رو پذیرفتی و باهاش رای هم دادی.
- محمدامین بنظرم هم دوباره لحظه آخری اضافه شدی، هم اینکه مدل رای دادنت به سعید رو یه مقداری حس دلیل تراشی ازش گرفتم متاسفانه.
- عرفان مدل رای دادنت طوریه که انگار هیچ اهمیت و احساس مسئولیتی برات نداره. من 4 روزه دارم توی لیست ذهنی خودم تو رو بالا و پایین میکنم که یه وقت در موردت اشتباه نکنم، بعد تو اومدی مستقیم بدون هیچ دلیل یا توضیحی به من رای دادی. نفهمیدم که اصلاً برات مهمه که شاید یه بیگناه رو بدی بیرون، یا اینکه واقعاً بیگناه هستی و اینطوری رای دادی.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
از رای ها خیلی چیزا رو میشه فهمید!
واقعا جالب شد.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
امین مشکل نت داره رایش اینه:

مهسا
عرفان
صدرا

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
منتظر شدم ست 2 والیبال تموم بشه بعد بیام. جواب سوالا و ادامه بحثا باشه فردا به امید گاد.

من فعلا شک در منطقه سیاه به کسی ندارم.

مشکوک‌ترین‌ها برام مهسا و ترسا هستن از افراد فعال‌تر. مهسا ورودش به بازی و نظراتش در بحثاش به‌نظرم بی‌گناهانه نبوده و رای و رفتارش نسبت به خودمم عجیب دیدم. هرچند به‌نظرم احتمال اینکه شیطان باشه کم هست. اونجوری منسجم‌تر بازی می‌کرد.
ترسا هم بین حس و منطق شک دارم. حرکتش گناه‌کارانه بوده از نظرم. توضیحاتشُ شبیه ترسای بی‌گناه دیدم، ولی اون کلمه به‌نظرم با توضیح پاک نمیشه.
نفر سومُ محمدرضا انتخاب می‌کنم. هم خودش به دفاعیه میاد و هم اینکه پست اولش برام بی‌گناهانه نبود.
اولویت فعلا ندارم.

در رابطه با بقیه: چاوش، فری، امین، مهدی فعلا بیشتر منفی هستن تا مثبت. چاوش گیرهاش انتخابی بوده از دید من تا جستجوگرانه. فری هم حس اولیه‌م تصحیح نشده هنوز به بازیش. امین هنوز به سوال اولش از خودم و مهدی به قربانی بودنش نظر منفی دارم. ولی از فاز بعد سعی می‌کنم بررسی دقیق‌تری داشته باشم و دوباره بازی‌شونُ از ابتدا ببینم.

صدرا، رامتین، یاسین، آرش، محمدحسین، محمدامین، رضا، هادی کمی مثبت.
سعید، عماد، عرفان، خلفی خنثی.

این افراد هم سعی می‌کنم خصوصا فعالیت روز آخرشونُ مجددا بررسی کنم و ببینم نظرم تغییر خواهد کرد یا خیر. به هر صورت بازی تازه شروع شده و تشخیص سخته.

البته فاصله‌ها واقعا کمه. و قابل تغییر. زیر 40 کماکان ندارم. مهسا و ترسا هم 60-65 هستن الآن برام.

اینم آخرین پستم در این فاز بود و سعی کردم در حد کلماتی که دارم، نظراتمُ بگم.

در دفاعیه هم اگر بی‌گناهید، با آرامش صحبت کنید. سعی می‌کنم تشخیص درستی بدم.

- - - Updated - - -

مهسا
ترسا
محمدرضا

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
سعید:
من تو این بحث ها عجله زیاد می بینم. یعنی سعید همون پست اولش بیان می کنه که به فری و صدرا خیلی مشکوک شده به خاطر حرفش و صدرا هم تو پست 64 می گه سعید که موضعش رو مشخص کرد و دوست نداره بیگناها هم رو پیدا کنن خیلی مشکوکه.
من اینجا گفتم عجله داری. نگفتم چرا قانع شدی که. می گم اولش خیلی عجله دار شروع کردی. ایرادی که من بهت وارد کردم مشخصه. چرا حرفم رو می پیچونی؟ اینکه فعالیت داری می کنی صرفا حداقل 200 کلمت رو پر کنی نه اینکه واقعا سر این فعالیت هات اقدام کنی.
رامتین.
سوال خوبی ازت پرسیدم و داری ایگنور می کنی.
ترسا
به عنوان گناهکار تیمی چطوری نخ می دادی اگه می خواستی بدی؟ تو 20 نفر آدم گرگ از نظر من واضح نخ دادن سیف تره تا غیر واضح. چون همه گرگن غیر واضح نخ بدی قطعا اعدامی و نمی تونی بیای این حرف هایی که الان زدی رو بزنی. ولی الان این اپشن رو داری.

