برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور سیزدهم مافیا | در اعماق تاریکی

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
امین

توضیحاتت رو در مورد رای دوم خوندم یه بار دیگه. فهمیدم منظورت چیه، اگه بین دو نفر نظر بقیه هم نزدیک باشه و تعداد اعضای تیمت هم زیاد باشه، حرفت درسته و شدنیه. اما باز به نظرم وقتی احتمال دفاعیه رفتن بیش از ۳ نفر اونقد زیاد نیس (از نظر من، تو جواب ندادی)، خیلی شدنی نیست. به اضافه اینکه، این توضیحاتت یه کم شبیه نخ وکیل دادن هست که داری به گناهکارا می‌گی چطوری بازی کنن لو نرن :دی جنس نخ‌هایی هست که خودت می‌گیری همیشه :))

=====

من هم رای‌م رو می‌دم.

رامتین
محمدحسین
فری

رامتین تناقض واضح تو رای و حرفاش داره و من بی‌گناه نمی‌بینمش، رویکرد انتخابی که در خصوص رضا داره واقعا برام عجیبه. رامتین بی‌گناه کسی نیست که رضایی که بهش رای داده و گزینه سیاهش هم هست رو اینقد راحت ول کنه. بعد کسی که فاز قبلی هم به راحتی ۴ رایش رو پر کرد، این فاز دقیقا با اینکه ۴ گزینه مشکوک داشت ۳ تاش رو پر کرد.

محمد حسین هم که ازش سوال پرسیدم یه سری، اومد یهو رای داد :)) دلیلی جز اینکه حال نمی‌کنم با این بازی چاوش هم نیوورد (البته با ادبیات بسیار بهتر :دی) :))

فری هم اون همه قول داد که بیاد نظر کلی بده و بگه نظرش چیه در مورد بازیکنا و ...، آخرش خیلی حرف خاصی نزد، تو یه پست بدون توضیحات مکفی گفتش که:

گزینه های رای من تا الان: آرش، خلفی، محمد امینن.

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
من رایم رو از صدرا برمیدارم. گفته بود کسالت داره ولی فکر نمی‌کردم انقدر جدی باشه.یکمی هم عذاب وجدان دارم که تو این وضعیت داشتم باهاش بحث می‌کردم. به هرحال الان یک درصد احتمالش باشه به دفاعیه درست نیست.

آرش
رضا
عرفان

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
اشتباه شد. گاد تصحیحش کن لطفا
ولی همونه دیگه :دی

چند جا نقل قول شدم. ایشالا اگه زنده موندم فاز بعد جواب میدم

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
محمدرضا
پویا
عرفان
فری

بین گزینه ۳ و ۴ نتونستم تفاوت قائل شم. هرجفتشون باشن‌به‌نظرم.

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
چاوش
رضا چون این فاز فعالیت خاصی نداشت از اولویت هام برای رای این فاز موقتا اومد بیرون
اما الان با این نوع رای دادنش بهش رای میدم

رای به اعدام: آرش
چاوش
محمدرضا
رضا

چه جالب :دی

اگه رضا به دلیل فعالیت نداشتن از گزینه‌هات اومده بیرون، چرا محمدرضا گزینه‌ت هست رامتین جان قربونت بشم؟ :))

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
عرفان
ممل شیطان برای چی باید بیاد 5 تا بیگناه قطعی خودش رو سفید کنه اخه؟ مریضه؟ اصلا اینکارو کنه که چی؟ گناهکاراش شو بشن؟ نمیفهممت! اگرم میگی شیطانه خواسته گناهکارارو سفید کنه و همشون گناهکارن که خیلی ساده انگارانه هست و نیازی به این حرکات تابلو نداره شیطان. کلا هدفت رو نفهمیدم ازین پست که فک کنم روش فکر کردی تازه شده این!
مریض چرا؟ اولا که حرف محمدحسین وحی منزل نیست که بخاطرش گناهکارا شو بشن. دوما. این افراد مثبتی که معرفی می کنه با وجود جذب فرقه که دیگه مثبت نیستن هستن؟ ببین من نمی گم تنها حالتی که می تونه اینجوری باشه اینه که محمدحسین شیطان باشه. می گم پشت این پست یه هدفی فراتر از "حس بازدارندگی" ایه که خودش می گه. چون cost این پست برای یه بیگناه و کلا برای بیگناهان در صورت درست بودن محتواش بالاس. باید benefit اش بی ارزه. اشتباه می کنم؟
رضا
تو که پستا رو نخوندی چرا باز 4 رای می دی؟ :|||||
سعید
هادی
رضا

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
چاوش نظر خودت در مورد رضا چیه؟

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
محمد امین:

موافقم بپرسه:دی البته از کجا مطمئنی تا الان نپرسیده؟:دی شاید یکی از همینا که حسشون مثبته بهم پرسیده باشن. الان تاکیدت روی این احتیاط و چرا محتاطی ؟ چه معنی ای داره؟ چرا محتاط نباشم؟ دلیل اینکه تو گزینه هامی هم به این دلیل نیست فقط که گزینه شکتم، تازه تا قبل از اعلام شک من تو هیچی نگفتی درباره شکت به من. گفتی قرار نیست با این بحث قضاوتت کنم و حسمم بهت منفی نیست تازه = )) دلیل اصلیش اینه اون ممل بیگناهِ بازیگوش و نمیبینم توی بازی، ممل موذی و میبینم تا حدی:دی

خلفی:

یه سوال پرسیده بودی کسی که توی بازی محتاطه رو چطور باهاش برخورد میکنی، همینطوری که الان دارم با محمد حسین برخورد میکنم، بحثاشو دنبال میکنم در مواقع لزوم سوال درست میپرسم ازش. اما تو، سوالات از نوع همون سوالای دور هشتته، ضمن اینکه یادتم نیست مزید بر علته:دی یه تعریفی دارم از بازی گناهکاریت امیدوارم به دل نگیری، محمد یه گیف داره تو گروه بعضی وقتا میفرسته، یه راکنه میاد یواشکی غذا رو از تو ظرف بر میداره میره برای خودش:)) گناهکاریت شبیه اونه و توی نزدیک شدنت به من مشهود بود. خلفی بیگناه کله خر تره از اون مدلی که میاد یهو به رویین تن رای میده:دی امیدوارم اشتباه کنم و اعدام نشی اگه نیستی.

چاوش:

همینایی که داری میبینی.

امین:

خطابم به کل بود، خصوصا اونایی که ادعای گناهکاریابی دارن:دی به نظرت یه گناهکار طعمه راحت تر و برای رای انتخاب میکنه یا یک بیگناه؟

این سوالای پویا که همه جواب میدن و من حقیقتش متوجه نشدم کجا بوده یا مخاطبش من بودم یا خیر، میگردم اگر دیدم جواب میدم.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
من یهو سرم شلوغ شد و مهمون اومد برامون. الآن آزاد شدم. دارم پستا رو می‌خونم.
مواردی که به من ارجاع دادید، فاز بعد جواب می‌دم به امید حق. از کسانی که جواب سوالا رو هم دادن یا می‌خوان بدن تشکر می‌کنم. بقیه دوستان هم سلامت باشن.:دی

در مورد آرا فعلا نظرم عوض نشده. ولی دارم دنبال می‌کنم ببینم به کجا می‌رسم. فعلا رای اولیه رو می‌دم. بعدش هستم و امکان تغییر حتما هست.

هادی
محمدرضا
چاوش

هادی احتمال گناه‌کاریش با پست آخرش رفت بالاتر برام و انگار داره اجباری پست می‌فرسته. قطعا گناه‌کارم من؟:دی چشم.
محمدرضا هم توضیحاتشُ خوندم. ولی هنوز درصدش همونه برام. به‌نظرم پستا رو دقیق خونده و به بازی هم مسلطه. ولی اون جستجوگری همیشه رو نداره.
چاوش هنوز برام با ادوار بی‌گناهیش فرق داره به اندازه این دو نفر منفی نیست برام و اگه امکان داشت رای نمی‌دادم بهش این فاز. ولی کسی نیست در لیستم که شک بیشتری به چاوش داشته باشم بهش. احتمالا هم اولویت 3 خواهد، مگه چیز جدیدی ببینم.

افراد دیگه هم مد نظر دارم و حرف برجسته‌ای ببینم که احتمال گناه‌کاریشون بره بالا، رای می‌دم بهشون.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45

رای به اعدام: سعید
هادی
رضا

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
عرفان

مریض چرا؟ اولا که حرف محمدحسین وحی منزل نیست که بخاطرش گناهکارا شو بشن. دوما. این افراد مثبتی که معرفی می کنه با وجود جذب فرقه که دیگه مثبت نیستن هستن؟ ببین من نمی گم تنها حالتی که می تونه اینجوری باشه اینه که محمدحسین شیطان باشه. می گم پشت این پست یه هدفی فراتر از "حس بازدارندگی" ایه که خودش می گه. چون cost این پست برای یه بیگناه و کلا برای بیگناهان در صورت درست بودن محتواش بالاس. باید benefit اش بی ارزه. اشتباه می کنم؟
رضا
تو که پستا رو نخوندی چرا باز 4 رای می دی؟ :|||||

بابا فاز قبل هم رضا هیچی نگفت رای داد. پست اخیرمم بخونی سر اینکه دلایلش واسه رای به من چی بودن اپیلاسیون میشی. :|

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
رای های این فاز من هادی ممرضا و خلفی خواهد بود.