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
صدرا

یک نکته ای بود که فکر کنم چاوش اشاره کرد و نظرش در مورد این صحبت من بود که من گفته بودم تو این بازی همه گناهکارن مگه اینکه خلافش ثابت شه اما نظر چاوش این بود که چطور تو بازی ای که 8-10 تا بیگناه تو بازی هست همه گناهکارن مگه اینکه خلافش ثابت شه، من به عنوان یه بیگناه وقتی فقط خودم رو میشناسم طبیعیه به هیچکی به جز خودم اعتماد نداشته باشم و همه برام گناهکار باشن مگه اینکه خلافش ثابت شه اما بنظرم اینکه همه بیگناه باشن مگه اینکه خلافش ثابت شه از دید گناهکاری و بیشتر سمت مافیا هست. مافیا از لحاظ تعداد طبق بالانس از گروه گناهکاری فرقه بیشتر هست، هم تیمی هاش رو که میشناسه، فرقه و فرعی رو درنظر بگیریم تعداد بیگناهای بازی درش بیشترن پس اونجا میتونه همه براش بیگناه باشن مگه اینکه خلافش ثابت شه. دوست دارم نظر بقیه رو هم در این مورد دیدم چون فکر کنم یه جا پویاهم گفته بود که همه برام بیگناهن مگه اینکه خلافش ثابت شه.

همم، می‌فهمم حرفت رو ها، کلا برای مافیا یا حتی فرقه، احتمال بی‌گناهی یه فردی که از گروه خودشون نیس بیشتره، چون جای ۸-۱۰ بی‌گناه توی ۲۰ نفر، دنبال ۸-۱۰ بی‌گناه تو تعداد کمتری باید بگردن. اما بازم از دید یه بی‌گناه هم، اکثریت بازی بی‌گناه هستن دیگه. ۷-۹ نفر هست توی ۱۹ نفر. البته الان که نوشتم دیدم نه، اگه مثلا مافیا و فرقه جمعشون ۷-۸ نفر باشه، جلاد و وکیل و اینا هم بی‌گناه نگیریم، برای یه بی‌گناه اکثریت بی‌گناه نیستن، نهایت ۵۰ ۵۰ هستش :دی

شمارش‌ها اشتباه تو ذهنم بود، حرفت درست بود. من ته حرفم منظورم این نبود اعتماد بکنی به کسی رو هوا البته، بیشتر حرفم حول این جمله «innocent until proven guilty» بود که به نظرم در واقعیت و در مافیای معمول برقراره، اما تو این مافیای چند تیمه ما برقرار نیس، فک نکرده بودم بهش تا حالا اینجوری. مرسی منجر شدی این حساب کتابه رو بکنم :دی

====

ترسا خانوم

حرفتون درسته که متن‌نویسی و تحلیل شرایطش با پست سریع که استرسی بوده هم فرق می‌کنه. اما به نظرم اولین جایگزینی که برای «ارتباط تاثیرگذار» به ذهن یکی می‌یاد نباید «نخ کلفت» باشه هر جوری حساب می‌کنم :)) شاید داشتین به نخ بنا به دلایلی فکر می‌کردین و اون از ناخودآگاهتون اومده که خب احتمال فکر کردن یه گناهکار به نخ بیشتره تا بی‌گناه.

این جو هم می‌بینم و هم می‌تونه ترسناک باشه، هم می‌تونه هم‌تیمی‌هایی باشن که برای تابلو نشدن اومدن بهتون رای دادن. ترجیح می‌دم دفاعیه برین بعدش تصمیم بگیرم :دی

تازه‌وارد
پسندها
5
امتیازها
0
سعید:

من اینجا گفتم عجله داری. نگفتم چرا قانع شدی که. می گم اولش خیلی عجله دار شروع کردی. ایرادی که من بهت وارد کردم مشخصه. چرا حرفم رو می پیچونی؟ اینکه فعالیت داری می کنی صرفا حداقل 200 کلمت رو پر کنی نه اینکه واقعا سر این فعالیت هات اقدام کنی.

تو همیشه یه سوال مطرح میکنی و قبل از اینکه طرفت جواب بهت بده رای اعدام بهش میدی؟ اونم نیم ساعت قبل از اتمام فاز؟

قضاوت با دیگران!

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
کسایی که به من رای دوم و سوم دادن به خاطر اینکه دیر اومدم. اگه منفی اید که کار درستی دارید می کنید. دیوار کوتاهه دیگه. اگه مثبتید اما بیشتر فکر کنید. من نه دیر اومدم نه قاضی شدم. من صرفا دیروز نبودم. امروزم از 7 بودم توی بازی تلاشم رو برای گناهکار یابی کردم.
کارتون به خودی خود برام یکم مشکوک هست. از همه بیشتر رامتین کارش برام مشکوک هست که هست و پست های من رو خونده و جواب نمی ده و من همچنان رای اولش هستم به دلیل فعالیت کم :| حقیقت رو هم بخوام بگم تنها دلیلی که همین الان رای من نیست اینه که تا قبل رایش حسم بهش به مثبت متمایل تر بود و از بند سناتور می ترسم.

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
من لازمه یه تغییر رای کوچیک بدم. متاسفم که نمیتونم پست بدم. سعی میکنم خوب بخونم که بتونم خوب دفاع کنم. هر چند اصلا شرایط مساعدی ندارم.
من با محمدحسین در مورد مملگر مخالفم
رای سومم مملگره

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
تو همیشه یه سوال مطرح میکنی و قبل از اینکه طرفت جواب بهت بده رای اعدام بهش میدی؟ اونم نیم ساعت قبل از اتمام فاز؟

قضاوت با دیگران!

سعید جان مسئله اینه که سوالی من مطرح نکردم. بر اساس نوع بازیت یه مشاهده کردم فقط. جوابی نمی تونی به اون مشاهده من بدی. تنها چیزی که من می تونم بهش دقت کنم بعدش واکنشت به اون مشاهده ی منه. که واکنش خوبی هم نبوده تا الان.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
در حال محاسبه.​

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
نتایج رای گیری اولیه:
تا این لحظه محمدرضا، مهسا و ترسا به دفاعیه میرن.

لیست آرای هر نفر

هر کس یکبار و فقط یک بار تا 22:15 بدون توضیح می تونه رایشو تغییر بده، با این توضیح که اگر دفاعیه رو تغییر بده، یعنی کسی رو به دفاعیه اضافه یا کم کنه، خودش به دفاعیه میره.

بعدش افراد حاضر در دفاعیه تا 11 شب برای من دفاعیه بفرستند. شخصی در تلگرام. تا 11:10 دفاعیه رو ارسال می کنم و می تونید خصوصی اولویت بدید. هر 20 نفر هم باید اولویت بدن.

لیست افرادی که به هر یک از نفرات رای دادند:

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
کسی تغییر رای نداد.
محمدرضا، مهسا و ترسا تا ساعت 23:00 یک دفاعیه با حداکثر 750 کلمه بدن.
توشم حق اشاره به کسی خارج از دفاعیه رو ندارن، مگه کسی که بهشون رای داده باشه در مرحله اول.

لیست افرادی که به هرکی رای دادن هم تو عکس دوم که کوچیک گذاشتم هست.

قبل ساعت 23:00 اولویت نمیگیرم، مگه موارد اضطراری. که اونا هم پین کنند حتما. اگر اولویت رو ندیدم و گاد کش کردم مسئولیت با خودتونه :دی

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
از این لحظه تا 23:30 وقت داریم اولویت بدید.
ولی جان رفتگانتون نذارید ثانیه آخر. سه تا اولویته نهایتا 10 دقیقه اول باید بدید اصولا :دی

===============================================

دفاعیه ترسا:
من از ظهر جواب آرش رو دادم. خوندنش انقدر سخت بوده که بعضی‌ها وقت نکردن بخونن؟ قانع نشدید؛ یعنی انقدر زمان نبوده که همون موقع مطرح کنید شاید من بتونم جواب بدم؟
راستش رو بخواید هیچ جوره تو کتم نمیره که اولین اعدام بازی رو این‌طوری رای می‌دید. هیچ کدوم احتمال ندادید که شاید راست میگه؟ شک دارم ولی شاید واقعا اشتباه کرده؟

عرفان وقت نکردی بخونی؟ خیلی خب، اعدام اول انقدر به یه ورته که جزو اولین نفرات به افراد تو بحث بدون اینکه جوابشون رو بخونی رای میدی؟ نباید رای پرت بدی اگه نخوندی؟ خودت بودی حرص نمی‌خوردی از این مدل رای دادن؟

صدرا هم که واضحا معلومه منتظر بهانه بوده که رای بده. منم از همه جا بی‌خبر خودم اومدم بهونه دستش دادم.

چاوش هم باشه، وقت نکرده. خیلی هم آقا باهوشه که همه گول من رو خوردن ایشون گولم رو نخورده. منطقشون هم اینه که ترسا خوب متن می‌نویسه. ترسا ندیدید تا حالا تو بازی اشتباه کنه؟ تازه به نظرم اشتباه نبوده. بله به ذهن من نخ کلفت رسیده، اصلا هم قصدم نخ نبوده.

یک دور، به جز دور سه دختر، فقط یک دور کوفتی نام ببرید که من پست اول داده باشم و بدون اشکال باشه و کسی به خاطرش یقه‌ام نکنه. با همچین سابقه‌ای حداقل نباید هر کدوم در حد یه گفت و گو به من فرصت بدید؟ اعدام اول، انقدر مطمئنید؟

پویا نبود می‌گفت اعدام اول اشتباه باشه بعدش هرج و مرج پیش میاد؟ یک ذره هم احساس نمی‌کنی این مدل‌ رای‌ها به من مشکوکه؟

محمدامین هم خیلی خوبه. بازی سر اینه که کی فرضیه‌های جالب‌تری مطرح کنه؟ واقعا نمی‌دونستم قراره همه‌ی جوانب رو کنار بذاریم ببینم چه فرضیه‌ی پرت و پلا و دور از ذهنی میشه بست به یه نفر. خیلی خلاقید نه؟ اگه می‌دونستم بازی سر اینه زودتر بهتون ملحق می‌شدم. الان چی گفتی؟ اگه غیر واضح نخ بدم قطعا اعدامم؟ آها الان خیلی سیف هستم؟ :)) باشه.

دور قبل ناراحت شدم از اعدام که دلیلش واسه خود اعدام و بازی نبود. شخصیتی بود که بعدا هم زیاد در موردش گفتم. ولی این بار دیگه واقعا ناراحت هستم از همتون. خیلی ناراحتم مگه اینکه همتون گناهکار و هماهنگ شده باشید. فقط در اون صورت با خودم میگم باشه، اینم یه پلنه. از سر دلسوزی و این‌ها هم هیییییچ کس جرات نکنه رایش رو ازم برداره. هرکس حس کرده گناهکارم و بیگناها اومدن تشخیصم دادن واقعا، بیاد رای بده. فقط موندم چه طوری این همه بیگناه ممکنه با همچین اطمینانی اعدام اول یکی رو اینجوری بدن بیرون. بدون اینکه باهاش درست حسابی حرف زده باشن. بدون هیچ بحثی. حداقل یکیتون بعد از جوابم به آرش میومد تو این چند ساعت باهام بحث می کرد. سخت بود نه؟ نمی‌شد اون موقع رای سازمانی داد که. باید حتما میومدید یک ساعت آخر می‌ریختید سرم. گفتم، حداقل در این حد توهین نکنید که از سر دلسوزی و این مسخره بازی‌ها رایتون رو بردارید چون اصلا یک ذره هم قصدم جلب ترحم یا هر کوفتی نیست. شبتون هم بخیر.

======================

دفاعیه مهسا:
اول یه ویرایشی در مورد پست اخیرم بدم، با محمدحسین موافقم. و اینکه رای سوم منظورم به جای محمدرضا بوده، نه اولویت سومم.
خب
من پستارو نتونستم دقیق بخونم متاسفانه.
اگر دلیلتون برای رای به من قضیه سناتور هست یکبار دیگه مختصر توضیح میدم.
من داشتم بالانس مینوشتم تو ذهنم شهردار و پلیس بودن که قطعی هستن. نمیدونم چراشو واقعا که چرا اینا تو ذهنم موندن و مثلا سناتور نه. ذهنه دیگه، کاریش نمیتونم بکنم. با خودم گفتم نقشی که تقریبا مقابل شهرداره، میشه سناتور. اگر قبول دارید اینو که هیچی، اگر قبول ندارید، چرا یکیتون از من سوال نپرسیده که چرا فکر میکنی شهردار و سناتور مقابل همن؟ و اگه این باشه اونیکیم هست؟
من اینها رو مقابل هم میدونم و شایدم اشتباه میکنم، ولی بالانسمو بر این اساس نوشتم‌. شهردار که باشه پس سناتورم احتمال بالا هست در نتیجه حضور مافیا خیلی محتمله و ترکیبی از سناتور و بقیه‌اس. خونده بودم که مافیا باشه سناتور حتما هست، کتمانش نمیکنم، ولی یادم نبود که اینو نوشتم. این از این مورد.
مورد بعدی بحث عدد مقدس ۷ عه 😂
من بالانس اولیم اینطوری بود که ۴ یا ۵ مافیا ۲ یا ۳ فرقه، و فرعی‌ها و بیگناها. قبل از اینکه بحث ستون پنجم و اینا مطرح شه حتی تو ذهنم اینطوری هم میومد که اگه مافیا ۵ باشه فرقه میتونه ۳ هم باشه. بعد که اینا مطرح شد نظرم عوض شد و منطقی نبود به نظرم مثلا مافیا ۵ و فرقه ۳ باشه. از اونور این نکته تو ذهنم بوده که فرعی میتونه متشکل از وکیل و جلاد و یه دونه دیگه باشه. میمونه ۱۷ نفر. تو این ۱۷ نفر کمتر از ۱۰ یا ۱۱ بیگناه باشه واقعا ظلمه دیگه. وقتی پویا پرسید سعی کردم در حدی که بلدم بگم. که ظاهرا بلد هم نبودم. عدد ۷ اتفاقی بوده خلاصه. یه چیزی هم بگم مهدی تو پستش خجالت کشید بگه امیر وکیل رو به مهسا نمیده، ولی شما خودتون اینو باید بدونید دیگه 😂 من کجا شیطان کجا واقعا! نقش نسبتا جدید، من نسبتا ضعیف 😂
امین من به پویا در درجه اول شک فرقه بودن دارم. اونجا که برات نوشتم وقتی پویا اینو ندیده پس خودش شیطانه، جنبه شوخی هم داشت حرفم‌.
ولی بعد فکر کردم پویایی که به نحوه و بار معنایی سوالات من حساسه، چرا این قضیه از چشمش دور مونده‌. مخصوصا که این موضوع به ذهن چاوش هم رسید. اگر پویا شیطان هم باشه بلاخره باید رای بده، متاسفانه بازی‌های ما طوریه که بعد از اعدام طرف و اعلام نقش فرد اعدامی راحت میشه خیلی چیزارو پیچوند. ساده‌ترینش اینه که بد بازی کرد خودش مقصره. اگر بیگناهی ازت میخوام با فکر باز تصمیم بگیری.
پویا جان اگر همه مثل شما مو رو از ماست بکشن بیرون و انقدر منطقی و دقیق روی پرسش‌های من از بقیه نظر منطقی بدن، نسبت به همه همچین حرفی میزنم. مدل بازی شما جوریه که ریزترین چیزها هم به چشمت میاد. سطح انتظارم زیاده دیگه ازت 😁
چاوش جوابی که به امین دادم جواب سوال توام هست.
شرایط و وقت دفاعیه نوشتن نداشتم، به سختی تمرکز کردم و اینارو نوشتم.
اگر بیگناهین و اینارو میخونین خواهشا با چشم و فکر باز تصمیم بگیرین. امیدوارم اتفاق خوبی رقم بخوره و بیگناه از بازی بیرون ندیم.
اگر موندم در بازی با ترسا و ... هم که منو مخاطب قرار دادن و ندیدم یا فرصت ندارم پاسخ بدم، صحبت خواهم کرد.
درسته همه مجبورن رای بدن ولی من یهو خیلی رای آوردم به این قضیه حس خوبی ندارم. حواستون باشه حیفه بازی. میگم حیفه چون از نظر خودم بد بازی نکردم واقعا.

====================

دفاعیه محمدرضا:

خبمن پستای بعد از خودم رو خوندم و ندیدم به جز خلفی کسی سوالی یا حرفی ازم داشته باشه
جواب خلفی
اول اینکه دلیل اینکه میخواستم برم دفاع واسه این بود که واقعا فعالیتی نداشتم نمیخواستم بدون فعالیت درست حسابی و ی پست الکی که به ۲۰۰ تا برسونمش تو بازی بمونم
دلیل اینکه ۱۹۹ شده واسه اینه ک کلی حذف کردم ۲۰۰ نشه 😂😂😂
ترجیحم این بود که اگه کسی مشکلی داره با علم به اینکه من میرم دفاع سوال یا مشکلشو بیان کنه و من فرصت جواب داشته باشم و بتونم جواب درست بدم نه اینکه به زور بخوام خودمو نگه دارم
موردی که در مورد سناتور میگی درسته اما هم از نظرم برای این فاز زود و تا حدی هم غیرمنطقی هست بدون داشتن اطلاعات و دانش بیشتر از روند بازی و افراد، هم اینکه علاوه بر من همین سوال برای شمام به نسبت کمتری پیش میاد
اینکه چه کسی رو برای دفاع میفرستین به اینکه ممکنه سناتور کاری کنه هم فکر میکنین یا نه
من ترجیحم این بود که با شرایط درست تو بازی بمونم
برای همین دلیل تصمیمم این بود

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
با 46 امتیاز، مهسا اعدام میشه
متاسفانه بیگناه و ستون پنجم بود
.