هادی
ممرضا
خلفی

هادی من ازش سوال کردم ولی جوابم رو نداد ، یدفعه پویا رو ول کنی بهش رای ندی و یعد کلا غیب شی و فعالیت مفیدی نداشته باشی برام مشکوکه ، اون هادی ادوار گذشته رو نمیبینم.
در مورد خلفی که زیاد صحبت کردم همچنان بهش مشکوکم.
ممرضا هم تو پست هام گفتم فرصت دادم بهش تا بیاد توضیح بده که بازم‌پیداش نشد و اصلا برام قابل قبول نیست این بازی

پ.ن : چه جالب همه اواخر بازی پیداشون شده و یادشون افتاده پست بدن !!!!!!! من فقط رسیدم رای بدم همین دیگه پست ها رو گذاشتید اواخر فاز اومدید که چی بشه ؟!! اصلا سفید نمیبینم این حرکت این اشخاص رو ...

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
آقا دلایل چاوش در مورد رای من رو ببینید و خودتون قضاوت کنید :))
الان حرفاش معنیش چیه؟ :)) البته آخر که به رضا رای دادم ولی رای نمیدادم نشونه این بود که گناهکارم؟ :دی

تعداد رای هم شلوغش میکنین و جوسازیه. کلا دلیل خاصی نداشت که چهار تا رای دادم فاز قبل. چرا برای هر کاری دنبال دلیل خیلی ویژه میگردین

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
چاوش نظر خودت در مورد رضا چیه؟

من با بازی رضا مشکل خاصی ندارم در لحظه، خنثی س به نظرم، یه کم سمت مثبت حتی.

====

ترسا خانوم
مهدی

نظرتون راجع به رامتین و این نوع بازی و تناقض رای‌هاش چیه؟ مشکوک نیست براتون؟

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
نظرتون راجع به رامتین و این نوع بازی و تناقض رای‌هاش چیه؟ مشکوک نیست براتون؟

در حد رای نه ولی کلا چرا. در بازه درصدی زیر ۵۰ هست (یعنی به سمت منفی)، رای‌هاش رو بررسی خواهم کرد.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
چه جالب :دی

اگه رضا به دلیل فعالیت نداشتن از گزینه‌هات اومده بیرون، چرا محمدرضا گزینه‌ت هست رامتین جان قربونت بشم؟ :))

چون رضا یک فاز و فاز معارفه فعالیت قابل قبول داشت. ولی این فاز باهاش بحث زیادی نکردم رای هم اولش ندادم ولی آخرش با حرکتی که کرد بهش رای دادم. حالا مثلا الان از این میخوای به چی برسی؟ با رضا که دو دور بهم رای داده همدستم؟ :))

محمدرضا قضیش فرق داره و کلا فعال نبوده توی هر دو فاز و از نظرم لایق اعدام نشدن نیست.

کارکشته مافیا
پسندها
82
امتیازها
245
مدال‌ها
28
رامتین

شلوغ کردن چیه برادر من :دی

تو می‌گی محمدرضا گزینه‌ت هست چون کم کار بوده. بعد می‌گی رضا رو رای ندادم بهش چون نبوده این فاز؟ تناقض نیست این؟ دیدی یکی بهت گیر داد اومدی اضافه‌ش کردی، خب که چی :))

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0

رای دهندگان
ترسا، رامتین، عماد، محمدحسین، هادی، رضا، آرش، خلفی، سعید، چاوش، مهدی، پویا، محمدامین، یاسین

4 نفر رای ندادن، 10 دقیقه وقت رای دادن دارن

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
رامتین

شلوغ کردن چیه برادر من :دی

تو می‌گی محمدرضا گزینه‌ت هست چون کم کار بوده. بعد می‌گی رضا رو رای ندادم بهش چون نبوده این فاز؟ تناقض نیست این؟ دیدی یکی بهت گیر داد اومدی اضافه‌ش کردی، خب که چی :))

جواب پست بالام رو بده که میخوای از این بحث به چی برسی و این حرفت چیو اثبات میکنه اصلا؟

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
ویرایش گاد : سایلنت هستی بنده بی ادب

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر